Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Azmaria elötörténet

2 posters

Go down

Azmaria elötörténet Empty Azmaria elötörténet

Témanyitás by Azmaria Kedd Okt. 15, 2013 10:40 am

Név: Azmaria Henrik ( Azmaria )
Nem: Nő
Kor: 12
Kaszt: Állatidomár

Kinézet:

Első ránézésre mindenki aszt hiszi hogy átlagos kislány. Hosszú halvány lila haja van,általában kiengedve hordja, szeme színe vöröses.148 cm magas. A feje tetején egy rózsaszín sapka van, egybe ruhákba szokott lenni ami csak a térdéig ér.

Jellem:

Kedves, segítőkész lány. Senki be se a hibákat keresi, hanem mindig a legjobbat látja meg benne. Ha valakinek segítségre van szüksége ő biztosan egyből segíteni fog neki. Próbál senkinek se a terhére lenni.

Képesség:

Mióta az eszét tudja megvan az a képessége, hogy, ha énekel meggyógyítja  mások sebeit. De a sajátját nem tudja. Más néven nincs támadó, vagy védekező képessége, csak másokon tud segíteni.

Előtörténet:

12 évvel ezelőtt Portugáliában születtem. Nem is gazdag, de nem is szegény családban. Sajnos a szüleimről nem sok mindent tudok, mert furcsa módon, felégett a házunk és egyedül én éltem túl. Ekkor még csak 3 éves lehettem. Árvaházba kerültem. Itt sok barátom lett, sok mindenbe segítettem. Jókat játszottunk  nevetgél a többi gyerekkel.Mindig szívesen hallgattak ha énekeltem. 8 éves koromba örökbe fogadott egy család. Őrültem, hogy én is egy család része lehetek, de egyben szomorú is voltam, mert itt kel hagynom az árvaházat. Sokan mondták, hogy ne szomorkodjak, biztos jó lezs az új családommal is. Pár hónapig tényleg nagyon jó volt mivel abba a családba lett két mostoha testvérem is. Velük is sokat játszottam. Egy nap viszont az egyik gyerek csúnyán megsérült a térdénél. Nagy vágás lett rajta, és nagyon vérzett is. Úgy gondoltam talán megpróbálhatom meg gyógyítani a sebét. El kezdtem énekelni és szépen elmúlt a seb. Először megköszönte, majd a testvérével, elkezte rám mondogatni, hogy boszorkány. Amikor pedig láttak hogy csak úgy az ablaknál énekkelek és odaszálltak hozzám a madarak. Akkor pedig azt mondák, hogy ez beteges ilyen nem létezik, hogy, ha valaki énekel oda szálnak a madarak. És ezért a szüleik úgy gondolták rossz hatással lehetek rájuk így megtiltották nekem hogy szóba álljak gyerekeikkel. Inkább azt mondták, hogy segítsek a házi munkákba. Hamar megtanultam mitt, hogy kell, még élveztem is amit csinálok. Idővel viszont rám hagyták az egészet. Kicsit elszomorodtam, mikor néha kinéztem az ablakon, és láttam hogy a gyerekek játszanak. Viszont a mikor mosolyogtak én is velük mosolyogtam. Ekkor az anyukájuk mindig rám szólt, hogy miért mosolygok, hiszen még nem vagyok kész a munkákkal. Amikor eltörtem véletlenül egy tányért mindig nagyon dühösek lettek rám, és aszt mondták haszontalan vagyok biztos senkinek se kellenék. Karácsonykor pedig mindig elültek vásárolni, és amikór visszajöttem már rég megedték az ünnepi ebédet. 12 éves koromba eladtak egy kicsi utazó zenekarnak. Ott nagyon boldog voltam mindenki kedves volt hozzám. És mivel nagyon kicsi volt a zenekar, mert csak pár hegedűs volt benne, ezért mindenkinek megvolt a saját szerepe. Mivel csak két hónapig voltam nálunk ezért a legkedvesebb emlékem az volt velük, hogy amikor karácsony felé közeledett az év megkérdezték tőlem, hogy tudok-e karácsonyi dalokat. Azt mondtam nekik, hogy sajnos nem tudok. Én azt gondoltam, hogy ezért nagyon mérgesek lesznek rám, de helyette elmosolyogtak, és azt válaszolták nem baj. Majd egy csomót úgy is megtanítanak nekem, mert ilyenkor van a legtöbb dolguk karácsonykor.  Amikor az utazó zenekarral Amerikában jártunk ott akaratom ellenére elszakítottak tőlük, és egy család fogadott magához. Én nem akartam velük menni mert úgy gondoltam, hogy megint csak a bajt csinálom, meg különben is a zenekarra úgy tekintettem mint egy családra. Végül még is csak velük mentem. Abba a családba egy 15 év körüli lány is volt. Először ellenségeként nézett rám. A szülei pedig azt mondták bátran szólíthatom őket anyának, és apának. Végre úgy gondoltam rám talált a boldogság. Míg egy nap levél érkezett azzal a hírrel, hogy a zenekar egy vonatbalesetbe meghalt. A fájdalomtól könny csordult ki a szememből de letörültem és aszt mondtam helyette biztos a mennybe boldogságra fognak lelni, és ott a többieknek játszhatnak majd. Befutottam  a szobámba. És nem is kellet hozzá pár perc a lány utánam futott.
Azt mondtam a lánynak, hogy a szárnyaim mindenkire csak balszerencsét hoznak. Erre ő:-Ne játszd meg magad senki kedvéért sem, ha dühöngened kell dühöngj, ha nevetned kell neves, ha szomorú vagy sírj. Én azon nyomban sírva fakadtam. De a lány csak nyugtatgatott, és aszt mondta meglátod minden jobb lesz majd. Nagyon jóba lettem a lánnyal. Mikor eljött a 16. születésnapja akkor egy Sword Art Online nevű játékot kapott és vele együtt a Nerve Gear nevű játékkonzolt. Ez persze nagyon sokba került, mert Japánból kellet ideszállítani és maga az egész is sokba került, de mivel gazdagok voltak könnyen megszerezték. A lány azt mondta nekem, hogy aszt szeretné, ha én próbálnám ki először. Sokáig tiltakoztam, de nagy nehezen bele egyeztem. Elmondott nekem minden, hogy mit, hogy kell. El is kezdtem, a kasztoknál se akadtam meg. nem szerettem volna fegyverekkel közlekedni a játékban. Meg az állatok mindig is megértettek engem, meg szeretem is őket. Mikor megláttam a grafikákat nagyon tetszett nekem, szép színes volt minden. én csak járkáltam föl is-alá a városban. De miután megtudtam aszt a szörnyűséget, hogy mind  itt ragadtunk a játékban míg el nem érjük a 100. szintet. Kicsit őrültem neki hogy én ragadtam itt és nem ő. De vajon mikor láthatom újra a napvilágot, mert, ha meghalok a  játékban az a való életben is halált jelent.
Azmaria
Azmaria
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 27
Join date : 2013. Oct. 14.
Age : 23

