Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] Tégla

+8
Hermit
Snowcat
Ayato Hironori
Aurora Rainfell
Hürrem
Jun
Halász Alex
Cardinal
12 posters

3 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

[Küldetés] Tégla - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Tégla

Témanyitás by Kuromajo Szer. Aug. 28 2013, 20:12

A nap lassan a látóhatár felé közelít, tán észre se vettétek milyen gyorsan elrepült az idő. Az alkonyat rézvöröse árnyékolja be Kuromajo arcát, midőn megjelenik a fogadó ajtajában és visszatér közétek immár életnagyságban.
- Unalmasak vagytok Rolling EyesÁm ha így kívántok játszani, hát legyen. Mivel úgy döntöttetek, senki sem távozik a mai napon. Ha felkel a Nap, folytathatjátok az eszmecserét, azonban most tegyétek el magatokat holnapra. Ha bárkit is meglátok itt tíz perc múlva, azt jutalom nélkül küldöm haza - jelenti ki a lány, azzal sarkon fordul és elrobog.



A szavazáson teát arra jutottatok, hogy senkit sem küldötök haza.
Nem jelöl (4): Hürrem, Jun, Alex, Hypnose
Alex (1): Meredith
Hypnose (1): Snowcat
Nem szavazott: Ayato Hironori (igazoltan hiányzik), Aurora Rainfell, Zelolla

ÉJJEL következik. A topikot lezárom, ez idő alatt nem írhattok ide. Akinek van éjjeli cselekvése, szombat este 8 óráig küldheti el PÜ-ben Kuromajonak, hogy döntött. Ha hamarabb írtok, hamarabb is folytatódik a játék =)
Kuromajo
Kuromajo
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 327
Join date : 2013. Jun. 10.

Karakterlap
Szint: 29
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tégla - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Tégla

Témanyitás by Kuromajo Pént. Aug. 30 2013, 14:51

Pirkad. Eltöltöttétek első éjszakátokat a városkában, de vajon mindenki kipihente-e magát, vagy voltak, akik bagoly módjára tevékenykedtek? Kuromajo ígéretéhez hűen az idomárokat elvezeti az egyik, eddig lezárt épülethez, ahol tágas ketrecekben találhatjátok meg a petjeiteket. Nincs semmiből hiányuk, épek és egészségesek. Az egyik ketrec azonban üres, és egyik társatok sincs már veletek. Mikor újra összegyűltök a fogadóban, nyilvánvalóvá válik.

Aurora Rainfell az éjjel távozni kényszerült a faluból.


Kezdődik a második NAPPAL!
Határidő: szeptember 6.
Nyolc játékban lévő játékosnál a nappal azonnal véget ér, ha valakin összegyűlik öt jelölés.
Kuromajo
Kuromajo
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 327
Join date : 2013. Jun. 10.

Karakterlap
Szint: 29
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tégla - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Tégla

Témanyitás by Jun Pént. Aug. 30 2013, 21:19

Kipihenten ébredtem, a nap már magasan járt az égen, ha tippelnem kellene dél van. Nem éreztem szükségesnek, hogy leellenőrizzem még akkor sem ha csak egy pillantásomba kerülne. Ebben a városban nem érzem magam semmire sem kötelezve. Egy gyors zuhany és némi étel elfogyasztása után ásítozva léptem be a fogadó ajtaján. Azt, hogy elsőként e vagy már voltak e rajtam kívül játékosok nem tudom. Először némán besétáltam a konyhába, hiába van "otthon" is egy, itt mégis kellemesebbnek érzem a teám megfőzését, és némi rágcsálni való után is kutattam. A többieknek is elegendő teát főztem, a tálcára felraktam a kilenc bögrét. A vendéglátónknak nem raktam, végtére is tegnap is csak este tért be, hogy véleményezze a döntésünket. Léptem ki a konyhából és visszasétáltam a tegnapi asztalunkhoz kezemben egy tálca teával és aprósüteménnyel. A már megérkezetteket üdvözöltem.
- Jó reggelt. - és elfoglaltam a tegnapi helyem, és öntöttem egy csésze finom meleg teát.  - Hogy aludtatok? - kérdeztem a többiektől, ezzel is próbálva beszélgetést kezdeményezni.

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tégla - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Tégla

Témanyitás by Hürrem Hétf. Szept. 02 2013, 11:45

Ugyanúgy, mint tegnap, félmeztelenül sündörögtem a kis konyhában átmeneti hajlékomban. Nem rossz ez a fajta élet, bár rossz érzés, hogy bármikor kidobhatnak. Sokat gondolkodtam, mit kéne tennem, kire gyanakodjak, és vajon mi lehet pontosan a nyeremény. Csábító, az biztos, és remélhetőleg megéri a fáradozást. Természetesen az Alex-gyerek szavai sem mentek ki a fejemből, miszerint Kuromajo nem az-az édes kislány, mint akinek mutatja magát.
Egy gyors szendvics és kávé után felöltöztem és a fogadó felé vettem utam, hisz a többiek már bizonyára ott vannak. Tévedtem. Egyesek milyen sokáig húzzák a lóbőrt. Egyedül a kis Jun sürgött-forgott már, mint a motolla, ami halvány mosolyt varázsolt arcomra.
-Néked is jó reggelt. -köszöntem szintúgy. -Nohát, milyen figyelmes itt valaki. -veszem szemügyre a teát és a sütit, amit kirakott. Egy baj van: nem szeretem a teát. Az-az angolok itala, nem a franciáké. Illedelmesen, mondván, hogy én már kávéztam, inkább elutasítom az italt, de az aprósütiből lopok egy-két darabkát.
Hürrem
Hürrem

Hozzászólások száma : 173
Join date : 2013. Aug. 10.

