Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] Tégla

+8
Hermit
Snowcat
Ayato Hironori
Aurora Rainfell
Hürrem
Jun
Halász Alex
Cardinal
12 posters

4 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

[Küldetés] Tégla - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Tégla

Témanyitás by Hermit Szer. Szept. 11 2013, 18:26

*Vicces helyzet volt ez az egész. Kiderült, hogy nem Meredith volt a tégla. De Hypnose ugyebár nem is szavazott rá. Így tiszta lehet a lelkiismerete. Érdeklődve figyelte Alex reakcióját az esetre. Utána Hypnose csendesen, de nem surranva távozott, s aludni tért. Másnap nem az volt az első dolga, hogy a fogadóba menjen, hanem körbenézett. S megfigyelt mindenkit. Így tisztában volt azzal, hogy ki az, aki este még megvolt, reggel már nem. Akkor érkezett be, amikor Alex feltette a kérdést, van-e valakinek valamilyen ötlete. *
- Nekem van.
* Majd csend volt, mert egyesek még sustorogtak Alex fülébe. Kicsit közelebb lépett a többiekhez, majd kiválasztva egy széket ráérősen leült, s várakozott. majd így szólt.*
- Bár korán sem vagyok biztos a dologban, azonban szerintem elgondolkoztató a dolog. Magamból indulok ki, mert amikor én voltam játékvezető, néha csináltam ilyet.
* Hatásszünet. *
- Mi van, ha nincs is tégla?
* Hatás szünet. *
- Igazából semmi esély, hogy nyerjünk, mert nincs is tégla, nem tudjuk kiszavazni őket. Ki a tégla? Ez a Kurovalaki... Kiket küld haza? Emlékeztek a két lányra, akik petesek voltak? De nagyon csendben voltak. Az egyik a céhvezérem volt. A másikat nem ismertem. A lényeg... hogy ők nem aktívkodtak.
* Elgondolkodva csenben volt, de ismét megszólalt. *
- Lehet, hogy nem így van... de mi van ha mégis? Kuro azokat küldi haza éjjel, akik nem sokat beszélnek, nem nagyon aktivizálják magát. Mert velük nem olyan izgalmas a kis szadista játéka. De azokat bent hagyja, akiknek nagy a szája, akik pattognak jobbra-balra, s igen, magamat is beszámítom. Hmmm...
* Ismét csönd. *
- Na jó, felejtsétek el.
* Felállt, s csendben töltött magának egy csésze teát, s nekidőlve a falnak azt szürcsölgette. *
Hermit
Hermit
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 331
Join date : 2013. Mar. 24.
Age : 32
Tartózkodási hely : 1. szint

Karakterlap
Szint: 16
Exp:
[Küldetés] Tégla - Page 4 Exp_bal955/1000[Küldetés] Tégla - Page 4 Exp_ures  (955/1000)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tégla - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Tégla

Témanyitás by Halász Alex Csüt. Szept. 12 2013, 11:10

Megugrott a teáscsészével a kezében, amikor hátulról letámadta Jun. Ki is öntötte, amire reflexből ugrott még egyet, aztán leesett, hogy itt nincs fájdalom, és így a forró sem lehetett annyira az, hogy égessen. Bárgyú vigyor ült ki az arcára.
- Nyugodt vagyok... csak ezt ne csináld még egyszer. Neutral
Tényleg <.< megiszom a teát, és teljesen nyugodt leszek.
xd

Hát ilyet. Most bizonygatnia kell, hogy nem kattant meg, vagy mi? o.o
Ehh, aztán bejött miss bajkeverő. Ez a Hypnose lány amúgy is egy roszcsont, na most a fiú ruháiban tényleg úgy néz ki, mint egy igazi bandavezér. Azért néha kirázza a hideg tőle. wtf  Ayato ugye bemutatkozott ami a sok rossz pont után egy jó pont volt a számlájára. Legalább is Alexnél. Töltött magának egy újabb teát. Nem foglalkozott azzal, hogy nem a legjobb minőség. ^^
- Az igaz, de rendőr nélkül nehéz lesz.
Hypnose szavai azonban elkeserítették. Rögtön válaszolt is.
- Ez esetben nincs mit csinálnunk, és vissza is mehetünk, ki ki a maga dolgára.
De talán adtál egy ötletet. Ha én lennék a tégla akkor én is a csöndesebbeket ütném ki elsőnek. Az az óvatos taktika. Ha a hangoskodók bármelyike eltűnik, akkor rögtön lesz gyanúsított.
Ha viszont így, akkor nem jártunk messze tegnap sem.
Az egyik aktív szereplő lesz a tégla.

És ezzel mindenkit végig mért a teremben.
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Exp:
[Küldetés] Tégla - Page 4 Exp_bal5187/5300[Küldetés] Tégla - Page 4 Exp_ures  (5187/5300)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tégla - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Tégla

Témanyitás by Snowcat Csüt. Szept. 12 2013, 11:59

- A rendőrünk is csendes volt, és mégis a kiszavazottunk után ment hajnalban, és ami azt illeti a vörös leányka is csendes volt egy ideig, nyo, és a vicc hogy egyikük se volt a tégla. - tettem hozzá, teljesen befolyásolhatóvá téve ezt a hülye elméletet, hogy a csöndesebbek mindig a gyanúsabbak. - Bár a leánykának nem szabadott volna ész nélkül azért rád szavaznia, csak mert lány játékot akar. Na mindegy. Tehát más szempontból kell inkább megközelítenünk a dolgot, kérem szépen. Először is a tégla csak olyaski lehet, aki mindenki másnál is jobban meg tudja játszani a szerepét, vagy pedig olyasvalaki, akiből egyáltalán nem nézzük ki, hogy az lenne. Nya, akkor most nézzünk szépen körül, és állapítsuk meg a másikról, hogy egyáltalán miféle!
Végig is mértem mindenkit a fogadóban. Persze nekem már rég megvoltak a véleményeim mindenkiről, de még a kaszttársról is, aki csak úgy olyan pökhendin tartózkodott köztünk, mintha természetfelettinek tartaná magát. Belőle elég sok mindent kinéznék. Jun-chan se lehet tégla, mert Kuromajoék nem alkalmaznának olyan leánykát, aki néha dühöng egy kicsit, mert ezzel csak lebuktatná magát. Szöszi is lehet akár tégla, de kicsit ő is elég labilisnak látszik ahhoz. Az egyik téglajelöltem még mindig a csajnak álcázott hülye, mert aki ilyen jól játssza magát, és képes nőként is mutogatni magát, az már tuti tégla. De sajnos a hülye szöszi és Hürrem védi őt nagyon, úgyhogy majd akkor, amikor Hürrem kérdéskörét megoldottuk. Hürrem egy bunkó kisasszony tény és való, és általában a bunkók mindig a jófiúk leginkább. És éppen ezért lehet, hogy ő a másik tégla. Persze, erről már váltottunk néhány szót Jun-channel.
Snowcat
Snowcat
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 230
Join date : 2013. Jun. 20.
Tartózkodási hely : Hát a másvilág!

