Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Nova G3] Meredith White vs Anatole Saito

4 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

[Nova G3] Meredith White vs Anatole Saito - Page 2 Empty Re: [Nova G3] Meredith White vs Anatole Saito

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Május 25 2013, 14:56

The member 'Anatole Saito' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova G3] Meredith White vs Anatole Saito - Page 2 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova G3] Meredith White vs Anatole Saito - Page 2 Empty Re: [Nova G3] Meredith White vs Anatole Saito

Témanyitás by Meredith White Szomb. Május 25 2013, 15:14

Igazán elhibázhatta volna. Persze nem látványosan, mert abból ugye sértődés lett volna, de na! Biztos meg tudta volna oldani, hisz ügyes fiú volt. Életem enyhén csökkent a csapásától, jól látszott, hogy még egy ütését nem bírtam volna ki, de e helyzetre ő sem lehetett most büszke. Szinte semmi és még attól is kevesebb mutatkozott az életsávjából.
- Most megvagy An... - tátottam a számat és nyújtottam el a hangot - Te maszkos kurafi! - és csapni akartam a nyakát.


Edit: Élet: 17

1. Kocka: Ha 1, vagy 2, akkor nincs találat, viszont ha 3, 4, 5, vagy 6, akkor 20 sebzés.
2. Kocka: Ha 1, vagy 2, akkor nincs találat, viszont ha 3, 4, 5, vagy 6, akkor 20 sebzés.


A hozzászólást Meredith White összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Május 25 2013, 15:21-kor.

_________________
Élet: 15; Fegyverkezelés: 27; Erő: 26; Kitartás: 11; Gyorsaság: 40; Speciális képesség: 20; Páncél: 67
Meredith White
Meredith White
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 192
Join date : 2012. Dec. 31.

Karakterlap
Szint: 13
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Nova G3] Meredith White vs Anatole Saito - Page 2 Empty Re: [Nova G3] Meredith White vs Anatole Saito

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Május 25 2013, 15:14

The member 'Meredith White' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova G3] Meredith White vs Anatole Saito - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s [Nova G3] Meredith White vs Anatole Saito - Page 2 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova G3] Meredith White vs Anatole Saito - Page 2 Empty Re: [Nova G3] Meredith White vs Anatole Saito

Témanyitás by Anatole Saito Szomb. Május 25 2013, 15:28

- Héjj, a nyakamat ne! Féltem a becses arcomat - s vágásai elől úgy térek ki, hogy egyben ismét mellé kerülhessek, s feltett szándékom, hogy egy puszit adjak az arcára. Aztán két lépés vissza és megköszörülöm a torkom - Khhrrm,... vááhháá - és hagytam, hogy pengéink ismét összecsapjanak, abban bízva, hogy véget ér ez a meddő küzdelem, s mosolyogva lejöhessünk a pástról. Hmm, jól esne most egy eper shake a Stella előtt, legalább lenne mivel cukkolni Rent Rolling Eyes
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[Nova G3] Meredith White vs Anatole Saito - Page 2 Empty Re: [Nova G3] Meredith White vs Anatole Saito

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Május 25 2013, 15:28

The member 'Anatole Saito' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova G3] Meredith White vs Anatole Saito - Page 2 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova G3] Meredith White vs Anatole Saito - Page 2 Empty Re: [Nova G3] Meredith White vs Anatole Saito

Témanyitás by Meredith White Szomb. Május 25 2013, 15:34

Ó jaj. Mint hideg fagyi a nyári nagy melegben, úgy olvadtam el én is most, miként egy puszit kaptam tőle. A térdeim is összerogytak, így kimaradt a támadásom. Legalábbis az egyik, de gyorsan pattantam fel ám én, miként lihegtem egy másodpercre. Gonosz volt, büntetni kellett, így pengémet az ágyéka felé irányítottam.

1. kör. Pihenés
Kocka: Ha 1, vagy 2, akkor nincs találat, viszont ha 3, 4, 5, vagy 6, akkor 20 sebzés.


A hozzászólást Meredith White összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Május 25 2013, 15:34-kor.

_________________
Élet: 15; Fegyverkezelés: 27; Erő: 26; Kitartás: 11; Gyorsaság: 40; Speciális képesség: 20; Páncél: 67
Meredith White
Meredith White
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 192
Join date : 2012. Dec. 31.

Karakterlap
Szint: 13
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Nova G3] Meredith White vs Anatole Saito - Page 2 Empty Re: [Nova G3] Meredith White vs Anatole Saito

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Május 25 2013, 15:34

The member 'Meredith White' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova G3] Meredith White vs Anatole Saito - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova G3] Meredith White vs Anatole Saito - Page 2 Empty Re: [Nova G3] Meredith White vs Anatole Saito

Témanyitás by Anatole Saito Szomb. Május 25 2013, 15:42

- Nenenenene! Az admirálist ne! - az ágyékomhoz kapok és őrült módon próbálok menekülni a lányka elől. Elég röhejesen festhet, hogy 10 méterre eltávolodok tőle, miközben magamat markolászom. Aztán leesik, hogy egyrészt nem tud kasztrálni, másrészt mégsem kéne nyúlkálnom magamhoz, harmadrészt ő mégiscsak egy tinilány. - Meredith, tessék szépen tisztességesen harcolni és nem perverzkedni! - pirítok rá a lányra és addig nem vagyok hajlandó újra harcolni ellene, amíg a gatyámba lévő nagyfőnökre pályázik.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[Nova G3] Meredith White vs Anatole Saito - Page 2 Empty Re: [Nova G3] Meredith White vs Anatole Saito

Témanyitás by Meredith White Szomb. Május 25 2013, 15:50

- A perverz maszkos megakart erőszakolni! - kiabáltam a tömeg felé és mutattam Anatole felé. Szavaimra csakhamar érkezett is az első paradicsom felé, majd szép sorjába a többi. Könnyed mosollyal az arcomon nyugtáztam az egyszerű poénom, majd indultam is felé. Nem voltam gyors egyáltalán nem és a kardomat is csak lóbáltam magam mellett, majd hozzálépve készültem vágni őt.

