Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Minden napra egy süti, B1 szint a fekete piac és temetkezési vállalkozás

+22
Kiroku
Tatsuki Ranmaru
Mesuda Reiko
Kayaba Akihiko
Allen Dante
Joey Chrome
Fuun Kotarou
Thunder
Rita Hanami
Peter Worker
Nomad
Hitodama
Szophie
Taidana
Kusumi Ayani
Enheriel
Zhel T. Everett
Anatole Saito
Mirika
Ryuninji Ren
Kazuma
Kamijou Ryner
26 posters

4 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Minden napra egy süti, B1 szint a fekete piac és temetkezési vállalkozás - Page 4 Empty Re: Minden napra egy süti, B1 szint a fekete piac és temetkezési vállalkozás

Témanyitás by Noxy Pént. Ápr. 12 2013, 14:12

Veszek ezekből:

Kincsvadászok szerencsesütije: 2
Harcosok szerencsesütije: 1
Vadászok szerencsesütije: 1

_________________
Statok:
Jártasságok:
Spec: Céhbazár március [A céhbónuszod arany része egy általad választott küldetésben a kétszeresére nő. (Mesélőnek jelezni kell!) - Bújj-bújj szellem, Ai küldetése]
Noxy
Noxy
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1050
Join date : 2013. Jan. 21.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Minden napra egy süti, B1 szint a fekete piac és temetkezési vállalkozás - Page 4 Empty Re: Minden napra egy süti, B1 szint a fekete piac és temetkezési vállalkozás

Témanyitás by Kamijou Ryner Szomb. Ápr. 13 2013, 00:39

A kislány barátságosan köszöntötte Mirikát, hisz már jó ismerősként volt köszöntve, s Ryner is igencsak barátian viselkedett vele mindig. A rendelést követően egy kis türelmet kér, s eltűnik a függöny mögött. Hamarosan egy vendég távozik a hátsó részből, s a lányka int Mirikának, hogy jöjjön.
-Tessék, foglalj helyet, mindjárt jön a süteményed is.
Majd fogja magát, s elmegy a személyzeti rész felé. Alig telik el egy perc, Ryner nagy mosolyogva jön be egy tálca süteménnyel, s két üdítővel. Módszeresen lepakol, s elrendezi, hogy azért mégis csak megadja a módját a felszolgálásnak.
-Szia Mirika, öröm látni.- Üdvözlöm, majd egy zsákocskát teszek a tálcája mellé. -Talán egy csöppet minőségibb, mint járna, de tévedni emberi dolog, nemde?
Kacsintok rá a végén. A citromtortán kívül még van egy kis halom sajtos, ami meg kell hagyni jóval eredetibb ízzel rendelkezik, mivel könnyebb is az elkészítése. Ebből veszek egyet, majd iszom hozzá egy kis narancslevet.
-Vigaszdíj. Vagy ajándék. Vagy valami ilyesmi.- Idéztem a legutóbbi mondatait, mikor nekem adta az íját. Hasznos egy dolog ez a memória, s nekem elég jó van. -De mesélj, mi újság van veled?
Valóban érdekelt a dolog, mármint az ő szemszöge, illetve az, amit nem látok. Tekintve temérdek időmet meglehetősen sokat járok mások nyomában, bár prioritást élvez Mirika-chan, de nem lehetek folyton mögötte, s figyelhetem. Azonban céhéhez hűen valóban egy angyal volt, mármint testileg. Személyiségileg pedig egy elragadó teremtés, bár korántsem az az angyal típus, inkább az a kacér rossz kislány, sőt inkább nagy lány. Mindenesetre ezúttal nem kívántam elengedni olyan gyorsan, mint legutóbb.
Kamijou Ryner
Kamijou Ryner

Hozzászólások száma : 115
Join date : 2012. Nov. 11.
Age : 31
Tartózkodási hely : MMO

Karakterlap
Szint: 6
Indikátor: Zöld
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Minden napra egy süti, B1 szint a fekete piac és temetkezési vállalkozás - Page 4 Empty Re: Minden napra egy süti, B1 szint a fekete piac és temetkezési vállalkozás

Témanyitás by Yurihime Vas. Ápr. 14 2013, 17:02

Szép napot! ^.^

A Gyűjtők Szerencsesütijét szeretném megvásárolni, Ryner-sama ^.^
Yurihime
Yurihime
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 667
Join date : 2012. Dec. 12.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Minden napra egy süti, B1 szint a fekete piac és temetkezési vállalkozás - Page 4 Empty Re: Minden napra egy süti, B1 szint a fekete piac és temetkezési vállalkozás

Témanyitás by Peter Worker Vas. Ápr. 14 2013, 23:19

Vásárolnék egy 7. boss infót. Itt utaltam is az aranyat.

