Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[37. boss]

+6
Silence
Simeon
Leonard
Hinari
Chancery
The Gleam Eyes
10 posters

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

[37. boss] Empty [37. boss]

Témanyitás by The Gleam Eyes Szomb. Ápr. 25 2020, 07:55

Minimum szólimit: 100 szó (kivétel parancsnoki posztok)
Harci kör határidő:
- Parancsnoknak 2 nap
- Többieknek a parancsoktól számítva 3 nap

Szervező: Chancery
A boss harc státusza: Nyilvános
Random esemény: aktív (5-es)

Résztvevők:
- Chancery
- Silence
+ aki még időben ír az indulás előtt

A 37. szint boss kazamatákon átívelő hatalmas vízalatti dungeon okozott nektek némi fejfájást. A vízalatti szintekhez híven, az itteni boss kazamatája is a víz alatt volt, de szerencsétekre bőséggel találtatok magatoknak buborékokkal teli pihenő helyeket, így viszonylag könnyedén jutnátok el a boss teremig, ám az utatokat megnehezítő mobok, persze csak nem engednek át titeket olyan könnyen. A falak üregeiből elő-előugró Murénák meg megcsipkedték a páncélotokat, mely bár regenerálódott a boss terem előtt várakozva, azért kellemetlen volt az a sok rajtaütés a viszonylag gyors moboktól. Azonban a bosscsarnokot megközelítve szokatlan bejáratra találtok. A kőajtó nem is lett volna alapjáraton szokatlan, azonban meglepve veszitek észre, hogy a hatalmas, szokásos ajtó felett egy kisebb ajtó volt található, melyen egy játékosi ikon volt látható, fején egyszerű koronával. Ha többen is megközelítenétek, az amúgy alapjáraton egyszerűnek tűnő ajtót, amaz elhalványodik és csak akkor válik ismét láthatóvá, ha csak egy ember közelíti meg.

// Kéretik mindenkinek a postja végén, az aktív képességgel rendelkező felszereléseit feltüntetni. Köszönöm. //

FONTOS: Random encounter bónusz aktív (+10% exp a bossharc végén, annak, aki nem csak említés szintjén ejtette meg az erősebb mobokkal folytatott harcot)
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[37. boss] Empty Re: [37. boss]

Témanyitás by Chancery Pént. Május 15 2020, 09:59

Chancery meglepődött.
Általában nem ő szokta megtalálni elsőként a boss ajtaját, ámbár az is igaz, hogy nem sűrűn szokott egyedül kazamatázni. Hogy ezúttal mi vette rá, hogy megtegye, ráadásul víz alatt? Ő maga se tudja. Egyik petje sem épp arra van kitalálva, hogy a felszín alatt, az ismeretlenben harcoljanak, és első alkalommal  Dust nem is tartott vele, Álomkelőt pedig azzal tudta végül meggyőzni, hogy "minél többet harcolunk most, annál hamarabb szabadulunk ezektől a vízalatti szintektől". Mert valljuk be, Chan  se épp egy halacska, kicsi kora óta fél a víztől, még ha nem is fóbiás szinten.
Magában fojtott el egy káromkodást, mikor a muréna kicsapott az egyik lyukból és alaposan rámart a vállára. A macska  két csapással termett mellette, karmaival belevájt a tengeri állat digitális húsába, ami elengedte a gazdát és elpixeleződött. Chan megszokta már, hogy nem érez fájdalmat a játékban, egyedül a fantomérzés, ami minden emberbe azért beleégett odakint töltött évei alatt, maradt meg. Kissé megborzong, mikor ara gondol, milyen lesz majd ismét felébredni, ennyi hosszú év után. Rengeteg fájdalomban lesz részük... ez már biztos.
Újabb muréna, újabb csapás, újabb gondolat. Vajon ha többet tenne a sebzésére, többet is érne? Idomárként elsősorban Álomkelő erejét próbálta feltolni, míg ő maga az  élet- és páncélpontokra fókuszált, hogy minél tovább bírja. Amióta a petek szinte sebezhetetlenné váltak, azóta még erősebben koncentrált erre az építési stratégiára, de volt már eset, mikor igencsak jól jött volna, ha ő is nagyobbat tudna ütni tíz pontnál. Bár ilyenkor mindig eszébe jut egy jegyzetlista, még Shukaku-tól, ahol a lány pirossal jelezte, hogy nem támogatja az idomároknál az ilyen "magas" sebzéspontot. A következő murénánál viszont Chan már a fogait csikorgatta, mert most igencsak jó lenne, ha ő is egy csapással ki tudná végezni ezeket az idegesítő bestiákat.
Újabb muréna, újabb víz alatti pixeleső. Idegesítő.

Nagyot lélegzett az utolsó levegőbuboréknál, mikor végre az ajtó elé értek, egyenlőre egyedül. Chan ismét felmérte a terepet, főleg az ajtó felett elhelyezkedő kisebb ajtóval. Talán tudja már, hogy mi célt szolgál, és háromszor is átgondolta, kit fog odaküldeni. Legalábbis első próbára... mert kételkedik abban, hogy ez az összecsapás sikerülne-e. Hisz ezúttal senkit se kért fel, hogy az elméjében kialakult taktikát leokézza, vagy megfelelőnek találja. Hinari mostanában rendkívül elfoglalt, talán pont azért, mert a Liga újabb két taggal bővült - minimum. Ozirisz pedig... Oziriszt nem merte végül megkérdezni. A férfi bizonyára... neki most pihenésre volt szüksége azok után, ami történt.
Lehunyt szemmel gondol vissza... míg mindenki pánikolt, ő őrült mosollyal figyelte a jelenetet, mintha nem is önmaga lett volna.  Mi ütött belé? Mégis micsoda?

Kinyitotta a szemét, mikor meghallotta, hogy valaki közelítene. Kicsit megköszörülte a torkát; remélte, hogy legalább  a kemény mag érkezik, mert hiába akasztotta ki az üzenetet, csupán egy embertől érkezett visszajelzés, ráadásul egy újonctól, aki még sosem vett részt bossharcon. Őmiatta... oh, az istenért. Őmiatta komolyan óvatosnak kéne lennie. Nem venné ki jól magát, ha rögtön egy bukással kezdene.
Chancery rettegett.

Remélve, hogy a legtöbben végül megérkeznek, a lányon érezhető és tisztán látható a feszültség. Kezeit morzsolgatja, és rendre felnéz a kisebb ajtóra a nagy felett. Mikor pedig úgy látja, többekre talán már számítani nem lehet, a csapat felé fordul. Ha Rikomono jelen van, akkor pedig végképp igyekszik magabiztosságot felvenni magára. Most semmi kedve nincs ahhoz, hogy az a ribanc beszóljon neki, épp elég ideges anélkül is.
-Üdv. Vágjunk akkor bele. -kezdi, fejét felemelve. Csak képzeld el, hogy valaki más vagy... és menni fog. -A boss egy óriáskígyó, rendkívül gyors és ügyes, viszont most különbözni fog a rendszer a megszokottól.
Nagyobb darab papírt vesz elő és felmutatja, hogy mindenki jól láthassa. Egy 3x3-as mezőt rajzolt fel rá, A1-től C3-ig felszámozva rajta a mezőket.
-Ezúttal ez lesz a terep. Ahhoz, hogy egyik mezőről a másikra lépjünk, sebességpontot kell felhasználnunk, minél messzebbre, annál többet. A fulladás miatt viszont nem kell aggódni. A boss is változtatja a helyzetét, de csak azokat támadja, akik vele egy területen vannak. Kivéve, ha valaki a szájába ugrik, de akkor kiesik a csata hátralevő részére, szóval ezt inkább próbáljuk elkerülni. Nem tudom, hány mezőt tud haladni egy körben, de vonzza a fény. Négy különböző HP csíkja lesz, de akármelyiket is pixelezzük el előbb, a boss teljesen elpusztul tőle, szóval próbáljunk ugyanarra a területre fókuszálni. Az ereje 25, hogy más módon is sebez-e, arról nincs infó. Fegyverkezelése 52, speciálisa 34, gyorsasága 69.
Kissé megfordul, és felmutat  a kisebb ajtóra.
-Csak feltételezem, de talán egyikünknek ott kell maradnia és onnan irányítania a csapatot. Egyértelműen speciális parancsnoki poszt lehet, de ezt csak kipróbálás útján fogjuk megtudni.
Majd ismét visszafordul a csapat felé. Rikomono mindenképp a harcmezőre kell. Rinne szintén, ha jól rémlik neki, ő tud fényt idézni talán, és a védelme sem utolsó, hogy tankoljon. Hinari nem is kérdés, hogy most harcolnia kell, Ozirisz szintén. Egyedül saját magában és Silence-ben nem biztos; saját magában a fegyverkezelése miatt. A bossé hatalmas, és gyors, még Álomkelő sem biztos, hogy tudna vele bármit is kezdeni, ezen kívül a terület nagysága miatt nem valószínű, hogy a Phoenix túl nagy segítségére lenne. Van rengeteg kristály a batyuban az esetre, szóval majd bátorítja a bandát a használatukra. Silence pedig szimplán csak újonc, nem ismeri. Int is felé, majd Hinarira pillant.
-Hina, Sil, egy pillanatra gyertek ide, légyszi.
Mosolyodik el, talán most először, amióta megérkeztek.
-Csak hogy, a szokásos... mire vagy képes, drága? -fordul Sil felé, majd a választ követően Hinára pillant. -Felmegyek én a kis ajtóhoz, a fegyverkezelésem nem hiszem, hogy elegendő lenne ahhoz, hogy hatékony legyek, a terület nagysága miatt pedig kétlem, hogy a Phoenix jól működne. Igyekeztem feltölteni a kristályokat.
Majd ismét visszafordul a csapat felé.
-Bármi kérdés?