Karakterlap
Szint: 4
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tégla - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Tégla

Témanyitás by Snowcat Hétf. Szept. 02 2013, 13:17

Beköszöntött a reggel. Jókedvűen ébredtem az átmeneti kis házacskámban, és a konzervekben talált étkekből elfogyasztottam kellemet reggelimet. A főszervező kis segítője, Kuromajo elvezetett engem egy lezárt épülethez, ahol megmutatta nekem Reginát, aki jól van, és éppen reggelizett a kis tágas ketrecében. Nyo, örülök, hogy legalább jól van!
- De néha azért kiengeded, ugye? Regina nem éppenséggel szereti a bezártságot.
Nem hiszem, hogy őt visszakaphatom, de legalább gondoskodnak. Észrevettem, hogy az egyik ketrec üres. Magamon kívül nem láttam más állatidomárt eddig, csak a...
Hoppá! Miután az ablakból búcsúzóan integettem Reginának, a fogadó felé vettem az utam, ahol a két bájos hölgyike már a szokásos helyükön tartózkodtak.
- Jó reggelt, bájos hölgyek! - köszöntem nekik. - Képzeljétek, Kuromajo elvitt megmutatni nekem, hogy jól van a petem, Regina, és azon kívül tudjátok, mit láttam még? Az egyik ketrec üres volt, és szerintem ez azt jelenti, hogy az a lány, aki nálam is jobban kereste petjét, és végig hallgatott, eltűnt a városból. Dolog, hogy tegnap rá is gyanakodtam, hogy tégla lehet.Talán valakik kiszavazták, vagy valami éjszakai huzavona áldozata lett. Vagy tényleg ő volt az egyik tégla?
Leültem a tegnapi székembe, és elfogadtam a teát és a sütiket, amivel Jun-chan várt minket. Feleltem a kérdésére.
- Tulajdonképpen jól aludtam, de örültem volna neki, ha Reginát tényleg visszakaptam volna.

_________________
Nya!
Pontozás és felszerelés:
Snowcat
Snowcat
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 230
Join date : 2013. Jun. 20.
Tartózkodási hely : Hát a másvilág!

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tégla - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Tégla

Témanyitás by Jun Kedd Szept. 03 2013, 15:06

Csak hárman? Nem hiszem el, hogy eltelik egy éjszaka és csak hárman jelenünk meg a fogadóban. Most a többiek vagy elhagyták a várost valami csoda folytán...vagy csak félnek bejönni. Kicsit elsápadtam a gondolattól, hogy a téglák képesek voltak egy éjszaka alatt a játék szabályai ellenére elküldeni fél tucat embert. Snowcat ketreces sztorija sem volt megnyugtatóbb, eddig azt hittem csak a kutyás lány állatidomár, de most már kiderül h ketten vannak.
- A csendes lányra gondolsz igaz? - néztem Snowcat felé miközben a jobb kezemmel egy süti felé nyúltam. - eléggé aggódott a petje miatt. - haraptam a sütibe - De a többiekkel mi lehet? - kicsit aggódtam, hogy máris hárman maradunk. De ha jobban belegondolok, kevesebb vetélytárs több jutalom. Nekem pedig most nem ártana pénz...
- Amúgy csak én találom furcsának, hogy tegnap hárman szinte teljesen csendben ülték végig a délutánt? - kortyoltam a teámba - Lehet nem véletlen volt, hogy nem szólaltak meg, próbálták a gyanút elterelni egymásról... - kezdem magam Sherlock Holmes-nak érezni. Ha lenne egy kalapom most biztos menőn megigazítanám egy drámai szünettel megspékelve.

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tégla - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Tégla

Témanyitás by Snowcat Kedd Szept. 03 2013, 17:14

- Nya, igen, ő volt az a csendes lány. Bár bevallom, rá is gyanakodtam, de ő volt a harmadik a sorban.
Kicsit elgondolkoztatott, amit Jun-chan mondott, de épp ugyanazt az egyértelműséget, amit én már tegnap megtapasztaltam, és próbáltam elhitetni mindenkivel, de a szavaim süket fülekre találtak. Gépiesen felkaptam két újabb sütit, amik hamarosan egy-két rágás után a gyomromban kötöttek ki, emésztésre várva.
- Tegnap mintha volt róla szó, hogy nemcsak a csendesebbek lehetnek gyanúsak. Az lehet igazán a tégla, aki nagyon jól játssza a szerepét. És biztos vagyok benne, hogy az a lányféle az egyik tégla. És abban is biztos vagyok, hogy igazából nem is lány, hanem férfi. Én meg annyira nem vagyok hülye, hogy egy műtét, álarc, vagy egy nemváltó képesség is ebben a játékban átverjem, ahhoz túlságosan jól ismerem a lányokat, nyo. És a szöszit sikerült már megnyernie magának szövetségesnek, hiszen sokáig együtt lógtak a konyhában. És tuti, hogy éppen kavarnak valamit jelenleg.

_________________
Nya!
Pontozás és felszerelés:
Snowcat
Snowcat
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 230
Join date : 2013. Jun. 20.
Tartózkodási hely : Hát a másvilág!

