Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Játékos Küldetés] Warrior Cats 1.0

+6
Halász Alex
Hinari
Saya
Kusumi Ayani
Drake Haru
Askr
10 posters

6 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

[Játékos Küldetés] Warrior Cats 1.0 - Page 6 Empty Re: [Játékos Küldetés] Warrior Cats 1.0

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Dec. 30 2013, 12:06

The member 'Kusumi Ayani' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Játékos Küldetés] Warrior Cats 1.0 - Page 6 4767250438_224285ea8b_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
[Játékos Küldetés] Warrior Cats 1.0 - Page 6 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Warrior Cats 1.0 - Page 6 Empty Re: [Játékos Küldetés] Warrior Cats 1.0

Témanyitás by Phobos Hétf. Dec. 30 2013, 12:15


Angha 20-at sebez Ayanira

Angha, az Egek ura: -212 élet (sárga)

Hinari: 80 élet
Ayani: 66 élet
Alex: 107 élet
Saya: 30 élet, 20 páncél

Hinari jön.

_________________
Színkód: #AA6342 (szöveg), #804224 (dialógus)
Phobos
Phobos
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 682
Join date : 2013. Sep. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Warrior Cats 1.0 - Page 6 Empty Re: [Játékos Küldetés] Warrior Cats 1.0

Témanyitás by Hinari Hétf. Dec. 30 2013, 13:01


A képességem most is segített, már kezdésből levittem az életének majd a harmadát, s az érzés örömmel töltött el: talán - a felugró ablak ellenére - nem lesz túl nehéz. Talán. Persze a sebzése sem volt kevés, ám itt volt nekünk Ayani, aki segített, igaz nem pontosan értettem, mire gondol, de úgy voltam vele, ha Anghát leütjük, talán meg fogjuk tudni a válaszokat.
Amikor megjelent egy idegen oroszlán, szájában Andyvel, megkönnyebbült sóhaj szaladt ki a számon, s bár ezzel együtt elejtettem a Katanát, most nem igazán érdekelt. Egyelőre a többiek nyilazták/támadták a mobot, így volt egy kis időm odaszaladni kettejükhöz, végigmérve az új tagot.
- Te vagy Leon? - kérdeztem, majd rögtön utána a madárka felé pillantottam - Bocsáss meg egy pillanatra - tettem hozzá gyorsan, majd, újra a fogaim közé véve a fegyverem, már rohantam is a sziklaszirt szélére, és pár vágással - remélhetőleg - végleg kiiktattam Anghát.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Warrior Cats 1.0 - Page 6 Empty Re: [Játékos Küldetés] Warrior Cats 1.0

Témanyitás by Phobos Hétf. Dec. 30 2013, 14:35


Egy fényvillanás, majd Angha teljesen megbénult. Egy újabb, mire az döbbenten nyitotta ki száját, és a harmadikra felordított. Nem a fenyegető üvöltés volt ez, hanem a halálba vesző sikoltása, ami aztán elpixeleződéssel folytatódott. A monstrum elvesztette egyensúlyát, és hanyatt vágódott, ám mielőtt kontaktusba lépett volna az anyafölddel, semmivé vált. Eltűnt. Elpusztult. Megszűnt létezni. A milliónyi pixeldarab szikraszúnyogok rajaként tört az alkonyodó égbolt felé, ezzel csodálatos látványt nyújtva. A lenyugvó nap fényében a darabok erős fényt keltettek, s lassan, de biztosan egy boltíves kapu sziluettjét vette föl - olyasformát, mint amilyenek bossharcok előtti kapuk szoktak lenni. Messze volt, hogy lépéssel odajussatok hozzá: csakis egy sárkány segíthetett, és amint a lény eltűnt, a szírt, melyen utolsó harcotokat vívtátok, omladozni kezdett. Leon biccentett egyet a kérdésre, majd a fáradtan térdelő Nestorra pillantott. A nagyra nőtt pet kicsit sem váratott magára: amennyi oroszlán, úgy emelt benneteket a hátára, ellentmondást nem tűrően, majd egy erős szárnycsapással elrugaszkodott a szirtről, a mozdulattól elpusztítván azt. Ezúttal lassan, komótosan szállingózott a levegőben, mindenfajta sietségtől megszabadulva. A szél is valamiért jóval melegebb és kellemesebb volt, mint amikor Angha nyomába szegődtetek. Egyre jobban távolodtok a dzsungeltől, melyet a vastag felhők eltakartak. Egyre magasabban jártok, és egyre sötétebb lesz az égbolt, ám a kapu még messze van. A csillagok megjelentek az égen, s csodák csodájára egy zölden foszforeszkáló sarki fény is a fejetek felett kacérkodik. S ahogyan repültök, egy újabb dal csendül fel, mely a korábbinál szintúgy lassabb, megnyugtatóbb, s mintha valaminek a végét jelezné.
- Vége van? - törte meg végül a csendet Nocturn.
- Igen, vége. - válaszolt halkan Leon, aki Nestor jobb lapockáján ülve mindenkivel kerülte a szemkontaktust. Sóhajtott egyet, aztán féloldalasan felétek fordult. - A szörnyet csakis úgy győzhettétek le, ha egyvalaki megküzd a belsejével. Ha nem szakítjátok meg az ásítását, valamelyikőtöket is ugyanúgy elnyelte volna az Egek ura. Köszönöm a segítségeteket. Másfél hetet töltöttem a szörny hasában, és már kezdtem feladni a reményt... - Hálája ellenére szomorúnak tűnt. Elfordította fejét, és a közeledő fénykapu felé pillantott. Még az ébredő öccse, Andy jelenléte sem nyugtatta meg. Minden Warrior Cats-es csöndben maradt, mindaddig, amíg Nestor át nem röppent a kapun. A dal azonban nem hagyott alább.

