Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Csipkés Hegység

+10
Kanami Minagawa
K1
Glitch
Eldrie
Kayaba Akihiko
Kurama
Cardinal
Akichi Murai
Kiwi
Angelica Katharina
14 posters

4 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Csipkés Hegység - Page 4 Empty Re: Csipkés Hegység

Témanyitás by Cardinal Csüt. Júl. 14 2016, 12:22

Zavar van a fejekben. Kiwi tétlen, Kurama két pár támadás helyett megelégszik eggyel, egyedül Akichi látszik összeszedettnek, ő viszont nagyon is. Le is csapja az első súlyosan megsebzett kétéltűt.
Akichi, majd jelezd azt is, hogy melyik a te támadásod, és melyik a petedé.


Szalamandra #1 elpusztult.
Kurama 3x5x3 sebzést szenved el.

Szalamandra #2: -18 HP
Szalamandra #3-6: full HP


Kurama (20. szint): 34/80 HP, 0 páncél, 40/60 CSP
Kiwi (19. szint): 95/95 HP, 24 páncél, 30/30 CSP
Akichi Murai (1. szint): 20/20 HP, 23 páncél, 4/5 CSP
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Csipkés Hegység - Page 4 Empty Re: Csipkés Hegység

Témanyitás by Kiwi Szomb. Júl. 16 2016, 17:20

Megvártam ameddig teljesen feltölt a kitartásom, és csak azután támadtam. Figyeltem Kuramát, valamint Akichit, aki meglepően ügyes volt a petjével. Én viszont bénáztam... ahogy illik. Megint. Megmarkoltam a tőröm, majd az egyik szalamandra felé indultam meg, kitörő lendülettel. Kicsi méreg és dac is volt benne, de egy határozott mozdulattal igyekeztem felé vágni, majd abban a minutumban hátrálni egy lépést, hogy távolságot tartsak.
- Kurma, adok potiont. - Azzal nyitottam is le a menüm, hogy elővegyek egy mini potiont, majd oda adom neki.
- Van még. - Jegyeztem meg, de nem tudtam mindet elővenni egyszerre, de használja bátran, mondtam hogy készültem...
/Támadtam a Szalamandra #2-őt, ha nem azt támadta Akichi. Valamint egy mini potiont adtam Kuramának./

_________________
Kiwi
Kiwi
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 777
Join date : 2015. Jul. 22.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Csipkés Hegység - Page 4 Empty Re: Csipkés Hegység

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Júl. 16 2016, 17:21

The member 'Kiwi' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Csipkés Hegység - Page 4 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Csipkés Hegység - Page 4 Empty Re: Csipkés Hegység

Témanyitás by Cardinal Csüt. Júl. 28 2016, 10:53

Osu!

Kérésre lezárom a kazamatát. 12 exp és 20 arany a jutalmatok, továbbá egy ezüstláda. A ládában 100 aranyat és egy Fegyver Élesség Potiont találtok.

Kiwi Zárnyitás jártasságával felfedezett még egy bronzládást, így ő kap további 50 aranyat és egy Mini Potiont is.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Csipkés Hegység - Page 4 Empty Re: Csipkés Hegység

Témanyitás by Cardinal Vas. Feb. 05 2017, 15:50

Kiwi - HP:180 | F:29 | E:50 | I:14 | K:22 | GY:38 | S:29 | P:80
Eldrie - HP:40 | F:10 | E:11 | K:6 | GY:12 | S:3 | P:14


Hát, Kiwi, újra megpróbálod meghódítani a hegységet, ugye? Most már csak sikerül, ráadásul fess férfiú védelmét élvezheted Eldrie személyében. Találkozzatok, és érkezzetek meg.


A hozzászólást Klein összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Feb. 19 2017, 20:20-kor.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Csipkés Hegység - Page 4 Empty Re: Csipkés Hegység

Témanyitás by Kiwi Vas. Feb. 05 2017, 17:59

Ugyan nem árultam el Eldrienek, hogy nem sikerült még teljesen kipucolnom egyedül. És utólag kapcsoltam hogy sem az erdő, sem pedig a mező nem fog számunkra megnyitni kazamatát. Amikor felvilágosítottam erről a fiút, felhoztam ezt mint lehetőséget. Bár fejlődtem azóta valamennyit. Kis sunyi voltam ezen a téren de a főszörnyhöz el akartam jutni. Egy társra meg mindig szükségem volt. Szóval most Eldrie nagyon is kapóra jött. Előtte Kurama és Aikichi majd… csak Aikichivel, de ő félúton lelépet… Eldrieből nem nézek ki efféle húzásokat, így magabiztosan vágok neki.
- Remélem hoztál magaddal sálat, sapkát, kesztyűt. - Alapvetően hűvös volt, de ez a terület még hidegebb a téli területnél is. Hiába vagyunk a szabadban a fiú is hamar észrevehette hogy, növekednek a mínuszok.
- Vigyázz mert van fagysebzés is. – Mondom neki, majd mikor közeledtünk megálltam hogy átbeszéljünk pár dolgot.
- Tanknak jó vagyok, van támadásom is. Vannak potionjaim és kristályaim. Elvileg három hullám jön, különböző szörnyekkel. Nem mindig ugyanazok jelennek meg, azt hiszem… hiába ugyanaz a kazamata, viszont a főszörny…. mindegy, az húzós lesz. - ^^” Nem mondtam el neki, hogy még nem láttam. És picit lelki ismeret furdalásom is volt…
- Maga a kazamata nem nehéz, de ügyesnek kell lennünk. Össze kell dolgoznunk. Viszont! – Emeltem fel a hangom és szegeztem rá a pillantásom, jelezve hogy komolyan gondolom amit mondani fogok.
- Legyen a kezednél a teleport kristály, ha sárga leszel és nem tudsz potiont használni, vagy ha sárga leszel és bénítanak… tudok időt nyerni… viszont mindenki magáért felel! – Jelentettem ki szigorúan, bár nem hiszem… hogy féltenem kéne, nem tűnik ostobának, de jobb ha óvatosabb vagyok. Viszont… most ismerjük csak meg majd egymást igazán…
- Nem szeretem ha valaki feleslegesen hősködik. Ha hibázunk, vissza jövünk megint, persze csak ha lesz kedved, de ne kockáztassunk. – Talán picit erős lehettem, nem akartam a frászt hozni rá, de azt akartam hogy maradjon észnél. Akichi is csinált butaságokat és én is… Viszont Kuramától rengeteget tanultam, amit azóta is hasznosítgatok.

