Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai

+4
Hermit
Askr
Thunder
Joey Chrome
8 posters

4 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4

Go down

[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai - Page 4 Empty Re: [Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai

Témanyitás by Nio Kedd Szept. 10 2013, 18:26

Az eddigi borzalmak sem voltak könnyen emészthetőek, vagy mondhatni sokkal jobbak, bár az izgalom az rendesen jelen van, de a gyomorforgató és horrorisztikus jelenetek is itt vannak szintúgy ebben a küldetésben. Bár még nem volt alkalmam sok küldiben részt venni, de ha mindegyik ilyen akkor inkább letennék a fejlődéről...
Ezek a gondolatok jártak fejembe mikor meghalt a bika és egy másik rejtélyes szempár tűnt fel. Ami önmagába még nem aggasztó, vagy undorító, de az már annál inkább, ami utána jött. Bár ami azt illeti, vannak dolgok, amik megtapasztalásáról szívesen lemondok. Ilyen például egy horror filmben való szereplés, amihez ezt a szituációt is hasonlíthatnám.
A szempár egyik pillanatról a másikra tűnt fel és utána el. Vagy végül is én így éreztem, hogy eléggé gyorsan telik az idő, és történik minden. Eztán a repedésben fény derült, előkerült a tovább vezető út. Melynek végén egy még az első részeknél is rémesebb és gusztustalanabb látvány fogadott minket.
Óriási terem a közepén egy vérrel teli medencével. Körülötte meg hullák, koponyák és hasonló finomságok. Nem tudom ki rendezte be, de beteges ízlése van.
Szinte ledermedtem a látványtól, még a hideg is kirázott. Ha lenne hová, már régen vissza rohantam volna ettől a helytől valamerre nagyon nagyon messzire. Ami sajnos lehetetten, mivel ki tudja mik vannak a visszafelé vezető úton, és egyedül igencsak félek is...
E rémes gondolatok után, és persze miután magamhoz tértem a kábulatból észrevettem egy táblát, de nem tudtam elolvasni, mert egyik küldis társunk beleugrott a teremben lévő vérvörös vérrel teli medencébe és keresni kezdett valamit. Nem tudtam mit, ezért ismét a táblára néztem: "Ha elég bátor vagy, megleled a kulcsot.". Ez valami iszonyatos rejtély. Vagy abban a pocsolyában, vagy valamelyik hullánál. Egyre jobb. Kezdtem töprengni én is hogy hol a kulcs, de hirtelen...
A lányt megtámadja egy mob, és az idegenvezetőnk is bajba kerül valami iszonyatos mobnak és feltehetőleg annak a boszorkánynak köszönhetően.
Első gondolatom: futás! De hova?
Második gondolatom: támadás! De kire... mire?
Jobb ötletem, nem volt ezért a közelebb lévő Jack-nek próbálok először segíteni, utána, amint sikerül belevetem magamat a medencébe és Megpróbálok a lánynak is segíteni. Bár az utóbbinak nemigen örülök, és nem is hiszem, hogy addigra össze tudok szedni annyi bátorságot, hogy bele tudjak ugrani abba a medencébe. Ki tudja mi lehet még benne, illetve egy vérrel teli medencébe nem hinném, hogy sokan szeretnek fürdeni. De amit meg kell tenni, azt meg kell tenni.
Ami a támadásomat illeti... szerencse kell egy nagy kalappal, mivel még nincsen se csúcs képességem, se nagy erőm, se jó cuccom. Megmarkoltam Kezdő lándzsámat, ami a bika ellen sem bizonyult ugyan valami hasznosnak az előző harcban, de remélem most az lesz.
Nagy levegőt vettem, és megindultam a falra tapasztott idegenvezető felé. A karokra próbáltam célozni, hogy azokat elvágjam és kiszabadítsam Jack-et. Utána meg jöhet a lányt megtámadó polipszerű valami.

_________________

20.Szint:

Futnak:
Nio
Nio
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 560
Join date : 2013. Mar. 06.
Age : 31

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai - Page 4 Empty Re: [Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai

Témanyitás by Chitose Szomb. Szept. 14 2013, 22:41

A szempár, ahogy közeledtem feléje, el is tűnt, én pedig néhány perc múlva el is felejtkeztem arról, hogy valaha is minket bámult. Újabb sötét, keskeny, koszos alagút következett, amit én már kezdteni is némiképp megszokni. De aztán ami ezután következett. Azt nem lehet leírni. Egy terem... amely teli volt tetemekkel. Egy ember üveges tekintete nézett rám vissza, amikor beléptem a helyiségbe. A tekintetem megmerevedett, pár pillanatig nem is fogtam fel igazán, hogy egy ember levágott fejét látom. Viszont valahogy a lábam nem tudott megállni, csak vitt előre tovább, a szoba felé. Talán azért, mert a többiek is mentek tovább ? Vagy mert az alagútban sötét volt, ellenben a terem hívogatóan világos ? Nem tudom, de nem is ez a lényeg. Beléptem egy olyan terembe, ahol egy ember levágott fejét tűzték a falra. Pár pillanat múlva felocsúdtam a kábulatból és oldalra kaptam a tekintetem. Azonban ez se volt túl jó ötlet, hiszen a fal tele volt emberek és állatok levágott fejével. De ez még nem volt minden. Pislogtam egyet és lefelé néztem, ott csontvázak, rájuk rotható hússal "díszítették" a padlót, és aztán egy medence. Igen volt egy medence is, amiben valami furcsa piros folyadék volt. Vér. Biztos voltam benne, hogy abban vér van. Gyorsan lefelé fordítottam a fejem, hogy már biztos ne lássak semmi szörnyűséget. Néhány hosszú másodpercig, amit én nem is érzékeltem igazán, csak álltam ott, a fejemet lehajtva, tágra nyílt szemekkel. Azt hiszem, lefagytam a sokktól. Viszont hirtelen valami általan eddig nem ismert bűz csapta meg az orromat. Ösztönösen az orrom elé kaptam a kezem, majd lehúztam a ruhám ujját, és azt tartottam az arcom elé. Ez biztosan... a hullák szaga. Gondoltam, miközben a testem remegett és elfogott a hányinger is. Összeszorítottam a szemem, összehúztam magam és végül sírni kezdtem. Ez nem lehet. Ez nem lehet, ilyen nincs ! Az nem létezik, hogy ez mind valaha ember volt ! Olyan nincs, hogy valaki képes megölni ennyi élőlényt és ezt tenni velük ! Az arcomat a kezembe temettem és csak sírtam csendben. Ilyen nincs. Ez nem lehet valóság. Ez most biztosan csak egy álom. Igen, ez egy álom, ismételgettem magamban. Elég ! Mostmár fel akarok ébredni, ki akarok kerülni innen ! Már kezdtem is a teleportáló kristályomat keresni, amikor eszembe jutott, hogy csak nem hagyhatok itt mindenkit. Igaz, még csak nemrég ismerem őket, és ez a Judy nevű lány kifejezetten idegesítő is, dehát elvállaltam ez a küldetés, akkor meg nem illik a felénél elmenekülni. Valahogy, hosszas gondolkodás után sikerült megnyőznöm magamat arról, hogy maradnom kell, ezután megnéztem hogy vannak a többiek. Nionak látszólag semmi baja, valami táblát néz éppen. Közben én is letöröltem a könnyeimet. De vajon hogy bírja elviselni ezt a helyzetet ? Én még mindig nem tudok ránézni semelyik hullára sem, gondoltam, miközben az egyik kezem még mindig az orrom előtt volt. Végül kíváncsi lettem, hogy mi is van arra a táblára írva, ígyhát óvatosan közelebb léptem hozzá, és megnéztem. "Ha elég bátor vagy, megleled a kulcsot." Ez volt ráírva. Hát ez meg mi ? Egy talány egy hullákkal teli szobában ? Mintha nem lenne így is elég kétségbeejtő a helyzetünk. Ráadásul fogalmam sincs, milyen kulcsot kellene meglelnünk. Majdnem sóhajtottam egyet, de inkább visszafogtam magam. Ezután Judyra is vetettem egy pillantást. Ő vajon mit csinál ? Ja, igen, épp most ugrik bele a vérrel teli medencébe. Hogy mi ?! Kaptam hirtelen észbe. De vajon mi a csudáért csinálja ezt ? ... A kulcs ? Talán azt keresi ott lent ? Ki a fenének jutna eszébe oda rejteni egy kulcsot ? Ez enyszerűen túl undorító ! Bár az is elég undorító lenne, ha itt fenn, a hullák közt kellene elkezdenünk keresni, jutott eszembe.
- Segítség! - egyszercsak Judy kiáltását hallottam.
Riadtam néztem oda: valami lehúzta a lányt a víz.. akarom mondani a vér alá, és ott tartja. Kapálózik, de nem tud kiszabadulni. Segítenünk kell neki ! Gondoltam, majd láttam, ahogy Jack-et hirtelen a falhoz löki valami és aztán karok fogják le. A francba ! Két társunkat pont egyszerre támadták meg ! A fenébe, most mit csináljak ? Én... nem tudok odamenni és segíteni Judynak, nem bírom elviselni ezt a szörnyű látványt ! De így viszont Judy meg fog fulladni és meghal. Mi tévő legyek ? Gondoltam idegesen összeszorítva a másik kezemet. Csak nyugalom, Chitose, végül is ezek csak hullák, nem árthatnak neked. Nem is. Ez csak egy látvány. Ez nem is létezik. Hiszem a SAO-ban mindenki, ami meghal, pixelekre bonlik, így nem is létezhetnek hullák ! Igen, ez akkor biztos csak valami illúzió, ezek nem is emberek hullái !
- Mire vártok?? SEGÍTSÉG!! - kiabált újra Judy.
Ezek után már visszanyertem a cselekvőképességemet. A kezemet elvettem az arcom elől és a medencéhez rohantam. Lehajoltam és a kezem Judy felé nyújtottam, hátha eléri azt. Ha nem, akkor előveszem a kardom, és magam is beleugrok a medencébe, és szabdalni kezdem annak a szörnynek a csápjait, aki ebbe a vérrel teli medencébe kényszerített !

