Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Halálvölgy

+3
Tsujimoto Eiki
Strea
Cardinal
7 posters

Go down

Halálvölgy Empty Halálvölgy

Témanyitás by Cardinal Szer. Szept. 07 2016, 15:14

A 25. szint talán legveszélyesebb területe, mindent jég borít, könnyű megcsúszni és lezuhanni a mélybe...


A terület főszörnye
Gladius - ???
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Halálvölgy Exp_bal0/0Halálvölgy Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Halálvölgy Empty Re: Halálvölgy

Témanyitás by Strea Szomb. Szept. 23 2017, 15:08


Cear(36) HP: 250| F: 61| E:8|I: 62|K: 40|Gy: 123|S: 28|P: 65
Epikus itemmel nem rendelkezik.
Riko (49) HP:200 | F:80 | E:2*72 | K:70 | GY:114 | S:65 | P:110
Epikus itemmel rendelkezik.
Szophie (40) HP:175 | F:95 | E/I:13/90| K:37 | GY:69 | S:8 | P:55
Epikus itemmel rendelkezik (?).
Eiki (40) HP:75 | F:52 | E:185 | K:52 | GY:68 | S:34 | P:95
Epikus itemmel nem rendelkezik.


Bevezető kör. Érkezzetek meg és jelezzétek, használtok-e Észlelést.
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2411
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Halálvölgy Exp_bal0/0Halálvölgy Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Halálvölgy Empty Re: Halálvölgy

Témanyitás by Tsujimoto Eiki Szomb. Okt. 07 2017, 19:01

Elég hűvös volt már. Nemcsak az a tudat, hogy azért ez már a hidegszintek egyike, inkább az, hogy közeleg a tél. És nem. Nem egy elcsépelt Ned Starkos mottóval. Tényleg közelít. Ha minden igaz, hamarosan mindjárt itt van pár hónap múlva december és magamat ismerve a franc se akar, majd kimozdulni a hidegbe. Így az utolsó pillanatok erejét kihasználva, azért még rávettem magam egy kazamatára, abban reménykedve, hogy összefuthatok még olyanokkal, akik tök véletlenül, egészen furcsa módon, csak úgy semmilyen előrejelzés nélkül (Rolling Eyes) pont ilyenkor akarnak Kazamatázni és ők is csapatot keresnének. Így hát meg is álltam a Halálvölgy bejáratánál, hisz megannyi hely közül, miért ne idejönne tök random három emberke. Mondjuk egy íjász, egy idomár és egy árnyharcos… mert hát tényleg… miért ne?

// Észlelésről döndtsenek a többiek nekem mind1 xd //
Tsujimoto Eiki
Tsujimoto Eiki
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 569
Join date : 2016. Aug. 22.

Karakterlap
Szint: 44
Exp:
Halálvölgy Exp_bal10/8100Halálvölgy Exp_ures  (10/8100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Halálvölgy Empty Re: Halálvölgy

