Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] A Blackriver kúria rejtelmei

5 posters

5 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

[Küldetés] A Blackriver kúria rejtelmei - Page 5 Empty Re: [Küldetés] A Blackriver kúria rejtelmei

Témanyitás by Hinari Szomb. Nov. 02 2013, 16:30


Feszülten pillantottam körbe: rendkívül idegesített ez a csend. Meg csend. És csend. Kezdett elmenni abba az irányba, amelybe nem akartam, hogy menjen, és itt most szó sem volt a fiúról, csak magáról a helyről, és hogy semmi sem változott, semmi sem történt. Én pedig az idő múlásával egyenesen arányosan kezdtem megmakacsolni magam, hogy mostmár csak azért sem. Hogy pontosan mire értettem mindezt, az még számomra sem volt világos, de hogy nem haladtunk előre, sem pedig hátra, egyáltalán, semerre sem… önkéntelenül is vágytam a változásra, akármire, egy adag kígyóra, vagy hogy elkezdjen magától csökkenni az életünk… bármi megtette volna. Felnéztem a plafonra, majd keresztbe fontam magam előtt a karjaimat.
- Nem ismerek rád. Eddig mindent megtettél a „szórakozásodért”, ez nem unalmas így? – nyomtam meg azt az egy szót, természetesen a Játékmesternek címezve a mondandómat. Kicsit ki akartam ugrasztani a hallgatásából, direkt kockáztatva, hiszen tudtam jól, hogy az ő kezében van az életünk. De ha tesz valamit, legalább történik valami, igen. Elhúztam a számat, és hátamat én is nekidöntöttem a folyosó falának, szemben Kazumával, elnéztem, ahogyan próbál felállni, sikertelenül. Kicsit rosszul éreztem magam az állapota miatt, ami rettentő meglepőnek hangzott így tőlem, mégis, jelen pillanatban én tehettem róla, hogy még mindig le volt bénulva. De, azt hiszem, önző voltam. Homlokomat ráncoltam, nem kerültem még ilyen helyzetbe talán soha, a kérdése pedig olyannyira nyilvánvaló volt, hogy fogalmam se volt, mégis mit feleljek rá. Eltettem én is a Katanát, ugyan nem az inventorymba, csak az övemen lógó tokba.
- Hát, nem tudom – lemondóan sóhajtottam, közben lázasan pörgetve az agyam: most először, képtelen voltam eldönteni, mi a helyesHa meggyógyítanálak, gondolom ugyanúgy megtámadnál… – néztem rá nyílt érdeklődéssel, igaz nem víve le a hangsúlyt a mondat végén, inkább befejezetlennek beállítva azt. Nem is tudom, nem bíztam meg benne, így a válasza sem kellett volna, hogy mérvadó legyen, de valahol nagyon kíváncsi voltam a reakciójára. Bizalom. Pff, mégis mit képzelek? Hiszen hidegvérrel megölt volna, ha teheti. Ámbár lehet csak azért, hogy ő maradjon életben. De ölt… a kúrián kívül is. De lehet…
Össze voltam zavarodva, nem is kicsit. Most mégis mit kéne elvárnom magamtól? Mi lenne az a tett, amit nem bánnék meg? Létezhet-e egyáltalán olyan tett ebben a helyzetben?
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Küldetés] A Blackriver kúria rejtelmei - Page 5 Exp_bal29686/10100[Küldetés] A Blackriver kúria rejtelmei - Page 5 Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Blackriver kúria rejtelmei - Page 5 Empty Re: [Küldetés] A Blackriver kúria rejtelmei

Témanyitás by Kazuma Szomb. Nov. 02 2013, 18:22

Elmosolyodtam, ahogy a saját gondolataim tükröződtek a Játékmester felé intézett szavaiban. Eddig állandóan az volt a gondja, hogy nem szórakoztatjuk eléggé, most pedig meg se mukkan. A végén még kiderül hogy az elejétől fogva csak egy kis csendet akart.
Megpróbáltam talpra vergődni de miután beláttam, hogy ez nem fog menni feltettem a lánynak a nagy kérdést. A válaszából sütött hogy teljesen tanácstalan. Elhúztam a számat.
– Lenne értelme? - tartottam rövid szünetet. - Nézd… - sóhajtottam. - ha minden áron végezni akartam volna veled, akkor addig tettem volna meg, amíg le voltál bénulva. Itt semmi sem biztos. Lehet később változni fog a helyzet, és ha a kijutáshoz arra van szükség, akkor ismét megtámadlak. Most azt mondom nem… nem támadlak meg. Akár hiszel nekem, akár nem, én csak ennyit mondhatok. Jelenleg nincs sok beleszólásom a döntéseidbe. Azt csinálsz, amit akarsz. - mondtam komolyan, a szemeit figyelve. Kezdtem eléggé megutálni, hogy itt heverek tehetetlenül előtte. Remélem, nem követtem el végzetes hibát, mikor nem öltem meg. A számok még mindig nálam voltak, mint a legerősebb ütőkártyám. Érthető hogy ő sem szívesen veszítené el a saját előnyét, ami a bénultságomból ered. Viszont nagyon elegem van már az egy helyben toporgásból is. Ha ez így folytatódik, akkor örökké csak itt fogjuk nézni egymást, hátha valamelyikünk elkövet egy végzetes hibát, ami valószínűleg nem fog bekövetkezni.
Három lehetőséget láttam a részéről. Megöl, és valószínűleg sosem jut ki. Itt hagy, hogy körülnézzen, hátha kihagytunk valamit. Esetleg elkészíti az ellenmérget és megpróbálunk valahogy összedolgozni. Ha őszinte akarok lenni én már ebben is benne, lennék de, ahogy neki is megmondtam. Nem biztos, hogy ez így is marad.
Kazuma
Kazuma
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Sep. 26.
Age : 29
Tartózkodási hely : otthon, vagy nem...

