Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ijichi Sou

2 posters

Go down

Ijichi Sou Empty Ijichi Sou

Témanyitás by Ijichi Sou Szer. Jan. 13 2016, 18:31

Képesség módosítás:


Lecserélném a meglévő képességemet a következőre:

Pilfer:
A karakter képes lesz, érintéssel leszerelni felszereléseket, vagy kasztjához illően ellopni itemet, esetleg játék színesítő ruhadarabot. Ez automatikusan a kezébe, vagy az inventoryba kerül, a körülmények döntik el. Harcban egyszer használhatja, játékszínesítőket a játékostárs dönti el hányszor. A képesség két óráig tart, egy emberen használhatom csak egyszerre. Ha kikapcsolom, automatikusan visszakerül a játékoshoz.


A felfedezés:

A helyzet egyszerű.... is lehetne, de nem az. Az események komplexitása messze felülmúlja mindazt amire számítottam. Először is. Mit keresek én itt? A második emeleti fogadó, szürke bútorzattal ellátott, homályos szobájában. Másodszor: miért ennyire tompa a fejem?... Arra még emlékszem hogy kicsit többet ittam mint kellett volna, viszont... Nekem ez nem szokott ennyire megártani. Harmadik: Miért mozog mellettem a takaró?... Óvatos mozdulatokkal emeltem meg a sarkánál fogva, majd amint tapasztaltam hogy kit is látok ott, azonnal rá is csaptam, ha tehettem volna bele is bugyoláltam volna és lehajítottam volna az emeletről... De csupán annyira futotta hogy még egy ideig dermedt, szürke ábárzattal, vészjóslóan sötét karikás szemekkel, és eltorzult wtf-mimikával meredtem előre még pár pillanatig. Végül sikeresen felfogtam hogy az egyik segéd npc-vel ébredtem, és a mamika meglehetősen elégedett arckifejezése, sem ébresztett bennem pozitív gyanúkat, bár az igazat megvallva nem emlékszem sokra az estéből, szinte semennyire... De... kizárt hogy én és ő.... Szinte, szabályosan elmenekültem, még az ajtót sem csuktam be magam után, felöltözni is út közben húztam magamra a nadrágot, majd pár kattintással a többit. Ha meg lehetne izzadni, szerintem most tocsognék a saját verejtékemben, így is ziháltam mire még a fogadó környékét is elhagytam. Akkor megfogadtam hogy soha többé nem iszom. Gondolom sejted mennyire sikerült ezt megtartani, oda jutottam inkább hogy megtartom a határokat, és még egyszer úgy sem fordulhat elő hasonló eset sem. De nem is ez a legkellemetlenebb hanem hogy pár emlék is a felszínre tőrt, bár inkább tudnám be hamis tévképzetnek, amit a perverz elmém generál hogy kínozzon vele. És ami a legdurvább… Nem is volt olyan rossz, mint gondoltam. Persze ezzel nem fogok dicsekedni, de egy emlék maradt az tuti… Mondjuk várjunk, ez a post nem is erről kéne hogy szóljon igaz? Inkább arról hogy miként is fedeztem fel az új képességem. Ez egyszerű volt. Csupán egy csipogással jelezte a rendszer hogy lecserélte, és máris használhatom. Jobban örültem neki, hisz a kasztomhoz is jobban dukált, és máris haszonleső gondolatok furakodtak a felszínre, de erről majd később még olvashatsz.

_________________
Szín:#badcfe
Ijichi Sou
Ijichi Sou
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 67
Join date : 2015. Sep. 29.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Ijichi Sou Empty Re: Ijichi Sou

Témanyitás by Cardinal Csüt. Jan. 14 2016, 19:31

Osu!

Elfogadom a pályázatot.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.