_________________
[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai - Page 4 3nve
Chitose
Chitose
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 222
Join date : 2013. Mar. 23.
Age : 30

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai - Page 4 Empty Re: [Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai

Témanyitás by Joey Chrome Vas. Szept. 15 2013, 11:31

OFF: Hermit kilépett a küldetésből!

ON:
Nio odarohant a küszködő Jack-hez, és a lándzsájával elvágta a karokat, amik szétpixeleződtek, miközben Chitose ugyan elkapta Judy kezét, de a polip őt is visszarántotta a medencébe, emiatt a lány szabdalni kezdte a csápokat, amik végül elengedték Judy-t, és visszahúzódtak a mélybe. Ezzel sikerült kiszabadítani a két foglyot. Csakhogy arra kapjátok fel a fejeteket, hogy Hermit használta a hazatérés kristályát: lelépett inkább, magatokra hagyva. Vagy csak elromlott a kristálya.
- Kösz, hogy eltereltétek a figyelmüket, barmok! - Hallatszik egy rém idegesítő hang, Judy viszont felismerheti: ez Natsumi, aki valahogyan idekerült, és megszerezte a kulcsot!
- Most ha nem bánjátok lúzerek, elintézem azt a lökött csajt, hogy majd a nővérem orra alá dörgöljem, hogy ezért nem lesz soha olyan jó, mint én! - És petjével, a kinyitott ajtón keresztül rohan... Tenebra felé! És ráadásnak bezárja az ajtót, hogy utána ne menjetek! Jack ugyanis utána rohan, és megpróbálja kinyitni, de nem megy neki.
- Bezárta! Idióta, nyavalyás szarházi! - Rúgott bele mérgesen az ajtóba. - Olyan hülye, hogy görbíti a teret! Meg is érdemli a hülye, hogy meghaljon, de akkor Tenebra vérszomjot kap... - Itt mintha eszébe jutott volna valami, hátrább állt, majd megrohamozta az ajtót, és betörte, mint egy katona. Az ajtó persze pixelekre bomlott. Most mehettek Natsumi után!


A hozzászólást Joey Chrome összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Szept. 17 2013, 17:26-kor.

_________________
[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai - Page 4 Karakter47

Adatlap|Bolt|NJK-k|Trófeák|Szoba

Színek:
Mesélés (olive), Joey (yellowgreen), Haru/Grifi (seablue), Ichiro/Ichi (peru), Eiji (slategray)
[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai - Page 4 Simple

Gyűjtögetés aktiválva lesz: 2019. 01. 01.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai - Page 4 Empty Re: [Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai

Témanyitás by Nio Kedd Szept. 17 2013, 13:15

Az események egyre csak bonyolódnak, és eléggé gyorsan megtörténnek, pörögtek szépen egymás után. Nem is tudom így hirtelen, hogy mennyi minden történt eddig, a mai napon, de abban az egyben biztos vagyok, hogy az események a végük felé közelegnek. Ami kicsit megnyugtat, már amennyire lehet valami megnyugtató ilyen helyzetben. Ezt igazolja a mostani meglepő és rémes izgalmak után az a srác is, aki elrohant mellettünk vagy inkább átrohant rajtunk és itt hagyott minket a pácba, ami a mi esetünkben sajnos inkább vér.
Rövid szitkozódás és döbbenet után, az utóbbi Jack szájából a második részemről biztos, folytatódott a kicsin és horrorisztikus kaland. Jack berúgta a tovább vezető ajtót, ami  miatt a kulcsprobléma meg is lett oldva, bár ezt már hamarabb is megtehette volna. Akkor nem kerültünk volna ebbe a helyzetbe, habár ebben a szituációban nem én voltam a legrosszabb helyzetbe. Rajtam csak egyre jobban eluralkodott a horrorfilmek iránti megvetésem és undorom. De legalább tovább mehetünk végre.
Azonban Tenberra mellett az a másik fiú és az állatkája is némiképpen gondot okozhat még nekünk, csak igazam ne legyen, remélem többet nem látjuk, de nem tudom ki volt. Viszont valami azt súgja, hogy nem fog velünk együttműködni ha arra kerülne a sor, elvégre nem biztos hogy ugyanazon az oldalon állunk. Mindenesetre tovább kell menni és minél hamarabb pontot kell tenni ennek az ügynek a végére. Már nagyon mehetnékem van erről a pokoli helyről.
Vetettem e gondolatok keretében még egy pillantást a medencére és a körülötte lévő "mesés" díszletre, abban a reményben hogy most jártam itt először és utoljára. Mióta elkezdtem küldiket végrehajtani csak ilyen rémes küldetéseket fogok ki az utóbbi időben. Miért nem találok valami nyugisabbat? Egy sóhaj keretében át is léptem az ajtót, melyet Jack kinyitott és már itt se voltam. Bár valami azt súgta, hogy eztán jobb csak akkor lesz ha végzünk. Pontosan emiatt nem raktam el lándzsámat, helyette inkább puszta óvintézkedés gyanánt jobb kezemben továbbra is markoltam, hátha hamarosan használnom kell. Bár remélem a legközelebbi alkalom Tenberra ellen lesz.

_________________

20.Szint:

Futnak:
Nio
Nio
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 560
Join date : 2013. Mar. 06.
Age : 31

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai - Page 4 Empty Re: [Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai

Témanyitás by Noxy Szer. Szept. 18 2013, 12:42

//Igazán megkérdezhetted volna, hogy kijátszhatod-e az njk-imat, köhöm, az egyiküket a küldetésben...//

Nagyszerű. Cseverből vederbe. Jack azért nem volt nagyobb veszélyben mint én, de az egyik lány inkább őt próbálta megmenteni először. Ki halna meg előbb kettőnk közül? Jack vagy én? Én. Mert fulladoztam, és meg akartak enni, Jacket meg egyszerűen fogva tartották. De azért a másik lány sietett segítségemre, és megfogta a kifelé nyújtózó kezemet, mire a polip őt is berántotta. Csakhogy a lánynak volt még annyi sütnivalója az utolsó pillanatban, hogy megcsapkodja az állatot, csakhogy érezze a törődést. Erre elengedett minket a polip, és visszament a helyére, szinte nyüszítve.
- Köszi! - köszöntem meg a lánynak, mikor kiszálltunk a vérmedencéből. Hermit minden előjel nélkül elteleportált a kristályával. Akár el is romolhatott, de ez szerintem ki van zárva. A fiú valószínüleg annyira megrémült az egésztől, hogy inkább feladja az egészet a francba. Nagyot csalódtam Hermitben.
Azt hittem, egyelőre semmi gondunk nincs, de erre lám csak, ki bukkant fel! Natsumi, Yuriko öccse, akit vissza kell cibálnom a nővéréhez, mielőtt nagy meggondolatlanságot művel. És éppen a sok ostobaságai közül már meg is tette az egyiket: ellopta a kulcsot, és bezárt minket ebbe a terembe, hogy ne mehessünk tovább. Egyértelműen osztottam Jack véleményét, de azért én nem kívánnám a halálát. Yuriko meg aztán végképp nem örülne.
- Átkozott kis vakarcs! - illettem meg a fiút, miután elment, és ránk zárta az ajtót.
Még egy eset: Jack megrohamozta az ajtót, hogy félvállal betörje, mint általában szokás a kommandósoknál. Ezen szinte lefagytam. Egy ideig meg se bírtam szólalni, amíg ki nem léptünk az ajtó-vesztette nyíláson keresztül. Akkor aztán szúrós szemmel ránéztem.
- Jack, most őszintén... nem tudtál volna erre korábban is gondolni? - A felelősségre vonásom jogos volt. Hiszen ha ez előbb jutott volna eszébe, akkor nem időztünk volna el itt több ideig, nem úsztam volna egyet a vérmedencében, nem kapott volna el a polip, őt meg nem kapták volna el a hullakezek, és a két szerencsétlen lánynak sem kellett volna akkor még habozniuk, hogy megmentsenek-e minket legyőzve undorukat, vagy sem.

_________________
Statok:
Jártasságok:
Spec: Céhbazár március [A céhbónuszod arany része egy általad választott küldetésben a kétszeresére nő. (Mesélőnek jelezni kell!) - Bújj-bújj szellem, Ai küldetése]
Noxy
Noxy
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1050
Join date : 2013. Jan. 21.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai - Page 4 Empty Re: [Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai

Témanyitás by Chitose Szomb. Szept. 21 2013, 22:30

Mikor elkaptam Judy kezét, már kezdtem örülni, hogy mégsem kell megmártóznom ebben a medencényi ismeretlen eredetű vérben, de sajnos nem volt ilyen szerencsém. Nem tudtam Judyt kihúzni a vérből, sőt inkább ő rántott be engem. Mikor láttam, hogy én is beleesek, egyszerűen olyan dühös lettem a szörnye, hogy azonnal elővettem a kardom és csapdosni kezdtem vele. Persze azért arra vigyáztam, hogy Judy ne sérüljön meg. Végül a szörny alul maradt, és eltűnt a mélybe, én pedig odaúsztam a medence szélére. Közben eszembe jutott, hogy vajon Judy jól van-e. Ránéztem, ő pedig megköszönte a segítségemet.
- Mondanám, hogy szívesen, de... - válaszoltam neki. A mondatot már csak magamban fejeztem be. Remélem, hogy soha többé nem adódik ilyen, ehhez hasonló alkalom. Elvégre, most is alig tudtam rávenni magam, hogy a közelébe menjek ennek a medencének. Még mindig nem tudtam elhinni, hogy csupa vér vagyok. Hogy megszabaduljak tőle, gyorsan kiszálltam a medencéből és talpra álltam. Valahogy, mintha ennyel kevesebben lennénk, gondoltam. Hermit eltűnt ! Áh, biztos hazateleportált, ennyit a Wishmasterről.
- Kösz, hogy eltereltétek a figyelmüket, barmok! - hallottam egy ismeretlen hangot. - Most ha nem bánjátok lúzerek, elintézem azt a lökött csajt, hogy majd a nővérem orra alá dörgöljem, hogy ezért nem lesz soha olyan jó, mint én! - mondta, majd az addigra már nyitott ajtón át elronant. Ez persze nem is lett volna olyan nagy baj, csak hogy be is zárta az ajtót maga után, a csudába !
Ki a fene ez, és hogy került ide ? Futott át az agyamon, de úgy tűnt Judy ismeri. Ezen a jeleneten Jack is mérgelődött egy sort, majd úgy döntött, betöri az ajtót.
- És ezt nem tudtad volna korábban megtenni ? - kérdeztem "kissé" ingerülten. Mondjuk mielőtt megmártóztam volna ebben a vérmedencében. Komolyan, Judy mitha a gondolataimban olvasna. Végül elkezdtem először az ujjaimról lerázni a vért, majd az arcomat letisztítani, harmadszorra pedig a hajamból kicsavarni. Ezután követni kezdtem a többieket, hogy végre itt hagyhassan ezt a szörnyű helyet. Ez legyen a legrosszabb hely, amit valaha láttam ! Kívántam magamban. Egek, semmit sem értek abból, ami az előbb lezajlott, de mindegy, csak kerüljön végre a kezem közé ez a Tenebra !

