Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Erdőség #1

+2
Chancery
Kayaba Akihiko
6 posters

2 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Erdőség #1 - Page 2 Empty Re: Erdőség #1

Témanyitás by Shukaku Vas. Ápr. 26 2015, 05:19

Mégis mit jelenthet az, hogy valaki Shu tanítványa? Most, hogy már egyre többen pályáznak erre a címre, vagy éppenséggel Timidus tanítványának a címére, ideje lenne elgondolkodni ezen. Mi az, amit ők ketten tudnak tanítani? Oké, megismertetik a kezdőket a játék alapjaival, és Shu rengeteg dolgot tud magáról Aincradról… Timidus pedig valóban rendelkezik valamicske harci tapasztalattal és taktikai érzékkel… de ez elég ahhoz, hogy tanítsanak? Persze nem mintha nem szívesen csinálnák… mármint Shu örömmel segít, és biztosan Timidus is, ha már az az alapprogramja, hogy az idomárt védi. Persze az a legfőbb gond, hogy Shu álmodni sem mert arról, hogy valaki arról álmodik, hogy az ő tanítványa legyen, így amíg Yuki nem kérdez rá, addig ilyen téma nem igen fog előkerülni. A becenév pedig ekkor még nem ütötte fel a fejét közöttük.
-Nem, még nem. De még biztosan nem jutottunk el oda. Majd legközelebb rákérdezek.
És ekkor még Shu nem is tudta, hogy nemsokára ő lesz a sárkányok hercegnője. De erről majd később, ha odaérünk. Jelenleg még csak ott tartunk, hogy Yuki mesélni kezdett, Shu pedig hallgatja, Timidus pedig minden egyes szót megjegyez. Még Inuék veszekedését is, amit az idomár viszont igyekszik kizárni, ám a következő fogást a kirántásnál már közéjük hajítja be. Amíg esznek, addig talán csöndben vannak.
-De… ha te is itt vagy több mint két éve, akkor hogyhogy nem történtek veletek érdekes dolgok? Mármint… küldetéseken biztosan voltatok. És ha ide fel tudtok jönni, akkor tízes szintűek is vagytok már. Vagy az kiképzőtiszt? Melyik volt a legérdekesebb küldetésetek? Majd mesélünk mi is, de nem zárhatod le ilyen röviden.
Az elismerésre Timidus bólintott, ám ezúttal nem segített be feloldani a feszültséget.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Erdőség #1 - Page 2 Empty Re: Erdőség #1

Témanyitás by Yue Vas. Ápr. 26 2015, 11:08

Nem tudok sokat mesélni. Mégis miről? Voltam küldetéseken de azok nem voltak nagy számok. Shukaku-nak nem talált ki MÉG becenevet Yuu-chan. Nem tudom, hogy örüljön ennek vagy nem. Addig nincsen baj a becenevekkel amíg nem valami bénát talál ki. Szerencsémre én jól jártam a Tenshi-channal.
-Nem, nem kiképzőtiszt. Megkönnyítené a dolgomat a kiképzőtiszt de magamtól szeretnék kijutni.  
Melyik volt a legérdekesebb küldetésünk eddig? Küzdőtereztem párszor és voltam viszonylag sok küldetésen. Azt gondolná az ember sokáig el kell gondolkodni ezen. Na, nekem nem. Eddig egy küldetés, illetve event, volt ami a legjobban tetszett.
-A kedvenc küldetésem eddig az, Egy nap, ami a tápolásról szól. Jó április elseje volt. Ötös szintre lehetett emelni egy elsődleges jártasságot. Érdekes volt a nap 24 órájában úgy ugrálni mint egy akrobata! Ohh... Nem annak szántam.  Csak tudod te vagy az első ember aki ilyeneket kérdez tőlem. Sosem voltam valami jó társasági ember.
mondtam kínosan érezve magamat. Egyrészt a húgomat leszámítva a valóságban nem még barátnőm. Még az kicsit furcsán hangozhat, hogy a húgom a legjobb barátnőm...
Átkozott fiúk! Bár én voltam a hülye, hogy nem mentem el másik iskolába.
-Megnyugodhatsz Yu-chan! Amíg én élek addig nincs az az isten, hogy ne legyenek barátaid! Airis mondta az egyik fa ágáról. Inu ennek nem örült.
-Ha te mondod.
-Aghhh! Újra harci pet akarok lenni!!!
-Na az nem leszek, max akkor ha meghalok!
Megint kezdték... Most jutottam el oda, hogy még egyszer elszakadt a cérna.
*nagy levegőt vesz, majd Airis és Inu felé néz* -Ha most azonnal nem hagyjátok abba akkor esküszöm, hogy összekötözlek titeket és fellógatlak a ház oldalára és addig lesztek ott amíg nem jöttök ki jól egymással. -mondtam szúrós szemekkel halálosan komolyan de egyben nyugodtan.
Erre Airis Inu mellé le szált a földre. Mindketten csöndben maradtak, egy szót nem szóltak. Csak ültek, egy szót nem szóltak.
Visszafordultam Shukakuéhoz.

Yue
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2014. Jan. 06.
Age : 23
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Erdőség #1 - Page 2 Empty Re: Erdőség #1

Témanyitás by Shukaku Vas. Ápr. 26 2015, 11:24

-Kijutni? Akkor már a fronton is harcolhatsz? Vagy harcoltál is? Még egyszer sem láttalak ott. Nem mintha én ott lennék úgy harcolósan is, de Timidus általában elmegy és megnézi, hogy kik mennek oda harcolni. Tudod ez azért fontos, mert a frontosok egyáltalán nem figyelnek arra oda, hogy kiket engednek be maguk közé, úgyhogy nekünk kell rájuk is figyelnünk, hogy ne keverjék bajba magukat. Persze mindenre mi sem tudunk odafigyelni, de azért próbálkozunk. De… akkor sem értem, hogy… hányas szintű vagy, hogy máris a kijutáson gondolkodsz? Meg… azért kettejükkel szemben nem szép dolog, hogy azt mondod, hogy magadtól szeretnél kijutni. Biztosan ők is szívesen segítenének neked, szóval lehetnél rájuk is tekintettel…
A küldetést végighallgatva Shu elmerengve mosolygott. tehát ők erre használták fel azt a napot. A kis idomár még mindig úgy gondolta, hogy neki sokkal jobb ötlete volt, és sokkal jobban járt azzal, hogy egy egész napot Kayaba Akihikoval tölthetett.
-Nem voltál jó társasági ember? Hát… azt mondják, hogy én sem… aztán most látod. Ez a világ nagyon sokat változtat az emberen, méghozzá jó irányba, hogy ha hagyod. És nem hangzik furcsán. Nekem nem volt tesóm, de Timi olyan mint a tesóm, és mi is a legjobb barátok vagyunk. Egyébként pedig…
A kis veszekedésre és a lezárására kuncogott egy kicsit, majd Timire pislantott.
-Lehet, hogy ez nem is olyan rossz ötlet. Alexel is ezt kellene csinálni.
-Szerintem elegendő lenne egy székhez kötözni.
-Lehet. De…

Fordult vissza ő is Yuki felé.
-Akkor már tudom, hogy melyik volt a legjobb evented. És melyik volt a legérdekesebb, Vagy a legrosszabb?