_________________
Színkód: #AA6342 (szöveg), #804224 (dialógus)
Phobos
Phobos
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 682
Join date : 2013. Sep. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Warrior Cats 1.0 - Page 6 Empty Re: [Játékos Küldetés] Warrior Cats 1.0

Témanyitás by Kusumi Ayani Hétf. Dec. 30 2013, 15:21

A felbukkanó oroszlán nem Cecil volt, de Andyt is hozta magával. Kicsit furcsálltam, hogy most tűnt fel. Boldogan mosolygok Andy felé, majd Hinari jött, és egyetlen szép csapással elintézte ezt a nyomorult bosst. Egy felnőttesnek nem mondható, oroszlán nyakkantást engedtem meg magamnak, Anga pixeljeinek rohamán át. Boldog voltam, hogy végre vége. Amúgy kissé meglepődtem, hisz mi 4-en Alex, Hina, Saya meg én… jóformán jelentős életvesztés nélkül megúsztuk. Jó azért közel volt a vég számomra, de hát ki nézi ezt, ha végre vége.  Azonban a recsegés ropogás felkeltette az érdeklődésemet, és észbe kaptam, hogy kezd szétesni a szirt.
- Nos, a végszó megadása megtörtént. Ideje lelépni srácok. – mondom, majd szaladok Nestor felé, aki felkapott minket és felszállt.
Olaj volt a tűzre, mikor láttam, hogy a szirt szétesik darabjaira. Önelégültségre számomra szerencsére nem igen futotta, mert a végén még rosszul jönnék ki a dolgokból, meg hát Alex és Hina sokkal jobbak voltak nálam… Mindenesetre szusszanásnyi idő után Leon szólalt fel.. Hála az égnek, hogy még a harc közben hallottam, hogy Hinari így szólítja, mert nem tudtam volna most. Azonban mikor befejeztem zavarodottság ült arcomra.
- De ha te itt vagy… és Angha halott.. akkor ki… - tágra nyílt szemmel fordultam a szirt felé, egy kis idő múlva halkan mondom – Cecil… Visszavonok minden rosszat, amit gondoltam rólad. Nélküled nem győzhettünk volna.. Köszönöm az áldozatodat…
Ekkor hallottam meg a dalt, amely kis könnycseppeket csalt a szemembe. Felülök, és jobb mellső mancsommal letörlöm őket. Hátrapillantottam, hogy lássam Nestor merre tart, és a fényűző kapura pillantok. nem tudtam 100%-osan örülni viszont. Bár jó volt tudni, hogy hamarosan ismét normális leszek… Cecil hősiessége… Hisz ő maradt Angha gyomrába, hogy belülről harcoljon a szörnnyel, és ez azt jelentené, hogy Anghaval együtt Cecil is pixeleződött. Néma voltam, mikor áthaladtunk a kapun.

