Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mezőség #3

3 posters

4 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Mezőség #3 - Page 4 Empty Re: Mezőség #3

Témanyitás by Shukaku Hétf. Aug. 10 2015, 21:18

-A szárnyaink alá... igen...
Kuncogott, miközben rápillantott Timidusra. Ez a szóhasználat már okozott egyszer félreértést, és pont Chizuval. Szép emlék volt.
-Hát... a csoport az az Angyalkák. Tudod, a főtér mellett lakó gyerekek, akiknek mindig viszek a szafarizásból ételt, meg eljárok hozzájuk, meg akik énekelni szoktak az ünnepségeken. Nem kell tudnod mondjuk... nem szeretek hencegni az ilyesmivel... nem azért csinálom...
Pirult egy kicsit bele, mert azért tudta jól, hogy az elismerést, ha nem viszik túlzásba, viszont szereti.
-Hát... nem akarlak meggyőzni... vagyis de, csak nem erősködéssel, hanem... de nem azért, hogy nekem legyen igazam, hanem azért, hogy ne legyél szomorú. Tudod... azok, akik elhiszik, hogy tényleg meghalhatnak, meg azt, hogy ez egy veszélyes világ, azok folyamatosan félnek ettől, és általában ők is esnek ki. Ezt... ezt is a gyerekektől tudom... vagyis, hogy nem tőlük, nem ők mondták el, de látom rajtuk... meg magamon is. Ugyanolyan, mint a fejlődés. Aki folyamatosan görcsöl rajta, meg hajhássza a szinteket, az valamiért sokkal lassabban halad, mint mi, akik csak élvezzük a játékot... Arénapontok ide vagy oda, ez tuti, hogy így van. Szóval... de én nem szeretnék veled összeveszni, és ha tényleg azt kéred, hogy ne győzködjelek... akkor rendben... de ez nem azt jelenti, hogy akkor mostantól ne mondd el, ha szomorú vagy, mert én megmondtam, hogy hogyan ne legyél... szívesen segítünk akkor is... vagy legalább is megpróbálunk. Oké? Ezt megengeded?
Kicsit elgondolkodik, majd eszébe jut egy újabb felvetés.
-Úgy működjenek, ahogy kell nekik. Volt már veled olyan, hogy valamikor nem úgy működtek? Vagy... te is kristályíró vagy... esetleg azokkal?

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Mezőség #3 - Page 4 Empty Re: Mezőség #3

Témanyitás by Cearso Kedd Aug. 11 2015, 12:48

-Jól teszed. Biztos jót tesz nekik, hogy van egy kedves nővérkéjük, aki odafigyel rájuk, és foglalkozik velük. És ami azt illeti, nem, nem emlékszem, hogy találkoztam volna velük.
A főtér mellett? Pedig nem egyszer jártam már arra. És még mindig mutat nekem ez a világ új csodákat. Talán egyszer én is felkeresem őket. Vagy talán ez nem is olyan jó ötlet? Majd még gondolkozok rajta, mikor mással fogok foglalkozni.
-Nekem egyik tézissel sem lesz jobb. Vannak olyanok, akikkel így se, úgy se találkozhatok. Maximum ha vennék a bátorságot, és szintén belépnének egy olyan helyre, ahol én már évek óta élek. És nem hiszem, hogy megkockáztatnák, hogy ők is idebenn ragadjanak. Mellesleg én sem igazán szeretném, hogy utánam jöjjön bárki is, akit odakint kedveltem.

-Ami pedig a szomorúságot illeti, én jó néven veszem, hogy segíteni akartok, de én nem tudom magamról, hogy mikor van szükségem segítségre, és mikor nincs. De amit az előbb csináltál, azt hiszem, az jól esett egy kicsit. És bármikor, amikor jónak látod, csináld csak nyugodtan, de én nem hiszem, hogy oda fogok menni hozzád egy ölelésért, vagy pár kedves szóért.

-Nem, nem így értettem. Mindig minden rendben volt a jártasságokkal a küzdelmek alatt, és ezért nem zavar, hogy nem tudom, pontosan hogy is müködnek ezek a dolgok.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Mezőség #3 - Page 4 Empty Re: Mezőség #3

Témanyitás by Shukaku Kedd Aug. 11 2015, 13:04

-Nővérkéjük? Hát... nem tudom. Vagyis azt tudom, hogy jót tesz nekik, mert ha nem tenne jót, akkor én sem mennék oda, meg gondolom akkor nem is hívnának vissza, meg nem is örülnének nekünk annyira. Meg nekem is nagyon sokat segít egyébként, hogy ott vagyok, de ezt már megbeszéltem Asuval... meg gondolom téged nem is érdekel az ilyesmi... bár neked is mondtam már... de igazából Junnal a legérdekesebb... de mindegy...
Rázta meg újra a fejét, és elgondolkodva kezdett el körbe-körbe sétálgatni, mintha csak egy rajzfilm szereplője lenne. Ezt a látványt az is fokozta, hogy egy majom szökkent le mögé a fáról, és majomhoz híven majomkodva majmolni kezdte az idomárt, azaz ő is körbe-körbe járkálva követte Shut, amikor pedig a lány megállt, ő is megállt. Persze észre lett véve azonnal, ám Shu csak mosolygott, és úgy tett, mintha nem látta volna meg, ahogy azt sem, amiképpen elcsen a zsebéből egy kis eleséget, majd visszamászik a fára.
-És igazából nem csak én foglalkozom velük, hanem Timi is, meg még páran... nem csak az én... izé... hogy is mondják ezt?
Nézett segélykérően hol Timire, hol Cearra, ám a sárkány most nem tudta kitalálni, hogy mire is gondolhatott, így egyszerűen csak legyintett.
-Szóval érted. Viszont ha szeretnéd, akkor szívesen elviszünk oda téged is, csak előtte meg kell beszélni velük is, meg a többiekkel. Tarthatnál íjász bemutatót. Tényleg, van már lovaglás jártasságod? Biztos nagyon örülnének, ha egy ilyen lovasíjász izébizét mutatnál meg nekik... ha jól emlékszem Asako most pont valami ilyesmit tanít nekik, bár arra nem emlékszem, hogy mivel kapcsolatban...

(majom)

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Mezőség #3 - Page 4 Empty Re: Mezőség #3

Témanyitás by Cearso Csüt. Aug. 13 2015, 00:18

-Szóval mindenki jól jár azzal, hogy ti látogatjátok őket.
És igaza van, biztos nem hívnák, ha nem szeretnének vele találkozni.
-Biztos mondtad már, de tudod milyen a memóriám. És ezen még a betegségem se sokat segít.
És amikor leülés után le akartam tenni a kezem a földre, sikerült egy újabb sünibe beletenyerelnem. Biztos vagyok benne, hogy ezek összefogtak ellenem, hogy minél gyakrabban sikerüljön meglepniük. De ezentúl jobban oda fogok figyeli. Most fogtam a sünit, és óvatosan, nehogy megijesszem, felveszem a földről, és odateszem a másik süni mellé, amibe sikerült most az előbb belelépnem. Haggy élvezzék csak egymás társaságát, ha már én nem lehetek a kedvesem mellett. Azért figyeltem Shu-ra is közben.
-Érdem, felelősség?
Próbáltam befejezni a befejezetlen mondatot, de van egy olyan érzésem, hogy nem igazán nagy sikerrel.
-Nem tudom, mennyire jó ötlet, ha találkoznának velem. Nem vagyok éppen az az ember, akit szívesen engedne bárki is a gyereke közelébe. Főleg ha már a betegségeről is tud. És ami a lovaglást illeti.
Egy pillanatra elhallgattam. Sosem gondoltam arra, hogy lovagolva íjászkodjak. Annyira még sohasem bíztam meg magamban, hogy belevágjak egy ilyen feladatba.
-Hát, éppenséggel van. De nem túl magas. Nem igazán éreztem szükségét a minimálisnál jobban kifejleszteni ezt a dolgot.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Mezőség #3 - Page 4 Empty Re: Mezőség #3