_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Erdőség #1 - Page 2 Empty Re: Erdőség #1

Témanyitás by Yue Vas. Ápr. 26 2015, 12:06

Fronton harcolás? Mi a fene?
-Nem harcoltak a fronton... Igazából még nem is hallottam erről. Viszont mint gondolom elég sokaknak célom, hogy kijussak. Aztán ha kijutottam visszajöjjek a SAO-ba, csak akkor én dönthetem el, hogy mikor távozok.
Tekintettel vagyok a társaimra!
Airis és Inu jelentkeztek mert fel akartak szólalni.
-Mondhatjátok.
Bólintottak egyet.
-Mi kértük meg Yu-chant, hogy ezt mondja. Régen azt mondta, hogy a segítségünkkel szeretne kijutni. Viszont nekünk Inu-val nem tetszett még a gondolat se, hogy Yu-chan elmegy.
-Ja, ezért kértük, hogy nyugodtan gondolja azt de mondja ezt.
-Mert egyébként ha azzal segítem azt, hogy Yu-chan kijusson, elmenjen akkor nem a legszívesebben harcolnék.
-Mondtam, hogy ha ki is jutok egy nap akkor is vissza fogok jönni hozzátok!
-De lehet, hogy nem!
-A szüleim és a húgom biztos nem fognak örülni de biztosan visszajövök a SAO-ba!
-Hiszek neked Yu-chan... De azért mondd azt, hogy magadtól jutsz ki mert nem nagyon szeretnék segíteni azon, hogy kijuss...
-Kis butáim. Másrészt meg jegyezzétek meg, hogy a listámon van, hogy kijussak, de nem ez az elsődleges célom!
Szóval Shukaku sem volt jó társasági ember. Igaza van, hogy mindenkit megváltoztat ez a játék. Sajnos van akit rossz irányba.
-Első ránézésre nagyon jó párosnak néztek ki! Airis nekem ebben a játékban a legjobb barátnőm! Sokszor feltud idegesíteni de nagyon jó barátnő.
-Arigatou Yu-chan!
-Szóval te is részt vettél benne. Melyik jártasságot választottad? Smile Az volt az első eventem. Majd egyszer egy bossra is szeretnék menni. Gondolom ti már voltatok bosson. Olyan mint egy átlagos küldetés?
-Boss... vagy mi.
-Szóval nem szeretnél bossra menni.
-Nem hangzik jól. De ha Yu-chan akarja.


Yue
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2014. Jan. 06.
Age : 23
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Erdőség #1 - Page 2 Empty Re: Erdőség #1

Témanyitás by Shukaku Vas. Ápr. 26 2015, 18:27

Itt van két éve. Itt van a nagy bejelentés óta, de nem is hallott még a frontról. De hát maga Kayaba Akihiko is beszélt arról, hogy a fronton kell harcolni, hogy a bossokat kell legyőzni, méghozzá mind a százat ahhoz, hogy kijussanak. Gyorsan körbe kémlelet, bekapcsolta az összes jártasságát, kereste a világító kristályokat. Hangrögzítőt legalább. Ez biztosan csak valami kandikamera lehet, amivel meg akarják viccelni. Talán Jun teszi próbára? Vagy Yuuki? Még az is fura, hogy pont Yukinak hívják, és érdekes módon pont találkozott Yuukival. Na mindegy, belement a játékba, hiszen hátha tényleg igaz…
-Hát… ennek akkor… vagy nem is tudom…
Milyen szép álmok, és mennyire nagyon hihetetlen.
-Nem tudom, hogy ott voltál-e azon az eventen, ahol Kayaba-sannal lehetett beszélni, meg kérdéseket feltenni neki. Nem nagyon akart arra válaszolni, hogy mi lesz a világgal a kijutás után… de nem hiszem, hogy minden úgy maradna, mint régen. Sokaknak ez egy gyilkos játék, vagy mifene, és nem hiszem, hogy csak úgy visszaengednének. Meg…
Lehorgasztotta a fejét, és kicsit elszomorodott… de ezt minden idomárnak tudnia kell…
-A mobok, a petek, a falusiak… minden élőlény aki a világ része, csak a világgal együtt élhet. Ha esetleg elpusztul a világ akkor, ha elérjük a századik szintet, akkor ők is elpusztulnak.
Egy sóhaj, majd folytatta.
-Látod, hogy mennyire ragaszkodnak hozzád… szeretnek... hogy mennyire nem akarják, hogy elmenj…
Megrázta a fejét. Nem, ez már túl sok lenne. Inkább a kérdésre válaszolt.
-Én a nyomkövetést választottam. Felfedezők vagyunk Timivel. A boss pedig… nem olyan mint egy küldi. Unalmas, és csak parancsolgatnak meg veszekszenek néha… én ezt hallottam róla. Még nem voltam, mert egyáltalán nem tűnik úgy, mintha érdemes lenne elmenni…

(dobtam)

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Erdőség #1 - Page 2 Empty Re: Erdőség #1

Témanyitás by Yue Kedd Ápr. 28 2015, 21:46

Szóval volt olyan event amin kérdezni lehetett Kayaba bácsi válaszolt a kérdéseinkre. Miért nem akart válaszolni arra a kérdésre?!
-Nem voltam sajnos azon az eventen. (Bárcsak ott lettem volna!)
Shukaku miért horgasztotta le a fejét? És miért meg, aztán pont-pont-pont?
Ez nagyon aggasztó! Nem is hiába véltem annak mivel Shukaku-san azt mondta lényegében, hogy ha végig viszem mind a száz szintet akkor Airis és Inu eltűnnek. Legalább is nekem ez a lényeges és fontos!
Ezzel kapcsolatban csak egy kérdésem van, mivel ez a komoly dolog csak kicsit változtatja meg a terveimet ami nem kicsi igazából de.... Na mindegy.
-Csak egy kérdésem van! Ha valakinek sikerülne elérnie a századik szintet akkor gondolom nem csak kidob a játék és kész passz pussz csőtészta és soha viszont nemlátásra lesz. Nem lehet majd választani, hogy maradok vagy nem? -gondoltam talán ez még lehetséges. Talán...
-Vagyis akkor elfogunk tűnni. -mondta Airis szomorúan.
-Ha lehet választani majd, hogy maradok vagy nem akkor csak azt kellene választanom, hogy maradok. Szeretem a családomat, a húgomat főleg, viszont itt jobban érzem magamat mint a valóságban, igazából "csak" azért akarok kijutni, hogy egy kicsit beszélhessek a családommal, egyébként inkább élem le az egész életemet. Egyébként lehet megházasodni a SAO-ban? Csak mert egy nap azt is szeretnék majd. De ha kell lemondok róla.
-Yu-chan... -mondta ezek hallatán boldog csillogó szemekkel.
-Ez kicsit meglepő. Nem hittem, hogy ennyire könnyen lemondasz a célodról miattunk.
-Mivel nem a halálba küldöm a családomat + így ti éltek és mellettem maradhattok, ha akartok. Egyébként meg szerintem megértenék mert tudják, hogy a valóságot nem nekem találták ki.
-Ez megmagyaráz egy-két dolgot. Viszont akkor sem hittem.
-Csak kicsit változtatja meg a célomat.
Szóval felfedezők voltak. Illik Shu-chan-hoz.
-Akkor biztos jól szórakoztatok. ^^
-Te meg Yu-chan, hogy örültél amikor már megint elestél a lépcsőn de kivételesen nem legurultál hanem egy kivételes ugrást csináltál.
-Ja, elég fura volt nem látni téged legurulni a lépcsőn.
-Nem kell ennyire hangoztatni. ^^"



Yue
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2014. Jan. 06.
Age : 23
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Erdőség #1 - Page 2 Empty Re: Erdőség #1