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Warrior Cats 1.0 - Page 6 Empty Re: [Játékos Küldetés] Warrior Cats 1.0

Témanyitás by Saya Kedd Dec. 31 2013, 18:41

Valami történik. Angha úgy viselkedik, mintha nagy fájna valamilye, aztán kiderül, hogy tényleg fáj. Szétrobban, mi pedig lekerülünk róla, mindenki szétszóródik, én is teljesen összekavarodtam. Mi történik? Győztünk? Ilyen könnyen? Csak egyszer jöttem én, és akkor sem támadhattam. Hát így mennek a minibossok? O.o
~A lényeg, hogy a jelek szerint vége...~
A Hugi picit örül, picit búslakodik. Én inkább örülök. Ha vége, akkor hamarosan ismét ember lehetek, nem igaz? És ha ember lehetek, akkor megint ugyanolyan ügyes leszek, mint ezelőtt. A macskalét, akármennyire is szeretem a cicákat, nem nekem való.
Mikor lassan összeszedem magam, látom, hogy közben egy tagunk eltűnt, de lett egy másik, vagy a Cecilnek nőtt meg a sörénye, nem tudom. De a Cecilnek más volt a hangja, szóval ez biztos egy új, de akkor hol a Cecil? Közelebb lépek, szimatolok, és a szaga tényleg más, mint neki.
-Figyi, most mi van? -kérdezem tőle félredöntött fejjel, és remélem, elmagyarázza, mert én egy szót sem értek már ebből az egészből x__x
Hagyom, hogy a nagy Nesztor a hátára vegyen, és repüljünk. Megkapaszkodom a pikkelyein, hogy ne fájjon neki, és élvezem az utat, nézem a kaput, meg ha mesél, akkor hallgatom az ismeretlen oroszlánt, hogy mi történt. Örülök, hogy végre hazajutunk. Te is örülsz, ugye, Hugi?
~Örülök.~
Akkor az a jó \o/ A lényeg, hogy örülni kell a dolgoknak, igaz? Voltunk oroszlánok is, és ez tökjó \o/
Végül lehunyt szemmel hallgatom a dalt. Megszerettem az elején levőt is, néha még dúdoltam is, ezt is szeretem. Meg fogom tanulni, és énekelni majd kint a Főtéren \o/
Saya
Saya
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 735
Join date : 2013. May. 17.
Age : 21
Tartózkodási hely : Limen o/

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Warrior Cats 1.0 - Page 6 Empty Re: [Játékos Küldetés] Warrior Cats 1.0

Témanyitás by Halász Alex Szer. Jan. 01 2014, 22:57

Leteszem az íjamat. Akkor most győztünk? Ez a szörny olyan nagy hévvel vetett véget az életének, hogy nem mertem elmozdulni a helyemről. Tisztára olyan volt, mintha most jönne még két ilyen utána. Suspect Nem játszottam túl sokat ilyenekkel, nah. Razz Deh végül is úgy nézett ki, hogy vége. Meghalt. Halvány mosollyal konstatáltam csak. Akkor most újra emberek leszünk és mehetünk a magunk dolgára! ^^ Vártam is a nagy változást, de nem történt semmi. Suspect Semmi! \o/ Most mi történt? Sad Nagy kelletlenül elraktam a nyilakat, de az íj még a hátamon maradt, elővigyázatossági óvintézkedés. Semmi több. Rolling Eyes Fáradt voltam. Hinarit kerestem a tekintetemmel.
Ő vitte be az utolsó ütést. Nem is csoda, hiszen ő a top 10 tagja, és egész céh vezére. Jó érzéssel kéne eltöltsön, hiszen pont ezért olyan különleges lány. Nem olyan mint a többi, de őmellette én egy kis halacska vagyok.
Amikor gyászában mellé ültem azt mondtam neki, hogy mellette leszek, és ahogy ez eszembe jutott, össze szorult a szívem.
Nem tudnék mellé ülni. Most nem. Most, egyedül akartam lenni. Úgy éreztem, hogy végig nem volt semmi hasznom, a képim is teljesen hasznavehetetlennek bizonyult, és és, és nem ilyennek kéne lennem. Nekem nem kéne ilyennek kéne lennem. Egy ilyen ember nem való Hinari mellé. Talán még csak barátként sem. Leültem hát Nestor hátára, lehetőleg úgy, hogy a lány látóhatárán kívül essek, és csak néztem ki a fejemből. Valahogy nem tudtam figyelni a külvilágra. Ha visszagondolok, eddig is eléggé el voltam varázsolva. Azt hiszem valami betegség lehet. Suspect De itt? Aincardban? Létezik? O.o
Alapvetően is uselessnek érzem magam, mármint nem érzem magam annak.... egyedül, de társaságban.... mindenki jobb nálam, és őszintén szólva, néha egyedül is annak érzem magam.
Az nem lehet, hogy csak ennyi legyek. ...