_________________
Kiwi
Kiwi
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 777
Join date : 2015. Jul. 22.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Csipkés Hegység - Page 4 Empty Re: Csipkés Hegység

Témanyitás by Eldrie Kedd Feb. 07 2017, 05:05

Szóval, a Kiwivel való megbeszélésünket a kazamatákat illetően hamarosan tett is követte, és itt is vagyunk. Végül is a hegyekben kötöttünk ki, miután Kiwi informált, hogy a további lehetőségek mégsem.... lehetőségek. Ahogy haladtunk, Kiwi felvette a hideget, amire megvontam kicsit a vállam.
-A szokásosnál melegebben öltöztem, de sálat meg ilyeneket nem szoktam hordani - mondtam. Hát igen, a sál-sapka-kesztyű kombináció nem éppen az én stílusom, valahogy nem érzem magam teljesen kényelmesen bennük, és amúgy sem vagyok az a fázós alkat. De lehet csak nem szántam elég időt hogy megszokjam. Kisvártatva megállt a lány, én pedig ahogy beszélni kezdett, követettem a példáját és erősen figyeltem. Pár alapvető információ jött Kiwi részéről és néhány "értem" jelentésű bólintás az enyémről, természetesen mit sem sejtve az elhallgatott dolgokról. Pár mondat után Kiwi felemelte a hangját és erősebben szemmel tartott, gondolom most jön a legfontosabb rész. Magára a mondatra bólintottam, megveregettem a zsebem amiben a teleportkristály lapult, majd egy magabiztos és (jobb szó híján) kicsit vérszomjas vigyort eresztettem meg.
-Lesz egy kis meglepetésem annak, akinek sikerül besárgítania - mondtam, az eddigi egyetlen képességemre utalva. Annyira nem nincs mire vernem a mellem érte, de azért egy elég hatékony utolsó mentsvár lehet, ha nem jól alakul egy harc. Persze, élesben még nem próbáltam ki (ezért is a feltételes mód), de előbb-utóbb mindennek eljön az ideje. Ha Kiwi rákérdez, akkor kifejtem hogy mi is a meglepetés neki is, de ha nem kérdez rá, akkor mindössze ennyit mondok ezzel kapcsolatban. Mindenesetre a figyelmeztetés jól jön, de amíg nem bízom el túlságosan magam, addig jók vagyunk. A következő mondatra gondoltam hogy bedobok egy "még egy kis felesleges hősködést sem?", vagy hasonló poént, de látva hogy mennyire komolyan veszi a lány, inkább visszafogtam magam. Persze, minden indoka meg is van rá, hogy komolyan vegye, és én is komolyan vettem, egyszerűen csak én így próbáltam volna oldani a feszültséget egy kicsit, nem csak másokban, de magamban is. Na mindegy, majd legközelebb.
-Én készen állok - tettem még hozzá, miután rábólintottam az előző mondatára is egyet.
Eldrie
Eldrie
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 116
Join date : 2015. Sep. 23.

Karakterlap
Szint: 4
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Csipkés Hegység - Page 4 Empty Re: Csipkés Hegység

Témanyitás by Kiwi Hétf. Feb. 13 2017, 10:31

Időközben rá kellett jöjjek, hogy a kiszemelt kazamatákat kisebb játékosok részére tartották fent. Biztos okkal, de így azok kimaradnak az életemből, sajnos. De majd leinformálok valakit, mi is található odabent, amit én idő előtt kinőttem. Ilyenkor gondolkodtam el azon, hogy miért is jobb az, amit Eldrie választott. Pontosan ezekért az üres, csalódott pillanatokért, vagyis azok hiányáért. Így az hogy minden kazamatát kitisztítok egyszer, és mint valami archiment tartogatom magamnak, darabokra hullott. Hisz az első két kazamatába nem tehetem be a lábam...

Felhívtam a figyelmét a hidegre, főleg mivel én magam utálom. ><” De nagyon... ><” De ő egy fél szóval visszavágta a mondatot, jelezve, hogy nem szereti ezeket a ruhadarabokat. A miért az persze rögtön felvetült bennem, de nem tettem fel egy ilyen ostoba kérdést, amúgy sem hiszem, hogy lehetne rá érdemben válaszolni. Viszont rajtam csodásan mutattak ezek a ruhadarabok. Meg is hallnék nélkülük. Mikor lesz már ismét harminc és negyven fok... Borzasztó ez a hideg. ><” Felhívtam a fagysebződésre is a figyelmét, bár.. még nem találkoztam vele itt.

Majd a monológom következett. Nem kioktatni akartam, csupán a saját tapasztalataimat és elveimet osztottam meg vele. Úgy láttam értette, amikor a zsebére koppintott akkor gondoltam hogy a teleport kristály lehetett ott, mint ahogy az én övemről is kis zsebecskék lógtak le, kis kocka alakú tarisznyák, amibe kényelmesen el lehet férni. Valamint hátul nem voltak ilyen reteszei, csakis oldalt és elől, és kis patentokkal lehetett lezárni, hogy ne legyen könnyű kiemelni belőle semmit. Nem büszkélkedtem vele, de saját gyártmány. A válaszán viszont elgondolkodtam. Méghozzá az villant be, hogy ha sárgul akkor vagy többet vagy nagyobbat tudhat visszatámadni. Óvatos és aggódó vagyok, így ezeket a képességeket vakmerőségnek godoltam, még akkor is... ha sokaknál fordul elő hasonló, vagy... úgy nő az erejük ahogy fogy az életük... Szerintem ezek borzasztó képességek. De nem lehettem biztos benne, bár picit megijesztett az a vérszomjas, vagyis nekem beképzeltnek tűnő mosoly. Viszont van, hogy én sem vagyok jobb... Bár én inkább feladatok végrehajtásához állok hasonlóan, nem harcokhoz. Tudom magamról, hogy ilyen esetekben feszült leszek, főleg hogy én csalogattam ide őt. És a végére jutnom a kazamatának még nekem sem sikerült. De majd most! Igen... ez is egy feladat, amit meg akarok csinálni, ha törik ha szakad... De, félek attól, hogy felelősség nyomja a vállam a fiú által. Tudom, vagyis remélem hogy nem csinál butaságot, de mindig vannak olyan alkalmak amikre nem lehet felkészülni, és amit nem láthatsz előre, ahol gyorsan kell döntened... Mielőtt beléptünk volna a kazamatába megszólaltam.
- Add a kezed, használom a képességem. - Azzal ha engedte megérintettem. Ő bizony nem tapasztalt még semmit.
- Bocsi, hogy elkomolyodtam, csak izgulok. - Rossz tulajdonságom, mert ha könnyedebben tudnám kezelni, akkor mások is és talán kevesebb eséllyel dőlnének be a felesleges félelmeknek. De hol is kezdődik a felesleges félelem? Ez örök kérdés számomra.
- Megyek én előre, azt hiszem a magasabb szintűeket támadják. - Még nem tudtam pontosan kitapasztalni... Próbáltam egy biztató mosolyt megejteni felé. Kuramánál is inába szállt a bátorságom, nem is tudom mitől félek... ez már nekem kis szintűnek felel meg... Majd beléptem, arra a bizonyos területre.

