Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A kút

4 posters

Go down

A kút Empty A kút

Témanyitás by Yuuki Asuna Szer. Okt. 28 2015, 12:04

A kút Nq2ygy

Ez a főhadiszállás talán a legkényelmetlenebbnek tűnik mind közül, az üres kút alján viszont meglepő módon egész komfortos minden. Közlekedni egy létrával tudtok. Be van rendezve mindennel, ami a játékhoz kell nektek. A Team Youkai főhadiszállása.

_________________
A kút 28inls0
Yuuki Asuna
Yuuki Asuna
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 267
Join date : 2015. Aug. 24.

http://suwun.deviantart.com

Vissza az elejére Go down

A kút Empty Re: A kút

Témanyitás by Miu Hétf. Nov. 02 2015, 19:12

Halloween! \o/ Tényleg ilyen is van. már elég rég találkoztam itt bármivel is ami valami mókát takar magában. Nekem sem kell kétszer mondani, hogy látogassak el ebbe a Halloween városba. :3 Amint kitudtam, hogy melyik csapatba kerültem és, hogy merre is van a főhadiszállás, már lódultam is neki, hogy megkeressem azt. Bár azt furcsálltat, hogy egy kút alján leszünk, de hát ez kit érdekel, most pont ez a sok furcsaság a lényeg, na meg az ijesztegetés meg stb.  Bár attól függetlenül elégé óvatosan közelítettem meg azt a kutat, nem akartam én sem beleugrani, sem pedig beleesni. <.< Szerencsére volt benne egy létra, amin könnyedén letudtam mászni a kút aljára, pedig azt vártam volna, hogy majd bele kell lépni a vödörbe és a kötélen leereszkedni majd és az fog majd valami lift szerűség ként funkcionálni, de a létra is tökéletesen megteszi, így sokkal egyszerűbb és biztonságosabb lejutni  ide. >.> Hmmm... így leérkezve nem is rossz ez a bázis és még csak nem is feltűnő, hisz kigondolná, hogy vannak akik egy kút alján rejtőznek. Rolling Eyes Forgatom a fejem jobbra is balra is, majd jobban körbenézek odabent. Egyelőre sehol senki, ezek szerint én vagyok itt az első. :3  Akkor viszont nem is vesztegetem tovább itt az időm, nézzük azt a szekrényt, aztán öltözzek is be gyorsan valaminek. <.< Szóval Team Youkai, ez így elég tág fogalom, szinte bármi lehetek. :3 Jó ideig kutakodom a szekrényekben és ide-oda pakolgatom a kellékeket, mire sikerült beöltöznöm. Nem lett valami tulzottan látványos és olyan hű de sok dolog sem kellet hozzá, de a célnak pont megfelel. :3 Oda lépek a tükör elé és elkezdem nézegetni magam benne...

A jelmez szerepel az avi képemen is, nem igazán sikerül összeszednem a képeket, de azért próbálkoztam és csak sikerült valamit összekaparni. ^^

A jelmez részei:
Szarvak
Hajdíszek+frizura - nem találtam rendes képet hozzá és még hasonlót sem, így fogtam és megvágtam a képet Rolling Eyes
Ruha - a szín és a minta egyezik az avi képen létható ruháéval
Lábbeli - természetesen színben passzol a ruhához
Miu
Miu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 658
Join date : 2014. May. 04.

