Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alex vs. Peter

3 posters

Go down

Alex vs. Peter Empty Alex vs. Peter

Témanyitás by Peter Worker Csüt. Május 23 2013, 12:26

Egyre kevesebb párbajozót lehetett látni az utcákon, mi miatt úgy gondoltam, hogy megunták az e fajta mozgást a játékosok. Nem értettem, de hát ők tudták. Okokat akartak keresni a küzdelmekhez, de egy küzdelemhez sosem kellett ok. A fiúnak meztelenül kellett látnia a lányt, hogy egy párharc alakuljon, esetleg valakinek a másik sütijéből kellett kóstolnia, hogy meglegyen az ellentét a két fél között. Egy félreértett szituáció és már ütötték is egymást, de ez csak a színesítő volt, mi gyakorlatilag fölösleges volt a véleményem szerint. Mindig is az eredmény számított és szépen ütni a másikat e helyzetek nélkül is lehetett.
Egy boksz meccset sem láttam eddig, mi egy ilyesfajta felvezetővel kezdődött volna. A vívók a maszkjukat húzták és már ugráltak is egymás előtt. A pankrátorok bár színészkedve mutatták izmaikat, még ők sem kerestek okokat a viadalokra. Egyszerűen fölösleges volt.
Így álltunk Hisamével egy fiú előtt. Hogy mi hívtuk e ki őt, esetleg ő minket, arra már nem emlékszem, de nem is akartam, hisz a küzdelem számított csak. Győzelem, vagy vereség az most mindegy is volt. Csak egy minőségi, jó ízű küzdelmet akartam magunknak. Gondolkodást, izgalmas helyzeteket, mit tán ő meg is tudott adni a számunkra. Íjász volt. Elméletben közel kellett volna kerülnünk hozzá, de nem tudom, nem ez volt az elsődleges cél. Igazából még nem volt kitervelt cél, nem volt előre tervezett taktika, ám szóltam, hisz miért is vártunk volna.
- Mi készen állunk. – Hisame a bólintásával jelezte a szavaim igazát, majd vártunk. A pálcámra rámarkoltam, a lábaim megfeszültek. A Lányom mellettem, pedig a földre tapadt, hogy az elrugaszkodása a talajtól gyorsabb legyen.
Peter Worker
Peter Worker
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1008
Join date : 2012. Sep. 28.
Age : 31

Karakterlap
Szint: 26
Exp:
Alex vs. Peter Exp_bal2601/2700Alex vs. Peter Exp_ures  (2601/2700)
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

Alex vs. Peter Empty Re: Alex vs. Peter

Témanyitás by Halász Alex Pént. Május 24 2013, 07:35

Teljesen egyértelmű a szitu. Nincs mit belemagyarázni. Épp azon gondolkodott, hogy szintet kéne lépnie, hiszen annyira csak karnyújtásnyira van tőle a következő, mikor belébotlott egy petes fiúcska. Hát nem felkérték egymást egy kűzdőtérre? Idomárokkal ugyan nem nagyon volt dolga, azaz egy Szophie nevűvel nagyon az elején. Akkor még azt se tudta, milyen kasztok léteznek egyáltalán. Vagyis, nem igazán ezen járt a feje akkor. Valahogy elfelejtkeztek bemutatkozni egymásnak, de üsse kő, amint elfogadja a kihívást, úgyis ki lesz írva közéjük a "kűzdőfelek nevei". Szóval Peter, meg egy nem túl kis sárkány. Szépen megformált njk azt meg kell hagyni, azonban ezt a kasztot nem tudta megszeretni sose. Gyáva kaszt, ami kizárólag a rendszerre támaszkodik, és még csak nem is ők maguk harcolnak, hanem helyettük áll be egy pet. Mint valami pokemon újratöltve. Közben lejár a felkészülési idő, és Peter jelzi is, hogy akár támadhatna is íjászunk. Jah igen, ugyanezt el lehetne mondani az íjászokról is, habár egy íjnak nincs külön életsávja, és nem rohan előre harcolni érte, mint egy pet. Jah, és közelről neki szinte semmi esélye. Mondhatni, az íjász a legszerencsétlenebb kaszt Aincrad földjén.
Kayaba, olyan béna vagy, az íjászok harcosok is!
Az a vén szivar semmit sem tud egy igazi kűzdelemről, ha az íjászokat külön sorolja.
Nah de nem erről kéne filozni, hanem a küzdőtér most a fontos. Hátrébb ugrik kicsit, hogy jobbak legyenek az esélyei. Mit lehet tudni egy sárkánynál, a végén még megajándékozza egy tűzcsóvával.
Már a tegez a hátán, és az íja is a kezében. Akkor hát mire vár?
- Nos, akkor engedelmeddel... ^^
Ki is lövi az első nyilat, Peterre.
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Exp:
Alex vs. Peter Exp_bal5187/5300Alex vs. Peter Exp_ures  (5187/5300)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Alex vs. Peter Empty Re: Alex vs. Peter