_________________
Kiwi
Kiwi
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 777
Join date : 2015. Jul. 22.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Csipkés Hegység - Page 4 Empty Re: Csipkés Hegység

Témanyitás by Eldrie Kedd Feb. 14 2017, 01:57

Nos igen, sok előny-hátrány származhat a hirtelen nagy szint lépéstől, legyen az kiképző vagy más okokból adódó. Erről a témáról volt is egy nem rövid beszélgetés/gondolkodás idő (legalábbis, ami a kiképzőt illeti, lévén nekem ez volt a lehetséges), de végül arra jutottam, ha nem is az egyszerűbb, de a hosszútávon jobb megoldás ha kitapasztalok minél több dolgot magamnak. Nem vetettem el teljesen az ötletet, de egyelőre jegeltem.
Úgy tűnt, hogy amennyire engem nem zavar a hideg, annyival inkább zavarja Kiwit. Tetőtől-talpig beöltözve, persze a sapka-sál-kesztyű szentháromság sem hiányozhat. Ahogy a lány ruházatát szemléltem, kicsit elméláztam hogy egyesek hogy bírják ennyivel rosszabban a hideget mint mások, főleg itt bent. De nem volt sok idő mélázásra, jött a "Kazamata 101".
Ahogy elértünk a teleportkristály és hasonlókra, amikor meglapogattam a zsebem (és az ott lévő kristályt) , majd önkéntelenül a lány övére kúszott a tekintetem. A korábbi ruházat személésnél is már észrevettem már ezt a kiegészítőt, de most a teleportkristályt említve tettem össze a patentos zsebecskék és a kristályok kapcsolatát. Nem rossz ötlet, egy ilyen nekem is jól jönne, majd a későbbiekben, úgyhogy próbálom elraktározni az emlékezetemben egy hasonló beszerzését.
Áttértünk a besárgulásra, és Kiwi úgy tűnt kicsit gondolkodóba esett a válaszomon. Valószínűleg próbálta elhelyezni, hogy mire is gondolhattam, de persze nem volt túl sok lehetőség azon kívül, hogy valami képesség ami akkor fejti ki a hatását, ha besárgulok. Legfeljebb a pontos mechanikája lehet kérdéses. Nos, az én képességem, ahelyett hogy többet, vagy nagyobbat tudnék visszatámadni, inkább arra koncentrál, hogy a támadások betaláljanak. Hiba ütsz nagyobbat, vagy ütsz kétszer annyit, ha nem találsz, nem? A másik előny, ami mondjuk kazamatánál nem mutatkozik meg, de máskor jól jöhet, hogy a védelmemet is erősíti. Ha nem találnak el, nem is tudsz sebződni. Így vagy úgy, bármi gondolatok futottak át Kiwi agyán, a gondolatmenet végére feszültebbnek tűnt, mint előtte. Aztán úgy tűnt ráhangolta magát a kezdésre, aztán megszólalt. Ahogy kérése szerint felé nyújtottam a kezem, azért egy kérdős pillantást és egy kérdést kapott a lány.
-És mit tud az a képesség? - tudom, nem nagyon illik ilyesmiről kérdezősködni, de ha már gyakorlatilag beleegyeztem hogy használja rajtam, bármi is legyen az, akkor azért szeretném tudni mit is csinál. Ha nem kapok választ is kivárom míg megérint, mielőtt visszaengedem oldalamra a kezem (lévén, már megmondtam hogy rábízom magam) de akkor számíthat egy-két fura pillantásra a lány, főként hogy nem is érzek semmi változtatást.
-Semmi gond - válaszolom, nem teszem hozzá hogy ez teljesen normális, gondolván magától értetődő. Inkább az szokott fura lenni, ha valaki nem komolyodik el legalább egy kicsit ilyen helyzetben. Sose bízz valakiben aki mindig mosolyog, vagy biztosítást próbál rád sózni, vagy Jehova Tanúja! Esetleg használt autó eladó. Engem nem zavar meg mindenesetre, bár kezdem én is érezni a feszültséget. Kis fejkörzés után (nem mintha különösebben szükség lenne rá hogy megpróbáljam ellazítani az izmaimat, de hát nehéz az ilyen szokásokat leküzdeni) bólintok a lány mondatára, miszerint ő megy előre, majd visszamosolygok rá, magabiztosan, harcra készen. Aztán pedig, először Kiwi, utána pedig én is, beléptünk a tényleges helyszínre.
Eldrie
Eldrie
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 116
Join date : 2015. Sep. 23.

Karakterlap
Szint: 4
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Csipkés Hegység - Page 4 Empty Re: Csipkés Hegység

Témanyitás by Cardinal Vas. Feb. 19 2017, 20:26

Az első dolog, amit meghallotok, az a sziszegés. Látni nem látjátok a forrását, legalábbis addig, amíg hirtelenjében a kövek közül elő nem csúsznak. Nem is látjátok, mennyien vannak, de marnak, mint a veszedelem. Óriáskígyók.

Kiwi 4x5 sebzést szenved el.
Eldrie 4x5 sebzést szenved el.

Óriáskígyó #1-8: 35 HP, 10 páncél

Kiwi hétszer, Eldrie kétszer támadhat ebben a körben, már ha a kitartásotok megengedi.

