Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Kazamata 2020] 1-es csapat

5 posters

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

[Kazamata 2020] 1-es csapat Empty [Kazamata 2020] 1-es csapat

Témanyitás by The Gleam Eyes Csüt. Dec. 03 2020, 12:58

Jelentkezők:
- Hinari (50) | HP:66 | F:96 | E:120 | K:60 | GY:214 (235) | S:82 | P:85  (epikus+legi van) /4-es észlelés/
- Mirika (41) | É:30| F:62 | E:28 | I:72 | K:48 | GY:115 | S:70 | P:125 (epikus van)
- Szophie (50) | É:41 | F:60 | E:61 | K:45 | GY:117 | S:44 | P:95 (epikus van)

Kinek így, kinek úgy telt a karácsonyi előkészületek, de annyi biztos, hogy egyikőtöknek sem volt túlzottan sok nyugalma. Ti is azok közé a kevés emberek közé tartoztatok, akik kaptak egy üres ajándékdobozt egy névtelen feladótól. Akár kidobtátok, akár megtartottátok másnapra sajnos egy számotokra valamennyire fontos tárgynak lába kélt, ahogy az ajándékcsomagnak is. Induljatok hát útnak, ha vissza tervezitek szerezni ezt a fontos dolgot és megállítani a hírhedt csomaglényeket, melyek híre már a ti fületekbe is eljutott.

Feladat: elindulni a csomagkeresésre, megnevezni (vastag betűvel, aláhúzva vagy egyéb módon kiemelve) egy olyan tárgyat, amit elloptak tőletek. FONTOS, hogy ez csak saját felelősségre legyen olyan tárgy vagy dolog, aminek elvesztése/tönkremenetele súlyosan érintené a karaktert. Egyébiránt a tárgynak csak annyi megkötése van, hogy nem szabad élőnek lennie, méretbeli megkötés (lehetőleg ne a céhházat mondjátok Razz) nincs. Nem legendás/egyedi item megnevezése is lehetséges.
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 1-es csapat Empty Re: [Kazamata 2020] 1-es csapat

Témanyitás by Szophie Csüt. Dec. 03 2020, 14:00



Nem sok dolog volt a játékban - és a valóságban sem - ami Szophiet le tudta kötni, kétkezi munka pedig annál is kevesebb. Egyetlen egy szenvedélye volt csupán, az pedig a süteménysütés. Nem volt híres róla, nem dicsekedett vele úton-útfélen, de ez a készsége már igen magas szinten előrehaladott, az pedig titkolt tény volt, hogy ő rendelkezett Aincrad legnagyobb, legkiterjedtebb süteményes könyvével. Évek munkája volt mögötte, ami alatt felkutatta a különféle cukrászdákat és a recepteket összegyűjtötte, különleges kalandokat élt át egy-egy ritkább darabért, rengeteget költött rá és sokszor még ajándékba is recepteket kapott. Így aztán amikor aznap éjszaka - mert hát Szophie ritkán volt fent nap közben - nekiállt volna elkészíteni az egyik kedvencét, meglepődve tapasztalta, hogy bárhol keresi, sehol sem találja a sokszor használt, elnyűhetetlen 1001 Aincradi süteményes könyvet. Felforgatta érte az egész Palotát, kidobált mindent az inventoryjából, de eredménnyel nem járt. Olyannyira idegesítette a dolog, hogy még a napfelkelte sem vette rá, hogy aludni térjen; nyomozni kezdett a városban az után, mégis mi történhetett.
Így jutott el végül a rejtélyes doboz esetéig - amit előtte nap este gondolkodás nélkül kidobott - és épp ezért caplatott most végig ezen az úton. Egyszerűen olyan nincs, hogy a süteményes könyvét ellopják tőle!

Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Kazamata 2020] 1-es csapat Exp_bal12046/10500[Kazamata 2020] 1-es csapat Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 1-es csapat Empty Re: [Kazamata 2020] 1-es csapat

