Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Szabadság temploma

5 posters

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

Szabadság temploma - Page 2 Empty Re: Szabadság temploma

Témanyitás by Malcolm Szomb. Feb. 14 2015, 14:56

Bár az emlékei némiképpen megfakultak, Malcolm mégis sziklaszilárdan hitte, hogy ebben a nőben rátalált elvesztett ősére. A haja, arcának vonásai, a sápadtsága, a gyermeki alakja, mégis kegyetlen tekintete, a téboly vigyorára bármikor görbülni tudó ajkai egy az egyben emlékeztették a vele szemben álló nőt egykori mesterére. Lucecita sosem volt a külsőségek embere, nem csinált akkora puccparádét, mint a Torreador, a Giovanni vagy a Lassombra klán tagjai. Nem jártak bálokra, mint a hercegek, de nem is a csatornákban bújtak meg, mint a Nosferatuk.*  
- Természetesen nem felejtettem el semmit! Az első és legfontosabb tanításod az volt, hogy az Atyámnak köszönhetem, hogy kiválasztott a percéltűek közül és megajándékozott azzal a kiváltsággal, hogy a káiniták közé tartozhatom. Ezért örök hálával és elkötelezettséggel adózom a vámpír ősömnek. Megtanultam, és e szerint éltem le minden egyes percet, amit nélküled kellett eltöltenem. Számon kérhetném, hogy miért hagytál el engem annyi évvel ezelőtt, de ehhez nincs jogom. Ezerszer végiggondoltam a történteket és mindig arra jutottam, hogy az én hibám miatt. Nem voltam elég jó tanítványod, nem voltam méltó arra, hogy beavass a vámpírok titkaiba, csak egy korcs voltam, egy zabolázatlan kölyök. De hidd el Atyám, ez mostantól megváltozik! Évszázadok alatt felhalmozott tudásodra szomjazom és minden tanításod, minden szavad szivacsként fogom magamba szívni!
A bizonygatás és fogadalmak üres szavai helyett azonban ideje konkrétumokról is beszélni, nem a múlton rágódni. Malcolm tudta, hogy a mestere tesztelni akarja, hogy egyáltalán érdemes-e újra magához vennie, vagy ugyanolyan bugris, mint amikor magára hagyta. Az egyedüllét évei alatt azonban már kialakított magában egyfajta tíz parancsolatot, amit sokszor a tükör előtt állva mantrázott, s néha még áldozatainak is felsorolt, miközben azok véreit vagy pixeleit szívta. Ezeket most sorra elregéli Atyjának:
1. Az Atyám engedély nélkül nem ölelhetek be újabb vámpírokat.
2. Vámpírklánom, a Malkaviták csoportja, sokak téves hitével ellentétben nem agyatlan, zakkant őrültek szervezetlen társasága, hanem a titkok tudóinak vagy keresőinek gyülekezete. Háborodottaknak neveznek bennünket, pedig ők a bolondok, mert lebecsülnek bennünket. Különös bölcsességünk és jóstehetségünk a józan ember számára érthetetlen.
3. Sem a Kamarilla, sem a Sabbath** iránt nem köteleztük el magunkat, oda állunk, ahova az érdekeink megkívánják. Mindenkitől függetlenül éljük az életünket és nem hagyjuk, hogy uralkodjanak Malkáv leszármazottjai felett.
4. Alapvető ismérvünk a kiváló rejtőzködés és ritkán mutatjuk magukat másnak, mint amit a környezetük látni szeretne.
5. Beszámíthatatlanságunk áldás, Malkáv fertőzött vérének átkát megpróbálhatjuk legyőzni és úrrá lenni a tébolyon, de ki akarná eldobni magától a kiszámíthatatlanság isteni kiváltságát?
6. A Klán diszciplínái: Jelenés, Fátyol, Téboly.
7. A Jelenés révén kiélezett érzékekre tehetünk szert. Látásunk, hallásunk, észlelésünk a többi vámpírhoz képest is jobbakká válhatnak.
8. A Fátyol a mesteri rejtőzködés mestersége, amely révén árnyékköpenybe bújhatunk, láthatatlanná válhatunk vagy ezernyi álarcot ölthetünk magunkra.
9. A Téboly segít uralkodni a bennünk lakozó és vérre szomjazó Bestia megzabolázásában, de ezt a tébolyt ráküldhetjük másra. Képesek vagyunk másokban felkorbácsolni az érzéseket, felszítani a szenvedélyek iránti vágyait, és őrjítő látomásokkal, hallucinációkkal akár öngyilkosságba hajszolni, ha úgy tetszik.
10. A haláltól való félelem különös zamatot ad az áldozat vérének. Csak élvezettel ölj, különben nincs értelme!  
Atyám, kérlek taníts engem, hogy mindezeket ne csak felsorolni tudjam, hanem végrehajtani is! Mondd mit kívánsz cserébe, és én bármit megteszek!



* Torreadorok a művész vámpírok, Giovannik a nekromanták, Lassombrák az árnymágusok. A hercegek a klánok vezére, első emberei. A Nosferátu pedig borzalmasan ronda vámpírok klánja, akik elbújnak a világ elől és titkos kémhálózatokat építenek ki a csatornarendszerekben.
** Kamarilla azon vámpírklánok politikai érdekcsoportja, amelyek nem kívánják felfedni a vámpírok létezését a halandó emberek előtt. A Sabbathosok ezzel szemben akár a nyílt utcán is képesek összecsapni a Kamarillásokkal.
Malcolm
Malcolm
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 261
Join date : 2014. Nov. 27.

Karakterlap
Szint: 41
Exp:
Szabadság temploma - Page 2 Exp_bal6854/6900Szabadság temploma - Page 2 Exp_ures  (6854/6900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Szabadság temploma - Page 2 Empty Re: Szabadság temploma

Témanyitás by Drake Haru Vas. Feb. 15 2015, 19:33

Ohh, szóval vámpír ős vagyok. Jó ezt tudni. Bár kétség sem fér hozzá, elég sovány és fehér bőrű lehetek hozzá. Habár az én képzeletemben mindig báli ruhás, kontyos, vörös rúzsos alakokként éltek ezek a nők.
Szóval a percéltűek lehetnek a.. hitetlenek. Vagy ételek. Vagy akárhogy is nevezem őket. Káinizmus, és egyéb hivatkozások. Szépen felépített kis kultúra lehet, csodásan megalkotott szabályokkal. És néhány dologtól eltekintve tényleg lehetnék akár a tagja is. Úgy gondolom, sok tanításukat követem.
- Rendben. - bólintottam. - Már adottak a körülmények arra, hogy tanítványommá legyél. Egyetlen kívánságom van, egy szertartás, melynek eredményétől függően fogom eldönteni, hogy végül visszafogadlak-e. Természetesen nem lesz egyszerű. - kifújtam a levegőt, és vártam, habár biztos voltam benne, hogy beleegyezik végül. Nem volt szándékomban megölni a fiút, viszont valami már régóta érdekelt. Mégpedig ez a bizonyos férfi. Már megint itt szerepel az újságban a neve. Úgy hallottam besúgóimtól, és M is felhívta rá a figyelmem, hogy szaglászik a vörösök után. És még egy dolog volt, ami miatt érdekem volt benne, de az már más téma, kissé önző is. És mi most a köz javáért harcolunk, tehát maradjunk annyiban, hogy az utánunk való szaglászása miatt nem tetszik nekem. Szóval ideje volt valakit ráküldeni, aki nem én vagyok, vagy valamelyik céhtagom, hiszen azzal komoly gyanúba keverném magunkat. Ez a srác viszont tökéletes jelölt volt a feladat elvégzésére. És ha végül sikerül tényleg neki kivégeznie, tárt karokkal fogom fogadni tanítványomnak, hisz az azt jelenti, rengeteg lehetőség lakozik benne.
- Van egy férfi.. - kezdtem bele sejtelmesen. - A feladatod szempontjából az nem fontos, mivel is érdemelte ki, hogy felkeltse magára a figyelmem. Ha tényleg megfelelő tanítvány vagy, megelégszel ennyivel is. - hisz lehetőséged van az élvezetekre, melyet a gyilkosság okoz. Ez kiváltképp tetszik egyébként. Csak azért ölök, mert élvezem. És úgy tűnik, ebben lelki társak vagyunk.
- Vedd vérvörös pixeleit, és öld meg élvezettel. Ha látom benned a megfelelő szenvedélyt, visszafogadlak. - ezzel az orra elé toltam az újságot, melyben a férfi képe szerepelt.
- Természetesen én is veled tartok. Ám én Fátyol takarásában kívánok lenni mindezalatt.
Drake Haru
Drake Haru
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 255
Join date : 2013. May. 16.

Karakterlap
Szint: 21
Exp:
Szabadság temploma - Page 2 Exp_bal1540/1700Szabadság temploma - Page 2 Exp_ures  (1540/1700)
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Szabadság temploma - Page 2 Empty Re: Szabadság temploma