Karakterlap
Szint: 11
Exp:
[Küldetés] Tégla - Page 4 Exp_bal593/600[Küldetés] Tégla - Page 4 Exp_ures  (593/600)
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tégla - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Tégla

Témanyitás by Halász Alex Csüt. Szept. 12 2013, 12:14

- Jun. Neutral
Ő az aki leginkább nem illik bele a "tégla" szerepkörébe, így senki sem gyanakodna rá. <.<
Persze nem tudom kisasszony, hogy hogyan viseled, ha egy olyan szerepet kapsz, ami nem hozzád illik. ^^
De az is valószínű, hogy végig szerepet játszol, hogy ne legyél gyanús. Rolling Eyes

Visszadőlt a székébe, és beleszürcsölt a forró teába.
- A másik jelöltem Ayato lenne.

//Még nem szavazok//
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Exp:
[Küldetés] Tégla - Page 4 Exp_bal5187/5300[Küldetés] Tégla - Page 4 Exp_ures  (5187/5300)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tégla - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Tégla

Témanyitás by Hermit Csüt. Szept. 12 2013, 12:38

*Elmosolyodott a hallottakon. Épp megszólalt volna, mikor Alex megelőzte. Szélesebben elvigyorodott. *
- Na igen. Szerintem olyasvalaki lesz a tégla, akire nem gondolnánk, nem tűnik olyannak. Nézzük meg csak Jun-t. Teákat főzöcskézik, kiszolgál bennünket, de igazából csak színleli a lazaságot. Esetleg... ez az elméletem.
*Keresztbe fonja a karját. *
- A másik... ch... Alex, egy rugóra jár az agyunk.
* Kacsint a fiúra. *
- Valóban Ayato is nagyon gyanús. Hmm... Gondoljuk végig. Ha Kuro igazat mond, akkor eddig mind, akik távoztak, azok nem voltak téglák, vagyis két tégla van még. Vagyis négyen ártatlanok vagyunk, s  még él az orvos, s ketten téglák. Négy ártatlan. Négy ártatlan. Akikben kezdek biztos lenni, hogy az, az Alex és te, cicafiú, akármennyire is bosszantó vagy. Ayato, Hürrem és Jun már kevésbé tűnik szimpatikusnak. Ha az együttműködéseket figyeljük, akkor Alex és én vagyunk gyanúsak illetve a másik pár Jun és te cicafiú. Viszont mivel e négyesben biztosan vannak ártatlanok, így ezekre a csoportosulásokra nem alapozhatunk. Egyre biztosabb vagyok, hogy vagy Jun, Ayato vagy Hürrem a tégla. E háromból kettő tégla! Csak sorra ki kell szavazni őket! Biztos elveszik így egy ártatlan, de ha ismét vaktában lövöldözünk, biztosan veszítünk. Talán az is előny lenne, ha megmondaná az orvos, hogy ő az, s ha valaki felszólalna, hogy ez nem igaz, mert ő az orvos, akkor tudjuk, hogy egyikük a tégla. Megöljük mindkettőt, s egy tégla biztosan kinyírva. Az orvosoknak úgy sem lehetett sosem a hasznát venni, mert mindig elhibázza, s nem azt menti meg, akit kellene.
* Oké. Elmondta mindazt, ami a fejében volt, itt volt az ideje visszatérnie a csésze teájához. *
- De ha kiderül, hogy nincs is tégla, akkor egy jót fogok nevetni.
* Dünnyögte végül magának mosolyogva. *
Hermit
Hermit
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 331
Join date : 2013. Mar. 24.
Age : 32
Tartózkodási hely : 1. szint

Karakterlap
Szint: 16
Exp:
[Küldetés] Tégla - Page 4 Exp_bal955/1000[Küldetés] Tégla - Page 4 Exp_ures  (955/1000)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tégla - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Tégla

Témanyitás by Halász Alex Csüt. Szept. 12 2013, 13:18

Összehúzta a szemöldökét, arra, hogy egy rugóra jár az agyuk Hypnoseal. Nem tetszett neki a dolog.
- Elsőre, egy nap csak egyet ejthetünk ki tudtommal. Neutral
Másodszorra, szerintem nincs értelme, hogy az orvos felajánlja magát a tégláknak, hiszen ha nem előbb, este biztos ő esik ki.
Az meg relatív, hogy hasznos e.

Fújt egyet. Legalább olyan nehezére esett kimondani azt, mint Hermitnek.
- Szerintem se gyanús a hócica, ellenben te Hypnose igen. <.< Nem tudok nem elvonatkoztatni a furcsa öltözékedtől, és az arroganciát súroló modorodtól.
Viszont aki még inkább az, a már említett Jun chan, és Ayato cimboránk.
Hürrem határeset, nagyjából mint Hypnose.
Nah jó, szavazok, ha meg tudtok győzni napnyugta előtt, legfeljebb visszavonom.
Ha meg tudtok győzni. <.<
Jun a jelöltem.