_________________
Élet: 41; Fegyverkezelés: 52; Erő: 14; Irányítás: 21; Kitartás: 45; Gyorsaság: 37; Speciális képesség: 12; Páncél: 60
Keresés: 1; Akrobatika: 1 Súlyemelés: 1 Nyomkövetés: 3
Kertészkedés: Gyakorló szint; Lovaglás: Mester szint; Bűvészkedés: Haladó szint; Vadászat: Gyakorló szint

Minden napra egy süti, B1 szint a fekete piac és temetkezési vállalkozás - Page 4 296ogeu
Peter Worker
Peter Worker
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1008
Join date : 2012. Sep. 28.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 26
Indikátor: Zöld
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

Minden napra egy süti, B1 szint a fekete piac és temetkezési vállalkozás - Page 4 Empty Re: Minden napra egy süti, B1 szint a fekete piac és temetkezési vállalkozás

Témanyitás by Kamijou Ryner Hétf. Ápr. 15 2013, 01:08

Peter. a 7. boss infó 90 arany.
Kamijou Ryner
Kamijou Ryner

Hozzászólások száma : 115
Join date : 2012. Nov. 11.
Age : 31
Tartózkodási hely : MMO

Karakterlap
Szint: 6
Indikátor: Zöld
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Minden napra egy süti, B1 szint a fekete piac és temetkezési vállalkozás - Page 4 Empty Re: Minden napra egy süti, B1 szint a fekete piac és temetkezési vállalkozás

Témanyitás by Peter Worker Hétf. Ápr. 15 2013, 07:41

Elnézést. Mirika vásárlásából következtettem a 70 aranyra, de javítottam 90-re. Elnézést még egyszer!

_________________
Élet: 41; Fegyverkezelés: 52; Erő: 14; Irányítás: 21; Kitartás: 45; Gyorsaság: 37; Speciális képesség: 12; Páncél: 60
Keresés: 1; Akrobatika: 1 Súlyemelés: 1 Nyomkövetés: 3
Kertészkedés: Gyakorló szint; Lovaglás: Mester szint; Bűvészkedés: Haladó szint; Vadászat: Gyakorló szint

Minden napra egy süti, B1 szint a fekete piac és temetkezési vállalkozás - Page 4 296ogeu
Peter Worker
Peter Worker
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1008
Join date : 2012. Sep. 28.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 26
Indikátor: Zöld
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

Minden napra egy süti, B1 szint a fekete piac és temetkezési vállalkozás - Page 4 Empty Re: Minden napra egy süti, B1 szint a fekete piac és temetkezési vállalkozás

Témanyitás by Mirika Hétf. Ápr. 15 2013, 21:42

A szokásos procedúra zajlott le, a kiscsaj be a függöny mögé, majd int nekem is pár perc múlva, hogy jöhetek. Köszönetképpen biccentettem neki, majd leültem. Tisztára rutinszerű volt az egész, franc se tudja, hányadszor is járok itt pontosan. Ryner hamar megjelent a színen, valahogy nem lepett meg az arcán a széles mosoly. Elég jól járt velem, rendszeres látogatója lettem. Na meg mondjuk én se panaszkodhattam, teljesen kielégítőek voltak a szolgálatai :3
- Szia... ne viccelj, nekem mindenből a legjobb jár Cool - egóztam kicsit, abszolút belefért az ilyesmi, pláne ezzel a mamlasszal szemben. A zsákot most hagytam, annyira bunkó nem vagyok, hogy megnézzem mi van benne. Az egyik ércről amúgy is tudtam, hogy micsoda, kereskedtem már a sráccal. Inkább a sütikkel foglalkoztam, mármint a normálisakkal.
- Ehhehe. Hát lábadozok, mondjuk úgy. Próbálom egyenesbe állítani a dolgaimat, szerencsére több, mint kevesebb sikerrel. Mire fel a nagy érdeklődés? - válaszoltam, bár semmi konkrét nem volt benne. Rossz szokásom, hogy nem szívesen kötök mások orrára dolgokat, bár a játékbeli ambícióimat éppen megoszthatnám vele még. Csak nem éreztem helyénvalónak, ha most elkezdek ömlengeni arról, hogy Kota így, Anat úgy, Ren emígy, bossok amúgy.
- Mellesleg most kihasználhatod, hogy normális hangulatban vagyok Rolling Eyes Veled mizújs? :3 - jegyeztem meg, aztán küldtem Ryner felé egy pajkos mosolyt. Ha már annyira odavan azért, hogy folyton bunkózok vele... hát ne idegesítsen fel Razz Tény, hogy sokszor rossz hangulatban talált meg az elmúlt időben, de asszem ebből már kezdek kilábalni.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Minden napra egy süti, B1 szint a fekete piac és temetkezési vállalkozás - Page 4 Empty Re: Minden napra egy süti, B1 szint a fekete piac és temetkezési vállalkozás

