Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mocsári Templom

+3
Ozirisz
Hinari
The Gleam Eyes
7 posters

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

Mocsári Templom Empty Mocsári Templom

Témanyitás by The Gleam Eyes Szer. Dec. 11 2019, 12:48

Mocsári Templom Kazama12

Bejárat/első harc: 1
Szörnytanyák: 1-19
Ritka szörnyek: 3 helyen, vándorló, első 3-4-6
Miniboss: 2 db, egyik 7, másik 16
Boss helye: vándorló 9-13

Jutalom nélküli mezők: 1, 2, 3, 6, 14, 15
Sima jutalommal szolgáló mezők: 4, 8, 9, 11 18
Ritka jutalommal szolgáló mezők: 7, 10, 12, 17, 19
Legendás jutalommal szolgáló mezők: 13
nem feltétlen a boss őrzi
A 14-es termet megnyitó rejtvény helye: 5
A 8-as terem utáni részt megnyitó kar helye: 16

Különösen veszélyes csapda: 2

A legendás jutalom egyedi. Amennyiben mind elfogyott, itt jelezve lesz.

Felfedezett csapdák:
nincs

Felfedezett sima szörnyek:
- Pengelábú: HP: 265 | F: 94 | E: 30 | Gy: 61 | S: 22 | P: 0
"A harc kedzetén ignorálják a lovag védelmet és helyette a 3 legkisebb HP-val rendelkező, legalább Észlelés III-as jártassággal nem rendelkező személyeket veszik célba véletlenszerűen eloszolva."
???
???
???
???
???
???
???
???
???

Felfedezett ritka szörnyek:
???
???
???
???
???

Felfedezett minibossok:
???
???

Felfedezett bossok:
???


A hozzászólást The Gleam Eyes összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jún. 20 2020, 11:37-kor.

_________________
Meséléseim leírása röviden:


Itt nem felejtünk el gyilkolni lista:
- Nyulak és Macskák, avagy a Dzsungel Urai
- Enhi & Ryu
- Káosz Királynője
- 42.Boss (ezt könnyen megtalálod, a friss vér szagát kell csak követni)
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

Mocsári Templom Empty Re: Mocsári Templom

Témanyitás by The Gleam Eyes Szer. Dec. 11 2019, 12:54

Béta tesztelő csapat:
- Hinari
- Rinne
- Rikomono
- Ozirisz
- Chancery

Kérlek írjátok le, hogy megérkeztek a kazamata bejárata elé. Postotok végén jelezzétek milyen felszerelést viseltek, illetve a pontjaitokat és hogy milyen itemeket pakoltok a közös inventoryba (később már nem szerkeszthető)

_________________
Meséléseim leírása röviden:


Itt nem felejtünk el gyilkolni lista:
- Nyulak és Macskák, avagy a Dzsungel Urai
- Enhi & Ryu
- Káosz Királynője
- 42.Boss (ezt könnyen megtalálod, a friss vér szagát kell csak követni)
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

Mocsári Templom Empty Re: Mocsári Templom

Témanyitás by Hinari Csüt. Dec. 12 2019, 14:38


Alapvetően fogalmam sem volt, pontosan miért keveredtem ide. Talán egy szóbeszéd alapján, hogy erős játékosok segítsége kell, de persze gondolhattam volna, hogy senki sincs bajban; csak a jutalom várhat minket odalent - meg erős szörnyek, ugyanis, mint arról a rendszer tájékoztatott, az elérhető tierek legerősebb kazamatájába botlottunk éppen. Ozit hívtam magammal meg Chanceryt, hiszen hárman már kellő erőt képviseltünk, de aztán valaki csak felvetette, hogy jó lenne ide Rinne is, így végül írtam neki. Hogy Rikonak Ozi szólt, vagy a mesés kincsek vonzották ide... volt egy halovány tippem, de a világért nem kérdeztem volna rá. De ha már itt volt, hát örültem neki: titkon azért én is kíváncsi voltam, mi lehet odabent, mert bevallom őszintén, a "legendás jutalom" szókapcsolat nekem nem a tonnányi gyémántot és aranyrudat jelentette, hanem valamit a Katanának. Valamit, amit még nem fedeztünk fel. Amit Kayaba egészen eddig eltitkolt előlünk. Lehet még ennél is erősebbé tehetném, vagy... inkább válaszokat fogok kapni, mintsem tárgyakat?
- Mindenki vigyázzon magára és egymásra. Ha túl erős, kiportolunk. Itemeket végszükségben használjatok csak szerintem, hisz mégsem vagyunk túl sokan, ez valószínű úgyis csak terepfelfedezés lesz - vettem mély levegőt és mosolyogtam rá bátorítón Chanra és Ozira - Rinne kérlek védj be minket - tettem még hozzá, majd ha nem volt más hátra, aktivált jártasságokkal, teljes felszerelésben léptünk beljebb.