_________________
[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai - Page 4 3nve
Chitose
Chitose
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 222
Join date : 2013. Mar. 23.
Age : 30

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai - Page 4 Empty Re: [Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai

Témanyitás by Joey Chrome Vas. Szept. 22 2013, 10:11

//bocsi Judy, akkor most megkérdezném, hogy használhatom-e a továbbiakban?//

Jack csak ennyit mond, mikor megtámadjátok, hogy miért csak most törte be az ajtót:
- Ilyen helyzetben nem egyből jut az ilyen az eszembe. - Látszik azért rajta, hogy annak ő is örült volna. Mentek is tovább, és az első szobában semmi érdekes nem volt, még az ajtó is nyitva volt. Mentek nyugodtan tovább a nagyobbik teremben, ahol voltak szekrények, polcok, asztalok, ágyak, földig érő faliszőnyeg, sőt, egy kandalló is... olyan volt ez, mintha egy szálló lenne. De hogy mit csinál itt egy kandalló, jó kérdés. De az ajtó itt is nyitva van. De hirtelen valami morgást hallotok, ráadásul onnan, amerre kell menni... Ajaj, most mit tesztek??

Térkép állása:
[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai - Page 4 1194315-20130922-L5FLGP

_________________
[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai - Page 4 Karakter47

Adatlap|Bolt|NJK-k|Trófeák|Szoba

Színek:
Mesélés (olive), Joey (yellowgreen), Haru/Grifi (seablue), Ichiro/Ichi (peru), Eiji (slategray)
[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai - Page 4 Simple

Gyűjtögetés aktiválva lesz: 2019. 01. 01.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai - Page 4 Empty Re: [Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai

Témanyitás by Noxy Hétf. Szept. 23 2013, 15:41

//Most már tökmindegy//

- Ilyen helyzetben nem egyből jut az ilyen az eszembe. - Tipikus ellenkezés.
- Hát igen, de amikor még csak gondolkoztunk, hogy hol lehet a kulcs, akkor nem volt olyan helyzet. - mondtam a frappáns replikát, mielőtt tovább álltunk volna.
Mentünk tovább, és eddig nem volt semmi komolyabb gondunk annál, minthogy azon gondolkozni, miként kaphatjuk el Tenebrát. Az én gondom Natsuminál még kisebb egyáltalán nem volt... hajj, ezt az ostoba kölyköt Tenebra pillanatok alatt elteszi láb alól, figyeljétek meg, kedves nézőim/olvasóim!
Rövid időn belül bent voltunk egy kis szobában, de az meg olyan üres volt, mint Natsumi esze, méghozzá egy nyitott ajtóval. Nekem nincs semmi dolgom itt, és úgy tűnik, a többieknek sem igazán, így mentünk is tovább egyből. Újabb már jól megszokott menetelések a félhomályos barlangban, amíg már megint egy újabb szobaszerűségben kötöttünk ki. A szoba legalábbis olyan volt, mint a legelső, bár az egy könyvtár volt. Ebben a szobában könyvespolcon kívül szekrények, ágyak, faliszönyegek, kandalló, meg minden, ami egy szálláshoz illő szobának jó. De mit keres egy kandalló a föld alatt? Jó, minden kandallónak, van egy kéménye, de ha föld alá épít valaki egy kandallót, az szörnyen egészségtelen és veszélyes is, még a tűzvédelmiek is kimondják, hogy föld alá nem ajánlatos építeni kandallót, ráadásul emeleten és földszinten is csak engedéllyel lehet építtetni. Ha a kémény bedugulna a sok koromtól, a füst kiszivárog a kandallón keresztül be a szobába, azaz egész barlangrendszerbe, és mivel itt nincsenek szellőzőnyílások, hamar bele is pusztulhatnak az itt élők füstmérgezésben.
A kandalló Natsumi-körben teljesen semmis dolog, sőt. Újabb gonddal leszünk ismét kénytelenek szembenézni: a következő folyosóra vezető, nyitott ajtó túloldalán morgásokat hallottunk.
- Ez jellemző. - vontam meg a vállam, és a szituációt már régi ismerősként köszöntöttem azzal, hogy rögtön készenlétbe kaptam az íjamat, és támadó pozíciót vettem fel.

_________________
Statok:
Jártasságok:
Spec: Céhbazár március [A céhbónuszod arany része egy általad választott küldetésben a kétszeresére nő. (Mesélőnek jelezni kell!) - Bújj-bújj szellem, Ai küldetése]
Noxy
Noxy
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1050
Join date : 2013. Jan. 21.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai - Page 4 Empty Re: [Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai

Témanyitás by Nio Hétf. Szept. 23 2013, 19:40

Amilyen gyorsan csak lehetett olyan gyorsan hagytam magam mögött azt a rémes helyiséget. Bár ahogy a folyosón haladtunk tovább még mindig bennem volt egy olyan érzés, mintha valami igazán rossz és rémes dolog vagy esemény még hátra volna. Nem akartak elmenni fejemből azok a rémképek, melyeket itt átéltünk.
Hála az égnek tévedtem. Rövidke séta után egy nem rémes és nem veszélyes terembe érkeztünk. Nem volt nagy szám, így tovább is haladtunk. Bár a gyanú, hogy valami van az út végén, ami egy horror filmbe simán beleillene még ott volt a fejembe.
A következő szobába érve én speciel kicsit meglepődtem. Mióta Tenberrát vagy ki a csodát hajszoljuk csak veszélyes és undorító szobákkal lényekkel találkozunk. De ez a szoba valahogy nem illik a képbe. A helység olyan volt, mintha egy fogadó jobbik szobájába nyitottunk volna be. Eléggé kulturált volt, bár az előzőekhez képest nem nehéz. Polcok, asztalok, ágyak, szőnyegek és minden olyan használati tárgy vagy bútor, ami egy komfortos hálószobához kellhet. Kicsit olyan volt mintha valaki lakná. Nem tagadom jó ízlése van. Csak az előtte lévő szobákat kellene átalakítani. És az se ártana, ha nem valami földalatti bunkerbe lakna. Bár nem ismerem a tulajt, de egy kicsit dilis lehet.
Viszont ezt az idilli helyzetet illetve szobát megzavarta egy morgás, mely ezek után nem is lepett meg. Valahogy éreztem, hogy valami ma még ránk fog támadni és meg akar minket ölni. Bár az előzményeket tekintve szerintem nem csak én voltam ezen a véleményen. Igazából az lett volna a csoda ha nem támadnak ránk.
Pontosan emiatt jobban megmarkoltam fegyveremet és harcra készen a hang irányába néztem. Valahogy nem akartam többet harcolni, kicsit el is fáradtam a nagy izgalmakban, de amit meg kell tenni, azt meg kell tenni, nincs mese. És már én is szeretnék egy ehhez a szobához hasonló szobában pihenni egyet végre ettől a helytől a lehető legmesszebb.

_________________

20.Szint:

Futnak:
Nio
Nio
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 560
Join date : 2013. Mar. 06.
Age : 31

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai - Page 4 Empty Re: [Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai

Témanyitás by Chitose Szomb. Szept. 28 2013, 21:51

Jack arra a kérdésünk, hogy ez az előbbi akciója miért nem jutott előbb eszébe, csak annyit válaszolt: "Ilyen helyzetben nem egyből jut az ilyen az eszembe." Bár ez volt valami megnyugtató válasz, de utóbb rájöttem, hogy végülis igaza van. Nem gondolhat mindenre egyszerre az ember, néha pedig a legkézenekvőbb dolgokat felejti el. Csak ez a fránya vér jönne már le rólam ! Nem megy, hiába próbálom magamról lerázni, lesöpörni, vagy a falra kenni, a ruhámról mindig visszajön rám. Az egyetlen jó megoldás az lenne, hogyha levenném őket, de ez egy ilyen helyzetben lehetetlen... És már kezd is rám száradni.
Közben észrevettem, hogy elértünk egy másik szobához. Kicsit féltem, mikor beléptem a helyiségbe, hogy vajon itt milyen próbatételek várnak majd ránk, de szerencsére ez csak egy átlagos szoba volt. Még az ajtó is nyitva volt, így semmi sem álta az utunkat, hogy továbbmenjünk. A következő szoba igencsak kellemes hangulatot árasztott magából: teli volt bútorokkal, polcokkal, faliszőnyeggel és egy... kandallóval ? Vajon minek ide egy kandalló ? Egyáltalán, hogy vezetetik itt ki a füstöt ? Gondolkodtak is a tervezők, mikor megépítették ezt ? Vagy csak egyszerű dekoráció, ki tudja. Az ajtó itt is nyitva volt. Csak most ismerős helyzet állt elénk: újabb morgást hallottunk abból az irányból, amerre mennünk kellene. A csudába, most mi legyen ? Az az egyetlen kijárat, hogyha tovább akarunk menni, és nem pedig vissza. Viszont, ha jól emlékszem, egy ugyanilyen morgás utáni támadás teleportálta haza az egyik társunkat is, nem ? Akkor viszont első a biztonság, gondoltam, és elővettem a kardomat, hogy szükség esetén avval védjem meg magam. Egy kicsit még várok, hátha most is csak úgy előugrik valami, vagy ilyesmi...