Témanyitás by Hinari Csüt. Dec. 03 2020, 23:41


Elnyúltam a harmadik emeleti szobánk kanapéján, fejemen egy nagy, fehér párnával, amit kezeimmel szorítottam magamhoz, a körülményekhez képest egészen nagy erővel. A párna elsődleges célja az volt, hogy véletlen se engedje láttatni arcom nyúzottságát és ezzel együtt a tényt, hogy a bulinak lassan vége van. Persze ez a nyöszörgésemből azért még a túloldalt ülő, cicafüles lány számára is egyértelmű lehetett - a párnából pixelekké váló tolldarabok szálltak szerte a szobában majd tűntek el csöndesen, a közelmúlt eseményeit hirdetve.
- Én szerintem az ágyamig nem jutok el - ásítottam és az üres borospoharat kezdtem el bámulni az asztalon, amit talán túl sokszor is töltöttünk tele az elmúlt pár órában. De nem volt mit tenni: lassan közeledett a karácsony és Miri is több időt töltött velünk, amelyekből bizony akadt olyan este, amikor Leo nem volt itt - ezeket az alkalmakat pedig botorság lett volna nem kihasználni. A megbeszélt csajos estéből pedig hamar csajos éjjel lett, aminek csupán az egyik hozománya volt a sok közül az a kis doboz, ami az ajtóm előtt várt. Nem nagyon értettem, de azért odatettem a konyhapultra, hátha hasznát veszem még és ahogy közeledett az éjfél, úgy feledkeztem meg róla és arról is, hogy egy ideje bizony már nincs a helyén. Dehát sokkal fontosabb kérdések foglalkoztattak, amikre mind Miritől vártam feleletet. Mi a helyzet Leoval? Megvolt már a randalírozás? Csak holnap veszik le rólad a sisakot ugye? Mi a helyzet az ünnepekkel Tokióban? Nagyon sok a munka?
- Csak holnap veszik le rólad a sisakot ugye? - tettem fel a kérdést és megdörgöltem a szemeim - Vagy ezt már kérdeztem? Aludhatsz itt, Alex a menedéken tölti az éjszakát - emeltem feljebb a párnát egy halovány mosoly erejéig, majd döntöttem oldalra a fejem - Régen voltál itt csak a kikapcsolódásért...

A hajnal első fényei világossággal töltötték be a nappalit; a párnám pedig - lévén a kanapétól másfél méterre elhajítva, a földön hevert - már nem védett meg a külvilág okozta atrocitásoktól. Ásítozások közepette ültem fel és készítettem magamnak egy teát szinte félálomban, amikor észrevettem a furcsaságot: nem volt egyetlen nyaklánc sem a nyakamon. Szemeim rögtön kipattantak és sápadtan kerestem az Alextől kapott oroszlánmancsos nyakláncomat, először a kanapé körül, majd a hálóban és az inventorymban, aztán mindenhol máshol is. Nem lehet, hogy eltűnt, hiszen tegnap még itt volt nálam! Vagy... már akkor sem? Persze rögtön felkerestem Mirit is, akár itt aludt, akár a saját szobájában és meséltem el neki a történteket, hátha emlékszik valamire az ékszerrel kapcsolatban. Körbekérdeztem Himét és Jeaniet is, végül pedig arra jutottunk, hogy a mindenféle képtelen szóbeszéd a tolvaj dobozokról talán igaz lehet... és talán náluk van az ajándék is, amit Altól kaptam jópár éve.
- Miért van az, hogy már nemcsak a játékosok lopnak, de a mobok is? - tettem fel útközben a költői kérdést a lánynak, a kelleténél kicsit nyúzottabban, de jóadag határozottsággal: ha elkapom ezeket a lényeket, dobozból hamar origamispapír lesz belőlük - mondjuk kicsiny, apró, hatszögletű pixelek formájában, a szokásos hattyú vagy hajó helyett.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Kazamata 2020] 1-es csapat Exp_bal29686/10100[Kazamata 2020] 1-es csapat Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 1-es csapat Empty Re: [Kazamata 2020] 1-es csapat

Témanyitás by Mirika Szer. Dec. 09 2020, 18:31

Csaló csomaglények. Hát ilyet se pipáltam még. Nem gondoltam semmi rosszra, mert hát Leo-kun időről-időre hagy valami marhaságot, vagy éppen nem annyira marhaságot az ajtómban, és nem voltam olyan állapotban, hogy megnézzem, van-e a dobozban valami. Mi több, biztos voltam benne, hogy csak képzelődtem, hiszen meglehetősen halvány emlékeim maradtak az előző, késő éjszakába nyúló estéről, és a doboz nem volt ott, ahová emlékeim szerint tettem. Szóval igen, vagy behaluztam, vagy Momo megette, de utóbbira volt kevesebb az esély, mivel azokhoz a cuccokhoz, amiken érezte a virtuális illatomat... vagy látta a digitális ujjlenyomatomat rajtuk? Franc tudja. Szóval azokhoz nem szokott nyúlni. De ez legalább megmagyarázza, hogy miért tartotta a távolságot ennyire attól a vacaktól.
Nyilván ha józan vagyok, akkor seperc alatt összerakom, hogy valami nem stimmel, de sokadjára is bebizonyosodott, hogy nekem nem szabad innom. Annyit semmiképp, mint az este. Reménykedtem benne, hogy Hina-chan emlékei is meglehetősen halványak, mert sok olyasmit mondtam, amit talán nem kellett volna, és sok olyan kérdésem volt, ami tiszta fejjel eszembe sem jutott volna. Túl jól emlékeztem rá, hogy Hina miféle bevásárló körutakra jár alkalomadtán Alex-kun kedvéért. Meg amúgy is, ha az ő kérdései egy része Leo-kun körül járt, akkor én is kérdezhetek Alex-kunról... nem? :3
- Ezeket még csak mobnak sem lehet nevezni... - dünnyögtem, miközben elnyomtam egy ásítást, majd kisöpörtem egy tincset az arcomból. Ma már nagyjából harmincadjára. Nekem ugyanis a hajcsatos dobozkámnak kelt lába, és voltak benne olyan hajcsatok is, amikről nem szívesen mondtam volna le. Kábé a hajcsatjaim feléhez kötődött valami ilyen-olyan emlék, nagyon sok olyan embertől, akik már nincsenek köztünk. Szóval... vissza kellett szerezni. Pofátlan pakkok ide vagy oda.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Kazamata 2020] 1-es csapat Exp_bal11225/10500[Kazamata 2020] 1-es csapat Exp_ures  (11225/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 1-es csapat Empty Re: [Kazamata 2020] 1-es csapat

