Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

27. boss

+6
Saya
RenAi
Chancery
Shukaku
Tachibana Makoto
Sakuya
10 posters

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Go down

27. boss - Page 3 Empty Re: 27. boss

Témanyitás by Tachibana Makoto Csüt. Márc. 30 2017, 16:13

Nahát, észre sem vettem, mennyire fáradt vagyok, meg is kaptam érte a magamét ezektől az átok nőszemélyektől. Az egyik kinevet, a másik finoman gúnyolódik rajtam. Mit tettem, hogy ezt érdemlem? :]
- Felesleges, annyit nem ér. Jutunk, ameddig jutunk. Bár ez a nyolc rózsa nem olyan tetszetős - jegyeztem meg elgondolkodva. Annyi erőm még volt, hogy kiszúrjak őnagyságával, és ne tudja a jégcsapjait belénk mélyeszteni hatmillió sebzéssel. Előkapartam a táskám mélyéről egy rég nem használt bájitalt, felhörpintettem, és már meg is éreztem magamban az erőt ahhoz, hogy szilánkokra törjek egy rózsát :] Még mindig stílusosabb lenne, ha liliomokat tiporhatnék, de ez sajnos nem az a boss No

Ittam egy Red Bullt, a következő támadásom nem fogyaszt CSP-t, és az a támadás lever egy rózsát jó esetben.
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

27. boss - Page 3 Empty Re: 27. boss

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Márc. 30 2017, 16:13

The member 'Tachibana Makoto' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
27. boss - Page 3 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

27. boss - Page 3 Empty Re: 27. boss

Témanyitás by Sakuya Hétf. Ápr. 10 2017, 07:45


A boss türelmesen vár. 9 rózsa.

Hátár idő: parancsnok 2 nap / játékos 2 nap. Ai következik
-------------------------------------------------------------------------------------------
Boss élet:
27. boss - Page 3 Hpcsikd
Kiosztott sebzés:1052/u]
Sebzés okozói:
 - RenAi: 45
- Danee: 152
- Boss: 791
- Tachi 64

Bosson lévő Buffok/debuffok:
- Nincs

Játékos buffok/debuffok:
- Tachi: Senzanko páncélja, Szükség pajzsa
- RenAi: Gyémánt mellvért (ha valaki megsebez, akkor 10%-al több sebzést kapsz, viszont az eredeti sebzésnek a 10%-át az ellenfél is elszenvedi) , Kristálypajzs (+1 személy védelem, minden a használóra vagy a védettre irányuló sebzés 2-vel kevesebbet sebez, míg a pajzs szét nem törik)
3 körig +26 gyorsi
-------------------------------------------------------------------------------------------
Halott/kiesett játékosok:
Danee (kiteleportált)
-------------------------------------------------------------------------------------------
Parancsnok: Tachi?
-------------------------------------------------------------------------------------------
Sorrend:


statok:
Sakuya
Sakuya
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 146
Join date : 2016. May. 19.

Vissza az elejére Go down

27. boss - Page 3 Empty Re: 27. boss

Témanyitás by RenAi Hétf. Ápr. 17 2017, 18:27

Felhörpintette az energia potionját, hiába a kitartáspontjaim már nem hatottak rá. De legalább ezt is tudtam. Védekeztem, ő pedig támadott. A szócséplés ment, bár legalább megbeszéltük, hogy potionokat felesleges elhasználni. Én pedig nem láttam, sok jót ebből az egészből így. Új dolgot már nem igazán tudtunk meg és a közelébe mennem is nehezemre esett. De legalább tudtuk, a rózsák a karján lényegesek. Az életem nem volt a toppon, egy dolog történhet csak. Ő támad és ha szerencsém van... használ a burok, ha nem... ebbe bele sem mertem gondolni. Egyre inkább volt felesleges időpocsékolás, és a körök újrajárása, így elhatároztam magam.
- Szerintem portoljunk ki. Úgyis visszajövünk még. - Jelentettem ki és a kő már a kezemben is volt, persze mielőtt cselekedtem, megvártam Tachi miként gondolkodik erről.

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

27. boss - Page 3 Empty Re: 27. boss

Témanyitás by Sakuya Kedd Ápr. 18 2017, 16:38


A bosson az utolsó rózsa is megjelenik.

Hátár idő: parancsnok 2 nap / játékos 2 nap. Tachi következik
-------------------------------------------------------------------------------------------
Boss élet:
27. boss - Page 3 Hpcsikd
Kiosztott sebzés:1052/u]
Sebzés okozói:
 - RenAi: 45
- Danee: 152
- Boss: 791
- Tachi 64

Bosson lévő Buffok/debuffok:
- Nincs

Játékos buffok/debuffok:
- Tachi: Senzanko páncélja, Szükség pajzsa
- RenAi: Gyémánt mellvért (ha valaki megsebez, akkor 10%-al több sebzést kapsz, viszont az eredeti sebzésnek a 10%-át az ellenfél is elszenvedi) , Kristálypajzs (+1 személy védelem, minden a használóra vagy a védettre irányuló sebzés 2-vel kevesebbet sebez, míg a pajzs szét nem törik)
3 körig +26 gyorsi
-------------------------------------------------------------------------------------------
Halott/kiesett játékosok:
Danee (kiteleportált)
-------------------------------------------------------------------------------------------
Parancsnok: Tachi?
-------------------------------------------------------------------------------------------
Sorrend:


statok:
Sakuya
Sakuya
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 146
Join date : 2016. May. 19.