Témanyitás by Malcolm Kedd Feb. 17 2015, 22:22

"Vedd vérvörös pixeleit, és öld meg élvezettel." Ez a mondat visszhangzott folyamatosan Malcolm fejében, még akkor is, amikor már elhagyták Atyjával a Templomot. Lucretia befolyásos vámpírrá vált e világban is, hiszen csupán pár percbe került, hogy előállítsa a rajtaütéshez szükséges kristályokat és egy rövid üzenetváltás után megérkeztek a további mérgek is. A terv zseniálisnak bizonyult, amit kettecskén kidolgoztak. Egyszerűen érthetetlen, hogy mások miért nem alkalmazták ezeket a módszereket, hiszen bárkivel végezni lehetett így. Bárkivel. Igen, még egy céhvezérrel is. Az az arrogáns áruló meg fog fizetni mindenért, amit eddig tett Kayaba világa ellen!
Mindenki az arénára figyel, s ezt a lehetőséget most kiválóan a maguk javára fordíthatják. Malcolm még mindig a kezében szorongatta az újságot és a cikket olvasva csak egyre jobban felment benne a pumpa. Arra viszont kiváló volt az Aincradi Hírmondó, hogy megtudják mégis merre keresheti azt a pökhendi bohócot. Nem kellett sokáig keresni a megfelelő alvilági informátorokat, akik némi anyagi juttatás fejében elárulták, merre is található a keresett céhház és a bolt. A céhházat megfigyelve legalább egy órát eltöltött a  tébolyult kis páros a szafariban, persze haszontalanul. Így nem volt más választás, mint felkeresni a boltot.
És bingó!
Az a majom ott ült és a képernyőt bámulta. Hol a fenében volt eddig? Miért nem jelentkezett ő maga is a viadalra, ha ennyire aggódik a percéltű kis kegyenceiért. Egy kölyökkel beszélget a céhvezér, és ebből hamar ki is derül, hogy elaludt. Gratulálok... Így lehet rá számítani, zseniális ember. És még ő van sztárolva...
A várakozás egyre elcsigázottabbá vált. Lucretia már kis híján feladná az egészet, de Malcolm folyamatosan kérleli, hogy hadd bizonyíthasson mestere előtt. Ennek a két nyomorultnak még észlelése sincs, hogy kiszúrják őket. Minden Malcolm malmára hajtja a vizet. Az pedig pláne, hogy a kölyök elhagyja az épületet. Hogy hová megy, az érdektelen, a lényeg, hogy elköszön a céhvezértől, aki viszont továbbra is a plázában gubbaszt. Szánalmas. Tényleg megérett a halálra. A nagy és sikeres vezér, a zseniális kereskedő, a bravúros zseni, vagyis inkább aminek előadta magát, most itt tördeli a kezét a képernyő előtt ülve és nem tehet semmit. Tényleg szánalmas.
Csupán 20 percig várakoznak még, majd Malcolm beindítja a gépezetet. Utoljára csekkolja az újságcikkben szereplő nevet, majd aktiválja a kinézet kristályt, melyet Lucecitától (Harutól) kapott. Egyetlen szempillantás alatt felveszi így a nemrég távozó kölyök (Mito) alakját és beront az Artes plázába.
- Anatole! Azonnal jönnöd kell!
Mitó, mi a fene ütött beléd és... és miért vörös az indikátorod?
- Mirika... sietnünk kell, gyorsan, ne késlekedj! A Kezdetek erdejében elkapták. Alig tudtam megmenekülni. Valami blokkolta, hogy üzenetet tudjunk küldeni neked! - és ez a bugris máris pattant és rohant Malcolm után. Haru ügyesen követte őket a szint szélén túlra is, s Anatole bármit is kérdezett, Malcolm minden kétséget kizáróan játszotta a kétségbeesett, megtört fiút, ki a céhvezér szukájáért aggódott. Bármilyen magyarázattal is állt elő Malcolm, Anatole mindent benyalt, annyira rettegett attól, hogy valami baja esik a nőjének. Malcolm pontosan tudta, miként kell kicsinálnia érzelmileg az áldozatait és ez a majom tökéletes példa volt arra, hogy az emberek legnagyobb gyengeségei a szerettei. Malcolmnak éppen ezért nem voltak szerettei...
Amin elérték a szint szélét, beindult a gépezet. Mikor már beértek egy jótékonyan takaró bozótosba, előkerül a füst kristály, mely teljességgel megbénítja Anatolet. Ekkora már Haru is beérte őket és nem volt más dolguk, mint addig ütni a vezért, amíg csak lehetett. Amikor elkezdett oszlani a füst, előkerültek a második fázis segédletei is, vagyis a fegyvereikre felkent paralízis mérgek, amelyek újból kiütik a bohócot. És ekkor jön el a terv legzseniálisabb része, a harmadik fázis. Vihogva, örvendezve végignézetik Anatoleval, amint bénult kezével lehívják a menüjét, szépen átküldik Malcolmnak a felszereléseit, Harunak pedig a legbecsesebb itemet, ami valaha is a céhvezér a birtokába tudhatott. Anatole pupillái kitágulnak, amint megfosztják Falántól. Haru diadalittasan méregeti a vérző fegyvert, majd könyörtelenül lecsap vele a bénult férfira. Ekkora a vezér életsávja már vészesen megközelíti a nullát, így Malcolm beváltja a legzseniálisabb ajándékot, melyet Kayabától valaha kaphatott: megragadja Anatole tarkóját, majd csöppet sem gyengéden magához vonja, hogy nyakszirten haraphassa és szárazra szívhassa áldozatát. Haru eközben úgy trónol a céhvezér hasán, mint egy cárnő és élvezettel szemléli, ahogy kis tanítványa magához veszi méltó jutalmát, Anatole tudását. Aztán csak egy robbanás és Aincrad egyik legerősebb, legálszentebb és legbecsvágyóbb bohóca pixelekre robban, hogy Malcolm élvezettel fürdőzhessen szertefoszló darabkáiban...
"Vedd vérvörös pixeleit, és öld meg élvezettel."
Malcolm
Malcolm
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 261
Join date : 2014. Nov. 27.

Karakterlap
Szint: 41
Exp:
Szabadság temploma - Page 2 Exp_bal6854/6900Szabadság temploma - Page 2 Exp_ures  (6854/6900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Szabadság temploma - Page 2 Empty Re: Szabadság temploma

Témanyitás by Drake Haru Szer. Feb. 18 2015, 17:30

Természetesen egyáltalán nem gondoltam teljességgel komolyan. Hiába tudtam keveset a céhvezérről, azt azért én is hallottam, mennyire is erős. Épp ezért választottam. És akármikor megelégedtem volna azzal is, ha mindent megtesz a cél érdekében. Persze mindez így mókásabb volt.
Első dolgom az volt, hogy biztosítsam a biztonságot. Hiába vagyok gyilkos, ha más öl meg a szemem láttára mást, az bizony nekem nem mókás. A börtönbe juttatásban pedig még annyi öröm sincs.
Nos tehát kristályokkal és a hírlappal felszerelkezve indultunk meg az általunk vélt helyszínek felé. Intettem Malcolmnak, a kis vámpír tanítványkámnak, hogy legyen nyugton. Bizony a becserkészés időigényes. Az áldozat nem hullik csak úgy a kezünkbe.
- A becserkészésben a legfontosabb a türelem. Ha minőségre vágysz, áldozatokat kell hozni érte. És mégis ki elégedne meg silány koszttal? - próbáltam "tanítani". Lényegében véve féltem kimondani a szavakat, nehogy valamit félremondjak. Mégis, nagyon élveztem a rám aggatott szerepkört.
Mindeközben volt alkalmam újra áttanulmányozni a cikket. Mondhatni, egészen.. hányinger keltő volt. De hát a legtöbb általában ilyen, ez egyáltalán nem volt újdonság.
Ám hamarosan végre idő volt, kezdhettük az akciónkat. Az eleje tökéletesen sikerült, sőt, még annál is tökéletesebben. Hamarosan izgatott lettem, ereimben tombolt az adrenalin. Igen, igen, igen! Ez mókás! Csodálatos! Talán itt tartózkodásom fénypontja!
Ajkaimra széles mosoly húzódott, miközben támadtam. A védtelen céhvezér pedig ott feküdt mozdulatlan. Csodálatos! Minden elismerésem a kitalálónak! Ohh, az én vagyok. Részben persze, hisz vitathatatlan Malcolm fontos szerepe is a dologban.
És hamar kezembe vehettem a fegyvert. A vér és izgalmak közepette persze nem volt időm alaposan megnézni. Mégis, biztos voltam benne, hogy a volt céhvezér fegyverét fogom a kezeimben. Láttam párszor ezzel járkálni. És mint olyan - még ha sokáig nem is akartam elfogadni a tényt, hogy én legyek a vezető, sőt, azóta is próbálom kivonni magam a kötelesség ilyen módja alól -, úgy éreztem, engem illet meg a vértől csöpögő tárgy.
Átszellemültem. Szinte nem is érzékeltem, mi van körülöttem, csak a célra koncentráltam. Élvezettel túrtam a vérben és belekben, és csillogó szemekkel néztem, ahogy a fegyver tiszta pengéje is vérzik, mintha minden egyes csöppjével volt gazdáját siratná. Mégis, visszavigyorgott rám, ugyanolyan kéjes gyilkos vággyal, ahogy én néztem rá. Napfényt csillant rajta, és én biztosra vettem, ez a leggyönyörűségesebb fegyver, amit valaha láttam. És végre méltó kezekben van! Mintha csak a kezembe öntötték volna, mintha csak rám szabták volna! És én most szabadítottam fel rabláncai alól!
Ám most nem enyém volt az utolsó vágás lehetősége. Akármennyire szerettem volna. Elragadtattam magam, de tudtam, ezt a feladatot most Malcolmnak adtam. És egyébként is, nélküle sosem próbáltam volna meg. Így kijár neki a gyilkolás csodálatos öröme.
- Figyeld.. A szemét.. - mondtam csendesen. - A haldokló szemeit.. - és én is egészen elmélyültem benne.
Mikor végeztünk, még egy darabig borzongva ücsörögtem a helyszínen. A nyomok úgyis elpixeleződtek. Nincs nyom. Semmi. A fegyver a kezemben. És mérhetetlen boldogság a szememben. Majd egy idő után ragyogó szemekkel néztem fel Malcolmra.
- Te is.. ennyire élvezted? - kérdeztem tőle, miközben felkeltem a helyemről.
- Gyere.. Tanítványom. - indultam meg vissza a Templom felé, továbbra is ebben a csodálatos érzésben úszva. Még mindig remegett bennem valami. Igen. Imádtam. Még ha életcsíkom meg is sínylette. Valljuk be, Anatole még a mérgek ellenére s küzdött. Nem úszhattam meg még így sem egy ütést.. Erős ember volt. Annál felemelőbb pedig a harc.
Drake Haru
Drake Haru
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 255
Join date : 2013. May. 16.