Témanyitás by Peter Worker Szomb. Május 25 2013, 11:40

A tenyeremet tartottam a nyíl útjába. Az okát nem tudtam, hogy miért cselekedtem így, de felébresztett a bizsergető érzés, miként a vessző keresztül ment a kézfejemen. Mintha azt akartam volna, hogy álljon meg. Kuncogtam magamon, hogy milyen ostobaságra is gondoltam.
Most mi jöttünk, meg kellett előzni, hogy még egyszer felénk lőjön, vagy legalábbis hogy azt sikerrel tegye meg. Elindultam. Futva eleinte, de használva a képességemet hamar elrugaszkodtam a talajtól és a könnyebbé tett testemmel ugrottam felé, a magasból támadtam. Nem voltam egyedül. Hisame is használta a szárnyát az induláshoz, ám bár elemelkedett a talajtól, nem szállt fölém.
Ketten voltunk, de mondhatni egyfelől támadtunk, csupán csak annyi különbséggel, hogy egyikünk magasabban volt, mint a másikunk. Hogy ennek volt e haszna, abban már az elinduláskor is kételkedtem. Nem szoktam támadni, minthogy nem tudok, de reméltem a látszatott még sikerült fenntartanom, hogy tőlem is tartson az ellen. Természetesen a pofonom mit sem ért, de a torna után talán bizonyítani akartam, hogy én is érek valamit. Talán, nem tudtam és az is biztos volt, hogy csak magamnak akartam bizonyítani, mert mások mit sem törődtek a gyengeségeimmel. Mindenki úgy szeretett, ahogy voltam, ha szerettek egyáltalán. Nem panaszkodott még senki sem nekem, hogy lehetnék más, de tudtam magamról, hogy gyenge vagyok. Hiába lett volna, ki ezt tagadja, a tények ezt mutatták.
Azt hiszem a gondolataim elkalandoztak. Tehát támadtunk, én fentebbről, míg a lányom a talajhoz közel repülve akarta elsodorni az íjászfiút.
Egy beszürkült íjászlány ellen már harcoltam, valamennyire ismertem Ranmarut is és Esutel is volt már a társam. Egy dolog biztos volt mind a hármójukban: Gyorsabbak voltak, mint én. Ezt feltételeztem az előttünk állóról is és tán az lepett meg volna jobban, ha nem tér ki előlünk.
Peter Worker
Peter Worker
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1008
Join date : 2012. Sep. 28.
Age : 31

Karakterlap
Szint: 26
Exp:
Alex vs. Peter Exp_bal2601/2700Alex vs. Peter Exp_ures  (2601/2700)
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