Témanyitás by Shukaku Szer. Ápr. 29 2015, 04:36

-Hát… a lényeget már úgyis elmondtam, amelyik kérdésre pedig te is a választ keresed, arra nem adott egyértelmű választ ugye… szóval… de tényleg hatalmas élmény volt látni és hallani Kayaba Akihikot újra, akinek ezt az egész mindenséget köszönhetjük. Szóval… szóval sajnálom, hogy lemaradtál. De… ha esetleg gondolod, akkor elmondhatnád, hogy te mit kérdeztél volna tőle. Hátha megkérdezte más is, és akkor mi Timivel meg tudjuk adni neked rá a választ. Elég sok kérdést feltettek, szóval nagy rá az esély.
Persze azt nem mondta el, hogy az a Kayaba nem az a Kayaba, de ez most nem is volt fontos, hiszen a válaszai tökéletesen azok voltak, amiket Shu az Admintól várt, és mivel nem sújtott le rá az égből egy villám, így biztosan az igazi Kayaba Akihiko engedélyével történt minden. És ahogy várta, Yuki fel is tette az egyetlen kérdését, ám erre csak a fejét tudta csóválni.
-Ez az, amit nem tudhatunk. Ezért is nem segítem a frontosokat. Bár szerintem nem lehet majd választani. Nem azért, mert Kayaba kidobna minket, de ha már nem lesz a sisak veszélyes, akkor simán levehetik a fejünkről odakintről, és utána biztosan nem engednének vissza… és ezt nem tudnánk megakadályozni. Valószínűleg össze is törnék a sisakokat, hiszen egy gyilkos játék szerintük, és nem engedhetnek minket ilyen veszélybe.
Az, ami ezután zajlott le, igencsak megmelengette Shu szívét. Ez a világ a létező világok legeslegjobbika. Nem akarta, hogy Yuki lemondjon a szüleiről… de ezek szerint ő már meglátta, hogy itt minden sokkal jobb, és maradni akar. Nemsokára még többen meglátják majd az igazságot. A kis történetre már együtt nevetett a lánnyal és a többiekkel.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Erdőség #1 - Page 2 Empty Re: Erdőség #1

Témanyitás by Yue Csüt. Ápr. 30 2015, 12:36

Kicsit égő volt, hogy Airis és Inu elmondta, hogy milyen szerencsétlen szoktam lenni a lépcsőn. Shukaku szerencsére csak nevetett ezen. Érdekes, hogy akik eddig hallották ezt azok mind nevettek ezen. Csak én vagyok az egyetlen aki ezt nem tartja viccesnek? Még Hina is nevetett amikor a valóságban legurultam a lépcsőn...
Egyszer ki kell majd derítenem, hogy nem vagyok-e elátkozva! Jut eszembe! Anya mesélte, hogy párszor vele is előfordult kiskorában. Viszont ez akkor sem magyarázat miért mindennap!!!
Shukaku-chan mondta, hogy szerinte nem lehet majd választani. Ez tényleg nagyon nagy kár! Viszont ahogy mondani szokták: Minden jó véget ér egyszer.
Ha nem halok meg akkor ez igaz lesz. Viszont az biztos, hogy a SAO-hoz hasonló játékot keresek majd, mármint ami ilyen élethű. Airis és Inu nagyon fognak hiányozni.
-Ez igaz... Ahogy mondani szokták. Minden jó véget ér egyszer. Addig kell élveznünk a SAO-t amíg tudjuk! Szerintem lehet, hogy aki jó irányban változott meg annak a szülei nem gondolják majd gyilkos játéknak.
-Ha egyszer majd el kell válnunk akkor legalább addig is ígérd meg, hogy mindig velünk maradsz! Akármekkora bunkó, idióta, neveletlen, nagyszájú is Inu, szeret téged! Még ha nem is szokta mondani.
-Kösz Airis. És ne mondd ezt!!! Rólad is lehetne egyet s műst mondani. Csak szerénységem nem teszi.
*nevet* -Ha te szerény vagy akkor én Kayaba bácsi!
-Csak most mondod, hogy te vagy Kayaba Akihiko?
-Idióta.
-vagy te.
-Csak annyit kérdeztem volna Kayaba bácsitól, hogy nem lehet-e majd visszajönni vagy itt maradni ha elértük a 100. szintet. De azért köszönöm! ^^

Yue
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2014. Jan. 06.
Age : 23
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Erdőség #1 - Page 2 Empty Re: Erdőség #1

Témanyitás by Shukaku Csüt. Ápr. 30 2015, 12:52

Mint tudjuk, az ügyetlenség maga nem betegség, azonban lehet valamely betegség tünete. Lehet számos mozgásszervi bajunk, ami jó, hiszen a NerveGear az agyunkra van rákötve, így ezeket egyszerűen kikerüli. Az azonban, hogy Yukinak itt is megmaradtak az ilyen jellegű problémái, inkább neurológiai betegségre enged következtetni, hiszen azt a sisak sem kerülheti meg minden esetben. Persze az is lehet, hogy csak ügyetlen, és feleslegesen festjem az ördögöt a falra. Shu semmi ilyet nem tett, csak nevetett, mert tényleg vicces volt elképzelni a jelenetet, főleg úgy, hogy itt hála a védett területnek nem fáj semmi, és bajunk sem lehet, max egy picit elszédülünk a bucskázás következtében. A mondatra viszont felkapta a fejét, majd hevesen rázni kezdte.
-Nem! Nem kell minden jónak véget érnie. Addig maradhatunk itt, amíg csak akarunk, ha a frontosok végre befejezik a szintek nyitogatását, aminek egyébként sincs semmi értelme, mert úgysem tudják elérni a századik szintet, ha két év alatt még csak a huszadikhoz jutottak el. Csak arra jó, hogy idegesítsenek minket, akik szeretik ezt a világot. Meg mondjuk… az tényleg szép, hogy megismerünk új szinteket… de ők nem ezért küzdenek. Amúgy is csak átrohannak a szinteken, és körbe sem néznek. Ezt tőlük tudom.
Az újabb veszekedésre ismét csak egy mosoly volt a válasz, és úgy döntött, hogy most ő fog besegíteni Yukinak abba, hogy lefoglalja a civakodó peteket.
-Inu, Airis! Miért nem mentek kicsit hátrébb a tisztásra, és küzdötök meg egy picit Timivel? Mi addig horgásznánk és beszélgetnénk, ti pedig gyakorolhatnátok. Elindítjuk nektek a küzdőtér rendszert, szóval meg sem sérülhetnétek.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Erdőség #1 - Page 2 Empty Re: Erdőség #1

