Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tavaszi napcsata!

4 posters

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

Tavaszi napcsata! Empty Tavaszi napcsata!

Témanyitás by Simeon Szer. Márc. 06 2019, 13:35

Gyönyörűen sütött a nap. Szinte szikrázott, noha meleg még nem volt, hiszen alig léptek be a márciusba. Hősünk ettől függetlenül fent ült a céhház legmagasabb pontján, a tetőn és élvezte a napcsíkok simogatását: ajkai enyhén kinyíltak, szemei csukva, arcára a mosoly barázdái húztak megannyi barázdát.
- Ugye, milyen jó itt, Tengerszem? - kérdezte, még mindig behunyt szemekkel. Tengerszem természetesen már rég nem volt itt: úgy nagyjából tíz perc után megunta a semmittevést és mivel idefent teljes biztonságban tudhatta idomárját, lecsúszott a lépcsőkön egészen a könyvtárig. Hátha most nem lesz ott az a főnix! Ezt persze jelezte is a félig elbóbiskoló srácnak, de az vagy nem figyelt fel rá, vagy csak elfelejtette azóta.
- Tengerszem? - nyitotta ki fél szemét Simeon és nyújtózott egyet. Körülnézett. Állatkája sehol. Elnevette magát és hatalmasat sóhajtott: olyan, de olyan jó volt itt sütkérezni! Pedig még a medencét is kikészítette, de árnyék híján valószínű petje most valahol odalent hűsöl. Talán épp a közös szobájuk medencéjében, amit Danee magyarázata után már másnap meg is alkottak.
És minthacsak megérezte volna, hogy róla van szó, fel is tűnt a lovag. Simeon arca felragyogott:
- Szia! Ugye milyen jó itt? Ezt a helyet szeretem a legjobban a céhházban! Neked mi a kedvenc helyed? - kérdezte, majd hirtelen eszébe jutott állatkája - Tengerszemet nem láttad? Szerintem lement - mondta, és ami azt illeti, a lovag talán épp láthatta is annak utolsó két csápját becsusszanni a könyvtár résnyire nyitott ajtaján - márha arrafele nézett.
- Csak azt bánom, hogy itt túl kicsi a hely rendes napcsatát vívni - folytatta az eszmefuttatást a fiú és szét is tárta a karjait - Pedig messze ez a leges, legeslegfényesebb hely egész Aincradban! Itt biztos legyőzhetetlenek a napcsíkok! - mesélte csodálattal. És hogy mik azok a napcsíkok, meg mi az a napcsata? Ha Tengerszem itt lett volna, bizonyosan jelzi valahogy céhtársuknak, hogy inkább meg se kérdezze az idomárfiút...
Simeon
Simeon
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 961
Join date : 2017. Jun. 19.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Tavaszi napcsata! Empty Re: Tavaszi napcsata!

Témanyitás by Danee Szer. Márc. 13 2019, 17:58

Az álmok épp olyanok voltak mint az ébrenléttel töltött órák:
Hihetetlenek és valótlanak, néha rémisztőek, mások pedig csodásak.
Volt, hogy rémálomból riadtam,
de legtöbbször a párnát vagy paplant körülfonva ábrándoztam valamelyik leányzóval kapcsolatban.
Máskor ájulásba játszottam volna magam egy monitor előtt,
de minthogy most én is a játék részévé váltam...
inkább a könyvek sorai fölött, vagy az éjjeli ég fényeibe feledkezve aludtam csak el, jóval éjfél után.
Aminek meg is lett a "böjtje".
Bár cseppet sem bántam, hogy a nap már magasan járt, mikor az álom gubancos kavalkádja kisimult,
s a digitális valóságban találtam magam.
Nem sürgetett semmi, és senki.

Magamra varázsolva némi holmit: nadrágot gatya-madzaggal, inget, hosszú-ujjút,
lábamra cserkésztem a bújócskázó papucs-párt
- Computer: Teát, zöldet. Forrót. Mézzel. - adtam ki a viccesen a parancsot
a csak "replikátornak" csúfolt forróital-készítő edényemnek, aztán persze magam implikáltam bele
a szükséges hozzávalókat

Magamhoz vettem az esti olvasmányomul szolgáló könyvet, majd a tető felé vettem az irányt.
Miért a tető?
Mert onnan rálátni mindenre, nem csak annyira, amit az erkélyem enged.
Álmosan ásítva vettem a lépcsőfokokat, fel se nagyon nézve róluk, amikor elsuhogott mellettem egy csápos valami
- Oh - néztem fel, s utána, mert hogy épp lefelé igyekezett a csápok birtokosa
- Izé, hello polip-san
- Simeon? -
néztem körül, de a srácnak nyomát se láttam
- Hát jó...

Jó pár lépcsőfokkal és egy nyitott tetőajtóval később:
- Jó reggelt - takartam el a szemem elől a bántó napsugarakat
- a polipod, vagyis... - nem jutott eszembe a neve, csak ahogy megerőltettem kicsit agyam - Tengerszem, áh igen!
- Tengerszem most hullámzott le mellettem a lépcsőn, talán összevesztetek?

Még sose láttam őket külön, az az igazság, és most nem tudtam mire vélni a dolgok, bár Channál és Szophienál sem volt szokatlan, hogy a petjeik társasága nélkül jelentek meg mindenfelé
- Ja, egész jó - néztem inkább a mélyben elterülő fás részre, óvatosan beleszürcsölve a forró teába
- Hm... nincs igazán kedvenc helyem. Az erkélyem, a könyvtár, itt a tető, talán a medencém még...
- Ja lement -
néztem vissza a teám gőze fölül a kijárat felé
- Napcsata?! - ütöttem meg a fülemet a sose hallott szó - Az meg mi?

_________________
I'MMORTAL
#A32F42


"Erdőn át, hegyen át" - bónusz: 7


"A barátnőm azt mondta a múltkor az ágyban, hogy pedofil vagyok. Azt válaszoltam: Nagy szavak ezek egy kilenc éves kislánytól!"
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Tavaszi napcsata! Empty Re: Tavaszi napcsata!