Alex vs. Peter Empty Re: Alex vs. Peter

Témanyitás by Halász Alex Szomb. Május 25 2013, 12:47

~ Eltaláltam! *-* De elég könnyedén.... >.> ~
Aztán jött a vizes lepedő, bele lendültek. Mindketten! Elsőre elég ijesztő volt, de szerencsére volt annyi lélekjelenléte, hogy arrébb rugaszkodjon. Volt már a háta mögött pár ilyen küzdelem. Ezek nem olyanok, mint a dojoban edzeni, habár mindig erre hivatkozik magában, mikor elfogad egy-egy ilyen kihívást, vagy épp ő kér fel. Most is ez volt a nagy helyzet. Épp kikerülte az "összeütközést". Nem néz ki túl gyorsnak a fiú, olyan egyforma lehet a gyorsaságuk. Közel egyforma. Ugye a kérdés csak az, hogy a számok kiknek kedveznek. Itt valójában nincs taktika, vagy leleményesség, ha tápos vagy, győzöl, ha nem, akkor veszítesz. Így sosem érezte rosszul magát ha legyakták. Itt veszíteni nem szégyen.
Megpróbált lőni, de a rendszernek még túl közel volt Peterhez, így más híján egy adag avarral szolgált a feléjük haladóknak, meg talán pár kisebb gallyal, amit a földről rúgott fel. Ám ahelyett, hogy hátrált volna, beleugrott a maga keltette kis porfelhőbe, és ha szerencséje van, még elsuhanhat az idomár mellett a kis zavar közben.
De nem akar csak úgy odébb szökkenni, elvégre eredetileg ő egy közelharcos, és ezt most be is akarja mutatni. Nem használta a rendszert, úgyis csak korlátozná az íjászok kasztja miatt. Tervei szerint egy bal gyomrost küldene be az idomárnak, s utána menne csak tovább, hogy az íját is használhassa.

Nem akart még foglalkozni a kis szárnyassal. valahogy ki nem állhatja a peteket, és így az idomárok nem a szíve csücskei. Jobb érzés lesz megütni Petert, mint valami adathalmazt, ami csak programok tárháza. Nem is él, nincs se lelke, se érzelmei, csak egy gép, egy szervetlen anyag, ami nem létezik. Mégis, hogy lehet egy ilyenben bízni? Könnyű ám rátámaszkodni valamire, ami látszólag tökéletes, és élvezni, hogy mások harcolnak helyetted. Őszintén szólva, hogy most belegondolt, eléggé felhúzta magát.
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Exp:
Alex vs. Peter Exp_bal5187/5300Alex vs. Peter Exp_ures  (5187/5300)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Alex vs. Peter Empty Re: Alex vs. Peter

Témanyitás by Peter Worker Szomb. Május 25 2013, 14:18

Nem volt látásunk, így a porfelhő - mibe kerültünk, vagy kerültem - tökéletes csapdának bizonyult. Nem láttam és csak reméltem, hogy ő sem lát engem. Hisame szeme mintha felvillant volna egy pillanatra, ám félő csak képzelgés volt ez, nem több, mi engem ért.
- Hisame! A magasba! – egyszerű parancs, melynek eredménye, hogy ő kikerült innen. Éreztem a szárnycsapása erejét és következtettem, hogy az égből néz már le ránk.
Egy váratlan rúgás az oldalamba. Nem mondom, hogy fájt, mert nem, de éreztem a lökést, a taszítást, nevezzük bárminek is, mi léptetésre késztett. Úgy tűnt a fiú nem az íját használta, nem állt a testembe semmi sem, csak még egy ütése, mi görnyedésre késztette a felsőtestem. Éreztem a bütykeit a gyomromban, hisz sokak számára bokszzsák voltam, mint tényleges ellenfél. Felismertem egy kéz minden porcikáját már.
- Nyavalyás. – hívtam elő a panelom és pillanatnyi vakságom okán a kristályaimhoz fordultam segítségül. Ha én zavart helyzetbe kerültem, ő se legyen másképp.
Denevér kristály, mely mondhatni ilyen helyzetekre született. Az ujjaim közt fogtam, majd a földhöz vágva törtem is azt a darabjaira. Megérdemli, ha már ilyen aljas trükkhöz folyamodott ő is. Sok kicsiny szárnycsapás, mi elhaladt a füleim mellett és mosolyogva nyugtáztam a sikert, hogy jó kristályt törtem, hisz magasugrással nem sokat értem volna most itt.
Ütöttem a levegőt, birkóztam a láthatatlannal. Tán egy percig is vergődhettem mire sikerült szabadulnom az általa generált csapdából, mibe a szemeimet száműzte.
Lihegve néztem körbe. Hisamét kerestem elsőnek az égen, majd miként láttam őt, úgy le tekintettem, hogy lássam az íjász mire jut a denevérekkel.