_________________
[Játékos Küldetés] Warrior Cats 1.0 - Page 6 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Warrior Cats 1.0 - Page 6 Empty Re: [Játékos Küldetés] Warrior Cats 1.0

Témanyitás by Hinari Csüt. Jan. 02 2014, 00:37


Megöltem. Pixeljeire szakadt, eltűnt, végleg. Mondhattam volna, örülök neki, és egy kicsit talán így is volt, ám az egyre növekvő hiányérzetem lassan elfojtotta a megkönnyebbültséget és a dühöt, amit sikerült kiadni magamból. Nem tudnám pontosan megmondani, mi volt az oka, de idővel elkönyveltem magamban, hogy a változást hiányolom, azt, hogy még nem vagyunk emberek. Bizonyosan így van. Persze nem is volt időm tovább ráncolni a homlokom, egy sóhajtással ugrottam fel Nestor hátára, és néztem végig a többieken. Dal csendült, távolinak hatott, eszembe juttatta azt a másikat, aminek nyomán eljutottam a lyukakhoz, összeszorította a szívem, nem is igazán voltam magamnál akkor. Behunytam a szemeim, és eltettem a Katanát, jobb mellső mancsomat nézegettem, sírni lett volna kedvem. Nem tudtam, miért nem vagyok elégedett. Hiszen sikerült, amit akartam, nem volt többé Angha, s hiába voltam tisztában vele, hogy még azt a hármat is el kell intéznem, elégedettnek kellett volna lennem. De nem voltam. És ez rettentően feszültté tett.

Néztem Alexet, aki láthatóan nem vágyott a társaságomra, s tán senki máséra sem most. Egyetértettem vele, még egy darabig néztem a Warrior Cats tagjait, ahogyan beszélgetnek, ám nem tartoztam közéjük, fölöslegese lett volna odamenni, pedig Andy hogyléte tényleg érdekelt. De neki ott voltak a többiek, én nem kellettem oda. Ott volt Leon, Nocturn és a nőstényoroszlán is, akinek nem emlékeztem a nevére. És…
És akkor rájöttem. Cecil. Hirtelen értelmet nyert Leon mondandója , az üzenet is, amit kaptunk, én pedig megszédültem a felismeréstől. Elfordítottam a fejem, majd hátat is fordítottam nekik, Nestor a többiektől legtávolabbi pontjára ballagva. Képtelen voltam megszólalni, könnyek szöktek a szemembe, de nem a veszteség miatt. Én öltem meg. Hát így teljesítem az ígéretet, amit a kertben tettem neked, így? Lewis… És halkan sírtam, nem vágytam részvétre, haza akartam menni, mielőtt egy újabb ostobaságot követtem volna el. Egy még az előzőnél is nagyobbat.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Warrior Cats 1.0 - Page 6 Empty Re: [Játékos Küldetés] Warrior Cats 1.0

Témanyitás by Phobos Csüt. Jan. 02 2014, 16:35


Néhány másodperc, és vége is volt. Ott álltatok a második szint kietlen mezőségében, újra emberként: két lábon, két karral, szőr nélkül. Aincradban is este volt. A Holdat esőfelhő takarták el, s lassan, nagy cseppekben hullni kezdett az égi víz. Leon emberi alakban is korosabb volt mindannyitoknál, bár nem sokkal idősebb, mint Lyra. Andy kézen fogva állt bátyja mellett, és némán, hangtalanul sírt. A vörös farkas, Rufus eltávolodott idomárától, és a lassan eltűnő Hold előtt fajtársaihoz méltóan vonyított.
- Mi lesz így? - kérdezte a lány, a vezéréhez fordulva.
- Sok minden fog változni, most, hogy ő már nincs. - felelte a férfiú, és sóhajtott. - De tudom, hogy ő még él. Idebent.
Az esőzés úgy tűnt, mintha valaki, aki odafentről figyelt volna, sírna. És bár ti nem látjátok, egy hófehér alak figyel bennetek egy magas dombról. Beragyogja a feketeséget, mégis láthatatlannak tűnik, oly távlatokból. Arcát eltakarja göndör haja, szája lefelé kunkorodott. Szomorú volt, mégsem sírt. Aztán lassan elmosolyodott.
- Köszönöm. Még találkozunk. Talán... - mondta kissé lágy, mégis férfias hangon, majd komótos tempóban elsétált.