Spoiler:
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
[37. boss] Exp_bal2062/2100[37. boss] Exp_ures  (2062/2100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[37. boss] Empty Re: [37. boss]

Témanyitás by Hinari Pént. Május 15 2020, 11:35


- Egyébként nem szokott ennyi mob lenni errefelé - igazítottam hátra egy vizes, szőke hajtincset, aminek vége a barlang falához csapódott, apró vízcsöppekkel ékesítve a buboréktér belsejét - Vagy csak mindig leütik előttünk - tettem hozzá és mélyet szippantottam az éltető levegőből. Örültem, hogy végül nemcsak Fuwa, de Leo is újra beérte a frontot, ezek után pedig szinte magától értetődő volt, hogy nem hagyom egyedül őket. A céh csak tartson össze - pillantottam Oziriszre is, aki valószínű még mindig rosszul érezhette magát az előző után, de nem bírtam elégszer ismételgetni neki, hogy én is azt tettem volna a helyében. És végül azt is legyőztük - igaz nem rajtunk múlott; ott, abban a második harcban... semmi sem rajtunk múlott. Sóhajtottam.
- Silence mögött balról! - hallottam a Katanát, aki érdekes módon játékosnevekben gondolkodott, legalábbis ha megnevezésről volt szó. Benntartva a levegőt ereszkedtem alább és pixeleztem el az intim szféránkbe betolakodót, két másik társával együtt.
- Murénák... mindjárt jön a polipboszorkány is utánuk - ráztam meg a fejem, arra a régi mesére gondolva - Szerintem menjünk tovább.

Chancery már ott várt és nem lehetett nem észrevenni rajta a feszültséget. De én is az voltam, rettentő feszült. Nem akartam mégegy olyat, mint az előző - de ha valaki segítséget kér, akkor tőlünk fog is kapni. Kayaba egy pszihopata volt és el is fogja érni a célját, legközelebb is: nem fogom tétlenül nézni, ha esetleg egyszer valóban egy zöld indikátoros kislány kerül bajba mellettünk.
- Sziasztok - köszöntem nekik és ha esetleg még nem ismerték volna egymást, bemutattam Fuwát is. Itt, a víz alatt a füzet aligha ért valamit, céhtársam kénytelen volt hát szóban kifejezni magát.
Végül, ha mindenki megérkezett, Chan ismertette az információkat, amiket megtudtunk. Szóval óriáskígyó, gyorsaságra építve, azaz általában kevés SP-nk lesz vele szemben és a mozgáshoz is SP kell. Talán a vértem ideális lesz ehhez a felálláshoz, ezt majd később mindenképpen megemlítem a lánynak. A bekapós dologra is csak bólintottam, ahogy arra is, hogy vonzza a fény - itt elsősorban Ozirisz lángoló Katanája és Leo képessége lehet érdekes, de azért biztos ami biztos, lenyitottam a saját inventorym tartalmát is. És négy életcsík, kilenc mezőre. Tehát vagy lesz olyan mező, ahol nem sebződik, vagy egy életcsíkot több mező is befolyásol... vagy éppen is-is. Persze, amíg be nem megyünk és meg nem nézzük a terepet, ezt aligha lehet így látatlanban megtippelni. Majd én is felnéztem arra a kis ajtóra. Nem, nekem ez egyáltalán nem volt ilyen "egyértelmű", de legyen Channak igaza.
Mindenesetre odaléptem hozzá, amikor külön szólt nekünk.
- Vagy parancsnoki poszt, vagy az ottani játékos területtől függetlenül tudja sebezni. Mondjuk ha szólóban menne valaki; szóval szerintem te nyisd ki elsőnek és mi csak utána menjünk a nagyobbhoz - mondtam Channak, természetesen miután Fuwa elmondta a saját erősségeit (amikbe ha kellett, be is segítettem a lánynak) - A sebzését és a taktikáját elnézve hadd támadjon engem, legalábbis egy darabig. A vértem SP-t generál a sebződésből - tettem hozzá úgy, hogy Chanon és a céhtársaimon kívül senki se hallja azt az utolsó mondatot.
- A kristályokat köszi - bólintottam aztán - Én is töltöttem pár itemet hozzá, meg jó hogy mondtad a fényt, berakom a saját Gyertya Kristályomat is - húztam át az említett itemet a saját menümből az alapítványos tarisznyába - Ozi Katanája viszont valószínű vonzani fogja, meg Leonak van fényes képessége még - tűnődtem el, majd eszembe jutott még valami:
- Azt hogy értetted, hogy aki a szájába ugrik, kiesik a harcból? Megmarad az élete de nem fog tudni támadni, vagy akár meg is halhat? - kérdeztem - Csakmert ha előbbi, lévén Óriáskígyó, lehet pár körre kiüti magát, ha tele a gyomra - mutattam rá egy érdekes ámde közel sem biztos, hogy valós pontra - A terepből ezen felül én arra tippelek, hogy egy életcsíkot két mező befolyásol, a kilencedik pedig, mondjuk pont a közepe - mutattam a lap említett pontjára - nem engedi sebződni vagy ha ott van, egyenesen gyógyul. Ha SP-be kerül haladni, szivatás lenne pont a középső mezőn egy ilyen mechanika, azaz egészen esélyes is - húztam el a szám szélét majd emeltem tekintetem biztatón Chanra.
- Ne aggódj, ügyes leszel és mi is itt vagyunk - mosolyogtam rá és ha nem volt más, vártam, hogy Chan jelt adjon az indulásra.


tárgybónuszok:

Közös tarisznya:
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[37. boss] Exp_bal29686/10100[37. boss] Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[37. boss] Empty Re: [37. boss]

Témanyitás by Leonard Pént. Május 15 2020, 15:02


Leo természetesen most is aggódott a harc előtt, kivételesen azonban ezt nem mutathatta. Egyrészről azért, mert esze ágában sem volt lejáratni magát férfitársa - Ozirisz - előtt, másrészről pedig most Silence volt az új tag a csapatban, aki támogatásra szorult. Nem vette volna jól ki magát, ha mellette akárki is bizonytalan, Leo pedig kutya kötelességének érezte, hogy megvédje a lányt. Még akkor is, ha a pontozásuk teljesen mást mutatott.