Elhasználtam egy Denevér kristályt.
Peter Worker
Peter Worker
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1008
Join date : 2012. Sep. 28.
Age : 31

Karakterlap
Szint: 26
Exp:
Alex vs. Peter Exp_bal2601/2700Alex vs. Peter Exp_ures  (2601/2700)
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

Alex vs. Peter Empty Re: Alex vs. Peter

Témanyitás by Halász Alex Szomb. Május 25 2013, 14:44

Ó, hogy menyire jól esett! És még csak a keze sem fájt tőle, mert itt nincs fájdalom! *-* Tulajdonképpen semmi baja sincs ezzel a Peter fiúval, épp csak idomár. Ennyi. Mondhatni, hogy ki nem állhatja őket, de nem mondja, mert annyira mégsem szubjectív alkat. Annyira. Ha Kayabának ők is kellettek, biztos fontos kaszt ez is, és akinek ez bejön, az akár még hasznos is lehet. Vagy ez a kaszt a Trójai faló, és majd az idomárok hőn szeretett petjei fognak végezni velük, a kellő pillanatban. Ok, ez kissé paranoid gondolatra sikeredett, s még jó, hogy az idomárra, meg a harcra kell(ene) összpontosítani.
Az nem lepte meg, hogy a kis sárkuci tud repülni. Ha meg tud, hát miért ne használná a lehetőséget, hogy kijusson a rögtönzött kis csapdából. A porfelhő neki nem okozott gondot, hála a Látás jártasságnak, amit még a Kezdetek városában szerzett meg.
Az ütésre való reakció kissé meglepte, de be kell vallani, mulattatta is. Hátrébb szökellt, mielőtt elérhetné a másik. Közben ő sem maradt adós egy felelettel.
- Noh, az íjászok már nem is támadhatnak közelről? :3
Ekkor jött szembe egy adag denevér. o.O Hát ezek honnan bújtak ki? Nincs idő agyalni, mert a kis csapat bőregér, egyenesen őt vette célba,és hiába csapott le egyet, túl sokan voltak ahhoz, hogy ne kelljen leállnia. Leginkább az íjával, mint egy bottal hadonászott feléjük. Szisztematikusan akarta mindet ledarálni pixeljeire, de úgy néz ki ezek nem fognak elfogyni....
Kristály lehetett, csak is kristály, ami pedig azt jelenti, hogy időlimites lesz. Akkor meg mit ácsorog itt? Hátrálni kezdett, előbb lassabban, hogy figyelhesse a denevéreket, majd egyre gyorsabban, ám nem fordult meg. Bízott az akrobatikájában, és mindenek előtt, nem mutatja a hátát egy ellenfélnek. Így viszont nem volt túl gyors, főleg a zavaró hatás miatt.
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Exp:
Alex vs. Peter Exp_bal5187/5300Alex vs. Peter Exp_ures  (5187/5300)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Alex vs. Peter Empty Re: Alex vs. Peter