Témanyitás by The Gleam Eyes Szomb. Dec. 12 2020, 08:27

Nagyban ment az ajándékozási terror csomagok utáni hajcihő, mikor is a 3. szint egy távoli pontjára nem tévedtetek. Úgy hallottátok, hogy a kis dögök egy barlangba fészkelték be magukat és valóban. Épp arra leettek figyelmesek hogy hét ilyen kis csomag egy nagy ládát a fejük fölött emelve sétálnak be a barlang szája felé. Összes 2 Vörös, 1 Sárga, 3 Kék és 1 Zöld Ajándékcsomagot számoltok meg az ellenséges "Partyba". Kezdődjék az origami.

Hinari (Sebzés: 120, támadáshoz 5 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 5 vagy afölé kell dobnia, 2 SP kiskörönként.)
Szörny
Szophie (Sebzés: 30 /kés, támadáshoz 5 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 5 vagy afölé kell dobnia, 1 SP kiskörönként.)
Szörny
Mirika (Sebzés: 28, Pet sebzés 72, támadáshoz 5 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 5 vagy afölé kell dobnia, 1 SP kiskörönként.)
Szörny

Vörös Ajándékcsomag #1: full HP, ??? P
Vörös Ajándékcsomag #2: full HP, ??? P
Sárga Ajándékcsomag #1: full HP, ??? P
Kék Ajándékcsomag #1: full HP, ??? P
Kék Ajándékcsomag #2: full HP, ??? P
Kék Ajándékcsomag #3: full HP, ??? P
Zöld Ajándékcsomag #1: full HP, ??? P

Hinari (50. szint): 330/330 HP, 85 páncél, 300/300 CSP
Szophie (50. szint): 205/205 HP, 95 páncél, 225/225 CSP
Mirika (41. szint): 150/150 HP, 125 páncél, 240/240 CSP

Tartalék
[Kazamata 2020] 1-es csapat Treasure-Chest-icon
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 1-es csapat Empty Re: [Kazamata 2020] 1-es csapat

Témanyitás by Szophie Kedd Dec. 15 2020, 23:36



Szúrta kivörösödött szemeit az erős fény, fájt a bőre a napmelegtől, ráadásul éhes volt. Igyekezett az árnyékban mozogni, ahol egy kicsit elviselhetőbb volt ez a délközeli klíma éjszakához szokott testének. Bokrokba és sziklák tövébe húzódva haladt, olykor fel-felmászva egy-egy fára a magasba, hogy a lombkorona védelmében haladhasson tovább. Már messziről kiszúrta a két ismerős alakot, habár kellett pár perc, mire rájött, kit tisztelhet az alacsony, fekete hajú lányban.
Emlékei bőven megfakultak már róla és a későbbi viszont találkozás nem feltétlen volt szívélyes - ez pedig nem Mirika hibája volt. Szophie sóhajtott és a nyomukba eredt, sejtve azt, hogy Hinari észlelésével nem fog sok időbe telni, amíg észreveszik. Főleg úgy, hogy aktivált hallgatózás jártasságát rájuk élesítette. Kíváncsian várta, hogy fognak kéretlen társaságára reagálni, amíg meg nem ismerik őt.

- Szóval ti is a dobozokat keresitek? - kapcsolódott be a beszélgetésbe, miután felfedezték őt. - Mehetünk akár együtt is. Elrabolták a receptes könyvemet, Na-Gyon Fon-Tos, hogy visszaszerezzük! - caplatott mellettük továbbra is hunyorogva és meglóbálta Zu kését a levegőben.
Amikor aztán meglátta őket a barlang felé masírozni, gondolkodás nélkül eredt a nyomukba és támadta meg az egyik kék példányt. Annak volt a legszebb színe, tuti abban lesz a könyv!