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tégla - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Tégla

Témanyitás by Halász Alex Csüt. Szept. 05 2013, 21:21

Később ért be csak egy kicsivel. Köszönt Junnek kiemelten, meg akik köszöntek neki, de persze kollektíven is, de persze rögtön észre kellett vennie, hogy pont az a hallgatag lányka hiányzik, aki a múltkor olyan szótlan volt. Majd míg ő egész cammogósan, ráérősen besétált, addig a többiek belekezdtek az aznapi csevejbe, avagy ejtsünk valakit most már. Odaérve Snowcat mögé, aki történetesen az asztal mellett ült, így őneki háttal volt, meglapogatta a fiú fejét. Elég lekezelően ami azt illeti, főleg a hozzá fűzött szavakkal. Felhúzta magát rajta az biztos.
- Nem szeretem a fölösleges kombinálásokat cicafiú. >.>
Aztán megállt az általa csak "cicafiúnak" nevezett idomártól egy lépésnyire, s a plafonnak szegezte a tekintetét, mintha ott talált volna valami izgalmasat.
- Habár... az tény, hogy némi magyarázatra szorul Hypnose öltözéke Surprised
Ha itt volt a lány (?) akkor felé fordult a kérdés után és hagyott neki időt válaszolni, ha nem akkor csak a többiekkel osztotta meg az infót.
- Az jobban aggaszt viszont, hogy Miss szótlan távozott.
Ült le végül Snowcattől egy széknyire, és Meredithtel szemben. Majd csalódottan hátradőlt.
- Persze lehet, hogy magától távozott végül, hiszen tegnap pont mi ajánlottuk, hogy menjen aki akar, de most azt kell feltételeznünk, hogy a Téglák voltak.
Ha engem kérdeztek két gyanús ember van itt jelenleg. Meg a többi Neutral
Az egyikük a szintén szófukar uraság...

Itt Ayato felé bökött a fejével.
- A másikuk meg... Meredith.
Nézett rá a lányra, csakhogy ő is, és a többiek is érezzék.
- Ő volt az egyetlen aki szavazott tegnap.
Snowcat is, de ő simpla szimpátia szerint döntött. Neki nem szimpi Hypnose, ahogy most már én sem.
Az ő szavazata csupa subjectív semmiség, nem releváns. Surprised

Ez nyílt támadás, de megérte. A fiú felé nézett közben, hogy láthassa is a hatást. >.>
- De Meredith miért szavazott rám? Nem tudtunk még semmit, mégis volt alanya. Szerintem egyszerűen meg akarta gyorsítani a "civilek" eltűnését.  Nem elég éjszaka, nappal is támad. Surprised
Hiszen egy téglának nem kell indok ahhoz, hogy elküldjön valakit, neki az a feladata, hogy senki se maradjon, és Meredith pontosan ezt tette. <.<


//Még nem szavazok//

_________________
[Küldetés] Tégla - Page 3 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tégla - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Tégla

Témanyitás by Hürrem Csüt. Szept. 05 2013, 21:34

//Hopp, egy határidő >.>//

Szememet forgatva hallgatom a sok-sok sületlenséget, amit ez a Hócicának titulált alak alkot. -Oh, tényleg? Szóval annyira ismered a nőket, hogy egyből kiszúrod, ha valaki transzvesztita? -kelek fel a székről és kacér léptekkel olyan közel lépek hozzá, amilyen közel csak lehet, mondhatni, beletiprok az aurájába, majd közelebb hajolva hozzá, feltárva minden bájamat, mosolyogva folytatom, mélyen a szemébe nézve. -Én kétlem, hogy annyira tapasztalt lennél, cicafiú. Ha az lennél, tudhatnád, hogy női társaságban nem illik kérkedni olyasmivel, amid nincs is.
Sosem bírtam a hozzá hasonló nagyképű lúzereket, akiknek ha szét is tette a lábát valami buta csitri, máris azt hiszik, hogy övék a világ és mindent tudnak a nőkről. A nők olyan sokszínűek és sokfélék, hogy nincs az a férfi a világon, aki mindegyiküket kiismerhetné.
S így részemről, témát le is zárandó, visszaléptem tőle és újabb aprósüteménnyel ajándékoztam meg a számat.
-Alexnek meg igaza van. -mutatok rá a szőkeségre, miután végighallgattam okfejtését. Pár másodpercig még gondolkodom, hol Snowcatre, hol Meredithre nézve, majd vállat vonok.
-Ti ketten vagytok nekem gyanúsak. Meredith "enyhítő körülménye" az, amit mondott, miszerint legyen ez a játék a nőké, tekintve, hogy csak te vagy itt férfi, Alex. Ezt aláírom, jó ötlet, de attól, mert valakinek más van a lába között, nem lenne ok kitenni a lehetőségből, hogy nyerjen. -fejtem ki én is. Hócica felőlem ugrálhat, amennyit akar, én nem tekintem őt férfinak, max kisfiúnak. -Én viszont Snowcatre szavazok. Nekem gyanús, hogy ennyit dumál és idegesíti a többieket. Mintha rejtegetne valamit, ami nem a gatyájában van :3


//Snowcat, szerintem te vagy a leggyengébb láncszem Razz//
Hürrem
Hürrem

Hozzászólások száma : 173
Join date : 2013. Aug. 10.