//Junre szavazok, aztán ki tudja Rolling Eyes //
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Exp:
[Küldetés] Tégla - Page 4 Exp_bal5187/5300[Küldetés] Tégla - Page 4 Exp_ures  (5187/5300)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tégla - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Tégla

Témanyitás by Jun Csüt. Szept. 12 2013, 13:55

Alex visszautasította a segítségem azt bizonygatta, hogy rendben van hát ő tudja. Leültem és elkezdtem iszogatni a teácskám mint ahogy azt az elmúlt három napban is tettem. Hirtelen felhangzott a nevem mint gyanúsított. Döbbenten néztem illetve hallgattam ahogyan Alex majd Hypnose felváltva mondja az érveit, valójában elég buta érvek voltak. Főleg Hypnose aki felsorolt rögtön három nevet. Letettem a teáscsészét az asztalra.
- Már elnézést, de szerinted tényleg én tűnök a leggyanúsabbnak amikor Hypnose konkrétan mindenkit felsorolt rajtad kívül? - pillantottam Alexre. - Szerintem itt valami nincs rendben, mindenféle bizonyíték nélkül kidobnátok a városból? - hangom kicsit elhalkult és füleltem egy picikét, gondolkodtam.
- Ha nem csal az emlékezetem, ti korábban eltöltöttetek kettesben néhány percet a konyhában... Csak nem...elcsavarta Hypnose a fejed? - ismét Alexhoz intéztem a mondandóm, a narancs indikátoros nőcskéhez inkább nem is szóltam, már az indikátor színe miatt gyanús.
- Mindegy. - rántottam meg a vállam, - azt gondolsz amit akarsz, én nem fogok csak úgy mutogatni érvek nélkül, vagy csak sima találgatásokkal. Az egyetlen aki tényleg gyanús az Hypnose. - mondtam ki a nevét jól hallhatóan. - vajon mit mondhatott Alexnek ami miatt ilyen jóban lettek csak úgy és szinte tökéletesen passzolnak az elképzeléseitek? - válaszoltam nyugodtan. Nem idegeskedtem, - Nem hibáztatlak érte, hogy rám szavazol, de Hypnose-t igen! Előre eltervezte, hogy szépen kiszavaztat mindenkit a többiekkel, este meg a nehezebb eseteket zavarja ki a városból! Csak idők kérdése, hogy Snowcat, vagy Ayato kerül sorra...- kicsit felhúzott, hogy pillanatok alatt a semmiből én lettem a gyanusított és lehet a következő aki elhagyja a várost. Kicsit vártam és figyeltem mit reagálnak rá a többiek.

// Még nem szavazok :3//
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
[Küldetés] Tégla - Page 4 Exp_bal3984/4100[Küldetés] Tégla - Page 4 Exp_ures  (3984/4100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tégla - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Tégla

Témanyitás by Hermit Csüt. Szept. 12 2013, 16:19

* Végighallgatta kettejüket, majd így szólt.*
- Ch... ha a leggyanúsabbra gondolunk, hogy ő a Tégla, akkor, igen, én vagyok a leggyanúsabb. De mivel én magamról tudom, hogy nem vagyok tégla, ezért "sajna" nem szavazhatom ki magam. Így a második leggyanúsabbra kell szavazni, aki te vagy Jun, akármennyire is felháborít az a dolog, hogy eddig sosem voltál gyanosított, de hirtelen most mégis. Nem kell félned, nem halsz meg valójában, csak hazamehetsz a kis megszokott otthonocskádba.
* Mosolygott nem túl kedvesen. *
- Jah... és mondjatok indokokat, miért is vagyok gyanús! Az indikátorom színe miatt? Ch... random módon lett kiválasztva - valószínűleg -, hogy ki a tégla. Vagy a stílusom miatt? Bocsánat, hogy őszinte vagyok, s élvezem ennek az ostoba játéknak minden percét.
* Felnevetett rövid időre, majd folytatta. *
- Vagy a viseletem miatt? Nah kedves Jun, akkor neked is kell magyarázkodnod.
* Kacsintott.*
- Valószínűleg Kuro-chan már korábbról ismerhetett minket, s megviccelt kettőnket. Te is fiú ruhát kaptál, én is. Szóval ezek mind ostoba érvek ellenem. Esetleg valami más kifogás van velem szemben?
* A csésze beszéd közben már az asztalra került, s mondata végén keresztbe fonta a kezét. Láthatóan élvezte ezt az egész helyzetet.*
Hermit
Hermit
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 331
Join date : 2013. Mar. 24.
Age : 32
Tartózkodási hely : 1. szint

Karakterlap
Szint: 16
Exp:
[Küldetés] Tégla - Page 4 Exp_bal955/1000[Küldetés] Tégla - Page 4 Exp_ures  (955/1000)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tégla - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Tégla

Témanyitás by Ayato Hironori Csüt. Szept. 12 2013, 16:35

Még hogy nincs tégla. Nevetséges feltételezés. Alex legalább próbálkozott valami értelmeset is mondani nem túl sok sikerrel. Talán még Hypnose a legértelmesebb közülük, de amit mondott a téglákról egyszerűen hülyeség. A nevem elhangzására se reagáltam csak figyeltem hisz nem kizárt hogy mondanak valami használhatót is. Csalódnom kellett bár túlzottan nem lepett meg.
– Értelmetlen és teljes mértékben alaptalan gyanúsítgatás az, ami itt megy. Hogyan is mondtad Alex? Nem tudsz elvonatkoztatni az öltözékétől és a modorától? Ezek alapján gyanúsítod, azzal hogy tégla? Természetes hogy mindenki gyanús de nem kell mondvacsinált indokokkal kiszavazni másokat. A rendőrünk nélkül már esélyünk sincs belelátni az éjszakai eseményekbe így egyszerű szerencsejátékká változott a helyzet. Azonban lenne egy kérdésem. Vannak itt olyanok, akik a küldetés előtt is ismerték egymást? - elvettem egy sütit és hamarosan megállapíthattam hogy az sem jobb a teánál.
Ayato Hironori
Ayato Hironori
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 57
Join date : 2013. Jul. 27.