Témanyitás by Simeon Csüt. Márc. 14 2019, 21:46

Tengerszem nagy igyekezetében majdnem nekiment az álmoskás lovagnak - éppenhogy tudta csak kikerülni és bucskázott is pár lépcsőfokot lefelé, mire úgy ahogy megállapodott és egyenesbe kormányozta csápjait.
- Ph-hh! - intett köszönésképpen, de nem állt meg: haladt tovább, egyenesen a könyvtár felé.
A tetőn sütkérező Simeon persze mindebből mit se tapasztalt.
- Jah, nem - felelt a felé intézett kérdésre egy csepp fáziskéséssel, merthát ő még sose, illetve szinte sose veszett össze Tengerszemmel! Először nem is értette még azt sem, Danee mire gondolhat - Nem szeret túl sokáig a napon lenni, tudod, kiszárad. Valószínű visszament a szobánkba hűsölni, képzeld sikerült beszerelni a medencét oda! - jutott eszébe és osztotta meg céhtársával az eredményt azonnal - Sokat segített a magyarázatod, mégegyszer köszönjük - nézett rá széles vigyorral majd állt fel és nyújtózkodott. Danee nagyon sok kedvenc helyet felsorolt, a srácnak még a feje is belefájdult, megjegyezni pedig nemigen tudta, de nem is akarta ezúttal: csak bólogatott és egy adott pillanatban hozzátoldotta, hogy "igen, a könyvtár is biztos jó hely" - de ezt is inkább Tengerszem miatt, aki sok időt töltött a négy falnyi könyv között, ki tudja milyen okból. Meghát addigra már újra a tető és annak napossága járt a srác fejében: világos, árnyék nélkül, telis tele napcsíkokkal! Simeon imádott itt lenni.
- Hát tudod, amikor van egy játékos, aki az árnyékban kezd, meg van, aki a napon - kezdett bele a szükségszerű és részletes magyarázatba - Mi mindig a napon szoktunk - jegyezte meg gyorsan, még mielőtt Daneeban felmerülhetne, hogy ő is a napon szeretné esetleg kipróbálni a dolgot - Szóval aki a napon kezd, az lesz a Nap Harcosa vagy Fény Lovagja, aki pedig az árnyékban, azt kell legyőzni. Mi pedig nagyon szeretjük a fénycsíkokat, amik ilyenkor ránk sütnek és azok segítenek a harcban! A Fény Lovagjai sohasem veszthetnek! - tért át hangzatos stílusra az utolsó mondatot illetően és mutatóujját fel is tartotta az égbe; márcsak a lobogó köpeny hiányzott mögüle, igaz az fel se volt szerelve neki most.
- Tényleg, akartunk is mérkőzni - jutott eszébe és vigyorodott el - És most nagyon szépen süt ám a nap! - fordította arcát az égitest felé boldogan, mint akinek semmi gondja sincsen az életben. Ami azt illeti, nem is volt.
- Persze várok én, ha nem akarsz, meg ott a teád is és Tengerszemet is elő kell keríteni - eszmélt fel, de még mielőtt lecsattogott volna a lépcsőn petjéért, azért megvárta a lovag válaszát: sokaknak magyarázta el a napcsatát ezelőtt és voltak, akik nem akartak vele harcolni utána már. Kinevették és elmentek, de Simeon remélte, hogy Danee nem lesz közülük való: nem szerette azokat, akik nevetnek rajta. De új céhének tagjai egészen biztosan nem olyanok... ugye?

_________________
Adatlap Very Happy
Simeon
Simeon
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 961
Join date : 2017. Jun. 19.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Tavaszi napcsata! Empty Re: Tavaszi napcsata!

Témanyitás by Danee Vas. Márc. 24 2019, 14:05

- Remek! -  örvendtem kifejezetten harsányan a medence sikerének - Látod, mondtam, hogy szinte bármit lehet a saját szobátokban!
- Igazán semmiség, szóval akkor valamelyest mégiscsak polip a te Tengerszemed
- És nem csak külsőre -
reagáltam a kiszáradásról szóló magyarázatra
Majd rátért a játék magyarázatára, amiből nekem elsőre csak annyi jött le, hogy a napon kell állniuk, és eddig veretlenek
- Akkor felteszem az ellenfeletek lehet az Árnyak harcosa, vagy a Sötétség Lovagja, Fekete Lovag, akármi nevet is aggatok rá
- Az ellenfelet mi segíti, ha nektek ott vannak a fénynyalábok? Talán az árnyékok?

Ha ez egy nagy társasjáték lenne, akkor mondhatnám, hogy már tudom a két bábú identitását, a kasztjukat, és a Fény Lovagjának egyik képességét, talán? Bár ez is csupán feltételezés, hiszen csak valami haszna van a fényből, eddig nem úgy tűnik, hogy ő maga kontrollálni tudná bármilyen formában, vagy esetleg kisugározni.
És egyáltalán mi a játék célja, és menete? Nagyon sok kérdés vetődött fel bennem. Miért van az, hogy eddig mindig ők nyertek?
De nem akartam betemetni Simeont a kérdéseimmel, inkább vártam, hogy maga álljon elő a magyarázattal.
- Igen, rémlik, hogy volt ilyenről szó, bár ott nem említetted ezt a Fény Lovagja dolgot. Hogy is megy ez a játék vagy mérkőzés?
Azért mégiscsak kicsúszott egy kérdés, nem bírtam türtőztetni a kíváncsiságomat, és befogni a számat.
- A tea megvár - tettem le a ajtó fölötti cserepekre - amúgy is szinte még ihatatlanul forró. Nem árt neki, ha hűl egy kicsit, amíg mi megmérkőzünk
- Szóval, hogyan is kell ezt? -
sandítottam vissza Simeonra

_________________
I'MMORTAL
#A32F42


"Erdőn át, hegyen át" - bónusz: 7


"A barátnőm azt mondta a múltkor az ágyban, hogy pedofil vagyok. Azt válaszoltam: Nagy szavak ezek egy kilenc éves kislánytól!"
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Tavaszi napcsata! Empty Re: Tavaszi napcsata!