Karakterlap
Szint: 4
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tégla - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Tégla

Témanyitás by Hermit Pént. Szept. 06 2013, 16:15

*Sokáig az ágyban volt, későn döntött úgy, hogy csatlakozik a többiekhez. Inkább körbe akart nézni, s gondolkodott. Agyalt. S remélte, jól játssza női szerepét. Alexet meglátta egy ház mögül, hogy besétál a fogadóba. Mögötte ment, de vigyázott, hogy ne lássa meg a fiú, vagy hallja meg. De nem lépett be azonnal, inkább hallgatózott egy kicsit. Elmosolyodott, mikor róla volt szó. De most végre megjelent előttük, s így szólt. *
- Kicsi fiam!
* Szólt a cicás fiúhoz. *
- Túl nagy a szád! Te vagy a világ legidegesítőbb kisfiúja. Komolyan. Vagy egyszerűen így leplezed izgatottságodat, mert különleges szerepet kaptál?! Vajon miért nem voltam itt korábban? Mert nem volt kedvem egész nap a te idegesítő hangodat hallani.
* Egyszerűen lenyűgözte saját magát ez a szigorú és felháborodott nőies viselkedés. Igazából volt kitől tanulnia ezt a stílust. A bandájában a csajszi nagyon kis vagány volt, az már biztos. Izumi viselkedését sosem felejti el. Csípőre is tette most egyik kezét, kiállása határozott volt és fenyegető. *
- Tegnap is már te voltál számomra a leggyanúsabb, de gondoltam, adok egy esélyt, hátha másnap nem vagy ilyen idegesítő. De nem csodálkoznék, ha te lennél a tégla.
* Szemei szúrósan mélyedtek a fiúéba.*


//Snowcat-re szavazok. Bocsi. ^^ //

_________________
Hermit:


Hypnose:


Nazo:


By Aidor:


Játékaim:
Hermit
Hermit
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 331
Join date : 2013. Mar. 24.
Age : 32
Tartózkodási hely : 1. szint

Karakterlap
Szint: 16
Indikátor: Sárga
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tégla - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Tégla

Témanyitás by Kuromajo Pént. Szept. 06 2013, 19:47

Az órák a vártnál lassabban vánszorognak, ám így is nemsokára átbukik a horizonton a Nap korongja. Nem maradt sok időtök eldönteni, távozzon-e valaki, s ha igen, akkor ki.

Egy nappal kitolom a határidőt.

Snowcat (2): Hürrem, Hypnose
Nem szavazott még: Alex, Ayato, Jun, Meredith, Snowcat, Zelolla

Határidő: szeptember 7. 21 óra
Nyolc játékban lévő játékosnál a nappal azonnal véget ér, ha valakin összegyűlik öt jelölés.
Kuromajo
Kuromajo
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 327
Join date : 2013. Jun. 10.

Karakterlap
Szint: 29
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tégla - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Tégla

Témanyitás by Jun Pént. Szept. 06 2013, 21:38

Teácskám kortyolgatva hallgattam ahogyan Alex, majd szépen sorban a nők veszik át az uralmat, egy nyugodtabb kis vita kezdett kialakulni. Szépen sorban lehurrogták szegény kisfiút. Habár voltaképp lehet van némi igazság is abban amit mondanak, elég sok mindenkit meggyanúsított hol okkal hol ok nélkül. De mégis csak egy gyerek... Pillanatok alatt küldték felé a szavazatokat ami kicsit meggondolatlannak tűnt számomra.
- Hé! - csaptam az asztalra, majd amikor végre megnyugodott a társaság megköszörültem torkom és megosztottam velük én mit gondolok. - Tényleg képesek lennétek csak úgy kidobni?... Vagyis nézzetek rá, csak egy gyerek... tényleg azt hiszitek, hogy valaki hozzá hasonló csak úgy tégláskodna? - szálltam a srác védelmére, nem értem miért, végül is semmi sem köt hozzá ami miatt védenem kéne. Ráncolva a szemöldököm ültem vissza a helyemre, majd megragadtam a hozzám legközelebbi bögrét és hatalmasat kortyoltam bele.
- Egyébként meg szerintem Alex döntései most sokkal inkább helytállóbbak.. igaz, hogy nem értettem egy mukkot sem belőle, de ha jobban belegondoltok, az a srác elég gyanús, elég nagy hévvel rontott be első nap, most meg csendben magába burkolózva ücsörög a helyén és csendben figyel minket. Az oroszlánhajú lány pedig most a férfiakat szavazgatja ki? - dörzsöltem meg az állam, kis csendet hagyva a gondolkozásra. - Szerintem lehet abban valami, hogy a háttérből próbálja a figyelmünket ráterelni valakire aki talán veszélyt jelenthet rá és a jutalomra. - gondoltam itt Alexre, végtére is ő tűnik közülünk leginkább olyannak aki megoldhatna egy rejtélyt pillanatok alatt és talán képes lenne kiejtetni velünk gond nélkül a vetélytársát a lány...
// Meredith-re szavazok :3 //

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tégla - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Tégla

Témanyitás by Halász Alex Pént. Szept. 06 2013, 21:53

//Jun utolsó mondatát nem értem Neutral, Azonban ! <.<//

Csak egy fáradt sóhaj, ennyi szállt fel tőle.
-
Jun. Neutral
Ne azt nézd, hogy gyerek. Mint ahogy te is, ő is levélben kapta meg, hogy ki lesz. Ahogy itt, hozzá teszem, mindenki más is.
Egyszóval bárki lehet tégla.
Mégis azt mondom, hogy nem hiszem, hogy Snowcat lenne. Tudom, hogy bosszantó alak, de ne ezért szavazzunk ki valakit.
Sokkal inkább Meredih az, aki gyanús.
Úgy hogy sajnálom kislány, de én rád szavazok. >.>


//Meredithre szavazok //

_________________
[Küldetés] Tégla - Page 3 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tégla - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Tégla