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
[Küldetés] Tégla - Page 4 Exp_bal100/500[Küldetés] Tégla - Page 4 Exp_ures  (100/500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tégla - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Tégla

Témanyitás by Jun Csüt. Szept. 12 2013, 16:37

-Az igaz, hogy véletlen szerűen lettek kiosztva a szerepek, de attól még hogy civil vagy, vagy talán tégla sokkal inkább tűnsz veszélyesnek. Sőt ijesztőnek! - mutattam a nő felé, aki ezek után a ruháinkra célzott, eddig is feltűnt, hogy neki sem lett olyan szép nyári viselete mint a többi lánynak, de azt hittem ez csak egy véletlen. - csak hogy leszögezzek valamit, soha sem találkoztam azelőtt még Kuromajoval szerencsére, de ha már a ruhánál tartunk, gondolom nem véletlen, hogy mind a ketten férfi ruhához jutottunk...- kicsit elcsendesedtem, összeszedtem minden bátorságomat és folytattam - mert... - ismét egy rövidke szünetet tart és nyel egy hatalmasat - mert...én nem vagyok lány. - vallottam be, kicsit elszégyelltem magam, nem bírtam a többiek szemébe nézni, a fejem az ablak felé fordítottam.
- Ez egy nagyon hosszú történet... és elég kellemetlen... ha nem bánjátok nem szívesen mesélnék az okáról, miért élek lányként... - időnként a hangom megremeg, de próbálok erősnek tűnni - nem akartam ezzel átverni senkit, csak... nekem ez a természetes stílusom... - a mondatot befejezetlenül hagytam majd egy pillanatra Hypnose felé néztem.
- De mondd, csak te miért férfi ruhát kaptál Hypnose? Csak nem te is titkolsz előlünk még valamit? - kiáltottam a nőre, most nagyon felhúzott, de ezzel most saját magát is lebuktatta, legalábbis ha igazam van.
- Én mindent elmondtam amit titkoltam, de azt hiszem ezzel én még nem érdemlem meg, hogy gyanúsított legyek, vagy ha igen akkor szavazzatok ki, csak nehogy megbánjátok!
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
[Küldetés] Tégla - Page 4 Exp_bal3984/4100[Küldetés] Tégla - Page 4 Exp_ures  (3984/4100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tégla - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Tégla

Témanyitás by Hermit Csüt. Szept. 12 2013, 18:40

*Ayato kérdésére csak megrázta a fejét. *
- Az egyik lány a céhvezérem, aki már kiesett. De mást nem ismerek.
* Majd ezután jött Jun kiafakadása. A hír hallatán Hermit felnevetett. És nevetett... egy darabig. Majd abbahagyta.*
- Ne haragudj, de ez nagyon tuti. Még engem is félrevezettél.
* Mondta még mindig kuncogva. *
- Hát... így akkor már érthető, hogy miért kaptál férfi ruhát. De az én esetem úgy tűnik megválaszolatlan marad. Ugyanis fogalmam sincs, miért kaptam férfi ruhát. Talán eltévesztették a házszámot.
* Mondta elgondolkodva. *
- Vagy mit gondolsz Alex. Szerinted, én férfinak tűnök?
* Mosolygott bele Akex szemeibe. *
Hermit
Hermit
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 331
Join date : 2013. Mar. 24.
Age : 32
Tartózkodási hely : 1. szint

Karakterlap
Szint: 16
Exp:
[Küldetés] Tégla - Page 4 Exp_bal955/1000[Küldetés] Tégla - Page 4 Exp_ures  (955/1000)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tégla - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Tégla

Témanyitás by Snowcat Csüt. Szept. 12 2013, 19:26

- Hé! Jun-chant ne bántsátok! Jól mondtad, lehet, hogy valaki olyan jól játssza a szerepét, hogy ki se néznénk belőle, de tudom, hogy Jun-chan nem valami jó színész, sőt! Az itt töltött napok folyamán párszor vádaskodott, meg mások védelmére kelve kifakadt, az az Kuromajo biztos őt nem nevezné ki téglának, mert ilyenkor esedékes, hogy magát is lebuktatná! Nyah, különben ti ketten se vagytok ártatlan kinézetűek, bizony! De egy valamiben igazad van, csajféle. Hürrem és ez az Ayato gyerek egyelőre gyanúsabb mindannyiunk közt.
Persze ez kicsit vékonyka hazugság volt, mivel még mindig gyanakszom a csajfélére, aki még most is játssza magát a szöszi előtt.
- Ha ők kettejük közül választanátok, melyiküket szavaznátok ki, és miért? Én Hürremet dobnám, mert van a mondás, hogy a bunkó egyének mindig a jófiúk szoktak lenni, és talán lehet, hogy ezért választották ki téglának, nya.

/Még senkire se szavazok :3/
Snowcat
Snowcat
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 230
Join date : 2013. Jun. 20.
Tartózkodási hely : Hát a másvilág!

Karakterlap
Szint: 11
Exp:
[Küldetés] Tégla - Page 4 Exp_bal593/600[Küldetés] Tégla - Page 4 Exp_ures  (593/600)
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tégla - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Tégla

Témanyitás by Halász Alex Csüt. Szept. 12 2013, 19:34

Csak nyugisan akarta szürcsölni a teáját. Szépen szisztematikusan, miközben kivonva magát a beszélgetésből csak figyel. Persze nem lehetett elmenni amellett a kijelentés mellett szó nélkül, hogy Jun elmondása szerint Hypnose "elcsavarta a fejét"
- cchh, persze elcsavarta, ezért soroltam őt is a gyanúsak halmazába. Neutral
Aztán tovább iszogatta a kihűlő félben lévő teácskát. De aztán az amit itt lezajlott előtte, huhh...
Ayatora vállat vont. Most mit bizonygasson, volt benne subjectivitás, ő is elismerte, nah. <.<
Jun szavai viszont, ami egyenes következménye volt Hypnose provokációjának, nah az mindent vert.
Az első beismert szónál Alexnek beugrott az a kép, amikor a lány, .... vagyis fiúúú >< átkarolta hátulról....
ennyi, képszakadás. Nem is hallotta Jun további szavait, de talán még a többiek sem, mert félre nyelt, és hosszú percekig szentül hitte, hogy meg fog fulladni.
Előre hajolt és ami teát nem köpött még ki azt most kiöntötte, "szerencsére" nem volt már sok benne.
Krákogott és köhögött, sehogy se volt jó, de legfőképp a tudat, hogy ő tényleg lánynak hitte Junt! \o/
Ha ezek után Hypnoseról is kiderül, hogy fiú, akkor ő most azonnal kirohan a szobából, és bezárkózik a sajátjába. Neutral\o/
Nem volt mondandója az ügyhöz. wtf 

- Nem jó színész? LOL Dehát fiú, és mindenkivel elhitette, hogy lány. \o/
Snowcat facepalm
 
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Exp:
[Küldetés] Tégla - Page 4 Exp_bal5187/5300[Küldetés] Tégla - Page 4 Exp_ures  (5187/5300)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tégla - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Tégla