Kiwi (Sebzés: 50, Pet sebzés 14, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 7.6 SP kiskörönként.)
Eldrie (Sebzés: 11, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia, 2.6 SP kiskörönként.)
8x Óriáskígyó


Kiwi (22. szint): 180/180 HP, 60 páncél, 110/110 CSP
Eldrie (4. szint): 34/40 HP, 0 páncél, 30/30 CSP
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Csipkés Hegység - Page 4 Empty Re: Csipkés Hegység

Témanyitás by Kiwi Vas. Márc. 05 2017, 01:39

Volt pár dolog amit tisztázni akartam mielőtt belépünk. Utólag bele gondolva, nagyon beképzeltnek tűnhettem… De már megváltoztatni nem tudom a megtörténteket. Megtapogatta a zsebét amikor a kristályról beszéltem, valamint a sárga életcsíkra is kitértem, amire neki is volt egy válasza. Persze csupán a saját tapasztalataimból adódó elképzeléseket tudtam rávetíteni, és ennyiben is maradt, mindez addig, ameddig nem került demonstrálásra a képessége, vagy nem magyarázta el miként értette, mivel én nem kértem meg, hogy fejtse ki. Ő viszont joggal az enyémet. Cear… komor és fájó véleménye után, nem tudtam úgy, lelkesedve… elmondani mit is tudok, valamint… hogy mit is jelent ez nekem, sőt… hogy az mennyire is a részem. A magabiztosságom azon részét, amit sikerült felépíteni, az a fiú pár mondattal a földbe tiporta. Így a választ erőteljesen meggondoltam, de nem hezitáltam túlzottan.
- Ezzel a képességgel, a neved felkerült a listámra. Ha bajban vagy, ki tudlak mozdítani onnan. – Rövid, tömör, lényegre törő, és vélhetően egyáltalán nem érti. Ha az utóbbi igaz volt, egy picit… élveztem is. Jómagam utáltam a bizonytalanságot, viszont ha egy picit nyújthatok a másiknak, az valahol egy kis elégedettséggel töltött el. Persze, nem egy harc előtt bizonytalanítanám el. Ha kéri, fél szó nélkül kifejtem. Viszont éreztem magamon, hogy az eddig viszonylag könnyed önmagamhoz képest, most komorabb lettem. Izgultam. Elnézést is kértem tőle, sokan ilyenkor is képesek megőrizni a hidegvérüket, én sajnos, vagy épp nem sajnos, az érzelmek embere vagyok.
Nem tudtunk sokáig beszélgetni, és felkészülni, hisz mindketten meghallhattuk a vészjósló hangokat.
- Kígyók… - Jegyzem meg, picit csalódottan.
- Bár azoknál a túlméretezett férgeknél azért jobb. – Majd az idomárkardomat elő is vettem. Magam elé tartva, vetettem rá magam az első szörnyre amit megpillantottam.
- Csináljuk úgy, hogy ketten támadunk egy szörnyet. Ha nem ütöd le az életüket, akkor én befejezem a támadásod, és így tovább. – Adtam tovább a Kuramától tanultakat. Okosabb mint, mind a ketten külön szörnyeket csapkodnánk. Bár, nem gondoltam hogy nekem nagy nehézséget jelenthetnének.
- De ezek amúgy, nagyon rondák! – Jegyzem meg, hangomban is érzékeltetve, kicsit az undoromat, meglepettségemet, és azt… hogy legszívesebben bezárnám magam egy ketrecbe jelenleg, amikor épp farkasszemet nézek az egyik sziszegőssel, ami meg is mar, hiába próbáltam távol tartani magamtól a fejét.


/*Kígyó 1# és 2# és 3# és 4# és 5#* Támadva, elvileg ennyit bír a csp-m./

_________________
Kiwi
Kiwi
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 777
Join date : 2015. Jul. 22.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Csipkés Hegység - Page 4 Empty Re: Csipkés Hegység

Témanyitás by Eldrie Kedd Márc. 14 2017, 17:10

Nos, miután tisztáztuk az alap dolgokat, kicsit a képességekre terelődött a szó, kiindulva a besárgulásból. Kiwi nem kérdezett rá, úgyhogy nem fejtettem ki pontosan a képességemet, és haladtunk tovább. Ugyan nyújtottam a kezem, de azért visszakérdeztem hogy mit is tud ez a képesség. A kérdésemre egy meglehetősen homályos választ kaptam, ami ugyan magát a képességet nem magyarázta meg, azt levontam belőle, hogy valami Kiwi nem akarja megosztani velem a pontos működését. Kicsit zavartan néztem a lányra, de végül is csak megvontam a vállam.
-Hát, rendben - tettem hozzá szóban is. Lehet erőltetnem kellett volna, mert azért így már kezdett kicsit fura lenni a helyzet, de valamiért hagytam a dolgot.
Ezután a kis intermezzo után megérkeztünk a bejárathoz, ahol Kiwi láthatólag elkomorult. Ezt hamarosan észre is vette, amit egy bocsánatkérés követett, bár én nem éreztem szükségesnek. Ki hogyan kezeli a stresszt, és amúgy is, az általános reakció ez szokott lenni az embereknél, érthető módon.
Aztán végül, kezdődött. Elővontam a kardomat, és erősen megszorítottam a markolatot. Kicsit túl erősen, és ha lett volna fájdalomérzet, valószínűleg előbb leesett volna, hogy inkább görcsösen szorítom, semmint megmarkolom. Mindenesetre, miután észrevettem, rákényszerítettem magam hogy nagy levegőt vegyek, majd ellazítsam a karom, és utána egy görcsös szorítás nélküli jó fogást találjak a markolaton. Ezután érkezett  a sziszegés, és Kiwi is arra jutott, mint amire én: "kígyók".
-Még ezt mondod, de azért várjuk ki a végét - villantottam meg egy rövid mosolyt a férges megjegyzésére, majd bólintottam a taktikát vitató mondatra. Nem éppen a legegyszerűbb manőver volt úgy támadni, hogy ne kapjanak beléd a kígyók, és nem is sikerült kivitelezni sérülés nélkül.
-Az biztos nem lesz egyik sem szépségverseny nyertes egyhamar - értettem egyet a lánnyal, miközben ő öt kígyót is elintézett. "Az igen", jegyeztem meg magamban, majd ezen felbuzdulva én hatodik sziszegő szörnyre vettem a pillantásom, majd rövid megfigyelés után támadásba is lendültem.


//Támadom tehát a hatos számú "versenyzőt" kétszer//
Eldrie
Eldrie
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 116
Join date : 2015. Sep. 23.

Karakterlap
Szint: 4
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Csipkés Hegység - Page 4 Empty Re: Csipkés Hegység

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Márc. 14 2017, 17:10

The member 'Eldrie' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Csipkés Hegység - Page 4 4767249862_5877ffd2ef_s Csipkés Hegység - Page 4 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Csipkés Hegység - Page 4 Empty Re: Csipkés Hegység

Témanyitás by Cardinal Pént. Márc. 17 2017, 12:11

Csak úgy hullanak a pixelek, amennyi kígyóbőr itt összegyűlik, kijöhet belőle néhány divatos táska. Kiwi, ne felejts el pihenni.

Óriáskígyó #1-5 elpusztul.

Kiwi 2x5 sebzést szenved el.
Eldrie 1x5 sebzést szenved el.