Szóval félelmét nem mutatva, szinte diadalmasan merült alá a víznek, annak ellenére, hogy esze ágában sem volt búvárkodni, szinte már-már utálta az egész merülést, és rettegett is tőle. Amióta megnyíltak a harmincas szintek, egy-két alkalommal fel kellett mennie rájuk, hogy teljesítsen pár komolyabb küldetést, de ilyen hosszan a víz alatt még sosem tartózkodott. Ráadásul a valóságban sem volt az a búvár típus. Szerette a tengert, tudott úszni és még szörfözni is megpróbált párszor, na de búvárkodni?
Kellemetlenül érintette a hideg víz, ismeretlen volt számára benne a mozgás, és sokkal nehézkesebben haladt, mint máskor. Még jól is jött, hogy útjuk során lelassította őket pár Muréna, mert addig is volt alkalma gyakorolni a víz alatti harcot.
Az egyik szikla mögött megbújó példány hirtelen támadta meg őket, és egyenesen Silence-t célozta meg. Fél szemével látta, hogy Ozirisz és Hinari is mozdultak, hogy megvédjék a lányt, ő addig a farkánál fogva kapta el hátulról, és rántotta vissza. Az állat így aztán Leot sebezte meg, de semmi baj, mert céhtársai rögtön a segítségére siettek, és leszedték róla az átkozottat. Hálásan tekintett rájuk, de sajnos sok idejük nem maradt a köszönet kinyilvánítására, mert a háttérből további példányok úsztak elő.
- Milyen idegesítő - bugyborékolta, és megvárta, amíg társai belevágtak a példányokba, ő pedig a kazamatákban megszokott módon végezte ki őket.
Kitartáspont ide vagy oda, mire a boss kapu bejáratáig értek, Leo fáradt volt és megtépázott. Mire a pontjai szépen lassan a helyükre álltak, ez természetesen nem valódi fáradtság volt, inkább amolyan lelki meggyötörtség, amire rátett egy lapáttal az előttük álló feladat is. Teljesen megértette a macskafüles lányból áradó feszültséget, ő maga is hasonlóan érezte magát - főleg az elhangzott információk után -, pedig még csak parancsnok sem volt. Okosat talán mondhatott volna, ha bármit is komolyabban képes lett volna felfogni a hallottakból, ehelyett csak elképzelt egy gigantikus sakktáblát, amin bábukként rohangásznak a halál óriáskígyóba oltott szörnye elől. Remek kilátások a jövőre.

Pontok és itemek:

Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1313
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[37. boss] Exp_bal18220/10500[37. boss] Exp_ures  (18220/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[37. boss] Empty Re: [37. boss]

Témanyitás by Simeon Hétf. Május 18 2020, 18:36

Simeon először Chanceryékkel indult el a bossra, oldalán Tengerszemmel. Úgy ám, végre felfedezték az újabbat és ez is biztos víz alatt lesz! De aztán, már egészen a kazamata bejáratánál meglátta Fuwát és először még a lélegzete is elakadt, hogy itt láthatja őt. Le is maradt céhvezérétől és izgatott toporgással ütötte el az időt, amíg a Justice Leage tagjai ide nem érnek.
- Fuwa! - lökte is el magát a barlang falától, hogy odaúszhasson hozzá - De örülünk neked! Ne aggódj, minden szuper lesz! - biztatta a lányt és adott neki egy puszit is a szájára, még mielőtt Tengerszem is követelte volna a lánytól, ami az övé, egy ölelés formájában.
- Sziasztok! - köszönt aztán a többieknek is - Leo, tök jó, hogy itt vagy! - vigyorgott - Majd csinálod megint a fényes képességed, mint múltkor? - tudakolta azonnal - Képzeld, Fuwa, tud olyat, hogy fényt áraszt magából! - fordult aztán újra a lány felé és onnantól nem is nagyon mozdult a közeléből: ha valami mob akárcsak meg merte közelíteni és esetleg Hinariék nem ütötték volna le, ők lerendezték az ügyet! Imádtak vízben harcolni; összeszokottan dolgoztak össze, számos manőverrel és trükkel - a végeredmény pedig magáért beszélt.
- Remélem a boss is valami ilyesmi lesz - kommentálta a sikert Simeon és tekintetét nem nagyon tudta levenni Fuwáról. Amikor pedig épp nem akadt muréna, ami bánthatta volna őt (vagy a társai megelőzték), hát Simeon és Tengerszem ott volt, hogy kisegítse az úszni még nem tapasztaltan tudó lányt: ha úgy látták, hogy kezd fogyni a levegője, azonnal a buborék felé terelték és ha Fuwa elfáradt, átkarolhatta Simeon nyakát, aki ővele a hátán úszott tovább.

Végül megérkeztek ők is és Simeon, tőle telhetően igyekezett odafigyelni Chancery monológjára. Persze le is szűrte a lényeget: tehát vonzza a fény!
- Ha ő is szereti a fényt és kígyó is... - gondolkodott el - Pont olyan, mint abban a várban! - jutott következtetésre és összecsapta a tenyerét.
- Mi is tudunk ám fénycsíkot! És akire rásüt, még biztos találatot is kap! - dicsekedett, habár aznap reggel már aprólékosan elmondta céhvezérénék az összes képességét és ami változás történt, azt külön ki is emelte. Meg megmutatta neki az új fegyverét is - először neki, még a céhházban, most pedig Fuwának! Az arany síp élesebbik fele tompán csillant a hullámok okozta derengésben.
- Viszont akkor gyorsabb lesz nálunk - jelentette ki, habár ő ezt korábban is tudta - Chan, ha kell, mi már negyvenőőő... negyvenvalamennyivel tudunk gyorsaságot emelni - vigyorgott rá aztán az idomárlányra. Mert ez is nőtt az előző alkalom óta! És ha lesz még pár elosztható pontjuk, még tovább fogják emelni, bizony!


Spec itemek:
Fütyülős, Napkalap, Szivárvány Köpeny, Tündérszalag Rúna, Pegazus Bakancs, Többrétegű Zafírvért, 2x Kraken Gyűrű
Simeon
Simeon
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 961
Join date : 2017. Jun. 19.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[37. boss] Exp_bal16717/10500[37. boss] Exp_ures  (16717/10500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[37. boss] Empty Re: [37. boss]

Témanyitás by Silence Hétf. Május 18 2020, 22:11

Az első alkalom. Kicsit furcsa volt neki belegondolni. Mostmár ő is olyan erős, hogy elmehet Hinariékkal, és segíthet legyőzni a bossokat. De... Kicsit tartott tőle... Grimm is azt mondta, hogy jobb, ha nem megy a közelébe... Aztán egy csomó minden mást is, hogy hogyan vigyázzon magára, ha mégis odamegy...  Nagyrészt nem emlékezett, miket tanácsolt.
Belegondolva... Ott lesz Hinari is, és Ozirisz is... meg Leo is, úgyhogy nincs mitől félnie... Ugye? A többiek nagyon bátorították, amitől kicsit megnyugodott, és erőt vett rajta az izgatottság. Legszívesebben Hinari előtt szaladt volna megnézni, hogy is néz ki egy olyan bosskapu, de erőt vett magán, és a hercegnő mögött maradt.
Murénák... Szóval így hívják ezeket az angolnaszerű valamiket. Nem aranyosak...  De nem várta ám tétlenül, hogy a többiek csapkodják a mobokat, amiknek megtetszett, de nem ám! Ő is beszállt a vagdalkozásba, hogy haladhassanak tovább. Főleg azután, hogy Leo megsebződött.
A sok figyelmeztetésnek hála koncentrált, és óvatos volt.
Mármint... egészen addig, ameddig nem messze tőlük meghallotta Simeon hangját... A már teljesen megszokott módon: boldog öleléssel üdvözölte az idomárfiút (a kardjával óvatosan elkerülve, hogy bármelyiküknek baja essen), megfeledkezve a murénákról.
Arra viszont nem számított, hogy... Simeon... Fülig vörösödött, és zavartan lesütötte a szemét. Nem, ezt egészen biztosan nem fogja megszokni, és a szíve ki akar ugrani a helyéről... De furcsa módon, ez egyáltalán nem tűnt rossznak...
Gondolkodni csak addig tudott, ameddig lesütött tekintete nem találkozott Tengerszem felé nyújtott csápjaival. Így a vízben sokkal könnyebb volt megölelni a polipot, így bodogan megtette, és még körbe is pördült vele néhányszor, a játék kedvéért. Persze... ezt is óvatosan, nehogy a kardjával megsértse.
Annak ellenére eltátott szájjal hallgatta a Leo képességéről való lelkes beszámolót, hogy nem volt neki teljesen ismeretlen. Simeon ámuló beszámolóján keresztül így is az újdonság erejével hatott.
Nem maradt le sem Hinariéktól, sem Simeontól, és ha volt olyan gonosz, buta angolna, amelyik az idomárt akarta volna megtámadni, míg a fiú Tengerszemmel elpixelezte társait, akkor ő kíméletlenül kettévágta, ha tudta, kiegészítve a bravúros csapatmunkát.
Már tudott úszni. Elég jól. És biztos is volt benne, hogy tudja követni a többieket egészen a bossteremig. De... Ezt valahogy nem akaródzott az idomárfiú tudtára hozni, mikor az vidáman, boldogan támogatta, amint picikét fáradni kezdett. Vagy a levegőből fogyott volna ki.