_________________
[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai - Page 4 3nve
Chitose
Chitose
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 222
Join date : 2013. Mar. 23.
Age : 30

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai - Page 4 Empty Re: [Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai

Témanyitás by Joey Chrome Vas. Szept. 29 2013, 12:00

OFF: Chitose, ha még egyszer akkor írsz, mikor külön szólok, és nem magadtól, esküszöm, legközelebb kihagylak! A fele küldetés azzal van tele már lassan, hogy külön szóljak, hogy észrevedd!

ON:
Jack-en észreveszitek, hogy mintha kicsit ideges lenne.
- Álljunk készen! Lehet, ez rosszabb, mint a bika... - Majd bizonyára elképedt arcot vágtok Jack-el és a fogadóssal együtt, mikor két aprócska lény ugrik ki az alagútból:

[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai - Page 4 250px-Epioth

A bokátokat sem éri el méretük, bizonyára csak visszahangzott a morgásuk, azért tűnt ijesztőnek. Most vékony, már-már édes hangon morognak rátok, de abbahagyják, és kíváncsian, apró nyüszítő hangokat hallatva nézegetnek titeket.
- Ezek. Meg. Mik? - Kérdezi döbbenten Jack, mialatt a fogadós azon tűnődik, hogy ezek most gyíkok, vagy farokkal rendelkező békák?

_________________
[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai - Page 4 Karakter47

Adatlap|Bolt|NJK-k|Trófeák|Szoba

Színek:
Mesélés (olive), Joey (yellowgreen), Haru/Grifi (seablue), Ichiro/Ichi (peru), Eiji (slategray)
[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai - Page 4 Simple

Gyűjtögetés aktiválva lesz: 2019. 01. 01.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai - Page 4 Empty Re: [Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai

Témanyitás by Nio Hétf. Szept. 30 2013, 12:40

A következő ellenfeleink valahogy nem tűntek igazi ellenfélnek. Nem olyanok voltak első ránézésre, mint egy ördögi és nagyon nagy megpróbáltatásokat és túl nagy veszélyt jelentő szörnyek. Az ijesztő hangok forrása kér furcsa mob volt, amikről nemigen lehetett eldönteni, hogy mikre is hasonlítanak. Egy biztos: aki programozta őket vagy fáradt volt, vagy valami tudatmódosító szer után tervezte meg kinézetüket. Jobban megnézve valami gyíkok lehetnek, azonban több más állatból is készülhettek. Béka, valami óriásgyík, kicsi mezei gyík vagy valami hasonló. Mindenesetre volt már dolgom aranyos, de ugyanakkor ördögi bestiával. Gondoltam vissza egyik első küldetésemre, ahol egy édes mókusféleség okozott nekem és a küldetés résztvevőinek némi bonyodalmat és bosszúságot. Így van annyi eszem, hogy nem eresztem le lándzsámat és készenlétbe maradok, történjék is bármi eztán. Csak puszta óvatosságból. Lehet, hogy olyanok, milyeneknek kinéznek, de lehet, hogy nem, és ha nem vigyázunk, valaki csúnyán pórul járhat.
Így persze ahogy láttam nemcsak én tettem. Ránézésre Jack és a kocsmáros sem bízott a kis bestiák aranyos pofijában, feltehetőleg ők is éberek maradt továbbra is. Amit nem is csodálok. Valahogy bármit el tudok képzelni a következőekben. Visszatekintve az előzményekre… hát volt már minden. Gondolom ők sem azok, akik a történtek után lazábbra fogják a gyeplőt ebben a helyzetben. Biztos vagyok benne, hogy nemcsak engem viselt meg lelkileg az a sok horrorisztikus mob és helyszín ahol eddig voltunk.
Fegyveremet ugyan nem engedtem le, de azért még tettre készen voltam. Sajnos mióta elkezdtem komolyabban játszani ezt a pokoli játékot a túlélésért egy nagyon rossz tulajdonságra is szert tettem, néha előbújik belőlem az ördög… talán valamiféle üldözési mániának nevezhetném. Legutóbb egy hajón jött ki, ahol szintén meg akartak minket ölni. Valahogy erre nem vagyok büszke. Mindenesetre fő az óvatosság.

_________________

20.Szint:

Futnak:
Nio
Nio
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 560
Join date : 2013. Mar. 06.
Age : 31

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai - Page 4 Empty Re: [Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai

Témanyitás by Noxy Hétf. Szept. 30 2013, 15:23

Ahhoz képest, hogy mi hárman már tudatosan felkészültünk a harcra, Jack elég ideges volt, és ezt közölte is velünk.
- Óh, ugyan, már találkoztunk rosszabbakkal is még magánál Tenebránál is! Ha egy emelet magas, groteszk, képzeletünket is felülmúló szörny jelenne itt meg, akkor is mit tehetünk ez ügyben? Megöljük, mert az utunkban áll.
Ezután következő dolog még épp engem is ugyanúgy meglepett, mint bárki mást itt a kellemes szobában. Már éppen készültem a szörny fogadására, amikor is valami más, illetve mások bukkantak elő. Nem egy képzeleten felüli szörny, nem egy másik démoni állat, még csak nem is Tenebra volt az. Ezek az akármik két vízilényre emlékeztető kicsi kétéltűek voltak. Azért tűnt a morgásuk úgy, ahogy, mert visszhangzott a morgásuk a folyosón. Tulajdonképpen az eredeti hangocskájuk amolyan nyivákolós volt, már-már olyanok, mintha kérnék, hogy simogassuk meg őket.
- Ezek. Meg. Mik?
- Fene tudja. - feleltem, miközben a minket nézegető lényecskéket pásztáztam végig a fejtetőtől a farkuk végéig. - De jobb is, ha senki nem nyúlna hozzájuk. Lehet, hogy a harapásuk mérgező hatású, vagy lehet, hogy képesek megnőni jó nagy szörnyekké. Legrosszabb esetben egy nagy szörny kicsinyei. Ha a mama azt látja, hogy itt vannak a társaságunkban, még nekünk is rontana.
Jobb félni, mint megijedni. Az íjamat még mindig a két kis akármi felé tartottam lövésre készen. Nem igazán bízom meg ezekben a kis bestiákban, legyenek akármilyen aranyosak. Ha egy rossz mozdulatot is tesznek meg bármelyikünk felé, rögtön tüzet nyitok rájuk. Ámbár... ha ezek tényleg két ártalmatlan kistestű lények, nem lenne szívem megölni őket, mert mégis csak azok belsőleg is, aminek látszanak. Meg kell bizonyosodni arról, hogy tényleg ártatlanok-e vagy sem. Ha itt tanakodunk miattuk sokáig, addigra Tenebra tutira kinyíratná a teljes falut a démon-dögeivel, méghozzá két kis ilyen lény miatt, amikről még csak azt se tudjuk, mit akarnak tőlünk. Csak egy megoldás volt. És valakinek ezt meg kell csinálnia. Mi itt mindannyian tettünk is valamit, egyikünk ráadásul hullakezeket fogdosott, ketten meg a vérben áztunk egy vérben fürdő polippal, egy meg fogságban volt hullakezek közt, és ráadásképpen áttörte az ajtót.
Ránéztem a fogadósra, és úgy mondtam az ötletemet Jacknek és a lányoknak.
- Meg kell győződnünk róla, hogy tényleg nem ártanak-e. Mi lenne, ha a kocsmáros odamenne hozzájuk, és megérintené őket. Egyedül még ő nem csinált semmit se ügyünk érdekében. De semmi baj, amíg ő ellenőrzi a kis "fiókákat", fedezzük őt. Nincs más megoldás, csak így tudhatjuk meg, nem-e olyan lények, amik bántanának minket, és biztos vagyok benne, hogy ennyire azért nem fél a kedves, jó urunk.
Biztatóan a fogadós felé biccentettem.

_________________
Statok:
Jártasságok:
Spec: Céhbazár március [A céhbónuszod arany része egy általad választott küldetésben a kétszeresére nő. (Mesélőnek jelezni kell!) - Bújj-bújj szellem, Ai küldetése]
Noxy
Noxy
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1050
Join date : 2013. Jan. 21.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai - Page 4 Empty Re: [Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai

Témanyitás by Chitose Csüt. Okt. 03 2013, 22:59

/Joey: nem arról van szó, hogy nem tudom megjegyezni a határidőket, hiszen írom, csak mostanában egyszerűen nem tudok akkor írni, amikor akarok, örülök, ha az utolsó nap sikerül, és nem csúszok ki az időből./

Bevallom őszintén, mikor arra gondoltam, hogy talán a falak mögül váratlanul előugrik valami, mindenre számítottam csak arra nem, hogy ez fog történni: két apró, félelmetesnek aligha mondható, gyík- vagy sárkányszerű lény tűnt fel az alagútból. Morogni sem morogtak már, inkább csak nyüszítettek felénk. Én meg nem tudtam eldönteni, hogy ezek most veszélyesek-e vagy sem. Bokányi méretükkel inkább tűntek házikedvencnek, mint vadállatnak. Habár az is lehet, hogy ők Tenebra szörnyei, csak most új külsőt adott neki. Fogalmam sincs, most mit kellene tenni. Ráadásul úgy tűnt, még Jack se tud róluk semmit. Ami viszont Judyt illeti, ő sokkal magabiztosabb volt az ügyben. Eldöntötte, hogy egyszerűen csak meg kell ölni ezeket a lényeket, ha ártalmasak. Talán igaza lehet. Bár én nem voltam az a típus, aki minden kétség nélkül csak úgy elpusztítja a dolgokat, amik az útjában állnak, de ezek a lények veszélyesek lehetnek. Ránéztem az előttünk álló két, aprócska szörnyre. Így most elég abszurdnak tűnhet ez a gondolat, de a biztonságunk érdekében... Persze még egyáltalán nem bizonyították, hogy veszélyesek. Ennek kiderítésére pedig Judy már talált is egy megoldást: áldozzuk fel a fogadóst, és használjuk csalinak, hogy így megtudjuk, harapnak-e a gyíkok.
- Micsoda, megőrültél ? - csattantam fel. - Nem áldozhatjuk fel csak azért a fogadóst, mert ő egy... - itt kicsit halkabbra vettem a hangom. - ...mert ő egy NPC ! - nem is tudom, elég furcsa lett volna nyíltan megmondani egy NPC-nak hogy ő tulajdonképpen nem is élőlény. Még sohasem próbálkoztam ilyesmivel. - Ott állni fölöttük egy-egy használatra kész fegyverrel nem túl nagy életbiztosítás. Vagy még időben meg tudjuk akadályozni hogy megtámadják, vagy nem. Ráadásul nézz már rá ! A gyávasága nem ismer határokat. Alig láttam egész idő alatt. Akkor már inkább megpróbálom használni a bénító képességem. - néztem a lány szemébe. Látni akartam, hogy el fogadja-e az ajánlatomat, vagy sem. És persze Nio állaspontjár is jó lenne tudni, elvégre már csak hárman vagyunk a csapatban, a szava döntő lehet.