Hát izé... Megpróbálom a Kék Ajándékcsomag #1-2-t támadni. Neutral



A hozzászólást Szophie összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Dec. 16 2020, 01:00-kor.
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Kazamata 2020] 1-es csapat Exp_bal12046/10500[Kazamata 2020] 1-es csapat Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 1-es csapat Empty Re: [Kazamata 2020] 1-es csapat

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Dec. 15 2020, 23:36

The member 'Szophie' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
[Kazamata 2020] 1-es csapat 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 1-es csapat Empty Re: [Kazamata 2020] 1-es csapat

Témanyitás by Szophie Szer. Dec. 16 2020, 01:00

És a másik kés.
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Kazamata 2020] 1-es csapat Exp_bal12046/10500[Kazamata 2020] 1-es csapat Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 1-es csapat Empty Re: [Kazamata 2020] 1-es csapat

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Dec. 16 2020, 01:00

The member 'Szophie' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
[Kazamata 2020] 1-es csapat 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 1-es csapat Empty Re: [Kazamata 2020] 1-es csapat

Témanyitás by Hinari Csüt. Dec. 17 2020, 09:19


Ha eddig álmosan baktattam előre, hümmögve Miri megjegyzésére, az Észlelésem bejelzésekor egy pillanat alatt kipattantak a szemeim: már kint jártunk a védett övezetből, nem lehettünk felkészületlenek. Összeráncolt homlokkal torpantam meg és egy nagy sóhajjal intettem a mellettem sétáló lánynak is, hogy tegyen ő is így, a nagy fa felé bökve, ahonnan a jelet érzékeltem. Rejtőzik és Hallgatózik is - nem lehet valami óvatos, vagy csak túlzottan bízik a képességeiben.
Vagy éppen... szándékosan teszi ezt, méghozzá játékból. Megkönnyebbülten nevettem fel és öleltem magamhoz barátnőmet, amikor előbukkant a lombok közül és bólintottam szavaira:
- Nekünk is eltűnt egy-két dolgunk - pillantottam az időközben elénk táruló barlang felé, ahonnan jártasságom immáron nem játékost, hanem mobokat jelzett - Hárman hátha könnyebb. Én is sajnálnám, ha nem tudnál többet olyan finom sütiket készíteni nekem - mosolyogtam rá kacéran, aztán Szophie nyomába eredtem, hogy én a vörös dobozokat szabdaljam szét: azok olyan mérgesnek tűntek, így először őket akartam eltüntetni. A bánatos csigás és az angyali sárga még egész aranyosnak volt mondható, ők tehát maradhattak. Egyelőre.


Hina a két vöröset támadja, illetve ha egyik támadása sem talál be, úgy Dragon of Elements képességet használ, ami siker esetén 26-ot sebez a mobba és karakterbe is, plusz a mob FKját viszi le 25-tel. Első támadásom nem fogyaszt CSP-t, amíg van páncélom 10%-al kevesebb sebzést szenvedek el, minden 10 sebződés után kapok +0,1 SP-t és körönként gyógyulok 20 hp-t, ha mert már le életem.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Kazamata 2020] 1-es csapat Exp_bal29686/10100[Kazamata 2020] 1-es csapat Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 1-es csapat Empty Re: [Kazamata 2020] 1-es csapat

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Dec. 17 2020, 09:19

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás


#1 '6-os dobókocka' :
[Kazamata 2020] 1-es csapat 4767249862_5877ffd2ef_s [Kazamata 2020] 1-es csapat 4766612103_86ee832108_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
[Kazamata 2020] 1-es csapat 4767242330_2db9f185a1_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 1-es csapat Empty Re: [Kazamata 2020] 1-es csapat

Témanyitás by Mirika Szer. Dec. 23 2020, 20:36

Lehet, hogy Hina-chan felébredt, engem viszont nem keltett fel az, hogy a lány megtorpant. Inkább csak kérdőn néztem rá én is, meg Momo is, hogy ugyan mi lelte. Talán talált egy ágyat... Sajnos csalódnom kellett, mert amit felfedezett, annak semmi köze nem volt az ágyhoz. Bár ki tudja, lehet hogy puha, ha ráfekszem.
- Oh, Szophie-chan... - intettem kissé bágyadtan, de tartózkodón is. Noha Hina-chan ölelése alapján valószínűleg nem volt mitől tartanom. Kicsit fagyosan váltunk el utoljára, és hát elég volt ránéznem, hogy eszembe juttassa, miért.
- Te mit is vesztettél el, Hina-chan? - jutott eszembe, hogy ezt még meg se kérdeztem. Vagy már mondta? Mintha mondta volna...
- Öööö... nahát, dilis dobozok... - fedeztem fel én is, hogy társaságunk akadt a talán kevésbé békés fajtából. Kicsit jojózott a tekintetem még, szóval megpróbáltam segítségül hívni a Látásomat, hátha az segít egy kicsit abban, hogy kevésbé imbolyogjanak a dolgok körülöttem.
- Ne emlegessétek a sütit, még csak nem is reggeliztem... - nyomtam el egy újabb ásítást, mielőtt célra tartottam volna. Talán... azokat kéne célozni, amik biztosan nem valamiféle kettőslátás eredményei. Mondjuk Momónak majdnem elfelejtettem szólni, hogy egyébként ezek ellenségek, de azért eszembe jutott. Időben.