Témanyitás by Kamijou Ryner Kedd Ápr. 16 2013, 00:19

-Való igaz, nálam aztán kijut neked a jó, de én sem panaszkodhatok Razz
Nem hagyhattam el a választ a legjobbat kap-jára. A homályos megfogalmazással meg aztán raktam egy lapáttal, mert nála tuti fényesen ragyog az iménti értelme. Hmm, lassan kellene pár új holmi, hogy alkalom adtán ilyentájt is vendégül láthassam. Aztán valamit összedumál olyasmikről, melynek a felét úgy is tudom, a többit meg mély köd fedi.
-Hmm, csak gondoltam rád férne ennyi feszültség után egy kis frissítő... Erről jut eszembe. Van üdítő is, válassz nyugodtan.
Az újabb, már roppant érdekes információra csak elmosolyodom. Hirtelen eszembe is jutott pár dolog, s amúgy is már estefele jár, így egyedül vagyok az üzletben, vagy leszek hamarosan.
-Én megvagyok, dolgozgatom itt a boltban, meg tengetem a napjaimat kóborlással, meg néha néha egy kis fejlődéssel.
-Viszlát Ryner-san!
A lányka elköszönt, s én meg fogtam az alkalmat, kimentem, egy "pillanat" közlése után. A lány után pedig fogtam, s megfordítottam a táblát "zárva"-ra. Aztán visszaballagtam. Vettem egy újabb sajtost, aztán eszegettem, hátha feljön valami témával
Kamijou Ryner
Kamijou Ryner

Hozzászólások száma : 115
Join date : 2012. Nov. 11.
Age : 31
Tartózkodási hely : MMO

Karakterlap
Szint: 6
Indikátor: Zöld
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Minden napra egy süti, B1 szint a fekete piac és temetkezési vállalkozás - Page 4 Empty Re: Minden napra egy süti, B1 szint a fekete piac és temetkezési vállalkozás

Témanyitás by Kamijou Ryner Kedd Ápr. 16 2013, 23:47

Végkiárusítás! A harcos süti 250 arany per darab, biztos információ, halál korona dönti el, hogy a kettő közül melyik! Garantált siker.
Kamijou Ryner
Kamijou Ryner

Hozzászólások száma : 115
Join date : 2012. Nov. 11.
Age : 31
Tartózkodási hely : MMO

Karakterlap
Szint: 6
Indikátor: Zöld
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Minden napra egy süti, B1 szint a fekete piac és temetkezési vállalkozás - Page 4 Empty Re: Minden napra egy süti, B1 szint a fekete piac és temetkezési vállalkozás

Témanyitás by Halász Alex Kedd Ápr. 16 2013, 23:50

Én veszek egyet :3
Ha vehetek :"3

_________________
Minden napra egy süti, B1 szint a fekete piac és temetkezési vállalkozás - Page 4 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Minden napra egy süti, B1 szint a fekete piac és temetkezési vállalkozás - Page 4 Empty Re: Minden napra egy süti, B1 szint a fekete piac és temetkezési vállalkozás

Témanyitás by Kamijou Ryner Kedd Ápr. 16 2013, 23:51

kérlek dobj, és a csere-bere se maradjon el.
Kamijou Ryner
Kamijou Ryner

Hozzászólások száma : 115
Join date : 2012. Nov. 11.
Age : 31
Tartózkodási hely : MMO

Karakterlap
Szint: 6
Indikátor: Zöld
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Minden napra egy süti, B1 szint a fekete piac és temetkezési vállalkozás - Page 4 Empty Re: Minden napra egy süti, B1 szint a fekete piac és temetkezési vállalkozás

Témanyitás by Halász Alex Kedd Ápr. 16 2013, 23:52

Dobok.