Témanyitás by Yue Szomb. Május 09 2015, 11:48

Mi a fene?! Annak őszintén örülök, hogy addig maradhat mindenki amíg akar. De azt már nem értem, hogy miért csak harcolnak és harcolnak. Nem is tekintik meg azt ami mellett elmennek. Majd megbánják.
-Ez annyira nagy hülyeség a részükről szerintem! Csak előre és nem is nézik mi mellett mennek el. Ez pazarlás!
Oké, nem minden ember egyforma, de akkor is...
Inu és Airis ismét elkezdtek veszekedni. Istenem! Mi rosszat tettem, hogy kettejük veszekedését kell hallgatnom mindennap?!
Egyszer ha elszakad a cérna, betelik a hócipőm, teljesen tropa leszek, akkor lehet agyonütöm őket, de az max akkor jönne el ha ezek megtörténnének és ha vörös indikátorra váltanék.  
Szóval soha. Csak legendásnak kell lennie a türelmemnek. He-he...
Shukaku-chan! Életmentő vagy!!!
-Jól hangzik!
-Nem tudok harcolni de oké. ~értem a célzást akár mily hihetetlen is.
Arigatou Kami-sama!!!
Inu a tisztáshoz ment.
-Inu! Takü! Elnézést de jobb ha nem marad egyedül. Még a végén meglát valamit és nekiesik és megöli Inut. ~baka Inu!
És Airis már ment is Inu után.
-Nem tudom eldönteni, hogy olyanok e mint a testvérek vagy mint a rossz házasok? Ahhoz képest, hogy meg próbálnák megölni egymást ha mindketten tehetnék, jó barátok. ^^ Gondolom ti nem nagyon szoktatok veszekedni. ~bár valószínűleg külön-külön egyikőjük sem lenne idegesítő. Max kicsit Inu.
Belegondolva Inu szerintem nem lenne ellene ha azt mondanám, hogy sosem házasodok meg, szüzességi fogadalmat teszek, leszbikus vagyok, zárdába vonulok. -_-"
Remélem ezeket nem fogja soha mondani mert ha igen lehet agyvérzést kapok...
Aztán mondhatom, hogy rövid és szép életem volt. És ha valaki kérdezné mibe haltam meg. Furcsa dolgot mondott a beszélő farkasom. -.-"
Érdekesen hangzana az biztos.

Yue
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2014. Jan. 06.
Age : 23
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Erdőség #1 - Page 2 Empty Re: Erdőség #1

Témanyitás by Shukaku Szomb. Május 09 2015, 13:10

Mielőtt bármire is válaszolnánk azok közül a felvetések közül, amit Yuki, Airis vagy Inu megemlített, talán a legfontosabb azt megjegyeznünk, hogy nem csak az idomár idomíthatatlan, és most már nem is harci farkasa volt az egyetlen ordas a közelben. Ha már szóba került a házasság, az is lehet, hogy éppen Inut nézte ki élete párjának az a bokorból leskelődő szürkefarkas, akit talán csak Shu vett észre, hála a magas szintű jártasságainak. Lassan sétált oda hozzá, lehajolt, majd egyszerűen bedugta a kezét az ágak közé, hogy megsimogathassa. Ez alatt még a horgászbotot is magára hagyta, ám szerencsére nem akadt kapás, és Yuki biztosan megfogta volna, szóval nem eshetett baja. Amikor ez megvolt, már el is küldte a lánynak a párbajfelkérést, és a petek elvonulhattak összemérni az erejüket. Egyik sem árthatott a másiknak, hiszen a párbaj során sebezhetetlenné váltak, és emiatt is merte őket Shu távolabb engedni, hiszen egy párbajba még kívülről sem szólhat bele senki, Timidus pedig nem lesz olyan hülye, hogy megszakítsa a védelmet, ha valaki közben támad rájuk. Szépen kerestek egy tisztást pár méterre a tavacskától, és a sárkány már fel is vette a védekező állását.
-Támadhattok mindketten, úgyse tud egyikőtök se megsebezni.
Ezalatt Shu Yuki kérdéseire válaszolt, hiszen az is akadt szép számmal.
-Igen, pazarlás… de persze nem mindegyikük ilyen… de jó páran igen. Vagy csak direkt nem látják meg a világ szépségeit, hiszen akkor el kellene ismerni, hogy gyönyörű. Veszekedni pedig… nem, nem szoktunk. Nem is nagyon emlékszem olyan esetre, hogy mi Timidussal veszekedtünk volna. Volt olyan, hogy nem értettünk egyet valamiben, de olyankor mindig megbeszéltük egymással.

(farkas)

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Erdőség #1 - Page 2 Empty Re: Erdőség #1

Témanyitás by Yue Szomb. Május 16 2015, 19:48

Airis Inu után ment. Shukaku odasétált az egyik bokorhoz és megsimogatott egy farkast. Nem is vettem észre addig amíg Shu-chan nem ment oda. Aranyos farkas. Talán kellene Inu-nak egy barátnőt szereznem. Vagy csak felkötni a ház oldalára. Mindennek el jön a maga ideje. Farkas simogatás után Shu-chan elküldte a párbajfelkérést. Elfogadtam. Még mindig furcsa nekem, hogy olyan élethűen ugrik fel a párbajfelkérés, küldetés elfogadás, KT. Kayaba bácsi jól megcsinálta ezt a helyet.
Airis, Inu és Timidus pár méterre voltak tőlünk. Kíváncsi leszek, hogy fog boldogulni Airis. Hiszen általában mindig miközben énekelek, akkor szokott támadni a biztos pontosságért. Inu csak nézni tud, max ha Timidus támad akkor Airis elé ugrik.
-Kíváncsi leszek Airis, hogy fog boldogulni. Megkérdezhetem hányas szinten vagytok?
Tudtommal amikor Haru-chan és Inu először küzdöttek meg velük már akkor magas szinten voltak. Mára biztos magasabb szinten vannak. Kíváncsi vagyok egyáltalán van-e esélye Airisnak Timidus ellen.
***************
Timidus mondta, hogy mindketten támadhatnak mert úgyse tudják megsebezni.
~Látom Timidus nem változott.
-Azért hátha... Akkor támadok!
Airis a levegőbe repült és széttárta teljesen a szárnyait és már jöttek is a fényes, a hónál is fehérebb tollak Timidus felé. Pontosabban a Tollcsapás.
Inu eközben kicsit hátrébb ment és leült, hogy ne zavarja a két párbajozót.
Inu tudta, hogy hamar vége lesz a küzdelemnek, hiszen ő már küzdött Timidussal és akkor ketten harcoltak ellene és akkor is egy csapással legyőzte őket.
***************
-Végül is nem minden ember egyforma.
Jó nekik. Bár így lennék a drága társaimmal.
-Jó nektek. Smile Az a szerencsém, hogy a Szövetségesem le tudja őket állítani. :-) Jut eszembe! Nem tudom mennyire idegesítenek a kérdéseim de a játék elején nem tudtam senkit megkérdezni. Szóval kérdezhetek még pár dolgot?
Remélem nem idegesítem Shu-chant!

Yue
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2014. Jan. 06.
Age : 23
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Erdőség #1 - Page 2 Empty Re: Erdőség #1

Témanyitás by Shukaku Vas. Május 17 2015, 07:23

Shu egy ideig gondolkodott, vagyis inkább elővette a kulacsát, hogy igyon, és ezzel nyerjen egy kis időt a gondolkodásra. Sokaknak elmondta már egyenesen, hogy Timidus nem nagyon szeretné, ha kitudódnának a szintjeik, legalább is a pontos adatok, mert igazából egyikük sem akar sem hírverést, sem versengést, sem semmit. Érdekes módon sokaknak számítanak a szintek, ám ezzel csak akkor jár megbecsülés is, ha éppenséggel olyan van magas szinten, aki ugyanazt mondja, amit ők, vagy éppen ők maguk azok. Az emberek már csak ilyen furán működnek. Az idomár elvette a szájától a kulacsot, visszatekerte a kupakját, majd eszébe jutott, hogy esetleg a másik is kérne, úgyhogy átnyújtotta neki. Ez idő alatt már sikerült eldöntenie magában, hogy talán Yuki sem fog megsértődni, szóval elmondhatja neki, amit mindenki másnak is.
-Hát… a pontos szintet nem szeretnénk elmondani, mert akkor mindenki hozzánk kezdi el majd hasonlítgatni magát, és ahhoz semmi kedvünk… meg ahhoz sem, hogy ne akarjanak kiállni ellenünk, mert azt higgyék, hogy semmi esélyük nincsen. De… úgy negyven és ötven között vagyunk… ha ez így elég. Timidus pedig most csak gyakorol, de akkor sem hiszem, hogy engedné győzni őket…
És valóban, a sárkány ugyan védte a tollakat a szárnyaival, azaz csak annyira, hogy a látását ne zavarják, majd egyenesen elindult Inu felé, és megpróbálta magával ragadni, majd szárnyalt, elindulva a felhők felé. Kíváncsi volt, hogy Inu mit szól ehhez, és arra is, hogy Airis milyen magasságokig képes őt követni.
Ezalatt Shu megosztott egy szendvicset is Yukival, és természetesen bólintott a lány kérdésére.
-Persze, kérdezz csak nyugodtan, és amire tudok, arra válaszolok.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Erdőség #1 - Page 2 Empty Re: Erdőség #1