Hinari (50) - HP:300 | F:90 | E:110 | K:60 | GY:213 (234) | S:80 | P:85

tárgybónuszok:

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Mocsári Templom Empty Re: Mocsári Templom

Témanyitás by Ozirisz Kedd Dec. 24 2019, 01:08

Heroic kazamata. Ennek is eljött az ideje. Bár túlságosan nem tudtam, konkrétan mire számítsak, de volt azért pár tippem. Más játékokban a normál dungeonok nehezített változatát illették ezzel a névvel, amik enyhén szólva is kihívást jelentenek. Persze csak abban az esetben, ha az ember nem szintezi le igen durván, és nem a lehető legjobb cuccokban futkozik. Ha ez utóbbi eset áll fenn, akkor elég sok játékban a kihívás érvényét veszti, mintha a mostani szintünkkel és felszerelésünkkel mennénk egy Illfang vagy egy Marcang ellen. De az, hogy a "Heroic kazamata" szókapcsolat Aincradban pontosan mit is jelenthet, az jó kérdés. Más játékokkal ellentétben itt nincs össznépi találkozó a Spirit Healernél ha beüt a baj, és a rendszer is jóval alkalmazkodóbb. Szóval hiába a sok Tier 5 ritka, hiába a jópár darab epikus item, hiába a szintek, így sem fog sétagalopp lenni. Valószínűleg Hinari is erre a következtetésre jutott, hisz csapatot szervezett. Mindenesetre örültem neki, egyrészt, hogy nem egyedül vág bele egy ismeretlen kazamata felderítésébe. Másfelől pedig azért, mert a céhből engem hívott, azaz bízik a képességemben, hogy menni fog. Mint akkor a bossharcon, amikor Rinne burkolásával elszabadult a káosz. Vagy amikor az a rohadt erőtér megtanított repülni. Időnként kész szerencsétlenségnek éreztem magam, aki semmire se megy, de ő mégis hitt bennem, hogy meg tudom csinálni, hogy tudom állni a sarat. Elég sokat gondolkoztam rajta az utóbbi időkben, és talán igaza van. Támogatott, hisz tudott valamit, amit én nem vettem észre, vagy csak nem akartam észrevenni? Mindenesetre örülök, hogy itt vagyok.
És tényleg nem lesz könnyű futam ez az egész, hiszen Chancery is eljött, meg felvetődött az ötlet, hogy elkélne egy erős tank, így Rinne képességei is jól jönnek. - Mit gondoltok Rikóról? Szerintem a plusz dps nem árt, gyors és erős... - kérdeztem meg a lányokat, elsősorban Hinarit, visszaemlékezve az Örök Erdőnél és a közeli városkában történtekre, nem éppen jöttek ki egymással valami túl jól, de az elmúlt bossharcokat látva az idomárlánynak sem épp a szíve csücske. Végül ha nem volt ellenvetés, írtam egy üzenetet az árnyharcos lánynak a hc kazamatával kapcsolatban.
- Egyetértek – reagáltam Hinari felszólalására – Nem tudhatjuk, mi vár minket odabenn, sem pedig azt, hogy mi működik másként mint egy "sima" kazamatában. - ismeretlen terepre tévedtünk, és csak találgathatunk. De ezen a ponton a további találgatásokkal, ötletelésekkel nem jutunk előrébb, csak akkor kapunk tisztább képet ha bemegyünk és körülnézünk. Persze csak és kizárólag a kellő óvatosság mellett, hiszen nem véletlenül vagyunk itt ennyien a maximum-szint közeli brigádból. Kérdéses, hogy vajon pont elegen leszünk a kazamatához, vagy még egyszer ekkora csapat kellene? Nem tudom, bár logikus, hogy valószínűleg elsőre nem fogjuk kivinni ezt a dungeont, de legbelül azért reménykedek a sikerben. Mindent beleadunk, és akkor menni fog, nem?



Ozirisz (49) - HP:225 | F:85 | E:144 | K:40 | GY:110 (121) | S:80 | P:130

Spec felszerelések:

_________________
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 36
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

Mocsári Templom Empty Re: Mocsári Templom

Témanyitás by Rikomono Kedd Dec. 24 2019, 22:56

Ozzy azt írta, hogy szüksége van rám. Milyen romantikus. Ha itt befejeződött volna az üzenet, akkor is kiröhögöm, de még volt utána egy-két mondat valami kibaszottul kemény szörnyfészekről. Ettől függetlenül kurva jót röhögtem, sose gondoltam volna, hogy hozzám fognak segítségért rohanni. Érted, már ennyire nincs kit hívni, hogy szóba kerülök én, akit nyilvánvalóan senki sem csíp. Jó, Ozzy kivétel, de csak mert a farkával gondolkodik, más oka nagyon nincs neki sem. És hát ki vagyok én, hogy nemet mondjak? Csak szét kell csapni pár gethes szörnyet, megvan benne a balhé faktor, megvan vele a napi edzés, és a többi, és a többi.
- Bírom ezt az óvatoskodást. Hol a vakmerőség meg a kalandvágy? Rolling Eyes - masíroztam be közéjük flegmán. Vigyázzunk magunkra meg egymásra, óriási - Fogjuk meg egymás kezét is, el ne veszítsük egymást Rolling Eyes - jegyeztem meg erős éllel a hangomban, csak hogy éreztessem, kinek a segítségét kérték - Nem óvodások vagyunk, bassza meg - lyukadtam ki a mondanivalóm lényegére, majd a hibbant lovagcsajra néztem - Szóval Eiki hiányában Rinya lesz a szörnyeledel, amíg elfutunk, klassz - konstatáltam, majd lecsekkoltam a cuccaimat még egyszer utoljára.

