Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Előtörténet

Go down

Előtörténet Empty Előtörténet

Témanyitás by Vendég Szomb. Jún. 15 2013, 18:35

Név:Kirigaya Kazuto- játékbeli név:Kirito
Nem:Férfi
Kaszt:Karforgató
Kor:15
Kinézet:Kb 175 centi magas ,Átlagos testalkattal,Közel vállig érő fekete hajjal,barna szemekkel


Jellem:Segítőkész de ugyanakkor sokszor aggodalmas srác vagyok,általában segítek az embereknek de vissza ugyanezt soha nm kapom,akinek szüksége van rá annak segítek(Jó tett helyében,jót várj).Nem szer,tem a társaságot mert enyhén visszahúzódó-félénk vagyok.A bizalmamat ki kell érdemelni.


Képesség:Csillag folyam:Egymás után 58-szor megvágja az ellenfelet vágáson ként 0,3 százalék életet vesz le


Előtörténet:Egy átlagosnak mondható családba születtem  szüleim meghaltak így anyukám hugához kerültem,gyerekkorom óta érdekeltek a számítógépek.Barátaim nem igazán voltak így a játékokban éltem ki magam.Építgettem az én saját kis gépemet úgy hogy mindig jobb és jobb dolgokat tettem bele.Egy nap láttam egy hirdetést egy VRMMorpg játék béta teszteléséről így hát jelentkeztem is be kerültem a béta tesztbe.A tesztelés alatt csak a 8. szintig jutottam. 
Vége lett a béta tesztnek így hát vártam hogy kiadják a végleges játékot.Ez meg is történt majd a játék induláskor be is jelentkeztem.Elmentem a közelben lévő mezőre(farmoló hely)
fejlődni,majd amikor nézegettem a beállításoknál a menüt megpillantottam hogy nem lehet kijelentkezni ekkor harangszót hallottam és kényszerítve a városba teleportáltak minket itt hirtelen megjelent a játék fejlesztője Kayaba Akihiko és elmondta hogy csak akkor lehet kijelentkezni ha végig visszük a játékot továbbá elmondta azt is,hogy ha a játékban meghalunk akkor a valóságban is.Nagyon megrémültem és hirtelen bele gondoltam abba hogy hogyan fogok meghalni,miután befejezte a beszédet elindultam a következő város felé a következő mezőkre hogy megerősödhessek.A továbbiakban Solo játékosként folytattam a játékot.Egészen a 74. szintig szólósztam de onnantól nehézségeim akadtak így egy velem körülbelül egy szinten lévő játékossal fejlődtem tovább 

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Előtörténet Empty Re: Előtörténet

Témanyitás by Cardinal Szomb. Jún. 15 2013, 18:58

Ossu! Very Happy

Sajnos nem tudom elfogadni az előtörténeted a következő két fő ok miatt:
"A manga és az anime karaktereit csak a Staff használhatja!"
"Az előtörténetnek legalább 500 szavasnak kell lennie."

Kérlek, olvasd el a Szabályzatot karakterkészítés előtt. Ha ezután bármilyen kérdésed támad, bátran írj PÜ-t valamelyik adminnak vagy kérdezz a megfelelő topikban.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.