Óriáskígyó #6: 34/35 HP
Óriáskígyó #7-8: 35 HP, 10 páncél


Kiwi (22. szint): 180/180 HP, 50 páncél, 0/110 CSP
Eldrie (4. szint): 29/40 HP, 0 páncél, 22/30 CSP
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Csipkés Hegység - Page 4 Empty Re: Csipkés Hegység

Témanyitás by Kiwi Hétf. Márc. 20 2017, 21:31

A válaszomat követően persze fürkésztem a fiú tekintetét, mert gondoltam, hogy kevés lesz. De… féltem picit kifejteni, miután Cearso… úgy leszólta. Tartottam attól, hogy más is azt látná benne, vagy mi több… igaza lenne. Viszont a zavart pillantása zavart, méghozzá annyira, hogy megeredjen a nyelvem, amit szükségesnek éreztem, mivel egyrészt én voltam az ötletgazda… másrészt… nyitnom kéne a bizalomra, ami ezekkel az apró gesztusokkal is megnyilvánulhat.
- Képes vagyok ideiglenesen el teleportálni magunkat, egy másik helyre, de csak akkor fogom használni ha nagyon szükséges. Valamint a hátulütője, hogy ugyanazon a helyen fogunk megjelenni, ha vége a képességemnek. – Magyarázom, bár félő még így sem teljesen világos neki. Viszont, miután Cear leoltotta a „világomat” amit teremteni tudok, és savazott engem is, így féltem részletesebben kifejteni. Maximum ha rákérdez. Tudom amúgy, hogy az íjász sem rosszindulatból mondta, vagyis… nagyon remélem, furcsa volt annál a szafarinál, de ráfogtam a titokzatosságára.
Megbeszéltünk pár dolgot, és amint megközelítettük a kazamatát, szinte hallottam is ahogy a fülemben megváltozik a zene, pont mint a játékokban. Persze nem volt ilyen, de van amikor csak úgy bevillannak ilyen régebbi szituációkból visszamart emlékek. Ahogy én is elkomorultam, érződhetett a fiún is, hogy mennyire rákoncentrál. Ha közvetlenebb lettem volna, biztos megemlítettem volna neki Chariton tanácsát, a laza végtagokkal a kardoknál. Idomár létemre én is kardot használtam, és meglepően gyorsnak éreztem magam. Tudom, nem az én szintem ez a kazamata már, de még akkor sem jutottam a végére. Ami lehetne baljós, de jelenleg nem éreztem így. Fogalmam sincs miért, de Eldrie biztonságérzetet sugárzott magából. A kiállása, a könnyedsége, a humora… valamint, hogy nem ment fejjel a falnak. Mindezt pozitív oldalának a képzeletbeli listájára véstem fel. A sziszegés után bebizonyosodott. Igazam volt, viszont hamar felhívta a figyelmem, hogy ne igyak előre a medve bőrére. És milyen igaza van.
- Jogos. – Mosolyodok el én is, mennyire igaza van.
- Nem mindig ugyanazok a szörnyek jönnek. – Magyarázom. Csaptam a következőbe.
- Kifáradtam. – Jelentem ki hangosan, miközben megpróbálok hátrálni a maradéktól. Mivel most pihennem kell egy picit.
- Sajnálom, hogy nincs hasznos buffom. Máskor mindig maget indítottam, vagy valami healert… de ugye, itt az idomár volt, ami a legkülönlegesebbnek kasztnak tűnt. – Jelentem ki.
- Adok egy Halvány gyógyító kristályt és egy mini potiont. – Valamint, már nyitottam is le a menümet, hogy előhalásszam őket, de még nem tudtam őket átadni.

_________________
Kiwi
Kiwi
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 777
Join date : 2015. Jul. 22.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Csipkés Hegység - Page 4 Empty Re: Csipkés Hegység

Témanyitás by Glitch Kedd Szept. 25 2018, 16:31

Nem könnyű manapság még nyitva tartó, minőségi kazamatát találni, mert a kereslet csökkenése miatt a legtöbbjüket kénytelenek voltak bezárni a szörnyek.
Ezért aztán sok-sok morfondírozás helyett a "Mindegy Kazamata" árverésen csak 2 csoport licitált rátok, de végül a Csipkés Hegység lakói nyerték meg a jogot, hogy elpáholhassanak titeket.


Kezdődjék hát a játék,

Ime prezentálom nektek, Csipkést, a hegységet, minden horgolásával és ... akarom mondani:
Minden völgyével, meredek hegyoldalával és félelmetesen penge csúcsaival:

Csipkés Hegység - Page 4 Csipkeshegyseg

K1 és Kanami Minagawa,
Érkezzetek még és JELEZZÉTEK, ha használtok Észlelést.

_________________
- gyorsabb ha Daneenak írsz -
Glitch
Glitch
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 132
Join date : 2017. May. 15.
Tartózkodási hely : right in the code

Vissza az elejére Go down

Csipkés Hegység - Page 4 Empty Re: Csipkés Hegység

Témanyitás by K1 Kedd Szept. 25 2018, 18:03

Bizonyára mindenki tudja mi a legértékesebb a világon, ami minden pénzt megér. Azok, akik az aranyra vagy a gyémántra gondolnak rosszabb úton nem is járhatnának, akárcsak azok, akik az örök barátságot mondták volna. Utóbbiak kissé naivak, de ezzel ellentétben nemes lelkűek, szóval őket nem bántom. Ami az én tekervényes agyamban megfordult az nem más, mint az információ. Elég egy kis hír valakiről vagy valamiről, és ha okos az ember vagyonokat csinálhat belőle. Ezzel én is tisztában voltam ezért is mentem el arra a helyre ahova mentem. Míg a játékban raboskodtam jó pár emberrel sikerült megismerkednek és sok pletykát halottam, köztük egy bizonyos árverésről, amit időről időre megrendeztek. Magától értetődik, hogy ez egy privát rendezvény volt, így nem hívtak meg akárkit. A megadott időben a megadott helyre érkeztem majd halkan az őrnek odasúgtam a jelszót.
-Az oroszlánnak ugarian kell, de csak akkor, ha az antilop átkel a zebrán. – mondtam majd gond nélkül beengedett.