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
[Küldetés] A Blackriver kúria rejtelmei - Page 5 Exp_bal304/2100[Küldetés] A Blackriver kúria rejtelmei - Page 5 Exp_ures  (304/2100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Blackriver kúria rejtelmei - Page 5 Empty Re: [Küldetés] A Blackriver kúria rejtelmei

Témanyitás by Rosalia Szomb. Nov. 02 2013, 23:06



Csend...
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Blackriver kúria rejtelmei - Page 5 Empty Re: [Küldetés] A Blackriver kúria rejtelmei

Témanyitás by Hinari Szomb. Nov. 02 2013, 23:07

Nem tagadott rögtön, és ez jó volt, azt úgyse hittem volna el neki egy percig sem. Helyette mondott mást, komolyan mondta, és őszintén, hiszen minden mellébeszélés nélkül beismerte, hogy igen, ha úgy alakul, újra meg fog támadni. Nem is vártam volna el tőle, hogy ne tegye. Viszont abban igaza volt, hogy ez így most csak rajtam múlt, de azt hiszem, mégsem volt választásom igazából. Mit tehetnék? Leülhetnék és az idők végezetéig nézhetnénk egymást, a számkódot úgyse mondaná meg, annyira nem fél ő a haláltól, hogy ezzel lehessen rá hatni. Meg nem is akarnék. Vagyis jobban mondva, nem is lennék rá képes.
Egy kis gondolkozás után ellöktem magam a faltól, majd odaléptem hozzá, és leguggoltam mellé, hogy egy szintbe kerüljünk. Még talán egy pillanatig néztem a szemébe, majd a jobb karja felé böktem:
- Elő tudsz hívni Mini Potit?
Fölösleges lett volna megígértetnem vele bármit is. Ez a „most elkészítem az ellenszert, cserébe nem támadsz hátba” mindkettőnknek ártott volna, ígyis elég kellemetlen helyzetben volt, s nem kívántam tetézni a dolgokat. Semmi kézfogás, ígérettétel, megalázás vagy hasonlók. Ez most nem erről szólt. A válaszától függően hívtam le (vagy ha volt neki, akkor nem) a hárslevelek és a denevérszárny mellé egy potit a sajátomból, majd összekevertem a hármat a recept szerint, és megitattam a fiúval. Ettől rendbe kellett, hogy jöjjön, s ha jól emlékszem, nem is fog kelleni hozzá sok idő. Nem kérdeztem, jobban van-e, nem voltam az anyja, és a barátnője sem. Szó nélkül álltam fel, és léptem hátra, néztem, hogy hat-e az antiméreg, és ha helyrejött, csupán bólintottam. Rendben, na és hogyan tovább?
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Küldetés] A Blackriver kúria rejtelmei - Page 5 Exp_bal29686/10100[Küldetés] A Blackriver kúria rejtelmei - Page 5 Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Blackriver kúria rejtelmei - Page 5 Empty Re: [Küldetés] A Blackriver kúria rejtelmei

Témanyitás by Kazuma Vas. Nov. 03 2013, 00:38

Nem sokkal azután hogy elmondtam, amit akartam Hinari elindult felém. Átfutott az agyamon hogy talán most akar kivégezni de nem nyúlt a kardja után és a szeméből sem épp az sütött hogy készülne eltenni láb alól. Leguggolt elém és egy pillanatig farkasszemet néztünk egymással. A kérdésére enyhén felfelé görbült a szám. Nem értettem miért lenne rá szüksége.
– Már rég nem volt rá szükségem. - azonban alig fejeztem be a mondatot, már kezdtem kapiskálni a lényeget. A mini poti lenne a méreg ellenszere? A lány lehívott a menüjéből egy mini potit azonban úgy tűnik tévedtem, mert mást is lehívott mellé. Figyeltem, ahogy összekeveri a hozzávalókat és megpróbáltam jól az agyamba vésni. Ez az ellenszer még jól jöhet hasonló helyzetekben. Miután elkészült megitatta velem a furcsa ellenmérget - az a belerakott denevérszárny nem tetszett túlzottan de azt már rég megtanultam, hogy vészhelyzetben ilyesmin ne akadjak fenn. Szinte rögtön érezni kezdtem a hatását. Még mindig kicsit nehézkesebbnek éreztem magam a kelleténél, de a két perccel korábbi állapothoz képest ez már semmi volt és talán egy percen belül már emlékezni sem fogok rá. Hatásos szer. Feltápászkodtam a földről. Bólintott, amit halványan mosolyogva én is viszonoztam. A testem feletti irányítás visszaszerzésével a hangulatom is sokat javult. Még kijuthatok!
– Személy szerint a lépcső felé venném az irányt, ha nem probléma. - persze nem számított túlzottan hogy beleegyezik-e de úgy vélem ő sem akar tovább várakozni idefent. Elindultam a lépcső felé. Nem tudom egész pontosan mit vártam ettől. Azonban elegem volt ebből a kúriából és így vagy úgy de ki akartam végre jutni.
Kazuma
Kazuma
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Sep. 26.
Age : 29
Tartózkodási hely : otthon, vagy nem...

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
[Küldetés] A Blackriver kúria rejtelmei - Page 5 Exp_bal304/2100[Küldetés] A Blackriver kúria rejtelmei - Page 5 Exp_ures  (304/2100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Blackriver kúria rejtelmei - Page 5 Empty Re: [Küldetés] A Blackriver kúria rejtelmei

Témanyitás by Rosalia Hétf. Nov. 04 2013, 21:49

Előre dől a karosszékében, s eltűnődve mélyet szippant a szivarból, miközben tekintete továbbra is a képernyőre szegeződik.


Csend
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Blackriver kúria rejtelmei - Page 5 Empty Re: [Küldetés] A Blackriver kúria rejtelmei