Témanyitás by Shukaku Csüt. Aug. 13 2015, 05:06

-Hát... azt hiszem... remélem...
Bizonytalanodott el picit a lány, és a körmeit kezdte piszkálni. Asuu óta egyre többször gondolt arra, hogy befesteti, de valahogy még nem vette rá a lélek, és fogalma sem volt, hogy milyen szín állna neki jól. Mondjuk at azért elég különös, hogy pont a dicséret gondolkodtatja el arról, hogy tényleg mindenki jól jár-e, de mire végiggondolta, már rá mert bólintani határozottabban.
-Igen. Tuti, hogy nem azért hívnak vissza, mert viszek ételt, és azért sem, mert akkor Asako és Takashi pihizhet egy picit, amíg én a gyerekekkel vagyok. És...
Egy ideje már el is feledkezett Cearso betegségéről. Nem tapasztalta, hogy a fiúnak villanásai lennének, és úgy volt vele, hogy ez is Kayaba Akihiko világának csodás, jótékony hatása volt. Szóval picit felvonta a szemöldökét, amikor az íjász ezt felhozta.
-Pedig régóta nem csináltad... persze nem vagyok mindig melletted... de akartam is kérdezni, hogy hogy van a fejed, csak nem tudtam, hogy nem bunkó kérdés-e valakit a betegségéről faggatni... de azt reméltem, hogy jobban vagy, és emiatt sem akartam felhozni... emlékeztetni... tudod...
A következő süninél már tényleg elhúzta a száját, és dacosan hátra vetette magát a fűben, és még a kezeit is összekulcsolta a mellkasa előtt.
-Ha következőleg egy csapdát, vagy még egy sünit fogsz ki, én komolyan mondom, hogy nekiállatok veled négylevelű lóherét meg Legendás itemeket keresni! Ilyen szerencsés valakivel én még soha nem is találkoztam... meg sem kell mozdulnod...
Puffogott még egy picit, majd csettintett, amikor Cear megadta a választ.
-Igen! Érdem! Szóval nem csak az enyém az érdem. És... miért ne engednének téged gyerekek közelébe? Azt ne mondd, hogy te is veszélyes vagy, meg rossz ember...

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Mezőség #3 - Page 4 Empty Re: Mezőség #3

Témanyitás by Cearso Csüt. Aug. 13 2015, 07:21

-Pedig nem lett ritkább. Csak a tűnetek ereje változik, és persze az emlékek visszatérési ideje. Persze, mikor veled vagyok, sokkal könnyebb lefolyású az egész, mert szeretek veletek együtt lenni. És csak azért nem veszed észre, mert nem olyan vészes a dolog. Ez igazából akkor rosszabb, mikor "idegenek" társaságába kerülök, vagy mikor teljesen egyedül vagyok. Ha nem találok gyorsan valamilyen ismerős tárgyat, vagy személyt, akkor akár egy fél óráig semmit se tudok semmiről és senkiről.
Nevettem egyet Shu megjegyzésén, és hogy rájátszak egy kicsit, még az Artemis is újból előkerült az inventoryból.
-Erre gondolsz?
Lóbálom meg egy kicsit az idomár lányka arca előtt. Az is igaz, hogy a szerencse is közrejtszott benne egy kicsit, hisz Asu nem hiszem, hogy rám gondolt volna a saját jártasságának a fejlesztése helyett, ha tavaly nem küzdünk meg a Nagyképűvel.
-Amúgy egyébként nem igazán vagyok szerencsés. Már több, mint egy fél éve próbálok meg elkapni egy fácánt, mert az északi vadak közül már csak az hiányzik, de még csak nem is láttam sehol sem.
-Nem. Nem hiszem, hogy rossz ember lennék. Sőt, Marlunáról sem hiszem azt, hogy rossz ember lenne. Esetleg őt kéne megkérdezned, biztosan jót tenne neki néhány gyerek társasága. És talán nekik  se lenne annyi előítéletük a vörösökkel szemben. De én nem hiszem, hogy az érzelmi hullámaim túl jó hatással lennének rajtuk. És biztos, hogy az első kínos kérdés után ismét megtörténne velem a baleset.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Mezőség #3 - Page 4 Empty Re: Mezőség #3

Témanyitás by Shukaku Csüt. Aug. 13 2015, 07:38

-Hmm... akkor mégis csak sokkal többet kell velünk lenned, és sokkal több ölelést is fogsz kapni. Azt hiszem Timinek igaza van, és mindenkire nekünk kell vigyáznunk lassan...
Elmosolyodott, és olyasfajta elégedett, boldog mosoly ült ki az arcára, elmélázó tekintettel párosítva, amit Cear ritkán, de manapság szerencsére egyre többször láthatott rajta. Lecsüccsent közvetlenül a fiú mellé, és mélyen a szemébe nézett, fürkészte egy ideig a tekintetét, majd újra felnevetett.
-Soha nem gondoltam volna, hogy egyszer nekem annyi sok barátom lesz, hogy már nehéz legyen beosztani az időt, hogy mindegyikkel találkozhassak, és azt meg főleg nem gondoltam volna, hogy nekem kell majd megvédenem őket. Jó, a védelmet igazából Timi intézi, de az is nagyon szupi dolog, hogy már nem érzem magam veszélyben. Régen folyamatosan ő volt közöttem, meg aközött, akivel találkoztam. Rengeteg minden változott, ugye Timidus?
A sárkány bólintott, ám továbbra sem szólt egy szót sem.
-Ez... ez olyan mintha meg tudnám már védeni saját magamat. Persze nem, mert ilyen erőpontokkal nem mennék semmire... de nagyon örülök annak, hogy Timi végre másra is tudja fordítani az idejét, nem csak arra, hogy engem vigyázzon. Junnal például már egész sokat elbeszélget, és legutóbb Asuval töltött együtt egy kis időt. A gyerekek pedig... meg Akae... nagyon jó hatással vannak rá.
Természetesen nem az íjra gondolt, az eszébe sem jutott, de ezt persze nem mondta meg.
-Cear... ha neked ilyen fontos az a... vagyis ő, akkor én is szívesen megismerném. Meg... azt is tudom, hogy küzdőterezéssel fejlődik. Talán kipróbálhatnánk a lovasíjászatot mégis. Én Timivel küzdenék ellened és valamelyik paci ellen. Persze a városőröktől kell majd lovat kölcsönkérni, hogy ne ijedjen meg a fegyverektől. és ha jól megy, akkor tarthatnánk bemutatót a gyerekeknek. Csak annyi... és akkor a kínos kérdések miatt sem kellene aggódnod.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Mezőség #3 - Page 4 Empty Re: Mezőség #3