Képesség: ha sikerül, a következő két támadásom biztosan talál.
Első kocka az enyém, a második Momo.
szerk: ja, célpontok ^^" sárga és zöld


A hozzászólást Mirika összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Dec. 23 2020, 20:37-kor.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Kazamata 2020] 1-es csapat Exp_bal11225/10500[Kazamata 2020] 1-es csapat Exp_ures  (11225/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 1-es csapat Empty Re: [Kazamata 2020] 1-es csapat

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Dec. 23 2020, 20:36

The member 'Mirika' has done the following action : Kockadobás


#1 'Római stílusos 6-os' :
[Kazamata 2020] 1-es csapat 4766602461_64fb5071c9_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
[Kazamata 2020] 1-es csapat 4766610511_dda12706fc_s [Kazamata 2020] 1-es csapat 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 1-es csapat Empty Re: [Kazamata 2020] 1-es csapat

Témanyitás by The Gleam Eyes Csüt. Dec. 24 2020, 07:14

Szo és Miri szépen harcoltak és mindegyiküknek sikerült kicsit csökkenteni az ellenfél számát. Ami... ezután következett már egészen más dolog volt. A kis dögök mindenféle furcsa dolgokat hagytak hátra a pixeleik között, de látszólag egyik sem az, amit kerestetek. Talán a könyv láttán Szo kicsit megkönnyebbülne, de hamar felismeri, hogy se kinézetileg, se tartalmilag nem az, amit ő keres, ha esetleg közelebbről is megnézné. Sajnos Hina nem járt ilyen sikerrel, mert a Vörös Ajándékcsomagok mikor meglátták, hogy közelít feléjük, rögtön eliszkoltak, majd ha esetleg megállt, akkor ők is így tettek és az aprócska öklüket rázogatva felé szitkozódtak valami ismeretlen csomagnyelven. Legalábbis a sok sípszó erre utalt. De lehet csak, hogy a közeli Kék ajándékcsomag volt az, aki sípolgatott, és ha rá is néztek el is dugja a sípot a kezéből.

Hinari (Sebzés: 120, támadáshoz 5 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 5 vagy afölé kell dobnia, 1 SP kiskörönként.)
Szörny
Szophie (Sebzés: 30 /kés, támadáshoz 5 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 5 vagy afölé kell dobnia, 1 SP kiskörönként.)
Szörny
Mirika (Sebzés: 28, Pet sebzés 72, támadáshoz 5 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 5 vagy afölé kell dobnia, 1 SP kiskörönként.)
Szörny

Vörös Ajándékcsomag #1: full HP, ??? P
Vörös Ajándékcsomag #2: full HP, ??? P
Kék Ajándékcsomag #1: full HP, ??? P
Kék Ajándékcsomag #3: full HP, ??? P

Hinari (50. szint): 330/330 HP, 85 páncél, 300/300 CSP
Szophie (50. szint): 205/205 HP, 95 páncél, 225/225 CSP
Mirika (41. szint): 150/150 HP, 125 páncél, 240/240 CSP

Tartalék
[Kazamata 2020] 1-es csapat Treasure-Chest-icon

Gyenge Polipos Bossgyengítő Méreg (A mérgezett boss 10%-kal több sebzést szenved el 5 támadás erejéig, maximum 1 találatig marad a pengén.)
„Egy hasznos méreggel teli flaska, melynek ruganyos üvege polip mintájú, és akkor adagolja ki a mérget a fúvókáján, ha megnyomják a tetejét. A méreg kifogyása után az üveg megmarad. Ugyanilyen típusú méreggel újratölthető, vagy nem harcrendszert befolyásoló folyadékkal” /Szo/

Gyertyás Könyvecske (Egyszerű könyvnek tűnő tárgy, amelynek a tetején egy nagyobbacska kiszögellvény található, mely nagy eséllyel gyertatartóként üzemel. Hasznos az éjszakai olvasáshoz, ha lusták vagyunk felkelni a lámpáig… csak vigyázz azzal a fránya viasszal.) /Miri/

Borzasztó Törölköző (Látszólag úgy néz ki, mint egy sima törölköző, mi borzmintás… az egyetlen zavaró tényező, hogy indikátora van. Egyébiránt nem csak úgy néz ki, de valóban használható törülközőnek, melyet a borz el is vár, és ha sok ideig nincs használva büdös szagokat kezd árasztani, amúgy kellemes epres illatú mosás nélkül is. Nem, nem igényel mosást köszöni szépen el van a nélkül is… MONDOM NEM!) /Miri/
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 1-es csapat Empty Re: [Kazamata 2020] 1-es csapat