Témanyitás by Simeon Szer. Márc. 27 2019, 19:11

Úgy tűnik megfogtad a srácot. Jó hosszú ideig hümmögött, még az arcára is kiült az a gondolkozós ábrázat, ami közben ha mondanál valamit se figyelne fel rád az illető. Most nagyonis elvolt a saját maga kis világában, ami napcsíkokból és vidámságból állt, szemben az árnyas oldallal. Végül csak felnézett rád és megrázta a fejét:
- Nem hiszem, hogy az árnyékos oldalon kezdőt bármi is segítené. Sötétben lenni rossz, azt senki sem szereti... vagy talán az Árnyék Lovagja igen, de olyannal még nem találkoztam - vallotta be - Egyszer mérkőztem egy fehérhajú tök szótlan lovaggal, őt például nem izgatta a környezet, nagyon ügyesen mozgott bárhol! - csillant fel a szeme egy pillanatra - De persze olyan is volt már, hogy hiába kértem az ellenfelünket, hogy a felhő takarásában kezdjen, nem volt hajlandó, így ott mindketten a napon kezdtünk. De én szeretem a fénycsíkokat és ők is szeretnek engem! - nevette el magát és mosolyán érződött, mennyire büszke erre a kapcsolatra.
- Hát teljesen úgy kell mint máskor. Ugye harcoltál már emberek ellen? - merült fel benne és tátotta el a száját, hiszen ha ilyen magas szintű vagy, egészen biztosan tudnod kellene, hogyan működik ez, nem? Akkor hogyhogy nem tudod? Nem fért Simeon fejébe a dolog; meg is vakarta azt zavarában - Viszont akkor megkeresem Tengerszemet! - pattant fel és csattogott azonnal a lejáró felé - Várj meg itt, mindjárt jövök! És köszi! - nézett még vissza lelkesen, majd eltűnt a lépcsőfordulóban.

Először a közös lakrészbe ment, majd vissza a tetőre, kikukucskált, de csak Daneet látta, így megfordult és lement a konyhába. Ezek után jutott végül eszébe a könyvtár és ott meg is találta Tengerszemet, aki egy polcról leborított lapot nézegetett nagy érdeklődéssel.
- Gyere, Tengerszem, napcsatázunk! - kiáltotta izgatottan, de úgy, hogy az egész céhház hallotta hangját... talán még a tetőre is felhallatszott, meg végig a folyosón, egészen a kertig.

_________________
Adatlap Very Happy
Simeon
Simeon
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 961
Join date : 2017. Jun. 19.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Tavaszi napcsata! Empty Re: Tavaszi napcsata!

Témanyitás by Danee Szer. Ápr. 10 2019, 12:46

- Szóval semmi sem segíti az ellenfeleiteket...
- Hmm, hát ez nem tűnik túl fairnek, de nektek mi hasznotok származik a fénycsíkokból? Azon kívül, hogy melegít

Nem igazán állt bennem össze a kép a dologról. Nekem nagyon is úgy tűnt, hogy a sötétnek, az árnyékoknak és a felhőknek semmi jelentőségük nem volt ezekben a napcsatákban. Bár ez nem tartott vissza attól, hogy az önjelölt Árny Lovagjaként tekintsek innentől magamra, ami egy kevéske cinizmus és némi önteltség ízét kölcsönözte a dolognak. És talán a mosolyom sem volt olyan tiszta és kedves immáron.
- Persze, hogy harcoltam már. Természetesen még senki nem halt bele, de nem félek megütni egy kislányt sem, ha direkt erre játszik - nos igen, annak idején Shukaku nagyra törő pályájának legelején, ami a párbajozást illeti, szerény személyem volt az, aki belevitte és megmételyezte picinke lelkét pár jól irányzott pofonnal. Legalábbis így rémlik
- De akkor nem bonyolítjuk túl a dolgot. Klasszikus adok-kapok?
- Oké, itt várok
- intettem Simeon után
- És addig legalább megiszom a teámat is - tettem hozzá halkan
Már csak az a kérdés, hogy akarjak-e egyenlő küzdelmet vagy sem? Mert ha igen, akkor pár dolgot félre kéne raknom: mondjuk a kardot, és esetleg a pajzsot is, akkor már valódi, ízig-vérig ökölharc lenne. És ha a polip még be is rúgna, akkor pont úgy nézne ki, mint az öltözők padjaira felcsavart kétkaros akasztók a kajla szemeikkel és a két magasba emelte ököl-csáppal.
Szóval ők kezdenek a fényesebb helyen én pedig ki kéne, hogy nézzek magamnak valami árnyékosabbat...

_________________
I'MMORTAL
#A32F42


"Erdőn át, hegyen át" - bónusz: 7


"A barátnőm azt mondta a múltkor az ágyban, hogy pedofil vagyok. Azt válaszoltam: Nagy szavak ezek egy kilenc éves kislánytól!"
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Tavaszi napcsata! Empty Re: Tavaszi napcsata!

Témanyitás by Simeon Kedd Ápr. 16 2019, 22:42

- Haszon? - tátotta el a száját a srác értetlenül - Hogy miért hasznos a fény? Az segít minket, mutatja az utat, ad világosságot és űz el minden rosszat. Ha sok körülötted a fénycsík, minden rendben lesz! - mosolygott Simeon és felnézett a Napba. Talán Tengerszemen kívül senkire nem tudna így, ilyen lágyan mosolyogni - Igaz, ez az itteni más, mint odakint - emelte aztán vissza tekintetét a lovagra - De vannak olyan helyek, ahol egyszerre több is van belőle! - folytatta és arcáról még sokáig nem tűnt el az a mély szeretet, amit még szülei ültettek el benne. Persze utána meghökkent, hisz azt hitte, Danee még nem párbajozott, de mivel hamar tisztázódott a dolog, ő is hamar visszazökkent és bólintott hatalmasat a kérdésre:
- Igen - felelt egyszerűen, mert ha volt is valaki, aki rászánta az időt, hogy meghallgassa a napcsatát, a dolog lényegét még senkinek sem sikerült átérezni. Szóval általában ilyesmi következtetésre jutottak, az idomárfiú pedig nem igazán magyarázta túl: még a végén ők akarnának a napon kezdeni! Meghát, ha épp vele volt Tengerszem, a kis polip sem igazán volt oda a hosszas szövegelésért a fényről, de Simeon ilyenkor meg is értette őt, mert tudta, hogy a pet már inkább harcolni akarna. Most viszont el kellett szaladnia érte, mert ők egymáshoz tartoztak. Főleg ha harcról volt szó!
Tengerszem kisebb-nagyobb bonyodalmakkal, de visszatette a könyvet a helyére. Jól megnézte magának, melyik polcon találta és úgy sietett a topogó Simeon után, aki fülig érő szájjal caplatott vissza a tetőre, hogy minél hamarabb kezdeni tudjanak - amíg még nincs egyetlen felhő sem az égen.
- Megjöttünk! - vigyogott rá a lovagra, majd csípőre tett kézzel nézett körül - Nem hiszem, hogy van itt árnyékos hely, mit szólsz a kerthez? - kockáztatta meg óvatosan, aztán ha Danee így vagy amúgy döntött, lementek vagy fönt maradtak, de a lényeg a fényen volt, ahogy mindig. Tengerszem felmászott Simeon vállára, miután amaz felvette vértjét és a többi, új, szikrázó cuccát, majd elkezdte nyújtogatni a nyakát Danee felé... mintha... máris kinézte volna, a fiú melyik testrészére ugorjon rá?
- Részemről kezdhetjük! - hívta le a menüjét Simeon (persze csak azután, hogy megbizonyosodott a helyes pozíciókról) és elküldte céhtársának a párbajfelkérést. Tudta, hogy a lovag nagyon erős és alig várta már, hogy meglássa, mihez tudnak kezdeni egymással, főleg úgy, hogy ilyen szépen süt a nap!