Témanyitás by Cearso Csüt. Aug. 13 2015, 23:55

-Kedves vagy, mint mindig.
Mosolygok vissza a lánykára.
-De nem hiszem, hogy jót tenne, ha túl sokat lennél mellettem. Én általában szeretek ezzel együtt élni. Persze először mindig rémisztő, mikor valamiért elszáll az agyam, de azt sem tudhatjátok, hogy milyen újra összerakni a dolgokat, hogy mi történhetett az emlékek kiesése előtt. Mit egy kirakós újra meg újra kirakni, csak mindig más lesz az eredménye.
Egy darabig álltam Shu tekintetét, majd egyszer csak nem bírtam tovább.
-Én is szívesen beszélgetek Timivel, persze veled is.
Csak aztán nehogy ugyanaz legyen a vége, mint múltkor.
-Ne bolondozz, Shu. Az egy dolog, hogy én úgy érzem, mintha érezne, de attól még nem tud beszélni, vagy bemutatkozni, hogy ismerkedjetek. Nyugodtan kezeld csak annak, ami. Egy fegyver, ami nem olyan gyakori, mint a többi. És ami, ahogy mondtad, küzdelmekkel fejlődik. Így lehet, hogy egy kicsit gyakrabban kell majd eljárnom edzeni. Nem hiszem, hogy készen állnék egy lovasíjászatra.
Nem, a végén még tényleg komoly baja esne valakinek. Leginkább nekem... Vagy véletlen lelövöm a lovat, amin épp lovagolok. Nem hiányzik nekem az.
-A kínos kérdésekre pedig nem nagyon lehet felkészülni. Jobb nem kockáztatni a sorsot.
Bárki hozhat fel olyan témát, amire nem szívesen válaszolnék, ezért inkább blokkolnék magamon. Azt meg nem szeretném gyerekek előtt. Bár ami azt illeti, még Shu is gyerek.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Mezőség #3 - Page 4 Empty Re: Mezőség #3

Témanyitás by Shukaku Pént. Aug. 14 2015, 05:29

-Hát... köszi... de nem mindig...
Pirult el egy picit, és leszegte a fejét.
-Jun például mindig... ő tényleg egy angyal. Van is egy kép az albumomban az első sátorozásunkról. Akkor aludtam először együtt valakivel úgy közelebbről... mármint egy sátorban voltunk, de a hálózsákjaink egymás mellett voltak, még akkor is, ha Timi közöttünk ült... vagy feküdt. Azt nem tudom, mert elaludtunk. Mit is kezdtem el?
Nézett ismét Timire, hiszen megint elkalandozott.
-Bocsi, régen ez nagyon nem volt jellemző...
-Junról beszéltél és arról, hogy egy angyal.
-Ja igen! Szóval van egy képem, ahol Timi mögötte áll, és kitárja a szárnyait, és olyan, mintha egy angyal lenne.
-Vagy sárkány.
-Igen... vagy sárkány...

Kuncogott az idomár, és gyorsan rábólintott Timidus meglátására is, hiszen ezen soha nem akart összeveszni vele, csak itt épen az angyal képe illett jobban a helyzethez.
-Lehet, hogy rémisztő, de én nem félek tőled. Ez olyan, mint Kazuchi, Tachi, vagy Marluna, vagy Asuka. Ők is ugyanannyira rémisztőek, mint te, és csak őket is meg kellett ismerni ahhoz egy picit, hogy meglássam, hogy csak a buta emberek hiszik róluk azt, hogy ijesztőek. Persze... vannak dolgaik... Tachi tud gonoszkodni, ő ilyen kötekedős, Kazu meg tényleg kiejtett pár embert direkt, ami miatt majd meg is fogja büntetni valaki, amilyen nagy szája van... de legalább már rá is figyelünk, és azóta nem is történt semmi. Csak beszélni kellett vele. Szóval akármilyen rémisztő vagy, engem nem tudsz megijeszteni. Razz
Öltött nyelvet a fiúra, majd hálásan bólintott annak válaszáért.
-Nem csak egy dolog! Ha te úgy érzed, akkor az úgy is van. Nálad van az íj, szóval az a lényeg, hogy te hogyan érzed, és ha te úgy érzed, hogy érez, akkor érez is!
Egy kicsit persze ebben még mindig a petek és az itt lakók iránt érzett felelősségtudat munkálkodott benne. Még mindig rengetegen gondolták úgy, hogy ők csak programok, és attól, mert Shu élőknek kezeli őket... de hát az emberek idióták.
-És ha minden elől elbujdosol, akkor WHEEE!
Szakította meg a szöveget egy örömteli sikkantás, ami a kinti világban talán kevésbé lett volna örömteli, hiszen Shu a helyezkedés közben szintén beletenyerelt egy sünibe.
-Na látod! Csak türelmesnek kellett lennem, és rám is ragadt valami a szerencsédből.
És már fel is pattant, hogy a kezét nyújtsa a fiú felé.
-Gyere! Segítened kell!
És ha nem reagált, akkor csak megpróbálta felhúzni, bár súlyemelés nélkül erre nem sok esélyt látott. Viszont amikor már az íjász állt, kivette a masnit a hajából, mármint a saját hajából, és a szeme köré tekerte, majd kis keresgélés az íjász kezeit a saját vállára tette.
-Most pedig bele kell vezetned egy csapdába. Timinél tudja a jelvényes bigyusz, hogy velem van, de már ott is majdnem sikerült egyszer, mert felvillant a jelvény egy pillanatra, de utána eltűnt. Rájött, hogy be akarjuk csapni. Így viszont nem. Ugye segítesz? Lééééécíííí!
Persze ekkorra már Timi is talpon volt, és mellettük ácsorgott, indulásra készen.

(süni)

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Mezőség #3 - Page 4 Empty Re: Mezőség #3

Témanyitás by Cearso Pént. Aug. 14 2015, 06:16

-Sárkányangyal.
Mondtam ki az első dolgot, ami hirtelen eszembe jutott erről az anekdotáról. Talán nem kellett volna, de ki tudja.
-Marluna sosem volt gonosz. A többiekről ennyire nyíltan nem tudok nyilatkozni, de Asu segített megszerezni nekem az Artemist, vagyis nem hiszem, hogy gonosz lenne. Persze nem csak emiatt, de ez az, ami a legjobban formázza a véleményemet róla. Tachi meg, hát... inkább kéjencnek mondanám, mint gonosznak.
Kazumát inkább nem emlegetem, nem kell tudnia arról a lánynak, hogy é titokban találkoztam vele még az eltűnése előtt.
-Rendben, és ha szeretnéd, azt is elmondhatom, hogy mikor hogyan érez.Most például boldog. Talán, mert te is elfogadod érzőnek.
Majd el is teszem a helyére.
-De attól még egy fegyver marad. Főként fegyver.

