Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mezőség #3

3 posters

5 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Mezőség #3 - Page 5 Empty Re: Mezőség #3

Témanyitás by Cearso Vas. Aug. 23 2015, 23:48

-Na ez aztán tényleg egy nagyon jó kérdés. Hisz az első találkozásunkkor soha sem gondoltam, hogy valaha is meg fogom tudni kedvelni. Vagy akár megkedveltetni magam vele, azok után, amilyen bunkón viselkedtem vele. Bevallom abban az időben elég negatívan álltam hozzá a dolgokhoz, és ő volt az első vörö indikátoros, akivel találkoztam. A második, hogyha beleszámoljuk Marlunát, akivel másfél évvel azelőtt találkoztam.
Talán akkor kezdödött az egész, mikor feladtam a küzdelmet, amiben porig lett alázva, és szembeszálltam egy nálam sokkal magasabb szintű játékossal. Igaz, hogy csak szóban, de itt éreztettem vele elöször, hogy nem nézem le csak az indikátora miatt.
-Szóval mert nem akarsz kijutni, azt hiszed, hogy titeket emiatt gonosznak nézned. És hogy bebizonyítsd, hogy nem vagytok azok, megpróbálod őket rávenni, hogy vegyék észre, amit nem akarnak észrevenni, azzal, hogy akadályozod őket. Azért a frontosokat se becsüld alá, szerintem a többség igenis észrevette, hogy valami nincs rendben, csak éppen rájöttek, hogy nincs értelme felszólalni, mert akkor még annyi esélyük se maradna a bossharcok segítésében, mint amennyi most van. Nem gondolod, hogy a mi kis akciónk fordítva fog elsülni, mint ahogy te azt gondolod? Ezzel a húzással konkrétan kihúzzuk a frontosoknál a gyufát, és azt hirdetjük, hogy gátoljuk a frontot. Természetesen amennyiben nem jelenünk meg az adott bossharcon.
Végre megtaláltam, amit kerestünk.
-Na most lassíts egy kicsit. Inkább elengedlek, hogy a rendszer véletlenül se higgye azt, hogy kézen fogva vezetlek. Állj meg itt szépen, és csak akkor indulj el, mikor szólok.
Úgy helyezkedek, hogy a csapda közém és Shu közé kerüljön.
-Most indulj a hangom irányába. Óvatosan, kicsiket lépj.
Én meg közben megfogtam egy cickány, ami a csapda felé iszkolt, ezzel megmentve a cickányt, és a csapdát az elhasználódástól.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Mezőség #3 - Page 5 Empty Re: Mezőség #3

Témanyitás by Shukaku Hétf. Aug. 24 2015, 06:05

Az izgalomtól, ami az új jelvény megszerzésével járt, Shu nemhogy válaszolni, de itt már levegőt venni is alig mert, nehogy egy elkószált lélegzet véletlenül megbirizgálja egy bokor levelét, ami rálibbenvén a csapdára esetleg aktiválja azt, ők pedig vándorolhatnának tovább. Már így is kényelmetlenül érezte magát amiért ennyire rabolja az íjász idejét, akinek valszeg nagyon uncsi lehet őt vezetgetni. És akkor csatt! Talán soha senki nem örült még ennyire annak, hogy a lábszárát egy kedves kis medvecsapda öleli át jó szorosan, és nem igazán kívánkozik elengedni. Shu lekapta a fejéről a kendőt, és ugrándozva, ujjongva lengette, majd mivel ő a felvillanó panellel, és a jelvény nézegetésével volt elfoglalva, ezért Timidus avatkozott közbe –ha Cear nem-, hogy leszedje a lábáról az itemet, ami folyamatosan sebezte az életpontjait.
-Wheeeee! Nézd Cear! Nézd! Megvan! Megszereztük! Köszönöm szépen!
Ugrott a srác nyakába az idomár, és most, az örömködéstől megfeledkezve magáról érződött, hogy ez egyáltalán nem olyan vigasztaló ölelés, sokkal inkább egy izgatott kisgyerek fojtogató csimpaszkodása... na persze kedvesen. Razz
-Tomiko annyira boldog lesz! És így már akkor majd neki is megszerezhetjük, ha eljut idáig! Imádlak Cear!
Na persze ez is véget ért egyszer, csillapodtak a kedélyek, és kis hősünk elkezdhetett válaszolgatni, ám a jelvényt továbbra is a kezében forgatta.
-Hát... akkor Kayaba is azt akarta, hogy így alakuljon. És... nem hiszem, hanem tudom. Persze nagyon kevesen, és csak azok, akik ilyen hű de kijutás pártiak, akik már egyre kevesebben vannak. De az is elég, mert ugye a frontosok azért befolyásosak, és tudnak butaságokat híresztelni. És... nekem már fogalmam sincs, hogy mire hogyan reagálnak, mert eddig se úgy reagáltak, ahogy ésszerű lett volna... de valamit akkor is tennünk kell. Ez így nem maradhat.

