Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Nova G3] Meredith White vs Anatole Saito

4 posters

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

[Nova G3] Meredith White vs Anatole Saito Empty [Nova G3] Meredith White vs Anatole Saito

Témanyitás by Cardinal Szer. Május 22 2013, 12:18

Meredith White
Élet: 100 HP
Fegyverkezelés: 17
Erő: 20
Kitartás: 10
Gyorsaság: 20
Speciális képesség: 0
Páncél: 16

Felszerelések:

Anatole Saito
Élet: 100 HP
Fegyverkezelés: 15
Erő: 30+3 HP vérzés
Kitartás: 8
Gyorsaság: 9
Speciális képesség: 0
Páncél: 26

Felszerelések:

Meredith sikeres találathoz 3-at vagy nagyobbat kell dobjon, minden 5. támadásakor pihen, speciális képességet nem használhat.
Anatole sikeres találathoz 4-et vagy nagyobbat kell dobjon, minden 4. támadásakor pihen, speciális képességet nem használhat.

Támadások sorrendje és száma egy körben:
Meredith White
Meredith White
Anatole Saito
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova G3] Meredith White vs Anatole Saito Empty Re: [Nova G3] Meredith White vs Anatole Saito

Témanyitás by Meredith White Szer. Május 22 2013, 20:37

Nem volt kedvem itt lenni, azonban volt még egy küzdelmem egy álarcos személyében. Zorro letévedt a filmvászonról, mi bár érdekes lehetett volna, most még se ragadtatott el túlságosan. Emeltem a már kétszer elhajított kardom és indultam meg felé köszönés nélkül, ám nem kiabáltam, szinte még lendületem se volt, sőt mintha meg is botlottam volna a lábaimban, azonban végül sikeresen értem el hozzá. Fejemen ráztam egyet, hogy a frufrum kikerüljön az arcomból, majd pördültem meg magam körül kétszer, kinyújtva a fegyverem.
Célzási esélyek így: 0 Technika: 0 Erő: 0 Látvány: 10


1. kocka: Ha 1, vagy 2, akkor nincs találat, viszont ha 3, 4, 5, vagy 6, akkor 20 sebzés.
2. kocka: Ha 1, vagy 2, akkor nincs találat, viszont ha 3, 4, 5, vagy 6, akkor 20 sebzés.

_________________
Élet: 15; Fegyverkezelés: 27; Erő: 26; Kitartás: 11; Gyorsaság: 40; Speciális képesség: 20; Páncél: 67
Meredith White
Meredith White
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 192
Join date : 2012. Dec. 31.

Karakterlap
Szint: 13
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Nova G3] Meredith White vs Anatole Saito Empty Re: [Nova G3] Meredith White vs Anatole Saito

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Május 22 2013, 20:37

The member 'Meredith White' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova G3] Meredith White vs Anatole Saito 4766610511_dda12706fc_s [Nova G3] Meredith White vs Anatole Saito 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova G3] Meredith White vs Anatole Saito Empty Re: [Nova G3] Meredith White vs Anatole Saito

Témanyitás by Anatole Saito Szomb. Május 25 2013, 12:46

Legalább a Voice-os fiút le tudtam verni, ez halovány elégtétel ezen az elbaltázott versenyen. A tabella szerint Esu is megverte, így ő a továbbjutó. Azzal a képességgel nem is csodálom, különleges, mint minden egyes Artes tag. Büszkeség tölt el, hogy ilyen rendkívüli csapattagjaim vannak, kiválóan teljesítenek, csak azt sajnálom, hogy itt a lányokkal kerültem össze, a Stellában pedig Rennel. Nem jó ez így, az Artes tagoknak a döntőben kellene összemérniük az erejüket és tudásukat. Ráadásul az utóbbi napokban, mióta Vio nélkül maradtam, eléggé befordultam, gyakorlatilag elzárkóztam a Limenben és nem kommunikáltam velük. Egy jobban mardos a bűntudat, amiért elhanyagoltam a társaimat, most pedig álarc mögé bújva parádézok ellenük.
Kilépek a küzdőtérre, s feszengek, mert tartok attól, hogy Meredith lesz az egyetlen, aki felismer. Nagyon jó szeme van a kisasszonynak, s ha még meg is szólalok, akkor tényleg elárulom magam. Szóval hangtalanul, mint eddig, megállok vele szemben, majd tiszteletem jeléül enyhén meghajlok, azonban ahogy újra felpillantok, ő már rohamoz is. Elmosolyodom, mert tetszik az az elszántság, ami a szeméből tükröződik. Megint az alacsony gyorsaságpontom áldozata vagyok, kár próbálkoznom megszökni előle, különben sem akarok hosszú küzdelmet. Szeretném, ha nyerne, hogy ne keserű szájízzel hagyja el az arénát, de tudom, hogy ha látványosan hagynám nyerni, azzal nem lenne elégedett. De annyira nem is kell hagynom magam, mert két fürge vágása már be is talál. Ügyes. Válaszcsapásra emelem a fegyverem, de igyekszem csak finomabb ütést bevinni.