Odaérkezve, a többiek példáját látva komoly arccal figyelte az információkat, amiket Chancery adott. Óriáskígyó... Mint azok a murénák? Csak nagyobb? A többit őszintén szólva... nem teljesen értette... Akkor most mesze kell maradni a kígyótól, és akkor nem bántja? De akkor... hogy sebzi meg?
Végül enyhén megrázza a fejét. Mindegy, a többiek majd segítenek neki, hogy mit csináljon.
Meglepetten pislog, amikor Chanecery félre hívja... Aztán kicsit tanácstalanul pislant Hinarira, mert nem akarja kockáztatni, hogy a füzetének baja essen... Már csak azért sme, mert Simeontól kapta, ezért még jobban vigyázott rá, mint egyébként. Egyébként sem teljesen értette, mire kíváncsi Chancery... de azt tudta, hogy hol van leírva midnen fontos, úgyhogy Chancery mellé állva lenyitotta a menüjét, hogy megmutassa neki "mire képes", bár bizonytalan volt, így végül csak Hinari bíztató mosolyára nyitotta le a pontozását, és a képességeit mutató ablakot.
Ezután araszolva vissza Simeon mellé, Hinari ötleteire figyelt tovább. Vagyis... próbált. Nem hangzott csábítónak, hogy beleugorjanak egy kígyó szájába... Kicsit sok lett neki ez asok komoly dolog... Gyámoltalannak érezte magát, és ösztönösen kereste a védelmet: Simeon közelében. Ott nem lehet baj, főleg ilyen erős barátok társaságában.


Pontozás és felszerelések:
Silence
Silence
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 960
Join date : 2017. Aug. 23.
Age : 16

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[37. boss] Exp_bal14616/10500[37. boss] Exp_ures  (14616/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[37. boss] Empty Re: [37. boss]

Témanyitás by Rikomono Szomb. Május 23 2020, 16:00

- És itt kellett volna befejezni - szólaltam meg rosszmájúan azután, hogy elhangzott, az "üdv, vágjunk bele" köszöntés. A többit végigásítoztam. Rajzolgatás, felesleges szájtépés, blablabla, dögunalom volt az egész. Kivételesen nem volt rossz kedvem, mert felspanolt az út idefelé. Csipáztam a víz alatti harcot, és most a szokásosnál is nagyobb ellenállásba ütköztem, szóval tökéletes bemelegítés volt. Csak ha ilyen sok a süket duma, ki fognak hűlni az izmaim.
- Cső Leo! Mi van, hosszú volt az éjszaka? Úgy nézel ki, mint egy szakadt zokni - csaptam hátba a srácot, amíg ment a kupaktanács. Eggyel több értelmes arcnak lehetett örülni, már ez is valami - Miért van az, hogy itt mindig tapintani lehet a feszültséget? - sóhajtottam fel - Én sokkal szívesebben tapogatnék valami mást... ugye te is? - kacsintottam rá, majd elinaltam a másik értelmes arc irányába, és hátba vágtam Ozzy-t is, igaz ő nem kapott hasonló ajánlatokat a részemről, ellenben arra kíváncsi voltam, most hozott-e magával piát, mert ha igen, páran igazán ihatnának egy felest Rolling Eyes
- Szerintem a kölyöknek kéne beleugrania a szájába, hátha akkor befogná a pofáját egyszer öt percre - mutattam rá a tonhalas kis vakarcsra. Mindenki mást simán el tudtam viselni ebből a csürhéből, kivéve ezt a gyereket, tőle mászok falra, de nagyon. Idegesít az is, ha csak messziről hallom a hangját. Egyszer végre tényleg kussolhatna kicsit >.>

Razonek Tüskéje
Viking Gyűrű
Rikomono
Rikomono
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 604
Join date : 2016. Jun. 24.
Age : 24
Tartózkodási hely : Kopj le!

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[37. boss] Exp_bal12783/10100[37. boss] Exp_ures  (12783/10100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[37. boss] Empty Re: [37. boss]

Témanyitás by Rinne Szomb. Május 23 2020, 18:59

Ha volt valaki, aki nem zavartatta magát a falak repedéseiből előbújó murénáktól, az Rinne volt. Egy darabig tulajdonképpen észre sem vette, hogy őt mindenféle lények támadják, hiszen azok gyorsan, rajtaütés-szerűen ugrottak elő, majd bújtak vissza a rejtekhelyükre. Azonban a lány olyan komótos, kényelmes tempóban utazott, hogy nem ért ki a szörnyek hatóköréből, mielőtt azok másodszor is támadásba lendültek, ám ahhoz épp annyira gyors volt, hogy a mobok már ne találjanak vissza, úgyhogy rajta maradtak Rinnén. Így hát aztán az első pihenőnél vette észre, hogy legalább egy tucatnyi hosszúkás lény lógott rajta, és bár nagy kárt nem tettek a páncéljában, azért meglepetést azt okoztak. Egyesével lefejtette magáról a murénákat, mielőtt tovább indult volna, hogy aztán ugyanez a jelenet újra lejátszódjon még... legalább kétszer. Rinnének ugyanis nem volt oka sietni. Otthon érezte magát a víz alatt, imádott úszni, és igazából ezeket a murénákat is megkedvelte, szóval nem is bántotta őket. Pedig, lévén Ausztrália környékén nem fordulnak elő, ezért sosem látott ilyen halakat. Csak hát olyan kis cukik a bamba képükkel, nem?
Még így is bőven maradt páncélja a kapu elé érve, ahol már viszonylag sokan várakoztak rajta kívül is. Az infóit már korábban átadta, de így is odament Chanhoz, és egy öleléssel köszöntötte őt, ahogy igazából mindenki mást is, aki az útjába került eközben. Sajnos korábban Rinne tanúja volt annak is, ahogy Simeon köszöntötte Fuwát, és némi töprengést követően megismételte a fiú mutatványát, mert hát ha az új lányt így kell üdvözölni, akkor ő gyorsan fog alkalmazkodni.
- Chancerysan, Chancerysan! Mehetek korán? - kérdezte izgatottan, miközben buzogányát lóbálta. Elvégre neki még akkor kéne támadnia, amikor az ellenségnek páncélja is van. Igaz, ezt lehetséges, hogy eddig elfelejtette közölni, és nem is ez lesz az az alkalom, amikor a fegyvere képessége kiderül.

Szükség Pajzsa: minden társat képes bevédeni, és minden bevédett társ után 5% bónusz védelmet kap legfeljebb 50%-ig
Waddy: +20% sebzés amíg az ellenfélnek van páncélja
Hátsó Szándék Köpeny: egyszer a célpont mögé teleportálhatok
Kaszás Rettegett Gyűrűje: hármas lopakodást ad


A hozzászólást Rinne összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Május 24 2020, 10:53-kor.
Rinne
Rinne
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 305
Join date : 2018. Sep. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[37. boss] Exp_bal10790/10100[37. boss] Exp_ures  (10790/10100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[37. boss] Empty Re: [37. boss]

Témanyitás by Ozirisz Szomb. Május 23 2020, 22:10

Hinari megjegyzésére reagáltam – Tényleg aránytalanul sok van belőlük. Még a 29-esnél érkeztem jóval a csapat előtt, a teleporttól a bossig nem volt összesen annyi dög mint itt két pihenő közt – aztán lehet csak én érzem rengetegnek, mert ezzel a vízalatti világgal nem vagyok kibékülve. Vagy csak a víz alatti úszunk-csapkodunk-fulladunk körforgás miatt tovább tart a mobok kiírtása, és a több idő miatt érzékelem többnek? Nem tudom. De túl sokáig nem foglalkoztatott a dolog, hisz annak ellenére, hogy a polipboszorkányt nem vártuk be, a murénák csak jöttek és jöttek. Egyik adag a másik után, és Hinarival Silt igyekeztünk bevédeni. Mondjuk Leo pórul járt egy kicsit, mivel az egyik belemart, de láthatóan jól jött ki a dologból. Talán direkt intézte így? Hisz akkor a figyelem rá irányul, és megint Leo körül forog a világ, mint akkor, a kazamata előtt. Valahogy... nem is tudom, időnként a hideg kiráz a srác jelenlététől. Egyáltalán melyik Leo valódi arca? Amit mutat felénk, vagy amit mutatott még Szophieéknál?
Mindenesetre újabb murénák jöttek, és hulltak pixelekké, és szinte egy örökkévalóságnak tűnt az út. Sajnos ezek a bossokhoz vezető úton megszokotthoz képest jóval erősebbek is voltak. Míg a fagyos szinteken elég volt nekik egy, vagy legfeljebb két csapás, ezeket viszont megértük levágni, még többedmagunkkal együtt is. Vagy csak ennyit jelentene az, hogy nem tudunk szintet lépni?