Karakterlap
Szint: 21
Exp:
Szabadság temploma - Page 2 Exp_bal1540/1700Szabadság temploma - Page 2 Exp_ures  (1540/1700)
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Szabadság temploma - Page 2 Empty Re: Szabadság temploma

Témanyitás by Asuka Hétf. Márc. 02 2015, 10:26

Tachi egyáltalán nem veszi komolyan az egészet. Nem arról van szó természetesen, hogy én izgulom túl a dolgot, s tulajdonítok jelentőséget olyan dolgoknak, amiknek más nem, hanem egyszerűen csak arról, hogy Tachi egyáltalán nem gondolja komolynak a fenyegetéseket. Márpedig szorul a hurok... ebben én a magam részéről teljesen biztos vagyok. Túl sok a véletlen egybeesés. Túl sok a véletlen esemény. S még tőlem is túl sokat kérdeznek.
- Huh? - emelem fel egyik szemöldökömet, amikor Tachi az okosságomat firtatja. Tulajdonképpen azért vagyok most itt. Azért kerestem fel, hogy beszéljek vele... hiszen a Liberators minden tagjától elvárom, hogy meglegyen a magukhoz való eszük. Ehelyett... Ehelyett csak hagyja maga mellett elfolyni az eseményeket. Egyáltalán nem készül fel a várható, s valószínű veszélyekre. Én most éppen az életét próbálom megmenteni! Erre komolyan képes ilyet mondani? Nekem? Mindeddig méltónak tartottam a társaságomra, de ez többé nem fog előfordulni. Csak aztán ne sírjon nekem, ha az önérzetes kis zöldikék csapdájában vergődik.
- Komolyan azt hiszed, hogy képes lettem volna iderángatni téged, ha nem gondolom biztosra, hogy veszélyben vagyunk? Komolyan azt hiszed, hogy egy buta kis csitri vagyok? Azt hittem, ennél érettebben kezeled az ügyeidet. - de úgy tűnik, félreismertem. Ugyan a látszólagos magabiztosság nála van, de ez mind semmit sem ér. Nem, Tachi nem több, mint az, amit mutat magából. Az a nyálas bájgúnár, aki azt hiszi, a nőcskés ügyeitől lesz valaki. A sok tinilánynak pedig ez valamiért bejön. Nekem nem... én undorodom ettől.
- Bocsáss meg, hogy zavartalak... Már látom, hogy nem kellett volna. Úgy hiszem, a legjobb lesz, ha elfelejted, hogy egyáltalán beszéltél velem. Azért köszönöm, hogy meghallgattál. - még kiürítem a poharam, mikor felállok. Már egy kissé imbolyogva. Legalább azt tudom, hogy mire számíthatok a fronton, ami azért egy hasznos információ. Ezzel szemben sikerült eloszlatnia a kételyeimet. Így aztán kissé szédelegve, a bortól becsiccsentve állok fel az asztaltól, hogy távozzak. Sosem bírtam az alkoholt, még kis mértékben sem, hiába szeretem az édes italokat.
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Exp:
Szabadság temploma - Page 2 Exp_bal4530/4700Szabadság temploma - Page 2 Exp_ures  (4530/4700)
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Szabadság temploma - Page 2 Empty Re: Szabadság temploma

Témanyitás by Tachibana Makoto Szomb. Márc. 07 2015, 01:21

Hajlandó voltam megelőlegezni neki... ha nem is a bizalmat, de nem ítéltem első látásra. Tartottam annyira intelligensnek, hogy felfogja a szavaim értelmét, de úgy fest, túl pozitív képet festettem magamban róla. Mertem azt hinni, hogy a szőke nő mögött egy manipulatív kígyó rejtőzik, s gondoltam erre sajátos dicséretként. Nos, tévedtem. Vagy ez, vagy megpróbált megtéveszteni, de egyelőre nem láttam semmi jelét annak, hogy színészkedett volna. Sajnálatos módon. A viselkedése teljesen átlagos, és kiszámíthatóan emberi volt. Nem emelkedett a primitív tömeg fölé vele. Hagyta, hogy a félelem dróton rángassa, és hogy nem a remélt reakciót kapta tőlem, máris megsértődött. Úgy, mint bárki más tette volna. Csalódottan ingattam a fejemet.
- Csak annyira vagy buta, mint bárki más. Veszélyben érzed magad, ezért megpróbálsz egy látszólag hasonló helyzetben lévő embernél megnyugvást keresni azzal, hogy ráveszed, ossza a félelmeidet. És mivel ez nem sikerült, megsértődsz :] - vigyorodtam el, majd talpra álltam, amint ő is megtette. Az egyensúlya nem volt egészen tökéletes, nyilvánvalóan fejébe szállt ez a két pohárka. Talán ezért is viselkedett így. Ezért kerülöm én az alkoholt :]
- Nem azért vagy itt, hogy figyelmeztess, és ha segítséget vársz, akkor is rossz helyen kopogtatsz. Semmid sincs, amivel meggyőzhetnél, hogy megéri felelnem a segélykérésedre :] - folytattam, miközben melléléptem, és a kezével átöleltem a vállamat. Furcsa disszonancia volt most a szavaim és a tetteim között, de persze szándékos volt, mint mindig :]
- Csak egy tanácsot adok, hogy megfogadod-e, vagy sem, abba nem szólhatok bele. Ha igazán el akarsz rejteni valamit, akkor tartsd szem előtt. Azonban te túl sok figyelmet összpontosítasz magadra, mi több, negatív érzéseket keltesz másokban - fejtettem ki, a szőke butaliba szerepére célozva. Nem kívántam ennél jobban a szájába rágni, úgyhogy ezen a ponton abba is hagytam a kommunikációt, és egy üres szobába kísértem, ahol lefeküdhet egy kicsit pihenni.
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Exp:
Szabadság temploma - Page 2 Exp_bal10/7700Szabadság temploma - Page 2 Exp_ures  (10/7700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Szabadság temploma - Page 2 Empty Re: Szabadság temploma

Témanyitás by Cearso Csüt. Feb. 18 2016, 17:23

Amint elolvastam az üzenetet, az első pillanatban döbbenten pislogok pár másodpercig. A következő pillanatban minden fájdalmam elszáll, de az öröm még nem ül ki az arcomra, még megpróbálok egy értelmes választ kicsikarni magamból.

Honnan tudod, hogy ki az?
Ugye nem te vagy az?
Miért mondanád el?
Mért most?
Ki az?

Ezek a kérdések voltak az elsők, amiket elöször elvetettem.
Végül csak arra kérdeztem rá, hogy ismerhetem-e az illetőt, mert a többi kérdés inkább olyan, amiket személyesen jobb lenne feltenni. Majd azt a választ kaptam, hogy találkozzunk éjfélkor.
Megint olyan érzésem van, mintha tálcán kinálnák elöttem a megoldást arra, amiért egészen eddig küzdöttem. És nem igazán jön be ez az érzés.
Nehezen álltam meg, hogy Marlunának ne szóljak a dologról, de aztán rájöttem, hogy abban az időben valószinüleg még mindig Shura vigyáz. Amiről eszembe jutott még egy kérdés: Shu vajon nincs veszélyben? Majd a még triviálisabb: Asu biztonságban lesz-e, ha mesél nekem a dologról?
Nem szeretném, ha a kiváncsiságom bajt hozna a lány fejére, még akkor is, ha olyat tud, amire a segítsége nélkül soha nem jönnék rá.
Egy darabig eltartott mire megtaláltam a templomot. Soha nem tudtam, hogy létezik ilyen Aincradban.
Mondjuk gyanús, hogy Asu inkább itt, ezen az eldugott helyen akar találkozni velem, a bolt helyett, ahol a legtöbb időnket egymáshoz igen közel éljük. És hiába gyanakodtam csapdában, megbíztam a lányban annyira, hogy ez ne riasszon el.
Mikor bementem a templomba, már csak alázatosságból is keresztet vetek a szentelt vízzel, holott sohasem voltam egyik vallás követője sem igazából, de elfogadom, és tudom tisztelni azokat, akik ezt az útat választották. Bár nem hiszem, hogy a játékosok akármelyike vallásos lehetne.
Mikor találkoztam a lánnyal, egyből letámadom az aggódalmammal, még köszönni sem köszönök neki.
-Egy dolgot szeretnék tudni mielőtt elkezdenénk, és szeretném ha elgondolkoznál rajta: Neked származik bármilyen károd, ha most beszélsz nekem? Nem feltétlen fizikai kárra gondolok. Ha akár csak egy kicsi esély is van arra, hogy igen a válasz, akkor azt szeretném, hogy ne folytasd, és kérlek hagyd hogy olyat kergessek, akit csak nehézségek árán érhetek utol, vagy érthetek meg.
Az egész dolog nem érdekel, ha ezzel veszélybe sodrom bármilyen szinten a lányt. Még ha ez akár a barátságunkba kerül. Az Artemis különben is túltesz mindenen, amit egy igaz barát felajánlhat.
Az Artemis azonban mintha megőrült volna, annyi érzelmet próbált egyszerre felém zúdítani. Ezt most nem tudom mire vélni.
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
Szabadság temploma - Page 2 Exp_bal10/5900Szabadság temploma - Page 2 Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Szabadság temploma - Page 2 Empty Re: Szabadság temploma