Témanyitás by Hinari Kedd Nov. 05 2013, 12:39


Visszamosolyogtam rá. Valami megváltozott, és bár azért ott lappangott bennem a szorongás, a félelem a csalódástól, hogyha esetleg ezek után is megtámadna, de mégis, valahogy vidámabbnak éreztem most magam. Az a jóleső érzés kerített hatalmába, amikor valami jót cselekszel, és látsz pozitív visszajelzést, és örülsz neki, bármilyen apróság is legyen az. Például egy mosoly. Vagy hogy máris másképpen áll hozzád, és te is másképpen állsz őhozzá, hiába van szó egy piros indikátoros fiúról. És ez így most jó. Vagyis jobb. Az eddigieknél biztosan.
- Én is erre gondoltam – feleltem neki könnyedén, nem elfelejtve megjegyezni magamnak, hogy az utóbbi mondata sokkal udvariasabb volt, mint az összes eddigi együttvéve. Talán tényleg nem fog nekem esni, talán sikerül egy kis csapatmunkát produkálnunk így a végén, bár lehet már úgyis mindegy. Nem voltam bizakodó a Játékmestert illetően, továbbra se jelent meg, se nem küldött, jelzett nekünk semmit sem, hagyta, hogy azt csináljunk, amit akarunk, és ez, valljuk be, elég gyanús volt a részéről. Egy percig sem hittem, hogy kikerültünk a hatósugarából, csupán örültem, hogy per pillanat úgy cselekedhettünk, ahogy mi szeretnénk. Mégha bábok is voltunk eddig, és leszünk is még, valószínűleg. Követtem Kazumát a lépcső felé, majd lesétáltam a sárkányszobor mellett, egészen a vitrinig. Ott aztán megálltam, elmélyülten nézve a számlapot, tekintetemmel olyan részleteket kerestem, amelyek eddig nem voltak ott, s ez igaz volt a teremre is: amíg mi odafönt voltunk, akármi történhetett idelent. Rejtett bombák esetleg (Rolling Eyes), halk pittyegés, vagy egy szisszenés a fa árnyékából, bármi, ami azt közvetíthette felénk, hogy még nincs vége. Nyilvánvalóan csak akkor mentem tovább, ha megbizonyosodtam róla, hogy nincs ilyen veszélyforrás, észlelésem is segített. Nekitámaszkodtam a recepciós pultnak, és vártam, hogy a fiú bepötyögje a saját számait. Ezúttal rajta volt a sor, úgy éreztem, én már tettem valamit, így most ő jön. Veszítenivalónk már nem igazán volt. Ha a helyén volt a négy szám, és kinyílt a vitrin ajtaja, úgy még volt esélyünk kijutni, ha pedig nem… nos, nem tudom mit várt még tőlünk a Játékmester, mit tehettünk volna még.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Küldetés] A Blackriver kúria rejtelmei - Page 5 Exp_bal29686/10100[Küldetés] A Blackriver kúria rejtelmei - Page 5 Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Blackriver kúria rejtelmei - Page 5 Empty Re: [Küldetés] A Blackriver kúria rejtelmei

Témanyitás by Kazuma Kedd Nov. 05 2013, 17:09

Nyugodtan indultam el előtte. Nem tartottam tőle hogy hátba támad, hisz mostmár értelmetlen lett volna. Főleg hogy ő állított talpra a mérgezésből. A házon továbbra is síri csönd uralkodott, amit csak a lépteink zaja tört meg. A játékmester azonban továbbra is figyel. Érzem, sőt tudom, hogy készül valamire. Nem hagyja csak így véget érni. Ha sikerült jól kiismernem, akkor legalább egy utolsó dobásra még készül. Én viszont készen állok. Dobjon, csak ha akar. Ha eddig még nem szórakozta ki magát…
Egyelőre viszont - bár ez a nagy nyugalom nem tetszik túlzottan - minden rendben halad. Óvatosan haladtunk lefelé de úgy tippeltem, hogy a vitrinig talán nem ütközünk akadályba. Csak azt reméltem, hogy működik. Nem szeretnék arra rájönni, hogy talán a játék hátralevő részét ebben a házban kell majd eltöltenünk. Talán ettől a gondolattól tartottam legjobban. Annál a lehetőségnél minden csak jobb lehet. Ez a nagy csend pedig erősítette a kellemetlen érzést, aminek hatására szerettem volna az óvatosságot félretéve minél hamarabb a vitrinhez érni. Persze nem tettem.
Végül a vitrinhez érve Hinarira néztem. Láttam rajta, hogy nem ő akarja megtenni az első lépést. Nézzük csak mennyit ér neki a lehetőség. A vitrin elé léptem és végig ugrásra készen de beírtam a két számot. Tettem két lépést balra a vitrintől és várakozva néztem rá hogy beírja a saját számait miközben a köpenyem takarásában a kés markolatán, pihentettem a kezem. Árgus szemekkel figyeltem, ahogy ő is megközelítette a vitrint és bepötyögte a saját számait. Hagytam, hogy kinyissa és vártam, hogy mi lesz a következő lépés.
Kazuma
Kazuma
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Sep. 26.
Age : 29
Tartózkodási hely : otthon, vagy nem...

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
[Küldetés] A Blackriver kúria rejtelmei - Page 5 Exp_bal304/2100[Küldetés] A Blackriver kúria rejtelmei - Page 5 Exp_ures  (304/2100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Blackriver kúria rejtelmei - Page 5 Empty Re: [Küldetés] A Blackriver kúria rejtelmei

Témanyitás by Rosalia Kedd Nov. 05 2013, 19:05

Ahogy bepötyögitek a számlap segítségével a helyesnek vélt kódszámot, szerencsétekre már az első változat helyesnek bizonyul, mind a négy led zölden kezd világítani. Vagy talán ez már nem szerencse kérdése volt...? Mindenesetre a zár kattan egyet, majd résnyire kinyílik, így magatokhoz vehetitek a kulcstartók alatt árválkodó utolsó mozaikdarabot. Ezzel egyidőben a hátatok mögött a bejárati kétszárnyas ajtó kör alakú zárja körül halovány fénycsík fut körbe, s a bemélyedések kissé bejebb süllyednek, jelezvén, hogy befogadásra készek, éhesen tátongva várják a mozaikdarabok helyükre kerülését.
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Blackriver kúria rejtelmei - Page 5 Empty Re: [Küldetés] A Blackriver kúria rejtelmei