Témanyitás by Yue Csüt. Május 28 2015, 17:09

Kérdésem után Shu elővette a kulacsát és ivott. Kíváncsi voltam. Tudtam, hogy Airis fog veszíteni. Nem sok kérdésem volt, a játék elején nem kaptam választ. Egyrészt nem tudtam kitől megkérdezni, másrészt nem mertem. Egyesszintű voltam, szinte mindenki felettem járt ahogy láttam. De azért végül csak sikerült elérnem a tízes szintet. Valamiért büszkeséggel töltött el mindig ha szintet ugrottam. Én, a kis gyenge Hirasawa Yuki.
Shukaku visszatekerte a kulacsára a kupakot majd felém nyújtotta. Kedves tőle, hogy gondolt rám.
-Kedves tőled, de nem kérek. :-)
Szóval 40 és 50 között. Nem semmi!!! Igaza van Shu-channak. Bár valamiben nem értek egyet.
-Akkor biztos nem tétlenkedtetek! Szerintem ha meg is tudnák, hogy pontosan hányas szinten vagytok akkor is találnátok ellenfeleket. Egy nálatok gyengébb játékos így megtudhatja, hogy meddig bírja egy nála erősebb szintű ellen. Ne is engedje Timidus! Nem lenne igazi győzelem ha nem a saját teljes erejéből és tudásából győzne Airis!
********************
Timidus kivédte a tollakat. Majd Inu felé indult és magával ragadta és a felhők felé ment. Airis rögtön Timidus után repült. Nem is tudta Airis, hogy ennyire magasra is tud repülni.
*sóhajt egyet* -Megmagyaráznád, hogy miért ragadtál meg ha egy csapással le tudnád győzni Arist?
~Airis vagyok nem Aris! -Erre én is kíváncsi lennék!
-Hi Aris.
Inu teljesen semlegesen állt hozzá a dolgokhoz. Miután már egyszer lógott a fejjel lefelé a ház oldaláról, ez már nem igazán érdekelte de egy kicsit meglepte.
*********************
Shu-chan megosztott velem egy szendvicset.
-Köszönöm szépen! ^^
Elfogadtam az ételt.
Megnyitottam a menümet és kivettem a savanyú cukrot és Shukaku felé tartottam.
-Kérsz belőle? :-)

Yue
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2014. Jan. 06.
Age : 23
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Erdőség #1 - Page 2 Empty Re: Erdőség #1

Témanyitás by Shukaku Csüt. Május 28 2015, 18:06

-Savanyú cukor? De hát honnan tudtad? És melyik cukrászdából van? Sweet Dreams? Vagy valami házi készítésű?
Gyorsan rá is rabol, mintha nagyon régóta nem evett volna ilyet, és igazából nem is evett, mert valahogy nem jutott eszébe, hogy ilyesmit keressen, pedig az egyik kedvenc fajtája volt a savanyú cukor. Főleg a zöld. A savanyú cukrok közül mindig a zöld a legfinomabb, és ha jól tévedek, azon véletlen egybeesés után, hogy Yukinak pont savanyú cukor került elő a menüjéből, ami Shu kedvenc édessége, vélhetően az idomárnak még olyan szerencséje is van, hogy pont zöld színű. Az lenne a legjobb! De azok után, hogy a másim úgy visszautasította a felajánlott itókát… na jó, nem mondom, hogy Shu elszégyellte volna magát amiért így lecsapott az édességre, hiszen ő igenis megkínálta a másikat a kulacsból, az már nem az ő hibája, hogy Yuki nem fogadta el. Persze ettől függetlenül is csak nagyokat pislogott volna a mondandójára, a megválaszolása előtt.
-Hát… nem hiszem, hogy tétlenkedtünk, de nem is hajtottuk magunkat annyira agyon, mint amennyire néhányan teszik teljesen feleslegesen. Lehet szép nyugodt tempóban is fejlődgetni, és el lehet érni ezt a szintet elég könnyen, csak ügyesnek kell lenni hozzá, meg nem túlizgulni. Egyébként az meg nagyobb gond, ha mi vagyunk az etalon. Nem ilyen szempontból akarunk példaképek lenni.
És ezek után úgy gondolom, már csak annyival maradtam adós, hogy leírjam, mi is volt Timidus terve akkor, amikor a magasba emelte a kutyulit.
-Az társad meghalt, és te nem tudtad megvédeni. Nekünk az életünk árán is védenünk kell az idomárt. Ha most elengedlek, akkor meghalsz, és Shunak még az indikátora sem fog elszíneződni.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Erdőség #1 - Page 2 Empty Re: Erdőség #1

Témanyitás by Yue Kedd Jún. 16 2015, 18:54

Megkérdeztem Shukaku-t, hogy kér-e savanyú cukrot.
Egy aranyos világoslila színű dango kinézetű lapos dobozkában voltak a zöld cukorkák.
Shukaku tett fel pár kérdést. Tényleg szereti a savanyú cukit. :3
Jó neki. Nekem nem jön be annyira, jobban szeretem az édes édességeket.
-Igen, zöld savanyú cukor. Szóval szereted, lucky!!! ^^ Talált! Sweet Dreams adták kárpótlásul. A pincér elbotlott és rajtam landolt egy pohár forró forrócsoki és egy extra csokoládékrémes sütemény.
Shu vett a savagyú cukorból.
~Tényleg nagyon szeretheti. -Örülök, hogy ennyire szereted! Tied lehet az egész ha elfogadod. Smile
Bölcsek a szavai az biztos. Mi az utóbbiba tartozunk, elég lassan fejlődünk. Jut eszembe! Airis hamarosan tovább fog fejlődni! Very Happy
-Igazad van. -haraptam egyet a szendvicsből. -Totemo oishi!!! *.*
Rápillantottam a petekre.
-Rossz előérzetem van... -mondtam halkan.
*****************************
Airis, Inu és Timiud fent a levegőben. Inu szó szerint Timidus karmai között. Mondhatom szuper felállás.
Timidus szépen szólva rossz dolgokat mondott.
-Ez igaz. Nem repesnék túlzottan az örömtől ha meghalnék. És közlöm veled, hogy nem fogok meghalni. Ha nem haragszol inkább azért halnék meg mert engem talált el egy támadás Yuki vagy Aris helyett, vagy mert olyat mondok amiért Shin elvágja a torkomat.
-Timidus, megtennéd, hogy elengeded Inu-t?
-Ez fájt Aris!
*sóhajt* -Ennyire nehéz megjegyezni, hogy Airis?
Inu erre rázta a fejét.
-Inu, kérdés. Lent vagy fent? ~Ha ennyi idő után nem érti meg akkor tényleg egy idióta!
~Óóóó, már értem! Kösz Aris! -Csak nyugodtan Timidus, engedj csak el.
*****************************