Gratulálok, a küldetést sikeresen teljesítettétek!

Köszönöm, hogy első küldetésemen a többség kitartott, és néha nehezen, de adtatok kreatív gondolatokat a tovahaladáshoz. Ha a lesz rá igény és időm, szívesen folytatnám egy 1.5-ban!

Jutalmak:

Hinari, Alex, Ayani, Saya: 135 Exp és 150 arany; A Nevelés kesztyűje 68 Exp-el gyarapodik.

Haru (mivel kiszállt, így csökkentett jutalmazást kap): 40 Exp és 50 arany;

Céhbónusz:

Justice League: 75 arany a céhbankba, Hinari 12 Exp, RenAi 12 Exp, Szophie 12 Exp, Rita Hanami 12 Exp, Yurihime 12 Exp, Hayashi Yuichi 3 Exp, Ozirisz 5 Exp, Aoi Shizuka 0 Exp;

Artes Liberales: 150 arany céhbankba, Anatole Saito 22 Exp, Koshitsu Esutel 3 Exp, Meridith White 22 Exp, Ayato Hironori 0 Exp, Halász Alex 22 Exp, Jun 22 Exp, Saya 22  Exp, Raven 22 Exp;

Angelic Voice: 75 arany a céhbankba, Mirika 16 Exp, Fuun Kotaru 16 Exp, Kusumi Ayani 16 Exp, Sakamoto Rin 1 Exp, Aidor 19 Exp;  

Liberators: 38 arany a céhbankba, Drake Haru 8 Exp, Tachibana Makoto 8 Exp, Hürrem 10 Exp, Tsu 8 Exp;

Jártasság:

Keresés
Ayani: Bronzgyűrű (+1 erő)
Saya: nem talált

Hallgatózás
Saya dobhat egy tárgyinfót.

Másodlagos jártasságokat, növényeket és érceket KA intézi.

_________________
Színkód: #AA6342 (szöveg), #804224 (dialógus)
Phobos
Phobos
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 682
Join date : 2013. Sep. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Warrior Cats 1.0 - Page 6 Empty Re: [Játékos Küldetés] Warrior Cats 1.0

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Jan. 05 2014, 22:33

Drake Haru (fele jutalom): Kristályírás: Gyenge Tisztító Kristály Recept
Növénylátás: 25 -> 35, 3 Kis Tövisgyökér, 3 Faeno Levél, 1 Barna Gomba, 2 Tövisgyökér, 1 Vörös Pitypang

Kusumi Ayani: Fegyverkészítés (T2): Acél *Pallos/Fejsze/Pöröly* Recept, Gyorsaság Rúna Recept
Potion/Méregfőzés (T2): Páncélbőr Potion Recept, Rövid Ellenméreg Recept

Saya: Érclátás: 35 -> 55, 8 Bronzérc, 6 Munkálatlan Bőr, 2 Sida Kő, 1 Halvány Rubin, 3 Vasérc
Növénylátás: 35 -> 55, 6 Kis Tövisgyökér, 3 Faeno Levél, 2 Barna Gomba, 4 Tövisgyökér, 5 Vörös Pitypang

Hinari: Páncélkészítés (T2): Harmat Gyűrű Recept, Csigamintás Köpeny Recept
Érclátás (T2): 120 -> 140, 7 Fémkő, 4 Vastag Bőr, 5 Drágakő, 1 Tömény Rubin, 3 Acél

Halász Alex: Érclátás: 45 -> 65, 7 Bronzérc, 2 Munkálatlan Bőr, 2 Sida Kő, 2 Halvány Rubin, 7 Vasérc
Növénylátás: 43 -> 63, 3 Kis Tövisgyökér, 4 Faeno Levél, 4 Barna Gomba, 3 Tövisgyökér, 6 Vörös Pitypang
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Warrior Cats 1.0 - Page 6 Empty Re: [Játékos Küldetés] Warrior Cats 1.0

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

6 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.