Témanyitás by Asuka Csüt. Feb. 18 2016, 18:04


Hogy miért éppen most? Igazából nem tudnék erre logikus választ adni. Nem vagyok olyan ostoba, mint amilyennek mások tartanak, és aminek szeretem láttatni magam, sőt, azonban tetteimet nagyon sokszor nem feltétlenül a logika az, ami motiválja. Tulajdonképpen én sem tudom régóta. Csak néhány hete. Shut pedig bármennyire is kedvelem, de nem ő az alkalmas ember arra, hogy megosszam vele az információt. Márpedig ezt muszáj megosztanom valakivel. Ha még több titkot magamban tartok, úgy érzem, fel fogok robbanni.
S persze köze van ennek ahhoz is, amit néhány napja beszéltem Shuval. Bogarat ültetett a fejembe ezzel a dologgal... holott még magam sem vagyok biztos a dolgomban, és inkább húzok az engedd el felé, mint ahhoz, hogy komolyan lépni merjek. Kedvelem Cearsot, nagyon is, ezzel elég régóta tisztában vagyok. A kérdés, hogy merjem-e ezt vele is tisztázni. Az egyetlen ember Aincradban Malcolm után, akire tényleg rá merem bízni a titkaim mindegyikét. Még Shu előtt is vannak titkaim, pedig ő aztán elég sok mocskot tud rólam, amit mások nem. Csakhogy se Malcolm, se Cearso nem kérdeztek a titkaimról, nem érdeklődtek utánuk, és legfőképpen, képtelen vagyok irányítani őket. Fogalmam nincs, mire gondolhatnak, nem tudom, mit éreznek, nem tudom, mivel tudom megtéveszteni őket, ha egyáltalán képes vagyok rá. Talán ettől vonzódom hozzájuk a magam kifacsart, abszurd módján.
Éjfél. Pontosan érkezem a céhház elé, ami most is épp olyan elhagyatottnak tűnik, mint máskor. Az emberek azt hiszik, a kutya se jár ide, a modern emberek ugyanis már cseppet sem vallásosak. Kayaba Akihiko viszont gondoskodott arról, hogy az esetleges hívő emberek tudják hol leróni a tiszteletüket. Nekünk pedig így kiváló búvóhelyünk akadt az avatatlan szemek elől.
Nem öltözöm ki különösebben. Csak a sztandard felszerelésem viselem - igaz, a páncélzatom minden egyes darabját módosítottam a gyűrűk kivételével. Így aztán nem tűnök különösebben másnak, mint általában. Nem akarom, hogy azt gondolja, valami speciális eseményre készülök. Pedig mindaz, amit mondani fogok neki, valószínűleg teljesen megváltoztatja a rólam alkotott véleményét.
- Ne itt. - suttogom, amikor szinte letámad kérdéseivel. Aktív észlelésemmel, és többi jártasságommal meggyőződök róla, hogy követtek-e. Elméletileg minden rendben. Megbízom Cearsoban, miszerint egyedül jött, de sosem lehet tudni mindent egészen pontosan.
Kitárom a hatalmas, kétszárnyú ajtót, odabent pedig egy olyan beltéri struktúrát láthat, amit ezelőtt még soha. Egy valódi, építészeti remekmű. Egyáltalán nem hasonlít a hagyományos templomokra, ellenben minden templomból mintha lenne benne egy kicsi. Különböző oltárok, imaszőnyegek, padsorok, satöbbi. Gyakorlatilag több térre osztották fel az egészet, hogy mindenki megtalálhassa a magáét. Tényleg sajnálatos, hogy ennyire nem használják ki. Úgyhogy ezért van az, hogy a Liberators megtiszteli a helyet jelenlétével. Még akkor is, ha a tagok ezt igen ritkán látogatják.
Végigsétálok a padok között, míg aztán a keresztény oltárhoz lépek. Lazán felülök rá, mintha csak otthon lennék, igaz, a valóság nem áll távol tőle. Jelzek Cearsonak, hogy nyugodtan foglaljon helyet, ahol csak szeretne. Mindeközben leplezetlenül megnyitom a panelemet, hogy bezárjam a templom kapuit. Amíg én azt nem akarom, vagy meg nem halok, addig se ki, se be. Ha elég szemfüles, akkor fel is ismerheti, hogy épp egy olyan panelben ügyködöm, mint amikor valaki csak egy szállodai szobát zár be éjjelre. Hiszen a templom a céhvezérség miatt lényegébe véve az én tulajdonom, én rendelkezem afelett, milyen a látogathatása. Nem véletlen az sem, hogy általában hagyom, hogy az emberek ki-be mászkálhassanak, ha akarnak, hogy a gyanút eloszlassam. Persze a titkos ajtókat a céh tagjai jól ismerik.
- Most már beszélhetünk. - csukom be az ajtókat, majd lezárom a panelemet. Nagyon kevés fény jut be ide, szándékosan hagyom magunkat a sötétben. A mögöttem lévő ólomüvegen át - ami egy galambot ábrázol - szűrödik csupán be némi fény. Bár nekem jó a látásom amúgy is.
- Nem, éppen ellenkezőleg. Ha megszabadulok ettől a titoktól, akkor talán sikerül rendbe tennem néhány dolgot, amire eddig nem voltam képes. Ehhez azonban az is kell, hogy tudjam, mennyire bízhatok benned. - komolyan beszélek hozzá, egyáltalán nem az affektáló és cukiskodó hangomon, ezt pedig eddig ritkán hallotta.
- Én ugyanis megbízok benned, Cearso. De tudnom kell, mennyit jelentek számodra. Mit jelentene neked, ha én is arra a sorsra jutnék, mint Anatole? Mit jelentene, ha engem vádolnának egy olyan gyilkossággal a rendfenntartó céhek, amihez nekem semmi közöm? Csupán azért, mert kapcsolatban állok azzal, aki elkövette a gyilkosságot? Illetve, voltam. - kezdek bele a monológomba. Így, hogy már csak ketten vagyunk, már egyáltalán nem félek attól, hogy valaki kihallgat. Hacsak nincs legalább négyes szintű hallgatózása az illetőnek, de ezt igazán kétlem. Ami ebben a céhházban történik, az itt is marad. A többi? Az meg már nem rajtam múlik.
- Megnyugodhatsz, nem én csináltam. De jól ismerem azt, aki felelős érte. Tulajdonképpen csak nem szeretném, ha rám varrnának valamit, amihez igazából semmi közöm, mert én is csak egy báb voltam, amit irányítottak. Nem én vagyok, aki a szálakat mozgatja. - előveszem a pipámat, abban pedig most némi kevert dohány van. Egészen gyenge, viszont nagyon illatos még annak is, aki nem dohányzik. Előre megtöltöttem, hogy egy kicsit lazulni tudjak, de még ne szálljak el.
- Sosem kérdezted, mitől vagyok vörös. Miért? Dohányt? - kérdezem, mialatt a pipámat előkészítem. Még nem beszéltem vele ilyen dolgokról. De most itt az ideje.
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Exp:
Szabadság temploma - Page 2 Exp_bal4530/4700Szabadság temploma - Page 2 Exp_ures  (4530/4700)
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Szabadság temploma - Page 2 Empty Re: Szabadság temploma

Témanyitás by Cearso Csüt. Feb. 18 2016, 19:07

A titokzatosságán nem lepödök meg annyira, mint ami utána történik. Azok után, hogy éjfélkor egy ilyen kietlen helyen akar találkozni, már szinte semmivel se tudna meglepni.
Szinte...
A hangja olyan más hirtelen, (és az Artemis küldi a különböző jeleket) hogy meglepödtem, és csak némán hallgattam a gondolatmeneteit. Az legalább eljutott  tudatomig, hogy egy olyan embernek akar gyónni, akiben megbizhat. Csak azután veszem át a szálat, mikor dohánnyal kinál.
-Persze, kérek.
Majd elveszek egy cigit, és a Villanás segítségével meggyújtom. Már annyira hozzászoktam ehhez a mozdulathoz, hogy máshogy nem is tudnék rágyújtani.
-Azt hiszem félelemből. Amíg érdekelt, addig nem volt olyan helyzet, hogy rá mertem volna kérdezni, aztán meg már attól féltem, hogy elveszítem a barátságodat, ha erre közvetlenül rákérdezek, majd egy nap elkezdtem nem megkülönböztetni az embereket az indikátoruk alapján. Ebben biztos nagy szereped volt neked is, de már most több olyan vörös indikátorost fel tudnék sorolni, mint akit jobban tisztelnék bizonyos nagyképű beképzelt zöldikéknél. Ráadásul Tachi is köztük van.
Tachi a második legrosszabb ember, akivel valaha találkoztam, de megvan benne az plusz, ami például Mirikából, vagy Hinariból hiányzik.
-De ha el szeretnéd mondani, én nem tartalak vissza. Én nem fogom eröltetni, hogy olyan dologról beszélj, amit nem akarsz.
-De hogy a többi kérdésedre válaszoljak: nem tudom, hogyan érezném magam, ha nem lennél többé, ahogy azt sem, hogy bárki más hiánya hogy fog megváltoztatni. Egy dolgot tudok, ha úgy tünnél el nyomtalanul, ahogy Anat tette, akkor a te gyilkosodat is ugyanúgy keresném. Ha megvádolnának, minden lehetséges módszerrel próbálnám meggyőzni őket, hogy tévednek. Az, hogy kapcsolatban voltál a gyilkossal? Ez már egy kicsit bonyolúltabb. Arra már gondoltam, hogy te vagy a gyilkos, föleg mikor annyira meg akartad szerezni nekem az Artemist, de erre nem akartam rákérdezni, mert féltem a választól. Arról meg már nem te tehetsz, hogy ismersz egy gyilkost. És azt is megértem, hogy nem szóltál róla senkinek. Főleg ha közel állsz hozzá. Vagy álltál... Annak persze örülök, hogy nincs közöd hozzá.
Majd kifújtam egy kicsi füstöt a számból jelezve, hogy most rajta a sor, ha esetleg arra szánná el magát, hogy gyónjon. Akármelyik részét is a dolognak.
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
Szabadság temploma - Page 2 Exp_bal10/5900Szabadság temploma - Page 2 Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Szabadság temploma - Page 2 Empty Re: Szabadság temploma

