Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Nova G2] Tetsuko Jin vs Anatole Saito

4 posters

Go down

[Nova G2] Tetsuko Jin vs Anatole Saito Empty [Nova G2] Tetsuko Jin vs Anatole Saito

Témanyitás by Cardinal Szomb. Május 18 2013, 10:45

Tetsuko Jin
Élet: 80 HP
Fegyverkezelés: 20
Erő: 18
Kitartás: 8
Gyorsaság: 20
Speciális képesség: 10
Páncél: 7

Felszerelések:

Anatole Saito
Élet: 100 HP
Fegyverkezelés: 15
Erő: 30+3 HP vérzés
Kitartás: 8
Gyorsaság: 9
Speciális képesség: 0
Páncél: 26

Felszerelések:

Jin sikeres találathoz 3-at vagy nagyobbat kell dobjon, minden 4. támadásakor pihen, speciális képesség használatához nem kell dobnia.
Anatole sikeres találathoz 4-et vagy nagyobbat kell dobjon, minden 4. támadásakor pihen, speciális képességet nem használhat.

Támadások sorrendje és száma egy körben:
Tetsuko Jin
Tetsuko Jin
Anatole Saito
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
[Nova G2] Tetsuko Jin vs Anatole Saito Exp_bal0/0[Nova G2] Tetsuko Jin vs Anatole Saito Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova G2] Tetsuko Jin vs Anatole Saito Empty Re: [Nova G2] Tetsuko Jin vs Anatole Saito

Témanyitás by Tetsuko Jin Szomb. Május 18 2013, 19:21

Az előző küzdelemben győzelmet arattam, sajnos nem olyat, amilyet szerettem volna. Azért ha még egyszer összefutok vele, elnézést kérek tőle. Ott mindenki előtt nem akartam ezzel megalázni. Most, eljött a következő küzdelmem ideje. Lassan, kicsit kedvtelenül lépkedek be, az arénába, ahol ellenfelem már várakozik. Nem teszek megjegyzést a küllemére, arcátlanág lenne tőlem és közöm sincs hozzá.
- Tetsuko Jin vagyok. Örvendek!- hajolok meg, úgy ahogyan azt mifelénk szokás és már fegyveremért is nyúlok. Ez egy párbaj, hát párbajozom. Részben próbálok egy kis nevet szerezni, megtépázott céhemnek, és az exp jutalom sem mellékes.
- Sok szerencsét! – Ezzel természetesen nem azt szeretném sugallni ellenfelemnek, hogy szerencsére van szüksége ahhoz, hogy legyőzzön. Eszem ágában sincs ilyet tenni. Ez csupán egy jókívánság tőlem.
- Akkor indulok- figyelmeztetem támadásomra és lendítem a botot.



A hozzászólást Tetsuko Jin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Május 18 2013, 19:52-kor.
Tetsuko Jin
Tetsuko Jin
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 542
Join date : 2012. Dec. 24.

Karakterlap
Szint: 24
Exp:
[Nova G2] Tetsuko Jin vs Anatole Saito Exp_bal2110/2300[Nova G2] Tetsuko Jin vs Anatole Saito Exp_ures  (2110/2300)
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

[Nova G2] Tetsuko Jin vs Anatole Saito Empty Re: [Nova G2] Tetsuko Jin vs Anatole Saito

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Május 18 2013, 19:21

The member 'Tetsuko Jin' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova G2] Tetsuko Jin vs Anatole Saito 4767250438_224285ea8b_s [Nova G2] Tetsuko Jin vs Anatole Saito 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova G2] Tetsuko Jin vs Anatole Saito Empty Re: [Nova G2] Tetsuko Jin vs Anatole Saito

Témanyitás by Anatole Saito Szomb. Május 18 2013, 19:36

Két könnyed Stella győzelem, egy bődületes Nova vereség. Ergo ideje felkötni a gatyót a Novában is, mert ha most vesztek, már át se érdemes jönni többször ebbe az arénába, mert nem sok esély marad a továbbjutásra. No, de lássuk, kivel is van dolgom a második menetben? A fiú neve egyáltalán nem ismerős, tehát nem frontharcos, viszont ez ezen a kupán nem jelent sem hátrányt, sem előnyt. A pástra lépve most először találkozok olyannal, aki veszi a fáradtságot és van annyira udvarias, hogy bemutatkozzon. Megköszörülöm torkomat, hogy mélyebb hangot tudjak produkálni, majd maszkom rejtekéből bemutatkozom a tornák idejére választott álnevemen.
- Pablo Lorente - biccentek felé, majd enyhe meghajlással tisztelem meg párbajellenfelem. Teljes felszerelésben érkeztem meg, most pedig lehívom menümből azt itteni fegyveremet, a Hentest, s két kézzel markolok rá, miközben megrohamozom én is a fiút. Azonban ő sokkal fürgébb nálam - megint megbosszulja magát a kevés gyorsaság pont - s mire én csak meg tudnám lendíteni a fegyveremet, ő már két sebzést be is visz. Nem maradhatok adósa, visszatámadok nyomban.