Témanyitás by Jun Pént. Szept. 13 2013, 06:43

Amint elmondtam a kis titkomat, ami talán nem is titok, csak egy olyan dolog amit nem hangoztatok szinte mindenkit ledöbbentettem. Alexre rátört a fuldoklás, szinte már feldobta a talpát, aggódva néztem ahogyan levegőért kapkod, hangosan krákog, de nem nyúltam hozzá nem ütögettem meg a hátát. Lehet, most valami elvetemült alattomos embernek hisz, hogy csak úgy lánynak adtam ki magam. Talán valamilyen szinten igaza is lenne, elég övön aluli húzás volt tőlem ezt így bevallani. Hypnose pedig a nevetéssel egyre inkább valami gonosz főhősnő szerepébe juttatta magát a szememben. Snowcat továbbra is aranyos és kedves, próbál védeni a többiek vádjaitól, de attól tartok nekem itt lehet már befellegzett és a vörös királynő győzött. Sóhajtottam egyet.
- Bocsánat, hogy csak így nyersen kimondtam... Nem akartam ezzel senkit sem félrevezetni. Tényleg! - hangsúlyoztam ki a "Tényleget". - De ami biztos, hogy én Hypnosera fogok szavazni, valami nem tetszik benne, és biztos vagyok benne, hogy van mit rejtegetnie neki is, talán sokkal durvább mint amit az enyém volt. - nem ültem vissza a helyemre inkább a falnak dőltem és figyeltem a többieket. Kicsit elmosolyogtam Alex reakcióján a színészes dologra.
- Valójában tényleg rettenetes színész vagyok, - kuncogtam kicsit, - én már nem hiszem, hogy tudnék férfiként élni. Túlságosan belém rögzült ez az élet. - tartottam egy kis szünetet, Igen tényleg már nem is emlékszem mióta élek "nőként"... - Ha már mindenki kifejtette, hogy kit tart gyanúsnak és mennyire nekem sem kéne magamban tartanom, igaz? - gyorsan végiggondolta, hogy milyennek is ismerte meg az elmúlt pár napban a város lakóit.
- Első számú Hypnose, már az elején sem volt túl szimpatikus, túl sok rejtély lengi körbe, szinte semmit sem tudtunk meg róla... Ayato-ról nem igen tudok mit mondani, azt hiszem ő is olyan titokzatos mint Hypnose, de azt hiszem benne jobban meg tudnék bízni. - néztem végig a társaságon, hogy ki legyen a következő. - Snowcat, szerintem a többiekkel téged szavaztunk meg egyedül ártatlannak. - küldtem felé egy barátságos mosolyt - Alex és Hürrem pedig... őket sehova sem tudom tenni, igaz, hogy első gyanusítottam Alex volt, de azóta már nem tudom mit mondjak, túl sok minden történt... Hürrem pedig... kiismerhetetlen, túlságosan nyugodt. - kicsit még gondolkodtam, hogy eléggé kifejtettem e a gondolataimat és indokoltam is.

//Egyenlőre Hypnose-ra rakom a voksom :3//
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
[Küldetés] Tégla - Page 4 Exp_bal3984/4100[Küldetés] Tégla - Page 4 Exp_ures  (3984/4100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tégla - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Tégla

Témanyitás by Snowcat Pént. Szept. 13 2013, 11:53

Hürrem és Ayato esete most félre lett söpörve, mert migint a csajféle a téma. Alex nyafogását és Jun-chan szavait most csendben hallgattam végig. Jun-chan mondta, hogy egyedül még én tűnök itt ártatlannak, úgyhogy egy hálás mosolyt küldtem felé, de Alex felé egy igen szigorú tekintetet. Amit Jun-chan bevallott, kicsit meglepett engem, de ha tényleg fiú, akkor ő lehetne az egyetlen olyan fiú, aki igen rendes. Nem úgy, mint az összes többi volt, akik azért utáltak, mert aranyos vagyok és tudom a módjait annak, hogy kell bánni a lányokkal. De vajon ez az igazság? Lehet, hogy csak hazudik, hogy leleplezze a csajnak álcázott cimbinket. Lehet, hogy be kell szállnom a játékba, nyo.
- Nya, csak egy lehetőség van, hogy rájöjjünk a csajfélénk valódi kilétére. Bocsássatok meg érte, ez még az én büszkeségemet is egy időre tönkre fogja tenni, persze, ha nem beszéltek erről később senkinek.
Azzal felálltam, és odaléptem hirtelen Hypnose közelébe, hogy nagyon zavarhassa őt a légköröm. Szinte már-már komoly csábos tekintetű, férfiúi arcvonásokkal néztem bele a szemeibe.
[Küldetés] Tégla - Page 4 Zak-kitsu-anime-boy-orange-hair
És végigsimítottam az arcán. Hangom olyan komoly és mindent bejáró volt, hogy akár szerencsétlen szöszinket is zavarba ejtené, pedig ő már így is látszólag ki van akadva.
- Ha te tényleg az vagy, akinek kimutatod magad, csajféle, akkor bizonyítsd be nekem, vörös hajú szépségem. Egy hozzád hasonló szépség meg tudja adni azt a csakélységet, amit egy férfi megkívánna tőled.
Azzal minden ellenvetést nem tűrően hirtelen a szájára tapasztom az enyémet. Igaz csókolóztam már egy lánnyal a randi folyamán, de azért igyekeztem még annál is szenvedélyesen adni neki a csókot, hogy érezze a törődést. Lehet, hogy kapok ezért egy igen nagy maflást. A lányok is szoktak, ha az engedélyük nélkül megcsókolják őket, de mi van abban az esetben, ha egy csajnak álcázott srácot kapnak le?! Tulajdonképpen kettőnk közül nem én vagyok az, aki szív, hanem Hypnose, már ha ez a neve igazából. De én bizony addig fogok rámászni, és addig nem fog menekülni, amíg le nem buktatja magát, nyehehehehehe! A lánynak öltözött fiúknak ez a szituáció bizony nagyobb szégyen, és ezzel az életük végéig élni kell. A csók közben fél karral a derekát szorítom magamhoz, másik félkarral pedig a haját simogatom.
Snowcat
Snowcat
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 230
Join date : 2013. Jun. 20.
Tartózkodási hely : Hát a másvilág!