A boss terme elé érve viszont ránkfért a pillanatnyi szusszanás. Szinte mindenkit többé-kevésbé megtépáztak a szörnyek, és a hosszú, fárasztó úszásról nem is beszélve. Egy kicsit még ideges és feszült voltam a múltkori bossharc miatt. Vajon itt milyen turpisság lesz? - Nem hangzik túl jól – állapítottam meg ahogy egyre több és több infóval találtuk szembe magunk. Még kellett neki idő, hogy leérjen, de egyértelműen nem lesz könnyű dolgunk. Csak kapkodtam a fejem a lányok közt, de érdemben nem tudtam mit hozzátenni. Leszámítva azt, hogy a középső mező rejti a váratlanul előbukkanó második bosst, de azt inkább megtartottam magamnak. Valószínűleg csak rémeket látok most is, és bizonyára számtalan más teória is kibontakozik a kobakokban a sakktáblás dologgal kapcsolatban. Meg hát na, Fuwa első bossa, nem indokolatlan feszültséggel és drámával kellene bemutatkozni – bár ez utóbbit illetőleg azt hiszem már elkéstünk, figyelembevéve Riko sajátos "nyitóbeszédjét". A hátbavágásra mondjuk számítottam a részéről, de az egy kicsit váratlanul ért, amikor Simeont ajánlgatta a "ki ugrik a vizikígyó szájába" című dillemát illetőleg, és főleg ahogy. Mindenesetre kicsit kényelmetlenül éreztem magam, mert egyrészt illene valamit tennem – Fuwa biztos nem örül neki, hogy a "kölyök" a célpont. Viszont Rikót sem akarnám magamra haragítani, pedig jelen helyzetben túlságosan is őszinte. Simeon alapból nem egy rossz srác, de időnként van amikor a sok szövegelés már az ember agyára megy, hogy a saját gondolatait se hallja tőle. Mint az ellenség főhadiszállásáról kifele. Viszont Sillel jól megvannak, és Silnek meg végképp nem akarunk rosszat. Úgyhogy inkább a háttérből figyeltem a történéseket. Majd Leo nagy hősiesen elsimítja a kialakuló konfliktust :]


Tárgybónuszok
Lángoló Katana: minden találat 50% eséllyel a fegyver erő statjával egyenlő értékű tűzsebzést okoz az ellenfélnek, víz elemű szörnyek ellen hatástalan
Viking Tükörvért: 50 sebződés felett a sebződés negyedét széttörésekor visszasebzi
Pegazus Bakancs: egy harc során két körön keresztül könnyebb eltalálni az ellenfelet, az ellenfél pedig nehezebben találja el a tárgy használóját. A kockán egy-egy értékkel módosítja a célszámot. Az első körben a képesség nem használható.
Kaméleon Köpeny: egy, a tárgy viselője által választott cselekvés garantáltan sikerül, akár támadás, akár képességhasználat.
A Viking Zerios Gyűrűje: harconként kétszer a használó életét, páncélját és cselekvéspontjait egy körrel azelőtti státuszukra állíthatja vissza, nem lehet egymást követő körökben használni.
Vikinggyűrű: az első támadásod nem fogyaszt cselekvéspontot
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 35
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[37. boss] Exp_bal19096/10100[37. boss] Exp_ures  (19096/10100)
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

[37. boss] Empty Re: [37. boss]

Témanyitás by The Gleam Eyes Hétf. Május 25 2020, 00:11

Ahogy Chan belép a fölső ajtón, mindenki szeme elől eltűnik, ahogy bevágódik mögötte az ajtó. Bár a party státuszban továbbra is szerepel, a HP-ja és minden adata átetsző lesz, mintha csak szemlélő módba kapcsolt volna. Ahogy azonban ti is beléptek az ajtó ajtón, az mindőtöket elteleportál egy víz alatti romváros központjába. A hely ahol vagytok, leginkább egy kihalt piac utcának tűnik, ugyanis egy hatalmas kör alakú, végtelen mélységbe vezető kúton kívül, kb a kút oldalaitól számolva 10-10 méter széles utak vannak, így kb akár egymás mellett is kényelmesen elfértek. Az utak mellett romos épületek, és gigantikus falak vannak, mintha csak fél-óriások lakták volna ezt a helyet egykor. Egy ideig eltart, mire normálisan helyrerázódtok a hirtelen teleportáció és a furcsa hely után, viszont mindőtök egyszerre fedezi fel azt a tompa morgást, mely mintha a kút mélyéről törne fel. A hirtelen bekapcsolódó, egyre erősödő boss zenétől pedig azonnal leesik, hogy itt bizony most van itt az ideje, hogy harci készültségbe legyetek. Néhány pillanattal később hatalmas fej bukkan elő a kút szájából, melynek méretei szinte letaglóznak titeket. A kitátott szájú óriási kígyónak csak a szeme akkora volt, mint amekkorák ti magatok vagytok és ahogy a kígyófej előjön és megáll, hatalmas méreteivel jóval fölétek magasodva néz körbe rátok eme gigantikus élőlény, kinek nagy eséllyel, csak a tört részét láttátok.

Chan egy üvegfalú burokba tér magához, ahonnan fölülről láthatja be a hatalmas utcákkal tarkított bel és külvárost, illetve talál egy 3x3-as kijelzőt is a kupolában, mely szerint minden csapattársa a B2-n van. Azonban hamarosan ő egészen más szemszögből láhatja, hogy a hatalmas kígyófej előtör a számára jóval kisebbnek tűnő lyukból, de biztos benne, hogy csapattársainak jóval másmilyen látvány lehet ez, mint számára ily magasságból.


[37. boss] 50c1b7c67e3bca2515952d45f582fcfc

Sucuriju, a Tengeri Kígyó


Hinari jön.
Kivéve, ha a parancsnok módosítja a sorrendet.



Kiosztott sebzés:
A sebzés okozói:


Játékos cselekvések:
Chanchery képernyőjén egy kígyófej jelenik meg B2-n.

Boss cselekvések:
A Boss fej megjelenik a kútban.

Életpontok/adatok:
Fej: ??? HP ??? P

--------------------------
- Hinari (50. szint): 320/320 HP, 85 páncél, 300/300 CSP
- Leonard (37. szint): 125/125 HP, 90 páncél, 470/470 CSP
- Rikomono (50. szint): 200/200 HP, 110 páncél, 360/360 CSP
- Ozirisz (50. szint): 240/240 HP, 130 páncél, 200/200 CSP
- Silence (39. szint): 190/190 HP, 110 páncél, 330/330 CSP
- Rinne (48. szint): 400/400 HP, 365 páncél, 235/235 CSP
- Chancery (48. szint): 270/270 HP, 105 páncél, 365/365 CSP
- Simeon (47. szint): 285/285HP, 95 páncél, 220/220 CSP
--------------------------
nincs halott/kiesett játékos
--------------------------
Parancsnok: Chancery
--------------------------
Közös tarisznya:
Spoiler:
--------------------------

Statok:
--------------------------

Tárgybónuszok:


A hozzászólást The Gleam Eyes összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Május 25 2020, 15:35-kor.
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[37. boss] Empty Re: [37. boss]

Témanyitás by Chancery Hétf. Május 25 2020, 09:08

Rikomono... a szokásosnál is mogorvábbnak és kötekedőbbnek tűnik. Az első megjegyzését nem is veszi fel, morog rá egy kicsit, de folytatja az eligazítás. Hát, ha annyira meg akar halni, őfelőle be is mehet egyedül aztán csapassa... de mikor Simeonra tesz megjegyzést, a macskafüles lány élesebben felmordul, és haragos, már-már villámokat lövellő tekintetet vet az árnyharcosra.
-Oh, valaki beszél, vagy csak a szél fütyül? -dönti félre a fejét. Valami mintha kattanna a fejében, nagyon  halkan, nagyon távol, majd szemeit forgatva elfordul. -Még egy hasonló megjegyzés, és soha többet nem engedlek kaput rugdosni. Felmegyek a kisebb helyre, aztán csapassátok.
Bár ez az egész jelentősen csökkentette Chancery jókedvét. Végül ő és két petje elindul a kisebb ajtó felé, hogy minél hamarabb bent legyen.