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

A kút Empty Re: A kút

Témanyitás by Kazura Csüt. Nov. 05 2015, 00:20

Eljött a hétvége és éppenséggel a céhházunkkal egybekötött fogadó ajtaján is ott díszelgett a Haloweenezésre invitáló cédula. Egy kissé pangott az élet a céhben és a koboldok aranya is jól hangzott, na meg odakint még sohasem ünnepeltem ilyesmit, így kíváncsian teleportáltam a hármas szintre. Mint megtudtam a város ami helyet ad az eseménynek csak erre az éjszakára nyílik meg, ez még inkább fokozta a titokzatosságát. Amint beléptem megborzongtam a hely kísértetiességén.
Jó jel, érdekes estének nézünk elébe.
Leadtam a jelentkezést és rögtön meg is kaptam a csapatom nevét és a bázisunk koordinátáit. Utam a közeli erdőbe vezetett, mely közepén egy elhagyatott kútra leltem.
Remek búvóhely, lássuk mit rejt a mélye.
Elindultam a létrán, a lépcsőfokok nyikorgása kísérte utam lefelé. Szerencsére nem tört le egyetlen fok sem, így végre megérkeztem a főhadiszállásunkra. Ahol első meglepetésként ismerős arcra bukkantam. Pár bele telt pár másodpercbe, míg azonosítottam a lányt, ezt követően széles mosollyal üdvözöltem.
-Szia Miu! Látom te már tettre készen állsz. Csak nem itt bujkál valahol Danee is?-kérdem viccelődve, majd szétnézek a szobában össze-vissza heverő kellékek sokaságán.
-Hát igen, a női rendszeretet-folytatom vigyorogva. Úgy látom lehet miből válogatni. Akkor, ha megbocsájtasz gyorsan én is átvedlek.
Előkerül egy paraván, majd nekilátok a jelmezkupac újabb feltúrásának. Kreativitásom nem ismer (alsó)határokat, így hamar meglelem a nekem tetsző darabokat. Az egyik szekrény mélyéről pedig előkerül egy gumihegyű naginata.
-Király-rikkantok elismerően, majd magamra aggatom a jelmezem darabjait.
-Na milyen?-lépek elő a paraván mögül kezemben szorongatva új szerzeményem.


/Jelmezem:http://www.polyvore.com/cgi/set?id=181299292/

_________________
A karakter mondatai.
A karakter gondolatai.
Kazura
Kazura
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 356
Join date : 2015. May. 28.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

A kút Empty Re: A kút

Témanyitás by Miu Pént. Nov. 06 2015, 18:31

Már kezdtem azt hinni, hogy egyedül kell majd itt kísértenem, mikor végre megérkezett még valaki.
-Hi Zura-kun! Nem hiszem, hogy errefelé bujkálna. Mikor megérkeztem körbe néztem itt, meg az észlelésem amúgy is jelezné, ha valaki itt ólálkodna. :3 Kivéve akkor, ha magasabb a lopakodás szintje, mint az én észlelésemé. <.<
-Nem is csináltam olyan nagy rendetlenséget. ˇ^ˇ Na, jó egy picit igen, de hát valahogy meg kellet találnom a dolgokat és annyi minden volt itt felhalmozva. Rolling Eyes
Amíg Zura összeszedi a jelmezét, meg magára varázsolja, addig én neki kezdek az édességek elpusztításának. :3
-Szuper. :3
-Hmm… ha minden igaz, akkor elvileg még várunk még egy valakit, aztán mindenki itt lesz. Utána már csak a további utasításokat kell megvárnunk és kezdődhet is a Halloweeni móka. :3
-Egyébként, mi újság veled? Surprised
Miu
Miu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 658
Join date : 2014. May. 04.

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

A kút Empty Re: A kút

Témanyitás by Shakan Vas. Nov. 08 2015, 18:06

Megtaláltam. Hurrá. Itt van a kút. Végre megtaláltam. Azért csak óvatosan közelítem meg, mert eddig akárhova mentem, ott nem a kút volt, nehogy kiderüljön, hogy itt sem a kút van...
Ahogy közelebb érek felugrik elém egy villogó valami, ami arra kér, hogy az eddig összeszedett dolgokat adjam oda azoknak, akik már itt vannak.
A nyakörvet odaadom Miunak, hátha ő tud kezdeni vele valamit, a maszkot meg odaadom ennek a Kazura illetőnek, ez úgyis fiús névnek hangzik, és a maszk inkább fiús. (Csíny: Miu kapott egy Scooby-doo-s nyakörvet, Kazura meg egy maszkot az operaház fantomjából (részletek itt és itt)) Majd szépen lemászok a kútba.
-Sziasztok. Mennyivel tágasabb benntről.