_________________
Adatlap Very Happy
Simeon
Simeon
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 961
Join date : 2017. Jun. 19.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Tavaszi napcsata! Empty Re: Tavaszi napcsata!

Témanyitás by Danee Szomb. Jún. 08 2019, 17:20

- Szuper - tettem félre a teásbögrém - én meg épp végeztem a koffein-pótlékommal - somolyogtam a tető ajtóban megjelenő párosra
Komótosan megtöröltem az képemet, egy kayaba-tudja honnan elő kerülő zsebkendővel
- Good, good - hívtam le én is a menümet, hogy felöltsek magamra ezt, azt a teljes felszerelésből:
Vért, bakancs, köpeny, gyűrűk, másra nem volt szükségem:

Spoiler:

Ökölbe szorítva ropogtattam a gyűrűvel megerősített ujjaim, köröztem egyet a vállaimmal, oldalra hajtva a fejem, majd lecsaptam teli tenyérrel az elfogadást jelző ikonra.
- Ti maradjatok teljes felszerelésben, ha kérhetem, így érzem fair playnek - a lábak bemelegítéseként némi boka körzés, gyors helyben futást és térd emelés után ruganyos, apró helyben ugrásokkal váltam a kezdő ütését  részükről.
Kíváncsi voltam mekkorát tudnak odasózni nekem
- Úgy tudom, minden idomár más-más fegyvert használ, pálcák kesztyűk, kard, kíváncsian várom, hogy te Simeon, mit húzol elő, és azt is, hogy a fény bajnokaiként milyen trükkökkel és fogásokkal készültetek
Ruganyosan beoldalaztam az engem megillető árnyékos pozícióba, a nagy fa terebélyes lombkoronája ránk vetülő hűvösébe.
Szophie, Chancery, Shukaku. Nem számítottam már kezdőnek, ha idomár ellenfelekről volt szó, azt is tudtam kit érdemes ütni kettejük közül, és hogy hogyan iktassam ki az idomár lényét.
Bár most így visszagondolva, Szophieval nem vettük komolyan a dolgot, Vezér be se állt harcolni, Shukaku nagyon kis szintű volt akkoriban hozzám képest. Az akkori szintemhez képest is. Chancery és Álomkelő. Ellenük kétszer is kiálltam. Ők voltak az egyetlen igazi értékelhető harci élmény, ha őszinte akartam lenni önmagammal szemben.
Magam elé emeltem a karjaimat, ökölbe szorítottam az kezeim és kissé srégen állva vártam Simeonra
- Gyerünk, üssetek meg, kezdjük el!

Danee (41) - HP:200 | F:52 | E:75 | K:51 | GY:75 | S:58 | P:105

Danee (Sebzés: 75, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia, 1.3 SP kiskörönként.)
Simeon és Tengerszem (Sebzés: 52, Pet sebzés 43, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia, 1 SP kiskörönként.)


Danee (41. szint): 200/200 HP, 105 páncél, 255/255 CSP
Simeon és Tengerszem (27. szint): 150/150 HP, 90 páncél, 150/150 CSP


A hozzászólást Danee összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Jún. 13 2019, 09:45-kor.

_________________
I'MMORTAL
#A32F42


"Erdőn át, hegyen át" - bónusz: 7


"A barátnőm azt mondta a múltkor az ágyban, hogy pedofil vagyok. Azt válaszoltam: Nagy szavak ezek egy kilenc éves kislánytól!"
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Tavaszi napcsata! Empty Re: Tavaszi napcsata!

Témanyitás by Simeon Szomb. Jún. 08 2019, 21:42

Azt tudták mindketten, hogy Danee jóval magasabb szintű, mint ők, akik csak most érték el, hogy Simeon új felszereléseket hordhasson: új, csillogó felszereléseket!
- Igen igen - bólogatott a srác és fel sem merült benne, hogy gond lenne az itemek mennyiségéből: ha már megszerezte őket, mindenképpen hordani is akarta! - Nézd a köpenyt! Ha a nap felé fordítom, soksok színben veri vissza a fényt! - fordult arra a fiú és mutatta mentorának büszkén és földöntúli lelkesedéssel - A vértet pedig az adventen nyertem! Ilyet még senkin de senkin nem láttam - állt be aztán Daneeval szemközt és mosolygott. A fénycsíkok mindenütt ott voltak körülötte, ellenfele pedig az árnyékban kezdett, ahogy azt megbeszélték. Simeon rendkívül boldog volt, hogy céhtársa emlékezett és főleg azért, hogy nem akart a napon kezdeni. Ez így egy igazi napcsata lesz! Alig várták már.
Danee szavaira bólogatott: ő is tudta, mennyiféle idomárfegyver létezik és bár egy csillogóbb fegyver biztos szebb lett volna, de a kesztyű sokat segített már rajtuk - Simeon egészen megszerette idő közben.
- Nekem kesztyűm van - felelt és szorította is ökölbe mindkét kezét vidáman - Akkor kezdjük! - nevetett aztán fel, amikor látta, hogy Danee megengedi nekik. Tengerszem pedig vállán csak erre várt. Simeon tehát teljes sebességre kapcsolt és úgy közelítette meg Daneet és mivel polipja még kicsike volt, az utolsó pillanatban ráugrott az idomár kezére, aki Danee felé repítette az állatkát - Itt jövünk! - kiáltott fel Simeon, hátha meg tudja zavarni a lovagot, Tengerszem pedig nyolc csápját széttárva igyekezett jó helyen landolni: valahol Danee vállán vagy pajzsán, de ha céhtársuk ellépett, az sem volt gond. Talán erre lehetett számítani is a kígyós kazamata után és Simeon erre is számított! Azaz Tengerszem eltakarta a mögötte érkező fiút, aki megleste, merre mozdul ellenfele és akképpen lépett utána, hogy annak mellkasára öklözzön teljes erőből. Közben Tengerszem sem állt meg; ha földet ért, ugrott is tovább és megpróbálta a lovag lábát célozni és testével zavarni őt a mozgásban: így Simeon is könnyebben találja el és a polipnak is nyílhat lehetősége a támadásra.