_________________
[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai - Page 4 3nve
Chitose
Chitose
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 222
Join date : 2013. Mar. 23.
Age : 30

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai - Page 4 Empty Re: [Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai

Témanyitás by Joey Chrome Szomb. Okt. 05 2013, 15:51

- MIII?? SOHA! - Ellenkezik a Fogadós, de ekkor Jack olyan ijesztően tekint rá és Chitose-ra, mintha maga is Tenebra egyik démonja lenne.
- Oké, nagyszerű terv!^^" - Már egyből is változik a Fogadós hozzáállása az Íjászlány ötletéhez, és közelebb lép a gyíkocskákhoz. Azok először ijedt nyüszítéseket hallatnak, de mikor a Fogadós letérdel, és feléjük nyújtja félve a kezét, boldogan mennek oda, és bújnak a kezéhez, így kérve a simogatást, miközben már boldogságukban a farkincájukat is csóválják, mint a kiskutyák.
- Aaaaw! - Hatódik meg a Fogadós, és simogatni kezdi őket. Majd kézbe veszi őket, és úgy mentek tovább előre. Igen ám, de újabb meglepi ér titeket: az ajtó zárva! A kulcs meg sehol. Natsumi elvitte, vagy valahova el van dugva? Az ajtó mellett meg egy aprócska lyuk van, ami egy vízzel teli alagútnak a bejárata.

_________________
[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai - Page 4 Karakter47

Adatlap|Bolt|NJK-k|Trófeák|Szoba

Színek:
Mesélés (olive), Joey (yellowgreen), Haru/Grifi (seablue), Ichiro/Ichi (peru), Eiji (slategray)
[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai - Page 4 Simple

Gyűjtögetés aktiválva lesz: 2019. 01. 01.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai - Page 4 Empty Re: [Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai

Témanyitás by Nio Hétf. Okt. 07 2013, 13:46

A kis gyíkok vagy valamilyen állatra hasonlító mobok szelídnek bizonyultak mindenféle előítéletem és tapasztalatom ellenére. A Fogadós ezúttal egy társunk javaslatára eléggé bátornak bizonyult, mert oda mert menni és megsimogatni a két szörnyecskét. Bár nem saját akaratából, inkább valami csaliként, akiért valljuk be, de tényleg nem kár, ha odavész. Bár ki tudja, hogy mi jön eztán? Csak meg ne vaduljanak azok a kis bestiák.
Végre valami ami nem bánt vagy veszélyes ebben a rémes és horrorisztikus helyen. Eresztettem lejjebb a lándzsámat, de még mindig a kezem ügyébe volt. Lehet hogy ezek a micsodák nem bántanak, de jobb az elővigyázatosság. Biztos, ami biztos, a kezem ügyében a fegyveremmel jobban körbenéztem.
Ahogy körbe néztem valahogy kicsit még jobban lelombozódtam, mert még egy zárt ajtó volt előttünk, aminek csak isten tudja, hogy hol a kulcsa. Ennek kapcsán először gondoltam mindenféle rémségre, hogy talán a gyíkokba. De inkább elvetettem. Valahogy nem volt kedvem bántani őket, mivel ők sem bántottak minket. A második gondolatom, hogy talán ezek a mobok segíthetnek, és elvezethetnek a kulcshoz, de az egyrészt eléggé időigényes lenne, másrészt, meg nem hinném, hogy a küldetés fontos elemei lennének, akikkel beszélhetünk. Harmadik ötletemként... valahogy nem akartam lemenni abba a lyukba, ami az ajtó mellett volt, mint lehetséges útirány. Valahogy abban sem voltam egészen biztos, hogy abban csak víz van.. ezért ugyan odamentem a lyukhoz megvizsgálni tartalmát, de... nos... valahogy nem hajlottam afelé, hogy beleugorjunk, ezért inkább ez az utolsó terv számomra illetve lehetőség. Inkább...
-Nem lehetne betörni megint egy ajtót?- nézem kérdően Jack-re, aki nem is olyan régen tényleg megszabadított minket egy akadálytól.

_________________

20.Szint:

Futnak:
Nio
Nio
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 560
Join date : 2013. Mar. 06.
Age : 31

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai - Page 4 Empty Re: [Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai

Témanyitás by Noxy Kedd Okt. 08 2013, 10:18

- Nem hiszem, hogy ezt te megértetted volna elsőre. - intettem le a lányt, aki már hangot adott egyet nem értésének. - Nem lesz semmi baja a kocsmárosnak. Vagy esetleg itt akarsz állni, amíg ránk nem talál egy csapat tízszer nagyobb szörnyeteg és százszor akkora harapásokkal, mint ez a két akármi itt?
Kocsmáros is ellenkezett, de Jack döntése végleges volt, legalábbis elég szigorú volt egy nézéssel, amit a kocsmáros és a feleselő lány felé intézett.
- Ne aggódjon, itt leszek ön mellett, és ha lesz valami gond, azonnal likvidáljuk őket, aztán akkor már nyugodtan lehet rám fújni. - ígértem meg a kocsmárosnak egy nyugtató mosollyal. Tudom nagyon jól, hogy mit csinálok, és hogy tervelem ki azt, amit kell. Igazán nagy kár, hogy egyedül csak én, Jack, meg mondjuk a csendesebb lány vagyunk itt az értelmesebbek az egész társaságból. Őszintén szólva, nem akarok egoista lenni, de úgy vagyok vele, hogy Jacket leszámítva a csapat nem tudna mire menni nélkülem. Meg hát tapasztalhatták, hogy a jó ügyért azért képes vagyok feláldozni magamat, itt van például a vérfürdő, amibe egy kulcs megtalálásának érdekében sem ment volna bele a társaság. De jó, igazából nem volt ott a kulcs, de ellenkező esetben ott lehetett volna ám.
Fokozatosan a fogadós mellett mentem, mikor odament megnézni a gyíkokat. Gyanakodtam idáig a kis bestiákban, de aztán sokkal bizakodóbb lettem feléjük, mikor azok azok kiskutya módjára a kocsmároshoz bújtak, aki meghatódva simogatta őket.
- Ártatlanok. - jegyeztem meg, és lejjebb eresztettem az íjam. - Látja, fogadós bácsi, nincs semmi baj, ahogy megmondtam, és lettek új állatkái is.
Ki akartam nyit az ajtót, amikor tovább akartunk menni, de az zárva volt. Persze, mire is számítson itt az ember, ha egy Natsumi nevű idióta belekontárkodik mások küldetésébe és bezárja maga után az összes ajtót? Az ajtó mellett egy aprócska vízzel teli alagút. Leguggoltam, hogy felmérjem azt.
- Uh... hát itt nem fogunk tudni átférni, túl kicsi mindannyiunknak... és ezt nem azért mondom, mert bármelyikünk kövér lenne. - A fogadós elég kövér, de ezt nem hangoztattam, mert nem akarom megsérteni. - De mi van, ha a Natsumi barátunk az ajtón kívül eldobta volna a kulcsot? Úgysem szokott ilyesmiket magával vinni. Csak bezár más játékosokat, és dobja is a kulcsot, hogy ne találják meg. A lyukba egyedül ez a két gyíkocska fér be. Mi van, ha meg tudják érezni a kulcs rézszagát?

_________________
Statok:
Jártasságok:
Spec: Céhbazár március [A céhbónuszod arany része egy általad választott küldetésben a kétszeresére nő. (Mesélőnek jelezni kell!) - Bújj-bújj szellem, Ai küldetése]
Noxy
Noxy
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1050
Join date : 2013. Jan. 21.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai - Page 4 Empty Re: [Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai

Témanyitás by Chitose Szomb. Okt. 12 2013, 22:43

Sajnos mindenki negatívan fogadta az előbbi, teljesen ésszerű ötletemet. Judy szokás szerint nem értett velem egyet, ezt már kezdtem is megszokni, valami ostoba indokkal példálózott, hogy úgysem lesz baja a kocsmárosnak, persze, persze, mert ezt ő előre tudja. Természetesen én sem úgy gondoltam, hogy majd egész nap itt állok, hanem ha elégséges távolságba érünk, akkor feloldom a technikát. Nio sem emelt szót mellettem, de ami a legfurcsább volt, Jack úgy nézett rám, mintha valami gonoszságot készülnék művelni éppen. Ezt annyira furcsállottam, hogy még megszólítani is elfelejtettem. Pedig szívesen mondtam volna ennek a Judynak egyet s mást. Azonban végül a fogadós belegyezett abba, hogy kísérleti patkányt játszik, és megfogdosta a kis, gyíkszerű állatkákat. Szerencséra semmi baja nem lett tőle, ezért ezzel már nem is kellett foglalkoznunk. Azonban akadt egy újabb probléma: a következő ajtó is zárva volt ! És mellette volt még egy kis lyuk is. Az első gondolatom nekem is az volt, mint Nionak: talán meg kellene próbálnunk betörni az ajtót, Jack ereje talán most is a hasznunkra lesz. Aztán ha ez nem jön be... még mindig itt van ez a lyuk. A gyíkokat használni fel nyomravezetőnek nem tűnt rossz ötletetnek, viszont elég bizonytalan alapokon állt. Először is, mi van, ha ez a Natsumi nem is dobta el a kulcsot ? És, ha ezek a gyíkocskák nem is érzékenyek a réz szagára ? Na meg: egyáltalán hogy mondjuk meg nekik, hogy hozzák ide a kulcsot ? Azért veszíteni nem veszíthetünk semmit ezzel az ötlettel. Viszont, ha az első, az ajtó betörése nem válik be, akkor kezdek kissé kétségbe esni...