Yue
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2014. Jan. 06.
Age : 23
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Erdőség #1 - Page 2 Empty Re: Erdőség #1

Témanyitás by Shukaku Szer. Jún. 17 2015, 05:12

Lila. Hát ez kész! Nem elég, hogy savanyú cukor van a dobozban, de a doboz ráadásul lila is, és zöld savanyú cukor van benne. Ez az egész hihetetlen volt. Shunak még az is megfordult a fejében, hogy Yuki valahogy kémkedett utána, ám ránézve a lányra, valahogy nem tűnt annyira reálisnak a dolog, szóval maradt a realitás talaján, és úgy döntött, hogy Kayabának hála az egész isteni sugallatra történt. Bár a történet, aminek hála az idomár hozzájutott, ugyan lehetett volna vicces is, Shu egyáltalán nem azt látta meg benne. Nem volt ő szent, tudott kárörvendeni, ám most azonnal sajnálkozás ült ki az arcára.
-Hogy… jajj szegény, remélem nem rúgták ki emiatt!
Majd értetlen pislogás következett, amikor Yuki kijelentette, hogy neki akarja adni az egészet.
-De hát… ez a tiéd. Te kaptad ajándékba. Miért adnád nekem? Nem fogadhatom el…
Persze el akarta fogadni, és vett is belőle… talán ha tudná, hogy a másik nem is szereti annyira, akkor el is fogadná… de így nem. Semmiképpen. Mosolyogva bólintott annak hallatán, hogy Yukinak viszont a szendvics ízlik, a rossz előérzetre viszont összeráncolta a homlokát.
-Jajj, nem kell aggódnod! Timidus vigyáz mindkettejükre, és egyébként sincsenek messze, csak a lombok miatt nem látod őket.


Ezalatt Timidus nyugodt tekintettel hallgatta végig a két pet csevejét, majd Inuval a kezében lassan leereszkedett a földre, és letette az állatot.
-Az összhang megvan közöttetek abban az esetben, ha össze kell dolgoznotok. Természetesen akkor is elkaptalak volna, ha ledoblak, és ha Airis nem ajánlja fel, hogy elkap ebben az esetben. Azzal, hogy folyamatosan egymással veszekedtek, leginkább Yukinak ártotok, pedig a petek feladata az, hogy megvédjék a társukat. Ti ketten képesek vagytok erre. Ezt jegyezzétek meg, és a továbbiakban viselkedjetek ehhez mérten. A harcnak vége.
Jelentette ki, majd lassú léptekkel elindult vissza Shuhoz, útközben pedig szárnyát kinyújta, annak végével megérintett egy alvó koalát az egyik fán. Az állat még fel sem ébredt arra, hogy elvileg levadászódott.

(koala)

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Erdőség #1 - Page 2 Empty Re: Erdőség #1

Témanyitás by Yue Szer. Jún. 17 2015, 13:04

Látom Shu-nak minden tetszett, még  a dobozka is. Ennek azért is örültem mert örülök, hogy örül, és azért is mert így már csak a világos rózsaszín kawaii dango dobozka maradt ami a kedvencem. <3
Érdekelne, hogy a Sweet Dreams-nak miért van annyi dango dobozkája.  scratch
Shukaku mondta, hogy reméli nem rúgták ki emiatt a pincért. Ó dehogy.
-Nem rúgták ki. 8 alkalommal ügyetlenkedett a pincér, ebből a nyolc alkalomból mindig rám esett az édesség és ital. Háromszor kiakarták rúgni de nem engedtem, túl kedves pincér ahhoz. És emlékeztet magamra amikor mindig amikor a lépcsőn lemegyek akkor mindig legurulok... De legalább sosem felejtek el esernyőt magammal hozni. ^^  Jut eszembe! Ha savanyú cukrot vagy bármilyen édességet szeretnél venni a Sweet Dreams-ban akkor mondd azt, hogy ismersz engem, akkor biztosan kapni fogsz 40-50 % engedményt.
Shu mondta, hogy nem fogadhatja el. Azt kifelejtettem mondani, hogy nem igazán szeretem a savanyú cukrot.
-Nyugodtan fogadd el. Smile Nem nagyon szeretem a savanyú cukrot. ^^"
Shu megnyugtatott, hogy nem kell aggódnom.
-Igazad van. Biztos csak azért mert még nem volt olyan ne együtt harcoltunk volna. ^^
*****************************
Szegény Timidusnak végig kellett hallgatnia Airis és Inu csevegését, majd leereszkedett a földre, Inu-val a kezében, TImidus letette Inu-t a földre. Airis is leereszkedett a földre, Inu odasétált Airishoz.
Airis és Inu Timidus szavaira nem tudtak semmit mondani. Már csak azért sem mert ledöbbentek, hogy azt mondta, hogy meg van az összhang köztük ha együtt kell dolgozniuk.
Timidus elindult vissza Shu-hoz.
-Ennél furcsább harcunk még nem volt...
-Őőő...Ja...
Ezután mindketten felém vették az irányt.
-Amúgy ha Timidus tényleg elengedett volna akkor nyugtass meg, hogy elkaptál volna valahogy.
-Persze! MÉG (!) nem mész annyira az agyamra, hogy hagytam volna, hogy meghalj.

-Megnyugtató a tudat.
-Csak nem akarom, hogy Yuki miattad legyen szomorú.  
-Ebben egyetértünk.

Yue
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2014. Jan. 06.
Age : 23
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Erdőség #1 - Page 2 Empty Re: Erdőség #1

Témanyitás by Shukaku Csüt. Jún. 18 2015, 10:08

-Nem a harc volt a cél, hanem az, hogy bizonyosságot nyerjek afelől, hogy a veszekedésetek mellett mennyire számíthat rátok az idomár. Mivel Inu mellett egy társa már az életét veszítette, így nem lehetek teljesen biztos afelől, hogy megfelelő védelmet nyújtana egy olyan pet, aki mellette van. Ezen kívül folyamatosan veszekedtek, és fennáll annak a veszélye is, hogy éles helyzetben is így tennétek ahelyett, hogy az idomár igényeit és épségét tartanátok szem előtt. Az azonban, hogy egyetértettetek abban, hogy az idomár védelme mindkettőtöknek elsődleges, akár közös nevező is lehetne, amire felépíthetnétek egy békésebb kapcsolat alapjait. Yuki már amiatt is szomorú, hogy ti állandóan civakodtok, pedig egy petnek sem lehet érdeke, hogy elszomorítsa a társát. A harc elérte a célját, ezért is szüntettem be. Emellett lassan ideje indulnunk, letelt a horgászásra szánt idő, tehát figyelmeztetnem kell erről Shut is.
És valóban, amikor a lány mellé ért, csak egy halk csipogással jelezte, hogy idő van, és ideje indulniuk, Shu pedig mosolyogva bólintott, és végigsimított a sárkány tollazatán. Persze a másik kettő petre is vetett egy pillantást, hogy minden rendben van-e, ám mivel úgy tűnt, hogy neki volt igaza, és Timidus tényleg megvédte őket, sőt, nem ette meg reggelire sem, így csak egy ugye megmondtam nézést intézett Yuki felé, majd válaszolt is neki gyorsan.
-Hát… tegyél egy pontot akrobatikára, és akkor nem lesz ezzel többé gondod. A cukrot akkor pedig köszönöm szépen, elfogadom. Az pedig nagyon jó dolog, hogy mindig együtt vagytok ha baj van, így is kell csinálni. Most viszont megvárunk még egy kapást, utána viszont indulnunk kell, Chizu vár minket. Ha szeretnél még valamit, akkor kérdezz nyugodtan, és ha bármikor talizni szeretnél, csak küldj egy PM-et, és megbeszéljük. ^^