Témanyitás by Szophie Szomb. Okt. 07 2017, 19:11


A helyszín neve volt az, amely egyszerre megrémítette és elöntötte kíváncsisággal. Már többször is jártak a hegycsúcsokon, megmászták a havas domboldalakat, nyaktörő helyeken lavíroztak, merre mobok sem járnak, és kutatták a hideg titkát, a fehér farkasok lelőhelyét, és bármit, ami ezeken a szinten különlegességet nyújthat. Éppen így jutottak el erre a pontra. A map pontosan kirajzolta a helyet, ahova tartaniuk kellett, egyenesen le a hegyen, végig a fák között, le a kanyargós ösvényen, hogy kilyukadj az átkozott völgybe. Avagy a haláléba. Az idomárnak régóta nem volt oka rá, hogy az ilyen hangzatos nevektől megborzongjon, ugyanakkor itt, a hóval borított tájakon, a csontig maró hideg, a borzongató szél és kopasz, felfelé bárdként nyúló fák világában érezte, hogy várhat rá valami különleges. Talán a közeg tette, a hangulata a helynek, a folyamatos havazás, a jeges ujjakként arcába csapó hócseppek, a felhőktől folyton borongós, szürke ég. Mindenesetre, úgy gondolta, sőt mi több, remélte, hogy várhat rá valami izgalmas, valami különleges odalent abban a völgyben, akármi, ami adhat számára egy kis élményt, az igazi mélyreható kalandot, amelyben a börtön óta nem volt része. A farkas még inkább kereste a veszélyeket, és vérszomját mi sem csillapította, jetik nyomait követték, hóval borított barlangokban töltötték az éjszakát, vad farkasok vonyítását hallgatták, de ez sem volt elég.
Óvatosak voltak, ahogy leereszkedtek a lejtőn, roppant körültekintőek, és ezért lassúak. A hideghez már az elmúlt hetek barangolásai során hozzászoktak. Sőt, mi több, úgy tűnt, semmilyen hatással sincs életpontjaikra, habár Szophie még gyakran megborzongott, mikor végre kiengedtek majdhogynem fájó végtagjai a tűz melegénél éjszakánként. Odafigyelésüknek pedig meg volt a maga jótékony hatása. Még azelőtt észrevették az érkezőket, hogy saját szemükkel is látták volna őket. Észlelésük természetesen bekapcsolva volt - és ha az érkezőknek nem volt lopakodása, bekapcsolt lopakodása, amely ezzel szemben álljon -, akkor bizony mindenkinél előbb tudták, hogy mások is járnak a völgy közelében. Az egyik első, akire felfigyeltek, Eiki volt. Behúzódtak egy bokorba, és messzebbről figyelték a pontot, ahol állt. Vezér fülelt és szaglászott, habár a jeges szélben aligha érezhetett meg bármit is. Megvárták, hogy mit fog tenni a másik két tag. S végül, legutolsóként ők maguk is csatlakoztak a csapathoz. Észlelésük továbbra is be volt kapcsolva, mint jó vadásznak, hiszen látták már, érezhető volt a hely kisugárzásából, itt valami készül, valami vár rájuk. Föléjük telepedett a várakozó feszültség és a vérszomj, amely a területét védő mobból fakadt. Vezér különösen jól ismerte ezt, hiszen nemrég még ő maga is egy bestia volt, egy kazamata vezetője, épp olyan, amelyeket ezekben a hetekben kerestek ők maguk. És amilyet talán, de csak talán, megtalálhatnak itt. Hacsak nem egy miniboss vár rájuk. Szophie teleport kristályát kezébe szorította. Vezér fülelt és feszülten figyelt, miközben gazdája a szokásos bemutatkozásos, köszöntéses procedúrákon igyekezett átesni.

/Észlelés bekapcsolva/
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Halálvölgy Exp_bal12046/10500Halálvölgy Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Halálvölgy Empty Re: Halálvölgy

Témanyitás by Rikomono Csüt. Okt. 26 2017, 12:04

Mi a faszt keresek én itt? A hideget tiszta szívből gyűlölöm... öhm... mint sok minden mást. Nem gyűlölök én túl sok mindent? De hát mit tehetnék, ha egyszer nem bírom? Ha idegesít? Ha frusztrál? Egyik jobban, mint a másik. Ezért vagyok mindig olyan, mint a grumpy cat, és ezért nem bírnak mellettem megmaradni Rolling Eyes Mondjuk olyanok nem is kellenek, akik felkúrják az agyam, akik meg nem, azokkal szerintem tök jól kijövök. Az már más kérdés, hogy egy kezemen meg tudom számolni az ilyeneket. Vagy maximum kettőn.
Viszont most nem erről van szó, hanem hogy nyakig bebugyolálva próbálok nem hanyatt esni a jeges lejtőkön, ami a megfelelő jártasság hiányában konkrétan lehetetlen vállalkozás. Vagy pipiskedve nyomulok előre, ami hülyén néz ki, vagy vállalom a zakózást, ami meg ciki. Kurvára kellett volna már egy forró tea, vagy csak simán az, hogy valamelyik normális időjárású szintre teleportáljak, de volt ez a hülye elképzelésem, hogy a legkeményebb helyen lehet a legjobban fejlődni. Ha már itt voltam, akkor végig is csinálom, bár arra tényleg nem számítottam, hogy ennyire meg fog viselni. Mármint fel fog cseszni az, hogy hideg van, és még ennyi réteg ruha alatt is érzem >.>
Legalább láttam embereket. Vannak még ilyen hülyék rajtam kívül is. Ez megnyugtató volt. Nem mentem oda hozzájuk, különösen mert az egyik alakban azt a trógert véltem felfedezni, de valami csatlakozásfélét produkáltam azzal, hogy a közelükben maradtam. Jé, ez itt egy kazamata bejárata? Akkor ezért voltak itt ezek az őrültek. Vagy hát... gondolom nem piknikezni jöttek ide Rolling Eyes

// no észlelés, minek az? //
Rikomono
Rikomono
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 604
Join date : 2016. Jun. 24.
Age : 24
Tartózkodási hely : Kopj le!