Rikomono (50. szint) - HP:200 | F:80 | F:2*85 | K:72 | GY:132 | S:62 | P:110
Razonek Tüskéje
Szivárvány Köpeny
Tündérszalag Rúna
Pegazus Bakancs
Vikinggyűrű
Rikomono
Rikomono
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 604
Join date : 2016. Jun. 24.
Age : 24
Tartózkodási hely : Kopj le!

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Mocsári Templom Empty Re: Mocsári Templom

Témanyitás by Rinne Kedd Dec. 24 2019, 23:23

Természetesen, mint mindig, most is izgatott volt, ha úgy nézett ki, valami kihívást jelentővel kerül szembe. Most nem egy bosshoz hívták, hanem A Legnehezebb Kazamatához, így, csupa nagybetűvel. Nem volt rá oka, sem pedig képessége, hogy kételkedjen a felderítetlen helyszín nehézségi szintjében, még akkor sem, ha a most elérhető szinteken még sosem találkozott olyan hétköznapi lényekkel, amelyek különösebb veszélyt jelentettek volna rá. Ha Hinarisan azt mondja, hogy itt erős szörnyek vannak, akkor él a remény, hogy valóban azok lesznek, és Rinne megmutathatja, mennyire kemény fából faragták.
Most kevesen voltak, úgyhogy mindenki kapott egy ölelést, még akkor is, ha volt olyan, aki simán ellökte magától, és Rikosan szavait hallva meg is fogta a hozzá legközelebb álló Chancerysan kezét. Így biztos nem fog elveszni.
- Roger roger - szalutált Hinarisan kérésére, és már aktiválta is a pajzsát, na meg a képességét is. Vagyis... csak miután beléptek a kapun és megérkeztek az első terembe, mert hát egy ekkora pajzs nem fér át mindenhol.


Rinne (46. szint) - HP:395 | F:70 | E:62 | K:46 | GY:104 | S:70 | P:355
Szükség Pajzsa
Waddy
Kaszás Rettegett Gyűrűje

Pegazus Bakancs
Hátsó Szándék Köpeny

Szükség Pajzsa aktív, véd mindenkit és 25%-kal kevesebb sebzést szenvedek el.
Rinne
Rinne
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 305
Join date : 2018. Sep. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Mocsári Templom Empty Re: Mocsári Templom

Témanyitás by Chancery Pént. Jan. 03 2020, 11:56

Chan nem tudta, van-e egyáltalán kedve eljönni vagy sem. Valamiért volt egy olyan előérzete, hogy akárhova is lukadnak ki az új kazamaták kapcsán, a céh legerősebb tagjára, Eikire nagy szükség lenne. Őszintén szólva, nélküle el se akart jönni, de megígérte Hinarinak, és nem szerette volna cserben hagyni. Mégis valami motoszkált benne, hogy így teljesen mindegy, kudarcva van ítélve az egész.
Túl sokat kazamatázik azzal a szőke hajú szoknyapecérrel, és nélküle most olyan érzése van, mintha fél karral jönne csak el erre a találkozóra.
A bejárat előtt kialakult kis szituációt pedig már ismerősként üdvözölte, igazából nagyon meglepődött volna, ha Rikomono nem szól be Hinari óvatos megjegyzésére. Ő ezúttal Hinari párját fogta magában. Új helyszín, ráadásul kifejezetten erősnek van hirdetve, neki pedig (kivételesen) nincs kedve otthagyni a fogát. Rosszkedve amúgy is eléggé szembeötlő, a köszönésen kívül nem mond szinte semmit, csak bólint, és karba tett kézzel hallgatja a többieket. Mikor Rinne mellé huppan és megfogja a kezét, kicsit döbbenten néz rá, majd a kezeikre, végül megint a lányra.
-... Most komolyan? -mosolyodik el végül, aztán vállat von. -Ugye tudod, hogy csak szarkasztikus volt?
Majd jobb híján követi a többieket, akár fogja még a kezét Rinne, akár nem. A harc során úgyis el kell engednie, a Kesztyű adta lehetőségek kihasználása érdekében.