Pont, ahogy gondolta. Ez egyfajta parancsnoki poszt, ezúttal komolyan. A térkép is igaznak bizonyult, jól van. Ehhez nagy taktikai érzék kell, neki viszont nincs ilyesmi a tarsolyában... de odalent még kevesebbet tudna talán segíteni, mint idefent. Bár ezúttal, ebben a helyzetben, nem tudja még, hallja-e csapattársai beszédét. Most légy okos, domonkos.
A szürke macska  lekuporodik viszont a burok szélén. Programkódja megkeresi az összes lent lévő játékos kommunikációs csatornáját, majd megnyitja őket. Ebből lent a játékosok nem érzékelnek semmit, de a macska fülei szinte radarként mozognak közöttük. Chancery figyeli, ahogy a kígyó felbukkan, majd motyogni kezd.
-Gyorsnak kell lenniük. Lehetőleg minél jobban. Az ügyességgel majd utána törődünk. Simeon erősödött ilyen téren, most ő kellene. Utána majd... Rinne miért mondhatta, hogy jöjjön korán? Istenem, ha nem tereli el a figyelmem az a **cenzúra**...
A macska mélyebb, komoly, női hangja viszont felcsendül a lenti csapat fejében.
~Szimeon, növeld a csapat sebességét. Aztán gondolom, csapkodjátok meg a bestiát, ahogy tudjátok.~ -ásít egyet. ~Vigyázz a szájára.~


/Simeon jön/
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
[37. boss] Exp_bal2062/2100[37. boss] Exp_ures  (2062/2100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[37. boss] Empty Re: [37. boss]

Témanyitás by Simeon Hétf. Május 25 2020, 15:16

Simeon boldog volt, mindig, amikor Fuwa mellett lehetett - és a boss is érdekesnek ígérkezett, bizony! A fiú alig várta, hogy megnézhessék, milyen fények lesznek odabenn! Mert biztos lesznek, ugye? Ha a kígyó is szereti őket, kell lenniük! Ez a gondolatmenet aztán annyira le is foglalta, hogy csak későn vette észre Rinnét, amint Fuwához hajol.
- Hékás, ő az én barátnőm! - bambult rá meglepetten, de teljes magabiztossággal. Mert az volt, ugye? A randi után már lehetett annak hívni... - Csak én puszilhatom szájon - vigyorgott aztán rá először a lovagra, majd Fuwára is és hogy ezt bemutassa, meg is ismételte a mozdulatot, vidáman és szerelmesen - Ugye, Fuwa? - kérdezte azért a lányt, biztos ami biztos. Nem neheztelt Rinnére; ő hamar túltette magát a dolgokon. Fülig érő szájjal mosolygott és fogta a lány kezét, akkor is, amikor odasétáltak Chanceryhez, hogy Fuwa megmutathassa neki a statjait és képességeit. Simeon pedig nem lesett! Csak ha Fuwa engedte. Igaz tudta, hogy Fuwa bámulatosan gyors és ügyes, ezt nem kellett semminek se bizonyítania, elhitte ő magától is.
Riko mondatát mondjuk nem nagyon értette és céhvezéréhez fordult kérdőn, hogy akkor most neki mit is kell csinálnia? Beleugrani a kígyó szájába? De ott biztos sötét van...

Amikor pedig megérkeztek ahhoz a régi romos területhez, Simeon vidáman forgatta körbe szemeit és nevetett rá Fuwára.
- Hűűű de naaagy - ámult el, amikor a kígyó is előbukkant végre, de nem félt tőle, nem ám! Ezt a bosst is legyőzik majd, mint az előzőeket is! Fejében ekkor Álomkelő hangja csendült fel, a srác pedig körbe körbe pislogott, mert sehol nem találta sem Chanceryt, sem pedig Álomkelőt. De hallotta őket! Akkor... most ő fog kezdeni?
- Rendben! - derült fel - Tengerszem, Álomkelő azt kéri, hogy adj gyorsaságot a csapatnak és támadjunk - mondta el a tervet, mert fogalma sem volt, petje hallotta-e. Tengerszem persze hallotta. Hát hogyne hallotta volna! - és a fiatalkorú polip kicsit meg is volt sértve, hogy nem Chancery utasítja őt, hanem a rivális macska... de végülis ez egy bossharc volt és fontos! Itt nem lehetett makacskodni...
- Ph-hh! - bólintott így a polip és aktiválta a képességét: a termen belőle kiindulva narancsvörös hullám futott végig és mindenkit körbeölelt, puhán és melegen.
- És most támadás! - engedte el Simeon Fuwa kezét, még rámosolygott a lányra, majd erősen a hatalmas kígyóra koncentrált és Tengerszemmel együtt megtámadták a fejét! Oldalról, mert Álomkelő azt is mondta, hogy vigyázzanak a szájára. Ők tehát vigyáztak ám!


Először gyorsaságot emelünk mindenkin 3 nagykörig! Specpontok/3*1,5 Tengerszem pernamense miatt, azaz összesen +43 gyorsaságot kap mindenki! Utána mindketten támadjuk a bosst, bármelyikünk talál, mindketten betalálunk! De 10%-al több CSP-t fogyaszt a támadás.
Simeon
Simeon
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 961
Join date : 2017. Jun. 19.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[37. boss] Exp_bal16717/10500[37. boss] Exp_ures  (16717/10500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[37. boss] Empty Re: [37. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Május 25 2020, 15:16

The member 'Simeon' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
[37. boss] 4767250438_224285ea8b_s [37. boss] 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[37. boss] Empty Re: [37. boss]

Témanyitás by The Gleam Eyes Szer. Május 27 2020, 22:19

Chan arra lesz figyelmes, hogy az előbukkanó kígyó lefelé veszi az irányt és miközben mormog egy gyenge mikrofon jel jelenik meg a térkép jobb felső sarkába, amit a többiek furcsa zörejként hallanak meg. Ha megpróbálkozik erősebben beszélni, akkor rájöhet, hogy "mikrofonos" összeköttetésbe van a többiekkel és képes mindenkinek, vagy célzottan is üzenni (utóbbit úgy, ha nyomva tartja az ikonját annak akivel beszélni akar).



[37. boss] 50c1b7c67e3bca2515952d45f582fcfc

Sucuriju, a Tengeri Kígyó



Hinari jön.
Kivéve, ha a parancsnok módosítja a sorrendet.


Kiosztott sebzés: 175
A sebzés okozói:
- Simeon 65
- Tengerszem 110

Játékos cselekvések:
Chanchery képernyőjén egy kígyótest jelenik meg B2-n.

Boss cselekvések:
A Boss Test #1 megjelenik a kútban.
A Boss Fej C2-re vonul.

A boss 25-t sebez Simeonba.

Életpontok/adatok:
Fej: ??? HP -175 P
Test #1: ??? HP ??? P

--------------------------
- Hinari (50. szint): 320/320 HP, 85 páncél, 300/300 CSP
- Leonard (37. szint): 125/125 HP, 90 páncél, 470/470 CSP
- Rikomono (50. szint): 200/200 HP, 110 páncél, 360/360 CSP
- Ozirisz (50. szint): 240/240 HP, 130 páncél, 200/200 CSP
- Silence (39. szint): 190/190 HP, 110 páncél, 330/330 CSP
- Rinne (48. szint): 400/400 HP, 365 páncél, 235/235 CSP
- Chancery (48. szint): 270/270 HP, 105 páncél, 365/365 CSP
- Simeon (47. szint): 285/285HP, 70 páncél, 150/220 CSP
--------------------------
nincs halott/kiesett játékos
--------------------------
Parancsnok: Chancery
--------------------------
Közös tarisznya:
Spoiler:
--------------------------

Statok:
--------------------------

Tárgybónuszok:
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[37. boss] Empty Re: [37. boss]

Témanyitás by Chancery Csüt. Május 28 2020, 10:31

Chancery megremegett a mikrofon-ikon láttán, és inkább a képernyőre szegezte a tekintetét. Nem, ő gyűlöli a mikrofonokat, fix, hogy nem fogja használni. Álomkelő csak figyelte őt kifejezéstelen, sárga szemeivel, jól tudva, hogy mi megy gazdája fejében. Végül felkelt az "üveg" mellől, odament a lábához és mancsával kicsit megpaskolta őt. Chan ránézett, majd elmosolyodott és bólintott.
Néma párbeszéd volt ez, annyi szóval, amennyit nem tudtak volna kimondani ebben a röpke pár másodpercben, amíg a kígyó teste elő nem tőrt. A lány végül mély levegőt vett és elkezdte harapdálni hüvelykujjának körmét.
Egész biztos, hogy a fejének lesz a legtöbb életpontja... de ha már azt kezdtél el csépelni, akkor követni kéne. Kérdés, vajon a kígyónak csak egy testrésze lehet egy területen...? Most szíve szerint valamelyik gyorsabb karaktert küldené utána, aki le tudná sorozni a fejet, de Rinne kérte, hogy lehetőleg minél hamarabb kerüljön sorra... talán valami nagy durranásra készül, ami sokat segít.
A mikrofonjel okozta "páni" félelem, amit talán leküzd a harc végére, talán nem, miatt nem igazán szólal meg, de a macska visszafordul a csatatér irányába.
~Rin, mutasd, mit tudsz. Menj a feje után, és tedd, amit szeretnél.~
Talán valami képesség lehet... Meg kellett volna kérdeznie... ha Rikomono nem idegesítette volna fel... Chan, Chan, legközelebb higgadtabbnak kéne maradnod a kapu előtt...