Témanyitás by Snowcat Szomb. Szept. 07 2013, 16:52

Az első számú gyanúsítottam és a cimborája szavai nem érdekeltek, a bunkó jellegű hölgyünk tett is célzást arra, hogy én bizony nem értek a lányokhoz. Az ő szavait megcáfoltam cinkes mosollyal.
- Nyo, nyugodtan mondhatsz rám bármit, ez a te még kialakuló véleményed, de ha úgy vesszük, azért én még mindig nem az a típus vagyok, aki elvárja, hogy a lányokkal paráználkodó szándékokat vitasson meg. Másfelől bizony, annyiszor voltam már a kedves nemed engem pátyolgató körében, hogy meg tudjak különböztetni egy igazi lányt egy kamu-lánytól.
Rendes volt Jun-chantól, hogy így kiállt értem, bár ha agyilag gyerekes vagyok, azért jobban örültem volna, ha nem kisfiúzik, hiszen én talán egy tíz évvel idősebb vagyok nála, bizony. De el tudtam tekinteni tőle hálám jeléül. Mondjuk van is igazság abban, amit mond, úgyhogy a hálámat, mégis be kell teljesítenem egy kis szívességgel. Barátok ugyan még nem vagyunk úgy barátok, azért ő az én legnagyobb szövetségesem, főleg szemben a kanfajtárssal, a bunkó kisasszonytól és a csajfélétől, aki szerintem igazából férfi. Nem is akarom bizonygatni ezt, de tudom, hogy ez így van. De hát két tégla van összesen, és valóban a vörhenyes lánykára is terelődök egy csomó gyanú. Van benne igazság, bizony, és hát tartozom is ennyivel. A csajnak álcázott pajti szisztémájával majd később ráér foglalkozni.
- Igazad van, Jun-chan. Bár én eddig se a szimpatizáns elvből szavaztam tegnap, és most sem így lesz. Ha igaz az egész, akkor beszállok azok közé, aki a vörhenyes szép kisasszonyunkat szavaznák ki.

/Meredithre szavazok./

_________________
Nya!
Pontozás és felszerelés:
Snowcat
Snowcat
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 230
Join date : 2013. Jun. 20.
Tartózkodási hely : Hát a másvilág!

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tégla - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Tégla

Témanyitás by Kuromajo Szomb. Szept. 07 2013, 21:12

Kintről károgás hallatszik, a kihalt város és az alkonyat egyvelegével meglehetősen kísérteties hangulatot adva, noha a fogadón belül ezt talán nem lehet érzékelni. Szemben a sötét alakkal, aki megjelenik az ajtóban és nyugodt léptekkel beljebb sétál, majd megáll Meredith mellett.
- Nahát, ki gondolta volna, hogy megfordul az állás ilyen rövid idő alatt? - kuncog fel Kuromajo mutatóujját az ajkához téve - Tehát Meredith-sanra esett a választásotok. Pedig igazán dekoratív hölgyecske, nemde? - szól, majd megnyalja az ajkait - Ráadásul ártatlan, mint a ma született bárány - sóhajt fel - Kérlek, gyere velem, visszakapod a felszerelésed. Búcsúzzatok el Meredith-santól, aztán irány a jó meleg ágyikó - kuncog fel újra anyáskodó hangnemű utasítását követően, majd kivezeti a kiszavazott lányt, és miután visszaadta az ingóságait, a védőfalon kívülre kíséri. Búcsúzóul még egy apró puszit nyom az orcájára, aztán visszatér, hogy lássa, mi történik éjjel.

Jelölések
Meredith (3): Jun, Alex, Snowcat
Snowcat (2): Hürrem, Hypnose
Nem szavazott: Ayato, Meredith, Zelolla

Meredith White kiesett a játékból.

ÉJJEL következik. A topikot lezárom, ez idő alatt nem írhattok ide. Akinek van éjjeli cselekvése, kedd este 8 óráig küldheti el PÜ-ben Kuromajonak, hogy döntött. Ha hamarabb írtok, hamarabb is folytatódik a játék =)
Kuromajo
Kuromajo
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 327
Join date : 2013. Jun. 10.

Karakterlap
Szint: 29
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tégla - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Tégla

Témanyitás by Kuromajo Vas. Szept. 08 2013, 20:45

Az előző napi rutinnal kezdődik ittlétetek harmadik napja is, Snowcat és Ayato pedig, ha kilátogatnak kis kedvencükhöz, ugyanazt a jelenséget tapasztalhatják, mint előző nap: egy újabb ketrec ürült ki, ezúttal a szőrpamacs tűnt el a helyéről. A fogadóba érve Kuromajo már vár titeket, az egyik asztalnál ülve reszelgeti a körmét unottan. Mihelyst megérkeztek, hátradől a székén és végigmér titeket.
- Ma éjjel sem volt szerencsétek, most különösen nem. Hajnalban is távozott valaki, mostantól a rend éber őre nélkül vagytok kénytelenek folytatni =) Kár, milyen kár... - kuncog, majd kimért mozdulatokkal fel áll, s távozása közben int nektek - Jó szórakozást a mai naphoz ^^

Zelolla (nyomozó) kiesett a játékból!

Kezdődik a 3. NAPPAL!
Határidő: szeptember 15.
Hat játékban lévő játékosnál a nappal azonnal véget ér, ha valakin összegyűlik négy jelölés.
Kuromajo
Kuromajo
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 327
Join date : 2013. Jun. 10.