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Azmaria elötörténet Empty Re: Azmaria elötörténet

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Okt. 15, 2013 2:35 pm

Szia!

Az előtörténetet elfogadom. Mivel nem írtad hogyan néz ki a tojás, ezért az összes közül sorsoltam neked.

A tojásból egy Sas bébi(/fióka) kelt ki. (Ha más, gyakori petet szeretnél szólj nekem privát üzenet formájában.)

Ezután a legfontosabb, hogy pontozd a karakteredet. A karakterek kezdéskor tíz (10) pontot kapnak, amit a harcos alapra, azaz:
Élet: 2 (a pet élete élet/2)
Fegyverkezelés: 0 (a te és a peted találati esélye)
Erő: 0 (a te sebzésed)
Irányítás: 3 (a pet sebzése)
Kitartás: 0 (megegyezik a pet kitartásával)
Gyorsaság: 0 (megegyezik a pet gyorsaságával)
Speciális képesség: 0 (megegyezik a pet speciális képesség pontjaival)

Erre ráoszthatsz. Az elosztáshoz ha kéne egy kis segítség akkor ide kattints és a pontokat itt oszthatod el.

A kiosztás mellett kapsz tárgyakat is.

Kezdő Állatidomár Kés ( - )
Kezdő Ruha (felszerelt, +2 páncél)

Hazatérés Kristály (ezzel már ismert városokba teleportálhatsz)
1x Mini Potion (+5hp) - harc közben visszatölt 5 hp-t.

És ne feledkezzünk meg az aranyról. 70 arany üti a markodat.

Itt az idő adatlapot készíteni, amit itt tehetsz meg, új topic nyitásával, aztán ha játszani szeretnél, találj magadnak egy játszó vagy küzdőtársat esetleg jelentkezz küldetésre.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.