Témanyitás by Szophie Szer. Dec. 30 2020, 14:53



Jókedvűen baktatott barátnője mellett és ezen még az sem változtatott, hogy Mirikával nem jött ki annyira jól. Na nem mintha ezt nem magának köszönhette volna, de annyira nem is érdekelte, hogy rendbe hozza, amit elrontott. Nem azért, mert bármi baja lett volna a lánnyal, egyszerűen csak nem volt fontos annyira, hogy erőt áldozzon rá. Igazából Hinarin kívül semmi sem volt az.
Ahogy a téma a süteményekre és a reggelire terelődött, gyomra hangosat kordult. Enyhe pírral az arcán döbbent rá, hogy jó pár óra eltelt már a legutolsó étkezése óta neki is.
- Hülye doboz - morogta maga elé megvetően, ahogy arra gondolt, hogy az incidens nélkül már réges-rég az ágyában feküdhetne és nem kellene elviselnie sem az éhséget, sem pedig a tűző napot. Épp azzal volt elfoglalva, hogy a koszorúját egy szalmakalappá varázsolja, ami kitakarja vörös és fájó szeme elől a napot, amikor meglátta a bajkeverő dobozokat.
- Adjátok vissza, ami a miénk! - utasította őket - mindhiába. Szophie sóhajtott egyet és az egyik kék csomag felé vágott, de amaz könnyedén kiszökkent az útjából, ő pedig egyensúlyát vesztve a földre esett - épp egy második dobozra. Arcán mohó kifejezéssel nyitotta ki amazt, de végül csalódottan látta, hogy nem a süteményes könyvet sikerült megtalálni. Pedig az ajándék önmagában még vicces is lett volna.
- Akkor talán ebben lesz... - morfondírozott és most a másik két kék csomag felé vette az irányt.

/Támadom Kék Ajándékcsomag #1,3-t./

Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Kazamata 2020] 1-es csapat Exp_bal12046/10500[Kazamata 2020] 1-es csapat Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 1-es csapat Empty Re: [Kazamata 2020] 1-es csapat

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Dec. 30 2020, 14:53

The member 'Szophie' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
[Kazamata 2020] 1-es csapat 4767251444_0f76bf2817_s [Kazamata 2020] 1-es csapat 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 1-es csapat Empty Re: [Kazamata 2020] 1-es csapat

Témanyitás by Hinari Pént. Jan. 29 2021, 13:56


Miri kérdése engem is elbizonytalanított, hogy valójában mondtam-e már neki, mit vesztetem el, pár pillanatnyi eredménytelen töprengés után viszont megadóan megvontam a vállam:
- Az oroszlánom... - pislogtam újra előtörő álmossággal - Mármint a nyakláncom. Az oroszlánosat - igyekeztem összeráncolt homlokkal rákoncentrálni a feladatra, de még mindig émelyegtem kicsit és ezen az ide-oda szaladgáló apró dobozok sem segítettek. És hogy eközben a két lány az ennivalóról kezdett el beszélgetni? Grimasszal az arcomon tettem ajkaim elé a bal kezem, igyekezve mégcsak az esélyt sem megadni egy esetleges... kellemetlenségnek.
- Hagyjuk az evést - sóhajtottam és egyre növekvő daccal néztem az öklüket rázó piros dobozokra, miközben társaim furcsábbnál furcsább tárgyakat találtak. Vagy csak én hallucináltam be őket? - Akkor titeket hagylak utoljára - jelentettem ki és mivel jelenleg minden vágyam volt lefeküdni aludni, elővettem egy potiont, hogy gyorsabban végezzünk: három doboz volt előttünk és három tárgyat vesztettünk el. Mostmár biztosan ezekben kell lenniük, nem igaz?
Először az utolsó kéket támadtam tehát és reméltem, hogy vagy ebben, vagy a ládában benne lesz Szophie süteményeskönyve: barátnőm egészen rosszul festett; jobban örültem volna, ha mielőbb hazamegy aludni és kipiheni magát. Védett övezeten kívül egyikünknek sem kellene ilyen állapotban itt lennie...



Túlpörgés Potion ivászat: 20 HP-t gyógyít és a következő 4 támadásod biztosan talál és +10 sebzést ad.
Támadás biztos találattal a megmaradt kék dobozra.

Túlpörgés Potion: 1/4
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Kazamata 2020] 1-es csapat Exp_bal29686/10100[Kazamata 2020] 1-es csapat Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 1-es csapat Empty Re: [Kazamata 2020] 1-es csapat

Témanyitás by Mirika Szer. Feb. 03 2021, 21:18

A testmozgás egy kicsit segített a reggeli kómán, de azért még mindig kicsit kábán bámultam ki a fejemből, főleg hogy azért nem kellett megszakadnom ezzel a fegyverrel a kezemben, különösen nem ilyen pattogó kis micsodák ellen, amik annyit csináltak csak, hogy... hát pattogtak.
- Ah, az a nyaklánc - nyugtáztam felismeréssel. Tudtam, miről beszél, bár az oroszlánról valamiért nem pont egy nyaklánc jutott eszembe, hanem Leo-kun. Nem is tudom, miért. De ja, azért elgondolkodtam egy pillanatra azon, hogy veszíthette el Hina-chan Leo-kunt.
- Igen, ami a miénk, az a miénk >.> - morogtam én is helyeslően, majd újra célra tartottam, mert nem pont azt kaptam a dobozokból, amit kerestem. Sima könyvet évek óta nem vettem szerintem a kezembe, törölközőm meg pont elég volt...
- Izé... Momo - adtam jelet a sárkánynak, hogy most ne azt támadja, amit én is, hanem azt, amit én nem. Én az egyik piros dobozra mentem rá így, ő meg a másikra.