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Erdőség #1 - Page 2 Empty Re: Erdőség #1

Témanyitás by Yue Szomb. Jún. 27 2015, 18:25

Timidus-nak (megint) igaza volt. Ezt Airis és Inu is tudták de nem tudtak nem veszekedni. Próbáltak már fegyverszünetet kötni de nem volt valami sikeres...
Timidus visszaindult Shukaku-hoz. Társaim is visszajöttek hozzám. Nem szóltak egymáshoz. Furcsa volt. Azt hittem veszekedve jönnek vissza. Ha ez így is marad akkor lehet, hogy szobrot csinálok Timidus-ról! Az aggodalmam teljese elmúlt.
-Nem tudom mit mondtál nekik Timidus, de nagyon szépen köszönöm!!!
Shu-chan mondta, hogy tegyek egy pontot az akrobatika jártasságomra.
Jó ötlet, lenne ha már nem lenne egy rajta. :/
Azt hiszem erre mondják, hogy van ami sosem nem változik. A valóságban is mindig legurultam a lépcsőn. Tudtommal anya tinédzser korában csak majdnem gurult le párszor a lépcsőn. Azért az érdekes, hogy párszor kiestem már az erkélyről és két lábamra estem, de a lépcsőn nem tudok anélkül lejutni, hogy nem gurulnék le. -.-"
-Az a vicces, hogy már tettem egy pontot az akrobatikára. ^^" Azt hiszem erre mondják azt, hogy van ami sosem változik. Kint is mindig legurultam a lépcsőn.  
Kár, hogy mindjárt menniük kell. Chizu. Totemo kawaii namae!
-Kár, hogy mennetek kell. Rendben, köszönöm! Smile Remélem összefutunk még! ^^  Azt hiszem minden tudok. És elmondhatom most, hogy Airis és Inu nem veszekednek jó pár perce, elmondhatom, hogy mindent láttam.
~Persze-persze.
~Persze-persze. -Yu-chan, akkor sosem fogok halat kapni?
-Ugyan horgászni nem tudok de énekelni azt igen.
-Akkor még ma kapok halat?
-Ha lesz szerencsénk akkor halat sikerül idevonzanunk és nem bármi mást. ^^"
~Nekünk van szerencsén is? Nem is tudtam. :-P
-Amúgy, nekem miért kellett veletek jönnöm, hogy ha csak halat akartatok fogni?
-Mert Shin nem vállalta, hogy figyel rád.
-Mert Shin nem vállalta el, hogy figyel rád.

Yue
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2014. Jan. 06.
Age : 23
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Erdőség #1 - Page 2 Empty Re: Erdőség #1

Témanyitás by Shukaku Vas. Jún. 28 2015, 06:45

A sárkány a másik idomárlánynak is biccentett, és ezúttal nem kellett Shunak unszolnia ahhoz, hogy pár mondatot hozzátegyen a köszönömre való reagáláshoz. Még jelezni sem kellett neki, azonnal beszélni kezdett,
-Nagyon szívesen. Csak az igazat mondtam, és emlékeztettem őket a petek elsődleges és legfontosabb feladatára, ami az idomár védelme. Nem garantálhatom, hogy ezután nem fognak veszekedni, ahogy ezt valószínűsíthetően ők sem tudják megígérni, de kilencvenkilenc százalékig biztos vagyok abban, hogy mérséklődni fog a kettejük közötti konfliktus, hosszabb-rövidebb időre. Amennyiben a későbbiekben újra felerősödne, úgy akkor, ahogyan Shu is mondta, nyugodtan küldj üzenetet, és ismételten beszélek velük, megpróbálok segíteni.
Egy pillanatra elhallgatott, majd tekintetét a két petre szegezte.
-Nagyon remélem, hogy erre nem lesz szükség.
Timidus monoton hangja talán elég volt ahhoz, hogy rögtön megfélemlítésnek lehessen venni, ám semmi ilyesmi nem bújkált a mondatai között, egyszerűen valóban csak reményét fejezte ki a petek felé. Shu csak halkan kuncogott Yuki okfejtésére, majd megcsóválta a fejét.
-A rendszer sokat segít, de akkor lehet, hogy te eleve mínuszból indulsz valamiért, és most ezzel az egy ponttal érted el a nullát. Olyan biztosan nincsen, hogy van akrobatika jártasságod, és még úgy is ügyetlen legyél… de szerintem nagyon kedves Kayaba Bácsitól, hogy figyelembe veszi az adottságainkat is. Talán valaki nem örülne annak, ha túlságosan megváltozna hirtelen…
Ezen egy picit elmélázott, majd megmozgatta a botot a vízben, hátha csak fennakadt valamin, és azért nem érkezik kapás. Nem nagyon szerette volna megváratni Timidust.
-Hát… mondtam, még egy kapást megvárok, hátha valami halacskát fogunk, aminek Airis is örülne. Utána viszont tényleg indulunk.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Erdőség #1 - Page 2 Empty Re: Erdőség #1

Témanyitás by Yue Szer. Júl. 01 2015, 13:37

Timidus biccentett nekem. Megköszöntem Timidus-nak, hogy elhallgattatta a társaimat anélkül, hogy megölte volna őket. Nagy szerencséje van Shu-channak. :3
-Rendben, köszönöm szépen Timidus! Ismerve őket 1-2 hétig biztos nyugton lesznek, vagy lehet, hogy 3 hétig ha Shin-nek elege lesz.  
Timidus a társaimra nézett és mondta nekik, hogy  reméli, hogy nem lesz szükség arra, hogy még egyszer beszéljen velük.
Erre nem mondtak semmit.
-Nem lehetne Shin-t kizárni a házból? ^^"
-I-Igen! Ez ez egy remek ötlet Aris!
-Emlékeztetnélek titeket arra, hogy csak akkor lógatott fel titeket a házoldalára amikor közel voltatok ahhoz, hogy leromboljátok a házat, és akkor is figyelt rátok.  
-Csak kétszer történt meg majdnem...
-Az még tűrhető szám...
~Hol ronthattam el?  mattaku -Nos, nem is Airis és Inu lennétek ha nem veszekednétek de lehet, hogy egyszer eljutok oda, hogy azt fogom mondani, hogyha még egyszer veszekedtek akkor Airisból sült madarat csinálok, Inu-t pedig kitömetem. ^^  
-Csaknem fogunk addig jutni... ^^"
-Remélem. ^^
~Néha félek tőled Yuki.  pale
Shu-chan érdekes dolgot mondott.
-Lehetséges. Szerencsémre "csak" a lépcsőkről tudok legurulni. A lépcsőt eltekintve viszont használt az akrobatika. Arra gyűjtök most, hogy második szintre fejlesszem.
~Akkor is le fog gurulni.
~Akkor is le fog gurulni.
*odafordul Airis-hoz és Inu-hoz* -Hallottam!
-Gomennasai.. ˇ.ˇ"
-Gomenne Yu-chan... ^^"
Shu-chan mondta, hogy megvár egy kapást aminek Airis is örülne, utána menniük kell.
-Honto? *o*
-Nagyon köszönjük Shu-chan!!! Már csak azért is nagyon köszönöm mert valószínűleg nem éppen halat sikerült volna idehívnom! ><" Ha elfogy a savanyú cukrod akkor írj PM-et ha szeretnél még. Smile  
~Halacskaaa. *q*

