Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Stella 1. kör] Zhel T. Everett vs Thunder

4 posters

Go down

[Stella 1. kör] Zhel T. Everett vs Thunder Empty [Stella 1. kör] Zhel T. Everett vs Thunder

Témanyitás by Cardinal Hétf. Május 06 2013, 18:23

Zhel T. Everett
Élet: 60 HP
Fegyverkezelés: 20
Erő: 20
Kitartás: 7
Gyorsaság: 30
Speciális képesség: 11
Páncél: 17
Egyéb: 1x Mini Potion, 1x Gyenge Tisztító Kristály

Thunder
Élet: 70 HP
Fegyverkezelés: 11
Erő: 19
Kitartás: 5
Gyorsaság: 16
Speciális képesség: 9
Páncél: 17
Egyéb: 2x Mini Potion, 5x Halvány Gyógyító Kristály, 2x Fegyver Élesség Potion

Zhel sikeres találathoz 3-at vagy nagyobbat kell dobjon, minden 5. támadásakor pihen, speciális képesség használatához 2-t vagy nagyobbat kell dobnia.
Thunder sikeres találathoz 4-et vagy nagyobbat kell dobjon, minden 4. támadásakor pihen, speciális képesség használatához 4-et vagy nagyobbat kell dobnia.

Támadások sorrendje és száma egy körben:
Zhel T. Everett
Thunder
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Stella 1. kör] Zhel T. Everett vs Thunder Empty Re: [Stella 1. kör] Zhel T. Everett vs Thunder

Témanyitás by Zhel T. Everett Kedd Május 07 2013, 21:09

Zhel ismét látott egy nagy lehetőséget könnyű exp szerzésére, csak úgy, mint a kardforgató tornán. Nem érdekli most sem ha kiesik, mert kap egy kis exp-t amiért már megérte nevezni. Nyugodtan sétál be a küzdőtérre. Ellenfelét már ismeri, egyszer megküzdött vele, de ennyi, semi reakciót nem mutat, csak előveszi kardját, meglengeti, majd egy képesség használat után megrohamozza ellenfelét.

_________________
[Stella 1. kör] Zhel T. Everett vs Thunder 1233946684Zhel_sig_www.kepfeltoltes.hu_
Zhel T. Everett
Zhel T. Everett
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 363
Join date : 2012. Oct. 05.
Age : 33

Karakterlap
Szint: 3
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Stella 1. kör] Zhel T. Everett vs Thunder Empty Re: [Stella 1. kör] Zhel T. Everett vs Thunder

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Május 07 2013, 21:09

The member 'Zhel T. Everett' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Stella 1. kör] Zhel T. Everett vs Thunder 4767250438_224285ea8b_s [Stella 1. kör] Zhel T. Everett vs Thunder 4767251444_0f76bf2817_s [Stella 1. kör] Zhel T. Everett vs Thunder 4767251444_0f76bf2817_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
[Stella 1. kör] Zhel T. Everett vs Thunder 4767244252_11aeb0c585_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Stella 1. kör] Zhel T. Everett vs Thunder Empty Re: [Stella 1. kör] Zhel T. Everett vs Thunder

Témanyitás by Thunder Kedd Május 07 2013, 21:25

Újabb nagy szabadságú esemény vette kezdetét Aincrad világában, melyet nem hagyhattam figyelmen kívül, így hát jelentkeztem, bár tudatában voltam annak, hogy sokáig itt se jutok. Ha már a kardforgatók nagy tornáján is felsültem itt s lesz másképp, de legalább ez egy újabb megpróbáltatás számomra mit is tudok. Leadtam jelentkezésemet s ahogy láttam ki lesz ellenfelem ledermedezem. Ledermedtem, hogy Zhel lesz az ellenfelem, hiszen egyszer már alulmaradtam ellene. Azóta sok minden történt. Magasabb szinten vagyok már, de feltételezem ő még feljebb van. Összeszedtem magam, majd megjelentem ellenfelem előtt, és vettem volna elő kardomat. Igen csak vettem volna mert nincs birtokomba semmi felszerelés. Így puszta kézzel kell megverekednem a viadalon már ha itt tovább jutok valami csoda folytán. Ellenfelem mozgásba is lendül melynek eredményként megsebesített, nem is keveset vett le pontjaimból. Pont mint legutóbb, most se lesz könnyű feladatom. Úgy néz ki a felállás, hogy nem hátrált tőlem, így itt a megfelelő alkalom egy gyors jobb horogra. Amilyen gyorsan csak tudtam próbáltam viszonozni kedvességét majd ha sikerül vagy se távolodni kezdtek tőle és ahogy a bokszolók szokták, úgy teszek én is . Körbe körbe ugrálok ellenfelem körül.

Életpont: 67

// sikeres találttal 19 sebzés //



A hozzászólást Thunder összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Május 07 2013, 21:47-kor.