-Persze, szívesen segítek. De mit is?
Felálltam és miután Shu elmagyarázta a dolgkat, elkezdtem menni mellette.
-Na most indulj el. Aztán keresünk egy csa... AUU.
sikítottam, ahogy Shu mellett sétálva sikerült belelépnem egy csapdába, amibe elvileg ő szeretett volna belefutni. Gyorsan az ajkam elé tettem a mutatóujjam, hogy Timi se mondja el Shunak a most történtet, majd betettem a csapdát pár lépéssel Shu elé.
-És most lépj még egyet, majd még egyet, és még egyet.
Elvileg ezzel már bele si kéne lépnie. Remélem müködni fog.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Mezőség #3 - Page 4 Empty Re: Mezőség #3

Témanyitás by Shukaku Pént. Aug. 14 2015, 06:40

-Sárkányangyal! Igen! Egy zseni vagy, Cearso! Ha már Yuukival mi lettünk a sárkánylovagok, meg sárkányhercegnő, akkor Jun simán lehet sárkányangyal. Ha visszaérünk a Limenbe, ezt feltétlenül el kell neki mondanod, Cear. Biztos örülni fog.
És mielőtt bármilyen ellenkezésnek hangját adhatta volna a srác, már fel is emelte a mutatóujját.
-Nem, nem én fogom neki elmondani, hanem te. Te találtad ki, így neked kell. Úgyis beszélgetnetek kell a koboldos bigyusz miatt, meg egyébként is van egy csomó megbeszélnivalótok. Saya is nagyon szeretett volna játszani Artemissel, szóval azt találtuk ki, hogy néha kölcsön adhatnád neki egy picit játszani. Persze csak mondjuk a kerten belül, és csak a felügyeleteddel, és persze csak ha Artemis is beleegyezik. Saya nagyon kedves kislány, és... hmm... akár küzdőterezhetnétek is úgy, hogy egyszer te vagy Artemissel, egyszer meg ő, és akkor még duplán is fejlődne, meg nektek is tapasztalat lenne. Én is küzdőtereztem már Timi ellen, mert erre kért. Ki tudja, hogy milyen küldetésbe futunk bele egyszer, ahol jól jöhet ez... ha már a saját klónjaink ellen is harcolni kell, akkor sose lehet tudni...  
Magabiztosan lépkedett a fiú mellett, persze ennek talán az is volt az oka, hogy a másik kezét végig Timi hátán pihentette, de biztosan egyedül csak Cearsoban is nagyon megbízna. A jajszónál majdnem lekapta a szeméről a kendőt, ám Timidus egy csipogással jelezte, hogy nincs veszély. Azonban a sárkány mást is jelzett, mégpedig megálljt parancsolt a lánynak, majd az íjász felé fordult.
-Ismerem a csönd emberi jelzését Cearso, ez esetben azonban meg kell tagadnom a kérésedet, mert csak az idomár felesleges sérüléséhez vezetne. A csapdát egy falusinak kell kihelyeznie.
-Akkor az volt az a jajveszékelés. Mázlista! De... igaza van Timinek, ha te helyezed ki a csapdát, az nem jó. Már próbáltuk. Ennyi erővel az öt csapda meg a csirkés is olyan egyszerű lenne, ha csak újra meg újra beleléphetnél ugyanabba, meg elfoghatnád ugyanazt a pipit.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Mezőség #3 - Page 4 Empty Re: Mezőség #3

Témanyitás by Cearso Pént. Aug. 14 2015, 08:08

-Nem hinném, hogy zseni lennék attól, hogy egymás mögé raktam a két szót.
Vakartam meg a tarkómat. Persze a dícséret ettől függetlenül dícséret maradt.
-Oké, amúgy is beszélnem kell vele néhány ügyben. Majd valahogy ezt is megemlítem neki. Biztos neki os tetszeni fog.
A Sayás javaslatot már nem fogadtam ilyen jó néven. Nem tudom miért, de nem szívesen állnék ki olyannal, akinél az én fegyverem van. Talán egy kicsit kegyetlenül is hangzik ez a kislánnyl szemben is.
-Nem is tudom. Te kölcsönadnád Timidust bárkinek, hogy vele együtt ellened küzdjön? Természetesen nem tökéletes a példa, de csak gondolj bele. És szerinted, hogy érezne Saya, hogy egy olyan fegyverrel küzdjön, és azt feljessze, amit vissza kell majd adnia? Persze ha nekik jó ez így, akkor én is benne leszek a dologban.
Én már küzdöttem a saját klónom ellen. Szerencsére akkor még nem voltam olyan magas szintű, ezért sikerült a többiek segítségével felülkerekedni rajtuk.
De itt is él a többet ésszel, mint erővel szabály, ugyanis a saját klónodat a legkönnyebb meggyöznöd az igazadról. Már ha valódi klónról van szó, és a gondolataid is megegyeznek.
-Rendben, rendben. Nem akartam bajt okozni. És ha annyira szeretnéd, én szívesen kölcsönadom neked a jelvényt, amíg neked nem sikerül beszerezned. Én úgy sem gyüjtöm őket.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Mezőség #3 - Page 4 Empty Re: Mezőség #3

Témanyitás by Shukaku Pént. Aug. 14 2015, 08:24

-Jó, de rakhattad volna úgy is egymás után, hogy angyalsárkány, és az már nem ugyanaz, hanem teljesen más. Persze úgy sem lenne rossz, szívesen találkoznék egy angyalsárkánnyal is, de a sárkányangyal azért mégis csak más. Szóval ne ellenkezz, zseni vagy és kész! Meg különben is, milyen dolog már olyankor ellenkezni, amikor nem látok semmit? Ugye, hogy nem szép?!
Korholta le most már tényleg a lehető legkomolyabban Shu az íjászt, vagyis annyira komolyan, amennyire csak meg bírta állni, hogy ne vihogjon közben, ami úgy-ahogy sikerült is, bár az artikuláció nem volt olyan tökéletes, mert végig vigyorgott beszéd közben.
-Ugye? Tuti tetszeni fog, ezt mondom én is! Ő is szerelmes Timibe, ugyanúgy, ahogy Tachi is, meg sokan mások. Még szerencse, hogy Timidus nem aggódik ezen. Egyszer majd szeretnék visszamenni Draconiába, és tanulmányozni picit a sárkányok párválasztási szokásait... érdekes lehet. Timi ugye mellettem nőtt fel, szóval nem nagyon gondolkodik ilyesmiben.
-Már van társam, nincs szükségem másikra.

Jelentette ki a sárkány, Shu pedig belepirult a kedves szavakba... akkor is, ha Timidus egyáltalán nem kedveskedésnek, csupán a tények ismertetésének szánta.
-Persze, hogy persze! Vagyis... hát nem kölcsönadás, mert megkérdezném előtte ugye őt is, de te is megkérded Artemist természetesen, szóval nem lenne ilyen gond... egyszerűen csak gyakorolnátok. És igen, Sayát is meg kell kérde...
Itt egy pillanatra elhallgatott, ugyanis egy kis botlás következett be, egy kőnek hála, ám az akrobatikának köszönhetően azonnal vissza is nyerte az egyensúlyát.
-Hova vezetsz te engem? A csapdákat a csapásokhoz helyezik ki... de bizti te is tudod... nem mondtam semmit... szóval Sayát is megkérdeznénk, és majd megegyeznétek. Szerintem jó ötlet. És... a kölcsönadósdi meg nem ugyanolyan. A gyerekeket tuti érdekelni fogja, hogy hogyan szereztem, szóval ha a te jelvényedet mutatom be, akkor mégis csak ott kell lenned.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Mezőség #3 - Page 4 Empty Re: Mezőség #3

Témanyitás by Cearso Hétf. Aug. 17 2015, 18:56

-Ez már csupán csak spekuláció. Én is szívesen találkoznék ám mind a kettővel. A vitát meg egyáltalán nem befolyásolja, hogy be van-e kötve a szemed, vagy sem. 


-Ennyire még nem ismerem Jun-t. Igazából csak egyszer találkoztunk kettesben, azt is még akkor, amikr Anat volt a céhvezér. Pont akkor váltott Tier-t kristályírásból.