Karakterlap
Szint: 11
Exp:
[Küldetés] Tégla - Page 4 Exp_bal593/600[Küldetés] Tégla - Page 4 Exp_ures  (593/600)
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tégla - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Tégla

Témanyitás by Hermit Pént. Szept. 13 2013, 21:30

* Hermit csak somolyogva nézte végig Alex fuldoklását.*
- Nah, kuckuc.
* Aztán Jun vette át a szót. De nem reagált rá semmit. Tetszett neki, amit hall magáról, mindig is ez volt a kedvence, amikor összezavarhatta a többieket, s nem tudtak vele egyről a kettőre jutni. Amikor kiismerhetetlen. És emiatt félnek is tőle, még ha nem is vallják be. Csak elmosolyodott erre a beszédre, de nem felelt. De ekkor a cicafiú aktivizálta magát. Már sejtette, mit akar. *
~ Fene... előbb kellett volna nekem... most légy okos.~
* Valóban azt tervezte, hogy rámászik az egyik fiúra, csak hogy bizonyítsa a maga igazát, de még húzta az időt. Hát, akkor ebből csinál egy kis murit. Így is jó. Ha a hegy nem megy Mohamedhez... Állta a fiú pillantását, bele is mosolygott a szemeibe. De nem várta meg a fiú lépését. Hirtelen átkarolta a nyakát, magához rántotta, s megcsókolta a fiút. *
~ Nő vagy. Nő vagy. Nő vagy. Nő vagy. ~
* Magára értette, hogy nő, mert ha a férfi szerepét veszi át, s azt képzeli, hogy a cicafiú a lány, akkor abból nem sülne ki jó dolog, ugyanis Hermitet nem igazán izgatják a lányok. Így kénytelen volt úgy játszani a dolgot, ahogy a csitrik szokták. "Jaj, egy helyes pasi a szemembe nézett, most el kell olvadnom." Szenvedélyesen csókolta meg Snowcatet, majd durván eltolta magától, de kacéran nézett a szemébe. *
- Egészségedre.
* Majd elfordult, s a teához sétált, hogy töltsön magának még egy csészével. Közben vigyorgott. De esze ágában sem volt védeni magát sem azért, hogy ne szavazzák ki, sem azért, hogy bizonyítsa szavakkal, hogy ő lány. Hisz nincs más dolga, mint a színjáték. S Hermitnél nincs jobb színész, az biztos. Osztálytársai már csak tudják. Cool *
- Jah.
* Mint akinek valami eszébe jutott.*
- Jun kedves, rád szavazok.
* Kacsint a lányfiúra, majd kortyol a teából. *

//Junra szavazok. Smile //
Hermit
Hermit
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 331
Join date : 2013. Mar. 24.
Age : 32
Tartózkodási hely : 1. szint

Karakterlap
Szint: 16
Exp:
[Küldetés] Tégla - Page 4 Exp_bal955/1000[Küldetés] Tégla - Page 4 Exp_ures  (955/1000)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tégla - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Tégla

Témanyitás by Snowcat Pént. Szept. 13 2013, 21:59

A csajféle egy valamire nem számított. Bizony! Miután olyan jól próbálta megjétszani magát, észrevehető volt a különbség. Így mikor egymást eltoltuk, nagy rikkantással rámutattam.
- ÁHHÁ!!! CSALÓ VAGY!!!
Eposziasan rámutattam a lebukott kis pajtásunkra.
- Úgy csókolózol, mint egy pasi! És bizony én már csókolóztam más csajokkal is, úgyhogy tudom, milyen az igazi lány csókja! Másfelől hiába mereszted felém a csábos pillantásokat, tudom, hogy egy buzeráns pasas vagy női álcában, bizony! A tekintetedből és közelségedből - persze a lányoknak van egy sajátos illatuk, ami neked nincs is - elég sok minden árulkodott, és ez bőven elég ahhoz, hogy én, aki jobban ért a csajokhoz, meg tudjam állapítani, hogy te nem is vagy lány! Na szóval, hapsikám, ki vagy te igazából, és még mi rejteni valód van? Tud róla a guild-vezéred is, nyo? A lehető legnagyobb szarban lehetsz, ha nem vagy elég őszinte! Vége a színészetnek!
Azzal diadalittasan leülök a székemre, és gonoszul vigyorogtam.
- És nem is csodálkoznék, ha ezért pont te lennél a tégla, bizony. És ezt még a jövőben is felhasználhatjuk bármikor ellened. Szóval válassz: magadtól kiszállsz, vagy kiszavazunk. Nincs már mit mentened, de azért jó voltál, szépfiú!
Bár igaz, annyira Hermitre koncentráltam, hogy Jun-chant nem értékeltem le, pedig ő aztán sokkal jobban tudta álcázni valódi kilétét nemével kapcsolatban. Ennyi erővel őt is akár kidobatnánk, de azért közte és az általam lebukott kis cimbink között ég és föld van. Erre a fordulatra tényleg nem számítottam, mivel Jun-chan még kicsinyke ahhoz, hogy egyből kinézzem belőle, hogy valami nem stimmel vele. Hát igen, a kisebbek és a fiatalok a legjobb színészek, de érzem, hogy attól, hogy ezt titkolta, még nem lehet tégla.

/Hermitre szavazok/
Snowcat
Snowcat
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 230
Join date : 2013. Jun. 20.
Tartózkodási hely : Hát a másvilág!

Karakterlap
Szint: 11
Exp:
[Küldetés] Tégla - Page 4 Exp_bal593/600[Küldetés] Tégla - Page 4 Exp_ures  (593/600)
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tégla - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Tégla

Témanyitás by Halász Alex Pént. Szept. 13 2013, 22:09

- Úgy csókolózik mint egy pasi?
Mert már csókolóztál pasivaaaal? o.O

Nah itt szakadt meg a kép. Felállt, megfordult, kiment! Neutral
De még előtte. Az ajtóból.
-Mégse Jun. Snowcatre szavazok.
Így féloldalasan nyögte ki, majd kilépett az ajtón. Az sem érdekli, hogy a hócica mi is volt. Majd másnap megtudja.