Témanyitás by Hinari Kedd Nov. 05 2013, 23:01


Elégedett voltam, persze azért nem teljesen, de az eddigiekhez képest nagyon jól haladtunk, és nagy nehezen sikerült elérnem a fiúnál, hogy végre beírja azokat a számokat, magától. Igaz ehhez végig kellett mennünk egypár kényelmetlenségen, de úgy az egészét tekintve, megérte… azt hiszem. Szemem sarkából figyeltem, ahogyan hátrébb lép, a viselkedése nem tetszett, de a kölcsönös bizalom hiányában aligha várhattam mást tőle. Annyit bizonyosan tudtam, hogy ha megtámad, akkor hátra tudok ugrani, ahhoz hagytam elég helyet magamnak, és a Katana is a kezem ügyében volt, végszükség esetére. Egy kis szünetet tartottam, majd beírtam a saját számaimat, kíváncsian várva, hogy lesz-e valami haszna. Aztán kinyílt a vitrin. Kifújtam a bent tartott levegőt, amit azt se tudtam, mikor és meddig tartogattam, nyilván ideges voltam, hiszen gyakorlatilag most látszott eldőlni minden.
- Időlimit, peersze – húztam el a számat, majd nyitottam ki az üvegszekrényt, Kazuma felé nézve, megerősítést vagy ellenkezést várva, hogy kivehetem-e én. Igazából mindegy volt, ameddig mindkettőnknél volt mozaikdarab, addig se előre, se hátha nem mehetett a másik, így végül mégiscsak meggondoltam magam, és odaengedtem őt. Nem mintha lett volna bármiféle kockázat egy sima mozdulatban, de hát ki tudja. Főleg, hogy ezzel talán erősítem benne a tényt, hogy én tényleg nem akarok neki rosszat… még. Sajnos egyre közelebb kerülünk a végéhez, így elkerülhetetlen lesz a dolgok eldöntése, amit jelen pillanatban nem lehet csak egyféleképpen megoldani. És most, hogy megvan minden mozaikdarab… A fiú felé fordultam. Az életcsíkja sárgában volt, még a Mini Potival együtt is, amit persze az enyémből kellett fogyasztania >.> … Talán egy erőbónuszos vágás elég lenne hozzá, hogy le is nullázza, de nem. Nem. Elindultam, otthagytam őt, az észlelésemmel fedezve magam, és közben azon járt az agyam, hogy most mégis mihez kezdjek. Bár rossz volt bevallanom magamnak (vagy nem is?), képtelen voltam ölni. De az önfeláldozás se működik, másokért igen, Szophie kedvéért például, de ez a fiú nem volt méltó rá. Kiröhögött volna, ahogyan én is önmagam, még a gondolatra is. Úgy tűnik, nincs más választásom.
- És most? – kérdeztem tőle, igyekezve fenntartani a szemkontaktust, hogy lássam, mire készül, mire gondolhat. Ha támadó szándékot vettem észre rajta, akárcsak egy aprót is, úgy elővettem a Katanát, de nem támadtam meg. Kivártam. Ha viszont a késeit az övén hagyta, akkor – igaz megtartva a pár lépés távolságot – de közel engedtem magamhoz és az ajtóhoz is. Meglátjuk, mi lesz most.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Küldetés] A Blackriver kúria rejtelmei - Page 5 Exp_bal29686/10100[Küldetés] A Blackriver kúria rejtelmei - Page 5 Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Blackriver kúria rejtelmei - Page 5 Empty Re: [Küldetés] A Blackriver kúria rejtelmei

Témanyitás by Kazuma Szer. Nov. 06 2013, 00:17

Sikerült, a vitrin nyitva volt. Azonban ezzel együtt más is megváltozott. Minden mozaikdarab megvan. Csak egy karnyújtásnyira van a szabadulás. Ennek az útjában, pedig már csak egyvalaki áll. Nem mondtam semmit a szavaira. Nem akartam semmit sem elkiabálni. Majd ha kinyílt az ajtó. Hinari gyanakvó tekintetéből tudtam hogy ő is eljutott azokra a következtetésekre, amikre én. Félreállt de egy pillanatra sem tévesztett szem elől, ahogy én sem őt. Óvatosan elvettem az utolsó darabot és az inventorymba száműztem, míg újra szükségem nem lesz rá. Alighogy a kezem ismét a késemen nyugodott az ajtó mozgolódni kezdett.
Három darab nálam, kettő nála és egy ajtó mely arra vár, hogy valamelyikünk kinyissa végre. Ismét egy hajszálon múlott minden. Azt hiszem, van még trükk a tarsolyomban, amivel kicselezhetném. Egy trükk amivel újabb bénító méreget adhatok be neki, ami után már nem állnék meg. Igazából minden megvan a sikerhez. Ha nem sikerül, akkor talán egy vágással elintéz de, minimálisra tudom csökkenteni a kockázatot. Akár még egy potit is felhasználhatok. Az ajtó felé lépkedtünk végig tartva a tisztes távolságot és a szemkontaktust. Megváltozott a csend vagy csak én éreztem úgy? Viszont vihart jelzett. Vajon megpróbálkozik velem? Nehezen tudtam eldönteni. Mind a ketten ugrásra készen álltunk de egyikünk sem mozdult. Hallgattak a fegyverek.
– Gondoltál már, arra hogy a Játékmester hazudott? - válaszoltam kérdéssel a kérdésére kicsit megkésve. Kimérten, nyugodtan beszéltem. - Mi van, ha mindketten kijuthatunk? - hagytam kis gondolkozási időt. Van a dologban logika, még ha nehezemre esett is hinni a lehetőségben. A másik lánnyal gondolkodás nélkül végzett. Miért tenne másképp a vesztessel?
– Mi van akkor, ha nincs vesztes? - léptem közelebb, és ha úgy láttam, hogy talán egyetért velem vagy legalább nem úgy áll ott, mint aki pillanatokon belül kész feldarabolni akkor elengedtem a késem markolatát és úgy közelítettem meg az ajtót. Továbbra is készen álltam rá hogy egy pillanat alatt védekezésre vagy támadásra váltsak de most nem ez volt a cél.
– Nem ölnélek meg, ha nem muszáj. - engedtem meg magamnak egy halvány mosolyt. Amennyiben hajlandónak mutatkozott megpróbálni, elkezdtem a helyükre illeszteni a darabkákat. A felszínen nyugodt próbáltam maradni azonban éreztem, hogy a szívem a torkomban dobog. A következő másodperceken múlik minden.
Kazuma
Kazuma
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Sep. 26.
Age : 29
Tartózkodási hely : otthon, vagy nem...