-Azért van különbség társ és társ között. De ha lehet, akkor ezt nem én szeretném elmagyarázni neked.
Shu megbotlott mellettem, de meg is volt rá az okom, hogy nem néztem Shu lába elé.
-Bocsi, egy kicsit elkalandozott a figyelmem. Szerintem ezt neked is látnod kéne.
Ugyanis egy félig zebra félig ló jelent meg a közelben. Biztos rólunk is azt hitte, hogy valami sosem látott állat vagyunk, és azért mert közelebb jönni, mert elég lassan haladtunk. Már ha van ennyi intelligenciájuk az itt élőknek. Már miért ne lenne?
-Állj meg kérlek, és ne tegyél hirtelen mozdulatot.
Bár nem hiszem, hogy Shut ilyen dolgkra figyelmeztetni kellene. 
Kiveszek egy kis csemegét az inventorymból, és azzal próbálom magamhoz édesgetni az érdekes teremtményt, majd egy kis simi, és az útjára engedem. Majd mikor biztos távolra ért, ismét Shu-t kezdtem el vezetni.
-Akkor szerezzük meg neked gyorsan azt a jelvényt. Nehogy azt hidd, hogy nem szeretnék veled menni a gyerekekhez, egyszerűen csak nem szeretnék elmenni a gyerekekhez.
Csakhogy köze és távol nem láttam egyetlen csapdát se.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Mezőség #3 - Page 4 Empty Re: Mezőség #3

Témanyitás by Shukaku Hétf. Aug. 17 2015, 19:14

-Hmm... akkor majd ha látom őket, akkor szólok nekik, hogy te is szeretnél velük találkozni, és majd úgy intézzük. Persze akkor ezt elvárom fordítva is, szóval ha véletlenül te bukkansz Angyalsárkányra, vagy Sárkányangyalra, akkor majd feltétlenül várakoztasd őket, amíg oda nem érek. És...
Egy ideig motozott a kezével, amíg meg nem találta az íjász kezét, majd az ujjai közé fonta a saját ujjait.
-Így egyszerűbb lesz. Jobban tudsz vezetni, ráadásul ha én elesek, akkor te is velem együtt esel el, és akkor tuti, hogy elneveti magát a kém, aki követ minket, és akkor felfedjük a kilétét. Ez nagyon fontos, ugye Timidus?
A sárkány ismételten bólintott, mint ahogy erre a kérdésre már általánosan ezt tette igen régóta.
-És igenis befolyásolja a vitát, mert így nem látom, hogy mennyire vigyorogsz az ügyetlenkedésemen. Junt pedig... hát Junt tényleg érdemes megismerni. A legkedvesebb ember, akivel valaha csak találkoztam... persze csak Akira-san mellett... de ő máshogy kedves...
A társ kérdésére egy kicsit oldalba bökte a fiút, majd helyeslően reagált a végszóra.
-Lehet, persze, hogy lehet, Cearso! Timi egyébként is nagyon jól tudja, hogy mi az a társ, úgyhogy nem is kell neki semmit elmagyarázni. Ugye Timi? Elmeséltem neked, amikor Justinnal voltunk, meg most, Akira-sannal is.
-Valóban. Azonban továbbra sem változik a döntésem. Te vagy a társam.

Jelentette ki a sárkány magabiztosan, mire Shu diadalittasan felemelte kissé a fejét, majd a kendőt a szeméről, amikor Cearso erre kérte.
-Egy kvagga. Van is egy fényképem arról, akivel én találkoztam elsőként. Örülök, hogy Kayaba még arra is gondol, hogy a hülye emberek által elpusztított állatokat visszahozza nekünk. Ha láttad volna a Megalodont...
Elnézte, ahogy Cear megfogja a zsákmányát, majd vissza is helyezte a szemére a kendőt.
-Lehet, hogy mégis jót tennének neked a gyerekek. Nem tudhatod. Mi is jó hatással voltunk rád Timivel...

(I)

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Mezőség #3 - Page 4 Empty Re: Mezőség #3

Témanyitás by Cearso Kedd Aug. 18 2015, 02:32

-Ez teljesen természetes. Már ha valaha találkozok eggyel. Vagy a másikkal. De nem hiszem, hogy bármikor az életben ilyen szerencsém lenne. Természetesen, ha mégis összefutnék valamelyikkel, akkor te lennél az első, aki eszembe jutna, és hívnálak, amint lehet.

-Ha valaki követni szeretne minket, annak nem kis lopakodással kellene rendelkeznie. Ha meg már arra volt elég pénze, akkor nem értem, hogy miért követne pont minket... Én nem vagyok éppen híres. Hála a jó égnek. Még a végén megtudnák, hogy mi van nálam.
Azt persze nem értettem, hogy a sárkány miért bólintott, mikor a lány szeme be van kötve, én meg anélkül is elhiszek bizonyos dolgokat, hogy ezt külön megerősítené.

-Ha nem lenne bekötve a szemed, akkor csak még jobban vigyorognék az érveiden. De csak azért, mert így fejezem ki,  mennyire boldog vagyok, hogy dícsérsz.
Ha nem kell megmagyarázni a sárkincának, annál jobb, de valami nagyon fúrja az oldalamat.
-Ki ez az Akira-san, hogy folyton őt emlegeted?


Shu állatismerete nagyon is lenyügözött.
-Te melyik állattal nem találkoztál még?
A Megalodon kifejezés még számomra sem volt ismeretlen.
-A legendás halra gondolsz?
Miután Shu visszavette a kendőt, én ismét megfogtam a kezét, ha már az előbb elmagyarázta, hogy ez mért is fontos, és most próbáltam úgy vezetni, hogy ne essen el, ha lehetséges.
-De ti csak ketten voltatok, ezért nem kellett annyira megosztanom a figyelmemet, és nagyon hamar megértettétek a dolgot. Akkor is nagy felfordulást csináltam. Nem tudom a csoportban hányan vannak, de biztos nem tudnék mindegyikre odafigyelni.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Mezőség #3 - Page 4 Empty Re: Mezőség #3