1. Kocka: Ha 1, vagy 2, akkor nincs találat, viszont ha 3, 4, 5, vagy 6, akkor 20 sebzés.
2. Kocka: Ha 1, vagy 2, akkor nincs találat, viszont ha 3, 4, 5, vagy 6, akkor 20 sebzés.

_________________
Élet: 15; Fegyverkezelés: 27; Erő: 26; Kitartás: 11; Gyorsaság: 40; Speciális képesség: 20; Páncél: 67
Meredith White
Meredith White
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 192
Join date : 2012. Dec. 31.

Karakterlap
Szint: 13
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Nova G3] Meredith White vs Anatole Saito - Page 2 Empty Re: [Nova G3] Meredith White vs Anatole Saito

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Május 25 2013, 15:50

The member 'Meredith White' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova G3] Meredith White vs Anatole Saito - Page 2 4766612103_86ee832108_s [Nova G3] Meredith White vs Anatole Saito - Page 2 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova G3] Meredith White vs Anatole Saito - Page 2 Empty Re: [Nova G3] Meredith White vs Anatole Saito

Témanyitás by Anatole Saito Szomb. Május 25 2013, 16:08

Még hogy én megerőszakolni őt? Cöhh... de jó húzás, értékelem a kreativitását. Ahogy megindul felém, ismét elmosolyodom, és én is elszántan megindulok felé magam elé vonva a fegyverem. Nagyot lendítek rajta, hogy ismét összecsaphassanak a pengéink, ám ekkor valaki paradicsommal megdobál. Ezek a nézők nagyon alattomosak, felkészülten érkeztek, minden eshetőségre. Lehet lapulnak még tojások is ott, ahonnan ezek a zöldségek jöttek. Jó hogy nem egy kertet zúdítanak rám... hálátlan népség, bezzeg ha elkapnám a dobáló grabancát és kicsit megcsapkodnám Baran tábornok pörölyével, akkor rögtön elmenne a kedve a dobálástól. Komisz néps... Wááá!
Túlságosan le voltam foglalva a puffogással és már csak a "loser" felirat tud kizökkenteni, ugyanis nemhogy nem hánynak szikrát az összeérő pengéink, de Meredith gond nélkül beviszi a végső csapást. Ehh, megverte a céhvezérét... két lány tagunk is megvert. Még jó, hogy Esu nem tudja, hogy ellenem párbajozott. Próbálom megőrizni a méltóságom utolsó morzsáit, majd eltéve az inventorymba a fegyverem és a felszerelésem, Meredith elé lépek és szándékomban áll egy kézcsókkal búcsúzni tőle. - Ügyes voltál, a titkom pedig őrizd meg! Ha ez nem volt elég meggyőző, akkor egy eper shakkel megvesztegethetlek még a Stella előtt és közben segíthetnél kitalálni hogy győzzem le Rent... - Ismét elmosolyodok, s bízom benne, hogy vevő lesz a felajánlásra.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[Nova G3] Meredith White vs Anatole Saito - Page 2 Empty Re: [Nova G3] Meredith White vs Anatole Saito

Témanyitás by Meredith White Szomb. Május 25 2013, 16:19

Felvont szemöldökkel hallgattam a szavait. A frufrumat fújtam, majd keresztbe fontam a karjaim magam előtt.
- Nem terveztelek leleplezni Mr. Maszkos Ismeretlen, de miből gondoltad, hogy neked szurkolok? - persze neki szurkoltam, de hát arról nem szabadott tudnia - Hagytad magad. - és játszottam a sértődöttet.

_________________
Élet: 15; Fegyverkezelés: 27; Erő: 26; Kitartás: 11; Gyorsaság: 40; Speciális képesség: 20; Páncél: 67
Meredith White
Meredith White
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 192
Join date : 2012. Dec. 31.

Karakterlap
Szint: 13
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Nova G3] Meredith White vs Anatole Saito - Page 2 Empty Re: [Nova G3] Meredith White vs Anatole Saito

Témanyitás by Anatole Saito Szomb. Május 25 2013, 16:37

- Nem hagytam ˇ^ˇ Épp elég cikis, hogy legyőzted a céhvezéredet, ne tegyél rá még egy lapáttal. - öltök nyelvet rá gyerekesen, majd karon fogom, hogy levonszolhassam a küzdőtérről - Mellesleg, nagyon rosszul osztottam el a pontjaim és vacak felszerelést választottam - vakarom meg a tarkómatat gondterhelten, nem kellene ennyire elárulnom a gyengeségeimet még előtte sem. Bár már úgyis mindegy, a novás pályafutásomnak ezennel vége. - Most pedig akár tetszik, akár nem, de meg foglak tömni édességgel és magamat is, és te fizetsz, mert győztél. Ennyi kárpótlás nekem is jár Razz
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[Nova G3] Meredith White vs Anatole Saito - Page 2 Empty Re: [Nova G3] Meredith White vs Anatole Saito

Témanyitás by Cardinal Hétf. Május 27 2013, 12:42

Meredith zseniális és absztrakt harcstílusa egyszerre okozott vidám pillanatokat és csodálkozó morajlást. Pablo jobban teszi, ha menekül!

Győztes: Meredith White
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova G3] Meredith White vs Anatole Saito - Page 2 Empty Re: [Nova G3] Meredith White vs Anatole Saito

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.