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
[Küldetés] A Blackriver kúria rejtelmei - Page 5 Exp_bal304/2100[Küldetés] A Blackriver kúria rejtelmei - Page 5 Exp_ures  (304/2100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Blackriver kúria rejtelmei - Page 5 Empty Re: [Küldetés] A Blackriver kúria rejtelmei

Témanyitás by Hinari Szer. Nov. 06 2013, 01:34


Talán tényleg változott valami. Úgy értem a régi és a mostani hozzáállásunk között. Mert a helyzet visszatért ugyanoda, ahol az idő lejárta előtt abbahagytuk; csak egy maradhat, csak egy juthat ki. Bevallom, nem tetszett, hogy visszakanyarodtunk ebbe a mederbe, de ezúttal láttam rajta, hogy elgondolkozik. Tőlem természetes volt, hiszen nem szoktam hozzá más játékosok párbajon kívüli megsebzéséhez, ő viszont eddig egészen simán megölt volna, ha lehetősége lett volna rá. Meg akkor is, ha nem. Most viszont nem úgy tűnt, mint aki rögtön nekem esik, láttam, ahogy keze a kései körül matatnak, majd mégis elveszi onnan őket: én is a helyén hagytam a Katanát.
Kérdése logikus volt, a Játékmester időlimites trükkje után mindenképpen. Valóban, lehet benne valami. De erre alapozzunk csak? Alapozhatunk-e másra? Nem tudtam eldönteni. Ő közeledett felém, az ajtó felé, végig egymást néztük, egy pillantást fölfelé azonban megengedtem magamnak. Tudtam, hogy nincs ott semmi, mégis, valahonnan figyelt minket az az ember, és én rá akartam jönni, honnan. De a gondolat hamar elfelejtődött, s ismételten átvette helyét a gondterhelt homlokráncolás és a tanácstalanság.
- Egy próbát megér – feleltem végül, mást nem igazán tudtam mondani neki erre. Valószínű ő is végiggondolt mindent, az opció, hogy mindketten kijussunk pedig elkeseredett válasz lehetett a részünkről, valami, ami a reményt táplálta bennünk, habár hasztalanul. Próbáltam fejben edzeni magam, hogy a következő pár percben meg kell, hogy öljem őt, más lehetőség híján, a mondata viszont, amit hozzátett, meglepett kissé, bár eszem ágában sem volt mutatni neki – Ezzel nem vagy egyedül – mosolyogtam vissza rá, ám magamban inkább csak a fejemet ingattam: saját magunknak nehezítjük meg a dolgot, ezekkel a gondolatokkal. Lehet valahol ez volt a célja, vagy tényleg őszintén beszélt? Furcsa volt, mert az utóbbit éreztem igazabbnak, hiába volt eddig olyan, amilyen. A most számított, most pedig… Érdekes viszony alakult ki köztünk. Konkrét jelzőket nem tudnék rá mondani, az egymás kölcsönös tisztelete lehet túl erős kifejezés lett volna, kívülről ostobaság, de valami mégiscsak lehetett benne. Piros inditákorosként, tudott nekem pozitív csalódást okozni, és talán visszafelé is megvolt ez, így most egyikünk sem szívesen végzett volna a másikkal. Legalábbis én így láttam. Léptem feléje egyet, ahogy a mozaikokat illesztgette a helyére, kíváncsi voltam, de féltem is. Betette mind a hármat, én következtem. Kerestem a tekintetét, majd bólintottam egyet, és ha odaengedett, lenyitottam a menümet, és a kezembe vettem a két darabkát. Azért az egy méter távolság kellett, nem tudhattam, hogy mit fog csinálni, amint kinyílik az ajtó. Ha kinyílik egyáltalán, és nem szakad ránk mondjuk egy adag kígyó helyette. Nyeltem egy nagyot, próbáltam határozottnak, magabiztosnak tűnni, ám nem tudom, mennyire sikerült. Mindenesetre én is a helyére tettem a maradék kettőt, majd vártam, vajon kattanni fog-e a zár.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Küldetés] A Blackriver kúria rejtelmei - Page 5 Exp_bal29686/10100[Küldetés] A Blackriver kúria rejtelmei - Page 5 Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Blackriver kúria rejtelmei - Page 5 Empty Re: [Küldetés] A Blackriver kúria rejtelmei

Témanyitás by Rosalia Szer. Nov. 06 2013, 21:37

Korona: Hinari kezdi a kört
Koponya: Kazu kezdi a kört
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Blackriver kúria rejtelmei - Page 5 Empty Re: [Küldetés] A Blackriver kúria rejtelmei

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Nov. 06 2013, 21:37

The member 'Rosalia' has done the following action : Kockadobás

'2 oldal halál/korona' :
[Küldetés] A Blackriver kúria rejtelmei - Page 5 4766597959_9de1fd561c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Blackriver kúria rejtelmei - Page 5 Empty Re: [Küldetés] A Blackriver kúria rejtelmei

Témanyitás by Rosalia Szer. Nov. 06 2013, 21:37

Az 5 mozaikdarab a helyén, körülöttök ismét felfénylik az a halovány fény, a zár is kattan, majd magától kitárul a kétszárnyas ajtó. Előttetek terül el a kúria udvara, lassan pirkad, a hajnal hűvös szele csapja meg arcotokat. A távolban látszik valahol messze a Kezdetek városának, vagy valamelyik szomszédos falunak a fénye. A védett terület biztonsága.
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Blackriver kúria rejtelmei - Page 5 Empty Re: [Küldetés] A Blackriver kúria rejtelmei