Témanyitás by Shukaku Kedd Aug. 18 2015, 09:07

-Akkor minden rendben van. De azt ugye tudod, hogy nem szabad keresni őket? Ha keresed, akkor soha nem fogsz rájuk bukkanni.
A híres dologra csak megforgatja a szemét, bár szerencsére ez a kendő miatt egyáltalán nem látszik.
-Hidd el, hogy igenis híres vagy. Tuti kiszúrta már valaki az Artemist az Arénában, vagy ilyen helyeken, de biztos vagyok benne, hogy senki nem meri majd elvenni tőled. Csak gondolj bele! Legendás fegyverek, de még soha nem hallottam olyat, hogy valakit megtámadtak volna ezért, és elszedték volna tőle. Szerintem nem is működik másnál, csak annál, akit választott. Persze majd ha megtaláljuk Falánkot, akkor kiderül. És...
Itt egy kicsit megrökönyödik, és ez abból is látszik, hogy megtorpan egy pillanatra, na meg az egész arcát nem fedi kendő.
-Azt ne mondd, hogy téged nincs aki megdicsérjen! Timidus például egy csomószor dicsért, szóval... de örülök, hogy boldog vagy.
Újabb nyelvöltés, és az a fajta pillantás, mely azt jelenti, hogy nem kell itt játszani a törött szárnyú madárkát, igenis sokan szeretnek téged... és amit megint csak takar az a fránya kendő. Majd egy kis szünet a szavak keresésével... de tényleg csak pár pillanat.
-Akira-san is a párom. Neked még nem meséltem róla? Persze... nem verem nagy dobra, de nem azért, mert rejtegetni szeretném, vagy ilyesmi, mert igazából büszke vagyok rá, csak tudod nem szép dolog dicsekedni, meg úgy is gondolom, hogy az ilyen dolgok magánügyek, mert például ugye Anat is ott élt a céhházban, és párszor meghívta Mirit, de annyira mi sem tudtunk semmit a magánügyeikről, szóval az ő példájukon gondoltam, hogy nekünk is jobb úgy, ha nem teregetünk ki mindent... ugye érted? Szóval... igen... de például gyűrűm is lenne, csak az Timi miatt nincsen. Nem mintha sajnálnám, vagy ilyesmi, teljesen érthető, hogy miért nem engedi. és Akira-san sem erőlteti, meg nem is haragszik érte. Azt mondta, hogy Timi régebben kérte meg a kezem, mint ő, szóval ő dönt a gyűrűkről... bár... még nem kérte meg a kezem, de... megint túl sokat beszélek, ugye...?
Pirul el kissé, majd megrázza a fejét.
-Mindig ez van, amikor ő kerül szóba...
Majd suttogósra vált, ám a kuncogás néha megzavarja a nagy titkolózást, amire készül, na meg persze a végtelen földöntúli boldogság az arcán is elárulja, hogy ez valószínűleg a másiknak sem titok.
-Azt hiszem szerelmes vagyok belé... de ezt el ne mondd neki!
De már terelődik is a szó, az idomár pedig büszkén mosolyog Cear lenyűgöződöttségére, ám persze nem henceg, hiszen nem olyan. Viszont nem hencegni is nehéz, mert nem akarja azt mondani, hogy áh, a kvaggát mindenki ismeri, nem nagy dolog, hiszen ezek szerint Cear nem ismerte... szóval inkább csak mosolyog, és elgondolkodik.
-Hmmm... az tuti, hogy a Pteroszaurusszal még nem találkoztunk, de ő a harmincadik szinten van, és Greg nem hajlandó minket elvinni oda. A szafariban szerintem már az összessel, mert a rendszer régóta nem mutat új lehetséges jelvényt, és megvan az észak, a kelet a nyugat és a dél is. Persze lehet, hogy később tovább osztják, és lesz délnyugat, meg ilyenek... de nem tudom. A gond az, hogy lassan el fognak fogyni a teljesíthető jelvények, és akkor arra kell várnom, hogy a lusta frontharcosok kinyitogassák a szinteket... ami fura, mert ugye egyébként egyáltalán nem várom... mármint tudod.
A Legendás Vadra csak bólint.
-Ha szeretnéd, akkor elmesélem, hogy hogyan taliztunk vele. Izgi volt. A gyerekek pedig tizenhárman vannak, de annyifelé senki nem tud figyelni. Majd... csak azok mennek hozzád, akiket érdekel az íjászat meg Artemis.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Mezőség #3 - Page 4 Empty Re: Mezőség #3

Témanyitás by Cearso Csüt. Aug. 20 2015, 11:33

-Ne félj nem fogom keresni egyiket se.
Jelenleg nem is hiszem, hogy létezik bármelyik is. Szóval nem valószinű, hogy keresném akármelyiket is.
-Ez azért nem teljesen így van. Az Artemis se engem választott. Akit eredetileg választott, annak a pénz fontosabb volt, mint az, hogy egy legendás fegyver van a birtokában. És ha Asu nem könyörgi ki, hogy licitálhasson a nevemben, akkor minden bizonnyal Sayához került volna a fegyver. De azt mindketten láttátok, hogy az én kezemben is müködött. Szóval szerintem annyira nem válogat, hogy kinek a kezében müködjön.
Bár egyszer meggondolta magát, de az azért volt, mert én viselkedtem hülyén vele. És ezt már megbeszéltem vele.
-De van, csak ennek a többsége odakint rekedt. Erről inkább nem beszélek, ha nem probléma
Tudom, hogy egyszer majd a jövőben lesz majd köztünk egy nézeteltérés, mert én ki akarok jutni, ő meg nem, de ha lehet ezt most még elhalasztanám. És még bármi megtörténhet az utolsó szint eléréséig. És addig még jó sok év fog eltelni bizonyára.
-Nem beszélsz sokat. Legalábbis annyira nem sokat, hogy untatnál. Szeretlek hallgatni.
És ez így is van. Mikor nem arról áradozik, hogy mennyivel jobb ez a világ, mint a másik, akkor szívesen hallgatom a lányt.
-Ha esetleg ismerném, akkor se hiszem, hogy ezt külön el kellene mondanom neki, ha mellette is úgy viselkedsz, mint mellettem, ha róla beszélsz.

-Szívesen meghallgatnám azt a történetet is. De a jelvényedet azért szerezzük meg. Most nagyot lépj.
Szóltam a lánynak, mikor egy kisebb árokhoz értünk.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Mezőség #3 - Page 4 Empty Re: Mezőség #3

Témanyitás by Shukaku Csüt. Aug. 20 2015, 11:48

-Akkor jó. Nem akartam neked elrontani a meglepetést, vagy ellehetetleníteni, hogy megtaláld őket. De ha nem keresed, akkor minden rendben van.
Egy jó nagy lépés, talán még egy kis szökkenés is rejtőzött mögötte, azt azonban érezheted, hogy ilyeneknél azért már nem annyira magabiztos, mint amikor csak vakon kellene sétálnia, és picit rászorít a kezedre. Nem fél, vagy ilyesmi, hiszen tudja, hogy Timi úgyis elkapná, ha esetleg neked nem sikerülne, csak azért mégsem szeretne elesni.
-Ez fura... pedig nem annyira nehéz ám pénzt keresni itt. Jó, persze az emberek egy része lusta beállni valami rendes boltba, és potifőzésből meg kristályírásból nem lehet meggazdagodni... vagy ha éppen nem kereskedőcéhbe áll be az ember. Tényleg, lassan kéne majd egy gyűlés. Megint tele van pénzzel a bank, és nem fejlesztünk semmit. Vagy... akár felszereléseket is vehetnénk a tagoknak, vagy valami ilyesmi. Amióta Anat nincsen, ezt valahogy senki sem intézi. Timi szerette volna átvenni, de mondtam neki, hogy még ne erőltessük, meg Alex tuti dührohamot kapna, ha ő csinálná azt, amit eddig Anat csinált... de Alex ugye lelépett, szóval most már semmi akadálya. Ha hazaérünk ki is írom a faliújságra. Az Artemis meg téged választott. Ha nem így lenne, akkor nem viselkedne rendesen veled, sőt, szerintem nem is beszélne hozzád. Esu soha nem említette, hogy beszél, és talán azért is nem használta sokat, mert rosszban voltak... így mondjuk már jobban érthető a helyzet.
A kinti dolgokat ő sem erőltette, nem akarta tönkretenni ezt a szép kirándulást. Annál a bizonyos mondatnál viszont megtorpant, és zavarba jött.
-Hogy... hogy viselkedek? Mármint... hogy kínosan? Mert... izé... bocsi...
Ekkor azonban felemelte a fejét, és a levegőbe szimatolt.
-Jobbra lesz a csapda! Nyomon vagyunk!
Ezzel talán el lehet terelni a figyelmet a kínos fecsegéséről.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Mezőség #3 - Page 4 Empty Re: Mezőség #3