Témanyitás by Peter Worker Szomb. Május 25 2013, 16:02

- De támadhatnak. – és még ő a denevérekkel civakodott, addig én futásnak eredtem. Nem el, hanem inkább felé futottam. Láttam az alakját és a testemmel akartam elsöpörni őt. Ha ő ütött, hát én se tehettem másképp.
Ha egy íjász megtehette ezt ellenem, én sem küldhettem mást magam helyett! A kezdetek óta magamat ócsároltam a gondolataimban, hát cselekednem kellett. A testemmel akartam elsodorni őt és úgy a földre teperni. Egyszerű, férfias birkózást terveztem, – elkerülve a félreértéseket – a földön akartam püfölni őt és nem kímélni.
Az én ütésem is ért valamit, bíztam benne, hogy megérzi majd a pofonjaim.
Kellemetlen volt a denevérek közé befutnom, de jól tudtam, hogy nem sebesítik a testet, csupán csak kellemetlenül zavaró hatásuk volt. Megtaláltam. A vállam találkozott a mellkasával. Kemény volt, masszív, de nem állított meg teljesen. Toltam még magam a lábaimmal és döntöttem fel magunkat. Nem ez volt a legjobb megoldás, közel sem, de nem értettem máshoz. Hogy a földre vittem a testét az inkább csak egy pillanatnyi megoldás volt, egy elkerülés, hogy ne tudjon a távolból támadni. A lendület egész egy árokig borított minket, legalábbis engem. Bár felborítottam őt, abban már nem voltam biztos, hogy ide is követett engem. Nem éreztem a testét se magamon, se magam alatt.
Hogyan tovább? Foglalkoztatott a kérdés. Hisamét még nem akartam hívni, csak akkor, ha az íjász is a fegyveréhez fordul segítségül. Így lett volna igazságos, vagy valami ilyesmi. Tisztességes küzdelem, ezt hirdették mindenhol, ám kedvem mennyi volt ehhez, azt töklétesen megmutatta, hogy hol feküdtem épp. Kitoltam magam és néztem körbe, hogy merre van az íjász.
Peter Worker
Peter Worker
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1008
Join date : 2012. Sep. 28.
Age : 31

Karakterlap
Szint: 26
Exp:
Alex vs. Peter Exp_bal2601/2700Alex vs. Peter Exp_ures  (2601/2700)
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

Alex vs. Peter Empty Re: Alex vs. Peter

Témanyitás by Halász Alex Szomb. Május 25 2013, 16:30

Hát persze, hogy támadhatnak! Miért ne tehetnék? Jó, hogy csak vacak egy hp-t vesznek le, mint az előbb is, egy-egy volt a rúgás, és az ütés, de attól még megtehetik! A baj nagyjából ott kezdődött, hogy míg az általa okozott ki porfelhőben egész tűrhetően látott, addig a denevérektől semmit sem. Bárhová nézett, halom denevér próbált közelebb megismerkedni a szemgolyóival... hát illik ezt? Még szép, hogy bőszen hadonászott mindenfele, és próbálta magáról levakarni a szemtelen bőregereket, mikor nyomást vélt felfedezni a mellkasánál. Aztán már csak zuhantak mindketten a föld felé. Egyáltalán nem számított efféle reakcióra. Lehet, be kell később ismernie, hogy buta sztereotíp véleménye volt az idomárokról. Elítélte őket, a bugyuta pokémonos "játékuk" miatt, még ha nem is mondta volna ki ezt ilyen szárazon soha.
Ahogy az íjászokat is sokan tévesen hiszik csupán csak távolsági harcosoknak, ő sem értette mire való a petes harcmodor. Azt hitte, hogy a sárkányt fogja rá küldeni a fiú. Tisztes távolságból, biztos találati esélyekkel. Persze így is a talajon végezte, és több hp-t is szedett le a másik, mint ő neki, de ez mégis csak egy váratlan fordulat, főleg, hogy ezzel esélyt kapott, a hárításhoz is. Volt egy meglehetősen nagy lendülete az idomárunknak, amit felhasználhatott volna arra is, hogy lenyomja Alexet, de vélhetően nem ezzel volt elfoglalva, így a szőke íjász fordította maga mellé ezt a sebességet, és úgy a földön fekve ragadta meg a fiú két felkarját a váll résznél, majd saját testét is tovább lendítve próbált meg megszabadulni a rá nehezedő súlytól.
A terv jónak látszott, mert tovább gurultak. Hála neked sokévi aikidos edzés, megint megmentetted Alexet.
A denevérek már sehol sem voltak, így felállhatott. Kicsit szédelgett. Úgy néz ki, pihennie kel.
~ Nincs elég pont a kitartásomon az övéhez képest. Csak ez lehet benne... ~
Körbe nézett, közben nagyokat fújtatott. A sárkány még mindig a levegőben, valahol ott, ahol az avart rúgta fel. Miért nem hívta a petét? De nem sokáig időzött a peten, próbált oldalt fordulni, hogy ha az is mozgásba lendül, akkor láthassa. Habár még ott van az észlelés jártassága is. Számít rá. Péterre vitte zöld tekintetét.
- Huhh, nem is rossz. Azt hittem, a sárkányod fogod hívni, de ha belegondolok, most két tűz közé kerültem.
Az íj a kezében, de még nem lőhet, pihennie kell.
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Exp:
Alex vs. Peter Exp_bal5187/5300Alex vs. Peter Exp_ures  (5187/5300)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Alex vs. Peter Empty Re: Alex vs. Peter