Hogy honnan szedték ezt a sok marhaságot, fogalmam sincs, bizonyára valaki túl sok kémfilmet nézett. Az eseményre egy teljesen hétköznapi étterem hátsó szobájában került sor, senki se gondolta volna, hogy ott ilyesmik zajlanak. Tisztában voltam vele, hogy ez így van rendjén, mert mégsem plakátozhatták ki a helyet azzal a felíratta, hogy titkos találka este nyolc órakor. Kicsivel több, mint egy tucatnyian lehettünk bár nem álltam neki megszámolni a fejeket. Leültem az egyik székre és vártam, hogy kezdetét vegye az árverés. Ezt az egészet egy húsz év körüli srác vezette, akinek egy dollárjegy volt tetoválva a szeme alá.
-Mindenkit köszöntök a mi kis összejövetelünkön. Nasival vagy itallal sajnos nem tudunk szolgálni, de úgy gondolom a többség ezt nem is bánja. Most, hogy így összemelegedtünk vágjunk is bele a közepébe.

Először egy kardot mutatott be, ami elég szép volt, azonban csak kardforgatók használhatták. Utána egy arany buzogány került terítékre, amit csak lovagok használhattak, de még túl alacsony volt hozzá a szintem. Megtehettem volna, hogy megveszem, és majd akkor használom, ha eljön az ideje azonban nem azért mentem és nem tudhattam mennyibe fog nekem fájni. Ezt követően szörnyekről és különböző játékosokról lehetett információt venni. Kissé kezdtem ideges lenni, hogy át lettem verve és mégsem árulnak olyasfajta információt, amire nekem szükségem lenne.

Nagy megkönnyebbülésemre végül mégis sor került egy izgalmasnak titulált kazamata koordinátáinak megvásárlására. Csak annyit árult el róla, hogy bár már jártak ott korábban, ennek ellenére sok titkot rejthet még magában, ráadásul egyáltalán nem magas szintű így akárki mehet. Ez a tény kisebb zúgolódást indított el a tömegben ugyanis, ők kihívást és kincseket akartak.
~Bizonyára mind magasabb szintűek, mint én így könnyű dolgom lesz. De mi van, ha meglátják én mire licitálok és lenéznek. Hát aztán? Mindenki törődjön a maga dolgával.~ gondoltam magamban.

Kissé meglepődtem, hogy valaki rám licitált, mert úgy véltem mindegyikük erősebb mint én és senkit sem érdekel. Normál esetben hagytam volna, hogy elvigye, de nem akartam magamat megadni harci nélkül. Nem beszéltünk csak a kezünket emeltük fel, hogy tartjuk a licitet.
-Ez aztán szép így kell ezt csinálni, bár nem leszek gazdag tőle, de aki a kicsit nem becsüli. Folytassuk ki ad 50 aranyat? Az a magas fiatalember köszönöm ismét. Most hatvanat? Köszönöm kislány. Hetven az égimeszelőnek, már bocs a szóviccért. Nyolcvan a leányzónak. – végén nem mondott mást csak a számot és éppen az aktuális fél felé mutatott.

Már nagyon érdekelt ki az, aki ennyire alám akar ásni ezért egy kicsikét megemelkedtem és nem akartam hinni a szememnek, bár gondolhattam volna. Kevés olyan személyt ismertem, aki ennyire ragaszkodott ahhoz, amit kiszemelt magának, majdnem, mint egy tigris.
-Te vagy az? – kérdeztem.
Most, hogy így felismertük egymást meg is feledkeztem az árverésről, de mindegy is volt melyikünk nyeri meg. Egyáltalán nem került sokba a cím azonban lehetett volna olcsóbb is. Eldöntöttünk, hogy együtt megyünk, mert így nagyobb az esély ráadásul már rég futottunk össze.
-Furcsa neve van, de nem tűnik vészesnek. Szerinted? – kérdeztem mikor végre megérkeztünk.
A csipke amolyan nőies dolog volt bár Kanami nem egy kimondottan tipikus nő. Még indulás előtt magamhoz vettem a felszereléseimet így készen álltam mindenre, legalábbis én ezt gondoltam.


/Kaszt: Lovag.
Szint: 6
Élet: 9 pont (45)
FK: 8
Erő:8(fegyver nélkül)/12(fegyverrel)
Irányítás:0
Kitartás:7
Gyorsaság:7/11(cipővel)
spec:1/4(köpeny)
páncél 22
/Gerezdes buzogány(4 erő), címer pajzs(15 páncél), kezdő ruha(2 páncél),Pókháló Cipő (4 gyorsaság), Ezüst Köpeny (3 speciális képesség 5 páncél)./
K1
K1
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 573
Join date : 2018. Jan. 21.

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Csipkés Hegység - Page 4 Empty Re: Csipkés Hegység

Témanyitás by Kanami Minagawa Vas. Szept. 30 2018, 22:53

Nem is tudom igazából miért kezdtem neki ennek az egésznek. Egyre többször fordul meg a fejemben pár gondolat azt illetően, hogy mivel lehetne feldobni az egyre unalmasabb napjaimat, néha mondjuk arra jutok, hogy kimegyek a piacra, néha elmegyek sétálni, néha pedig elmegyek mulatni vagy úszni.

De a mai nap ez nem igazán jött be.

Inkább valami fura dologra vágytam, egy olyanra, amire nagyon ritkán járok, vagy még amin nem is voltam.

Aztán elkapta a fülemet, hogy szoktak lenni árverések. Persze hol nem? Itt a felülete elég könnyű volt, de volt egy minimum és maximum ár amit engedtek és pluszba csak a neked is jó dolgokat tudtad megvenni...

Arról nem is beszélve, hogy csak hasznos tárgyakat lehetett adni venni.

Így lyukadtam ki egy árverésen, ami nem pont a leglegálisabb. Azaz játékostól játékosnak fajta volt és mondjuk információkat és hasonlókat is adtak-vettek.

Fogtam és bementem... Nem is részletezném a dolgot, pont olyan volt mint néhány klubb esetében. Leültem és vártam a kezdést, amíg egyszer észre nem vettem egy ismerőst belépni az ajtón, egy kicsit meglepődtem, de nem mentem oda megzavarni, annál sokkal jobb ötletem volt.

Ígyhát elkezdődött az árverés és én vártam, hogy mikor jelenik meg az ismerős keze...

Aztán amikor egy információra került sor egy kazamata kapcsán... hirtelen megjelent.

Szóval erre fájt a fogad? Hehe akkor csapjunk bele.

Tartottam fel a kezem először, míg szépen a tizedik emelés is megvolt. Úgy tűnt nem tetszik neki és előbb utóbb megemelkedett. Meglátott...

Nem is ecsetelem tovább, nem kontráztam rá, az a plusz soksok kredit bőven elég lesz így is neki.

-Mi? Kicsoda én? Én neeeem...-Persze az árverés után rögtön felé mentem és már nagy hangosan mondtam neki

-Áááá bocsi, remélem te is tudod, hogy ezt nem lehetett kihagyni... tudod láttam, hogy bejöttél... nade persze menjünk csak...