Chancery (46) - HP:325 | F:61 | E:10 | I:91 | K:52 | GY:75 | S:71 | P:105

Nevelés Kesztyűje
Tekkah Vértje
Véd a környezeti hatásoktól, így semmilyen elemi bónuszsebzés (tűz-víz-jég stb) nem árt viselőjének, sőt, tűzsebzés esetén a bónusz sebzés 10%-ával gyógyítja is.
Pegazus Bakancs
egy harc során két körön keresztül könnyebb eltalálni az ellenfelet, az ellenfél pedig nehezebben találja el a tárgy használóját. A kockán egy-egy értékkel módosítja a célszámot. Az első körben a képesség nem használható.
Kaméleon Köpeny
egy, a tárgy viselője által választott cselekvés garantáltan sikerül, akár támadás, akár képességhasználat.
Kraken Gyűrű
nagy víztömeg mellett a gyűrű viselője megidézhet egy hatalmas csápot egy támadás erejéig. A szörny a gyűrű irányításpontjaiból sebez. Ha a viselője idomár, a csáp kétszer akkorát sebez.

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Mocsári Templom Empty Re: Mocsári Templom

Témanyitás by The Gleam Eyes Szomb. Jan. 04 2020, 17:47

Végül megindultok előre a kazamatába, ahol a templom ajtaját nyitva egy vastag növényzettel ellátott terem fogad benneteket. Elsőre furcsa lehet számotokra az üres terem, de ahogy bementek, egyszerre csak vörös szemek villannak fel a mennyezeten növő növényzet között és mire feleszmélhettetek volna a Pengelábúak vörösen izzó pengéikkel lecsaptak rátok.

Mocsári Templom Db54fec454f7ed65f0f12c4290273056

Hinari jön.

Kiosztott sebzés:
A sebzés okozói:


Játékos cselekvések:
Ozirisz visszasebez 5 pontot a támadóira
Hinari ignorál 2 sebzéspontot

A Szörnyek cselekvések:
- Ozirisz 80 sebzést szenved el
- Rikomono 60 sebzést szenved el
- Hinari 18 sebzést szenved el

Életpontok/adatok:
Pengelábú #1: -5 HP (Ozirisz)
Mocsári Templom Hpcsikd
Pengelábú #2: full HP (Rikomono)
Pengelábú #3: -5 HP (Ozirisz)
Mocsári Templom Hpcsikd
Pengelábú #4: full HP (Rikomono)
Pengelábú #5: full HP (Hinari)
Pengelábú #6: full HP (Rikomono)
Pengelábú #7: -5 HP (Ozirisz)
Mocsári Templom Hpcsikd
Pengelábú #8: -5 HP (Ozirisz)
Mocsári Templom Hpcsikd
--------------------------
-Hinari (50. szint): 300/300 HP, 67 páncél, 300/300 CSP
-Rikomono (50. szint): 200/200 HP, 50 páncél, 360/360 CSP
-Ozirisz (49. szint): 225/225 HP, 40 páncél, 200/200 CSP
-Rinne (46. szint): 395/395 HP, 355 páncél, 230/230 CSP
-Chancery (46. szint): 325/325HP, 105 páncél, 260/260 CSP
--------------------------
nincs halott/kiesett játékos
--------------------------
Közös tarisznya:

-

--------------------------

Statok:
--------------------------

Tárgybónuszok:

_________________
Meséléseim leírása röviden:


Itt nem felejtünk el gyilkolni lista:
- Nyulak és Macskák, avagy a Dzsungel Urai
- Enhi & Ryu
- Káosz Királynője
- 42.Boss (ezt könnyen megtalálod, a friss vér szagát kell csak követni)
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

Mocsári Templom Empty Re: Mocsári Templom

Témanyitás by Hinari Kedd Jan. 14 2020, 12:39


Csak a szokásos. Riko megjegyzései is már csak egy beletörődő mosolyt tudtak kiváltani belőlem, az viszont, hogy Rinne mennyire szó szerint vette a dolgokat, kifejezetten jobb kedvre derített. Chanért mondjuk kicsit aggódtam; ha felém nézett, bátorítón bólintottam is neki, aztán mindannyian beléptünk a kazamata területére.
Rinne pedig hiába aktiválta a pajzsvédelmét, ezek az új mobok egyszerűen ignorálták azt, ráadásul beelőztek minket, ami elég szokatlan volt velünk azonos szintű szörnyektől. Lehet ez magának a kazamatának a jellegzetessége, de lehet a Pengelábúaké... sajnos új környezetnél és ellenségeknél ez csak később fog kiderülni. Statot emelni azonban nem akartam még - ahhoz többet kellett tudnom ezekről, így első körben aktiváltam a Reverset, hogy ha bármilyen képességük van, az még azelőtt forduljon meg, hogy rájuk támadok. Utána izzítottam csak fel a Katanát és ütöttem le az Oziriszt támadók közül annyit, amennyit csak képes voltam.
- Az enyémet hagyjátok utoljára - szóltam a többieknek, mert igaz Ozirisznak meséltem a vértemről, de a többiek aligha tudhattak róla.