_________________
Minden napra egy süti, B1 szint a fekete piac és temetkezési vállalkozás - Page 4 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Minden napra egy süti, B1 szint a fekete piac és temetkezési vállalkozás - Page 4 Empty Re: Minden napra egy süti, B1 szint a fekete piac és temetkezési vállalkozás

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Ápr. 16 2013, 23:52

The member 'Halász Alex' has done the following action : Kockadobás

'2 oldal halál/korona' :
Minden napra egy süti, B1 szint a fekete piac és temetkezési vállalkozás - Page 4 4766591541_a6962e6ebb_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Minden napra egy süti, B1 szint a fekete piac és temetkezési vállalkozás - Page 4 Empty Re: Minden napra egy süti, B1 szint a fekete piac és temetkezési vállalkozás

Témanyitás by Yurihime Csüt. Ápr. 18 2013, 04:18

Elvinném az utolsó Harcos sütit, Ryner-sama ^.^
Yurihime
Yurihime
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 667
Join date : 2012. Dec. 12.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Minden napra egy süti, B1 szint a fekete piac és temetkezési vállalkozás - Page 4 Empty Re: Minden napra egy süti, B1 szint a fekete piac és temetkezési vállalkozás

Témanyitás by Mirika Pént. Május 03 2013, 10:25

Zavarba hozott nevetgélést hallattam, aztán felsóhajtottam és a zsákocskát kezdtem piszkálni. Mint valami kényszercselekvés, pedig nem is nagyon volt olyanom, leszámítva a hajam piszkálását, ha ideges és feszült voltam. Most éppen talán unatkoztam, vagy nem is tudom. Nem sok értelme volt annak, amit csináltam, pláne annak nem, amit az üzleten felül műveltünk. Nem kedveltem a srácot, egy idegesítő kis vakarcs volt, aki mintha pontosan tudta volna, hogy tud pillanatok alatt felhúzni, megannyi értelemben.
- Frissítő, mi? A legutolsó dolog, amit el tudsz nálam érni, az a felfrissülés ._. - jegeztem meg, a zacskó piszkálásáról meg átváltottam az ujjaimmal való dobolásra egészen addig, amíg el nem csábultam a citromtorta szerű valami iránt és neki nem estem. Nem pont a legkedvencebb kedvencem volt, de nem sokkal maradt le az édes-savanyú nasi.
Ryner válasza pont olyan semmitmondó volt, mint az enyém, ilyen "nesze neked, edd meg amit főztél" jellegű feleletként értelmeztem. Vagyis kinyírja a beszélgetést, aztán oldjam meg én, ha dumálni akarok. Ahhoz képest, hogy pont most mondtam, ki kéne használnia a jó hangulatomat, ez egy elég suta megoldás volt, ráadásul miután a csajszi lelépett, pár percre ő is otthagyott. Mondjuk legalább addig volt alkalmam befejezni a sütimet és elgondolkodhattam arról, mennyire hiányoznak a normális kaják. Ezek csak silány utánzatok voltak, bár fene tudja, mi lesz később, ha a főzés jártasságok az égbe szöknek.
- Biztos tiszta jól érzed magad, hogy egy ilyen kiscsajjal vagy bezárva ide naphosszat Rolling Eyes - mutogattam kifelé az eladó lányra célozva - A főnököd milyen? Valami piros gamer, vagy sima infóbróker? - kérdezősködtem, ha már visszadobta a labdát. Ha szemét hangulatban lettem volna, simán bevágom a némasági fogadalmat, aztán gördítse előre ő a szekeret, de mákja volt, hogy nem így van.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Minden napra egy süti, B1 szint a fekete piac és temetkezési vállalkozás - Page 4 Empty Re: Minden napra egy süti, B1 szint a fekete piac és temetkezési vállalkozás

Témanyitás by Kamijou Ryner Szomb. Júl. 13 2013, 05:53

Új lehetőség, minden megbeszélés alapján, így rendkívül kedvező és egyénre szabható!
Láb alól eltétel/ felszabadítás/ öngyilkosság megrendezése/ és egyéb halálozási lehetőségek. Ryner igencsak jutányos áron és kedvező feltételekkel elintézi a dolgot (természetesen adott karakter felhasználójának(felhasználók) engedélyével)
Kamijou Ryner
Kamijou Ryner