Témanyitás by Asuka Csüt. Feb. 18 2016, 21:37


Hallgatom a kérdéseimre feltett válaszait. Szükségem van erre. Szükségem van a bizalmára, hogy tudjam, jó az, amit teszek. Szükségem van arra, hogy tudjam, nem fog elárulni, ellenben ha olyan a helyzet, akkor kész lesz megvédeni. Csakis saját magam miatt tervezem elmondani neki az igazat. Mert jól tudom, hogy olyan pontra érkeztem, ahol már elképzelhető, hogy a nyakamba varrnak olyan bűntetteket, amikhez tényleg semmi közöm. Eddig én voltam a marionett, mostantól viszont én fogok irányítani. Bármi áron. De ez egyedül nem megy. Szükségem van az íjászra, mert ő az egyetlen Aincradban, akire tényleg képes lennék az életemet is rábízni. Ha valaki, akkor ő nem fog cserben hagyni.
- Tényleg? Csak mert segítettem megszerezni egy íjat? - keresztbe teszem lábaimat, melyeken most is a Kaszás Cipellő tündököl. A csinos koponyamintázat valami fergetegeset művel megjelenésemmel, nekem pedig nagyon is tetszik. Ha van némi látása, és figyel, akkor jól láthatja bal bokámon az apró, picike galamb motívumot, amit céhtetoválásként viselek. Nincs annyira egyértelműen látható helyen egyébiránt, szóval nem csoda, ha eddig senki se vette észre.
- Persze, logikus... Talán azt gondoltad, ezzel akarlak kiengesztelni. Ha valaki hozzám hasonlóan vállalja a bíbor pecsétet, akkor hajlamosak minden tettében, minden gesztusában az álnokságot, a megtévesztést, a legrosszabbat keresni. Tudod, ez különböztet meg azoktól, akik félik bemocskolni indikátorukat, ellenben ugyanazt csinálják, amit én. Embereket juttatnak ki a játékból. - átnyújtok számára egy szál cigit, én viszont a saját pipámat gyújtom meg egy gyufa segítségével. Az ugyanis nem mentes. A sima dohánynak nem sok értelme van, de volt egy olyan érzésem, hogy hozzak ilyet is magammal. Persze csak megérzés, nem láttam még Cearsot dohányozni. Lehet, ő sem engem, amikor épp nagyon kivagyok a kiléttől. Bár üzenetet kapott így, nem is keveset. S azt sem tudom titkolni, hogy micsoda ültetvényeket nevelgetek két rózsabokor és három gránátalmafa között a kertemben. Vagy éppen fent az erkélyemen, bár ott talán azt hiszem, még nem járt.
- Hozzáteszem, a dolgot alig néhány hete tudtam meg, és engem is meglepett. Szükségem volt némi időre, míg feldolgozom, mi is történt, és míg realizáltam, ebben a kirakósban milyen szerepet is vállaltam. A helyzet viszont az, hogy nem vagyok biztonságban. Ez pedig teljesen független attól, hogy a Falánk nálam van-e, vagy sem. Bár a Falánk is nagy szerepet játszott benne, hogy rájöjjek, mi is történt akkor, amikor a céhvezéreteket, Anatole Saitot lemészárolták. Tény viszont, hogy vadászhatnak rám, és talán teszik is. Nem tudom, kik, de azt tudom, miért. - meggyújtom a pipámat. Jól tudom, hogy ez egy hosszú beszélgetés lesz. Imádtam. Imádtam, hogy Cearsoval nem kellett ezekről beszélnem. De most szükségem van valakire, aki tényleg tud segíteni. Nem, ehhez Shu és Timidus kevesek. Velük nem szívesen osztanám meg ezt amúgy sem. Hiszen tudom, milyenek. Nem kérek az őrült ötleteikből, meg hogy mondjuk el mindenkinek. Még csak az kéne, hogy megint a maguk kis céhébe akarjanak invitálni.
- Ahhoz, hogy megérthesd az Igaz Igazat, meg kell értened néhány dolgot velem kapcsolatban. Tudnod kell, hogy ki vagyok, és mi a szerepem ebben a játékban. Tudnod kell, miért vállaltam azt, hogy kinézzenek, megkülönböztessenek, megbélyegezzenek, fenyegessenek, megalázzanak, vagy éppen csak simán átnézzenek felettem. - beleszippantok a pipába néhányat, éppen csak kicsiket, az ópium jellegzetes ízét pedig kis idő múltán már érzem is a számban. Nem töltöttem meg nagyon, mert nem akartam elszállni. Jól tudom, hogy milyen hatással van rám az egész.
- Évekkel ezelőtt, amikor még újonc voltam, kapcsolatba kerültem egy kislánnyal. Annyira nem volt kislány... de elég rossz vagyok abban, hogy megtippeljem mások korát. Bezzeg a ruhaméreteket... Na szóval, a lány vörös indikátoros volt. Láttam ezelőtt is vöröseket, de igazán sosem beszéltem velük. Vele viszont igen. Mondott dolgokat. Felkavaró dolgokat. Olyanokat, amik alapjaiba véve rengették meg elképzelésem a minket körülvevő világról. - pipázom tovább nyugiban. Előadásom már-már teátrális. Jól tudom, hogy rengeteg lesz az információ számára. De szükséges, hogy megértse, mi is a helyzet.
- A lány arról győzködött, hogy nincs halál. Nincs halál, mert ez az egész csak riogatás. Azért, hogy azt hidd, tétje van ennek a játéknak. Ha meghalsz, akkor egyszerűen csak felébredsz a kinti világban, leveheted a fejedről a sisakot, és élheted tovább az életed. Persze, őrültség. Akkor még én is ezt gondoltam. Míg egy nap én magam is ki nem jutottam. - a levegőbe fújok egy kókora füstgomolyagot. Finom, kellemes illata van. Én legalábbis imádom.
- Nem tartott soká. Csak néhány perc. De odakint voltam. Aztán voltam olyan bolond, hogy visszajöttem. Egy másik konzollal, természetesen - ez egy szemüveg volt, tudod. Sokáig nem tudtam ezzel mit kezdeni, aztán eszembe jutott a lány, és minden, amit mondott. Mi van, ha igaza van? Mi van, ha ez a jel arra, hogy tényleg nincs halál? Hogy a halál csak egy illúzió? S így, így aztán én is Angyal lettem - olyan személy, aki olyan játékosokat keres, akik boldogtalanok idebent, ki akarnak jutni, de félnek a haláltól. Így lettem annak a vörös céhnek a tagja, amire a kislány is célzott, és amit annyira kerestek sikertelenül. Ó, igen, tudom, hogy nyomoztak vagy nyomoztatok utánunk... Így lettem Felszabadító. - csettintek egyet, mire a templom összes gyertyája meggyullad. Még a magas csillárok is. Céhvezéri beállítás, némi bűvészkedéssel megspékelve. Ügyes és látványos trükk, tudom.
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Exp:
Szabadság temploma - Page 2 Exp_bal4530/4700Szabadság temploma - Page 2 Exp_ures  (4530/4700)
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Szabadság temploma - Page 2 Empty Re: Szabadság temploma

Témanyitás by Cearso Pént. Feb. 19 2016, 07:34


-Én tényleg sajnálom, hogy akár csak egy pillanatig is megfordult a fejemben a dolog. Gyakorlatilag rajtad és a Sayonarán kivül nem maradt egy nyomom se. A gyanús emberek nagyja, akiket én is ismerek, ott voltak a viadalon. Kazuma meg egyenest a szemembe mondta, hogy nem ő volt, amikor felkerestem, alig fél órával a viadal után.
És akárki próbálta volna meg rám eröltetni az Artemis-t, ugyanúgy kételkedtem volna a hátsó szándékaiban. Még akkor is, ha Shu ajánlotta volna fel a dolgot. Ennek nincs köze az indikátorodhoz. Persze róla nem feltételeztem volna, hogy Anat gyilkosa, de ez már egy másik kérdés.


Mikor elmondta a lényeget, és meggyúltak a gyertyák, hirtelen felugrottam ültő helyemből.
Ez nem lehet igaz.. Ez volt az első gondolatom. A második az, hogy ez csak tréfa akar lenni, de az előadás módja teljesen lehetetlenné tette ezt a lehetőséget. Eltelt talán egy perc is, mire megemésztettem a dolgokat.
Menekülj.
Tettem egy fél lépést a lánytól, nem, a felszabaditótól hátrafelé.
Nem!!!
Asu a barátom, aki türi, hogy alázzák (és a többi), miközben olyan dolgot tesz, amire én képtelen lennék.
Majd ismét leülök, közelebb a lányhoz, mint az elöbb, hiszen kezd egyre érdekesebb lenni a dolog.
Most már a legkisebb mértékben se félek a lánytól, hisz ha meg akarna ölni, vagyis felszabadítana, (nehéz lesz hozzászoknom ehhez a hirtelen váltáshoz) akkor nem hiszem, hogy mesélt volna a dologról. Asu nem olyan. Szerintem egyszerűen csak megtette volna, és kész.
Abszurd egy dolog. Attól szállt el a félelmem, ami miatt a leginkább félnem kéne a lánytól.
-A felszabaditók.
Izlelgettem magamban a céh nevét. Eszembe se jutott volna egy céhet keresni a háttérben.
-Találó egy név. Minden esetre jobban tetszik, mint az Igazság Ligája. Gondolom nem azért mondtad el a dolgot, hogy a céhek nevét összehasonlitgassam. Egyet azonban nem értek. Ha komolyan elhiszed, hogy az történik amit mondasz, ami miatt létezik a céh, akkor mért zavar az, hogy vadásznak rád? Ha én tudnék hinni benne, akkor nem zavartatnám magam. Ha meg ráadásul tudod ki áll a háttérben, nem lenne egyszerűbb... Tudod... Őt is felszabadítani?
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
Szabadság temploma - Page 2 Exp_bal10/5900Szabadság temploma - Page 2 Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Szabadság temploma - Page 2 Empty Re: Szabadság temploma