kanosnyuszi (csapda) kanosnyuszi

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Mezőség #3 - Page 5 Empty Re: Mezőség #3

Témanyitás by Cearso Szer. Aug. 26 2015, 11:14

A kislány lelkesedése olyan volt, amilyen egy kislány lelkesedésének lennie kell. Az ilyen pillanatok miatt szeretek a kislány mellett lenni. Ilyenkor nem azzal van elfoglalva, hogy neki most igenis nagynak kell lennie, és egyszerűen csak élvezi az életet. 
-Nézem, nézem, de nem kéne foglalkoznod a csapdával is?
De mire befejeztem a kérdést, Timi már le is vette a csapdát Shu lábáról. És Shu már rám is csimpaszkodott. Valahogy ez az ölelés sokkal jobban esett, mint amit eddig kaptam a lánytól. Talán azért, mert ez örömmel és élettel volt tele, és nem a szokásos felvigasztalós borongós hangulattal, amit olyankor tölem sikerül átvennie.
-Shu. 
Ilyet gyakrabban is csinálhatnánk. Kéne mondanom. Vagy valami hasonlót legalább.
-Ilyet gyakrabban is csinálhatnánk.
Mondom, miután én is átölelem a lányt, majd egy hirtelen ötlettől vezérelve a magasba emelem, jelezve, hogy én élvezem a társaságát, és ne jusson eszébe azzal vádolni magát, hogy nem akarom, hogy mellettem legyen.
-Mármint nem az ölelkezést, hanem a bohóckodást és az örömködést. Látod onnan a kövi vadat, ami neked kell? Vagy egy harmadik csapdát legalább?
Majd mikor végre eljut a tudatomig Shu követelése, a kislány máris a földön van.
-Bocsi, nem tudtam....
És ekkor vettem észre az értesítést.
-Úgy néz ki, nem csak te értél el sikert ezzel a fogással. Mondjuk be volt kötve a szemed, így nem láthattad, hogy mit is fogtam meg.
Majd megmutatom Shu-nak ist, amit az előbb elolvastam, az üzenet az alábbi volt:
Kód:
Gratulálunk, elérted a vadászat jártasság mester szintjét.

-Tudjátok ez mit jelent?

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Mezőség #3 - Page 5 Empty Re: Mezőség #3