_________________
Próbálkozás, kudarc, próbálkozás, kudarc... az egyetlen igazi kudarc, ha többé nem próbálkozol.

Képességek:




[Stella 1. kör] Zhel T. Everett vs Thunder Thundergf

Színeim:Dimgray(Szövegszín), Crema(Beszédszín), Cyan(Gondolatok), Red(Vámpír)
Thunder
Thunder
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 489
Join date : 2012. Nov. 11.
Age : 30

Karakterlap
Szint: 17
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Stella 1. kör] Zhel T. Everett vs Thunder Empty Re: [Stella 1. kör] Zhel T. Everett vs Thunder

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Május 07 2013, 21:25

The member 'Thunder' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Stella 1. kör] Zhel T. Everett vs Thunder 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Stella 1. kör] Zhel T. Everett vs Thunder Empty Re: [Stella 1. kör] Zhel T. Everett vs Thunder

Témanyitás by Zhel T. Everett Kedd Május 07 2013, 21:29

Zhel támad, de terve kudarcba fullad már az elején, mikor képességét nem képes alkalmazni. Roppantúl bosszantja a dolog, de nem tud ellene mit kezdeni ez van, ezt kell elfogadnia, van ilyen. A tornán is előfurdult vele, Ai ellen, így nem éri meglepetésként, de attól még bosszantja. Ezt tetézi, hogy kap egy találatot is, arca meg se rezzen tőle, de hp-ja attól még megérzi az erős ütést. Nem tehet mást, próbálja ugyan azt, mint az előbb, Lightning és támadás.

HP: 58/60


A hozzászólást Zhel T. Everett összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Május 07 2013, 21:30-kor.

_________________
[Stella 1. kör] Zhel T. Everett vs Thunder 1233946684Zhel_sig_www.kepfeltoltes.hu_
Zhel T. Everett
Zhel T. Everett
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 363
Join date : 2012. Oct. 05.
Age : 33

Karakterlap
Szint: 3
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Stella 1. kör] Zhel T. Everett vs Thunder Empty Re: [Stella 1. kör] Zhel T. Everett vs Thunder

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Május 07 2013, 21:29

The member 'Zhel T. Everett' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Stella 1. kör] Zhel T. Everett vs Thunder 4767251444_0f76bf2817_s [Stella 1. kör] Zhel T. Everett vs Thunder 4766610511_dda12706fc_s [Stella 1. kör] Zhel T. Everett vs Thunder 4767251444_0f76bf2817_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
[Stella 1. kör] Zhel T. Everett vs Thunder 4766604805_c1598fabbe_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Stella 1. kör] Zhel T. Everett vs Thunder Empty Re: [Stella 1. kör] Zhel T. Everett vs Thunder

Témanyitás by Thunder Kedd Május 07 2013, 22:43

Valami okból kifolyólag sikeresen bevittem egy tallatot ellenfelemnek, de ez nem okozott nagy meglepetést neki. Tudatában lehet annak, hogy azóta én is erősödtem kicsit, így mit sem gondolva rohamozott meg újra és mint korábban most is jelentősen megcsappan életem. Most már biztos, hogy nem lesz könnyű dolgom, így ismét megpróbálkoztam egy gyors ellentámadással, melynek célpontja most Zhel gyomorszája. Ha siker vagy sem akkor is távolodtam tőle és ismét körbe körbe táncikáltam mint egy bokszoló.


Életpont: 67(előző kör) - 5 ( 20 seb-15%= 15 seb) = 52


A hozzászólást Thunder összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Május 07 2013, 22:46-kor.

_________________
Próbálkozás, kudarc, próbálkozás, kudarc... az egyetlen igazi kudarc, ha többé nem próbálkozol.

Képességek:




[Stella 1. kör] Zhel T. Everett vs Thunder Thundergf

Színeim:Dimgray(Szövegszín), Crema(Beszédszín), Cyan(Gondolatok), Red(Vámpír)
Thunder
Thunder
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 489
Join date : 2012. Nov. 11.
Age : 30

Karakterlap
Szint: 17
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Stella 1. kör] Zhel T. Everett vs Thunder Empty Re: [Stella 1. kör] Zhel T. Everett vs Thunder

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Május 07 2013, 22:43

The member 'Thunder' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Stella 1. kör] Zhel T. Everett vs Thunder 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Stella 1. kör] Zhel T. Everett vs Thunder Empty Re: [Stella 1. kör] Zhel T. Everett vs Thunder

Témanyitás by Cardinal Pént. Május 10 2013, 07:43

Zhel visszalépett a Stellától. Hogy ne legyen csonka párbaj, Thunder hamarosan kap egy új ellenfelet.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Stella 1. kör] Zhel T. Everett vs Thunder Empty Re: [Stella 1. kör] Zhel T. Everett vs Thunder

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.