_________________
[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai - Page 4 3nve
Chitose
Chitose
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 222
Join date : 2013. Mar. 23.
Age : 30

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai - Page 4 Empty Re: [Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai

Témanyitás by Joey Chrome Kedd Okt. 15 2013, 21:29

OFF: bocsi a késést!

ON:
- Előbb én! - Jack már meg is lódult az ajtó felé, hogy betörje, neki megy, majd  nekimegy... És Jack kidől, mint egy próbababa. Úgy tűnik szét tört az egója a lányok előtt.XD A kicsi lények egyike mintha megértette volna azt, amit Judy mondott, mert leugrott a földre, majd beleugrott a lyukba, és elúszott. úgy 2 perc után visszatér, a kulccsal a szájába. Jack csak pislog, mint hal a szatyorban. Miután kinyitjátok az ajtót, csúnya meglepetés ér titeket: Egy 15-20 főből álló Démonfalka!
- Hmm, de dögös az íjász! Enyém elsőnek! - Sziszegi az egyik Judy-ra nézve.
- Csak utánam, bár a többi csaj sem rossz!
- A férfiakat meg megfőzzük! - Nem igen tudtok harcolni 4-en plusz a Fogadós ennyi démonnal szembe. Itt a vég? Mi fog történni hőseinkkel? Tenebra győzött? Natsumi túl éli egyedül?! Majd a következő részben megtudjátok! Vagy MOST!XD

Na szóval. Már kétségbeejtő a helyzeteket, mikor a másik gyíkocska a démonok között és ti köztetek lévő üres helyre ugrik a Fogadós válláról, és morogni kezd. A démonok először néznek rá, majd iszonyatos röhögésbe kezdenek.
- Jaaaj, egy nagy vadállat, valaki mentsen meg! - Gúnyolódik az egyik, már a hasát fogva a nevetéstől.
- Mit csinál ez a giliszta, lerágja a lábkörmünket?! - És jobban röhögnek. De ekkor a gyíkocska mély levegőt vesz, majd egy igen erőteljes, már-már hatalmas sárkányokat megszégyenítő üvöltést ad le, amitől ti is talán megijedhettek, mert még az alagút falai is beleremegtek, a plafonról pár darab le is hullott, de a Démonok először döbbenetükben ledermednek, majd sikítva, pánikszerűen takarodnak el a helyszínről, azt kiabálva, hogy ez biztos a sátán gyíkja vagy maga az ördög.
- Ez igen... - Jack-nek majdnem kiesik a szeme, annyira kidülledt neki a sokktól. Ki gondolta volna, hogy egy ilyen pici gyíkban ekkora hang szorult meg? Így nyugodtan mehettek tovább, mert a többi helyről is elszaladtak a démonok, egészen az alagút végén található hatalmas teremig.

[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai - Page 4 1218277-20131015-JtyDJY

A Terem hatalmas, és sötét, a plafonról ketrecek lógnak...
- SZEDJETEK LE IDIÓTÁK! - Hangzik Natsumi hangja felülről. Ahogy felnéztek, azt látjátok, amit Judy sejtet talán: elkapta Tenebra, és ketrecbe zárta. Óh, a kenyérpusztító mindenségit neki...
- Nocsak, újabb megölendő balfékek... - Hangzik egy férfiak által csábító, ám igen lekezelő hang a terem túlsó oldaláról. arra kapjátok a fejeteket, és látjátok, hogy egy igen ijesztőnek mondható nő közelít felétek, mögötte homályosan egy nagy valami.

[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai - Page 4 1218286-20131015-YzVsIE

- Tenebra! - Kiáltotta Jack. - A játékaidnak vége! Add meg magad, és nem esik bajod!
- Csak nektek fog itt bajotok lenni. - Sziszegi Tenebra. - Miután a kis petem végzett veletek, elhozza a úvóhelyemre a taknyost, hogy megöljem... - Itt Natsumi felé fordul. - Hé kisfiú, nézd a jó oldalát a halálodnak: Örülhetsz majd, hogy a ribanc nővéredet majd kitagadják a retardált szüleid, hisz mindig a kisebbik anyuci és apuci kedvence... - És mániákusan röhög. Egyértelmű, hogy bekattant. Majd felétek mutatva a valami mögé mutat.
- Halálosztó, végez velük! Nekem van egy kis dolgom! - Mialatt Tenebra távozik, ti nem tudtok utána menni, mert Tenebra helyét átváltja Halálosztó, aki egy igen nagy és ijesztő sárkány személyében mutatkozik meg.

[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai - Page 4 978506-20130401-TyS9Te

Jack rémülten vett észre valamit:
- FUSSUNK INNEN, EZ A DÖG 15-ÖS SZINTŰ! - Így semmi esélyetek a lénnyel szemben. A sárkány ekkor egy tűzörvényt küld felétek. Szerencsére mind ki tudtátok kerülni, de a menekülési utat eltorlaszolta.
A kis gyíkok ekkor leugranak elétek, majd a sárkány felé fordulva valami fehér füstöt fújnak a szemére. A sárkány a kíntól kezd üvölteni, és mintha pirosodna a bőre a szeme körül: a kis gyíkok paprika spray-hez hasonló port fújtak rá. Mialatt ti a fal mentén próbáltok távolabb lenni a sárkánytól, az a terem túlsó végébe repíti Natsumi ketrecét a kínlódások közepette, és bár csak a ketrec tört ripityára, nem Natsumi, a srác ahelyett, hogy segítene nektek, inkább kimenekül az ajtón, még a saját petjét is kis híján hátrahagyva. Ekkor veszitek észre, hogy Tenebra nyitva hagyta az ajtót maga után. Amíg a sárkány a vakságával van elfoglalva, ti ki tudtok menekülni a teremből onnan. A Kezdetek Erdejének egy szélére jutottatok ki. Ekkor a kics gyíkocskák elrohannak egy közelben lapuló, ló nagyságú példányhoz, ami pont olyan, mint ők, és leesik számotokra a tantusz: a mamájuk az, aki égen földön kereste picinyeit. a mama a hátára veszi mindkettőt, majd egy bólintásszerű mozdulattal köszöni meg, hogy vigyáztatok a picikékre, és elmegy a tó fele, a két picivel együtt. A fogadós kicsit elszomorodik, mert megkedvelte őket, ám elmúlik a szomorúsága, mikor egy árva kiscica bújik hozzá.
- A fenébe! Tenebra lelépett... De legalább mi megvagyunk. Itt a jutalmatok lányok. - És egy üzenettel küldi el nektek a jutalmakat. - Kísérjétek vissza a fogadóst a Kezdetek városába, én addig lezárom ezt az alagutat, nehogy Démoni Süsü kitalálja, hogy kijön.

Azzal érjen posztotok, hogy sikeresen visszajutottatok a Kezdetek Városában, és azon törjétek a fejeteket, hogy vajon visszatér-e Tenebra és Halálosztó, és akkor mit tesztek?

Gratulálok, a küldetés sikerült!Very Happy

Epilógus: Valahol a 11. szint egy ködös erdejébe mászott fel Tenebra félórával azután, hogy Jack-et megölte egy hátbatámadással, és kiszabadította igen nagyra nőtt petjét.
- Lehet, hogy kijutottatok az alagútamból... - Kuncog a nő. - De egy nap még elkaplak titeket, és akkor MEGÖLLEK TITEKET!! - Hangzik őrült nevetése az erdő ködjén keresztül...

Folytatjuk?

_________________
[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai - Page 4 Karakter47

Adatlap|Bolt|NJK-k|Trófeák|Szoba

Színek:
Mesélés (olive), Joey (yellowgreen), Haru/Grifi (seablue), Ichiro/Ichi (peru), Eiji (slategray)
[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai - Page 4 Simple

Gyűjtögetés aktiválva lesz: 2019. 01. 01.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai - Page 4 Empty Re: [Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai

Témanyitás by Noxy Szer. Okt. 16 2013, 12:20

//Én benne lennék egy későbbi folytatásba, abban az esetben, ha tényleg jól fogunk haladni. Smile//