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Halálvölgy Exp_bal12783/10100Halálvölgy Exp_ures  (12783/10100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Halálvölgy Empty Re: Halálvölgy

Témanyitás by Cearso Szomb. Nov. 04 2017, 18:51

Sajnálom, egy darabig még sűrűek a dolgaim (meg el is feledkeztem a kaziról, sajnálom), ennyi ember türelmét meg nem szeretném húzni, szóval, ha lehetséges, én kilépnék a kaziból. Köszönöm a türelmeteket, és elnézést, hogy eddig húztam az idegeiteket.
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
Halálvölgy Exp_bal10/5900Halálvölgy Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Halálvölgy Empty Re: Halálvölgy

Témanyitás by Strea Vas. Nov. 05 2017, 18:20


Összetalálkoztatok, a szokásos köszönések és biccentések után pedig elindultok befelé. Egy ideig csend honol a völgyben, aztán szárnyak rezegésére lesztek figyelmesek: nemsokára hét [Óriásszitakötő] érkezik, 1-2-4-es alakzatban süvítve felétek - minthacsak egy repülőraj közeledne nagy sebességgel. Elrepülnek közöttetek, sebezve is mindenkibe, majd egy kört leírva a levegőben, veszik felétek újra az irányt.

Riko 3x8-at sebződik.
Szophie és Eiki 2x8-at sebződik.


Rikomono (Sebzés: 72 /kés, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 1.4 SP kiskörönként.)
Szophie (Sebzés: 13, Pet sebzés 90, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességet nem használhat, 1 SP kiskörönként.)
Tsujimoto Eiki (Sebzés: Z:203 / S:222 / P:240, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia, 1 SP kiskörönként.)
7x Óriásszitakötő

Rikomono (49. szint): 200/200 HP, 86 páncél, 350/350 CSP
Szophie (40. szint): 175/175 HP, 39 páncél, 185/185 CSP
Tsujimoto Eiki (40. szint): 75/75 HP, 79 páncél, 260/260 CSP


A határidő minden körre összesen 2 hét.
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2411
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Halálvölgy Exp_bal0/0Halálvölgy Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Halálvölgy Empty Re: Halálvölgy

Témanyitás by Szophie Csüt. Dec. 21 2017, 11:43


Nem mentem oda még jó darabig a fiúhoz, csak a háttérből figyeltem, lopakodásomat is aktiválva. Vezér szüntelen szaglászott, és csakhamar észrevette, hogy a közelben ólálkodik még egy lány. Szokatlan volt számunkra, hogy a havas részeken ennyi alak tűnjöb fel egyszerre. Az egyik pillanatban még egy bokor mögött húzódtunk meg, figyelmünket a körülöttünk lévő természetre koncentrálva. A másik pillanatban viszont jelzett az észlelés jártasság. Megijedtem, amint meg is hallottam a zömmögést, amely a szitakötőktől eredt, és ijedtségem hatására megcsúszott a lábam. A havas és meredek hegyoldalon ez egy végzetes hiba volt, mely során megindultam a fenekemen csúszva lefelé a többiek közé, s mire oda megérkeztem, már a szitakötők is lecsaptak rám. Vezér azonnal vérmes támadásba lendült, és a hozzám legközelebb eső egyedet igyekezett harapással legyengíteni. Én mindaddig arra koncentráltam, hogy kitérjek a többi elől, és fedezékbe húzódjak. Fegyveremet cuspán védekezésre használtam ezekben a pillanatokban.
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Halálvölgy Exp_bal12046/10500Halálvölgy Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Halálvölgy Empty Re: Halálvölgy

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Dec. 21 2017, 11:43

The member 'Szophie' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Halálvölgy 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Halálvölgy Empty Re: Halálvölgy

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.