Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nanakaze Ritsu

2 posters

Go down

Nanakaze Ritsu Empty Nanakaze Ritsu

Témanyitás by Nanakaze Ritsu Vas. Jún. 16 2019, 17:16

Név: Nanakaze Ritsu
Kor: Kinézetre 9 és 13 közötti
Nem: Lány
Kaszt: Állatidomár

Kinézet:
Vékony, kissé sápatag bőrű leányzó. Magassága kb. 135-142cm, súlya 39-42 kg között mozog. Nem lát jól, ami a saoban is öröklődött, emiatt szemüveget hord. Előnye, hogy legalább így jobban kiemeli hatalmas zöld szemeit. Szőke haja bár nem annyira dús, cserébe viszont a derekáig is leér és ezt lófarokban hordja.

Jellem:
Jellemét elég pontosan leírja az a mondás, miszerint "ártatlan, mint a ma született bárány". Ez szó szerint értendő, tekintve hogy nincsenek összefüggő emlékei a kinti életről, a saoban pedig csak annyi időt töltött el amíg a bejelentés megtörtént, kb. minden újszerűen hat neki. Ebből fakadóan rendkívül kíváncsi, hiszékeny és naiv. Viszont (és bár ez egy picit ellentmondásos) de igen talpraesett kis fiatal hölgy. Gyorsan feltalálja magát és könnyen alkalmazkodik, legalábbis megpróbál. Legnagyobb jellegzetessége, hogy folyton magában beszél.

Képesség:
Majd megpályázom.

Előtörténet:
(Mielőtt belekezdek, szeretnék előre is elnézést kérni attól az olcsó megoldástól, hogy egyszerűen nem térek ki a karakter múltjára vagy a sao előtti életére. Ha már az elején kidolgozom, illetve felfedem a szálakat jó eséllyel el is veszíteném a motivációm, hogy foglalkozzak a karakterrel és fokozatosan bontsam ki őt. A megértéseteket előre is köszönöm.)