Karakterlap
Szint: 29
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tégla - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Tégla

Témanyitás by Snowcat Hétf. Szept. 09 2013, 08:37

Reggel ismét megillettem Reginát a személyemmel, de kívülről, és láttam, hogy egy újabb ketrec is üres ott. Höh? Mi ez itt? Tegnap is távozott egy játékos anélkül, hogy kiszavazták volna! Tegnap kidobtuk a vörös kicsikét, igaz, de hogy majdnem huszonnégy óra alatt még egy játékos távozott, akivel eddig mi nem is taliztunk vagy beszéltünk volna!
És hát még nem találtuk meg a téglát, és ami rosszabb, Kuromajo várva minket a fogadóban bejelentette, hogy az a hajnalban távozott illető nyomozó volt. Hát kérem szépen, ezt megszívtuk, de hát őrá nem is szavaztunk.
- Nya! Szia, Kuromajo-chan! - köszöntem el tőle, viszonzásul a jó szerencse-kívánatát, és mikor elment, nekiestem egy finom citromos teának a konyhában, és kiöntöttem a sütiket egy tányérba. Nehogy már megint szegény Jun-channek kelljen tengődnie, mikor az első két napban ő végezte el a legnagyobb házimelót! A kicsi lánykáknak nem a kiszolgálás a fő feladatuk, hanem az, hogy cukiságukkal kitündököljenek a többiek közt, amíg szépen fel nem nőnek, és csinos, vonzó hölgyekké nőnek fel.
Nyo, aki még nem volt itt Kuromajo jelenlétében, és most érkeztek, köszöntem nekik egy jóreggelt.
- Nyo, jó reggelt! Itt a finom citromos tea, az anyám különleges receptjével. - kínáltam, leginkább a lányokat. A kanfajtárs és a lányféle, akiről bizony jól sejtem, hogy ő nem is csaj, azokkal nem érdemes udvariasnak lennem. Bár Hürremmel se tudok mihez kezdeni, ővele azért ugyanúgy türelmes maradtam. Hmm, azt hiszem majd kellene beszélnem egy kicsit Junnal négy szem közt, mert ahogy most belegondoltam egy-két dologba, valami itt még nem oké.
- Öhm, Jun-chan tudunk majd beszélni egy kicsit?

_________________
Nya!
Pontozás és felszerelés:
Snowcat
Snowcat
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 230
Join date : 2013. Jun. 20.
Tartózkodási hely : Hát a másvilág!

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tégla - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Tégla

Témanyitás by Jun Hétf. Szept. 09 2013, 14:56

A fogadóba lépve Kuromajo-val találtam szembe magam és micsoda meglepetés egy újabb játékos távozását jött bejelenteni. Ha jól számolom már hárommal lettünk kevesebben alig két nap leforgása alatt. Az asztal aminél körbe szoktunk ülni, egy kancsó teával és sütivel volt megrakva. Kicsit meglepetten néztem az ételt és ültem le az asztalhoz, majd amikor Snowcat mondta, hogy ő készítette ki őket rámosolyogtam és megköszöntem neki a kemény fáradozásait.
- Jó reggelt, - öntöttem magamnak egy csészével - hmm milyen kellemes illata van. - kortyoltam bele - nagyon finom lett! - majd ismét kortyoltam bele amikor megszólított.
- Persze, mit szeretnél? - néztem rá kérdő tekintettel. - valami baj van? - a hanglejtésből ítélve komoly dologról lehet szó, kicsit vártam - ha gondolod félrevonulhatunk kicsit a többiektől.

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tégla - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Tégla

Témanyitás by Ayato Hironori Kedd Szept. 10 2013, 21:25

A játék kezdete óta viszonylag nyugodtan teltek a napjaim. Nem folytam bele a vitákba még akkor sem mikor az én nevemet is szóbahozták. Ha rögtön felpattanok, és hőzöngeni kezdek, hogy én mennyire nem vagyok tégla és inkább xy-t kéne kidobni, a könnyen elsülhet akár visszafelé is. Így viszont mint ahogy arra számítottam is gyorsan elterelődött rólam az alaptalan gyanú és egy lányt menesztettek inkább.
Eljött a harmadik nap de ma reggel nem látogattam meg a petemet. Nem tetszik, hogy egy kis ketrecbe zárták de talán annyi haszna lesz, hogy rájön arra, amit amúgy is meg akartam neki tanítani. Nem csak a nyakamban van élet. Mikor meglátogattam nagyon ijedtnek tűnt, de csak akkor esett igazán kétségbe mikor készültem otthagyni. A ketrecét harapdálta és hangosan sziszegett utánam. Jutalomból ma nem látogatom meg. Edződjön csak.
Beléptem a fogadó ajtaján és leültem az asztalhoz a többiek közé.
– Jó reggelt. - köszöntem kimérten, ahogy leültem. Alaposan megcsappant a létszám de még mindig vagyunk egy páran. A tégla viszont továbbra sincs, meg bár talán egy jelöltem már van. Egyelőre azonban korai lenne szavazást kezdeni. A nap nagy része még előttünk és bármi kiderülhet még ez alatt. A sietség egyébként is csak hibákat szül. Töltöttem magamnak egy kis teát és vártam mire jutnak a többiek egymás között.