Témanyitás by Asuka Pént. Feb. 19 2016, 11:39




- Hát igen. Nehezen hihető, hogy csak egy ártalmatlan, bugyuta kozmetikum kraftoló vagyok, igaz? - mosolyodom el, azonban ebben nincs semmi öröm, vagy bármi, ami indokolná. Persze ez a sötétségben, ahol az egyetlen fényforrás a mögöttem lévő ablakból jövő fénysugár, alig látszik ebből valami.
- Az ostoba, rágógumi rózsaszín hajú, butácska Asuka, aki folyton zagyvaságokat beszél, és a cipője látszólag a legfontosabb dolog az életében. Az emberek viszont így is tartanak tőlem, tudod. Már azelőtt így volt, mielőtt bevörösödtem. Bár azt hiszem, ennek ellenére jól tartom a titkaimat. Rám eddig senki se gyanakodott komolyan. Pedig minden indokuk megvan erre az igazságmániás céheknek is, mert magas a szintem, és nem tudnak rólam semmit. - válaszolok, egy picit felvéve azt az affektáló hangnemet, amit már biztosan megszokott nálam. Nyilván azért, hogy lássa, mennyiben is más az igazi én, mint az, amit láttatni engedek. Pedig az is én vagyok, de ez bőven több valami olcsó színjátéknál.
Aztán folytatom a monológom. Jól tudok előadni, pedig sosem tanultam retorikát, nem vagyok egy előadóművész. Mégis, jól tudom, hogyan keltsek hatást másokban. Csupán az a kérdés, épp milyet fogok. Megrémül majd? Megutál? Gyűlölni fog? Esetleg meg akar majd ölni.
Nem. Számára többet jelentek ennél. Többet kell, hogy jelentsek.
Látom a riadtságot rajta, amikor hátralép, abban a pillanatban pedig egy kicsit én is megijedek. Nem akarom elijeszteni magamtól. Éppen ellenkezőleg. Most adtam rá lehetőséget, hogy tényleg megismerjen. Hogy megismertessem magam. Jogában van tudnia, ki vagyok. Nekem pedig kell a támasza. Mert amit Shu tud nyújtani nekem, vagy bárki a céhből, az nekem kevés.
Majd annál inkább nyugtat meg a tudat, hogy mégis közelebb lép. Újra elmosolyodom, azonban ez egyenesen neki szól. Megtisztelem őt azzal, hogy leszállok az oltárról, s leülök mellé. Barátomként hívtam, nem pedig tárgyalópartnerként.
- Ez nem olyan egyszerű sajnos. Tudod, a céhben sokféle ember van, sokan megfordultak... Az olyanok is, akik igazából csak kifogásként követik az eszmét, mint mondjuk Hikaru. Meg azok, akik a valós véletlenből szereztek vörös indikátort, mint Cellindir. Mindkettőjüket megölték... Én viszont elég céltudatosan dolgozom. - újra szippantok a parázsló pipából. Mivel sokat beszélek, alig-alig fogy. Érzem, hogy az izmaim kicsit elernyednek, de még mindig nem érzem azt a békét, amire amúgy nagy szükségem lenne végre.
- A lényeg, hogy csak olyanokra "vadászok", akik tényleg boldogtalanok, akiknek jobb kint, mint bent. Nem mondom, hogy nem volt egy-két botlásom régebben, amiket ma már másképp csinálnék... S nyilván más az, amikor az életemet kockáztatják. Jut eszembe, ezt neked tartogattam. Még akkor készítettem, amikor elmondtam Shuéknak, mivel is foglalkozom. Persze, a templomról nekik sejtésük sincs. Küldd vissza, ha meghallgattad. - lenyitom az inventorymat, és megkeresem a hangrögzítő kristályt, amit annak idején készítettem. Felvettem egy beszélgetést az egyik madárkával, akit megtanítottam repülni.
- Különben szeretnék kijutni. Nem erről van szó. Néhány napja meg is próbáltam, de Shu nem hagyott... rádöbbentett arra, hogy nagy eséllyel azért kaptam azt a szemüveget, amikor kijutottam, hogy kísérleti nyuszi lehessek valami laborban. Szóval, ha én kijutok, akkor nekem nincs más, csak a fájdalom meg a labortesztek, és az agyammal fognak játszadozni. Egyetemen tanultam odakint, jól tudom, hogy működik. - újabb pippantás. A föld persze nem olyan kényelmes, na nem mintha az oltár az lenne.
- Aki pedig megölte Anatole barátotokat, már nincs a játékban. Majd mindjárt kitérek arra is. Igen, Anatole kijuttatása gyilkosság volt. Gyilkosság azok ellen, akik szerették őt. Ő ugyanis cseppet sem illik azok közé, akiket mi, a Liberators általában keresünk. Ő nem akart kijutni. - mesélem tovább. Igen, még bőven van mit mondanom. Hiszen a történet komplikált részéhez csak most jutottunk el.
- Teltek az évek aztán. A Liberators tette a dolgát. Mindent a háttérben. Úgy hiszem, többen is voltak és vannak is, akik megsejtették egy "titkos vörös céh" létezését. Úgy hiszem, így neveznek minket azok, akik nem tudtak közel kerülni hozzánk. Mert igazán senkinek sem sikerült felfednie minket. Találtak apró morzsákat, ez igaz, de nem tudják, kik vagyunk, mi a célunk, és hol bukkanhatnak ránk. Illetve, úgy hiszem, volt egy személy, egyetlen egy, aki igazán közel járt hozzá. Emlékszel te arra az interjúra, amit a Hírmondó közölt le? - kérdezem, újabb füstölgés közepette. Innen már tisztán érezheti, hogy nem közönséges dohányt szívok.
- Úgy hiszem, hogy valamilyen módon nagyon közel jutott ahhoz, hogy felfedjen minket. Úgy hiszem, az az üzenet nekünk szólt az újság végén. Most nem tudom neked kiidézni, ha akarod, úgyis megkeresed. Én viszont biztos vagyok benne, hogy ez a felhívás volt a végzete. Ezzel ugyanis felbosszantott egy kislányt. Egy kislányt, aki veszélyesebb, mint bárki más, akit ismerek. Egy kislányt, aki fiatal kora ellenére bábmester lehetett, akinek pedig én se voltam több egy puszta marionett bábunál. Egy kislány, akit húgomként szerettem - jobban, mint Shut valaha is fogom. Drake Harut, a céh akkori vezérét. - kicsit oldalra fordulok ültömben, hogy jól lássam a tekintetét. A neve talán nem mond majd neki semmit. Ő ugyanis nem úgy dolgozott, mint én. Teljesen képes volt a háttérben maradni. Nem is nagyon lépett ki ebből a templomból annak idején.
- A cikk közvetlenül Anatole kiesése előtt készült. Aztán jött a viadal, és történtek dolgok. Tudod, nem mindenki vélekedik a céhről úgy, ahogy én. S előfordult olyan is, hogy árulóra bukkantunk, olyankor pedig nekünk kellett lépnünk... Hiszen a látszat ellenére ez egy igaz és nemes eszme, amit képviselünk. Na de. Szóval a gyilkosság. Tudod, akkoriban sokat találkoztam egy vörös indikátoros férfival, később ő is felszabadító lett. Én pedig úgy hiszem, hogy neki is köze volt hozzá. A látszat ellenére ugyanis hihetetlenül magas volt a szintje. Haru viszont egyáltalán nem volt erős. Láttam harcolni... és ez a következő nyom, ami segített megfejteni a rejtélyt. - a fegyveremet az ölembe rakom. Jól láthatja, hogy a Falánk az. Csupán nem pöröly, hanem csatabárd. Az apró vércseppek azonnal elpixeleződnek, ahogy hozzám érnek.
- A Kobold Invázió alatt a harmadik szintet mentettük meg. Mirage városa elpusztult, a túlerő ellen nem tudtunk mit kezdeni, de játékosok nem sérültek. Talán hallottál a szinten keringő kultuszokról. A ködbe veszett erdő démonai. Azok vagyunk mi. A földrengések, a szörnyű látomások, a démoni zajok és ugatások... azok mind mi voltunk. Mi hárman, Haruval, és Malcolmmal. Avagy Anthony, ahogy ti ismeritek. - nem magyarázom el, ki az, mert nem lényeges. Talán tudja, mi történt a 20. bosson, talán nem. Arra mondjuk csak emlékszik, hogy eléggé ki voltam borulva.
- Haru harcos volt, és ezt a fegyvert láttam nála. Egészen biztos vagyok benne. Ekkor láttam először a Falánkot, pedig tudtam, hogy létezik. A vércseppekből nyilvánvaló volt, hogy ez az. Azt viszont nem tudtam, hogy ezt a fegyvert annak idején Anatole barátotok is forgatta. Honnan is tudhattam volna? Nem ismertem őt személyesen. - fejezem be a gondolatot. Fárasztó ilyen sokat mesélni, de még mindig bőven van mit. Nem, nem volt eseménytelen az életem idebent. Egyáltalán.
- Aztán Drake Haru nevét kihúzták a Black Iron Castle falán. A céh vezér nélkül maradt - amit aztán, az egyik legrégebbi tagként én vállaltam. Tudod, ha valaki kiesik a játékból, a felszerelései vagy a házastársának mennek, vagy pedig a céhbe kerülnek. Haru azonban nem volt házas. A Falánk pedig nem lett a bank tulajdona. Tehát valaki kiejtette, és elvette tőle a fegyvert. - mesélek tovább. Jó lenne a sztori végére jutni, de vannak részletek, amiket fontos tudnia.
- Malcolm persze nem lehetett. Sokmindenre hajlamos az a férfi... de Harut megölni? Túlságosan tisztelte. Meg mit kezdett volna egy Harcos fegyverével? Úgy hiszem, hogy azért hagyott magamra, mert félt. Itt hagyta a céhet, mert nem akarta, hogy vadásszanak rá. S talán igaza is van, hiszen sokunkat megölték. Haru, Cellindir, Hikaru, Ayse... Valaki vadászik ránk. Talán ebben a pillanatban valaki rám is vadászik. - hagyok végre neki kis időt, hogy feldolgozza, mi történt. Mert egyáltalán nem egyszerű a sztori, ez tény.
- Most utálsz? - pillantok rá szempillarebesgetve. Remélem, nem ijedt meg nagyon.
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Exp:
Szabadság temploma - Page 2 Exp_bal4530/4700Szabadság temploma - Page 2 Exp_ures  (4530/4700)
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Szabadság temploma - Page 2 Empty Re: Szabadság temploma

Témanyitás by Cearso Pént. Feb. 19 2016, 12:58

Az affektáló hang már jobban hasonlít arra az Asura, akit megismertem. Most már száz százalékban biztos vagyok benne, hogy legalább az egyik énje csak színjáték. Abban azonban nem vagyo melyik a hamis arca. Talán mindkettő az, és van egy harmadik sokkal veszélyesebb oldala.
Milyen meglepetéseket okozol még nekem, te lány?
A kiváncsiság, és a barátságunk (még úgy is, hogy azt az ártalmatlan felével kötöttem) azonban erősebb a félelemnél. Azonban annyira nem vagyok kiváncsi, hogy halljam is, ahogy dolgozik. Erre nem hiszem, hogy fel tudnék bármikor is készülni.
-Nem vagyok benne biztos, hogy hallani akarom. Elég ha tudok róla.
És nem vettem el a kristályt, de valami feltette az érdeklödésem.
-Ezek szerint Shu és Timi se tud a céhről, de arról igen, hogy embereket szabadítasz fel?
Jobb ezt tisztázni, hogyha Shu-nál felmerülne a téma. A felszabadítás teljesen jó szó volt a helyzetre nézve. És valahogy a templomhoz kapcsolodó témához is illet. És szebb is felszabadítóként gondolni Asura, mint gyilkosként.
Aztán kezdett összeállni a kép, ahogy Asu elkezdett mesélni. És már azt is tudtam, mennyire nem jutottam sehova se a nyomozásomban. Igazából én se tudtam, hogy a Falánk Anaté lett volna. Azonban se a Drake Haru, se a Malcolm és az Anthony név sem mondott nekem semmit. Egyetlen névre azonban felkapom a fejem. Ayse volt az egyetlen ismerős tünő játékos a felsoroltak közül.
-De hisz ő nem is volt vörös.
Bár ezen lehet nem kéne meglepödnöm.
-Várjunk csak. Azt akarod mondani, hogy valaki ennek a titkos céhnek a tagjaira vadászik? Ezek szerint van valaki, aki közelebb jutott magához a céhhez, mint Anat, és a saját kezébe vette az irányítást, és még nem verte nagydobra? Sajnálom, de ezt már nem tudom elhinni. Szerintem az illető nem is sejti, hogy milyen szervezet tagjait sikerült "likvidálnia", ha egyáltalán ugyanarról az emberről beszélünk. Hisz Kazumát is nemrég tették el láb alól, és nem hallottam a listádon. 
Bár nem tudom mikor volt az a nemrég, mert csak pár napja láttam az ő nevét is kihúzva.
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
Szabadság temploma - Page 2 Exp_bal10/5900Szabadság temploma - Page 2 Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Szabadság temploma - Page 2 Empty Re: Szabadság temploma