Jack megpróbálta betörni az ajtót a hallgatagabb lány javaslatára, de nem sikerült. Éppen hogy alig mondtam azt, hogy talán a két kis lényecske befér a vizes lyukon és megkereshetik a kulcsot, az egyikük már cselekedett is. Egyszerűen értette minden szavamat, úgy vágta be magát a kis lyukba, majd idővel később hozta a kulcsot a szájában.
- Nagyon okos kis jószágok vagytok. - ismertem el őszinte elismeréssel és csodálattal. - Ti még az idomár petjeit is túlszárnyalnátok.
Átvettem a kulcsot a kis állatkából, majd kétszer megfordítottam a kulcslyukban.
Azok után, amin eddig végigmentünk, már meg se lepődtem semmin se. Az ajtó túloldalán ott várt ránk egy csapat beszélő démon. Mindegyikünkön végignéztek, de inkább engem bámultak folyton szinte nyalogatva a szájuk szélét.
- Hé-hé-hé! Ostoba szörnyetegek! Arra nem gondoltatok esetleg, hogy nagyon rossz az ízünk, és ráadásul mi hármunk közül valamelyikünknek fertőző nemi betegsége is van? - oktattam ki a bandát. Persze vaskos hazugság volt, hogy bármelyikünk nemi beteg lenne. Én magamról tudom is, hogy nem vagyok az, hiszen nem pasizom úgy, mint a legtöbb magukat kellető, vagy rámászós lány. Mégsem tudunk mit csinálni, mi itt vagyunk öten, plusz a két kis szörnyecske, és tizennégy-tizenöt főből álló erős démonnal szemben semmi esélyünk. De én harcolni fogok a végsőkig. Már feszítettem is az íjam, majd...
Majd leeresztettem. Az egyik kis gyíkocska odaállt a démonbanda elé, mintha ő akarna egyedül szembeszállni velük. Életemben először vágtam igazán WTF arcot.
A szörnyek csak néztek, majd röhögtek a morgó kis lényecskén. aztán a kicsi vett egy nagy levegőt, és akkorát ordított az egész rossz társaságra, hogy az egész földalatti rendszer beleremegett, a rágcsálók felfordultak a plafonra, a holtak is felriadtak holtálmukból, KA kiöntötte a kávéját meglepetéstől, a történetem írója is ijedtében leesett a székéből, mint múltkor az első Slender-játékánál.
- Ki volt az az őrült, aki ilyen effektet kitalált egy ilyen kis mobba?! - hebegte az író /OFF: Judy Noxia usere Very Happy/, miután öt perc után magához tért a rémülettől. Idő kellett továbbá, hogy folytassa a kalandom írását.
Szóval vissza az én történetembe!
Az összes démon az alagút összes járatából elmenekült ijedten. Én és társaim csak álltunk ott, és néztünk, ahogy a kis gyík elégedetten csatlakozik vissza testvéréhez, azaz a fogadós vállára.
- Te. Jó. Atya. Úr. Isten. - Ennyi jött ki a számból, aztán végre magamhoz tértem a döbbenettől. Csoda, hogy a hajam nem őszült be az üvöltéstől. Most, hogy már az összes démon eltűnt innen is, és a járat minden más pontjából is, non-stoppal mehettünk tovább a további üres folyosókon, termeken keresztül, amíg beértünk egy nagy terembe. Föntről ketrecek csüngtek, és az egyikükben felfedezni véltem a pórul járt Natsumit. Ahogy gondoltam: ezt az ostobát a petjével együtt Tenebra elkapta. A maga módján követelte kiszabadítását, azonban én csak egy kárörvendő félmosollyal mondtam neki:
- Hát, ha ilyen "szépen" kéred, akkor addig lóghatsz ott, amíg meg nem tanulod az udvariasságot. De legalább nem kell a nővérednek pórázt, vagy ilyesmit szerezni, külön örülni fog neki, hogy ketrecben foglak visszavinni hozzá.
Aztán elfordultam tőle egy nő felé, aki még látszólag is teljesen el volt szállva magából. Öltözködését és félőrült stílusából látva már egyből tudtam, ki ez: Tenebra.
- Szervusz, Tenebra. Elfogytak a használhatóbb állatok és emberek, hogy ehhez a kölyökhöz hasonló kis szerencsétleneken próbálsz kísérletezni?
Tenebra inkább Jack eposzokba illő tömör szavaira reagált, majd mániákus röhögések közt parancsba adta egy Halálosztó nevű valaminek, hogy végezzen velünk. Ő meg eltűnt.
Ott állt egy tizenötös szintű szörnyeteg, egy amolyan sárkányhoz hasonló gyík. Van szárnya ugyan, de ez egyáltalán nem sárkány, hanem egy Wyvern vagy drakonoid. Igazi sárkány nem. Ezen azonban nem tanakodhattam, hiszen Jack is észrevette azt, amit én is, és ő mondta is, hogy fussunk. Igaza van. Ilyen kis szinten még nem tudnánk elbánni vele. Csak egy választásunk volt: menekülés.
A kis gyíkok ezúttal is segítettek nekünk: fehér porfélét fújtak a gyíkszörnyeteg szemére, mintha vöröspaprika-gázsprével fújták volna le. Éppen olyan volt is a hatása: a szörnyeteg megvakult egy időre, és bizonyára annyira csípte neki, hogy ettől vergődött. Csapkodások közt leverte Natsumi ketrecét, és a fiú, kihasználva a lehetőséget kimenekült a kijáraton, amit Tenebra nyitva felejtett. És szerencsére ő is.
Túl veszélyes volt átfutni a termen a vergődő dög mellett, úgyhogy szót fogadóan a fal mellett araszoltam el a többiekkel, amíg elértük a kijáratot, és felfutottunk a felszínre. Itt voltunk a Kezdetek Erdejének szélén, pont közel ahhoz a fához, ami az otthonom volt. Ugyanitt várt ránk egy nagy lóméretű bestia. Azt nézegetve egy pár másodpercig rájöttem, hogy ez ugyanaz a faj, mint a kis gyíkocskák. Ráadásképpen hamar ki is derült, hogy nemcsak egy kifejlett példány, hanem egyben a kicsik mamája is. Bólintással jelezte háláját, hogy vigyáztunk rájuk és visszahoztuk őket hozzá. Búcsúpillantások keretében az óriásgyík elment a tóhoz a kicsinyeivel. A kocsmáros búslakodott.
- Ne bánkódjon, fogadós úr, a kicsik emlékezni fognak magára. - vigasztaltam meg a fogadóst. - Biztos vagyok benne, hogy lesz még más is pluszban, akit nagyon szeretni fog... nézze csak, egy kiscica!
Valóban odament a fogadóshoz egy kiscica. Egy-két nyávogás és dörgölődzés, a fogadós máris a szívébe zárta.
- A fenébe! Tenebra lelépett... - bosszankodott Jack, aztán felénk fordult. - De legalább mi megvagyunk. Itt a jutalmatok lányok. Kísérjétek vissza a fogadóst a Kezdetek városába, én addig lezárom ezt az alagutat, nehogy Démoni Süsü kitalálja, hogy kijön.
- De mi lesz, ha... - Nem ellenkezhettem, mert a fiú komolyan gondolta ezt. Azért aggódtam miatta. Félek, hogy utoljára látjuk őt. Az a szörnyeteg nagyon erős, és ha úgy zárja el a kijáratot, hogy beomlasztja, akár ő is a kövek alá kerülhet. De akár Tenebra is visszajöhet, és megöli.
Leginkább Natsumi könnyelműségén bosszankodtam magamban. Az az ostoba fiú sokszor csinált már bajt, igazán rájöhetne végre, hogy az ostobaságai az életébe is kerülhet. Nem elég neki, hogy vörös indikátorosok táborát is magára haragította? Mindennek a tetejébe megint a nyomába kell erednem.
- Kísérjük vissza a fogadóst, ahogy Jack kérte. - mondtam csendesen, miután végignéztem, ahogy Jack elindul bevégezni dolgát. - Aztán majd kitaláljuk, mi legyen Tenebrával. Azt a Natsumi gyereket hagyjátok, ő az enyém. A nővére engem bízott meg azzal, hogy fogjam el, és vigyem vissza a nővére céhházába. Esetleg, ha későbbiekben meglátjátok, vagy valami, szóljatok. Annak is hálás lennék, ha ti nektek sikerülne elfogni, és visszavinni Yurikohoz.
Egy biztos: Tenebrát nem először és utoljára láttuk. Mindenki más biztonságának érdekében rá kell ragadnom erre a csajra is, hogy a céhem nevében is igazságot szolgáltassak. És ez így is lesz. Így lesz, amíg ki nem jutunk egy nap a SAO-ból.

/Köszi szépen a játékot, Enhi! Igencsak hosszúra, mégis kapkodva sikeredett. Attól még jó sztori volt, élveztem. Very Happy/

_________________
Statok:
Jártasságok:
Spec: Céhbazár március [A céhbónuszod arany része egy általad választott küldetésben a kétszeresére nő. (Mesélőnek jelezni kell!) - Bújj-bújj szellem, Ai küldetése]
Noxy
Noxy
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1050
Join date : 2013. Jan. 21.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai - Page 4 Empty Re: [Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai

Témanyitás by Nio Szer. Okt. 16 2013, 16:29

A kis gyíkocskák miatt ugyan nem kellett aggódnunk vagy félnünk, de voltak egyéb nyugtalanító körülmények is, melyek miatt annál inkább. Jack-nek ugyan most nem sikerült betörnie az ajtót, de a gyíkok segítettek és elhozták a kulcsot, mely a zárat nyitotta. De valahogy ez ajtó mögött volt a leginkább gusztustalanabb rész mind közül, bár másmilyen értelembe. Egy halom rémes modorral rendelkező férfi, akik ugyan csak egy nő számára undorítóak, de még kannibálok is. Már mikor kinyílt az ajtó akkor látszott, hogy irtó nagy erőfölényben vannak, viszont azért beálltam támadásra készen, még akkor is ha nincsen esélyünk. A kis állatkák viszont most is megmentettek bennünket és elüldözték az ellenséget feltehetőleg jó messzire. Ez még engem is meglepett? Hogy lehet egy ekkora állatkának ilyen hangja? Kezdem egyre jobban megkedvelni a kis bestiákat.
Azonban még eztán sem ért véget semmi, még annak ellenére sem, hogy megtaláltuk a célszemélyt, magát Tenberrát arról nem is beszélve, hogy az a srác is előkerült, aki nem is oly régen pácba hagyott minket. Viszont most Ő van pácban. Az előbbi személy viszont nem volt abban. Tenberra viszont eléggé éles nyelvvel született. Amit most is tovább fent felénk intézett mondataival.
"-Nocsak, újabb megölendő balfékek... Csak nektek fog itt bajotok lenni. Miután a kis petem végzett veletek, elhozza a úvóhelyemre a taknyost, hogy megöljem... Hé kisfiú, nézd a jó oldalát a halálodnak: Örülhetsz majd, hogy a ribanc nővéredet majd kitagadják a retardált szüleid, hisz mindig a kisebbik anyuci és apuci kedvence... Halálosztó, végez velük! Nekem van egy kis dolgom!"
Valahogy ez a monológ után eléggé vészjósló dolgok kezdtek kibontakozni. Név szerint megjelent Tenberra által említett pet és minket nézett vacsinak. Pokoli fenevad volt már ránézésre is, nem olyan ellenfél, aminek neki mernék rontani csak úgy. És a szintje sem éppen a legoptimálisabb. Mondhatni enyhén... vagy talán egy-két előzménynél jobban is megijedtem. Viszont a két kis gyíkocskák ezúttal sem feledkeztek meg rólunk, ami miatt kezdett bűntudatom lenni, hogy nemrégiben nem bíztam bennük, hogy veszélyesek-e és a látszat néha csal, meg hogy ránk fognak támadni. Ugyan a látszat tényleg nem fedte a valóságit, azonban mondhatni egy oldalon álltunk... ki akartunk jutni erről a helyről.
A kis mobok elvakították valamivel Tenberra petjét, így mi meg tudtunk lógni a bestia elől és ki is értünk rövidesen a szabad ég alá, ahol már nem volt semmi veszély sem. Azonban kísérőinkről kiderült, hogy még kölykök és sajnos elvesztek, mivel feltehetőleg anyjuk várta őket a kijáratnál. Sajnos rögtön haza is vitte őket, amitől a fogadós igencsak elszomorodott, de ennek így kellett lennie.
-Ideje nekünk is hazamenni!- tettem el fegyveremet és nyújtóztattam ki hátamat. -Végre vége... egyenlőre- jegyeztem meg miután Jack kért minket, hogy kísérjük a fogadóst a Kezdetek Városába és megkaptuk jutalmunkat. Bár nem hiszem, hogy teljesítettük volna feladatunk elvégre Tenberra még mindig szabadon járkál és a Rózsavölgyi esetre sem találtunk ésszerű magyarázatot. De tény, hogy kijutottunk és az út a városig már semmiség.