Témanyitás by Peter Worker Vas. Május 26 2013, 12:20

- Két tűz közé. Nem is rossz ötlet, bár igaz, eddig nem is gondoltam rá. – igazából se én se Hisame nem tudtunk tüzet okádni, így téves volt e megfogalmazás, de értettem, hogy mire gondolt.
Az íját szegezte, de nem lőtt még. Nem tudtam, hogy mire várt, de nem is érdekelt most különösebben. Minél kevesebbszer szabadott engednem, hogy lőjön és hogy találjon.
Valami látványosat akartam, valamit, miről elhiszi, hogy veszélyes. Persze eleinte csak egyedül akartam cselekedni, de olyan helyzetbe kerültem, hogy nem volt mit tennem, Hisamétől kellett segítséget kérnem. Persze ez így túl egyszerű lett volna így. A pálcámmal a fiú felé mutattam, majd egy különleges dolgot tettem. A képességem nem csak magamon tudtam használni. A tenyeremet szegeztem felé, hogy féljen, majd egyszerűen csak könnyebbé tettem most az ő testét.
Temérdek lehetőség tárult így elénk. A terv az volt, hogy Hisame a magasba emeli a fiút, hisz hogy könnyebb lett a teste, így ezt megtehette, ám a fiú még lőhetett, mi elől persze nem igazán térhettem ki. Az is megtörténhetett, hogy félre ugrik, ám meglepetés érhette így, hogy nagyobbat lép, mint kéne, esetleg messzebbre esik, mint amire számítana. Egy ilyen felismerés mókás, persze csak számunkra, ő neki új és szokatlan történés, legalábbis azt hiszem. Tudtam, hogy a képességem nem tart soká, gyakorlatilag csak e támadásig, de büszke voltam magamra, hisz ez valamennyire új megmozdulás volt a részünkről és végre Hisame és a saját erőmet egyesíteni tudtuk. Lehet nem egyedül cselekedtem, mint azt akartam, de mosolyogtam, tetszett ez. Ha fiú félre ugrik? Hát az szívás, de panaszkodni nem fogok.
Peter Worker
Peter Worker
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1008
Join date : 2012. Sep. 28.
Age : 31

Karakterlap
Szint: 26
Exp:
Alex vs. Peter Exp_bal2601/2700Alex vs. Peter Exp_ures  (2601/2700)
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