Simeon (27) - HP:150 | F:31 | E:52 | I:43 | K:30 | GY:60 | S:70 | P:90
Ezek a lv27-es statjaim és akkor még a mennydörgés gyűrűm volt a mostani helyett!
Nem tudom kell-e dobni, ahogy nézegettem nem mindenhol dobtak Surprised Mindenesetre a permanes képességünk miatt bármelyikünk talál, mindketten találunk! Very Happy Ha kell dobni, szólj és dobok!
Simeon
Simeon
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 961
Join date : 2017. Jun. 19.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Tavaszi napcsata! Empty Re: Tavaszi napcsata!

Témanyitás by Simeon Szomb. Jún. 08 2019, 22:57

Úgy beszéltük meg, hogy dobáljunk, szóval akkor dobok! Very Happy Első kocka Simeon, második Tengerszem de a képességünk miatt ez igazából annyira nem lényeges. Meg a speciális képességre tett pontom 70, nem 58, azt elfelejtettem átírni a tiedről, amikor azt a vonalas statelosztást másoltam Smile Nem tudom változtat-e valamit!
Simeon
Simeon
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 961
Join date : 2017. Jun. 19.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Tavaszi napcsata! Empty Re: Tavaszi napcsata!

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Jún. 08 2019, 22:57

The member 'Simeon' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Tavaszi napcsata! 4766610511_dda12706fc_s Tavaszi napcsata! 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Tavaszi napcsata! Empty Re: Tavaszi napcsata!

Témanyitás by Danee Csüt. Jún. 13 2019, 11:59

- Remekül mutat rajtad, jó kis köpeny, már találkoztam ezzel a típussal korábban - helyeseltem, majd ahogy a nap felé fordította, és a köpeny felületén visszatükröződött az erős napfény, egyenest az arcomba vágva, sietve vontam a tenyerem a szemem elé, s kaptam el a fejem egy pillanatra
- Adventen? Nahát! - csodálkoztam és ámultam az egyedi darab láttán - Ilyet még én se láttam soha
- És tud valami különlegeset is ez a vért? -
érdeklődtem komoly képet vágva
A forró tea és a tetőt uraló melegben igazán jól jött most az a hűs árny amiben "kénytelen" voltam állni. És ha Simeon ettől még fel is van dobva, mármint, hogy a napon kezdheti a párbajt, hát csak még jobb nekünk.
És mivel bátorítottam az első csapás megkezdésére őket, ezért nem is nagyon kellett elmozdulnom onnan: nyugodtan maradhattam magasba emelt ökleim és karjaim menedéke mögött.
- A kesztyű is elegáns idomár fegyver, Chan-chan is hasonlót használ, de igen, kezdjük! - megsuhogtattam az ökleimet felé a levegőben, aztán ugyanolyan gyorsan vissza is húztam őket védekező állásba, és vártam a csodát. Vagy bármivel is készülnek rám rontani.
De azon meglepődtem, amikor Tengerszem ernyőként kitárt csápjaival rám dobta magát, és mintha a pajzsomat kereste volna, ami nyilvánvalóan ezúttal hiányzott a felszerelésből, ahogy a kard, és sisak is. Ez most nem egy pontra menő harc volt, mint az Aréna küzdelmek, ahol gátlástalanul be kellett volna vetnem minden felszerelésem, képességem és fogyó eszközöm, egyszóval az összes lehetséges előnyömet.
Helyette a vállamra és a bal karomra csimpaszkodott rá, Simeon kesztyűs ökle pedig a vértemen csattant, olyan erővel, hogy hátra kellett  hőkölnöm, de a csupasz, épp csak gyűrűvel ékesített öklöm reflexszerűen rúgott ki az idomár arca felé.

Danee (41. szint): 200/200 HP, 10/105 páncél, 214/255 CSP
//1 támadás ököllel

_________________
I'MMORTAL
#A32F42


"Erdőn át, hegyen át" - bónusz: 7


"A barátnőm azt mondta a múltkor az ágyban, hogy pedofil vagyok. Azt válaszoltam: Nagy szavak ezek egy kilenc éves kislánytól!"
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Tavaszi napcsata! Empty Re: Tavaszi napcsata!

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Jún. 13 2019, 11:59

The member 'Danee' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Tavaszi napcsata! 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Tavaszi napcsata! Empty Re: Tavaszi napcsata!