Vissza az elejére Go down

27. boss - Page 3 Empty Re: 27. boss

Témanyitás by Tachibana Makoto Kedd Ápr. 18 2017, 17:29

Ránéztem a lányra. Majd a bossra. A rózsák továbbra is nyíltak rajta, de támadni nem támadott valamiért. Ráadásul most már csak egyet kaptunk kettő helyett. Gyorsan megszámoltam: tíz virág volt rajta, pont, mint a harc elején. Talán ez a maximum. Visszanéztem a lányra. Kettejük közül nem volt kérdés, ki a csinosabb, szemrevalóbb teremtés, úgyhogy a tekintetem maradt Ai-chan arcán.
- Egyetértek. Meguntam. Már ez a némber se kíván szórakoztatni minket - csóváltam meg a fejem unottan - Mit szólnál egy randihoz? Hová vigyelek el? :] - kérdeztem meg a lányt, majd a válaszát követően előhúztam a kristályom, és elhoppanáltam.

Fin.
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

27. boss - Page 3 Empty Re: 27. boss

Témanyitás by Sakuya Hétf. Ápr. 24 2017, 09:29


- Ch.. Már ideje volt - Tachi elteleportál viszont AI- még kap egy kis bucsú ajándékot és a királynő rajta is nem kért akupunktúrát végez.
Hátár idő: parancsnok 2 nap / játékos 2 nap. Ai következik
-------------------------------------------------------------------------------------------
Boss élet:
27. boss - Page 3 Hpcsikd
Kiosztott sebzés:1202/u]
Sebzés okozói:
 - RenAi: 45
- Danee: 152
- Boss: 941
- Tachi 64

Bosson lévő Buffok/debuffok:
- Nincs

Játékos buffok/debuffok:
- Tachi: Senzanko páncélja, Szükség pajzsa
- RenAi: Gyémánt mellvért (ha valaki megsebez, akkor 10%-al több sebzést kapsz, viszont az eredeti sebzésnek a 10%-át az ellenfél is elszenvedi) , Kristálypajzs (+1 személy védelem, minden a használóra vagy a védettre irányuló sebzés 2-vel kevesebbet sebez, míg a pajzs szét nem törik)
3 körig +26 gyorsi
-------------------------------------------------------------------------------------------
Halott/kiesett játékosok:
Danee (kiteleportált)
Tachi (Kiteleportált)
-------------------------------------------------------------------------------------------
Parancsnok: Tachi?
-------------------------------------------------------------------------------------------
Sorrend:


statok:
Sakuya
Sakuya
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 146
Join date : 2016. May. 19.

Vissza az elejére Go down

27. boss - Page 3 Empty Re: 27. boss

Témanyitás by RenAi Csüt. Ápr. 27 2017, 11:52

Egyetértettünk, rápillantottam a fiúra. Magam sem tudtam mit érzek, vagyis igen, csak azt nem... miként is fejezhetném ki. A szememben örök magányra ítélte magát a viselkedésével, de ki tudja... talán akad egy nő, aki hasonlóképp vélekedik, én viszont nem voltam az. Én az örök és valós szerelmet kerestem és kívántam elérni, amit ő nem adhat meg nekem. Pár percre talán, de annál meg többet érek, mint nő. Sőt, minden nőnek többet kellene érnie, de sajnos nem mindenki érzi így. Vagyis nem tudom mit gondoljak... úgy erről az egészről. Hisz, jómagam is próbálkozok... álszent volnék? Felsóhajtottam. Egy dolgot tudtam, még beszélnem kell vele. Sok dolog van, amit ezek alapján újra és újra át kell rágjunk, méghozzá úgy, hogy egyikőnk se sérüljön és ez benne a legnehezebb.
- Nem randi, de elmehetünk valahova. - Jelentem ki, hangot adva annak miként gondolom, és esélyt adva, ha így esetleg már visszakozna.
- A hideg után, mehetnék valami melegebb helyre. Ami szép és nyitott, és természet. - Írtam körbe mit akarok, de határozott kérést nem adtam fel. Miután megbeszéltük, kiteleportáltm én is. A támadásán nem lepődtem meg, valamiért nem csípett, de ezzel nem tudtam miként foglalkozzak különösebben. Persze szerettem volna ha a boss is szimpatikusnak tart, de tudomásunkra adta hogy nem, épp csak azt nem hogy miért. Tachinak volt erre ötlete,
én ebben nem voltam olyan biztos. Ha belegondolsz egyértelmű a támadó és negatív jellege, hisz... mi ártottuk magunka a környezetébe, meghívó nélkül.

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

27. boss - Page 3 Empty Re: 27. boss

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.