Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Leon Gaillard

2 posters

Go down

Leon Gaillard Empty Leon Gaillard

Témanyitás by Leon Gaillard Hétf. Ápr. 18 2016, 12:52

Adatlap:
Név: Leon Gaillard
Nem: férfi
Kaszt: Kardforgató
Kor: 16

Kinézet: Kék hajjal rendelkezem. Ismertető jeleim: Kétszínű szemem (egyik narancs sárga a másik pedig kék), az arcom mind két oldalán egy különös jel látható. Aranyló ruhában szoktam sétálgatni az utcákon. Kedvenc fej viseletem a csuklya amellyel eltakarom a jelemet és az egyik szememet.

Jellem: Nyitott vagyok az ismerkedésre, de nem mindig. Néha szeretek a saját világomban lenni. Szeretek segíteni mindenkinek, akinek szüksége van rá (kivétel a rossz fiúk). Szeretek a természetben lenni és az élővilágot csodálni.

Képesség: A virágok tánca (passzív): Leon egy kardot át tud változtatni két formában:
-Liliom: A kardból készít egy másolatot és a sebessége egy minimálisat növekszik elérve [a gyorsaság 1/4-e pluszba], hogy nehezebben találják el (hátrány: a sebzések kisebbek lesznek [az eredeti sebzés 2/3-a] ameddig ebben a formában van a kard.)
-Rózsa: A kardot egy kicsit megnöveli a sebzését növelve minimálisan [1/3-a pluszba], (hátrány: egy kicsit lassabb lesz [az eredeti gyorsaság 2/3-a] ameddig ez a formája)
-Kardvirág: A kard vissza nyeri igazi alakját (alapértelmezett forma)

Előtörténet:
És akkor jött be az admin elmondva a rossz hírt. Várjunk csak... egy kicsit előre ugrottam. Hol is kezdődött?
Egy normális családban születtem Párizsban és egykeként éltem a mindennapi életemet. Apám ügyvéd volt, anyám pedig egy bolti eladó. Nem ismerem a körülményeket, hogy hol találkozhattak volna, de a mában szép kis család voltunk. Mindenem megvolt amit egy átlagos gyerek kaphat. Időm nagy részét számítógépes játékokkal töltöttem, emiatt az iskolában egy kisebb kocka csoportba tartoztam. Külön éltük az életünket addig a napig amikor egy iskolai balhéba keveredtem. Ott kiderült, hogy különlegesen gyors vagyok a többiekhez képest (szerintem csak az ellenség volt a lassú, illetve nem látták a többieket na de mindegy). Ennek hatására a szüleim beírattak a helyi vívó iskolába ahol kardművészetet is tanultam, szép eredményeket értem el és már én is elkezdtem élvezni ezt. A rengeteg edzés miatt abba kellett hagynom a gépezést persze volt olyan alkalom, amikor az éjszaka közepén a régi barátokkal játszottam. Ennek az volt az ára, hogy néha fáradt voltam az edzéseken, de a barátaimmal legalább tudtam beszélgetni. Egy pár év múlva versenyekre jártam (14 voltam akkoriban) kisebb-nagyobb sikerekkel. Különböző egyesületektől kaptam meghívót, de mindet elutasítottam, hiszen még is csak a szülőhelyemen akartam élni felnőtt koromig. De ez a lehetőség sajnos nem jöhetett szóba mivel apám egy külföldi munkát kapott Amerikában, ezért rá egy héttel az utolsó versenyem után költöztünk New York egyik közeli falujába. Nem egy nagy város, de a szükséges dolgok megvoltak ahhoz, hogy a régi életemet valamennyire folytassam. Az edzőm a tehetségem miatt azt mondta, hogy nagy esélyem van ahhoz, hogy egyszer jó "kardtáncos" legyen belőlem, vagyis rengeteget hisz abban, hogy ezt a tehetségemet tovább fejlesztem, és nem csak a párbajtőrt meg a normális kardokat fogom tudni forgatni, hanem különböző népekét is. Ennek egy olyan kardot kaptam (persze nem volt éles [különben nem is kaptam volna meg]) amely lehet párbajtőr is. Ezzel az eszközzel, ha fejleszteni nem is, de a gyakorlás szempontjából jól jött, hiszen ahogy mondani szokták: "Gyakorlás teszi a mestert."
A barátaimmal tartottam a kapcsolatot, de abba hagytam velük a játszást. Egy nap viszont olyat mondtak, amivel elérték azt, hogy újra bevessem magamat. 16 éves voltam, amikor azt mondták, egy új játék jött a piacra, amely teljesen más. Teljesen olyan mintha te lennél benne a játékban, úgy értem, érzed a virtuális légkört és minden olyat amelyet a valóságban is érzel. A többiek még nem léptek be azzal az okkal, hogy engem is megvárnak és együtt fedezzük fel az új "világot". Az a nap hamarabb jött el mint ahogyan vártam, mivel a szüleim egy ajándékként megvették a játékot és a hozzá kellő konzolt is, hiszen egy jó ideje nem kértem semmit és ők is hallottak erről az új szenzációról. Az indulás előtt szóltam a barátaimnak, hogy vessük bele magunkat és majd ott találkozunk.
A karakter választás viszonylag könnyen ment. A kasztnál nem haboztam: egyből a kardforgatót választottam, ugyanis ehhez a kaszthoz már megvolt a háttértudásom (úgy értem, hogy a valóságban is ezzel foglalkoztam). A fegyvernél kellett többet időznöm, hiszen nem tudtam mi illene hozzám, majd egy gondolkodás után egy rövid kardra tettem le a voksomat.
Ezek után beléptem a játékba és egyből kaptam egy csavart: Az admin jött köszönteni minket egy eléggé sokkoló hírrel, ami az volt, hogy ha meghalunk akkor az életben is GameOver-t kapunk, illetve akkor léphetünk ki, ha mind a száz szintet kivisszük (WTF?!). A hír eléggé hogy is mondja, leblokkoltam tőle (plusz azért is, mivel a valódi kinézetünket másolták le, szóval mindenki tudta ki hogy néz ki). Körbenéztem a barátaim után keresve, de nem találtam őket sehol sem. Ezzel elhatároztam, hogy elindulok felfedezni a helyszínt hátha rájuk bukkanhatok, vagy legalább egy olyanba szaladok aki segítene eligazodni. Így vette kezdetét az új életem.