Az én találatom biztos a képesség miatt, a kocka Momo támadása. Vörös 1 az enyém, Vörös 2 meg az övé.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Kazamata 2020] 1-es csapat Exp_bal11225/10500[Kazamata 2020] 1-es csapat Exp_ures  (11225/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 1-es csapat Empty Re: [Kazamata 2020] 1-es csapat

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Feb. 03 2021, 21:18

The member 'Mirika' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
[Kazamata 2020] 1-es csapat 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 1-es csapat Empty Re: [Kazamata 2020] 1-es csapat

Témanyitás by The Gleam Eyes Szer. Feb. 10 2021, 19:30

Látva, hogy társaik megfogyatkoztak a kis Vörös lények teljesen felbumpálják magukat és rúgodsni harapni kezdenek mindenkit akit érnek... látszólag annyi sikerességgel, mintha papírlappal csinálnák ezt. Mellesleg tényleg hasonló a helyzet. A mobok a következő körben visszahúzódnak.

Hinari (Sebzés: 120, támadáshoz 5 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 5 vagy afölé kell dobnia, 1 SP kiskörönként.)
Szörny
Szophie (Sebzés: 30 /kés, támadáshoz 5 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 5 vagy afölé kell dobnia, 1 SP kiskörönként.)
Szörny
Mirika (Sebzés: 28, Pet sebzés 72, támadáshoz 5 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 5 vagy afölé kell dobnia, 1 SP kiskörönként.)
Szörny

Vörös Ajándékcsomag #1: full HP, ??? P
Vörös Ajándékcsomag #2: full HP, ??? P

Hinari (50. szint): 330/330 HP, 85 páncél, 300/300 CSP
Szophie (50. szint): 205/205 HP, 95 páncél, 225/225 CSP
Mirika (41. szint): 150/150 HP, 125 páncél, 240/240 CSP

Tartalék
[Kazamata 2020] 1-es csapat Treasure-Chest-icon


Gyenge Polipos Bossgyengítő Méreg (A mérgezett boss 10%-kal több sebzést szenved el 5 támadás erejéig, maximum 1 találatig marad a pengén.)
„Egy hasznos méreggel teli flaska, melynek ruganyos üvege polip mintájú, és akkor adagolja ki a mérget a fúvókáján, ha megnyomják a tetejét. A méreg kifogyása után az üveg megmarad. Ugyanilyen típusú méreggel újratölthető, vagy nem harcrendszert befolyásoló folyadékkal” /Szo/

Gyertyás Könyvecske (Egyszerű könyvnek tűnő tárgy, amelynek a tetején egy nagyobbacska kiszögellvény található, mely nagy eséllyel gyertatartóként üzemel. Hasznos az éjszakai olvasáshoz, ha lusták vagyunk felkelni a lámpáig… csak vigyázz azzal a fránya viasszal.) /Miri/

Borzasztó Törölköző (Látszólag úgy néz ki, mint egy sima törölköző, mi borzmintás… az egyetlen zavaró tényező, hogy indikátora van. Egyébiránt nem csak úgy néz ki, de valóban használható törülközőnek, melyet a borz el is vár, és ha sok ideig nincs használva büdös szagokat kezd árasztani, amúgy kellemes epres illatú mosás nélkül is. Nem, nem igényel mosást köszöni szépen el van a nélkül is… MONDOM NEM!) /Miri/

Illatos Platina *Kopja/Rövid Kard/Buzogány* (+18 erő +30 páncél) /lovag/
"Alapjáraton egy alapszintű lovag fegyvernek tűnik, de a trükk az, hogy a fegyver nyelének végén, a zúzó/vágó rész lecsavarható, dezodorként használva a markolat részét" /Szophie/

[T4] Ősi Fekete Író Kesztyű (+15 irányítás +8 kitartás) /idomár/
"Láttad Freddy Krueger kezét már? Na így képzeld el, csak tollakkal az ujjak végén" /Hinari/
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 1-es csapat Empty Re: [Kazamata 2020] 1-es csapat