Egy pillanatra elvakított a szoba túlzó fehérsége, olyannyira, hogy csak többszöri próbálkozásra sikerült  teljesen kinyitni a szemeim.
- Mi ez a hely? - Pillantok körbe. Jobban megnézve, ez nem is egy szoba. Nincsenek falak meg ilyesmik, csupán a nagy fehérség. Viszont ez sem volt teljesen igaz. Előttem egy kis kék négyzet lebegett, valamiféle felirattal.
- F-f-fe... - Közelebb hajolok, hogy jobban kivehessem a homályos feliratot, de követte a mozgásom, így a dolgom nem lett könnyebb. - Fel-hasz-ná-ló-név. - Tagolva ugyan, de sikerül kiolvasnom a betűket. - Felhasználó név? Milyen az? - Nézek körbe és egy újabb furcsaság tűnik fel. Nem csak a távolságot tartja a doboz, de folyamatosan bemozog, egyenesen az orrom elé. Zavaró. - Menj innen! - Próbálom megragadni, de a kezem egyszerűen áthalad rajta. -Na! - Ezt még kétszer játszom el mire oldalról próbálom ellökni. Sikerrel. - Végre. Hé! - Ugrik elő ismét. - Grr... - Akár hányszor lököm el, mindig elő ugrik.
- Kérlek add meg a neved! - Szólt a semmiből egy hang.
- Ki az? - Ösztönös reakció az, ahogyan körbe forgok a hang forrását keresve, de hiába. - Hol vagy? - Válasz nem érkezik és csak önmagát ismétli. - A nevem... a nevem... a nevem? - Erre rögtön tudnom kellene felelni, de akkor miért nem teszem? - Nem tudom.
- Nem Tudom. Ezt a nevet választod? - A kis tábla ami előttem volt megváltozott és most egy pipa és egy X jelent meg a hozzá tartozó szöveggel.
- Mi? Nem! Nem ez a nevem. - Mordultam fel, de csak akkor értette meg, ha ráböktem az x-re.
- Kérlek add meg a neved! - Ismételte meg. Hát így nem haladok.
- Csak van nálam valami. - Kezdem el kutatni a zsebeim és átvizsgálni magam. Eredmény képen is találok egy tükröcskét.
- Szóval így nézek ki? - Tartom magam elé. Nagyon fura érzés, pedig ez is olyasvalami, amin nem kellene meglepődnöm.  Viszont ahogy leengedem a tükröt, nem. Azért engedem le a tükröt, mert eszembe jutott egy szó. Egy név. Az én nevem!
- Ritsu! A nevem Ritsu! - Emelem fel a hangom, hogy a... valami biztosan jól értse. Ismét megerősítést akar, így meg is adom.
- Üdvözöllek Ritsu. Kérlek, add meg a kinézeted. - Egy jóval nagyobb tükör jelenik meg előttem, amitől picit hátra is tántorodok, de aztán elkezdem közelebbről nézni magam. Ez már nem távolodik el tőlem, így könnyen kivehetem a sok feliratot. Szem, haj, magasság meg egy csomó más is volt.
- Nekem ez így jó! - Nézek fel, pedig nem voltam biztos abban, hogy onnan beszélnek hozzám. A már ismert táblácskát kell újra megnyomnom.
- Válaszd ki a kasztod! - Jön az újabb utasítás. A tükörben lévő önmagam ruházata ekkor megváltozik és hirtelen egy kard kerül a kezembe. Ekkor esik le, hogy nem csak a tükörképem módosult.
- Huh? - Meglepődve nézek végig magamon és a fegyveren. Van valami felirat is. Kardforgató: A kardforgatók egy szál... ez is olyan dolog amit muszáj lesz választanom. De nem akarok kardforgató lenni. - Mi van még? - Bökök a menüre. - Úúú ez menő. Árnyékharcos. - Lelkendezem, ám a leírás elolvasása rögtön le is lohaszt. Nem is árnyékokkal harcol, csak késekkel. A következő a harcos. Ennek a fegyvere dupla akkor mint én. Már csak gondolatba kifáradok, hogy meg kell emelnem.
- Lovag, harcművész.... - Motyogom magamban. Itt minden foglalkozás ennyire agresszív. - Ooooh . - Nyílik tágra a szemem meglátva az állatidomárt. - Na ez... ez már nekem való. - Forgok körbe a tükörbe. Kézbe simuló kicsi kés... elég hasznos lehet sok dologra. Meg még a ruhám is tetszik.
- Ez lesz az! - Bökök rá erre is.
- Karakter Létrehozva! - Szólal fel ismét majd megint minden fehér lesz és hatalmas betűkkel megjelenik a Sword Art Online felirat. Ezután egy rakat más szöveg, meg színes gömbök jelennek meg, amit nem is tudok elolvasni. Mire felocsúdok a fényár okozta sokkból, hirtelen már egy sokkal jobb helyen találom magam. Egy városban, egész pontosan annak főterén, ahol emberek jönnek és mennek, beszélgetnek meg... hát élik a minden napjaikat.
- Wooooow – Azt se tudom merre kapjam a fejem és mint egy részeg tántorgok össze-vissza. Majdnem bele is megyek egy férfiba, aki morgott valamit, de nem is figyelek rá. Ez a hely valami elképesztő. De hol is vagyok most?
- Elnézést! - Nem voltam rest oda lépni az egyik emberhez, hogy megkérdezzem. A férfi vagy másfél méterrel volt magasabb mint én, így csak a ruháját tudtam meghúzgálni, hogy felhívjam a figyelmét. - Megtudná mondani, hogy hol vagyok?
- Hmmm? - Pillant le rám. Láthatóan megleptem őt és a kérdést se nagyon érti. - Hogy érted? Ez a kezdetek városa. - Feleli ,de ez nekem semmit sem mond. Ám mire újabb kérdést tehetnék fel, távoli harangok kezdenek el zajongani, amire valamiért mindenki odakapja a fejét. A következő pillanatban emberek jelennek meg a semmiből. Nagyon-nagyon sok ember.
- Mi történik? - Kérdezem, de szerintem nem is hallotta. Csak az eget nézi. Én is ezt teszem és meglepetten látom, hogy valami óriás lény lebegett felettünk. Egy csomó mindenről hadovált. Játékról, szintekről, szörnyekről és halálról. Utóbbira nagyon sokan megrémültek, pedig ez elég nyilvánvaló nem? Mármint aki él az meghal, akkor mire ez a nagy riadalom. Az már sokkal ijesztőbb, hogy hirtelen mindenki átalakul és a tömegben egyre inkább úrrá lesz a pánik. Az emberek lökdösődni kezdenek és többen rohannak valahová. Valaki a nagy sietségben fel is lök, amitől a földre zuhanok és még rám is tapos.
Szerintem ekkor el is vesztettem az eszméletem, mert a következő amire felocsúdok, hogy egy teremben vagyok. Nem is, inkább egy templomban.
- Hahóóó! - Nézek körbe. Tök üres. De legalább a kijárat nincs bezárva. Kicsit nehezen nyílt és kellet egy kis idő, míg a szemem megszokta a hirtelen beáramló napsütést, de úgy tűnik ugyan abban a városban vagyok ahol korábban. Ugyan úgy mindenki éli az életét, mint mikor először láttam.
- Mennyi ideig voltam eszméletlen? - Ezzel a kérdéssel indulok neki, hogy felfedezzem a várost.
Nanakaze Ritsu
Nanakaze Ritsu
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 86
Join date : 2019. Jun. 16.

Karakterlap
Szint: 2
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nanakaze Ritsu Empty Re: Nanakaze Ritsu

Témanyitás by Ronye Arabel Vas. Jún. 16 2019, 17:31

Hahó... Valaki átvenné a srácot? Reeengeteg mindent el kell magyarázni neki. Mondjuk Chakna. Vagy Hinari...  Igen, te türelmes vagy. Légyszi magyarázd el neki a dolgokat! Na hess. Elfogadom az előtörténeted Very Happy

A tojásból pedig egy kis tigris kel ki társadul.


Térjünk rá a fontos információkra: 


Először is, pontoznod kell a karaktered. A következő statokkal rendelkezik alapból
Élet: 2
Fegyverkezelés: 1
Erő: 1
Irányítás: 3
Kitartás: 1
Gyorsaság: 1
Speciális képesség: 1

Erre  pedig azonnal ráoszthatsz 5 pontot. 

A kiosztás mellett kapsz tárgyakat is.

Kezdő Állatidomár Kés ( - )
Kezdő Ruha (felszerelt, +2 páncél)

Hazatérés Kristály (ezzel már ismert városokba teleportálhatsz)
1x Mini Potion (+5hp) - harc közben visszatölt 5 hp-t.


És ne feledkezzünk meg az aranyról. 70 arany üti a markodat. Készítsd el adatlapodat, amit itt tehetsz meg. Játékostársat ebben a topicban tudsz keresni, küldetésre pedig itt tudsz jelentkezni. Ha bármivel kapcsolatosan kérdésed akadna, privát üzeneten, chaten vagy discordon keresztül el tudsz érni. Jó játékot! Nanakaze Ritsu Icon_smile
Ronye Arabel
Ronye Arabel
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 499
Join date : 2017. Jun. 27.

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.