Hozzászólások száma : 115
Join date : 2012. Nov. 11.
Age : 31
Tartózkodási hely : MMO

Karakterlap
Szint: 6
Indikátor: Zöld
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Minden napra egy süti, B1 szint a fekete piac és temetkezési vállalkozás - Page 4 Empty Re: Minden napra egy süti, B1 szint a fekete piac és temetkezési vállalkozás

Témanyitás by Kamijou Ryner Szomb. Júl. 13 2013, 06:58

Hmm, valahogy tényleg lehangoltnak néz ki Mirika. Nos, ebben az esetben tényleg nem sok mindent nyerek a cukkolás ezen szintjével. Csak azt kellene eldönteni, hogy melyik utat válasszam, a legutóbb is bevált megfelelően erős provokálás, avagy ezúttal inkább a másik verzió tűnik helyesnek. Na-ja. Néha ráfér a kényeztetés, egy kis gyengédség, lelki törődés, hiába adja a kemény csajt, legbelül nem maradhat örökké olyan. A szavaiból ítélve, most ténylegesen le van strapálva. Amíg lefuttattam pár verziót az ajánlatomra, meglepetésként előrukkolt egy beszélgetési témával. Nah, mondhatom ez a nem semmi, ritka, hogy ennyire engedékeny hangulatában van, s magától halad felém, még ha csak apró érdeklődést jelentő kis kérdéssel is.
-Hm, az igazat megvallva sokkal jobban élvezem a veled töltött időt. A lányka jó vendégcsalogató, nem mellesleg egyedül maradt, és csak rosszabb helyre keveredhetett volna, így, hogy itt dolgozik, megvan a napi betevője, és nekem sem annyira veszteséges a dolog, könnyedén visszaszerzem a rá költött pénzt. Ami a főnökömet illetni, hm. Zöld játékos, figyel az indikátorára, ugyanis egy elszíneződés elég feltűnő, s megnehezítené a dolgát. Persze az információk egy kis része piszkos, hisz ilyen az emberiség, mindenkinek vannak kis titkai, meg kétes dolgai, de így van ez rendjén. Ami meg engem illet, az én kapuim mindig nyitva állnak előtted, ezt ne felejtsd el, és ha valamire szükséged van, csak szólj.
Egy kis hatásszünetet várok, s közben kedvesen mosolygok. Mivel a süteményével végzett, már nem sok értelme van itt lent maradni, főleg, hogy már bezártam. Fellibbenek a székemről, s pár félkörös lépéssel mögé suhanok, majd egy kicsit lágyan megmasszírozom a vállait. Az első kis tiltakozásra nem hagyom abba, hisz amilyen kis heves természete van ez várható is, valamint ezért is kedvelem annyira, mert különbözik az átlagtól. Természetesen a túlzásba esés semmi jót nem hoz, így a rövid masszázs után odébb perdülök, s rámosolygok.
-Annyit viszont tudok, hogy ami most nagyon is rád férne, az az emeleten a kényelmes fürdő. A szokásos helyre lepakolhatsz, ha a valódibb rituálét szeretnéd, vagy, ha csak az inventorydba pakolsz, akkor ezt ki is hagyhatjuk. Nos, aztán rajtad áll, hogy elsőnek mész, vagy úgy, mint legutóbb.
Természetesen a hóbortos kacsintás nem maradhat el, hisz a végén még rátelepedne a komolyság, amit nem szeretek hagyni. Sokkal jobban csípem, ha nem komor. Nah, meg nem sietek én sehová, ami volt lesz is, és innen úgy sem jutunk ki egyhamar. Egy lágy mosoly keretében jobb felkarom apró, tenyerem egy picit nagyobb lendületével jelzem neki, hogy csak utána. Hisz az ilyen kis játékos tiszteletadások is oldják a hangulatot.
Kamijou Ryner
Kamijou Ryner

Hozzászólások száma : 115
Join date : 2012. Nov. 11.
Age : 31
Tartózkodási hely : MMO

Karakterlap
Szint: 6
Indikátor: Zöld
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Minden napra egy süti, B1 szint a fekete piac és temetkezési vállalkozás - Page 4 Empty Re: Minden napra egy süti, B1 szint a fekete piac és temetkezési vállalkozás

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.