Témanyitás by Hinari Szer. Nov. 06 2013, 22:06


El sem hittem, hogy kinyílt az ajtó. Odakintről hűs levegő érkezett, nem is kellett kinyitnom, egyáltalán, mégcsak mozdulnom sem ahhoz, hogy önmagától elénk tárja a szabadságot a Játékmester. De az idő lejárt. Ez pedig rettentően zavart, túl egyszerű volt így, s bár mindenki más – valószínűleg – már rég kint lenne, én mégis haboztam egy rövidke pillanatot. Előrébb voltam, mint Kazuma, hisz én tettem be utoljára a mozaikokat, nekem nyílt ki, végülis. Azonban jól tudtam, hogy hiába egyetlen lépés a távolság, ő a gyorsabb: a képességem rég lejárt, és amúgyis erőn volt legutoljára, a lehűlési körök pedig nem tudom, hol tartottak pontosan. Reméltem, hogy még válthatok pár szót a fiúval, és nem kezd el rögtön kifelé rohanni, annyira csak nem lehet felelőtlen.
- Figyelj, ez nekem nem tetszik. Túl egyszerű – öntöttem szavakba a gondolataim, s bár nem vallottam volna be neki, de féltem. Nem bíztam a sikerben, pedig itt volt az orrom előtt, szinte tapinthattam az érzést, hogy végre kijutottunk. A kúriából legalábbis. Persze az udvar már más tészta volt, de ezzel még nem foglalkoztam. De mégis, mit is akartam az előző, felé intézett mondatommal? Lógott a levegőben, mondanom kellett volna még valamit, de mégis mit? Hogy „gyere, lépjük át a küszöböt együtt”? Minimum egy bénítót kaptam volna, hogy ő tegye meg az első lépést, amint mellém ér. Igaz, nem akart megölni, de kijutni igen, tehát minek ajánlottam volna föl neki a lehetőséget? Főleg a magam kárára? Egyetlen szempont miatt éreztem megkönnyebbülést, és ez nem az ajtó kinyílása volt. Nem kellett megölnöm őt. Ha most átlépem azt a küszöböt, és valami történik, akkor sem öltem, és ő sem. A másik pedig, egészen biztos voltam benne, hogy ő sem hagyja majd, hogy hamarabb kijussak, így valószínű nem lesz köztünk nagy távolság. Bekapcsoltam az Element Absorb gyorsasági bónuszát, mást nem tehettem. Bábok voltunk, úgy mozogtunk, ahogyan azt a Játékmester óhajtotta, és ez sajnos most sem volt másképpen. Nem kockáztathattam, a szabályok között volt, aki az első, az jut ki. Megindultam, ujjaimmal a Katana markolatát fogva, ha esetleg megtámadna vagy ő, vagy más. És bíztam a lehetetlenben.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Küldetés] A Blackriver kúria rejtelmei - Page 5 Exp_bal29686/10100[Küldetés] A Blackriver kúria rejtelmei - Page 5 Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Blackriver kúria rejtelmei - Page 5 Empty Re: [Küldetés] A Blackriver kúria rejtelmei

Témanyitás by Kazuma Csüt. Nov. 07 2013, 00:05

Azt a választ kaptam, amiben reménykedtem… tényleg ezt reméltem? Ha őszinte akarok lenni, már magam sem tudom. Olyan közel a vége de nem igazán tudok bízni benne, de legfőképpen a Játékmesterben. Tényleg hagyna minket csak úgy kisétálni együtt? Legalább annyira abszurd volt, mint amennyire hihető. Nehezemre esett dönteni. Rám mosolygott. Nem tudom mennyire őszinte. Egyre közelebb jutunk a pillanathoz, amikor talán minden eldől és én egyre bizonytalanabb vagyok. Ki akarok jutni ez tény, és bármit megteszek ezért ez is tény. Ha kell, akkor rajta keresztül vágok utat magamnak de, tényleg kell? Szükséges? Elkerülhető? Van értelme más lehetőségek után kutatni? A helyére illesztette az egyik nála lévő darabot. Biztos, hogy most is figyel. Nem bolond. Hiába fordított hátat ugyanúgy figyel. Talán ha elkezdek rohanni, amint kinyílik a kapu, kijuthatok úgy, hogy őt életben hagyom. Persze valószínűleg akkor is meghal. Azt hiszem kár miatta aggódni. Csak folytatnom kell, amit az idő lejárta előtt elterveztem. Egyszerűen minden más lehetőség túl nagy kockázattal járna.
A helyére került az utolsó darab is és az ajtó fényleni kezdett. Visszafojtott levegővel vártam hogy mi történik. Kattant a zár és az ajtó kinyílt. Egyből megcsapott a szabadság szele. Hívogatóan belekapott a hajamba. Legszívesebben kirohantam volna, hogy megszabaduljak ettől az átkozott háztól de, kicsit haboztam és Hinari szavaira is csak komoran bólintottam. Igaza van. Nem lehet ilyen egyszerű. Vagy mégis? Csak pár méter. Mi van, ha egy csapdába rohanok? Hol van a Játékmester? Tettem egy lépést előre. Mi legyen? Rohanjak, vagy megpróbáljak valami mást? Pont most nem kéne bizonytalannak lennem. Az ajtón túl minden normálisnak tűnt. Talán túl normálisnak is. Vagy csak én vagyok túl óvatos. Nem hittem el a Játékmesternek hogy elenged minket. Nem. Képtelen vagyok hinni a szememnek. Azonban ha most nem megyek talán életem legnagyobb és leghülyébb hibáját követem el. Tettem egy újabb kis lépést az ajtó felé. Mi történne, ha ketten egyszerre lépnénk át a küszöböt? Nem ismerem a szabályokat. Egy újabb lépés után ismét közelebb kerültem Hinarihoz. A másik lány meghalt, mert olyat akart tenni, ami nem tetszett a Játékmesternek. Csak bábok vagyunk a kezében. Biztos, hogy a szabad akaratunkból jutottunk idáig? Erősen kételkedem benne. Ő alakította így. Azt várja, hogy most legyőzzem?
Túl sok a kérdőjel. Idő kell. Egy jó megoldás van de túl darabos a kép. Még nem sikerült eléggé kiismernem a Játékmestert. Nem szabad elsietnünk. Jobbommal a lány balja után nyúltam. Nyitottam a számat de hang már nem jött ki rajta, az ujjaim a levegőt markolták. Rohant. Megtaláltam a hangomat.
– NEM! - üvöltöttem tajtékzó dühvel, ahogy utána vetettem magam. A gondolkodásra kapott idő lejárt. Cselekednem kellett. Gyorsabb vagyok nála, bár egyszer már sikerült megtapasztalnom, hogy ha nagyon akar, akkor még nálam is gyorsabban tud futni. El is felejtettem minden egyéb lehetőséget. Egyetlen gondolat vette át az irányítást. Meg kell előznöm bármi áron. Tudtam, mit kell tennem. Nem volt kérdés, hiszen már rég felkészültem erre a lehetőségre is. Nem is képzelné mekkora előnyt adott, azzal hogy sárgába vitte az életemet. Elérhetővé tette az első képességemet és nem is terveztem kihasználatlanul hagyni. Robbanásszerűen tört fel a bőröm alól a méreggel kevert árnyék. Hogy nyolc méteres körben mindenkit elvakítson és lelassítson a benne kavargó méreggel. Már csak az élre kell törnöm, és mire kiszabadul az árnyék fogságából, én már sehol sem leszek.