Témanyitás by Simeon Kedd Jún. 18 2019, 14:29

Simeon mégegyszer körbefordult, hogy köpenye csakúgy lobogjon a széltől! - majd a vértjét kezdte el magyarázni:
- Hát, több rétege van és ha megiszok olyan potiont, ami páncélt ad, akkor ad plusz páncélt a potionon felül! ... vagy valami ilyesmi - húzta ki magát büszkén és nézte, hogy a nap csakúgy szikrázik a csodálatos vérten! - Tényleg? - kapta fel aztán a fejét - Chancerynek is kesztyűje van?
Ez a gondolat csak méginkább felvillanyozta és eldöntötte, hogy egyszer majd szeretne közösen harcolni az idomárlánnyal és megnézni, hogy ő hogyan használja a kesztyűt. Vajon az övé másmilyen? És ha igen, tulajdonképpen milyen? Ezen viszont ráért később is agyalni, mert most napcsatáztak! És a napcsata mindennél előbbrevaló volt! Danee igaz gyorsabb volt, de megvárta, hogy ők kezdjenek, a páros pedig nem teketóriázott sokat, lelkesen indult meg és próbálta sebezni mentorát. Persze a pajzsot elfelejtették - talán azt gondolták, hogy a lovag majd utoljára szereli fel, villámgyorsan, de nem volt gond, ígyis jó volt! Tengerszemnek ki kellett nyújtania két csápját, hogy meg tudjon kapaszkodni, de sikerült neki és ahogy húzta fel magát egy biztosabb pontot keresvén, úgy érkezett Simeon is. Bang, ökle hatalmasat csattant Danee vértjén, ésés a lovag nem is esett el belőle! A bébi polip ellenben megszédült egy kicsit, de nem annyira, hogy leessen vagy hogy ne tudjon még odacsapni egyet a lovag vállára, mielőtt amaz esetleg ledobná őt magáról. Danee viszont nem dobta le - helyette támadta Simeont és mivel a srác kellően közel volt, arcán nagyot csattant céhtársának ökle. Meg is lepődött a frontális támadáson és seggreült.
- Ez kemény volt! - vigyorodott el rögtön és már fel is pattant: nem nagyon érdekelte, hogy a lovag hova célzott, hiszen nem volt az itt lényeges, úgysem fájt! - És jósok lehet a páncélod is! - bólogatott hozzá, mert mindketten eltalálták és még úgyse ment le, pajzs nélkül se! Nem hiába lovag az ellenfelük, azoknak mindig sok a páncélja. Tengerszem pedig kihasználta az alkalmat, hogy idomárja beszél és gyorsan lecsúszott Danee hátán a lábakig, hogy ott csápjaival megpróbálja úgy összefogni azokat, hogy a lovag elveszítse az egyensúlyát. Vagy elessen. Ki tudja. Simeon pedig újult izgatottsággal lendült előre és most oldalról támadt egy újabb öklössel és arra is gondosan vigyázott, hogy utána nyomban, azonnal feje elé kapja a kezeit védekezésül, ahogy a bokszolók szokták a tévében. Úgy talán ki tudja majd védeni a következő támadást!



Támadunk, bármelyikünk betalál mindketten betalálunk! Első kocka Tengerszem.
HP:150=150, P:90-75=15, CSP 150/120 (támadáspár után 90 marad)
Simeon
Simeon
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 961
Join date : 2017. Jun. 19.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Tavaszi napcsata! Empty Re: Tavaszi napcsata!

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Jún. 18 2019, 14:29

The member 'Simeon' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Tavaszi napcsata! 4767249862_5877ffd2ef_s Tavaszi napcsata! 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Tavaszi napcsata! Empty Re: Tavaszi napcsata!

Témanyitás by Danee Szer. Jún. 19 2019, 15:54

Simeon köpenye újfent táncot járt a szélben, én meg szinte könnyezve vakoskodtam a nagy fényességben, amivel elkápráztatott. Vagy valami ilyesmi.
- Az jól hangzik, kafa kis képesség. Csak le ne nyúlja valaki tőled azt a vértet! - somolyogtam a "bajszom" alatt. Persze bajusz az távolról sincs, ezt csak úgy mondják mifelénk.
- Ja kesztyűje. Nevelés kesztyűje: ez ilyen legendás cucc, garantáltan egy darab van belőle és fejlődik valamitől, vagy mi fene. Szóval nem nyúl hozzá kovács meg más szaki.
- Legalább is a legikről, ahogy egyesek hívják, ez hírlik. Meg hogy mindegyik mástól hízik.

De ennyit a kesztyűkről és a legendás fegyókról. A pór népnek ilyesmi nem jut, hiszen limitált széria az egész hóbelevanc. Öröklés, meg más ribancságok. De ha a fele igaz annak, amit a fejlődésükről mondanak, az a sok vesződés, amivel jár, akkor már inkább kell a fenének az egész. Amúgy is: Jégtörő.
De félretéve a szót, megindult a csápolás és az öklözés és kissé meginogtam az első ütés alatt, de el nem estem, helyette arcizom masszázst nyújtottam a kedves céhtárs számára, aki láthatóan felkészületlenül fogadta a meglepetésemet.
Persze tudtam, hogy nem kell félteni a srácot, hiszen az első csapása is istenesre sikeredett, alig maradt páncélom,
nem is csodálkoztam hát, amikor a következő oldalsó rácsapással az utolsót mérte szegény vértemre, ami csupa pókháló repedés lett, majd aztán úgy megfakult, mintha már rajtam se lenne.
Tengerszem sem tétlenkedett ez alatt, majdhogynem összerántotta a lábaim, ha nem lettek volna vasalva a csizmáim, talán sikerül is, de még így is végig mintázta a nadrágon át a lábam a tapadókorongjaival
- Aszem, kénytelen vagyok kilépni a fényre, kedves bajnok - fordultam Simeon után, ahogy kiszabadítottam az egyik lábam a polip fogásából, s a vállára igyekeztem rásózni egy jobbost.

//1 támadás
Danee (41. szint): 115/200 HP, 0/105 páncél, 173/255 CSP, 1.6 SP

_________________
I'MMORTAL
#A32F42


"Erdőn át, hegyen át" - bónusz: 7


"A barátnőm azt mondta a múltkor az ágyban, hogy pedofil vagyok. Azt válaszoltam: Nagy szavak ezek egy kilenc éves kislánytól!"
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Tavaszi napcsata! Empty Re: Tavaszi napcsata!

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Jún. 19 2019, 15:54

The member 'Danee' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Tavaszi napcsata! 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Tavaszi napcsata! Empty Re: Tavaszi napcsata!

Témanyitás by Simeon Szomb. Júl. 06 2019, 14:05

Simeon még sosem hallott ilyen itemekről, amik maguktól fejlődnek és csak egyetlen egy van belőlük. Legközelebb tuti megkéri Chanceryt, hogy mutassa meg neki! Igaz a saját kesztyűje neki nagyon tetszett, ezt fogja hordani még nagyobb szinteken is, mert a harcokhoz nagyon bevált a képessége és szerették is nagyon. Ezzel nagyokat tudott öklözni!
- Lenyúlni nem fogják, az biztos! - vigyorgott ő maga is Danee mosolyán és megkocogtatta az említett tárgyat, majd meg is kezdődött a harc és csakhamar ott tartottak, hogy hála a csapatmunkának, bizony már a mentoruk páncélját is össze tudták törni! Simeon örömujjongásban tört ki, merthát egy lovagról volt szó, egy lovagról! Azoknak meg annyi de annyi páncéjuk van! Ki is húzta magát büszkén, de aztán akkorát kapott a vállába, hogy a meglepetéstől háraesett és csak ezután jött rá, hogy a srác mit mondott neki ennek előtte.
Nevetve tápászkodott fel.
- Az nem baj, ha utána kijössz a napra - magyarázta - Csak az eleje a fontos - mosolygott és nézte, ahogyan egyetlen petje nem igazán boldogul a fémes csizmákkal, amelyek vasrésze... amelyek vasrésze de szépen csillogott a napon, ahogy Danee kijött a fényre! El is bambult, de csak egy pillanatra. Tengerszem lecsúszott a földre és dohogott egy sort, de aztán utánaugrott annak a vasalt csizmának, mert egy ilyen lábbei aztán nem fog ki rajta! Megpróbált egyik csápjával benyúlni a csizma belsejébe és kicsit megcsiklandozni a lábat, de most csak az egyiket, nem rögtön mindkettőt - így voltaképpen holtsúlyként funkcionált, meg támadott is, szóval felkínálta gazdájának a lehetőséget, hogy egy újabb öklözéses lökést mutasson be. Simeon pedig nem is várt sokáig! Ő is a vállánál igyekezett eltalálni Daneet, úgymond leutánozta a másikat, persze még majd az kiderül, hogy mennyire volt jó vagy éppen kevésbé jó taktika.