Rinne jön
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
[37. boss] Exp_bal2062/2100[37. boss] Exp_ures  (2062/2100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[37. boss] Empty Re: [37. boss]

Témanyitás by Rinne Szomb. Május 30 2020, 11:42

Elgondolkodott a fiatal fiú felvetésére. Látványosan. Szó szerint látszott rajta, hogy forognak odabent a fogaskerekek, és próbál összefüggést találni a szavak és a tettek között. Még mindig nem ismerte túl jól az itteni szokásokat, de nagyon lelkes volt, hogy ha valami újat tanulhatott. Mint például most is. Fel is ragyogott az arca, bólintott egyet és szájon puszilta Simeont is.
- Akkor most már mind a kettőn a barátnőm vagytok - jelentette ki magabiztosan mosolyogva, és büszkén, hogy alkalmazni is tudta a tanultakat. A barátnőit mostantól így fogja köszönteni... legyen azok bárkik. Egyedül abban nem volt biztos, hogy mi számít barátnőnek és mi nem, de ez csak részletkérdés volt. Apróság, amivel nem muszáj törődni.

- Oh, ausztrál kígyó - tapsikolt örömében, ahogy immár odabent, a víz mélyén előbújt a boss a kút mélyéről. Odahaza is ekkora kígyók úszkálnak a vízben, legalábbis ő így emlékezett. Ez persze nem akadályozta meg abban, hogy ellenségként kezelje a vízilényt, hiszen bántotta az újdonsült barátnőjét. Megvédeni azonban nem védte meg se Simeont, se mást. A 25 sebzés Rinne számára egyenlő volt a nullával, és ha a sebzés nulla, akkor neki se volt oka arra, hogy másokra használja a pajzsát. Meg hát nem is mondták neki. Úgyhogy számbavette, mi mindent tud tenni, és hallgatott a hangra a fejében. Tette, amit szeretett volna. Lopakodó módra váltott, majd a mozgást megspórolva a köpenyével a kígyó feje mögé teleportált, fogta a buzogányát, és neme egyszerűséggel kétszer tarkón vágta a szörnyet.

Teleportálás a köpenyemmel a C2 mezőre, majd két támadás a fejre 98 (waddy bónusz+lopakodás) és 74 sebzéssel (vagy 62-vel, ha elfogy a páncél).
Rinne
Rinne
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 305
Join date : 2018. Sep. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[37. boss] Exp_bal10790/10100[37. boss] Exp_ures  (10790/10100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[37. boss] Empty Re: [37. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Május 30 2020, 11:42

The member 'Rinne' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
[37. boss] 4766609959_af0c0eb7c7_s [37. boss] 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[37. boss] Empty Re: [37. boss]

Témanyitás by The Gleam Eyes Vas. Május 31 2020, 06:55


[37. boss] 50c1b7c67e3bca2515952d45f582fcfc

Sucuriju, a Tengeri Kígyó


Hinari jön.
Kivéve, ha a parancsnok módosítja a sorrendet.


Kiosztott sebzés: 172
A sebzés okozói:
- Rinne 172

Játékos cselekvések:
Chanchery képernyőjén egy kígyótest jelenik meg B2-n.

Boss cselekvések:
A boss 25 24-et sebez Rinnébe..

A Boss Test #2 megjelenik a kútban.
A Boss Fej C3-ra vonul.


Életpontok/adatok:
Fej: ??? HP -347 P
Test #1: ??? HP ??? P
Test #2: ??? HP ??? P

--------------------------
- Hinari (50. szint): 320/320 HP, 85 páncél, 300/300 CSP
- Leonard (37. szint): 125/125 HP, 90 páncél, 470/470 CSP
- Rikomono (50. szint): 200/200 HP, 110 páncél, 360/360 CSP
- Ozirisz (50. szint): 240/240 HP, 130 páncél, 200/200 CSP
- Silence (39. szint): 190/190 HP, 110 páncél, 330/330 CSP
- Rinne (48. szint): 400/400 HP, 341 páncél, 139/235 CSP
- Chancery (48. szint): 270/270 HP, 105 páncél, 365/365 CSP
- Simeon (47. szint): 285/285HP, 70 páncél, 150/220 CSP
--------------------------
nincs halott/kiesett játékos
--------------------------
Parancsnok: Chancery
--------------------------
Közös tarisznya:
Spoiler:
--------------------------

Statok:
--------------------------

Tárgybónuszok:
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[37. boss] Empty Re: [37. boss]

Témanyitás by Chancery Hétf. Jún. 01 2020, 11:48

Boss második testrészlete is megjelent, a következő a farok lesz. A fej maga ráadásul most átlós mezőre lépett, szóval senkinek nem lenne most elég gyorsasága odaérni és ütni, kivéve talán Hinari-nak, de őt későbbre tartogatja. A szőke kardforgató a csapat legerősebb embere, olyan helyzetben kell cselekvésre kérnie, amikor a kígyó feje pont felé mozdul és maximális  erőbedobást nyújthat. Eljött az a pont, mikor előre meg kell tudnia határozni a kígyó mozgását és aszerint pakolni az embereket. Vagy pedig... rémlik neki, hogy valaki tud... fényt fakasztani, a kígyó pedig a fény felé szokott fordulni... ha a dög majd kicsit odébb megy, a középen állók közül megkérheti az illetőt, hogy világítson, és mikor a kígyó feje odaér, Hinari megsorozhatja. Dee ez majd a következő lesz, ha egyáltalán eszébe jut egy ilyen csalimegoldás, addig viszont most kell tennie valamit, nem várhat.
Jó lenne kicsit szétszórni talán az embereket, így idővel valaki mindig tudja ütni a kígyó fejét, nem pedig  csak mennek utána birka módjára.
Oziriszra szintén szükség lesz hamarosan, Leo... Leo világít! Oké, akkor ő lesz majd egyszer a "csali",  ha eljutnak odáig!  Silence-t nem akarja rögtön elszakítani Hinari mellől, nehogy a lányka megijedjen, maradjanak inkább együtt. Marad.... oh, az istenit. Most tuti kurvaanyázni fog rá megint.

~Riko! Menj az A2-re, várd be ott a dögöt.~ -ásít egyet a macska, bár ezt nem hallja  senki. ~Ha közben széttörnél valami hasznos kristályt, végülis, egy Erős Csapatsebzést, vagy ilyesmi, azt kösz.~


/Riko  jön. Meg a saját belső démonom is kacarászik jókedvűen, hogy a devla verje be neki/
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
[37. boss] Exp_bal2062/2100[37. boss] Exp_ures  (2062/2100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[37. boss] Empty Re: [37. boss]