Élet: 86
Páncél: 0
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[Nova G3] Meredith White vs Anatole Saito Empty Re: [Nova G3] Meredith White vs Anatole Saito

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Május 25 2013, 12:46

The member 'Anatole Saito' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova G3] Meredith White vs Anatole Saito 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova G3] Meredith White vs Anatole Saito Empty Re: [Nova G3] Meredith White vs Anatole Saito

Témanyitás by Meredith White Szomb. Május 25 2013, 12:56

Hümmögtem miként kétszer is eltaláltam őt. Furcsa volt, nem az én stílusom volt a siker, ráadásul el is tévesztett engem a támadása, mi még több kételyt ébresztett bennem. Felvont szemöldökkel figyeltem őt és csupán csak egy szó hagyta el a számat.
- Béna.
Nem problémáztam sokáig, vágtam és próbáltam a mellkasára vésni a monogramom.


1. kocka: Ha 1, vagy 2, akkor nincs találat, viszont ha 3, 4, 5, vagy 6, akkor 20 sebzés.
2. kocka: Ha 1, vagy 2, akkor nincs találat, viszont ha 3, 4, 5, vagy 6, akkor 20 sebzés.

_________________
Élet: 15; Fegyverkezelés: 27; Erő: 26; Kitartás: 11; Gyorsaság: 40; Speciális képesség: 20; Páncél: 67
Meredith White
Meredith White
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 192
Join date : 2012. Dec. 31.

Karakterlap
Szint: 13
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Nova G3] Meredith White vs Anatole Saito Empty Re: [Nova G3] Meredith White vs Anatole Saito

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Május 25 2013, 12:56

The member 'Meredith White' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova G3] Meredith White vs Anatole Saito 4767251444_0f76bf2817_s [Nova G3] Meredith White vs Anatole Saito 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova G3] Meredith White vs Anatole Saito Empty Re: [Nova G3] Meredith White vs Anatole Saito

Témanyitás by Anatole Saito Szomb. Május 25 2013, 13:03

Hát asszem túlfinomkodtam. Mondjuk ezzel a böhöm nagy fegyverrel eltalálni egy pöttöm, fürge lánykát kihívás, de máskor nem szokott gondot jelenteni a pallos forgatása. Eddig legalábbis egyik torna összecsapáson nem jelentett, de lehet Meredith ellen a tudatalattim is dolgozik. Aztán úgy tűnik mégis megzavarhattam, mert a következő két támadásával már nem tud olyan könnyedén betalálni, valamit próbál figurázni a kardjával a mellkasom irányába, te túlkombinálja.
- Te is - szökken ki a válasz mégis belőlem, miközben mosoly varázsolódik ismét az arcomra. Nem gőgös, epés vigyor, egyszerűen örömömet lelem a társaságában, még ha egymás ellen is kell harcolnunk, ő pedig dulifuli hangulatban van. Újból meglendítem a fegyverem, de még mindig törekszem arra, hogy ne egy falra felkenős vágást vigyek be.


Élet: 86


A hozzászólást Anatole Saito összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Május 25 2013, 13:04-kor.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[Nova G3] Meredith White vs Anatole Saito Empty Re: [Nova G3] Meredith White vs Anatole Saito

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Május 25 2013, 13:03

The member 'Anatole Saito' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova G3] Meredith White vs Anatole Saito 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova G3] Meredith White vs Anatole Saito Empty Re: [Nova G3] Meredith White vs Anatole Saito

Témanyitás by Meredith White Szomb. Május 25 2013, 13:15

Két szava ismerős hangot idézett egy pillanatra, de elmélkedésem hamar a fegyvere szakította félbe. Csak hüledeztem, miként láttam, hogy egy csapása az én kettőmmel ért fel. Átkozott. Ügyesebbnek kellett lennem, lihegtem, reméltem nem támad, majd fordulásból rögtön ugrottam is felé. Kezeim a kardommal a magasba, a pajzsom elhagytam.
- Váááá! - és tért némi élet belém, hogy tovább küzdjek ellene. Hajam útban volt és bár egyáltalán nem zavart, kifogásnak tökéletes volt, ha esetleg olyan véletlen adódna, hogy támadásom elvétem.