(Pontokat elfelejtettem)
Páncél: 0/26
Élet: 90/100


A hozzászólást Anatole Saito összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Május 18 2013, 19:40-kor.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Exp:
[Nova G2] Tetsuko Jin vs Anatole Saito Exp_bal10/5000[Nova G2] Tetsuko Jin vs Anatole Saito Exp_ures  (10/5000)
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[Nova G2] Tetsuko Jin vs Anatole Saito Empty Re: [Nova G2] Tetsuko Jin vs Anatole Saito

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Május 18 2013, 19:36

The member 'Anatole Saito' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova G2] Tetsuko Jin vs Anatole Saito 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova G2] Tetsuko Jin vs Anatole Saito Empty Re: [Nova G2] Tetsuko Jin vs Anatole Saito

Témanyitás by Tetsuko Jin Szomb. Május 18 2013, 19:44

Partnerem reve roppantúl különös. Nem megszokott "népem" körein belül. Valószínűleg külföldi lehet. Maszkjától nem kíván megvállni, ezt tiszteletben tartom, nem kérdezek rá, hogy miért van az rajta, hiába furdalja oldalamat az egyre növekvő kíváncsiság. Próbálom elterelni figyelmem két támadással. sikeresen betalálok, de abban a pillanatban, hogy botommal beviszem a második csapást, engem is eltalál a hatalmas fegyverével. Csúcsok hátra pár métert és pislogok kettőt az életcsíkom láttán. Rendkívül nagy sebzést szenvedtem el. Így nem lesz hosszú párbajom, talán nem is baj. Ha az ellenfelem jobb nálam, akkor nem tudok mit tenni. Mosolyogva felegyenesedek és újfent támadok.
Tetsuko Jin
Tetsuko Jin
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 542
Join date : 2012. Dec. 24.

Karakterlap
Szint: 24
Exp:
[Nova G2] Tetsuko Jin vs Anatole Saito Exp_bal2110/2300[Nova G2] Tetsuko Jin vs Anatole Saito Exp_ures  (2110/2300)
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

[Nova G2] Tetsuko Jin vs Anatole Saito Empty Re: [Nova G2] Tetsuko Jin vs Anatole Saito

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Május 18 2013, 19:44

The member 'Tetsuko Jin' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova G2] Tetsuko Jin vs Anatole Saito 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova G2] Tetsuko Jin vs Anatole Saito Empty Re: [Nova G2] Tetsuko Jin vs Anatole Saito

Témanyitás by Anatole Saito Szomb. Május 18 2013, 19:49

Jópofa gyerek, tetszik az elszántsága. Elég kemény sebzést kapott tőlem, amitől földre is kerül, mégis kész máris visszatámadni. Ez tetszik, így igazán élvezetes a küzdelem és nem is kell visszafogni magam, hiszen egy szinten állunk most. Azonban újabb támadását sikeresen tudom hárítani, úgy tűnik fárad, mert máris szusszannia kell. Ki kell használnom az alkalmat, így megpróbálok a közelében maradni, hogy ne tudjon könnyedén kitérni sebességének hála, s egy újabb csapást intézek felé.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Exp:
[Nova G2] Tetsuko Jin vs Anatole Saito Exp_bal10/5000[Nova G2] Tetsuko Jin vs Anatole Saito Exp_ures  (10/5000)
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[Nova G2] Tetsuko Jin vs Anatole Saito Empty Re: [Nova G2] Tetsuko Jin vs Anatole Saito

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Május 18 2013, 19:49

The member 'Anatole Saito' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova G2] Tetsuko Jin vs Anatole Saito 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova G2] Tetsuko Jin vs Anatole Saito Empty Re: [Nova G2] Tetsuko Jin vs Anatole Saito

Témanyitás by Tetsuko Jin Szomb. Május 18 2013, 19:56

A hatalmas ütés után már indulok is támadni. Erőmből, most sajnos csak egy támadásra futja és azt is kivédi. A fáradtság meglátszik az emberen, sajnos ez ellen nem lehet mit tenni. Pár pillanat múlva megint eltávolodom ellenfelemtől, hála erőteljes támadásának. Már csak egy ütés kell és vége is. Addig nem adom fel. támadok, mert így tisztességes egy párbajban. Ha most feladnám, akkor minősíteném magam, megerősíteném a céhemről keringő pletykákat, és megsérteném ellenfelem. Ezt nem hagyhatom. Rohanok megint felé és támadok, ezúttal kétszer, két oldalról.

Hp: 21/80


A hozzászólást Tetsuko Jin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Május 18 2013, 19:57-kor.
Tetsuko Jin
Tetsuko Jin
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 542
Join date : 2012. Dec. 24.