Mondtam neki lazán és ha ő is kész volt a kazamata felé vettük az irányt.
-Nem hittem volna tényleg ide lyukadunk ki a múltkori után, de remélem azért most jobban készenállunk....

_________________
Csipkés Hegység - Page 4 538AV1

Karakter dala:Bad girls
Kanami Minagawa
Kanami Minagawa
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 329
Join date : 2017. Nov. 29.
Tartózkodási hely : Sötét pince sarkában

Karakterlap
Szint: 28
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Csipkés Hegység - Page 4 Empty Re: Csipkés Hegység

Témanyitás by Glitch Hétf. Okt. 01 2018, 21:47

Volt egy kis kavarodás az árverésen, egészen apró félreértésből fakadóan, de az egész igazán nem tesz semmit, hiszen a licitáló és az áru megtalálták egymást.
De azért elég nagyot néztek az első sorban fészkelődő öltönyös vadászpókok, frakkba vágott majmok, és a szmokingos óriáskígyók, meg a többi kazamata lakó, amikor meglátták, hogy az áru is licitálni kezd.
De amikor végre leütötték a ti ajánlatotokat, mind nagyon boldognak tűntek
- Ssssz, végre jön egy kissssz isssszgalom a hássszhossz - kommentálta az egyik kígyó, és a majmok sem tudták megállni boldog vihogás nélkül
A teremből kifele menet az egyik vadászpók sejtelmesen és sokatmondóan pislantotta rátok mind a négy szemét

Az árverés végével megkértek titeket, hogy kövessétek a kocsist, aki elfuvaroz titeket a hegy lábához, a ház ajándékaként.
A hegy valóban csipkés, de azt talán elfelejtették említeni, hogy a hegyoldalt mégiscsak erdő övezi. Egy meredély szélénél tesz ki titeket, ahol már egész ritkásak a fák, majd sietősen elviharzik a hintóval.
Sziklás, cserjés, köves hegyoldalba visz tovább az út felfelé.
De nem kell sokat tanakodnotok, hogyan és mint legyen, mert egyszer csak egy közeli fa felől ismerős vihogással övezett makogás és visítás kíséretében egy bronzládika csapódik a fák közül a lábatok elé, majd egy majom puffan a kavicsos útra, három másik társa a fa alacsony ágairól nyújtogatja a nyelvét. Elég félelmetesnek tűnnek pale

*Bronz ládikát találtatok*

Kanami Minagawa (Sebzés: Z:59 / S:64 / P:70, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 3.4 SP kiskörönként.)
K1 (Sebzés: 12, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia, 1.5 SP kiskörönként.)
Majom#1
Majom#2
Majom#3
Majom#4


Kanami Minagawa (22. szint): 85/85 HP, 35 páncél, 80/80 CSP
K1 (6. szint): 45/45 HP, 22 páncél, 35/35 CSP

_________________
- gyorsabb ha Daneenak írsz -
Glitch
Glitch
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 132
Join date : 2017. May. 15.
Tartózkodási hely : right in the code

Vissza az elejére Go down

Csipkés Hegység - Page 4 Empty Re: Csipkés Hegység

Témanyitás by K1 Kedd Okt. 02 2018, 13:17

Hála annak a kedves és együtt érző magasságosnak nem kellett egészen a helyszínig kutyagolnunk, hanem csak a kocsiig. Igaz, hogy csak egy szekérféleség volt, de különösen festett volna egy Aston martin a középkori környezetben. A való világban vagy a tömegközlekedést vettem igénybe vagy a hagyományos, sokak által elismert láb buszt. Miközben vártam, hogy megérkezzünk nem tudtam sok mindent tenni legfeljebb csodálni a tájat és persze meseszép partnernőmet. Persze nem akartam, hogy azt érezze kukkolom ezért hébe-hóba pillantottam rá. Nem igazán volt ötletem miről is beszélhetném, de azért megkérdeztem ő mit szól erről a nem mindennapi kalandról.

Lehet, hogy én voltam kissé paranoijás, de úgy tűnt a kocsi túlságosan is gyorsan hagyott ott minket. Találtunk egy utat, ami egyenest a hegyhez vezetett, vagyis én így gondoltam és nagyon reméltem, hogy nem fogunk eltévedni. A múltkor nagyon rosszul jártam egy fennsíkkal így jól esett volna egy kis siker élmény. Ahogy bandukoltunk fölfele váratlanul különös vihogás ütötte meg a fülünket, ami rossz emlékeket ébresztett fel benne és így már az elején felment a pumpa bennem.
- Még semmit sem csináltam, de ezek az idióta majmok már rajtam röhögnek.
Fogalmam sem volt róla, hogy milyen találó a megfogalmazásom ugyanis tényleg majmokkal kellett szembe néznünk, pontosabban négy-el. Nem igazán törődtem az elénk hajított ládával, csak az érdekelt, hogy végre valakinek bemoshassak egyet. Külső szemlélőnek úgy tűnhetett azért léptem előre, hogy Kanamit védjem, de valójában csak már nagyon viszketett a tenyerem. Szó nélkül a talajon álló majomhoz léptem és meglendítettem a buzogányomat úgy, hogy pont a feje búbját találjam el.

/K1 Majom#1-t támadja./
K1
K1
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 573
Join date : 2018. Jan. 21.

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Csipkés Hegység - Page 4 Empty Re: Csipkés Hegység

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Okt. 02 2018, 13:17

The member 'K1' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Csipkés Hegység - Page 4 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Csipkés Hegység - Page 4 Empty Re: Csipkés Hegység

Témanyitás by Kanami Minagawa Szer. Okt. 03 2018, 11:06

Micsoda klisés és kifordult világ, hogy ezek a mobok visznek minket a saját kivégzésükre... Talán adni kéne nekik borravalót, hátha visszadobják amikor elmetszem a nyakukat. Milyen egy vicces fejlemény lenne, ha kiderülne, hogy a mobokból eső dolgok mind más játékosoktól kapott vagy fosztott pénz...

Ezen járt az eszem miközben K1-el a kocsiban üldögéltünk. Szinte végig az ablakon kifelé néztem, pár alkalmat kivéve amikor rámpillantott. Zavart, hogy ennyire csendben van, úgyhogy egy kérdéssel törtem meg, leginkább az ő félkérdésére válaszul

-Szóvalhogyhogy ott lyukadtál ki hogy eljössz kazamatázni? Meg ugye meghívtál volna engem is kis shunya

Persze amiről nem tud, az nem fáj neki gondolatmenetben szerintem engem sem zavart volna ha simán elmegy egyedül, de jó lett volna tudni mégis zavarba jön-e a kérdéstől...