Reverse aktiválás: a mobok képessége, ha rendelkeznek ilyennel, megfordul. Támadás Ozirisz mobjaira, max 2őt hibázhatok. Az első támadásom nem fogyaszt CSP-t. Ahogy 1-et elpixeleztem, megyek a következőre.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Mocsári Templom Empty Re: Mocsári Templom

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Jan. 14 2020, 12:39

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Mocsári Templom 4766610511_dda12706fc_s Mocsári Templom 4767251444_0f76bf2817_s Mocsári Templom 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Mocsári Templom Empty Re: Mocsári Templom

Témanyitás by The Gleam Eyes Kedd Jan. 14 2020, 13:00

Mocsári Templom Db54fec454f7ed65f0f12c4290273056

Rikomono jön.
Kivéve ha másként nem döntötök

Kiosztott sebzés:
A sebzés okozói: 110
- Hinari 110

Játékos cselekvések:
ELSŐ TÁMADÁS SIKERES
Hinari nyer 0.2 SP-t

A Szörnyek cselekvések:
- Ozirisz 60 sebzést szenved el
- Rikomono 60 sebzést szenved el
- Hinari 18 sebzést szenved el

Életpontok/adatok:
Pengelábú #1: -115 HP (Ozirisz)
Mocsári Templom Hpcsikd
Pengelábú #2: full HP (Rikomono)
Pengelábú #3: full HP (Ozirisz)
Pengelábú #4: full HP (Rikomono)
Pengelábú #5: full HP (Hinari)
Pengelábú #6: full HP (Rikomono)
Pengelábú #7: full HP (Ozirisz)
Pengelábú #8: full HP (Ozirisz)
--------------------------
-Hinari (50. szint): 300/300 HP, 49 páncél, 150/300 CSP
-Rikomono (50. szint): 190/200 HP, 360/360 CSP
-Ozirisz (49. szint): 185/225 HP, 200/200 CSP
-Rinne (46. szint): 395/395 HP, 355 páncél, 230/230 CSP
-Chancery (46. szint): 325/325HP, 105 páncél, 260/260 CSP
--------------------------
nincs halott/kiesett játékos
--------------------------

Statok:
--------------------------

Tárgybónuszok:


A hozzászólást The Gleam Eyes összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jan. 18 2020, 21:29-kor.

_________________
Meséléseim leírása röviden:


Itt nem felejtünk el gyilkolni lista:
- Nyulak és Macskák, avagy a Dzsungel Urai
- Enhi & Ryu
- Káosz Királynője
- 42.Boss (ezt könnyen megtalálod, a friss vér szagát kell csak követni)
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

Mocsári Templom Empty Re: Mocsári Templom

Témanyitás by Rikomono Kedd Jan. 14 2020, 13:45

Elfintorodtam a termet látva, úgy tűnt, hogy elkélne ide egy fűnyíró. A hiányában viszont nekünk kellett letaposni a gazt, meg esetleg szétvágni az útba kerülő ágakat. És ezeket a... sáskákat, vagy miket.
- A kurva anyátok >.> - üdvözöltem őket kedvesen, és már kaptam is a fejem a dilinyós lovag felé, hogy mi van a védelemmel, de a szemem sarkában ott volt az ikon, szóval nem ő volt a hülye. Köptem egyet oldalra, de mire felemeltem a késeimet, már el is ment a páncélom. Baszottul nagyot ütnek ezek a dögök, úgyhogy itt volt az ideje, hogy megkóstolják a késeimet. A szöszi elkente a száját már az egyiknek, szóval nekem se kellett gondot okozzon a dolog, de azért hosszú harcra készültem a képességemmel...


Képesség: innentől kezdve minden akcióm feleannyi CSP-t fogyaszt.
Első kocka a kettesbe, második kocka a négyesbe, ha kipurcannak egy ütéstől, akkor a hatos és a hármas a potenciális sorrend. Ha nem, akkor meg újra a kettes és a négyes.
Az első támadásom nem fogyaszt CSP-t, így összesen 50 CSP-t fogyasztottam.
Rikomono
Rikomono
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 604
Join date : 2016. Jun. 24.
Age : 24
Tartózkodási hely : Kopj le!

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Mocsári Templom Empty Re: Mocsári Templom

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Jan. 14 2020, 13:45

The member 'Rikomono' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Mocsári Templom 4766609959_af0c0eb7c7_s Mocsári Templom 4767249862_5877ffd2ef_s Mocsári Templom 4767250438_224285ea8b_s Mocsári Templom 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Mocsári Templom Empty Re: Mocsári Templom

Témanyitás by The Gleam Eyes Szomb. Jan. 18 2020, 21:00

Mocsári Templom Db54fec454f7ed65f0f12c4290273056

Ozirisz jön.
Kivéve ha másként nem döntötök

Kiosztott sebzés:
A sebzés okozói: 340
- Rikomono 340

Játékos cselekvések:
MINDEN TÁMADÁS SIKERES
Rikomo MCS igénye feleződött
Pengelábú #2 elpixelezve

A Szörnyek cselekvések:
- Ozirisz 60 sebzést szenved el
- Rikomono 40 sebzést szenved el
- Hinari 18 sebzést szenved el