_________________
Színem:
#99abcd
Beszéd színe:
#99ccff
Shakan
Shakan
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 157
Join date : 2013. Jun. 06.
Age : 29

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

A kút Empty Re: A kút

Témanyitás by Yuuki Asuna Kedd Nov. 10 2015, 12:32

Shakan a körben szabotőrködött. Ezért a rendszer az alábbi kitsune jelmezzel lepi meg: http://www.polyvore.com/shakan/set?id=181791835

_________________
A kút 28inls0
Yuuki Asuna
Yuuki Asuna
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 267
Join date : 2015. Aug. 24.

http://suwun.deviantart.com

Vissza az elejére Go down

A kút Empty Re: A kút

Témanyitás by Miu Csüt. Nov. 12 2015, 21:25

Épp, hogy igyekeztem volna valami beszélgetés félébe belekezdeni, már jött is valami érdekesség. Bár nem tudom, hogy egy kutya nyakörve még is hogy került hozzám és miért akarja megát a jelmezem részévé tenni. Suspect Ehhez az öltözékhez nme illik, de ha rendszer így akarja, akkor legyen, de azért nem veszem a nyakamba, csak elrejtem valahova a ruha alá, hogy véletlenül se lehessen észrevnni. <.< Időközben megérkezik a hiányzó tagunk is, nem igazán volt ismerős, szóval rá is vetem magam, minek után eddig még nme igazán sikerült Zurával elbeszélgetnem.
-Szervusz! Én Miu vagyok. Téged, hogy hívnak? Kérsz sütit? :3
Az orra alá dugom a sütikkel teli tálcát, közben én is elmajszolok egyet, meg még egyet… >.>
-Egyébként cuki a jelmezed. Sokat kellet vesződnöd vele? :3
-Én eléggé megharcoltam az enyémmel, a szarvakat nem volt valami egyszerű rögzítenem a többihez meg át kellet küzdenem magam egy csomó más ruhán, meg kacaton. <.<

//Úgy döntöttem, hogy Miu pörögni fog, még ha a többiek nem is :3 Szóval mikor eszembe jut valami vagy már tudok valamire reagálni én írni fogok és nem fogok várni mire mindeki válaszol mindenre, majd reagálok a válaszokra és beszélgetésekre is, ha írtok :3
Miu
Miu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 658
Join date : 2014. May. 04.

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

A kút Empty Re: A kút

Témanyitás by Kazura Pént. Nov. 13 2015, 01:33

Dolgom végeztével lehuppantam a szoba közepén található fotelbe Miu mellé, aki láthatóan belefeledkezett az édesség készletünk felélésébe. A naginatát pedig magam mellé támasztottam.
-Nos nem sok minden-válaszoltam a lány kérdésére. Sok mindenen agyalok mostanság, az itteni világot illetően, a céh ügyeivel kapcsolatban, meg különböző szintlépési stratégiákon. A legtöbb ilyen elmerengésem gyakran még számomra is unalmassá válik, így kapva kaptam az alkalmon, hogy kissé kiszellőztethessem a fejem, meg kipróbáljam milyen is ez a Haloween. Odakint nem voltam az a bulizós alkat, így gondoltam pótolok idebent amit tudok.
Itt tartok mondanivalómban amikor egy hirtelen rendszerüzenet félbeszakít.


Kedves játékos! Csínytevés áldozata lettél, ezért az event időtartama alatt a következő kiegészítő viselése kötelezővé vált számodra. Amennyiben eltávolítod az adott ruhadarabot a csapatod értékes pontoktól esik el!
További kellemes ijesztgetést kíván a Sword Art Online csapata

Ezt követően megjelenik az inventorymban egy újabb maszk.
Mifene, úgy látszik egyes játékosok már akciózni is kezdtek. Ráadásul ez az izé nem is illik a jelmezemhez. Na mindegy, a szabály az szabály.
Arcom jobb felét így ezentúl a fehér maszk fogja takarni, ám makacsul ragaszkodván az eredeti ötletemhez az általam talált démonfej sem kerül levételre, csupán megfordítván egy újabb pár szemre teszek szert a kobakom túlsó oldalán. Belegondolva még egész jó kis csali is válhat így belőle a sötétben. Azonban nincsen időm kiélvezni leleményességem, ugyanis ekkor betoppan kis csapatunk utolsó tagja is. Rókajelmezben.
Pillantásom az egyik törpicsekről a másikra esik, majd hangosan felnevetek.