Pár percünk volt még vissza az útból, aztán a kocsis nagy durván dobott ki minket a hegy lábánál. Én a tarkómat fogdostam, meg nyújtóztam, miközben egy sziszegő balfácán jött elő. Nagyon idegesítő vihogásukra Ká nem éppen úgy reagált ahogy vártam volna, éppen ezért egy facepalm-mal jutalmaztam...

Nem éppen egy kazamata nyitó epic gondolat volt, ilyenkor én valami olyasmit mondtam volna, hogy Let the hunt begin! vagy A mai vacsora tálalva, de tuti nem azt, hogy rajtam nevetnek... Ehh... fő a lelkesedés nem igaz?


-Ne is aggódj ezen, kenjük le a vigyort az arcukról!

Szorítottam ökölbe az új fegyveremet, kissé legbelül aggódva, hogy vajon hogy fog muzsikálni az első harcán, majd egy Dash forwarddal rögtön a negyedik majom elé vetettem magamat, próbálva jól arconvágni

[támadom majom #4-et]

_________________
Csipkés Hegység - Page 4 538AV1

Karakter dala:Bad girls
Kanami Minagawa
Kanami Minagawa
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 329
Join date : 2017. Nov. 29.
Tartózkodási hely : Sötét pince sarkában

Karakterlap
Szint: 28
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Csipkés Hegység - Page 4 Empty Re: Csipkés Hegység

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Okt. 03 2018, 11:06

The member 'Kanami Minagawa' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Csipkés Hegység - Page 4 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Csipkés Hegység - Page 4 Empty Re: Csipkés Hegység

Témanyitás by Glitch Csüt. Okt. 04 2018, 21:55

Amikor az útonálló majmóca meglátja K1 buzogányát benne szakad a nevetés:
Immár nagy, tág pupillákkal néz rá, akár egy gyámoltalan kis kölyökkutya.
Persze egy bugozányt az ilyesmi nem állítja meg, így a vaskos fegyver feje reccsenve zúzza be a majombuksit.
A majombuksi pedig feljajdul, a majomfogak pedig visszamarnak a kézbe, mely az ütést mérte.

Az ágon ülők fentről majomkodnak, sírva röhögik ki pórul járt társukat,
s viháncolás közepette ereszkednek le ágról-ágra himbálódzva,
már majdnem földet érve, amikor Kanami fejszéje utat tőr magának az egyik kobakba,
s bearanyozza amaz napját.
A másik kettő szinte azonnal a lányra veti magát, foggal-karommal tépve a lány haját.


K1 4 sebzést szenved
Kanami 8 sebzést szenved
Majom#1 12 sebzést szenved
Majom#4 kimúlik


Kanami Minagawa (Sebzés: Z:59 / S:64 / P:70, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 3.4 SP kiskörönként.)
K1 (Sebzés: 12, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia, 1.5 SP kiskörönként.)
Majom#1Csipkés Hegység - Page 4 M1
Majom#2Csipkés Hegység - Page 4 M23
Majom#3Csipkés Hegység - Page 4 M23

Kanami Minagawa (22. szint): 85/85 HP, 27 páncél, 58/80 CSP
K1 (6. szint): 45/45 HP, 18 páncél, 29/35 CSP


Körben érvényes SP:
Kanami Minagawa: 3.8 SP
K1: 2 SP

SP=többletkörök:

_________________
- gyorsabb ha Daneenak írsz -
Glitch
Glitch
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 132
Join date : 2017. May. 15.
Tartózkodási hely : right in the code

Vissza az elejére Go down

Csipkés Hegység - Page 4 Empty Re: Csipkés Hegység

Témanyitás by K1 Csüt. Okt. 04 2018, 22:08

El sem tudom mondani milyen elképesztő érzés volt mikor a fegyverem el találta annak a szőrös mitugrásznak a fejét. Nem mellé csaptam nem is a lába elé és nem vált köddé az utolsó pillanatban. Ahogyan a régi mondás is tartja csak a fejét, hogy meg ne sántuljon. Igaz egyikük sem tett ellenem semmi rosszat, leszámítva azt a tényt, hogy kiröhögtek és ezúttal bizton állíthatom nem képzelődtem. A nyálkánál lehetséges, hogy annyira ideges voltam, hogy hallucináltam akárcsak a malacoknál, de ezek tényleg vihogtak. Ráadásul úgy, hogy még nem is volt alkalmam nevetségessé tenni magamat, csak úgy minden ok nélkül röhögcséltek. Ez azért is volt jó ugyanis akkor nem egyedül voltam, hanem egy rendkívül csinos hölgy társaságában, aki előtt nem lett volna jó lebőgni. Mégis milyen az a lovag, aki még egy emberszabásúval sem tud elbánni? Nagy sajnálatomra nem bomlott szét apró kis fénypontokká, de az életereje eléggé megcsappant. Úgy számoltam még egy ilyen csapás és nem kell miattam többet aggódnunk.

Magam elé tartottam a pajzsomat védekezés gyanánt és vetettem egy pillantást Kanamira, hogy lássam ő miképp boldogul. Velem ellentétben ő úgy szelte át az ellenfelét, mint forró kés a vajat. Na, igen, így kell ezt csinálni keményen, férfiasan leszámítva, hogy ő egy nő volt.

Várható volt, hogy a majom nem nézik jó szemmel a ténykedésemet és visszatámad, de abban reménykedtem, hogy a pajzsommal sikerül ezt megakadályoznom. Azt azonban nem sejtettem, hogy ilyen gyors lesz így sikeresen megmarta a kezemet.
- Harapsz? -kérdeztem.
Bizonyára nem voltak nagyon erősek, mert az életerőm nem ment át a sárga zónába, de ez nem is volt annyira meglepő. A kazamata elég alacsony szinten helyezkedett és mi erősek voltunk, úgy értem csak az egyikünk a másik csak úgy volt. Ismételten csapásra emeltem a fegyveremet hátha megint eltalálom a fejét. Terveim szerint, ha nem jártam volna sikerrel, akkor a gyomrát vettem volna célba. Annyira el voltam merülve ebben a kis párbajban, hogy meg is feledkeztem arról a személyről, akit védelmeznem kellett volna.

/ Majom#1-öt veszi célba. Ha elsőre nem találja el akkor majd másodjára. Vagyis kétszer támadja ugyanazt./
K1
K1
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 573
Join date : 2018. Jan. 21.

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Csipkés Hegység - Page 4 Empty Re: Csipkés Hegység

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.