//Snowcat//
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Exp:
[Küldetés] Tégla - Page 4 Exp_bal5187/5300[Küldetés] Tégla - Page 4 Exp_ures  (5187/5300)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tégla - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Tégla

Témanyitás by Jun Pént. Szept. 13 2013, 22:16

Falnak támaszkodva figyeltem az eseményeket, Snowcat valamit a fejébe vett és ez látszik is rajta. Az lemúlt három napban szerintem még sosem lépett ilyen közel Hypnosehoz, sőt szerintem őt kerülte a legjobban. Majd elkezdett szemezni vele, elég érdekes terv. Majd egyre közelebb és közelebb hajoltak egymáshoz. Már szinte láttam lelki szemeimmel, ahogyan a lány ijedten eltolja magától, de más történt. A teremben a levegő megfagyott körülöttem, tátott szájjal néztem ahogy, vadul elkezdte csókolgatni a tőle jóval fiatalabb srácot. Szenvedélyesen, szinte már rossz volt nézni, ahogyan szipolyozza ki belőle az életerőt... Már-már belepirultam az eseményekbe, amikor végre befejezték.
- Nem akarok kötekedni de... mégis honnan tudod, hogyan... csókol egy pasi? - néztem meglepetten Snowcatre, eddig egész végig abban a hitben voltam, hogy utálja a férfiakat, vagy valami baja van Alexékkel. Erre most, titkos célzást tesz a férfiak csókjára? Megráztam a fejem, gondolataimat odébb söpörtem, a csókot kivertem a fejemből. - Én is meg akarom tanulni ezt a megismerő képességet. - mormogtam magamban, bár ha jobban átgondolom a dolgokat, én épp elég csodálatos vagyok így is. Nincs szükségem nem felismerő képességre.
- Ha nekem is olyan testem lenne mint neked, én is bármit elérhetnék a férfiak manipulálásával! - förmedtem a nőre, ez nem igazságos, tudom, hogy már az elejétől fogva az volt a célja, hogy a legokosabbat tünteti el először és láss csodát igazam volt. - De hidd el, ha én most innen eltűnök még hallani fogsz felőlem! Már csak a kellemetlen téma miatt is...

// Hypnose/Hermit :3//
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
[Küldetés] Tégla - Page 4 Exp_bal3984/4100[Küldetés] Tégla - Page 4 Exp_ures  (3984/4100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tégla - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Tégla

Témanyitás by Ayato Hironori Pént. Szept. 13 2013, 22:46

Az események továbbra is gyorsan pörögtek körülöttem, de jól elvoltam így is. Bontakozzanak csak ki nyugodtan, hátha valamelyik elszólja magát. A kérdésem látszólag csak Hypnose hallotta, meg de tény hogy közben valami igazán érdekes dolog terelte el a figyelmüket. Felszaladt a szemöldököm Jun vallomását hallva és még rá is néztem csodálkozva de, aztán gyorsan rendeztem az arcvonásaimat. Hát persze hogy fiú. Egyértelmű. Semmi meglepő nincs ebben, ha alaposan megnézzük. Természetesen tudtam a kezdetektől fogva, hisz egy ilyen tény nem kerülheti el az én éber figyelmemet.
Ezek után viszont tényleg kezdtek elszabadulni a dolgok. Jun érdekesen érvelt Hermit ellen de nem gondolnám hogy ő is fiú. Viszont minimum elgondolkodtató volt a dolog, még ha amúgy nem is kapcsolódott szorosan a játék lényegéhez a nemek kérdése. Snowcat viszont továbbra is hevesen védte a lá… fiút. Valami szöget is ütött a fejemben.
– Érdekes… - szólaltam meg majdnem mintha csak magamban beszélnék de azért nem lehetett nehéz meghallaniuk. - Érdekes hogy mennyire védik a másikat. Mintha csak a két tégla próbálná egymást megóvni a kieséstől. - pillantottam a Snowcat-Jun párosra. Nem is fűztem hozzá többet a hangosan kimondott gondolatomhoz. Kezdjenek vele, amit akarnak. Mindenesetre már majdnem száz százalékig biztos voltam benne hogy kire teszem a voksom. Snowcat kezdett egyre messzebbre menni, és amit ezután csinált arra már tényleg nem tudtam mit tenni. Előre dőltem az asztalra téve a könyökömet és a homlokomat dörzsöltem. Eleinte talán Hypnosera szavaztam volna, de az a kölyök annyira életképtelen…
– Snowcatre szavazok. - jelentettem ki rögtön Alex után és erős késztetést éreztem, hogy kövessem a fogadón kívülre de, úgy döntöttem kivárom a végét bármennyire is nehéz lesz.

//Bocs Snow Razz //
Ayato Hironori
Ayato Hironori
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 57
Join date : 2013. Jul. 27.

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
[Küldetés] Tégla - Page 4 Exp_bal100/500[Küldetés] Tégla - Page 4 Exp_ures  (100/500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tégla - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Tégla

Témanyitás by Kuromajo Pént. Szept. 13 2013, 22:55

Kuromajo meglepődve figyeli a fordulatokat, majd felkuncog, mindenki más számára nem hallható módon. Ó, ha tudnák azt a játékosok, amit ő is. Jól szórakozott, ez kétségtelen, elégedetten támasztotta állát kézfejére és tovább figyelt.

Hypnose (2): Jun, Snowcat
Snowcat (2): Alex, Ayato
Jun (1): Alex, Hypnose
Nem szavazott: Hürrem

Határidő: vasárnap, 21 óra
Hat játékban lévő játékosnál a nappal azonnal véget ér, ha valakin összegyűlik négy jelölés.
Kuromajo
Kuromajo
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 327
Join date : 2013. Jun. 10.

Karakterlap
Szint: 29
Exp:
[Küldetés] Tégla - Page 4 Exp_bal3160/3300[Küldetés] Tégla - Page 4 Exp_ures  (3160/3300)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tégla - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Tégla