Sose gondoltam volna, hogy óvóbácsinak fogom érezni magam. Na de akkor végezzük rendesen a feladatot, mert úgy látom az egyik lurkó már túltömte magát édességgel.
Odalépek Miu mögé, majd én is köszöntöm az új jövevényt.
-Én pedig Kazura vagyok, köszöntelek a főhadiszállásunkon. Helyezd magad kényelembe, van itt minden ami szem szájnak ingere. Illetve utóbbival már csak korlátozott ideig rendelkezünk, amennyiben Miu továbbra is próbálja megdönteni az egy event alatt elfogyasztható édességmennyiség rekordját. Komolyan mondom, ha így folytatod kénytelenek leszünk kimenni portyázni, hogy fenntartsuk a készletet-dorgálom meg a lányt, persze a legkevesebb komolysággal.

_________________
A karakter mondatai.
A karakter gondolatai.
Kazura
Kazura
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 356
Join date : 2015. May. 28.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

A kút Empty Re: A kút

Témanyitás by Miu Hétf. Nov. 23 2015, 19:16

-Értem. – vágtam rá a rövid választ Zura beszédére, majd pár pillanatra el is csendesedtem – Azért jó, hogy igyekszel nem mindig agyalni. Bár én ilyet nme igazén szoktam, én csak egyszerűen csinálom mindent, aztán lesz, ami lesz. Szerintem az agyalással nme igazán lehet előrébb jutni, sokkal egyszerűbb, úgy haladni, ha mész előre és nem állsz meg olyan sokat gondolkozni. :3
Időközben teljes lett a létszám és Zura piszkálódására, már egyből adtam is elő a durcást, persze az jól látszik rajtam, hogy most csak megjátszom magam és igazából semmi bajom sincs.
-És, ha ezért is pont ját, egyébként is ezt a rekordot még senki sem döntötte meg és valakinek el kell kezdenie dolgoznia ezen. Az pedig csak természetes, hogy portyáznunk kell, ha kifogyunk az édességekből, hisz abból sosem elég és minél nagyobb a számuk annál jobb. ˇ^ˇ
Közben megérkezett a következő feladatunk is.
-Uhh, tököt kell faragni. Hát én ilyenest még sosem csináltam. *.*
Azzal már rá is raboltam tökökre és az eszközökre és neki is láttam az alkotásnak. :3 Mivel most csinálok először ilyet, így elsőnek csak néhányat faragok és azok sem olyan, hű de művésziek, de legalább már ennyi is kész van és nekem tetszenek, kifejezetten büszke vagyok az alkotásaimra. :3
-Skacok! Véleményt kérek. Milyenek lettek?
Pakolom le eléjük azt a három töklámpást, amit sikerült létrehoznom.

Erste.
Zweite.
Dritte.
bari
Miu
Miu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 658
Join date : 2014. May. 04.

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

A kút Empty Re: A kút

Témanyitás by Kazura Kedd Dec. 01 2015, 16:35

-Úgy látom, hogy egyesek hasznot húznak abból, hogy idebent nem kell tartani a fogszuvasodástól. Rettegjen hát mindenki Haloween félelmetes szörnyétől, aki egész főhadiszállások édességkészletét tüntette el az utolsó morzsáig-tréfálkozom tovább.
Ezt követően újabb rendszerüzenet tájékoztat a sorok következő feladatunkról.
-Igazság szerint én sem, de annyira csak nem lehet nehéz-válaszolom Miunak, miközben átnézem az inventorymban feltűnő kellékeket.

Hmm, érdekes ez a végtelen jel a tökök és gyertyák mellett. Kíváncsi vagyok ki lehetne-e akasztani a rendszert valamilyen módon az előhívásukkal? Na de nem ezért jöttem, inkább maradjunk a szabályok mellett és érezzük jól magunkat. Mindenesetre ez a mennyiség tényleg azt feltételezi, hogy itt nem a minőség lesz a fő szempont, hanem a kreativitás. Na sebaj, hátha eszembe jut valami megoldás.
A korábbi beszélgetésünknek megegyezően Miu egyből neki is lát a tökök faragásának, így mire nekem bármiféle terv is körvonalazódik a fejemben, ő már kész alkotásokkal rukkol elő.
-Nem sok viszonyítási alapom van, így nyugodtan mondhatom, hogy ezek az általam eddig látott legjobb töklámpások.

