Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Leon Gaillard

Go down

Leon Gaillard Empty Leon Gaillard

Témanyitás by Leon Gaillard Vas. Ápr. 24 2016, 15:19

Adatlap:

Név: Leon Gaillard
Nem: férfi
Kaszt: kardforgató
Kor: 16

Szint: 1
EXP: 10/50
Arany: 60

Kinézet: Kék hajjal rendelkezem. Ismertető jeleim: Kétszínű szemem (egyik narancs sárga a másik pedig kék), az arcom mind két oldalán egy különös jel látható. Aranyló ruhában szoktam sétálgatni az utcákon. Kedvenc fej viseletem a csuklya amellyel eltakarom a jelemet és az egyik szememet.

Jellem: Nyitott vagyok az ismerkedésre, de nem mindig. Néha szeretek a saját világomban lenni. Szeretek segíteni mindenkinek, akinek szüksége van rá (kivétel a rossz fiúk). Szeretek a természetben lenni és az élővilágot csodálni.

Képességek: A virágok tánca (passzív): Leon egy kardot át tud változtatni két formában:
-Liliom: A kardból készít egy másolatot és a sebessége egy minimálisat növekszik elérve [a gyorsaság 1/4-e pluszba], hogy nehezebben találják el (hátrány: a sebzések kisebbek lesznek [az eredeti sebzés 2/3-a] ameddig ebben a formában van a kard.)
-Rózsa: A kardot egy kicsit megnöveli a sebzését növelve minimálisan [1/3-a pluszba], (hátrány: egy kicsit lassabb lesz [az eredeti gyorsaság 2/3-a] ameddig ez a formája)
-Kardvirág: A kard vissza nyeri igazi alakját (alapértelmezett forma)

Felszerelés:

Selyem Cipő (felszerelt, +3 speciális képesség)
Maszk (felszerelt, +1 fegyverkezelés)
Könnyű Kard (felszerelt, +1 erő, +1 gyorsaság)
Kezdő Ruha (felszerelt, +2 páncél)

Hazatérés Kristály (ezzel már ismert városokba teleportálhatsz)
1x Mini Potion (+5hp) - harc közben visszatölt 5 hp-t.
Kezdő Kard (+1 erő)

Küldetések

-

Küzdőterek

-

Ajándékok

-

Pénzügy:

Előtörténet (+70 arany)
Szabad rablás boltocska (-10 arany)
Leon Gaillard
Leon Gaillard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 19
Join date : 2016. Apr. 18.
Age : 24
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 1
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.