Életpontok/adatok:
Pengelábú #1: -115 HP (Ozirisz)
Mocsári Templom Hpcsikd
Pengelábú #3: full HP (Ozirisz)
Pengelábú #4: full HP (Rikomono)
Pengelábú #5: full HP (Hinari)
Pengelábú #6: full HP (Rikomono)
Pengelábú #7: full HP (Ozirisz)
Pengelábú #8: full HP (Ozirisz)
--------------------------
-Hinari (50. szint): 300/300 HP, 31 páncél, 150/300 CSP
-Rikomono (50. szint): 150/200 HP, 310/360 CSP
-Ozirisz (49. szint): 125/225 HP, 200/200 CSP
-Rinne (46. szint): 395/395 HP, 355 páncél, 230/230 CSP
-Chancery (46. szint): 325/325HP, 105 páncél, 260/260 CSP
--------------------------
nincs halott/kiesett játékos
--------------------------

Statok:
--------------------------

Tárgybónuszok:


A hozzászólást The Gleam Eyes összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Feb. 02 2020, 09:41-kor.

_________________
Meséléseim leírása röviden:


Itt nem felejtünk el gyilkolni lista:
- Nyulak és Macskák, avagy a Dzsungel Urai
- Enhi & Ryu
- Káosz Királynője
- 42.Boss (ezt könnyen megtalálod, a friss vér szagát kell csak követni)
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

Mocsári Templom Empty Re: Mocsári Templom

Témanyitás by Ozirisz Pént. Jan. 31 2020, 16:13

Szépen összegyűlt a csapat, és ahogy látom Riko ismét hozta a formáját. Rinnét viszont nem tudtam nem megmosolyogni ahogy az árnyharcos lány megjegyzését mennyire komolyan vette. Viszont ahogy beléptünk, egyik meglepetés után jött a másik. Először az a rohadt sok mob, amik nekünk támadtak. Mire bármit is tehettem volna, szépen leették rólam a páncélt és az életcsíkom jelentős részétől is megfosztottak. A másik pedig az, hogy valami rejtélyes okból nem működött Rinne védőpajzsa. - Ebből asszem tényleg csak felderítés lesz – szólaltam meg két pengeláb között. - Gyorsak és ütnek mint az ipari áram – tettem hozzá, majd az egyik engem kóstolgató fenevadat támadtam a kardom élesebbik felével. Kicsit lehangoló, hogy már a bejáratnál elvérzünk, hiába a szint, hiába a ritka és epikus itemek, hiába minden. Első körben még a gyógyítás is megfordult a fejemben, azonban el is vetettem a gondolatot: elég fürgék ezek a mobok, valószínű könnyedén kitérnek a támadás elől, ahhoz hogy a képesség működjön bizony is találat kell. Szóval inkább támadtam még egyet, majd aktiváltam a Yuukitól "megöröklött" gyűrű képességét, normalizálva az előbb szertefoszlott élet- és páncélpontjaimat.

// két támadás #1-re (bár elpixeleződni nem fog, de a kövi a #3 lenne), majd a Yuuki féle Zerios gyűrű aktiválása (harconként kétszer a használó életét, páncélját és cselekvéspontjait egy körrel azelőtti státuszukra állíthatja vissza, nem lehet egymást követő körökben használni.)
Vikinggyűrű miatt az első támadás nem fogyaszt CSP-t, az alsó kockák a Lángoló Katana tűzsebzésére mennek (találat és korona esetén +22 tűz alapú sebzés).


A hozzászólást Ozirisz összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Jan. 31 2020, 17:09-kor.

_________________
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 36
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

Mocsári Templom Empty Re: Mocsári Templom

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Jan. 31 2020, 16:13

The member 'Ozirisz' has done the following action : Kockadobás


#1 '6-os dobókocka' :
Mocsári Templom 4767251444_0f76bf2817_s Mocsári Templom 4767250438_224285ea8b_s

--------------------------------

#2 '2 oldal halál/korona' :
Mocsári Templom 4766597959_9de1fd561c_s Mocsári Templom 4766591541_a6962e6ebb_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Mocsári Templom Empty Re: Mocsári Templom

Témanyitás by The Gleam Eyes Vas. Feb. 02 2020, 09:38

Mocsári Templom Db54fec454f7ed65f0f12c4290273056

Ozirisz jön.
Kivéve ha másként nem döntötök

Kiosztott sebzés:
A sebzés okozói: 144
- Ozirisz 144

Játékos cselekvések:
A MÁSODIK TÁMADÁS SIKERES
Rikomo MCS igénye felezett
Ozirisz visszaállítja a HP-ját 185-re.

A Szörnyek cselekvések:
- Ozirisz 60 sebzést szenved el
- Rikomono 40 sebzést szenved el
- Hinari 18 sebzést szenved el

Életpontok/adatok:
Pengelábú #1: -259 HP (Ozirisz)
Mocsári Templom Hpcsikd
Pengelábú #3: full HP (Ozirisz)
Pengelábú #4: full HP (Rikomono)
Pengelábú #5: full HP (Hinari)
Pengelábú #6: full HP (Rikomono)
Pengelábú #7: full HP (Ozirisz)
Pengelábú #8: full HP (Ozirisz)
--------------------------
-Hinari (50. szint): 300/300 HP, 13 páncél, 150/300 CSP
-Rikomono (50. szint): 110/200 HP, 310/360 CSP
-Ozirisz (49. szint): 125/225 HP, 200/200 CSP
-Rinne (46. szint): 395/395 HP, 355 páncél, 230/230 CSP
-Chancery (46. szint): 325/325HP, 105 páncél, 260/260 CSP
--------------------------
nincs halott/kiesett játékos
--------------------------

Statok:
--------------------------

Tárgybónuszok:


A hozzászólást The Gleam Eyes összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Feb. 03 2020, 20:40-kor.