Témanyitás by Cearso Pént. Aug. 21 2015, 15:43

-Biztos az is közrejátszott, hogy nem szeret párbajozni. Asu mesélte, hogy még egy ezressel megfejelte volna az árat, ha hajlandó kezébe venni az íjat, és küzdeni vele, de ez végül nem lett elfogadva. Szívesen besegítek a felszerelések összeszedésében. Bár Alex engem se bír sokkal jobban, mint Timit.
-Artemis nem beszél. Azt nem tud. Csak érzései vannak. Ha vannak neki egyáltalán.
-Nem, nem a kínos a megfelelő szó. Mintha sokkal színesebben látnád a világot, mikor róla beszélsz, és mikor sokáig nincs melletted, akkor minden elkezd szürkülni, aztán egyre csak sötétebb, és sötétebb lesz. A végén annyira elzárkozol, mikor nincs a közeledbe, hogy már senkivel se akarsz szóba állni évekig. Inkább csak behúzodsz az egy fal mellé, vagy lekuporogsz egy padra, és onnan figyelled az embereket, hogy ők meg mért tudják elfogadni a sorsukat ilyen könnyen.
Szünetet kell tartanom. Csak most vettem észre, hogy egyáltalán nem oda lyukadtam ki, amit mondani akartam.
-Bocsi, egy kicsit elkalandoztam az emlékeim közt. Nem akartalak megijeszteni. Az volt a lényeg, hogy hallatszik a hangodon, és látszódik a viseledéseden, hogyan is érzel iránta. És ha ezt nem vette észre, akkor ez az Akir-san, vagy hogy is hívják, teljesen vak.
Jobbra is fordultam, ahogy mondta, és vezettem tovább Shu-t, mikor másodszor is sikerült belelépnem egy csapdába.
-Igazad volt... Tényleg itt volt a csapda, csak én nem vettem észre. Bocsánat. Valaki olyan jól elrejtette. Tényleg, ki az az elvetemült, aki csapdákat tesz ki oda, ahol mások élnek? Ez miért jó nekik?

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Mezőség #3 - Page 4 Empty Re: Mezőség #3

Témanyitás by Shukaku Pént. Aug. 21 2015, 17:05

-Fura... de Artemis nem pont párbajjal fejlődik? Ha még fejleszteni sem tudta szegényt, meg nem is szerette volna, akkor miért nem adta oda már régen valaki másnak? Mondjuk... ha annyira nagy közös céljuk a kijutás, akkor miért nem adta oda Sayának, ha ő sokkal eredményesebben tudott volna vele harcolni a Bossok ellen? Vagy... vagy csak kedvességből... vagy szerintem Artemis is jobban örül annak, ha erősödik... nem? Minél többet tudok meg róluk, annál kevésbé értem őket. Szerintem inkább meg sem próbálom megérteni, hogy mit akarnak. Illetve... áh mindegy, hagyjuk! Te sem tudod nekem megmagyarázni, de szerintem ők maguk sem! Alexet pedig szerencsére már nem kell bírni... vagyis nem olyan közelről mint eddig... bár... az utóbbi hetekben már szerintem simán lehetett volna JL-es, amennyit ott lógott. Alex meg egyébként sem kedvel senkit, aki nem kijutásmániás, mint ő... aztán meg nézd meg, hogy mennyi Bosson ott sem volt mióta, a nagy közösenegyütteserővelösszefogunkéskijutunk úrfi... nem szeretem az ilyen képmutató embereket. Ráadásul... egy igazi gaijin. Egy japán férfi soha nem bőgne meg őrjöngene úgy, mint ahogy Alex szokott. Gyengének tartanák és kinevetnék. Bezzeg Akira-san... na Akira-san soha nem csinálna ilyet!
Az Artemis nem beszédre csak somolyogva megcsóválta a fejét.
-Az érzelmek közlése is egyfajta beszéd... vagyis kommunikáció... és az már majdnem ugyanaz.
Ezután azonban beborult az idő, Shunak pedig meg kellett állnia, hogy kitapogassa a fiút, és újra megölelje, most szorosabban is, mint az előbb.
-Tudod mi az a Manzanar?
Majd a választol függően folytatta.
-Manzanar egy koncentrációs tábor volt Amerikában, ahova a japánokat telepítették a második világháború alatt. A dédpapi egyik barátja mesélt róla neki, mert neki meg egy másik barátja volt ott. Szóval... sokáig várta, hogy ez a barátja hazajöjjön onnan... azután nem várta. És azt mesélte, hogy jobb volt nem várni, mert sokkal nyugodtabb volt tőle. Békésebb, mintha nem tudta volna, hogy mi van vele. Inkább azt hitte, hogy... tudod. És... végül jó vége lett, mert újra találkoztak... de... szerintem ez tanulságos dolog...
Ezután azonban már végig mosolygott, egyrészt magát is, másrészt főleg az íjászt próbálván jobb kedvre deríteni, és a kérdésre már fel is nevetett kissé.
-Hát vadászni, mi másért? Nem csak mi járkálunk erre, hanem az állatok is. De... a következő csapdát légy szíves ne happold el előlem.

(II.)

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Mezőség #3 - Page 4 Empty Re: Mezőség #3

Témanyitás by Cearso Pént. Aug. 21 2015, 17:42

-Most kiről beszélsz? Akihez a fegyver került azonnal árverésre bocsájtotta a fegyvert. Még ki is volt plakátolva egy csomó jól menő boltban, ha jól emlékszem még az Artes plázában is. El is gondolkoztam, hogy mért lyan talál rá egy legendásra, akinek nem is kell. És biztos örül, hogyha fejldik, de amióta nála van, még nem sikerült fejlődnie, vagyis nem tudom, hogyan érez, mikor fejlődik. Én meg csak örülök, hogy Alex egyre kevesebbet van a közelemben. Tudom, nem szép dolog, de ez van. 
Mért, azt is tudod, hogy a te Akira-sanod mit csinálna Alex helyében?
-Beszéd, de mégsem az. Hivatalosan Artemis nem tud beszélni. És rajtatok kívül csak Sayának meséltem erről a dologról. Vagyis szeretném, ha ez köztünk is maradna. Rendben?
-Nem fogalmam sincs róla, hogy mi az.
Majd figyelmesen végighallgattam, amit a lány mondott.
-Én... egyszer már teljesen lemondtam róla... Nem volt jobb. Hiszen tudom, hogy vele biztosan nem történt az, mint a dédpapád barátjának a barátjával. És amíg ő nem tehetett semmit a barátjáért, addig én simán odamehetnék, és segíthetnék a frontosoknak, hogy minél gyorsabban ki lehessen jutni. Helyette inkább itt vadászgatok veled, és azt tervezzük, hogy nehezítsük meg a frontosok dolgát, amiért elvesztették a szivüket. Attól még hiányzik, hogy tudom, ezzel sok más emberen segítek. Vagy legalábbis próbálok segíteni. Ha minden századikk emberből csak egy is veszi a lapot, már megérte a dolog. De azt ne várd el tőlem, hogy ismét lemondjak az életem értelméről. Rendben?