Alex vs. Peter Empty Re: Alex vs. Peter

Témanyitás by Halász Alex Vas. Május 26 2013, 21:32

Nagy mosoly, még, hogy nem vette észre... vicces. :\ De kifelé valóban csak vigyorgott mint a tejbe tök. Akkor most ő árulta volna el azt a nyilvánvaló tényt, hogy épp középtájt van az idomár és a sárkánya között? o.O Ez nagyszerűűűű Surprised . Kattog a fejében az észlelés jártasság, és tudja, hogy készülnek ezek ketten valamire. Nah de mire? Épp csak felvonta a szemöldökét, mikor Peter elkezdett hadonászni felé. Ezzel mit akar elérni, de komolyan? A speciális képesség, mint olyan csak akkor jutott az eszébe, mikor már a levegőben volt. Lépett volna hátra, de akkor már a kis tollas is megragadta. Érdekes módon hp-t még nem veszített. Ez azonban egyelőre nem jutott el még hozzá, s pánik szerűen próbált....csinálni valamit az íjával. Aminek persze meg az lett a vége, hogy a nagy kapkodásban elejtette... Haladtak egy darabig felfelé, Alex lesápadt fejjel lógott még pár másodpercig a sárkány karmai közt, majd huppsz... indulás lefelé. Surprised
Neutral
Miután megismerkedett földanya virtuális valójával, illetve kiköpdöste az összes földet a szájából, el is jutott odáig, hogy felüljön és észre vegye az okozott károkat. Öt teljes hp ponttal vitte lejjebb a csíkját ez a szédületes manőver. Most hogy is van ez? o.O
- Öhm... @.@ ...
~ hol az íjam.... ~
Egy megvan, most már csak az idomárt kell megtalálnia. Térden állva, ránehezedve az íjra, előbb a földet bámulta meg, majd a levegőt, ééés csak azután fordult vélhetően Peter felé.
- Nem rossz, e-egyáltalán nem sőt, maj-d-nem olyan jó, mint az enyém. Nah... várj csak...
Felemelte a karját, mint egy szakavatott görög színész, és nagy kézmozdulatokkal varázsolta elő az íját. Igazi tradícionális japán íjásznak érezte most magát. Remélhetőleg még nem látott japán íjászokat a fiú, mert ezt a sok fölösleges mozdulatot amit itt lejátszik, akár a képesség előjeleként is vehetné.... Alex legalább is erre játszik.
- Én jövök!
Egy nyíl. Ennyivel szolgált csak a végén, a kérdés az, hogy betalál e. Eléri e Peterünket.
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Exp:
Alex vs. Peter Exp_bal5187/5300Alex vs. Peter Exp_ures  (5187/5300)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Alex vs. Peter Empty Re: Alex vs. Peter

Témanyitás by Peter Worker Kedd Május 28 2013, 07:51

Volt bennem némi illem és bár ellenfelek voltunk, úgy nem nevettem a zuhanásán… legalábbis oly hangosan. Mint egy tehetetlen rongybaba, úgy zuhant és bár félő egyesek morbidnak gondolták volna e helyzetet, a halál hiányában inkább kíváncsian vártam, hogy mi lesz az eredmény. Legesélyesebbnek azt láttam, hogy egy kisebb krátert csinál a testével, ám csak porzott a földre érkezése.
Hisame leszállt mellém, ő nem csapódott most úgy mint a fiú függetlenül attól, hogy időnként – gyakorlatilag mindig – szokása volt kicsit látványosabban landolnia. Nem, ő most szép volt és kecses, a szereplést meghagyta most a fiúnak.
- Ez durva volt Apa. – csodálkozott azon, hogy miféle támadást hoztunk össze ketten – Nem is tudtam, hogy ilyet szabad csinálni.
- Ezidáig én sem. – vakarva a kobakom mosolyogtam, majd figyeltem a fiúra.
Látszott, hogy megviselte az esés, de felállva egy nyilat lőtt felém. Egyesek ilyenkor elugortak volna, vagy legalábbis próbálkoznak vele, de én a támadása előtti mozdulatain elmélkedtem, hogy mit csinált és miért. A nyíl a vállamba állt és nem sebzett többet, mint mikor a tenyeremet tartottam célpontnak a vesszőnek.
Hümmögtem és konstatáltam, hogy már másodszor talált el. Nem volt sok, sőt talán kevés is, de ideje volt tőlünk is, hogy komolyabban sebezzük őt. A fiú a nyilát nem lőtte ki a legbiztosabban, vagyis részemről nem tűnt olyan masszívnak a tartása. Persze tévedhettem, mert szemeim nem voltak olyanok, mint egy sasé, de úgy gondoltam, hogy ő sincs a helyzet oly nagy magaslatán.
Látszott Hisame hűs lehelete, miként az a száján és orrlyukán egyidejűleg hagyta el a testét. Mint egy bika egy hűvös téli napon, vagy mint én miként ilyen időben egy megállóban a buszra vártam. Különleges volt és egyben ijesztő. Az arca előtti halvány ködből felvillantak a szemei fénye, majd parancs nélkül cselekedett. Vagy mert tudta, hogy mit kell tenni, vagy mert nem is érdekelte igazán. A szárnyát tárta, majd csapott egyet, minek okán mintha egy ágyúból lőtték volna ki. A fiú felé sietett és a szándéka egyértelmű volt: Harapni őt, ahol csak lehetett.
Peter Worker
Peter Worker
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1008
Join date : 2012. Sep. 28.
Age : 31