Témanyitás by Shukaku Szer. Aug. 26 2015, 11:41

Egy pillantást vetett csak a lábáról lekerülő csapdára, majd egy hálás mosolyt villantott Timi felé, aki átadta az itemet, ami már el is süllyedt az eszköztárban. A magasba emelés azonban lefagyasztotta az örömöt az arcáról, bár a visongás továbbra is megmaradt.
-Tegyél leee! Tegyél le, tegyél le, tegyél leee!!!
Még a földet érés után is látszott rajta, hogy ki vannak tágulva a pupillái, és zaklatott... bár már sokkal jobb volt, mint régen, amikor ebben az esetben már remegett, lihegett és szédült volna. Viszont haragudott... önmagára, amiért elárulta a gyengeségét.
-Nekem... izé... nem vagyok dedós! Csak... csak nem szeretem a magasat... de már repültünk Timivel is, és gyakorlunk! Tényleg! Majd ez is me...
Itt azonban belé fagyott a szabadkozás, és elpirult a fiú szavainak a hallatán.
-Rendben... akkor több ilyet... nekem is tetszik... csak dobálás nélkül...
Igen, ő már azt is átélte közben, ahogy az íjász a magasba dobja, akárcsak egy rongybabát, és tehetetlenül magazuhan... ami egyébként szintén nem jelentett volna semmit, hála az akrobatika jártasságnak, de ez a félelme még a kinti világból való volt. Hatalmas mosollyal az arcán meredt a panelra, majd izgatottan ragadta meg a fiú kezét.
-Keleti rééééész! Jajj Cear, annyira, de annyira kevesen vannak, akikkel elmehetek oda, mert mindig csak magányos vadászokat látunk Timivel, akik nem akarnak velünk közösködni, Chizu meg megsértődött, mert nem engedtem, hogy sárkányon lovagoljon, meg neki sincs még olyan magasan a jártassága, és már ő is látta az összes állatkát mellettem, de mivel nem tudja őket megfogni, ezért uncsizik, meg amúgy is azt mondja, hogy neki őrt kell állnia a Dojoban, de már egyébként a boltban is segít, amikor senki nem tud ott lenni. Nem mondtam Junnak, de bizti tudja, szóval nem lesz belőle baj, és... és...
Itt megtorpant, ugyanis idáig az említett keleti rész felé rángatta a srácot, ám most elgondolkodott.
-Még egy csapdát? Még nincs meg az öt? És... hát nekem még az ilyen nagyon nehezekből a Balszerencse netovábbja nincs meg, de az szerintem egy egész napos nyomkeresés lenne, és addig halálra unnád magad. Azon kívül... van még pár amiből ki kell gyűjteni az ötöt.

A balszerencse netovábbja: szőrös manó, bakancs, zokni, csapda, sün, tengeri sün, szivacs

Belevághatunk, ha gondolod, jutunk ameddig jutunk. Very Happy

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Mezőség #3 - Page 5 Empty Re: Mezőség #3

Témanyitás by Cearso Pént. Aug. 28 2015, 11:38

-Bocsi, tényleg nem tudtam. Nem akartam rád ijeszteni. Csak valamiért annyira boldog voltam, hogy teljesen megfeledkeztem magamról, meg minden másról is. És... csak ki akartam magam valahogy fejezni, hogy te is lásd, én is tudok vidám lenni olykor-olykor, nem csak dühös és búskomor. Még egyszer, nem volt szándékos, nem akartam rád ijeszteni.
Ezek szerint Shu boldogságát is lehet még jobban fokozni. Mikor el kezd vezetni, nem ellenkezek, minek is tenném? Ha egyszer eddig én vezettem őt, akkor mért ne hagyhatnám, hogy most egy darabig ő vezessen engem? Ezt hívják szerepcserének, ha minden igaz. Ha egyszer van minek örülnie, akkor minek vegyem el tőle a boldogságot? De ez sikerül anélkül is, hogy próbálkoznom kéne vele.
-Miből gondolod, hogy halálra unnám magam? Ennyire unalmasnak gondolod magad? Vagy csak ez az egy érv jut eszedbe, mert nem akarsz egy teljes napot velem tölteni, és így akarsz lerázni? Én szívesen elkísérlek a keleti részre, ha más nem hajlandó veled császkálni arra. És az igazat megvallva nem hogy az öt, de még a három sincs meg, csak az a kettő, amibe most belelptem. Ez azonban nem jelenti azt, hogy nem mehetünk át a keleti részre. Vagy ott nincs csapda, vagy ilyenek? Igazat megvallva még fácánt se fogtam eddig a pillanatig, de gondolom annak is eljön majd az ideje.

/felőlem folytathatjuk ugyanezt a játékot a keleti részen *.*/

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Mezőség #3 - Page 5 Empty Re: Mezőség #3

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

5 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.