Témanyitás by Asuka Pént. Feb. 19 2016, 15:36


Mikor azt mondja, nem kéri a kristályt, visszateszem azt az inventorymba. Nem fogom erőltetni, ha nem akarja, és nem kér belőle. Shu persze úgy tudja, hogy elpusztítottam, vagyis hogy ők azt mondták, hogy jobb, ha így teszek. Én viszont megtartottam, biztos, ami biztos alapon. Hátha jó lesz még valamire.
- Tudnak rólunk, beavattam. Szükséges volt, hogy megvédjem őt is, és másokat is. De hogy ki ölte meg a céhvezéreteket, azt nem mondtam el neki. - válaszolom kérdésére. Azóta Shu már nem próbál meg beszervezni a céhébe, amibe annyira nagyon akart. Persze azt sem érti, miért úgy szabadítok fel másokat, hogy hagyom magam bevörösödni. De ez elvi kérdés. Igen, felvállalom, hogy legyen nyoma mindannak, amit tettem.
Végül aztán történetem végére érek. A pipát lerakom magam mellé, két kezemmel kitámasztom magam, s a padlóra könyökölve hátradőlök. Hátradöntöm fejem, aztán pedig szép, szív alakú füst karikákat pöfékelek. Nem véletlen, hogy ennyire élvezem a bűvészkedést, nagyon fless hatás az egész.
- Hivatalosan nem vagyunk vörös céh. Nem fosztogatunk. Nem minden tagunk vörös. Funkciónk szerint viszont azok vagyunk. Nem tudok nálunk úgymond sikeresebb vörös céhről, akik több embert juttattak volna ki, mint mi. Csak a saját számlálóm valahol hatvan körül lehet. - figyelem a füst szíveket egy darabig, majd oldalra fordulok a földön fekve. Alattunk a szőnyeg miatt annyira nem kényelmetlen. Fejemet kitámasztom a kezemmel, így amolyan sellő-pózt vagy mit felvéve válaszolom meg többi kérdését. Igen, azért én még mindig az az Asu vagyok, akit megismert. Az már más dolog, hogy igazából nem ismert.
- Kazumához semmi közöm. Sosem volt a céhem tagja, és nem hiszem, hogy ismert volna minket. De nyugtat a tény, hogy talán nem a céh, hanem csupán a vörösek ellen vadásznak. A helyzetemen nem változtat, veszélyben vagyok. Akár egyetlen ember, akár egy szervezet, akár több, különálló személy irtja a vöröseket, nekem mindegyik kockázat. Különben nem a játékbeli haláltól félek, és eddig nem érdekelt, de nem szeretnék odakint laborpatkányként végezni. - válaszolom. Nem tudom igazán, miféle segítséget várok. Tényleg nem. De jól tudom, hogy egyedül már kevés vagyok. Be kell biztosítanom magamat, mielőtt valaki tényleg megtalál.
- Jó okom van azt feltételezni, hogy előbb vagy utóbb, de hozzám is eljutnak, mert egyre többen tudják a nevem. Mesterien hazudok, ha épp arra van szükség, nagyon óvatos vagyok a magam dolgait illetően, de akárki ölte meg a társaimat, nem hiszem, hogy hagy nekem esélyt a beszélgetésre. Szóval azt akartam, hogy tudd, ha eltűnök búcsúlevél nélkül, akkor engem tényleg megöltek. Csak, tudod, nem tudom, mitévő legyek. Olyan, mintha zsákutcába kerültem volna. Nem mehetek ki, de itt sincs maradásom... De ugye nem sokkoltalak nagyon? Én bízok benned, tudod. - keresem a tekintetét, miközben beszélek. A virágkoszorús, rózsaszín Asuról tényleg nem ezt feltételeznék.
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Exp:
Szabadság temploma - Page 2 Exp_bal4530/4700Szabadság temploma - Page 2 Exp_ures  (4530/4700)
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Szabadság temploma - Page 2 Empty Re: Szabadság temploma

Témanyitás by Cearso Pént. Feb. 19 2016, 16:38

-Rendben, szóval Shu is tudja, azt amit én, mármint ezen az apró részlete kivül. Nekem nemrég azt mondta, hogy teljesen biztos, hogy már nem játszik Anat gyilkosa. Ezek szerint igaza volt.
-Gondolom, nekem is jobb, ha nem tudom a céh többi tagját, de nem tudom mennyire jó ötlet egy ilyen kristályt magadnál hordani, ha esetleg valaki utánad akarna járni.
Amikor felvette azt a pózt, nem tudtam elvonatkoztatni attól a gondolattól, hogy nem sima dohányt szívott a pipájában, főleg az illatok miatt, bár eddig csak azt híttem, hogy valami illatosított dohányt szív.
-Ez egy rendes céh? Azt hittem, hogy valami olyasmi szervezet, mint a Sayonara. És a céhlogó, hogyhogy nincs az indikátorod mellett?
Egy darabig figyelem a szivecskéket, amik egyáltalán nem illetek most a helyzethez.
-Vagyis nem tudod, hogy ki felelős a dolgokért.
Ez tényleg nyomasztó. Az egyik titokra fényt derült, majd rögtön utána kibontakozik a második rejtély. És ennek már tényleg komoly tétje van. Ha nem sietek, az egyik legjobb barátomat veszítem el.
-Amikor Anatot megölték Timi azt az utasítást adta az egész céhnek, hogy senki se kószáljon egyedül, mindig legyen mellette valaki, aki vigyázz rá. Persze én nagy ívben fittyet hánytam erre a parancsra, és azonnal felkerestem Kazumát egyedül, hogy megtudakoljam, hogy ő tud-e bármit a dologról.
-Én is csak ezt tudom tanácsolni, amit Timi mondott, ha tényleg félsz attól, hogy téged is elkapnak, próbálj meg minél kevesebb időt egyedül tölteni.
Mondani ezt könnyű, de én se tartottam be. Neki se lesz könnyű szerintem.
-Egy kicsit azért sokkol a dolog. Bár nem mondom azt, hogy a lelkem mélyén nem féltem attól, amit most mondtál, de jobban örülök annak, hogy te hozakodtál fel a témával, és nem nekem kellett a kényelmetlen kérdéseket feltennem.
Majd a felém eső kezére tettem a hozzá közelebbi kezem, miközben tartom a szemkontaktusát.
-Ezek után már én is megbizok benned. Akárhány embert szabadítottál fel, és akárhányat is fogsz ezután.
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
Szabadság temploma - Page 2 Exp_bal10/5900Szabadság temploma - Page 2 Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Szabadság temploma - Page 2 Empty Re: Szabadság temploma

Témanyitás by Asuka Pént. Feb. 19 2016, 17:41



Tényleg mondta? Hmm. Ez meglep. Pedig nem hiszem, hogy amúgy tényleg rájött, ki tette... Főleg, ha ez a céhemet is illeti. Mert akkor fix, hogy ezzel kezdi, nem pedig azzal, hogy légyszilégyszi lektoráld az újságomat. Nem mintha az nagy munka lenne, igazából élvezem is, igaz, a tartalomba már nem szólok bele, mert semmi közöm hozzá.
- Ha egyszer kénytelen leszek bizonyítani, mit teszek, akkor még jól jöhet. Én nem tartom magam gyilkosnak. Azok, akik ellen fegyvert emeltem, egy-két kivétellel olyan emberek voltak, akiknek jobb kint, mint bent. Akik csak őrlődnek idebent. A magánytól, elhagyatottságtól, aggodalomtól. Akiket várnak odakint. Ezzel pedig bizonyítani tudom, hogy nem tettem rosszat. De ha nem vagy rá kíváncsi, akkor nem. - full kényelembe helyezem magam a földön fekve. Igazából nem csodálom, hogy Haru is itt lakott. Tulajdonképpen egészen szép. Főleg így, kivilágítva. Az emberek nem szoktak azzal foglalkozni, ha időnként felgyulladnak idebent a fények, valamiért senkit sem érdekel. Épp olyan elhagyatott, mint amilyennek szeretnénk, hogy az legyen. Pedig tulajdonképpen egész szép. Egy építészeti remekmű tulajdonképpen.
- A céhlogó, igen. Támtárámm! - emelem meg kicsit bal lábamat, amit enyhén kibújtatok a cipőből. Látható rajtam a kicsi, galamb motívumon kívül más tetoválás is, például a vállamon van egy koponya, és a hátamra pedig tollas szárnyakat szeretnék, csak még nem találtam megfelelő artistot hozzá, aki elég szépen rajzolna. Na mindegy, majd csak találok. Én nagyban nem tudok jól rajzolni.
- Ez alapján azonosítjuk egymást. Nem mindenki ismeri egymást közülünk, tudod. De ez anonimitást ad nekünk, és biztonságot. És nem, sajnos nem tudom, ki vagy kik vadásznak ránk. - visszacsúsztatom a cipőt lábamra, mialatt a füstfelhőket figyelem. Nem mindenki tud ám ilyet. Hajót is próbáltam már, mint a Gyűrűk Urában Gandalf, de az még nem az igazi. A sok árbóc és vitorla miatt elég nehéz. Majd Timidus tanácsait hallva, amit láthatóan még Cearso sem volt képes komolyan venni, keserűen felnevetek. Kis híján a könnyem is kicsordul.
- Mégis hogy várhattok el ilyet tőlem? Én nem egy tündibündi céhet vezetek teapartikkal. Nem vagyok már tinilány. Nekem nincs mellettem egy Timidus, és az összes ember, akiben valaha is feltétlenül bíztam, már nincs a játékban. Egyedül vagyok, Cearso. Egyedül. És egyedül a boltom az, ami lefoglal valamennyire... és nem vagyok hajlandó bezárkózni oda, csak azért, mert valaki valahol vadászik rám. - kisebb kifakadás, hangom azonban ennek ellenére is higgadt marad. Semmi affektálás vagy színjáték, ezekre most nincs szükségem. Aztán kezét ráteszi az enyémre, s ha valamin, akkor ezen igazán meglepődök. Mit érzek iránta? Barátság? Bizalom? Valami több? Kezét, amit rátett az enyémre, megszorítom, és összefonom az ujjainkat. Sohasem értem még hozzá, egyszerűen nem volt szükség rá. Szavak se kellettek hozzá, hogy megértsük egymást. Végül talán az ópium hatására, vagy más miatt, de döntést hozok. Adok egy esélyt magamnak, hogy megtudjam, mit is szeretnék. Feltápászkodom, és térdelve simán közelebb megyek hozzá, a következményektől való félelem nélkül. Ha eddig nem ijesztettem el, akkor nem tudok már olyat mondani, vagy tenni, ami miatt elmenekülne.
- Melyik az ijesztőbb? Mindaz, amit már tudsz rólam, vagy minden más, amiről még nekem sincs fogalmam? - teljes nyugalommal hajolok közelebb felé, de nem tervezek semmi olyat, amivel esetleg megbánthatom. Shu mondott valamit a kinti barátnőjéről... így megtisztelem annyival, hogy választás elé állítom. Az apró, de kifejező csókot lehunyt szemmekkel a homlokára adom.
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Exp:
Szabadság temploma - Page 2 Exp_bal4530/4700Szabadság temploma - Page 2 Exp_ures  (4530/4700)
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Szabadság temploma - Page 2 Empty Re: Szabadság temploma