A hozzászólást Leon Gaillard összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Ápr. 22 2016, 21:39-kor.
Leon Gaillard
Leon Gaillard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 19
Join date : 2016. Apr. 18.
Age : 24
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 1
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Leon Gaillard Empty Re: Leon Gaillard

Témanyitás by Leon Gaillard Pént. Ápr. 22 2016, 14:51

tisztelettel jelentem, hogy az ET-men bővítettem így meglett 500 szavas életem.


//telefonról írva//

_________________
Stat:
Leon Gaillard
Leon Gaillard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 19
Join date : 2016. Apr. 18.
Age : 24
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 1
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Leon Gaillard Empty Re: Leon Gaillard

Témanyitás by Cardinal Pént. Ápr. 22 2016, 16:30

Osu!

Ne haragudj a késésért, máris nekiugrok a bírálásnak Very Happy

1. Helyesírás. Ilyet, hogy mind1, ne írj se előtörténetbe, se posztba, ez nem cset, hogy rövidíteni kelljen. "Mondták mennyek oda" ...ez meg fájt. Plusz hiányzik egy tucat vessző, vagy több, nem számoltam. Javítsd, kérlek.

2. A képességedet kicsit konkretizáld, mennyi lesz kisebb/nagyobb a sebzésed, gyorsaságod.

3. Az előtörténet nagyon csapongó, a semmiből húzol elő elemeket, hogy megmagyarázd, miért úgy folytatod a sztorit, ahogy, és ez nagyon erőltetetté teszi. A halálos beteg legjobb barát szerintem szükségtelen dráma, ráadásul elég ciki, hogy ha ilyen jó barátok voltatok, akkor csak néhány hete van hátra, amikor kiderül a karaktered számára a betegség. A Japánba költözés is ebbe tartozik, miért pont a világ másik felébe passzolják le a gyereket a szülők, és mit keresnek a nagyszülők Japánban? A karakter világéletében sportolt, erre a semmiből kocka lett, miért? Ne érts félre, teljes oké, ha sportol és kockul, de akkor utalj rá korábban is, mert így sántít és lóg a levegőben. Végül pedig a katanáknak semmi köze nincs a kendóhoz, ott egy sinai nevű bambuszkardot használnak fegyverként.

Ha rendbe szedted az előtörit, küldj egy PÜ-t, és újra lecsekkolom Very Happy
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Leon Gaillard Empty Re: Leon Gaillard

Témanyitás by Cardinal Vas. Ápr. 24 2016, 12:53

Sokkal jobb Very Happy

Elfogadom az előtörténeted.

A legfontosabb, hogy pontozd a karakteredet. Összesen 5 elosztható pontot kapsz, amit a kardforgató alapra oszthatsz rá:
Élet: 1
Fegyverkezelés: 2
Erő: 2
Kitartás: 1
Gyorsaság: 3
Speciális képesség: 1

A kiosztás mellett kapsz tárgyakat is.

Kezdő Kard (felszerelt, +1 erő)
Kezdő Ruha (felszerelt, +2 páncél)

Hazatérés Kristály (ezzel már ismert városokba teleportálhatsz)
1x Mini Potion (+5hp) - harc közben visszatölt 5 hp-t.

És ne feledkezzünk meg az aranyról. 70 arany üti a markodat.

Itt az idő adatlapot készíteni, amit itt tehetsz meg, új topic nyitásával, aztán ha játszani szeretnél, találj magadnak egy játszó vagy küzdőtársat esetleg jelentkezz küldetésre.

Ha akármivel kapcsolatban egyéb kérdésed van, nyugodtan dobj egy privát üzenetet nekem vagy kérdezd meg chaten. Smile
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Leon Gaillard Empty Re: Leon Gaillard

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.