Témanyitás by Szophie Kedd Feb. 16 2021, 15:35



A kazamatáról hamar kiderült, hogy épp olyan komoly és halálos, mint az ajándékok, amiket a dobozok dobtak. Most komolyan, ezek a vackok meg mire jók?
Szophiet azonban a legjobban Hinari összeszedetlensége aggasztotta, és habár egy pillanatra feléledni látszott parancsnoki öntudata, az nagyon hamar vissza is hullott valamilyen oroszlán homályába. Mi a franc történhetett a lányokkal, hogy ennyire nyúzottak mind a ketten?
Pislogott párat, mert a szeme már rettenetesen szúrt a napfénytől, majd le is hunyta egy pillanatra. Valahol álom és ébrenlét határán lebegett, szinte alig vonszolta magát. Talán ennek, talán valami másnak volt köszönhető, hogy egy emlékkép rohamozta meg.
Legutóbb, amikor a lányok hasonló állapotban voltak... Nem, az sokkal rosszabb volt. Arcára pimasz mosoly kúszott.
- Ejnye-ejnye - csóválta meg a fejét. - Én itt a sütis könyvemet kergetem, mint valami öregasszony. Ti meg már megint az Alexeteket keresitek.

/Egyik kés egyik, másik kés másik ajándékcsomag./

Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Kazamata 2020] 1-es csapat Exp_bal12046/10500[Kazamata 2020] 1-es csapat Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 1-es csapat Empty Re: [Kazamata 2020] 1-es csapat

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Feb. 16 2021, 15:35

The member 'Szophie' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
[Kazamata 2020] 1-es csapat 4767249862_5877ffd2ef_s [Kazamata 2020] 1-es csapat 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 1-es csapat Empty Re: [Kazamata 2020] 1-es csapat

Témanyitás by Mirika Szomb. Feb. 20 2021, 17:42

Az egyes vöröskét eltaláltam az előző körben biztos találattal, irgum-burgum.


A vörös csomag kifogott Momo karmain, aki így prüszkölve fordult vissza nagy ívben, és rövid úton felkészült a következő rohamra. Nekem meg eszem ágában se volt útjába állni, jó karmester módjára adtam neki zöld utat, miközben újabb nyilat húztam elő. Éreztem, hogy egy picit elveszítettem a fókuszomat, miután a képességem hatása véget ért. Még mindig kicsit kótyagos voltam, és nem segített az sem, hogy folyton ki kellett söpörnöm a hajamat a szememből. Nem segített a célzásban, fogalmazzunk úgy.
- A sütis könyvek legalább nem rohannak el valami őrültséget művelni >.> - adtam valamelyest igazat Szo-channak, majd fújtattam egyet. Ideje volt összekaparni a maradék koncentrációmat, és kibontani az utolsó ajándékot is. Elvégre milyen ajándékdoboz az, amit nem szaggatnak szét?
- Emlékszem régen egymást kergettük :3 - mondtam az idom... vagyis.. szóval a késes lánynak, mielőtt útjára engedtem volna a nyílvesszőt, ami remélhetőleg véget vet ennek a buta feladatnak.


Első kocka Momo, második én, célpont a megmaradt vörös doboz.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Kazamata 2020] 1-es csapat Exp_bal11225/10500[Kazamata 2020] 1-es csapat Exp_ures  (11225/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 1-es csapat Empty Re: [Kazamata 2020] 1-es csapat

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Feb. 20 2021, 17:42

The member 'Mirika' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
[Kazamata 2020] 1-es csapat 4766609959_af0c0eb7c7_s [Kazamata 2020] 1-es csapat 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 1-es csapat Empty Re: [Kazamata 2020] 1-es csapat

Témanyitás by Hinari Hétf. Feb. 22 2021, 13:18


Némi fáradtsággal vegyes elégedettséggel bámultam meg a találatom után szálló pixeleket és elnyomtam egy ásítást. A kiugró itemek leírását egyelőre nem néztem meg, csak rutinosan eltettem őket későbbre – egyik sem az én nyakláncom volt, márpedig anélkül nem terveztem hazamenni. Mit fogok mondani Alexnak, ha esetleg rákérdez?
- Az… Alexunkat? – ráncoltam a homlokom Szo kijelentésére és megpróbáltam felfogni, mire gondol, de végül viszonylag hamar feladtam a próbálkozást. Megdörgöltem a szemeimet, majd ráhunyorítottam a minket kalapáló, utolsó piros dobozra: hogyhogy nem kaptuk meg legalább a tárgyak egy részét, amikor márcsak egy ugrándozik itt? Mire azonban megfogalmazódott bennem a gondolat, hogy van ott egy láda, és ahhoz a ládához el kell takarítani az összes mobot az útból, Mirikáék már meg is tették helyettem. Hálásan biccentettem feléjük és belekukkantottam a kincsesdoboz belsejébe.
- Tuti itt kell lenniük… - dünnyögtem félhangosan és reméltem, hogy így is lesz. Minden vágyam volt egy puha ágy és egy takaró, és egy teljes, feladatoktól mentes szabadnap.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Kazamata 2020] 1-es csapat Exp_bal29686/10100[Kazamata 2020] 1-es csapat Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 1-es csapat Empty Re: [Kazamata 2020] 1-es csapat

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.