Támadunk, bármelyikünk betalál mindketten betalálunk! Első kocka Tengerszem.
HP:90, CSP 150/90 (támadáspár után 60 marad)


A hozzászólást Simeon összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Júl. 06 2019, 14:06-kor.
Simeon
Simeon
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 961
Join date : 2017. Jun. 19.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Tavaszi napcsata! Empty Re: Tavaszi napcsata!

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Júl. 06 2019, 14:05

The member 'Simeon' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Tavaszi napcsata! 4767251444_0f76bf2817_s Tavaszi napcsata! 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Tavaszi napcsata! Empty Re: Tavaszi napcsata!

Témanyitás by Danee Csüt. Júl. 18 2019, 16:24

- Mitől vagy te ebben olyan holt biztos? - kontráztam vissza megkérdőjelezvén a vadi új és meglehetősen értékesnek tűnő vértjének ellophatatlanságába vetett megrendíthetetlen hitét
Őszintét foglalkoztatott a dolog, a vért maga, eljátszottam a gondolattal, miként is tudnám használni ha valami módon nálam landolna e remek darab. De persze meg se fordult a fejemben, hogy ellopnám, vagy kikönyörögném, kikényszeríteném belőle, csupán a páncélos lovag vértezetekkel kapcsolatos már-már mániás elfogultsága vitt el ilyen irányba.
- Csak az eleje? - hökkentem meg a válaszán. Továbbra se értettem mi fontos része van a fénynek számára ezekben a párbajokban, amiket ezek szerint már sokadjára óhajtott megvívni mindenféle emberekkel.
Hiszen semmi előnye nem származott abból, hogy önjelölt napsugár lovagként, vagy miként vett fel kezdő állást még a párbajunk legelején. Bár már eddig is kérdeztem tőle, és akkor se mondott rá semmit, ami számomra kellően meggyőzőnek bizonyult volna, így csak annak tudtam tulajdonítani, hogy a nem túl izgalmas harcrendszerbe némi szerepjátékot kívánt belecsempészni, mindenféle különösebb szabály és mechanika nélkül.
De hogy burjánzó gondolatmenetemnek véget vessek, éreztem, hogy a polip csak nem akar letenni azon szándékáról, hogy a ruhám közé, ha nem is alá, bújjon. És talán díjaztam volna, ha női avatárom lenne, vagy egyenesen hús-vér nő lennék a valóságban, aki ráadásul nem kevés zoofil hajlammal van "megáldva" és már régóta nagy kíváncsisággal várná, az efféle élmények megtapasztalását.
Én azonban nem éreztem úgy, hogy a tapadókorongok és polip csápok érintés megmagyarázhatatlan örömöt vagy bármiféle kéjérzetet okoznának, így miután ezt tisztáztam magamban, heves levegőbe rúgásokkal igyekeztem volna kipenderíteni a drága egyetlen Tengerszemet abból a csizmámból, melyben jelenleg csak a saját lábamat szerettem volna érezni mindenféle idegen test nélkül. Minthogy ez eleve halva született ötlet volt, inkább a polipos lábammal próbáltam megrúgni, taposni a kedves gazdáját.

//1 támadás (rúgás)
Danee (41. szint): 20/200 HP, 0/105 páncél, 132/255 CSP, 1.9 SP

_________________
I'MMORTAL
#A32F42


"Erdőn át, hegyen át" - bónusz: 7


"A barátnőm azt mondta a múltkor az ágyban, hogy pedofil vagyok. Azt válaszoltam: Nagy szavak ezek egy kilenc éves kislánytól!"
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Tavaszi napcsata! Empty Re: Tavaszi napcsata!

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Júl. 18 2019, 16:24

The member 'Danee' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Tavaszi napcsata! 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Tavaszi napcsata! Empty Re: Tavaszi napcsata!

Témanyitás by Simeon Szer. Aug. 14 2019, 15:27

- Hát mert... csak! - akadt meg Simeon a kérdésre és rögtön el is vigyorodott, merthát az a vért ám őrajta van, meg máskor az inventoryjában, tehát hogy lopnák el? Persze volt már, hogy elcsentek tőle gonosz játékosok ezt azt régen, de akkor még nem volt vele Tengerszem és nem is voltak ilyen erősek, mint most! És ezt be is akarta bizonyítani, tehát koncentrált és pörgött és már folyt is a küzdelem, de még hogy! Tengerszem olyan erősen kapaszkodott Danee csizmájába, hogy mire a lovag befejezte a próbálkozásokat, hogy lerázza a polipot, amaz már összeakadt szemekkel szédült és imbolygott, de természetesen görcsösen kapaszkodott a cipőbe. Őt aztán nem rázzák le! Igaz, így nagyjából tehetetlen volt a rúgással szemben, és a pet egyszerre csak azt vette észre, hogy Simeon ölében landol, jó másfél méterrel hátrébb ellenfelüktől.
Simeon elkezdett nevetni és óvón simogatta még mindig kótyagos polipját:
- Jó taktika, jó ám - dícsérte Daneet lelkesen, ami csak fokozódott a felismerésre, hogy mentoruk már pirosban van! - Tengerszem, Tengerszem márcsak egy kell! - pattant fel azonnal és tartotta kézben továbbra is a bébi állatkát, aki ősszeszűkült szemekkel vizslatta a helyzetet és úgy döntött, legközelebb lehet, hogy nem épp a harcok előtt közvetlen kellene ennie. Fújt tehát egy meglehetősen érdekes színezetű buborékot, majd megrázta a fejét és elszántan tekintett az előttük álló feladatra: gazdájának sem volt már sok élete, azaz most vagy soha!
Simeon ökölbe szorította a kesztyűt és megindult: először csak tisztes távolból elrohant Danee mellett de nem csapott oda, majd gyorsan megpördült és már dobta is Tengerszemet, akinek feltétlen szándéka volt a lovag arcának környékére érkezni, főleg ha az utánukfordulás miatt ellenfelük egy kicsit későn is reagál talán. Vagy nem. Tengerszem azért megtette, ami tőle telt: odavágott egyet és ezúttal messzire, nagyon messzire elkerülte azt a díszes csizmát. Simeon a fókuszálástól ráncolt homlokkal érkezett valamikor ekkor, de megint egy másik irányból és megpróbálta oldalba öklözni céhtársát. Ennek már igazán, igazán elégnek kellett lennie!