//Az árnyék mérgező hatása miatt Hinari gyorsasága 25%-al csökken 3 körig.//
Kazuma
Kazuma
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Sep. 26.
Age : 29
Tartózkodási hely : otthon, vagy nem...

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
[Küldetés] A Blackriver kúria rejtelmei - Page 5 Exp_bal304/2100[Küldetés] A Blackriver kúria rejtelmei - Page 5 Exp_ures  (304/2100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Blackriver kúria rejtelmei - Page 5 Empty Re: [Küldetés] A Blackriver kúria rejtelmei

Témanyitás by Rosalia Csüt. Nov. 07 2013, 01:18

Kazuma akciója sikeresnek bizonyul, ugyanakkor Hinari már rátette lábát a küszöbre, mikor Kazu is utoléri. Lehetetlenség megállapítani, hogy ki ér ki előbb, egy azonban biztos: mindketten eltűntök.

Teleportáltok, mint valami zsupszkulccsal, csak éppen nem használtok hozzá sem kristályt, sem térkaput. Helyesebben mondva maga a kúria kijárata volt a térkapu. Mindketten a Kezdetek Városának szélén, még a védett zónán kívül találjátok magatokat, egymással szemben állva. Kijutottatok! Hittétek volna? Mindketten, épp bőrrel megúszva az egészet! A ketyegő órák, a sürgető levelek, mind csupán ámítás lettek volna? Összmunkára akartak sarkallni benneteket vagy épp ellenkezőleg, egymás ellen hangolni? Most, talán utoljára van lehetőségetek arra, hogy dűlőre jussatok egymással. Elköszöntök szépen csendben, vagy ölre mentek? A Blackriver kúriát hiába keresitek viszont a térképeteken, ugyanúgy nyoma veszett, mint az onnan származó tárgyaknak az inventorytokban.
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Blackriver kúria rejtelmei - Page 5 Empty Re: [Küldetés] A Blackriver kúria rejtelmei

Témanyitás by Hinari Pént. Nov. 08 2013, 11:38


Nem is tudom, mire számítottam, de biztosan nem erre. Egy teleportkapu, így visszagondolva, logikusnak tűnt, hiszen egy rejtélyes házról beszélünk, ismeretlen Játékmesterrel, aki lehet, hogy nem is volt valós személy. Igen, végre szabadon gondolkozhattam, nem gátolt meg benne sem az idő fogyása, sem pedig az állandó készenlét. Leengedtem? Nem, attól azért még távol álltam, ő is itt volt, őt néztem, mindketten kijutottunk.
- Furcsa.
Elnéztem a távolba, a hátam mögött halk harangbúgás jelezte, hogy elmúlt a veszély. Minden csöndes volt, s ezt én sem akartam megtörni, megkönnyebbülésem azonban tisztán látszott. Minden feszültség elszállt belőlem, pedig egy piros indikátoros fiúval néztünk farkasszemet éppen, akárki meglátott volna, biztosan rosszat sejt. Én azonban… hát, mást nemigen tudtam mondani egyelőre, valahol azért a fejemet ingattam volna, hogy ennyire átvágtak minket. Mindkettőnket. És nekem komolyan megfordult a fejemben, ott, hogy megöljem? Az alkalom továbbra is adott volt, de a könnyebbség, a hirtelen súlytalanság elfeledtette velem, hol vagyok, és hogy ő kicsoda.
- Hm, igazad volt – fűztem tovább a gondolatmenetet hangosan, bár egészen két másodperccel ezelőttig egy szóval sem hittem, hogy beválik. Talán mind a ketten megérdemeltük, ezért történt minden úgy, ahogy? Naiv feltevés volt. Talán szerencse? Kizárt. Na és most? – kérdeztem volna tőle, ám nem volt semmi értelme, ahogyan a többi megválaszolatlan kérdésemnek sem, ami időközben felmerült. Vége. Nevetni lett volna kedvem, a hajnali némaság közepén azonban ennek nem volt itt az ideje, így csak szimplán elmosolyodtam, egyik lábamról a másikra helyezve át a testsúlyom: mit mondhatnék még? El kéne köszönni lassan.

- Azt hiszem kiegyezhetünk egy döntetlenben, mit szólsz? – mosolyogtam rá, nem is igazán kérdésnek szánva a mondatot. Persze meg kellett bizonyosodnom róla, hogy nem kíván hátba támadni ezek után, ám nem merült fel bennem ez sem annyira komolyan. Bizalomról szó sem volt, de valamennyire sikerült megfejtenem, ha nem is voltam még képes kiismerni őt. De nem is kellett. Én, a Justiceos, most hagyni fogom, hogy elmenjen, de nem éreztem bűntudatot miatta, mert így volt a helyes. Végülis, segítettünk egymásnak. Ha nem is volt csapatmunkának nevezhető, ő is kiengedett, én is meggyógyítottam. Tartoztunk egymásnak – mégha a világért se vallottam volna be ezt.
Bólintottam, mintegy elköszönésképpen, szavakra nem volt szükség, nem voltunk barátok. Még vártam egy kicsit, majd hátat fordítottam neki, és elindultam a város irányába. Szép időnk volt, bűn lett volna teleportkristályt használni.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Küldetés] A Blackriver kúria rejtelmei - Page 5 Exp_bal29686/10100[Küldetés] A Blackriver kúria rejtelmei - Page 5 Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Blackriver kúria rejtelmei - Page 5 Empty Re: [Küldetés] A Blackriver kúria rejtelmei