Témanyitás by Rikomono Szomb. Jún. 06 2020, 16:15

- Pfff, háháhá! Milyen cuki, hogy anyuci megvédi a pici fiacskáját. Majd akkor legközelebb úgy fogok kaput nyitni, hogy hozzáváglak - röhögtem ki a csajt, majd megvontam a vállam. Egy ilyen kis riherongy nem fog visszatartani semmitől, és még külön boldogságos, ha felbassza az agyát rajtam közben. Azt mindig öröm nézni, hogy valaki vörös fejjel kapálózik, nem is tudom, mire gondolnak ilyenkor. Hogy majd megijedek, mert picit dühösek lesznek, esetleg hozzám vágnak pár sértést? Ha bajod van, húzz be egyet, aztán majd meglátjuk, melyikünk lesz az erősebb kutya Rolling Eyes
- És most ki a franc beszél? - dünnyögtem magamban már odabent, miközben valami tengeri uborka tekergett körülöttünk, ami a szint boss szörnyének tűnt. Jó nagy dög volt, azt elismerem, de nem minden a méret. Engem jobban zavart, hogy hangokat hallottam a fejemben, merthogy körülöttem nem jártatta a pofáját senki, az biztos. Lehet, hogy meghibbantam a sok lüke között, fertőző a hülyeségük.
- Hogy mi van?? - szólaltam meg hangosan, amikor az a valaki a nevemen szólított és utasítgatni kezdett. Milyen az a kettő?? Várjam be a dögöt?? Hol?? Meg egyáltalán, mi a fasznak várjam be, ha itt van, és tudom ütni?? Jó, mondjuk... annyira nem vagyok hülye, hogy ne tudjam, a fejét kéne baszogatni, de akkor se volt semmi értelme annak, amit a Hang mondott. Nem csak én vagyok buta, de a fejemben lakó hang is, csodás.
- Kösz Hang, de inkább ütök >.> - jelentettem ki, és már löktem is magam a koviubi feje után, más kérdés, hogy mire utolértem, nem éreztem magamban az erőt ahhoz, hogy még meg is tudjam csapkodni. Mit tesz a hülye ilyenkor? Ha az erőszak nem oldja meg a problémáid, akkor nem használsz belőle eleget, szóval felhajtottam egy potit. Pofonegyszerű. Úgyhogy jöhettek az egyszerű pofonok Rolling Eyes


Odakalimpálok a fejhez, felhajtok egy Villámgyors Ütés Potit, így támadhatok 3x2 alkalommal. Az első támadásom nem fogyaszt cselekvéspontot, a páratlan kockák a tüskék.
Rikomono
Rikomono
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 604
Join date : 2016. Jun. 24.
Age : 24
Tartózkodási hely : Kopj le!

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[37. boss] Exp_bal12783/10100[37. boss] Exp_ures  (12783/10100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[37. boss] Empty Re: [37. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Jún. 06 2020, 16:15

The member 'Rikomono' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
[37. boss] 4767249862_5877ffd2ef_s [37. boss] 4766612103_86ee832108_s [37. boss] 4766610511_dda12706fc_s [37. boss] 4767249862_5877ffd2ef_s [37. boss] 4766610511_dda12706fc_s [37. boss] 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[37. boss] Empty Re: [37. boss]

Témanyitás by The Gleam Eyes Vas. Jún. 07 2020, 13:23


[37. boss] 50c1b7c67e3bca2515952d45f582fcfc

Sucuriju, a Tengeri Kígyó


Hinari jön.
Kivéve, ha a parancsnok módosítja a sorrendet.


Kiosztott sebzés: 430
A sebzés okozói:
- Rikomono 425
- Razonek Tüskéje 5

Játékos cselekvések:
Öt támadás sikeres
Rikomono +3 támadást kap.

Chanchery képernyőjén egy kígyófarok jelenik meg B2-n.

Boss cselekvések:
A boss 25-öt sebez Rikomonoba.

A Boss Farok megjelenik a kútban.
A Boss Fej B3-ra vonul.

Életpontok/adatok:
Fej: -272 HP
[37. boss] Hpcsikd
Test #1: ??? HP ??? P
Test #2: ??? HP ??? P
Farok: ??? HP ??? P

--------------------------
- Hinari (50. szint): 320/320 HP, 85 páncél, 300/300 CSP
- Leonard (37. szint): 125/125 HP, 90 páncél, 470/470 CSP
- Rikomono (50. szint): 200/200 HP, 85 páncél, 210/360 CSP
- Ozirisz (50. szint): 240/240 HP, 130 páncél, 200/200 CSP
- Silence (39. szint): 190/190 HP, 110 páncél, 330/330 CSP
- Rinne (48. szint): 400/400 HP, 341 páncél, 139/235 CSP
- Chancery (48. szint): 270/270 HP, 105 páncél, 365/365 CSP
- Simeon (47. szint): 285/285HP, 70 páncél, 150/220 CSP
--------------------------
nincs halott/kiesett játékos
--------------------------
Parancsnok: Chancery
--------------------------
Közös tarisznya:
Spoiler:
--------------------------

Statok:
--------------------------

Tárgybónuszok:
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[37. boss] Empty Re: [37. boss]

Témanyitás by Chancery Hétf. Jún. 08 2020, 07:00

Chan megcsóválta a fejét, de csak halkan mert sóhajtani, miközben a homlokát dörgölte. Tudta, hogy Riko nagyon kevés eséllyel fog hallgatni rájuk, és inkább előre beveti magát a küzdelembe, így is tett, de legalább volt annyi esze, hogy még felbuffolja magát, ha nem is az egész csapatot. Mikor viszont a kígyó fejének életcsíkja végre megmozdult, ráadásul egész sokkal, a lány döbbenten nézett le a csatatérre. Még a végén lesz esélyük?
Riko végül... marha jól csinálta. Ha megmozdult az életcsík, akkor végre látják a fényt az alagút végén. Akkor tényleg fölösleges lett volna hátrább mennie, hogy aztán maximálisan kihasználhassa a sebességét és a sebzését, mert így is végre bele tudtak marni a dögbe. Ez viszont kicsit változtat az eddigi terveken is. A lány keze szinte reszketett, ahogy végig simított az arcán. Reméli, most már nem éri őket meglepetés, és ideje bevetni a nehéz tüzérséget. Csak melyikük legyen? Hina, vagy Ozi?
...

Álom végül döntött helyette is.

~Hinari! Menj a feje után és add bele mindened, amid van!~


Hinari jön
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
[37. boss] Exp_bal2062/2100[37. boss] Exp_ures  (2062/2100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[37. boss] Empty Re: [37. boss]

Témanyitás by Hinari Hétf. Jún. 08 2020, 10:17


A bosst megelőző tanácskozás most sem telt eseménytelenül. Próbáltam biztatni Chant, Fuwát és Leot egyszerre, miközben Ozitól kértem ebben hangtalanul is segítséget, aki, hát... az előző bosst láthatólag még mindig nem heverte ki. Ekkor jött azonban Simeon és Rinne, és egyszeriben vidámabb lett a kezdeti feszült hangulat. Elnevettem magam a szituáción.
- Látod Fuwa - mosolyogtam a lányra a könnyeket törölgetve a szememből és ebből még Rikomono és Chan szóváltása sem tudott kizökkenteni. Végül Chan felúszott az ablakhoz, az árnyharcos nő pedig berúghatta a másikat. Benyitottunk.

Rögtön megértettem, miért cellákra osztva volt megjelenítve a csatatér. A mellettünk magasodó falakat aligha lehetett időben átúszni, a kútból előbukkanó boss mérete pedig arra engedett következtetni, hogy a négy életcsík nem a mezőket, hanem a testtájakat fogja jelenteni. Chancery pedig nem volt velünk, sőt nem is láttuk őket, Álomkelő képessége viszont működött.
- A fejetekben a hang Álomkelő, ő közvetíti Chant telepátiával - fordultam elsősorban Fuwa és Leo felé, akik aligha érthették, mi ez az egész, kivéve, ha már ismerték a macskát máshonnan. Simeon buffjával pedig kezdetét vette a harc. Nem sokat láthattunk az állásból, amikor a boss elfordult, de mire előbukkant a mellettünk lévő kereszteződésben, már elfogyott a páncélja és az életéből is hiányzott egy adagnyi. Még jó, hogy Riko utánament - tűnődtem el az előző kör eseményein, amikor Álom engem szólított meg. Bólintottam. Föld. Felizzítottam a Katanát és pár pillanat alatt odaérve a kígyó fejéhez, egy vágás-vágás-szúrás kombinációval igyekeztem, nos... mindenem beleadni, amim volt.


Erőbuff (+82*1,5= +123 erő) biztos képességaktiválással: 238 sebzés/találat. Odafutok a fejhez, majd a maradék többletkörömben támadok (ha jól számolom, összesen háromszor). Maximum 1-et hibázhatok; az első támadásom nem fogyaszt CSP-t.
Tehát 1 hibával 476, 0 hibával 714 sebzés a bossba.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[37. boss] Exp_bal29686/10100[37. boss] Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[37. boss] Empty Re: [37. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Jún. 08 2020, 10:17

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
[37. boss] 4766612103_86ee832108_s [37. boss] 4767250438_224285ea8b_s [37. boss] 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[37. boss] Empty Re: [37. boss]

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.