Támadunk mindketten!
HP:15, CSP 150/60 (támadáspár után 30 marad)
Simeon
Simeon
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 961
Join date : 2017. Jun. 19.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Tavaszi napcsata! Empty Re: Tavaszi napcsata!

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Aug. 14 2019, 15:27

The member 'Simeon' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Tavaszi napcsata! 4767249862_5877ffd2ef_s Tavaszi napcsata! 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Tavaszi napcsata! Empty Re: Tavaszi napcsata!

Témanyitás by Danee Hétf. Szept. 02 2019, 13:41

Hát ö ... szóval a csizmás trükk még csak csak működött, de ha az lett volna a cél, hogy legyőzzem őket, akkor mindent bele kellett volna adni, a felszerelésről nem is beszélve.
Viszont közel ugyanannyi életünk maradhatott, mert ő is bőven pirosban volt már, nyílván ha korábban élesítem a buffot, akkor az most megmenthetett volna, de ez elmaradt és kettejükkel szemben valamelyest hátrányban éreztem magam.
Ezt igazolta be a fejemre dobott polip, ami akár egy arc támadó alien takarta be a látóterem, majd az állapotjelző és a minimális fájdalom érzetet imitáló rendszer tanúsága szerint is oldalba támadt a párosból a gerinces kétlábú.
Az a kevéske maradék életpontom azzal a gyorsasággal le is pörgöt, és mint olyan számomra ez a csata végét meg persze annak elvesztését jelentette.
Nem mintha sajnáltam volna. Simeonnak kellett a tapasztalat, nekem pedig jó volt ez arra, hogy valamicskét megtudjak a harci stílusukról, hogy esetleg legközelebb, egy másik párbajnál majd nem okozzanak olyan nagy meglepetést.
Minthogy a harc végetért, egyenletes erővel húztam le Tengerszemet az arcomról némi oldalazás közben
- Ezt visszaadnám - nyújtottam Simeonnak a polipját
- És köszi a párbajt. Remélem olyan volt, amilyet szerettél volna
- Plusz ez is segít majd tartani a szintet a bossoláshoz

Én akkor vissza is vonulnék az árnyékba odalent a kertben, nektek meg jó napozást, fény lovagjaim!
Elővettem egy kulacsot és jól meghúztam az üres teascsészét pedig bedobtam a tárolómba.
- Szólj, ha van hír a következő bossról! Bízom benned! - kacsintottam mielőtt eltüntem volna a padlás lejáró ablakában

// 0/200 HP
Simeon győzött, zárható

_________________
I'MMORTAL
#A32F42


"Erdőn át, hegyen át" - bónusz: 7


"A barátnőm azt mondta a múltkor az ágyban, hogy pedofil vagyok. Azt válaszoltam: Nagy szavak ezek egy kilenc éves kislánytól!"
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Tavaszi napcsata! Empty Re: Tavaszi napcsata!

Témanyitás by Simeon Szomb. Szept. 07 2019, 12:32

Tengerszem repült és célt ért! Danee életpontjai elfogytak, azaz Simeont már a lila fal akadályozta meg az öklözésben, az idomár pedig meglepve pattant le róla, landolt a földön majd pattant is fel onnan. Széles vigyorral.
- Ezaaaz! - lelkendezett és már rohant is oda a polip-lovag pároshoz. Tengerszem ezzel szemben nem volt ilyen jókedvű, hiszen kicsit talán túl jól is sikerült az a dobás, mivelhogy rajtaragadt a lovag arcán. Mostmár mentorukkal mindketten azon voltak, hogy megoldják valahogy ezt a problémát. Simeon odaért és teli vigyorral vette át Daneetól a dohogó csomagot.
- Köszi - mosolygott, majd eszébe jutott és gyorsan meg is hajolt kissé - Nincs mit és mi is köszönjük! Ugye, milyen jó a napcsata? - mosolygott rá a lovagra - Pont olyan, amilyet szerettünk volna igen - bólogatott mellé, igaz egy napcsata hogy is lenne másmilyen? Ez már akkor eldőlt, amikor Danee beleegyezett a dologba!
Tengerszem eközben lemondón fújt egy buborékot idomárjának kezében: ő annyira nem volt meggyőzve afelől, hogy céhtársuk egyetért a napcsatás kérdésben, dehát ez ugyebár mit sem számított. Danee további mondataira a srác viszont értetlenül bólintott... majd eszébe jutott hogy igen, ez is jó lesz majd hozzá bizony! És ha elérik a szintet meg megtudnak bármit de bármit, biztosan szólni fognak! - Hát persze hogy! - kiáltott még Danee után, aki közben már a kert egy másik része felé sétált, kulaccsal a kezében. Simeon ránézett Tengerszemre. Tengerszem ránézett Simeonra.
- Ph-hhh?
- Eszünk valamit? - tették fel egyszerre a kérdést és nevettek az időzítésen: minden harc után, legyen az bármilyen, az idomár mindig elvitte petjét egy közeli cukrászdába... most viszont, ha már itt voltak a céhkertben, úgy döntöttek, megnézik inkább a konyhát: talán Chancery vagy valaki hagyott ott némi édességet nekik...



Köszi a harcot! Very Happy

_________________
Adatlap Very Happy
Simeon
Simeon
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 961
Join date : 2017. Jun. 19.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Tavaszi napcsata! Empty Re: Tavaszi napcsata!

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.