Élet: 76

Pihenő
Kocka: Ha 1, vagy 2, akkor nincs találat, viszont ha 3, 4, 5, vagy 6, akkor 20 sebzés.

_________________
Élet: 15; Fegyverkezelés: 27; Erő: 26; Kitartás: 11; Gyorsaság: 40; Speciális képesség: 20; Páncél: 67
Meredith White
Meredith White
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 192
Join date : 2012. Dec. 31.

Karakterlap
Szint: 13
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Nova G3] Meredith White vs Anatole Saito Empty Re: [Nova G3] Meredith White vs Anatole Saito

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Május 25 2013, 13:15

The member 'Meredith White' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova G3] Meredith White vs Anatole Saito 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova G3] Meredith White vs Anatole Saito Empty Re: [Nova G3] Meredith White vs Anatole Saito

Témanyitás by Anatole Saito Szomb. Május 25 2013, 13:37

No, azért a férfibecsület, meg a céhvezéri post megkívánja, hogy legalább egyszer eltaláljam, úgyhogy most nem bénáztam el a vágást. Az én kis egyszerű leánykám viszont úgy felszívja magát, hogy gyakorlatilag rámordít. Megszeppenve pislogok, amíg ő nem rest támadni, s egy újabb vágás visz be. Úgy tűnik viszont, hogy nincs már ereje tovább támadni, lenullázta a kitartás pontjait. Amíg pihen, addig azonban nem vagyok hajlandó orvul megtámadni őt. Továbbra is magam előtt tartom védekezőleg a fegyverem, hogy ha majd újra összeszedi magát és elkezd rohamozni, akkor tudjam védeni a testem, de nem áll szándékomban támadni. Farkasszemet nézek vele.


Nem támadok
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[Nova G3] Meredith White vs Anatole Saito Empty Re: [Nova G3] Meredith White vs Anatole Saito

Témanyitás by Meredith White Szomb. Május 25 2013, 13:45

A pillantása is ismerősé vált, de biztos voltam benne, hogy csak a képzeletem játszadozott most is velem. Állt és csak nézett, mi idegesített és cselekvésre késztetett. Oldalra köptem, - por került a számba - majd emeltem a karom és mutattam be neki tükrözve a véleményem. A fejemet félre döntöttem, hogy az arcom ne legyen takarásba.
- Gyáva. - ha nem is hallja, a számról le tudja olvasni.


Nem támadok.

_________________
Élet: 15; Fegyverkezelés: 27; Erő: 26; Kitartás: 11; Gyorsaság: 40; Speciális képesség: 20; Páncél: 67
Meredith White
Meredith White
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 192
Join date : 2012. Dec. 31.

Karakterlap
Szint: 13
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Nova G3] Meredith White vs Anatole Saito Empty Re: [Nova G3] Meredith White vs Anatole Saito

Témanyitás by Anatole Saito Szomb. Május 25 2013, 13:56

Az, hogy legyávázott mondhatni várható volt, úgyhogy nem igazán üt szíven. Ennek ellenére megrohamozom, mert támadt egy ötletem. Pallosom magam előtt tartom azt a szándékot láttatva, hogy feldühödtem és most lecsapom, mint az ébresztőórát, de mikor elé érek, akkor szorosan mellkasomhoz húzom a fegyvert és ellépek mellette a háta mögé próbálok kerülni, hogy a fülébe súghassak. - Zárjuk rövidre, egyszerű lány. Támadj! - majd ha utánam fordul, akkor összecsattannak pengéink, s az ügyességünk dönti el, hogy ki tud betalálni a másiknak.