Yue
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2014. Jan. 06.
Age : 23
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Erdőség #1 - Page 2 Empty Re: Erdőség #1

Témanyitás by Shukaku Kedd Júl. 07 2015, 09:39

Most ez eléggé elgondolkodtató mondatra sikeredett. Shu-channak azért kéne örülnie, mert ilyen Timidus nevű sárkány van mellette, aki még ezt a két folyamatosan civakodó petet is le tudta csöndesíteni egy időre, és láthatóan szívén viseli más idomárok sorsát is… ez azt jelenti, hogy Shu legyen büszke. A másik lehetőség. hogy Shu-chan örülhet, hogy Timidus nem nyiffantotta ki a másik két petet, különben tarthatna Yuki szörnyű bosszújától. Ettől ugye az elég nagy szintkülönbség miatt nem kell tatrania, másrészt Timidus nagyon jól tudja, hogy Shu nem pártolná az ilyesmit, szóval eleve nem is állt szándékában ilyet cselekedni… de ha megcselekedte volna, akkor nem csak Yuki haragjától kéne tartania. Timidus azt sem kérdezte meg, hogy ki az a Shin, és ezt a kérdést most Shu sem nagyon akarta feszegetni. Valahogy észrevette már, hogy vannak bizonyos emberek, Yuki, Enheriel, Joey, akiknek olyan ismeretségi körük van, akiket egyszerűen lehetetlenség számon tartani, és nem is nagyon akaródzott neki. Az viszont érdekes volt, hogy a házból való kizárásában mindketten egyetértettek… úgy tűnt ez elég ritka dolog kettejük között, és ezt már Shu sem hagyhatta szó nélkül.
-Nem tudom, hogy ki ez a Shin, de ha ilyeneket csinál a petekkel, akkor nem engedném be a házamba. Ha bezárod valahova a peteket, akkor nem tudnak megvédeni, és ők ezt nagyon rosszul viselik. Inkább az ilyen kegyetlen embereket kéne fellógatni valahova, ha még ezt sem tudja…
Bár talán Yuki csak viccnek szánta a kitömős dolog már kezdett sok lenni Shunak. Kirántotta a botot a vízből, és letette a halat a madár elé.
-Nem csak nekik kéne tanulniuk Timidustól, Yuki, hanem neked is. A petek az életüket kockáztatják értünk, ilyet még viccből sem szabad mondani. Oké, veszekednek egy kicsit, de ilyet akkor sem mondunk. Most… most viszont dolgunk van. Majd találkozunk megint valamikor.
Biccentett, bár látszott rajta, hogy picit azért dühös a másikra, majd aktiválta a kristályát, és eltűntek a pixelek között.

(horgászhal)

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Erdőség #1 - Page 2 Empty Re: Erdőség #1

Témanyitás by Akae Szomb. Aug. 08 2015, 15:03

A harc végeztével Shu próbálta biztatni a kislányt, de ő nem igazán bánta hogy megint kikapott.
- Igen, nem túl rég értem el és már megvan a kellő xp-is a következő tierhez. Nagy sokat segítene ha segítenétek beszerezni a cuccokat. Már az is nagy segítség lenne ha csak a kapcsolatokat megadnátok, hogy kitől tudok ilyesmiket vásárolni. Egy lista mire is lenne szükségem? Hááát.... emlékeim szerint...
Elkezd egy papírra irogatni.
"-Alkony Maszk
-Futóköpeny
-Birkózó Páncél/Az Acél Megváltó (az utóbbit inkább nem mert nagyon drága volt mikor utoljára láttam.)
-Surranó
-2x Acélgyűrű
- Villám Rúna / Igazság Rúna (Szintén az utóbbit az ár miatt kihagynám)"

Mikor befejezi oda adja a papírt Shunak.
- Szerintem ezek lennének nekem a legjobb cuccok minden szempontból. Van még egy két egyedi tárgy de hát azokat nem lehet beszerezni egy könnyen. Már annak is örülök hogy fegyverem még így is nagyon jó és nem kell lecseréljem.
Mesélte Akae.
- A szafari nagyon jó ötlet, nagyon rég nem voltam már sehol.... jól esne egy kiruccanás veletek meg főleg. Sajnos a vadász képzettségem még nem túl magas... és és igazából azt sem tudom hol van a szafari teteje... De ti biztos tudjátok.
Mosolygott a kislány, örült neki hogy Suh elhívta. Majd odasétált Timidushoz és halkabban a szokásosnál megkérdezte tőle:
- Majd... esetleg egy kicsit... a lovaglásomat is fejleszthetem? Csak akkor ám ha neked nem gond.
Próbált nagyon óvatosan fogalmaznia kislány hisz kicsit tartott tőle hogy az írásos bakija miatt Timi még mérges rá egy picit. Shu ugyan mondta nem rég hogy nem haragszik, de amíg nem a sárkány szájából hallotta addig ebben nem volt biztos.

_________________
Statok:


Fegyver képi:


Képi:
Akae
Akae
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 196
Join date : 2014. Sep. 26.
Age : 27

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Erdőség #1 - Page 2 Empty Re: Erdőség #1

Témanyitás by Shukaku Szomb. Aug. 08 2015, 15:44

Shu a felsorolás végeztével elvette a papírost, majd elkezdte átírogatni, és ő is egy ceruzát vett a kezébe, meg persze a saját füzetét puskázni.
-Alkony Maszkot Szophietól tudsz szerezni...
-Három Acél és hat Vastag Bőr kell hozzá.
-A Futóköpenyről sajnos nem tudok, hogy lenne valakinek. A Birkózó Páncél szintén Szophie...
-Tíz Fémkőbe és öt Acélba kerül. Abból van kettő a bankban, megvehetné tőlünk is, ha Jun beleegyezik.
-Ez remek ötlet, Timi! Majd kérdezd meg Junt. Azt mondja, hogy... Az Acél Megváltó megint csak Szophie vagy Tetsuko Jin.
-Egy Borostyánkő, tizenöt Acél és két Vastag Bőr.
-Az Acélgyűrű, ha jól emlékszem...
-Abból is van kettő a bankban.
-Rendben, akkor ez is Jun lesz. Maradt a...
-Villám Rúnából is van kettő darab nálunk.
-És az Igazság?
-Az nincs.
-Oh! Akkor azt... szupi! Azt Igazság Rúnája Recept Ozirisznál van, és bizti nagyon fog neked örülni!
-Egy Borostyánkő és tizenkét Tömény Rubin nyersanyag kell hozzá.
-Szép nagy bevásárlás lesz! Tessék, itt is a papír, felírtam mindent.

Nyújtotta át a receptet, és mivel addigra már a szafarihoz is elérhettek, hála a teleportnak, lecsüccsent a kapuhoz, és előhívta a levelet.
-Na akkor lássuk! Kicsit beleszerkesztgetek, hogy láthasd, és így csak figyelned kell.
Majd elkezdte átírni, kijavítgatni a hibákat, az eredmény pedig a következő lett:


"Szia Shu, üdvözlöm Timidust! Hogy megy a sorotok? Rég találkoztunk és gondoltam... ha van kedved esetleg akkor... kiállnátok ellenem még egyszer az arénában? Sokat erősödtem ám azóta és és sok minden megváltozott bennem. De erről inkább majd személyesen. Annyi mesélni valóm van, hogy el sem tudod képzelni. Remélem ráértek... ha igen, akkor találkozzunk az aréna előtt. Mondjúúúk 2 óra fele, addig felkészülök.

Üdvüzlettel: Akae"

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Erdőség #1 - Page 2 Empty Re: Erdőség #1

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.