Karakterlap
Szint: 26
Exp:
Alex vs. Peter Exp_bal2601/2700Alex vs. Peter Exp_ures  (2601/2700)
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

Alex vs. Peter Empty Re: Alex vs. Peter

Témanyitás by Halász Alex Vas. Jún. 02 2013, 13:30

Valóban a port ette, attól függetlenül, hogy hogyan is ért földet, mert hát az a por mindenütt ott lebegett körülötte. Aztán csak elő kászálódott a saját maga alkotta Alex formájú kráterből. Persze forgott vele a világ rendesen. Pár pillanat erejéig dülöngélve kereste a megfelelő helyzetet.
- öhm... @.@ ...
Majd az íját kezdte el kutatni. Nem volt túlságosan messze. Jobban mondva ha lett volna fájdalom akkor még most is érezné a helyét az oldalán. Ahogy magához vette, máris magabiztosabbnak érezte magát. És ekkor ötlött belé, hogy ugyan nem tudja használni a speciális képességét, de még mindig trükközhet hátha eltalálja a fiúcskát. Nagy karmozdulatokkal vezette fel, hogy most ő valami nagyon tutit fog véghez vinni, majd egész egyszerűen keresztül lőtte az idomár vállát. Ez sem rossz. Nem, egyáltalán nem az. Azonban a következő lépése az ellenek az volt, hogy a petét küldte előre. Biztos volt benne, hogy a kis sárkány az idomár utasításait teszi meg. Valami jelet használhattak, amit nem vett észre, vagy nem tűnt ki neki, és így abban is biztos volt, hogy a fiú készül valamire. Ezért oldalazni kezdett, és míg a kitartása bírja, úgy néz ki, nem fogja elérni őt ez a töpörtyű jégsárkány. Enyhe mosollyal konstatálta, hogy elég gyors, habár ha megállna egy kis időre is, biztosan elkapja a sárkuci.
Úgy futtában lőtt ki pár nyílvesszőt, mindegyiket Peterre. Valamiért nem érezte ellenségnek a petet, a fiút akarta legyőzni, és hát elég magabiztosnak is érezte ehhez magát. Van elég pontja a fegyverkezelésén, hát nézzük az eredményt. Mennyit is sebzett a fiún eddig? Két nyílvesző talált eddig, ami kétszer 10 pontocska, és ugye a két ütés, ami egy-egy hp. Ő pedig kapott egy 5 hp-s kiütést, meg amit Peter sebzett rajta a felökleléssel. Jól van ez így. Jól haladunk! ^^
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Exp:
Alex vs. Peter Exp_bal5187/5300Alex vs. Peter Exp_ures  (5187/5300)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Alex vs. Peter Empty Re: Alex vs. Peter

Témanyitás by Cardinal Vas. Jún. 23 2013, 16:07

Ossu!

Közös kérésre lezárom a párbajt. 25 xp és 60 arany a jutalmatok.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Alex vs. Peter Exp_bal0/0Alex vs. Peter Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Alex vs. Peter Empty Re: Alex vs. Peter

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.