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Mezőség #3 - Page 4 Empty Re: Mezőség #3

Témanyitás by Shukaku Pént. Aug. 21 2015, 18:04

-Hogyhogy kiről, hát Esuról! Az teljesen egyértelmű volt, hogy Arisu mindent pénzé tesz, amit tud. Tőlem kért kölcsön... vagy nem is tudom már, hogy kölcsön-e, de nem is lényeges... szóval valami nagy boltot akart még anno beindítani, nem tudom, hogy mi lett vele végül, mert azóta érdekes módon nem írt nekem, de mecénásokat keresett, meg valakit, aki elmondja neki, hogy hogyan működnek itt az üzleti dolgok. Hát... az üzleti dolgokhoz nem értek, de adtam neki egy kis pénzt az induláshoz... meg még többet adtam volna neki, csak ne mondja újra, hogy desu... egyszerűen hihetetlen volt... és még Timit mondta Alex beképzeltnek... össze kellene zárni Desu-channal pár órára... nem... pár percre, az is elég lenne! De én Esuról beszéltem. Artemis küzdőterekkel fejlődik, Artemis nem fejlődött, tehát Esu nem küzdőterezett vele, tehát ha fontos lett volna neki a kijutósdi, akkor odaadta volna Syának vagy valamelyik frontos íjásznak, mert a legendások elvileg azért legendások, mert hasznosak. Hinari is úgy ragaszkodik ahhoz a kardhoz, hogy hihetetlen. Ő sem adná ki soha a kezéből... kíváncsi vagyok szegény katana érzelmeire. Alex meg... hagyjuk!
Legyint inkább, és egy kicsit tapogat a lábával a fűben, majd pár mozdulattal leveszi a cipőjét a menüben, és úgy folytatja a tapogatást, immár mezítláb. Igen, a menü kezelése már álmában is menne, nemhogy csukott szemmel. Ez volt Timi egyik első feltétele, miután megtudta, hogy milyen sérülékeny is az emberi szem.
-Persze, becsszó! Csak Saya és mi hárman tudjuk. Stimmt!
Ezután azonban csak a fejét csóválta, és egyre inkább látszott rajta, hogy nem ért egyet az íjász szavaival.
-Ne haragudj... de akkor nem mondtál le teljesen. De... nem akarok beleszólni... sem meggyőzni.
~Nem tudhatod, hogy mi történik odakint. Semelyikünk sem tudhatja.~
-És... nincs értelme a frontra menned. A frontosok többsége sem akar kijutni. Enhi, Mirika... talán ők igen. De ennyi lehet. A többiek csak élvezkednek azon, hogy ők a nagy megmentő frontharcosok. És... én nem segíteni akarok nekik. Én le akarom leplezni az aljasságukat. Becsapnak mindenkit, aki azt hiszi, hogy a kijutásért küzdenek. Biztos vagyok benne, hogy a legtöbb céhben halomban áll az arany, mégis pénzt kérnek még akkor is, ha odaviszed az összes nyersanyagot. Pedig a kijutást segítené, ha jobb felszerelése lenne az embereknek. Még egymásnak is pénzért dolgoznak. Ráadásul ha annyira ki akarnának jutni, már régen elkapták volna Greget, és kényszerítenék arra, hogy ingyen odaadjon minden infót. Elvileg több ezer ember akar kijutni. Hol a tömeg aki Greg törzshelye előtt tüntetne? Meg... csak kérni kéne a Sayo segítségét, és jönnének segíteni. Persze akkor nem minden dicsőség a frontosoké lenne. Ezt az álszentséget szeretném leleplezni. Egyáltalán nem segíteni akarok nekik.

Az utolsó kérésre megint csak bólintott. Kelletlenül ugyan, de beleegyezett. Ehhez joga van az íjásznak.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Mezőség #3 - Page 4 Empty Re: Mezőség #3

Témanyitás by Cearso Vas. Aug. 23 2015, 15:06

-Nem, én nem Esura gondoltam. Neki mért ajánlott volna fel Asu egy ezrest egy küzdelem miatt. Mikor nála volt, fel se merült volna benne, hogy a fegyver bármikor hozám kerül. Sőt, fogadni mernék, hogy nem is tudta, hogy ki birtokolta korábban a legendás fegyvert. És van egy olyan érzésem, hogy jobban jártam azzal, hogy nem mentem el tárgyalni Asuval, mert a heves vérmérsékletem miatt nem biztos, hogy sokáig bírtam volna mellette. Akkor soha nem került volna a kezembe Artemis.
Elgondolkoztam azon, amit a lány a teljes lemondásról mondott, be kell látnom, hogy neki is igaza van.
-Ezek szerint mégsem, de azokban a pillanatakban úgy éreztem, és nem az volt épp a legkedvesebb időm ide bentr beragadva. Na, de nem azért vagyunk itt, hogy engem sajnáljunk, hanem azért, hogy megszerezzük neked a balszerencse netovábbja jelvényt, hogy megmutathasd a kisgyerekeknek.
Tudom, hogy nem ez volt az eredeti terv, de ha egyszer már itt vagyunk, akkor meg miért hagyjunk ki egy ekkora lehetőséget?
-A pénz kérdésében nem vitatkozom. Azt nem látom át olyan jól, de gondolod, hogyha olyan sokan szállnának rá Gregre, akkor a Sayonara nem lépne közbe? Vagy csak ámítás, hogy a céhtagokat megvédik ilyen helyzetekben? És egy ilyen kis incidens után szerinted Greg mennyiért árulná az infókat? Csak az ellenkezőjét érnék el, mint amire te számítasz. És mért akarod leleplezni őket, ha neked az a jobb, ha továbbra is ezt csinálják?

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Mezőség #3 - Page 4 Empty Re: Mezőség #3

Témanyitás by Shukaku Vas. Aug. 23 2015, 15:19

-Hmm... akkor nem tudom... félreértettelek... bocsánat. És... nem tudom mivel kedveltetted meg magad ennyire Asunál, de gratulálok.
Kicsit mosolygott az orra alatt, majd elgondolkodott a további kérdéseken is.
-Mert... azért mert...
Egy kicsit elgondolkodott, és a járásán is érezhető volt, hogy az eddigi határozott, majdhogynem bekötött szemmel is céltudatos lépések kezdtek óvatosabbá, tapogatózóbbá válni, ahogyan a témában is kicsit visszább vett az erős kijelentésekből, és lassabban igyekezett haladni.
-Ugyanez a kérdés, hogy miért árulok én Boss infókat, amikor elvileg nem akarom segíteni őket, nem akarom, hogy kijussanak. Először is... tudom, hogy nem lehet mindenkivel jóban lenni, tudom nagyon jól, de azt sem akarom, hogy páran el tudják rólunk terjeszteni, hogy én vagyok az ördög, Timidus meg a nem is tudom micsoda, és a frontosok életére törünk, és akadályozzuk őket, meg bántjuk meg ilyesmi. És... itt is... nekem fontos az, hogy ne hazudjanak az embereknek. Nem haragszom azokra, akik ki akarnak jutni, de haragszom azokra, akik be akarják csapni őket ennek az ígéretével. És... ha ezt végre elmagyarázom nekik, akkor talán ők is rájönnek arra, hogy...
Nem fejezte be. A fiú az előbb kérte arra, hogy ne mondja neki, hogy adja fel. Pedig ezt akarta mondani. Ezt kérte volna mindenkitől. Minden sokkal szebb lett volna.
-De... de ha nem így lesz... akkor is jobb nekik nem becsapva lenni. A Sayonara meg...
Ismét csak megvonta a vállát, majd újra megszaporázta a lépteit egy bizonyos irányba.
-A Sayonara csak egy erős céh lenne a Burok meg az infók nélkül. Olyan, mintha mondjuk sok Timidus alkotna egy céhet, de nem csinálnának semmit. Deliz szerint nem félistenek, márpedig ha nem azok, akkor több ezer ember ellen ők is tehetetlenek lennének. Na persze ha senkit nem is érdekel, mert jó nekik így...

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Mezőség #3 - Page 4 Empty Re: Mezőség #3

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.