//Mehet a folytatás!

_________________

20.Szint:

Futnak:
Nio
Nio
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 560
Join date : 2013. Mar. 06.
Age : 31

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai - Page 4 Empty Re: [Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai

Témanyitás by Chitose Pént. Okt. 25 2013, 17:56

A Jack-be öntött reményünk sajnos szertefoszlott, mikor láttuk, hogy nem sikerült betörnie ezt az ajtót, sajnos ő dőlt ki az ajtó helyett. És ami a legrosszabb, már csak egy tervünk maradt: az a bizonytalan lábakon álló, gyíkocskás, amit Judy javasolt. Őszintén szólva én még mindig nem bíztam túlságosan a gyíkokban, ezért, amíg az egyik ténykedett, én elkezdtem gondolkodni egy "C" terven is, csakhogy semmi se jutott az eszembe. Csodák csodájára azonban a gyíkocska hamarosan visszatért, méghozzá a kulccsal a szájában ! Így ki is tudtuk nyitna az ajtót, de bárcsak ne tettük volna ! Ugyanis ott várt mögötte egy minden eddiginél nagyobb démonfalka ! Ezek ezúttal beszélni is tudtak, perverz megjegyzéseikre Judy vissza is válaszolt valamit, tőlem azonban csak egy lesajnáló grimaszt kaptak. Nem állok neki prédikálni holmi szörnyeknek. Viszont, nekik köszönhetően, elég kétségeejtő a helyzetünk. Hogyan győzünk le ennyit ? Mindesetre, elővettem a kardot, ekkor viszont váratlan dolog történt: az egyik kis gyík közénk és a démonok közé ugrott. Biztos meg akarta védeni újdonsült gazdáikat. Csoda, hogy szorult belé egy kis harci szellem, de vajon mit akar csinálni ? Ezután valami olyan hatamas üvöltést hallatott magából a kis gyík, amit még soha sem hallottam. Azt se tudtam, hogy a szemem meresszem-e jobban, vagy inkább a fülemet szorítsam erősebben. Végül mégis a fülem mellett döntöttem, mert tényleg nagyon hangos volt. És a legjobb, hogy az egész démonfalkát előzte vele, így megmenekültünk ! És nyugodtan mehettünk is tovább, mert már egy démonfarkas sem fenyegetett minket, hála a gyíknak. Végül egy hatalmas, sötét teremhez jutottunk. A plafonról ketrecek lógtak le, az egyikben pedig ott visítozott az a fiú, akit korábban láthattunk.
- Nocsak, újabb megölendő balfékek... - hallatszott az ellenkező irányból egy női hang. Tenebráé volt az. Ott állt Tenebra, teljes életnagyságban, az a nő aki ezidáig annyi bajt okozott nekünk. Jól szemügyre vettem: hosszú, fekete hajú, csúnyának kifejezetten nem mondható nő volt, jégkék szeméből csak úgy sütött a ridegség. És azok alapján, amilyen szavak elhagyták a száját, már tudom, Jack-nek igaza volt: tényleg megbolondult ez a nő... Most azonban nem is tőle, hanem inkább attól a sárkánytól kell tartanunk, akit Tenebra hátrahagyott, hogy megöljön minket.
- FUSSUNK INNEN, EZ A DÖG 15-ÖS SZINTŰ! - kiabálta rémülten Jack.
Miii ?! Na, ha ez tényleg így van, akkor itt az ideje, hogy mostmár valóban elmeneküljünk innen. Ezután a sárkány támadásba is lendült: egy tűzörvényt küldött felénk, szerencsére azonban senki sem sérült meg. Ettől függetlenül, a második támadásánál lehet, hogy már nem leszünk ilyen szerencsések. Valószínűleg a gyíkok is hasonlóképp látták mindezt, mert a sárkány elé ugrottak, és valami fehér füstöt fújtak a szemébe. És ez használt is ! A sárkány össze-vissza csapdosni kezdett, mintha fájna neki, közben az egyik csapása elrepítette Natsumi-t is, úgy, ahogy volt, ketrecestül. A srác hamar el is iszkolt, így viszont sikerült egyvalamit észrevennünk: Tenebra nyitva hagyta nekünk az ajtót ! Csodás, legalább nem ragadtunk itt ! Így amíg a sárkány nem figyelt, mind az öten szerencsésen kimenekültünk. Amint ki jutottunk a szabadba, egy erdő szélére, a kis gíkok rögtön elrohantak a mamájukhoz. Az pedig felvette őket, és el is tűnt velük... Egyedül talán a fogadósnak fognak hiányozni, de ő is hamar megvígasztalódni látszott, amint talált egy kiscicát.
- A fenébe! Tenebra lelépett... De legalább mi megvagyunk. Itt a jutalmatok lányok. Kísérjétek vissza a fogadóst a Kezdetek városába, én addig lezárom ezt az alagutat, nehogy Démoni Süsü kitalálja, hogy kijön.
- Oké, minden jót ! - bólintottam, majd intettem neki köszönésképpen.
Miközben a fogadót kísértük az erdőn át Judy megosztott velünk pár értékes információt Natsumival kapcsolatban. Egy szökött srác, akit vissza kell vinnie a nővéréhez. Engem viszont őszintén szólva Tenebra sokkal jobban aggasztott. Mi lesz, ha vissza akar térni, hogy bosszút álljon rajtunk ? Habár, őszintén szólva mi nem sokat ártottunk neki... csakhogy, egy őrülttel van dolgunk, ki tudja mi jár a fejében ? Viszont, egyenlőre az a lényeg, hogy most minden jól alakult. Halvány mosollyal az arcomon néztem fel, mire megpillantottam a Kezdetek Városának szélét a látóhatár végén.

/Igen !/

_________________
[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai - Page 4 3nve
Chitose
Chitose
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 222
Join date : 2013. Mar. 23.
Age : 30

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai - Page 4 Empty Re: [Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Nov. 04 2013, 16:46

Keresés: 5-6 találat 1-es jártasságnál, 3-6 2-esnél.
1. kocka: Thunder
2. kocka: Nio
3. kocka: Judy
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai - Page 4 Empty Re: [Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Nov. 04 2013, 16:46

The member 'Kayaba Akihiko' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai - Page 4 4767249862_5877ffd2ef_s [Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai - Page 4 4767251444_0f76bf2817_s [Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai - Page 4 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai - Page 4 Empty Re: [Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Nov. 04 2013, 17:22

Harci posztoknál nem nő a szókövetelmény, mivel nincs is igazából, kérlek máskor figyeljen erre a mesélő.

Jutalom minden résztvevőnek: 100 exp 110 arany
Chitose +20 exp Szóló Játékosok menedéke bónuszból.

Céhek (Céh adatlap szerint osztom, ha az nincs rendesen frissítve, reklamációt nem fogadok el):

White Rose: 110 arany, Enheriel +11 exp, Thunder +11 exp, Ryutoshi Kurasai +0 exp, Zakuro +12 exp, Danee +11 exp, Higurashi Sango +12 exp, Nagoyaka Kiyoshi +8 exp, Snowcat +12 exp, Nio +12 exp, Black Chevalier +9 exp

The Gullwings: 55 arany, Hermit +7 exp, Hime +8 exp, Asuka +8 exp, Kagura +6 exp, Angelica Katharina +5 exp, Aurora Rainfell +8 exp, Zelolla +8 exp

Angelic Voice: 55 arany, Mirika +9 exp, Fuun Kotarou +10 exp, Kusumi Ayani +10 exp, Judy Noxia +10 exp, Sakamoto Rin +10 exp, Miyazaki Momo +1 exp

Jártasságok:

Thunder: Érclátás: 48 -> 68, 8 Bronzérc, 2 Munkálatlan Bőr, 2 Sida Kő, 3 Halvány Rubin, 5 Vasérc
Növénylátás: 38 -> 58, 7 Kis Tövisgyökér, 3 Faeno Levél, 3 Barna Gomba, 2 Tövisgyökér, 5 Vörös Pitypang

Hermit: Érclátás: 21 -> 41, 8 Bronzérc, 2 Munkálatlan Bőr, 3 Sida Kő, 5 Halvány Rubin, 2 Vasérc
Növénylátás: 11 -> 31, 6 Kis Tövisgyökér, 3 Faeno Levél, 4 Barna Gomba, 3 Tövisgyökér, 4 Vörös Pitypang

Chitose: Fegyverkészítés: Ősi Pók Emblémás Íj Recept, Hálóvágó Recept
Érclátás: 18 -> 38, 3 Bronzérc, 5 Munkálatlan Bőr, 8 Sida Kő, 4 Halvány Rubin, 0 Vasérc

Nio: Érclátás: 58 -> 78, 5 Bronzérc, 1 Munkálatlan Bőr, 7 Sida Kő, 4 Halvány Rubin, 3 Vasérc
Növénylátás: 50 -> 70, 4 Kis Tövisgyökér, 5 Faeno Levél, 3 Barna Gomba, 2 Tövisgyökér, 6 Vörös Pitypang

Judy Noxia: Páncélkészítés: Bronzgyűrű Recept, Csigamintás Gyűrű Recept
Érclátás: 21 -> 41, 7 Bronzérc, 2 Munkálatlan Bőr, 8 Sida Kő, 1 Halvány Rubin, 2 Vasérc
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai - Page 4 Empty Re: [Játékos Küldetés] A Gyűlőlet Démonjai

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.