Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Miniboss] Emlékhorizon

+6
Silence
Penelope
K1
Simeon
Leonard
Tsujimoto Eiki
10 posters

4 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4

Go down

[Miniboss] Emlékhorizon - Page 4 Empty Re: [Miniboss] Emlékhorizon

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Jan. 05 2019, 20:29

The member 'Quentin' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
[Miniboss] Emlékhorizon - Page 4 4767251444_0f76bf2817_s [Miniboss] Emlékhorizon - Page 4 4766612103_86ee832108_s [Miniboss] Emlékhorizon - Page 4 4766609959_af0c0eb7c7_s [Miniboss] Emlékhorizon - Page 4 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Emlékhorizon - Page 4 Empty Re: [Miniboss] Emlékhorizon

Témanyitás by Tsujimoto Eiki Pént. Jan. 11 2019, 13:31

Quentin csapása nyomán a fegyvere megakad a miniboss testébe. Furcsa, hisz szokatlan ez a harcok terén. Akárhogy is próbálkozik a miniboss testéből kihúzni a fegyvert, az makacsul ragaszkodik az Emlékhorizon testéhez. A mini megremeg és lassan, üveges kezét a fegyver markolatára rakja.
- Hát elbuktam… úgy tűnik…. tényleg… erősebbek vagytok… mint az árnyaitok… -recsegve-ropogva hullik szét, miközben beszél – De ne feledjétek el! A múltatok sosem múlik el… a bűneitek… a kudarcaitok… a kétségbeesésetek… mind-mind elkísérnek titeket! És egy nap… győzelmet aratnak… és akkor… a feladatom… beteljesül…
Egy villanás fut végig a bosson, majd pixeljeire robbant. Hát…. ez…. fura volt o.O Nem tudom mit szívott ez a boss, de mindenki azt szűr le a mondandójából amit akar, hisz végre szabadok vagyok. A boss pixelezése nyomán a kristály terem fala megreped és pixelhullámok közepette szétrobban, felfedve a már kipucolt 10-es szint kazamatájának jól ismert falait.

Gratulálok \o-o/ legyőztétek a minibosst.

Mindenki 20 EXP-vel és egy Dráma Kristállyal gazdagodik ^-^ kivétel, ha az adminnéni másképp nem dönt owo
Tsujimoto Eiki
Tsujimoto Eiki
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 569
Join date : 2016. Aug. 22.

Karakterlap
Szint: 44
Exp:
[Miniboss] Emlékhorizon - Page 4 Exp_bal10/8100[Miniboss] Emlékhorizon - Page 4 Exp_ures  (10/8100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Emlékhorizon - Page 4 Empty Re: [Miniboss] Emlékhorizon

Témanyitás by Chakna Pént. Jan. 11 2019, 17:16

Bevált a számításom... A céhtársam tudott megint jókorát ütni az emlékekkel szórakozó minibossba. Vége. Senkinek nem esett baja. Mindenki éppségbn van!
- Köszönöm - hajoltam meg majdhogynem 90 fokban a többiek felé. Nem igazán törődtem azzal amit még a mob mondott. Nem mondott nekem újat....
Amikor végre a kazamatában találtuk magunka hátamat a falnak vetve ülő helyzetbe csúsztam, és lehunyt szemmel vártam, hogy a kitartáspontjaim valamennyire visszatöltődjenek és visszamehessek aludni egyet. Mára ennyi épp elég volt.. Lehet holnapra is.

Nem teszek semmiféle kitérőt, csak egyenesen besétálok a szobába, és ahogy vagyok, a rajtam lévő felszereléssel bedőlök az ágyba, hogy elégedett mosollyal az arcomon szinte azonnal elnyomjon a kivételesen nyugodt, pihentető álom.


//\o/ Köszönöm mindenki \o/ Jók voltunk
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1317
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Exp:
[Miniboss] Emlékhorizon - Page 4 Exp_bal9545/9700[Miniboss] Emlékhorizon - Page 4 Exp_ures  (9545/9700)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Emlékhorizon - Page 4 Empty Re: [Miniboss] Emlékhorizon

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.