_________________
[Küldetés] Tégla - Page 3 Tumblr_mqbmoiIHQD1s2v7j5o1_500
Ayato Hironori
Ayato Hironori
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 57
Join date : 2013. Jul. 27.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tégla - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Tégla

Témanyitás by Halász Alex Szer. Szept. 11 2013, 10:19

Rosszallón tekintett Snowcatre, amikor az is egyszerűen, hogy mentse a bőrét, Meredithre szavazott. Ha valakinek, akkor neki nem lett volna "joga" (?) hozzá. Így érezte. Nem meggyőződésből tette, hanem azért, hogy ne ő, hanem  vörös hajú essen ki. De persze a játékszabály megengedi, mindenkinek van egy szavazata, bármilyen indokból is tegye le azt. Ezért vannak előnyben a téglák, és ezért utálta régen is, és most annyira ezt a játékot. Főleg most érzi úgy, hogy ez a játék romboló hatású. Itt Aincradban egy ilyen játék bizalmatlanságot szül, és az pedig Kayabának kedvez. Kedve lett volna felállni, vagy felüvölteni, hogy hagyjuk ezt abba, semmi értelme, de persze nem tette.
Aztán jött a hideg zuhany. Megjelent a nagyon nem várva várt nőszemély, és bejelentette, hogy egy teljesen ártatlant szavaztak ki. Egy civilt, ezzel is gyengítve magukat, és segítve a téglákat. Ez így szokott menni kint is, csak akkor nincs akkora tétje, mint mondjuk most.
Hirtelen olyan dühös lett a hír hallatán, hogy az asztalra csapott összeszorított öklével. Kedve lett volna felállni, majd úgy istenigazából megrángatni Kuromajot.
Azonban csak annyit tett, hogy Mer felé fordult bűnbánó arccal, habár az indulatait nem tudta palástolni.
- Bocsánat.

Ezzel ért véget a nap. Másnap későn ért be, és elég nyúzottan. Nem tudott aludni, forgolódott az ágyában, és félálomban furcsa jelentés nélküli képek összevisszasága jelent meg előtte. A legtöbbnek semmi értelme, de a hangulatuk egytől egyig nyomasztó, szürke, fájdalmas. Az utolsók között tért be, de még mindig bónásan, mint akinek még hajnalok hajnalán van, és még nem ébredt fel.
- Jó reggelt...
Köszönt, aztán rámeredt az eddig hallgatag fiúra. Ő köszönt!
- Anata no namae wa...??
Nem emlékszem, hogy bemutatkoztál volna. De ha igen scratch akkor nem  hallottam, meg tudnád ismételni? Neutral

Eközben zajlott Snowcat és Jun kis sutyorgása... felettébb gyanús. ><
De egyelőre nem foglalkozott vele. Aztán körbe nézett. Mikorra ő érkezett, Kuromajo már eltűnt.
- Ki hiányzik? Hiányzik valaki?

_________________
[Küldetés] Tégla - Page 3 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tégla - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Tégla

Témanyitás by Snowcat Szer. Szept. 11 2013, 11:44

- Nem kell annyira félrevonulni, csak egy-két szó lenne csak. - mondtam Jun-channak, aztán pár méterre félrevonultunk. Hürrem még nincs itt, simán lehetne beszélni erről a többieknek is, de Alex csávókánk szövetségben van a csajnak magát kiadó "transzinkkal", és szerintem lehet, hogy Hürremmel is összeszövetkeznének, és tuti, hogy erről beszélne is a csajnak.
- Csak annyi lenne, hogy szerintem gondolkodjunk el egy kicsit Hürremen is. Tudod, sose gyanakodtam rá, de most elgondolkoztam azon, hogy talán engem azért akart ő kidobatni, hogy védje a nőfélénket. Nem tetszett neki, mikor elmodtam tegnap a véleményemet, hogy a csajféle lehet szerintem a tégla, és ráadásul az se biztos, hogy nő. Ez meg nekem gyanús. Bár lehet, hogy tévedek, mégsem stimmel ez nekem. Csak azért akartam ezt a kis gyanúmat megosztani veled, mert egyedül a játék eleje óta benned tudok csak megbízni, Jun-chan. És neked van valami tipped másra?
Ha nincs utána több mondanivalónk egymásnak, visszaülünk a helyünkre. Végre valahára a régóta hallgatag kaszttárs-kantárs is három nap után megszólalt, bár az csak egy tömör "jóreggelt" volt.
- Nyo, neked is. - viszonyoztam. - Mi a pálya?
Kezembe vettem a citromos teát, amit el is szürcsöltem, és ettem hozzá a sütiből. Nya, mikor ezt befejeztem, azért sértődötten a szöszi szemébe néztem, mikor érdeklődött, hogy kik hiányoznak. A tegnapi szavazáskor láttam rajta, hogy miként nézett rám azért, mert kire szavaztam. Beszél a tekintetével az, aki szintén a vörös lánykára szavazott! Nem azért szavaztam a csajra, mert menteni akartam magam, hanem azért, mert Jun-channek igaza volt, mikor elmondta tegnap a véleményét!
- A csajféle barátod és Hürrem. És gondolom, szívesebben velük lennél, hogy megpróbáljatok azért kidobni, mert idegesítő vagyok. Na mindegy, ha ez a kettő nem jön még időben, akkor találjuk ki, ki lehet a tégla. De ezúttal logikusabban kéne csinálnunk. Bezzeg én hiába gondolkoztam sok-sok logikusabb megoldáson, mégis le voltam fújva, nyo...

_________________
Nya!
Pontozás és felszerelés:
Snowcat
Snowcat
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 230
Join date : 2013. Jun. 20.
Tartózkodási hely : Hát a másvilág!