_________________
Meséléseim leírása röviden:


Itt nem felejtünk el gyilkolni lista:
- Nyulak és Macskák, avagy a Dzsungel Urai
- Enhi & Ryu
- Káosz Királynője
- 42.Boss (ezt könnyen megtalálod, a friss vér szagát kell csak követni)
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

Mocsári Templom Empty Re: Mocsári Templom

Témanyitás by Chancery Hétf. Feb. 03 2020, 16:56

Chan, mivel mindig is a support képességeire volt több szükség, ezúttal hátul maradt Rinnével és figyelte, ahogy a többiek beljebb merészkednek. Szemeivel végig követte a többiek életcsíkját a bal felső sarokban, és sejtette, mikor gyorsan leestek az első páncélok, hogy hamarosan valóban szükség lesz rá. Nem is tévedett, mivel Hinari nem sokkal később felé fordult és gyorsan elmondta, mit tegyen, Chan pedig bólintott és kicsit megigazította a Kesztyűjét.
-Menjetek. Switch Ozirisz. -intett a két petjének. Álomkelő úgy robbant előre, akár egy rakéta, és Rikomono egyik Pengelábúját vette célba (4-es). A vörös madár szorosan mögötte maradt, és a macska menetszelében siklott, hogy apró karmaival ő is megpróbálja bevinni a saját minimális sebzését az ellenfelükbe. Chancery pedig lehunyta a szemét, vett egy mély levegőt, és örömmel konstatálta, hogy játszi könnyedséggel képes bekapcsolni a Phoenix-et. Ezek után már nem kell aggódni, még három körön át biztos nem fog senki sárgába kerülni, és remélhetőleg túl fognak jutni legalább ezen az első termen. Végül Kesztyűs kezével végigsimít a kaméleon köpeny szélén, hogy aktiválhassa annak képességét, ásít egyet, és lekeveri a pofont annak a dögnek, amit Ozirisz életben hagyott.
-Köszi! -biccent is a srácnak elégedett mosollyal. Ez így jóval egyszerűbb, mintha kárba veszett volna a nagyobb sebzés, csak hogy ezt az egy pontot lenyisszantsák. Néha jól jön, ha valakinek kifejezetten kevés a sebzése, úgy tűnik.


/Phoenix bekapcsolva, három körig mindenki gyógyul 23-at. Kaméleon köpenyt aktiválom, hogy biztos legyen a találatom. Nem tudom, ez a peteket befolyásolja-e , szóval nekik dobtam, biztos ami biztos, első Álom, második Dust.

edit: Köpeny mégse aktív, rámszóltak, hogy nemjó XD szal Chan is támad, neki is dobok egyet


A hozzászólást Chancery összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Feb. 03 2020, 18:03-kor.

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Mocsári Templom Empty Re: Mocsári Templom

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Feb. 03 2020, 16:56

The member 'Chancery' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Mocsári Templom 4766610511_dda12706fc_s Mocsári Templom 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Mocsári Templom Empty Re: Mocsári Templom

Témanyitás by Chancery Hétf. Feb. 03 2020, 17:58

.

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Mocsári Templom Empty Re: Mocsári Templom

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Feb. 03 2020, 17:58

The member 'Chancery' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Mocsári Templom 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Mocsári Templom Empty Re: Mocsári Templom

Témanyitás by The Gleam Eyes Hétf. Feb. 03 2020, 23:02

Mocsári Templom Db54fec454f7ed65f0f12c4290273056

Rinne jön.
Már nem módosíthatjátok a sorrendet

Kiosztott sebzés:
A sebzés okozói: 110
- Chancery 10
- Álomkelő 91
- Dust 9

Játékos cselekvések:
MINDEN SIKERES
Rikomo MCS igénye felezett
Chan 28 HP-t gyógyít mindenkin 1/3
Hinari 20 HP-t gyógyul

A Szörnyek cselekvések:
- Chancery 60 sebzést szenved el
- Rikomono 40 sebzést szenved el
- Hinari 18 sebzést szenved el

Életpontok/adatok:
Pengelábú #3: full HP (Chancery)
Pengelábú #4: -100 HP (Rikomono)
Mocsári Templom Hpcsikd
Pengelábú #5: full HP (Hinari)
Pengelábú #6: full HP (Rikomono)
Pengelábú #7: full HP (Chancery)
Pengelábú #8: full HP (Chancery)
--------------------------
-Hinari (50. szint): 300/300 HP, 150/300 CSP
-Rikomono (50. szint): 98/200 HP, 310/360 CSP
-Ozirisz (49. szint): 153/225 HP, 200/200 CSP
-Rinne (46. szint): 395/395 HP, 355 páncél, 230/230 CSP
-Chancery (46. szint): 325/325HP, 45 páncél, 260/260 CSP
--------------------------
nincs halott/kiesett játékos
--------------------------

Statok:
--------------------------

Tárgybónuszok:


A hozzászólást The Gleam Eyes összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Márc. 04 2020, 07:20-kor.

