Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sou és Yoichi

2 posters

Go down

Sou és Yoichi Empty Sou és Yoichi

Témanyitás by Ijichi Sou Vas. Nov. 08 2015, 20:54

Már rég tereztem, hogy időt szakítok erre is, mármint néhány küzdelemre, utána megint visszavonulót fújhatok. A küzdelemre is csupán azért van szükségem hogy pár pontot azért eloszthassak mivel előfordult hogy elég szépen elkenték a szám, hála a súlyemelés és akrobatika kettősének, arról nem is beszélve hogy egy nő volt az illető. Persze ezzel nem büszkélkedek, viszont tudom hogy visszavágót akar aminek nem mondhatok ellent, egyszerűen nem bírná elviselni a büszkeségem meg utána hallgathatnám a házisárkányt egy életen át… Na nem. Megjelentek a küzdőtéren, akadtak itt már emberek bőven. Fejlődni vágyók, vagy csak harcmániások… Nem tudtam megérteni egyiküket sem igazán, de most én is beállok ugyanabba a sorba, így nem szólhatok meg senkit sem ezek után. Ellestem ugyan pár mozdulatot, hisz a közelharc mindig is testhezállóbb volt hozzám, de kasztom által lehetővé tettem számomra azt hogy teljes korlátok nélkül kezdjek neki a benti életnek. Persze nem lett belőle semmi, szeretek küzdeni nem arról van szó, győzni is szeretek, sőt győzelemre születtem legalábbis bizonyos területeken. Az hogy pontok és nem ügyesség tesz minket azzá amennyit érünk, számomra nem gyere be, de kénytelen vagyok ezt elfogadni…
Ugyanakkor nem győzni kívánok, és nem is egy átlagos harcot szeretnék kivitelezni. Inkább a közelharci védelem az ami érdekelne. Ámbár ahogy nézem főként idomárok és íjászok azok akik ma dicsfényhez jutnak, kasztom bélit aligha látok a harcok alatt…
- Szia – Köszönök oda az egyik fiúnak. Magasabb mint én valamivel, de nem sokkal.
- Kasztom bélit nem igazán látok, így kihívnálak egy harcra. – Csapok a közepébe a dolgoknak.
- Sou vagyok, és van bármiféle stílusirányzatod vagy elképzelésed? – Kérdezek rá, hogy miként kívánja kivitelezni a csatát.

_________________
Szín:#badcfe
Ijichi Sou
Ijichi Sou
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 67
Join date : 2015. Sep. 29.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Sou és Yoichi Empty Re: Sou és Yoichi

Témanyitás by Argo Szer. Feb. 17 2016, 19:13

Hai~

Inaktivitás miatt lezárom a küzdőteret.

_________________
Sou és Yoichi W18gf5
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.