Karakterlap
Szint: 24
Exp:
[Nova G2] Tetsuko Jin vs Anatole Saito Exp_bal2110/2300[Nova G2] Tetsuko Jin vs Anatole Saito Exp_ures  (2110/2300)
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

[Nova G2] Tetsuko Jin vs Anatole Saito Empty Re: [Nova G2] Tetsuko Jin vs Anatole Saito

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Május 18 2013, 19:56

The member 'Tetsuko Jin' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova G2] Tetsuko Jin vs Anatole Saito 4766612103_86ee832108_s [Nova G2] Tetsuko Jin vs Anatole Saito 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova G2] Tetsuko Jin vs Anatole Saito Empty Re: [Nova G2] Tetsuko Jin vs Anatole Saito

Témanyitás by Anatole Saito Szomb. Május 18 2013, 20:07

Úgy tűnik az újabb sikeres sebzésem olyannyira megzavarja, hogy első visszatámadásával luftot üt. Ám kezdi újra felvenni a ritmust, plusz lankad a figyelme és bekapok egy ütést én is. Érzem, hogy ez a dög nagy fegyver és a sok futkorászás kezdi belőlem is kivenni az erőt. Kezdenek elnehezedni a végtagjaim, viszont amikor megpillantom a fiú életsávját, akkor utolsó kitartáspontjaimat összekapargatva megpróbálok egy mindent eldöntő csapást bevinni. Ha nem sikerül, kénytelen vagyok távolodni és pihenni, amíg vissza nem töltődök.

Élet: 72/100
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Exp:
[Nova G2] Tetsuko Jin vs Anatole Saito Exp_bal10/5000[Nova G2] Tetsuko Jin vs Anatole Saito Exp_ures  (10/5000)
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[Nova G2] Tetsuko Jin vs Anatole Saito Empty Re: [Nova G2] Tetsuko Jin vs Anatole Saito

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Május 18 2013, 20:07

The member 'Anatole Saito' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova G2] Tetsuko Jin vs Anatole Saito 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova G2] Tetsuko Jin vs Anatole Saito Empty Re: [Nova G2] Tetsuko Jin vs Anatole Saito

Témanyitás by Tetsuko Jin Szomb. Május 18 2013, 20:32

Első támadásom nem talál, azonban nincs időm meglepődni saját bénaságomon, fordítok egyet ördög botomon és ezzel találok. A maszkos férfi életsávja mit sem változik, alig hiányzik belőle, az enyémhez képest. Támadása elől utolsó pillanatban ugrok félre, majd hátrálok egy kicsit. Más lehetőségem nincs, mint támadni. Nem féktelen őrült módjára, hanem szépen, nyugodtan, ez nem vérre megy, csak.. amolyan baráti küzdelem, vagy mifene. Megrohamozom és támadok, mikor látom, hogy keze nem mozdul, pont mikor én magam is tartok pár pillanatnyi pihenőt, támadásba lendülök.
Tetsuko Jin
Tetsuko Jin
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 542
Join date : 2012. Dec. 24.

Karakterlap
Szint: 24
Exp:
[Nova G2] Tetsuko Jin vs Anatole Saito Exp_bal2110/2300[Nova G2] Tetsuko Jin vs Anatole Saito Exp_ures  (2110/2300)
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

[Nova G2] Tetsuko Jin vs Anatole Saito Empty Re: [Nova G2] Tetsuko Jin vs Anatole Saito

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Május 18 2013, 20:32

The member 'Tetsuko Jin' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Nova G2] Tetsuko Jin vs Anatole Saito 4767250438_224285ea8b_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
[Nova G2] Tetsuko Jin vs Anatole Saito 4767249862_5877ffd2ef_s [Nova G2] Tetsuko Jin vs Anatole Saito 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova G2] Tetsuko Jin vs Anatole Saito Empty Re: [Nova G2] Tetsuko Jin vs Anatole Saito

Témanyitás by Anatole Saito Szomb. Május 18 2013, 21:21

Kénytelen vagyok pihenni. Nincs menekvés, kitartásom lenullázódik. Igaz, hogy ellenfelemnek is szusszanni kell két manővere között, de még így is túl nagy a sebességkülönbség kettőnk között, három támadással is képes megsorozni összesen, én pedig alig győzök védekezni. Nem is sikerül hamar összeszednem magam, csak az utolsó támadását tudom kivédeni. Addigra újra erőre kapok, s lendítem is a Hentest. Nincs más választásom, ha most nem találok, félő, hogy veszítem a meccset.


Élet: 36/100
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Exp:
[Nova G2] Tetsuko Jin vs Anatole Saito Exp_bal10/5000[Nova G2] Tetsuko Jin vs Anatole Saito Exp_ures  (10/5000)
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[Nova G2] Tetsuko Jin vs Anatole Saito Empty Re: [Nova G2] Tetsuko Jin vs Anatole Saito

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Május 18 2013, 21:21

The member 'Anatole Saito' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova G2] Tetsuko Jin vs Anatole Saito 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova G2] Tetsuko Jin vs Anatole Saito Empty Re: [Nova G2] Tetsuko Jin vs Anatole Saito

Témanyitás by Cardinal Vas. Május 19 2013, 13:49

A rejtélyes maszkos harcos a Stella után immár a Novában is letette a névjegyét. Elég lesz-e a kései ébredés?

Győztes: Anatole Saito
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
[Nova G2] Tetsuko Jin vs Anatole Saito Exp_bal0/0[Nova G2] Tetsuko Jin vs Anatole Saito Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova G2] Tetsuko Jin vs Anatole Saito Empty Re: [Nova G2] Tetsuko Jin vs Anatole Saito

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.