A főhadiszállásunk felvillanyozása lenne a cél, de a mi esetünkben ez még a legnagyobb erőfeszítés mellett is annyit tenne, hogy erős fény jön ki egy kútból. Hacsak… Ideje egy kicsit a dobozon kívül gondolkodni.
-Mondd csak Miu, tudnál még ilyeneket készíteni? Csak kicsit többet? Elég, ha az egyszerű formáknál maradsz, lényeg a létszám. Van egy ötletem. Természetesen rád is számítok-címzem mondandóm  a rókajelmezes lányhoz is.
Közben én is leülök a földre és nekilátok a farigcsálásnak.
Természetesen nem a legdekoratívabb lámpás sül ki belőle, de a célnak megfelel. első próba
Amennyiben elkészül pár tucatnyi az inventorymba rakosgatom őket, majd a létra felé indulok.
-Légyszi folytassátok, én meg nekilátok a meglepinek. Lesni nem ér-mondom, majd egy széles vigyorral az arcomon otthagyom a két lányt.
Kilépek a kútból, majd szétnézek az azt körülvevő tisztáson.

Elvégre ráfoghajtjuk, hogy ez is a bázisunk része.
Ezzel az elhatározással nekilátok felállítani a tisztást körülölelő töklámpás oszlopokat. Némi viaszt használva erősítem őket egymásra és az egymástól egyenlő távolságú oszlopokból végül kört alkotok. Majd elszórtan a körön belül is helyezek el pár lámpást. Legalábbis ez lesz a cél, a megvalósításához persze többször is visszamegyek a kútba és besegítek a lámpások gyártásában is. Majd ha úgy érzem, hogy minden készen áll felinvitálom a lányokat is. Eddigre remélhetőleg már fényárban úszik a tisztás és megelégedve szemlélhetem meg a művem.
-Na, mit szóltok?

_________________
A karakter mondatai.
A karakter gondolatai.
Kazura
Kazura
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 356
Join date : 2015. May. 28.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

A kút Empty Re: A kút

Témanyitás by Kazura Szer. Feb. 10 2016, 23:25

Miközben a lányokkal a munkánk gyümölcsét csodáljuk a rendszer újabb feladattal örvendeztet bennünket. Kíváncsian olvasom végig az új feladatunkat, majd megvakarom a kobakom.
Huh, erre nem számítottam. Szóval elő kellene adnunk valamit. Annyira nem vagyok oda a rivaldafényért, még ha NPC-kről is van szó. Persze ott van a másik lehetőség is, de mások előadásába még annyira sincs kedvem belerondítani. Valamint az sem lenne valami jó, ha a miénket szabotálnák. Remélem a többiekbe szorult némi színészi véna.
-Mit gondoltok, mivel kéne próbálkoznunk?-érdeklődöm a kis csapat másik két tagjától, miután visszamászunk a bázisunk kényelmébe.
-Nekem nem fűlik a fogam mások előadásának elrontásához, de azt sem tudom miféle műsorral szolgálhatnánk a nagyérdeműnek. Az énekléstől inkább tartózkodnék, de ha nagyon megerőltetem magam valami kis versikét össze tudnék ütni vésztartaléknak. Most hirtelen ami eszembe jut az a pantomim, amit szintén még sohasem próbáltam úgyhogy valószínűleg elég mulatságosan mutatna, ami ugye a cél. Viszont ha bármelyikőtöknek van bármilyen más ötlete örömmel hallgatom és képességeimhez mérten segítek is benne.
Visszazuttyanok hát a kényelmes fotelbe, és várom a többiek ötleteit.

_________________
A karakter mondatai.
A karakter gondolatai.
Kazura
Kazura
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 356
Join date : 2015. May. 28.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

A kút Empty Re: A kút

Témanyitás by Yuuki Asuna Pént. Okt. 21 2016, 16:03

Míg Halloween Town többi főhadiszállása burjánzik az újdonságoktól, a Kút tulajdonképpen semmit sem változott. Leszámítva, hogy eltűnt a szép berendezés az alján. Nem éppen a legkellemesebb találkozóhely. Kissé távolabb is van a város nyüzsgő részétől. Egy biztos, ha valaki itt akar találkozni veled, nem akarja, hogy kihallgassák.

_________________
A kút 28inls0
Yuuki Asuna
Yuuki Asuna
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 267
Join date : 2015. Aug. 24.

http://suwun.deviantart.com

Vissza az elejére Go down

A kút Empty Re: A kút

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.