Témanyitás by Cearso Pént. Feb. 19 2016, 19:34

-Biztos vagy benne, hogy az emberek nem fogják félreérteni a dolgot? És ez csak egy felvétel a több, mint tucatból. Még így is van egy csomó, ami miatt elitéhetnek, nem hiszem, hogy ez az egy feltétel biztositaná a szabadságodat.
Tudom, felesleges túlspirázása a dolgoknak, de tényleg nem szeretném, ha bármi baja esne a lánynak. Annak meg még kevésbé örülnék, ha a börtönben végezné.
Kiváncsian lesem hogy mit mutat a cipője levételekor, és csak egy tetkó árvállott a lábá, ami bármilyen figyelmet kelthetett volna. Aztán leesik, hisz a Sayonara is így jelöli meg a tagjait. Csak az övék jobban benne van a köztudatban.
-Nem várom el töled, és én is tudom milyen nehéz dolog ez.
Soha nem közelítettem még így lány felé, és dobban egyet a szívem, ahogy megfogja a kezem, majd ösztönösen én is visszaszorítom a kezét. Persze csak szolidan, annyira, hogy jelezzem, nem fogok elfutni a közeledése elöl. A kérdése meglepett, de nem kellett sokat gondolkoznom a válaszon.
-Az ismeretlen mindig ijesztőbb.
Behunyom a szemem, ahogy hozzám közelít, és egy kicsit előre is hajtom a fejem, hogy legalább egy kicsit megkönnyítsem a lány dolgát. Ahogy az ajka a homlokomhoz ér, egy halvny szikra után, pár pillanatig Szonja jár a fejemben.
-Asu...
Gondolatok cikáznak a fejemben, és próbálom letisztázni, hogy pontosan mit is érzek. És ha ezt tovább folytatjuk, akkor az mennyire fogja tönkretenni majd a barátságunkat. Azt már most érzem, hogyha ezt nem hagyom abba most, az nem egy alkalmi kapcsolat lesz. És Asu mégis csak a barátom. Ráadásul most mondta el valószínüleg a legnagyobb titkát.
Szonja meg fogja érteni. Remélem.
Miután véget ért a legalább negyed perces csend, amit okoztam, most rajtam volt a csók sorra, de én már nem a homlokára, hanem a szájára adtam az egyértelmű nonverbális jelét a tetszésemnek. Természetesen szintén csúkott szemmel. Azt azonban elég könnyen észreveheti, hogy nem igazán vagyok jártas a dologban. Így ha lehet, hagyom, hogy ő irányítson. Nem tudom, miért gondolom azt, hogy ő már tapasztaltabb a dologban. Most még legalább.
Nem akartam hosszúra nyújtani a dolgot, de nem tudom, meddig tarthatott az egész.
Miután elváltak az ajkaink (ha esetleg nem kapta volna el a szám elöl a száját), a következő mondattal próbáltam lelket ölteni a lányba:
-Mellettem nem kell egyedül lenned.
Közben az Artemisz felém táplált érzései, mintha egyre halványabbak lennének. Így hosszú ideje most elöször a saját érzelmeim dominálnak, és nem akarok mást, csak a lány mellett ülni némán, miközben szavak nélkül is értjük egymást. Innentől már nincs visszaút, de elkapkodni sem akarom a dolgot.
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
Szabadság temploma - Page 2 Exp_bal10/5900Szabadság temploma - Page 2 Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Szabadság temploma - Page 2 Empty Re: Szabadság temploma

Témanyitás by Asuka Pént. Feb. 19 2016, 20:34




Fura amúgy. Cearso egyáltalán nem az a típus, akihez vonzódni szoktam. Mondhatni úgy is, hogy külső tekintetében egyáltalán nem az esetem. De éppen ugyanazt érzem, mint az egyetemen, amikor Keit az utamra sodorta a sors. Nem érdekelnek a felszínes dolgok, csak az, hogy jól érzem magam, és bízok benne. Mintha egy kicsit máris a fény felé húzna. Ki a sötétségből, s át valami igazán ismeretlenbe, amivel eddig talán még sosem találkoztam. Legalábbis azóta nem, hogy itt vagyok, ebben a pokoli játékban.
Viszonzom a csókot, sőt, szinte szomjazom azt, mint sivatagi kalandor az ivóvizet. Egyértelmű, hogy kicsit tapasztalatlan, de ez inkább megmosolyogtat. Nem mondhatnám, hogy nekem szent életem volt odakint, a gimiben sok hülyeséget csináltam, amikre nem igazán vagyok büszke. Mondhatni, elég korán kiéltem magam, és az is csoda, hogy bejutottam az egyetemre. Nem sokon múlt. Ott pedig azt hiszem, én is változtam. Épp eleget ahhoz, hogy másképp álljak hozzá a pasikhoz. Meg épp elég kellemetlen, hogy a saoban eddig csak két lány volt az, aki megcsókolt, pedig egyáltalán nem vonzódom a saját nememhez. És egyikből sem kértem persze.
Boldogság? Talán ennek nevezik ezt a melegséget, ami szétárad bennem? Ajkaim szolid mosolyra húzódnak a csók közben, s inkább az a csoda, hogy nem sírom el magam örömömben. Tényleg nem bíztam benne, hogy viszonozni fogja mindazt, amit iránta érzek. Tényleg nem hittem, hogy érdeklem majd akkor, ha tudja, valójában ki vagyok, és milyen vagyok. De elfogadta. Látszólag elfogadta, hogy az vagyok, aki, és nem fordított hátat annak a sötétségnek, ami talán örökre nyomot hagy majd bennem.
Nincs több mondandóm. Nem mintha nem beszéltem volna eleget. De egyszerűen úgy érzem, már nincs szükségem se szavakra, se semmi másra, hogy megértessem magam. Kezem újra a pipáért nyúl, azonban amint ez megvan, nekidőlök a vállának. Jobban ellazított, mint bármilyen ópiát származék.
- Pipát? - pillantok rá szempillarebesgetve, tökre teljesen ártalmatlanul.
- Ne aggódj, semmi veszélyes. Csak egy új aincradi tapasztalat. A kinti világ negatív hatásai nélkül. - mosolygok rá, és egy gyors puszit nyomok az arcára, mielőtt elkezdeném kitisztítani és újratölteni a pipát. Azt hiszem, ránk fér egy kis nevetés és vidámság. Nincs is nagyobb chill, mint a templom belterét bámulni egymás mellett úgy sem.
S hogy mi lesz holnap? Abba egyelőre nem akarok belegondolni.

//Köszönöm a játékot ^^//
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Exp:
Szabadság temploma - Page 2 Exp_bal4530/4700Szabadság temploma - Page 2 Exp_ures  (4530/4700)
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Szabadság temploma - Page 2 Empty Re: Szabadság temploma

Témanyitás by Cearso Szomb. Feb. 20 2016, 07:13

Ahogy az ajkaink összeértek, hirtelen már nem számított semmi. Nem volt fontos, az Artemis, ami még mindig őrült módjára viselkedett. Nem volt fontos a szintem, ami miatt annyt gürcöltem eddig. Nem volt fontos se a múlt, se a terveim a jövővel kapcsolatban. Csak két dolog számított: én és ő. Végül már csak egy dologra szűkült: a Mi-re.
A csók után hirtelen minden olyan más lett. Ha eddig kicsit is izgatott màsok véleménye rólam, most már ez tényleg nem volt fontos. Talán csak Szonját sajnáltam kicsit.
Hogy jutottunk el erre a szintre, azok után, ahogy kezdtük? Most már nem fontos. A lényeg az, hogy most egymásra találtunk.
Hosszú ideje talán most érzem teljes mértékben boldognak magam. És fáradtnak is. Hisz most rengeteg információt kell feldolgoznom, mint hallottat, mint átéltet. És hosszú ideje most elöször van mellettem olyan, akiben teljes mértékben megbizom.
-Majd késöbb.
Válaszolok a pipás kérdésre, és az arcrapuszi után már egy kis pírt is felfedezhet rajtam, ami az első két csóknál még nem jött elő.
Megtámasztom a lányt a vállammal, és keresek valamit, ami engem is szilárdan meg fog tartani, legalább egy darabig. Érzem, hogy egyre fáradtabb vagyok, és most egy kiadó alvásra van végre szükségem.
-Maradj mellettem, Éd..
A mondatom egyre halkabb, és az utolsó szótag már el se hagyja a számat, ahogy lehunyom a szemem, és álomra hajtom a fejem. A többi már a holnap muzsikája.

/én is köszönöm/
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
Szabadság temploma - Page 2 Exp_bal10/5900Szabadság temploma - Page 2 Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Szabadság temploma - Page 2 Empty Re: Szabadság temploma

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.