Ha utánam fordulsz, akkor támadok csak, akkor érvényes csak a kockadobás. Ha te nem támadsz, akkor én sem, mert nem foglak hátbatámadni. Persze úgy is dönthetsz, hogy nem tudok mögéd kerülni Very Happy



A hozzászólást Anatole Saito összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Május 25 2013, 13:56-kor.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[Nova G3] Meredith White vs Anatole Saito Empty Re: [Nova G3] Meredith White vs Anatole Saito

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Május 25 2013, 13:56

The member 'Anatole Saito' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova G3] Meredith White vs Anatole Saito 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova G3] Meredith White vs Anatole Saito Empty Re: [Nova G3] Meredith White vs Anatole Saito

Témanyitás by Meredith White Szomb. Május 25 2013, 14:06

- Tudtam! - persze nem.
Lendülettel suhintva a kardommal fordultam nevetve utána.
- Gonosz vagy! - mintha hirtelen egy hideg vizes bödönnel öntöttek volna le, úgy változott a hangulatom. Két vereség és temérdek sikertelen támadás után, most újra tudtam nevetni csak Anatole miatt. Persze ez számára nem jelentett semmi jót sem, legyőzni tán most jobban akartam.


1. kocka: Ha 1, vagy 2, akkor nincs találat, viszont ha 3, 4, 5, vagy 6, akkor 20 sebzés.
2. kocka: Ha 1, vagy 2, akkor nincs találat, viszont ha 3, 4, 5, vagy 6, akkor 20 sebzés.

_________________
Élet: 15; Fegyverkezelés: 27; Erő: 26; Kitartás: 11; Gyorsaság: 40; Speciális képesség: 20; Páncél: 67
Meredith White
Meredith White
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 192
Join date : 2012. Dec. 31.

Karakterlap
Szint: 13
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Nova G3] Meredith White vs Anatole Saito Empty Re: [Nova G3] Meredith White vs Anatole Saito

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Május 25 2013, 14:06

The member 'Meredith White' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova G3] Meredith White vs Anatole Saito 4767250438_224285ea8b_s [Nova G3] Meredith White vs Anatole Saito 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova G3] Meredith White vs Anatole Saito Empty Re: [Nova G3] Meredith White vs Anatole Saito

Témanyitás by Anatole Saito Szomb. Május 25 2013, 14:19

- Psszt, csak te tudhatod. Bízok benned, őrizd meg a titkom! - Válaszolok neki halkan, miközben összecsapunk, de a sok szövegelésnek meg lett a kára, ugyanis mozgékonyságát kihasználva rövidebb pengéjével újabb két vörös pixelnyomot hagy rajtam. Kezdem úgy érezni magam, mint valami konyhakész husi, amit beirdalnak, mielőtt a tűzre dobnak sülni. Azért kicsit nem ártana megemberelnem magam, szóval újból támadok, használva Meredith csatakiáltását, ami az imént annyira meglepett. - Váááá - ugrok neki újból, de a kiáltás vége átmegy kuncogásba. Örülök, hogy jól fogadta az iménti manőverem, s úgy érzem, félre tudom tenni mogorva hangulatomat, legalább is ennek a küzdelemnek a végéig biztos.


Élet: 46
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[Nova G3] Meredith White vs Anatole Saito Empty Re: [Nova G3] Meredith White vs Anatole Saito

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Május 25 2013, 14:19

The member 'Anatole Saito' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova G3] Meredith White vs Anatole Saito 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova G3] Meredith White vs Anatole Saito Empty Re: [Nova G3] Meredith White vs Anatole Saito

Témanyitás by Meredith White Szomb. Május 25 2013, 14:33

Bár a támadása talált, a kiabálást, még gyakoroltatom kellett vele, mert az bizony pocsék volt. Főleg hogy elnevette magát e oly hatásos cselekedet közben. Hiba volt ez, én mondom.
Suhintottam, akartam vágni a testét, ám a támadásom után kicsúszott az ujjaim szorításából a pengém. Úgy tűnt nem fogtam elég erősen a markolatot és elfáradt a karom. Hallottam halk kuncogást a tömegtől, de nem foglalkoztam velük, mert csak én voltam és Anat. Ő volt ki feledtetni tudta velem, hogy hol is vagyunk épp, hogy hány szem tekint le ránk épp.
Emeltem a karom, megálljt parancsoltam.
- Egy pillanat. - majd a szoknyámat emelve futottam az eldobott fegyver után és sietve álltam is vissza a helyemre - Rendben, mehet.