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tégla - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Tégla

Témanyitás by Jun Szer. Szept. 11 2013, 15:05

Kicsit félrevonultunk a többiektől nem túl messzire, csak pár lépésnyire tőlük, hogy nyugodtan tudjunk beszélgetni. Türelmesen végighallgattam Snowcat felvetését, kicsit meglepett, hogy egy ilyen komplikált dolog jutott az eszébe annak ellenére, hogy milyen fiatal. Hürrem az eddigiek során nem okozott nekem semmilyen problémát vagy idegesített fel, meg sem fordult a fejemben, hogy gyanakodjak rá. Azonban a vörös hajú narancs indikátoros nőre már a kezdetek óta gyanakodtam. Kicsit megvakartam a fejem, elgondolkodtam egy pillanatra.
- Hogy őszinte legyek, én sem bízom meg annyira narancskirálynőben... tudom, hogy itt nem sokat számít de engem eléggé aggaszt az indikátora. De örülök, hogy megbízol bennem, - mosolyogtam felé kicsit félredöntöttem a fejem, próbálva cukinak tűnni. - én biztos vagyok benne, hogy te nem lehetsz tégla. - mondtam neki majd visszasétáltunk a többiekhez és mind a ketten helyet foglaltunk. De valami furcsa érzés kerített hatalmába, mintha valami más lenne. De lehet csak én érzem így. Oldalra pillantottam a hang forrása felé nézve.
- Te tudsz beszélni? - pattantam fel a helyemről, és szinte már mutogattam a srác irányába. Tátott szájjal néztem egy pillanatra majd megráztam a fejem megigazítottam kevésbé csinos és elegáns ruházatom és újra leültem.
- Köhöm... - köszörültem meg a torkom. - akarom mondani szia... - már nem is reménykedtem benne, hogy valaha hallhatom a hangját erre csodák csodájára megszólalt.
- Most, hogy mondod Hürrem és az állatidomár lányka még nem ért be, de mielőtt elment Kuromajo azt mondta, hogy " rend éber őre nélkül vagytok kénytelenek folytatni..." - idéztem fel a nő szövegét próbálva utánozni a hangját több kevesebb sikerrel.

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tégla - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Tégla

Témanyitás by Halász Alex Szer. Szept. 11 2013, 16:31

- "Csaj féle barátod"
Felőlem Marslakó is lehet, ha azt kapta privátban, hogy civil!

Csattant fel kicsit ingerülten Snowcatre, de aztán egyből Junre koncentrált.
- Értem.
Szóval akkor kiesett az este valaki. Vagy Hürrem, vagy Hypnose, vagy pedig az állatidomárlány.
A rosszabb az, hogy akkor a rendőrünket veszítettük el.
Csh...

Mindkét kezével rátámaszkodott az asztalra, és egy jó pillanatig azt szugerállta, de sehogy se jutott eszébe épp kéz láb ötlet. Talán illő lenne, megvárni a többieket.
- Van valakinek ötlete?
Aztán fogott egy csésze teát, és lehuppant a legközelebbi székre.

_________________
[Küldetés] Tégla - Page 3 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tégla - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Tégla

Témanyitás by Jun Szer. Szept. 11 2013, 16:48

Néztem körbe a teremben, Alexnek igaza van Hypnose sincs itt, eddig fel sem tűnt. Még nem igazán értem a játékszabályt, de azt hiszem baj ha elvesztettük a rendőrt. Amíg én nyugodtan szürcsölgettem a teácskámat Alexen látszik, hogy aggódik. A helyzet durvább lehet mint amilyennek mi felfogjuk. Felkeltem a helyemről és közelebb sétáltam Alexhoz hátulról megközelítve, lassan a füléhez hajoltam.
- Nem igazán értem a helyzetet, de jobb lenne ha megnyugodnál... Jobb lenne ha megmosnád az arcod, vagy kicsit kiszellőztetnéd a fejed, szerintem jót tenne... - javasoltam neki. - Ha szeretnéd elkísérlek szívesen. - mondtam neki aggódó hangon. Nem lenne jó, ha most mindenkit bepánikolna és rossz döntést hoznánk. Nem lenne túl jó ismét kiszavazni egy ártatlant...vagy netán egy újabb fontos személyt elveszíteni.

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tégla - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Tégla

Témanyitás by Ayato Hironori Szer. Szept. 11 2013, 17:40

– Ayato Hironori. - válaszoltam Alexnek. Snowcat kérdését viszont egyszerűen elengedtem a fülem mellett és inkább a teámat, kortyolgattam. A következő pillanatban viszont már Jun kiáltása dörömbölt a dobhártyámon.
– Természetesen tudok. Olyan meglepő? - pillantottam a lány felé a szemem sarkából. Míg ők tovább társalogtak egymás között én letettem a csészét és félig-meddig ismét a gondolataimba, merültem. Ez a tea nem volt valami nagy szám az biztos. Kicsit növelhetné az italkészítését, ha már arra adja a fejét, hogy másokat kínálgasson… Na de a lényegre térve még mindig nincs biztos jelöltem, ami zavaró így a harmadik napnál már. Ráadásul a képességemet sem tudom használni, hogy kicsit megkönnyítsem a dolgunkat.
– Nyugalom. - szólaltam meg ismét a nem túl rózsás kedvű Alexnek címezve. - Fölösleges idegeskedni. A tégla előbb utóbb úgyis hibát vét de, addig találgatáson kívül úgysem tehetünk semmit. Ráadásul Aincrad többi részével ellentétben itt nem vérre megy játék.

_________________
[Küldetés] Tégla - Page 3 Tumblr_mqbmoiIHQD1s2v7j5o1_500
Ayato Hironori
Ayato Hironori
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 57
Join date : 2013. Jul. 27.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tégla - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Tégla

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.