Témanyitás by Kazuma Pént. Nov. 08 2013, 16:35

Megindultam minden erőmet beleadva, hogy kijuthassak az ajtón. Volt egy hajszálnyi előnye és biztos voltam benne hogy ismét be fog gyorsítani és akkor esélyem se lesz utolérni. Szinte reflexszerűen aktiváltam a képességemet. Az utolsó pillanatig tartogattam, amikor már minden más lehetőség elúszott és azt hiszem pontosan ez a pillanat volt az, amiért nem használtam már korábban. Mindent beborított körülöttünk a sötétség. Én tisztán láttam. Ha meg is zavarta a képességem túlzottan lelassítani már nem tudta. Aztán minden köddé vált körülöttem. Időm se volt gondolkozni, azon hogy mi történhetett már egy mezőn találtam magam.
Rögtön felismertem a Kezdetek Városát körülvevő mezőséget. A fronttal haladva mindig egyre távolabb kerülök ettől a helytől. Mégis úgy ismerem ezt a helyet, mint a tenyeremet. Valami mindig visszahoz ide a kezdetekhez…
Persze nem voltam egyedül. Hinari is kijutott. Nagyjából egyszerre léphettük át a küszöböt és erős a gyanúm, hogy ezért is állhatunk most itt mind a ketten. Ha nem kezd el rohanni, akkor talán egyszerűbb lett volna. Bár… biztos ez? Már nem is tudom mit tettem, volna. Kis híján ott maradtam miatta, ahogy ő is miattam. Azt hiszem egyikünk sem maradt adósa a másiknak.
– Igen… - igazam volt. Azt már nem tudhatom, hogy egyébként is mindketten kijutottunk volna vagy csak én találtam meg az egyetlen kiskaput de, igazából nem is érdekel már. Szótlanul álltunk egymástól pár méterre. Nem tudom miért nem indultam el rögtön valamerre. Talán csak fejben el kellett még rendeznem a gondolataimat, hogy továbbmehessek. Csak pár óra volt azonban sok minden történt ez alatt és nem valószínű, hogy egyhamar elfelejtem.
– Döntetlen… ezúttal. - engedtem meg egy kisebb mosolyt. Megnyitottam az inventorymat. Rögtön feltűnt hogy hiányzik egy-két item de nem izgatott nagyon. Kivettem a maszkom és szépen visszatettem oda, ahová való.
– A fronton találkozunk. - intettem neki lustán, ahogy hátat fordítottam neki. Az alapján, amit a kúriában eltöltött időben tapasztaltam nem hiszem, hogy most látjuk egymást utoljára. Van egy olyan érzésem, hogy összeakasztjuk mi még a fegyvereinket…
Azonban nem ma. Ma szerintem ledőlök valahol, és nem csinálok egész nap semmit. Nem épp hozzám illő gondolat de egy ilyen nap után azt hiszem, ez jár nekem. Mindenesetre be kéne szereznem pár potit, néhány denevérszárny és hárslevél kíséretében. Ki tudja mikor lesz rá szükségem legközelebb…
Kazuma
Kazuma
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Sep. 26.
Age : 29
Tartózkodási hely : otthon, vagy nem...

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
[Küldetés] A Blackriver kúria rejtelmei - Page 5 Exp_bal304/2100[Küldetés] A Blackriver kúria rejtelmei - Page 5 Exp_ures  (304/2100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Blackriver kúria rejtelmei - Page 5 Empty Re: [Küldetés] A Blackriver kúria rejtelmei

Témanyitás by Rosalia Szomb. Nov. 09 2013, 13:14

A Játékmester elégedett arccal szippant mélyet szivarjából, ahogy a lépcsősor tetején állva figyeli a végjátékot, majd az elteleportálódásotokat. Ezúttal nem csak egy győztest avatott ez a groteszk kiszabadulós játék, meglepetések itt bármikor adódhatnak. Inventorytokat megnyitva komoly jutalmat találhattok egy üzenet melléklettel: "Szórakoztatásom jutalmául!" Bezárja hát kapuit a Blackriver kúria, hogy felkészülhessen újabb játékosok fogadására.


cheers GRATULÁLOK cheers
A KÜLDETÉST SIKERESEN VÉGIGVITTÉTEK!


Minden tekintetben rekorder játékmenetet produkáltatok: A legminőségibb kaland, amit meséltem, az oldal eddigi legtöbb postját és egyben legmagasabb jutalmát produkáló küldetésben volt ám minden, az ördögkijátszástól elkezdve a taktikázáson át a jellemfejlődésig minden. Igen, még oomph is! Very Happy

Jutalmazás:

Kazuma: 260 exp, 130 arany+26 arany menedékes bónusz, [T2]Alkony maszk (sisak): +2 kitartás, +5 fegyverkezelés, +8 páncél
Hinari: 260 exp, 130 arany, [T2]Holdsugár diadém (sisak): +5 kitartás, +2 fegyverkezelés +4 spec

Justic League: Hinari 20 exp, RenAi 20 exp, Rita 20 exp, Szophie 1 exp, Yuirihime 19 exp, Yuichi 20 exp, Oziris 9 exp, Aoi Shizuka 21 exp

Céhvezér után nem jár pénzjutalom /amit a mai napig nem értek, hogy miért van Suspect /, viszont Hinari jelezte nekem, hogy dobott bazárban egy olyat, hogy "A céhbónuszod arany része egy általad választott küldetésben a kétszeresére nő. (Mesélőnek jelezni kell!)" Namost vagy dobhasson újat céhbazárban, hisz ez értéktelen számára, vagy pedig állj elő egy konstruktív ötlettel KA Very Happy

Hinari T2-es érceket és T2-es recepteket kap, Kazu T1-es növényeket és érceket.
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Blackriver kúria rejtelmei - Page 5 Empty Re: [Küldetés] A Blackriver kúria rejtelmei

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Nov. 11 2013, 13:55

Hinari: Páncélkészítés (T2): Alkony Maszk Recept, Holdsugár Diadém Recept
Érclátás (T2): 100 -> 120, 1 Borostyánkő, 4 Fémkő, 4 Vastag Bőr, 2 Drágakő, 4 Tömény Rubin, 2 Acél

Kazuma: Érclátás (T1): 61 -> 81, 7 Bronzérc, 5 Munkálatlan Bőr, 2 Sida Kő, 3 Halvány Rubin, 3 Vasérc
Növénylátás (T1): 69 -> 89, 6 Kis Tövisgyökér, 3 Faeno Levél, 3 Barna Gomba, 3 Tövisgyökér, 5 Vörös Pitypang
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Blackriver kúria rejtelmei - Page 5 Empty Re: [Küldetés] A Blackriver kúria rejtelmei

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

5 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.