Élet: 36

Kocka: Ha 1, vagy 2, akkor nincs találat, viszont ha 3, 4, 5, vagy 6, akkor 20 sebzés.
Pihenés

_________________
Élet: 15; Fegyverkezelés: 27; Erő: 26; Kitartás: 11; Gyorsaság: 40; Speciális képesség: 20; Páncél: 67
Meredith White
Meredith White
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 192
Join date : 2012. Dec. 31.

Karakterlap
Szint: 13
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Nova G3] Meredith White vs Anatole Saito Empty Re: [Nova G3] Meredith White vs Anatole Saito

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Május 25 2013, 14:33

The member 'Meredith White' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova G3] Meredith White vs Anatole Saito 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova G3] Meredith White vs Anatole Saito Empty Re: [Nova G3] Meredith White vs Anatole Saito

Témanyitás by Anatole Saito Szomb. Május 25 2013, 14:40

Próbálom visszafogni a kuncogásom, amikor a kezéből kirepülő kard után igyekszik ujjai közé csippentett szoknyájával. Azonban nem tetszik, hogy a közönség kineveti, ezért szúrós tekintetemet emelem a nézőkre, miközben feléjük suhintok egyet a hentessel. - Csend legyen, had koncentráljon! - majd visszafordulok Meredith felé, mielőtt még váratlanul bepancsolhatna egyet. Ez a kis közjáték viszont jól jött, mert a sok rohangálástól teljesen kitikkadtam. Szusszannom kell még egy kicsit, de a lovagina támadása máris érkezik, én pedig nem győzök védekezni. Hol a gyorstalpalóm? Sad


Pihenő kör.

Élet: 26
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[Nova G3] Meredith White vs Anatole Saito Empty Re: [Nova G3] Meredith White vs Anatole Saito

Témanyitás by Meredith White Szomb. Május 25 2013, 14:48

Nos, a kardom a kezeim közt volt, ő pedig előttem. Hát két ferde vágás reméltem megtette a hatását, többre úgy sem voltam képes. Nem volt stílusom, taktikám a párharcot illetően.
- Mindjárt vége. - közöltem vele a tény és reméltem sikerül találnom őt. Megfordult a fejemben olyan gondolat, hogy a kardom útjába lép, de ráztam a fejem, mert ilyen győzelem nem kellett nekem.


1. Kocka: Ha 1, vagy 2, akkor nincs találat, viszont ha 3, 4, 5, vagy 6, akkor 20 sebzés.
2. Kocka: Ha 1, vagy 2, akkor nincs találat, viszont ha 3, 4, 5, vagy 6, akkor 20 sebzés.

_________________
Élet: 15; Fegyverkezelés: 27; Erő: 26; Kitartás: 11; Gyorsaság: 40; Speciális képesség: 20; Páncél: 67
Meredith White
Meredith White
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 192
Join date : 2012. Dec. 31.

Karakterlap
Szint: 13
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Nova G3] Meredith White vs Anatole Saito Empty Re: [Nova G3] Meredith White vs Anatole Saito

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Május 25 2013, 14:48

The member 'Meredith White' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova G3] Meredith White vs Anatole Saito 4766609959_af0c0eb7c7_s [Nova G3] Meredith White vs Anatole Saito 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova G3] Meredith White vs Anatole Saito Empty Re: [Nova G3] Meredith White vs Anatole Saito

Témanyitás by Anatole Saito Szomb. Május 25 2013, 14:56

Nyehh, már a piros zónába szambázott az életsávom. Tényleg mindjárt vége, konstatáltam magamban is Meredith megállapítását, ugyanakkor neki sem volt már sok élete. Nem zavarna, ha legyőzne, hisz az én igazi harcom odaát van a Stella arénában, ez a nova jó kiruccanás volt és kiváló testközeli tesztelése a céhtagjaimnak. Ugyanakkor mégsem adhattam magam olyan könnyedén, az nem lett volna tisztességes a kiskedvencemmel szemben. Lendítettem újra, talán utoljára, ezt az átkozott hentest, amit többé az életben nem akarok látni, nem hogy forgatni, s próbálom elkaszálni vele a lánykát.

Jah igen, élet kemény 6 Very Happy


A hozzászólást Anatole Saito összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Május 25 2013, 14:58-kor.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[Nova G3] Meredith White vs Anatole Saito Empty Re: [Nova G3] Meredith White vs Anatole Saito

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.