Témanyitás by Snowcat Pént. Szept. 13 2013, 23:36

- Mindjárt gondoltam, hogy ti ketten milyen szánalmasak vagytok, hogy azért szavazzatok rám, mert idegesítő vagyok, és amit csináltam előbb. De elég logikus a magyarázat, nem? Hát figyu, skacok, én már csak tudtam, hogy ez így van, csak nem akarjátok elfogadni az igazságot. De ha ki is repülök innét, de jusson eszetekbe, ha végül belesétáltok egy ilyen álnok csaló csapdájába, még a kiszavazás is jobb annál, mint a szégyen tudata, hogy átvertek. Jun-chan, ami azt illeti, azt tudom, hogy milyen egy lány csókja, és az illata. Ezt nem tanulni kell, hanem természetesen tudni, nyo. De a lényeg, hogy ezen a játékon kívül is addig fogom kísérteni ezt a csalót - aki perpill az ujjai köré csavarta a szöszinket -, amíg végül felfedi igazi kilétét. Tehát ezért is vagyok biztos már az eleje óta, hogy a csajféle az egyik téglánk. Ami titeket illet, Alex és Ayato, vagy ki a bánat vagy, jól gondoljátok meg, hogy melyiket érdemes kidobni. Az idegesítő, ám talán ártatlant, vagy pedig azt, aki átver miundenkit a színészkedéseivel, és egyszer se volt őszinte hozzátok. Bizony! Szóval ez jusson az eszetekbe, mielőtt annyit mondok: "én megmondtam!"
Remélem ez a kis okoskodás és észosztás a két kiszavazóm felé lesz némi hatással, nyo. Még akkor is, ha mondjuk engem biztosra kidobnak a francba. Remélem, hogy ez a kis szemétláda előbb vagy utóbb lebukik végre.
Snowcat
Snowcat
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 230
Join date : 2013. Jun. 20.
Tartózkodási hely : Hát a másvilág!

Karakterlap
Szint: 11
Exp:
[Küldetés] Tégla - Page 4 Exp_bal593/600[Küldetés] Tégla - Page 4 Exp_ures  (593/600)
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tégla - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Tégla

Témanyitás by Hermit Szomb. Szept. 14 2013, 14:39

*Nem igazán értette Hermit, hogy Snowcat most miért is tartotta ezt az egészet bizonyítéknak. Megrántotta a vállát. Vicces volt nézni, ahogy a többiek ő miatta vitatkoznak. Alex távozása a teremből egyszerűen drámai és hatásos volt. Ayato beszólása is szuper volt. *
- Jahj, cicafiú. Most lebuktam, tényleg fiú vagyok!
* Jelentette ki bűnbánóan, de látszott is rajta, hogy csak viccel. Odasétált Snowhoz, s megsimogatta a fejét, közben beletúrt a hajába. *
- Jól van kedves. Ayato, igazad van. Jun, megúsztad. A kis cica-cicafiúra szavazok.
* Kacsintott a srácra, majd leült egy székre, s várta a nap végét, ami rohamosan közeledett. *
-Ne haragudj, cicus... de egszerűen ostoba vagy!
* Rá se nézett Snowra, arra sem tartotta méltónak, hogy tekintetével illesse.*

//Snowra szavazok inkább//
Hermit
Hermit
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 331
Join date : 2013. Mar. 24.
Age : 32
Tartózkodási hely : 1. szint

Karakterlap
Szint: 16
Exp:
[Küldetés] Tégla - Page 4 Exp_bal955/1000[Küldetés] Tégla - Page 4 Exp_ures  (955/1000)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tégla - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Tégla

Témanyitás by Snowcat Szomb. Szept. 14 2013, 15:31

Hagytam, hadd játsza meg magát még mindig a téglajelölt, de tudtam, hogy a mai napon én leszek a kieső, de hát megérte a próbát. Aztán kaján vigyorral odamentem a lecsücsülő csajféléhez, ha az már oda se akart nézni.
- Nos, ha ezt akarod, akkor fejet hajtok annak, hogy repüljek innét. Sőt! Önkéntesen akkor távozom is a jelenlévők sorából... de nyo, be kell ismernem, hogy jól szórakoztam amúgy is! Jun-chan, igazán jóbarát vagy, még ha egyedül belőled nem sikerült éreznem, hogy fiú vagy igazából. Számomra mindig is cuki kislány maradsz, és remélem, te nyered meg ezt a játékot, és seggberugdosod itt ezt a szánalmas kanbandát. Főleg ezt a kis imposztort. - búcsúzóul mosolyogtam Jun-chan felé, aztán még visszanéztem a kis szemétládára. - Ne félj, fogunk még találkozni, és addig foglak kísérteni, amíg véget vetek szánalmas színészkedésednek. Csakhogy tudd, mindenkit átverhetsz, de engem, Snowcatet bizony nem. És íme a búcsúajándék, hapsikám!
Hirtelen akkorát bemostam Hypnosenak teljes erőből, és ökölből, hogy talán még fel is borult a székével, én meg vigyorogva búcsút intettem a többieknek, és elindultam az úton, ahol már Kuromajo várt engem, na meg Regina is. Szóval olyan gyorsan elhúztam a csíkot, hogy meg se vártam a bemosás utáni eseményeket.
- Pápá, Jun-chan és idióta kantársadalom!

/Szóval még önkéntesen is távoztam, és bocsi, Kuromajo, akartam egy félig dráma félig eseményes és színpadias távozást Snowcattel. XD/
Snowcat
Snowcat
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 230
Join date : 2013. Jun. 20.
Tartózkodási hely : Hát a másvilág!

Karakterlap
Szint: 11
Exp:
[Küldetés] Tégla - Page 4 Exp_bal593/600[Küldetés] Tégla - Page 4 Exp_ures  (593/600)
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tégla - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Tégla

Témanyitás by Kuromajo Szomb. Szept. 14 2013, 15:55

A városka védett területnek számít, így a rendszer megvédi Hypnose-t az ütéstől, csupán egy lökéshullámot érezhet, ami elképzelhető, hogy valóban felborította őt a székével együtt. Ettől függetlenül Snowcat távozóra fogja, és valóban, a városhatárban vár rá a hűvös tekintetű játékmester, Regina, na meg visszakapja a fiú a felszereléseit is.


Snowcat többségi jelöléssel kiesett a játékból.

Snowcat (4): Alex, Ayato, Hypnose, Snowcat
Hypnose (1): Jun, Snowcat
Jun (0): Alex, Hypnose
Nem szavazott: Hürrem

Kezdetét veszi a 3. ÉJJEL
Határidő: hétfő, 21 óra
Akinek éjjeli cselekvése van, PÜ-ben küldje el a választását Kuromajonak. Ha előbb beérkezik a határidőnél az összes PÜ, a következő nap hamarabb elkezdődik.
Kuromajo
Kuromajo
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 327
Join date : 2013. Jun. 10.

Karakterlap
Szint: 29
Exp:
[Küldetés] Tégla - Page 4 Exp_bal3160/3300[Küldetés] Tégla - Page 4 Exp_ures  (3160/3300)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tégla - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Tégla

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.