_________________
Meséléseim leírása röviden:


Itt nem felejtünk el gyilkolni lista:
- Nyulak és Macskák, avagy a Dzsungel Urai
- Enhi & Ryu
- Káosz Királynője
- 42.Boss (ezt könnyen megtalálod, a friss vér szagát kell csak követni)
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

Mocsári Templom Empty Re: Mocsári Templom

Témanyitás by Rinne Szer. Feb. 05 2020, 20:50

Rájuk rohantak a mobok, ő pedig csillogó szemekkel várta a sebzést... de nem történt semmi. Először azt hitte, hogy ezek az óriásbogarak nem is sebeznek, de ahogy körülnézett, ráébredt, hogy ez nem így van, mert ketten is veszítettek az életcsíkjukból. Megkopogtatta a pajzsát, hátha elromlott, kicsit változtatott a méretén is, de ettől még nem érte sebzés. A szeme sarkában is ott volt a pajzs ikonja, mint mindig. Kérdőn billentette oldalra a buksiját, magyarázatot várt volna, de segítségkérő pillantására nem válaszolt senki. Hinarisan mondjuk szólt hozzá pár szót, hiszen segítséget vártak tőle még így is, de ettől még Rinne nem lett okosabb. Bólintott, hiszen azért volt itt, hogy segítsen, és bízott benne, hogy ezúttal össze fog jönni, amit szeretne.
- Switch Rikomono - hallatta hangját, elharapva a végén a kötelező tiszteletteljes megszólítást, mert tudta, hogy azzal együtt nem működik ez a dolog, pedig úgy tudta, ez minden névnek a része. Megnézte Chancerysan képességét is, majd nekiment az egyik dögnek, és a feje felé lendítette buzogányát, mielőtt lángba borult volna az ő teste is. Tetszett neki a képesség, de a tüzet nem igazán szívlelte, szóval eszébe sem jutott lenyúlni.


Leswitchelem Rikót.
Támadom a hármast.
Képesség aktiválás: lemásolom Chan képességét, és három körön keresztül 23 HP-t gyógyítok én is minden csapattárson.
Rinne
Rinne
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 305
Join date : 2018. Sep. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Mocsári Templom Empty Re: Mocsári Templom

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Feb. 05 2020, 20:50

The member 'Rinne' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Mocsári Templom 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Mocsári Templom Empty Re: Mocsári Templom

Témanyitás by The Gleam Eyes Szomb. Feb. 08 2020, 03:34

Mocsári Templom Db54fec454f7ed65f0f12c4290273056

Hinari jön.
Már nem módosíthatjátok a sorrendet

Kiosztott sebzés:
A sebzés okozói: 74
- Rinne 62
- Waddy 12

Játékos cselekvések:
MINDEN SIKERES
Rikomo MCS igénye felezett
Chan 28 HP-t gyógyít mindenkin 2/3
Rinne 28 HP-t gyógyít mindenkin 1/3
Hinari 20 HP-t gyógyul

A Szörnyek cselekvések:
- Chancery 60 sebzést szenved el
- Rinne 38 sebzést szenved el
- Hinari 18 sebzést szenved el

Életpontok/adatok:
Pengelábú #3: -74 HP (Chancery)
Mocsári Templom Hpcsikd
Pengelábú #4: -100 HP (Rinne)
Mocsári Templom Hpcsikd
Pengelábú #5: full HP (Hinari)
Pengelábú #6: full HP (Rinne)
Pengelábú #7: full HP (Chancery)
Pengelábú #8: full HP (Chancery)
--------------------------
-Hinari (50. szint): 300/300 HP, 150/300 CSP
-Rikomono (50. szint): 154/200 HP, 310/360 CSP
-Ozirisz (49. szint): 209/225 HP, 200/200 CSP
-Rinne (46. szint): 395/395 HP, 317 páncél, 230/230 CSP
-Chancery (46. szint): 325/325HP, 5 páncél, 214/260 CSP
--------------------------
nincs halott/kiesett játékos
--------------------------

Statok:
--------------------------

Tárgybónuszok:


A hozzászólást The Gleam Eyes összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Márc. 04 2020, 07:20-kor.

_________________
Meséléseim leírása röviden:


Itt nem felejtünk el gyilkolni lista:
- Nyulak és Macskák, avagy a Dzsungel Urai
- Enhi & Ryu
- Káosz Királynője
- 42.Boss (ezt könnyen megtalálod, a friss vér szagát kell csak követni)
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

Mocsári Templom Empty Re: Mocsári Templom

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.