Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A boszorkány kunyhója

5 posters

Go down

A boszorkány kunyhója Empty A boszorkány kunyhója

Témanyitás by Yuuki Asuna Szer. Okt. 28 2015, 11:20

A boszorkány kunyhója 1zb6hps

A ködös erdőben nem kell mélyre menni, hogy megtaláljuk a kunyhót. Az építmény ugyan úgy néz ki, mintha csak összetákolták volna, és bármelyik pillanatban összedőlhetne, valójában viszont igen stabil. A Team Grimm főhadiszállása.

_________________
A boszorkány kunyhója 28inls0
Yuuki Asuna
Yuuki Asuna
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 267
Join date : 2015. Aug. 24.

http://suwun.deviantart.com

Vissza az elejére Go down

A boszorkány kunyhója Empty Re: A boszorkány kunyhója

Témanyitás by RenAi Szomb. Nov. 07 2015, 17:59

- This is Halloween.~ This is Halloween.~ Halloween, halloeween.~ Damm, dam dam dam dadadadamm~ - Csendült fel a köztudottan jól ismert dallam mind a kobakomban, mind pedig a ködös erdő mélyén az akjaim közül. Képtelen voltam visszafogni magam, és minek is tettem volna. Imádtam ezt az ünnepet, az ijesztgetést, a csínyeket és persze a sok-sok édességet. Remélem most is lesz sok finomság. *-* Lelkesen haladtam az utamon mikor megpillantottam a küldetés szinterét, vagy legalábbis a kezdő bázist.
Tudtam jól, Miri-chan az egyik társam lesz, meg még valaki akit ugyan nem ismerek de nagyon de nagyon kíváncsi vagyok már rá. Hmm Katami, vagy Kanumi... Kaguri? Vagy Kakami? Áhh megvan. Kanami! Tényleg. :3 Nos, tehát ott tartottam hogy benyitottam a rozoga kis házba, bejutottam, és még nem találtam ott senkit? Vagy csak elbújtak a kis csibészek? Hmm, szétnéztem, benyitottam a szekrényekbe, kerestem őket az asztal alatt, ágy alatt... Ha megtaláltam lebuktak, ha nem akkor bizony első lettem! :3 Tehát elsőként választhatok a ruhák közük kompromisszumuk nélkül. *-* bounce Meg is tettem, némi kutakodás után meg is találtam azt ami tetszik. Igen, egy olyat aminek köze ugyan nincs a témához, de cuki volt és amikor felvették. Ezt tuti nekem találták ki. *-* Elégedett voltam magammal. Ha időközben benyitott valaki gyorsan kapcsolva felpattantam az asztalra ahol pár ruha szanaszét volt teregetve a nagy válogatás után.
- Üdvözöllek titeket, a tökös csajok főhadiszálláson! Ne aggódjatok kedveskéim, tudom hogy ti is szeretnétek egy olyat mint amilyen az enyém, így már ki is készítettem a közös csapatjelmezünket. - Nyomtam a kezükbe egy hozzám hasonló jelmez szett-et. Majd elvigyorodtam.
- Nem kell szégyellősködni! Próbáljátok fel nyugodtan! - Biztattam őket lelkesen, mintha csak valami pom-pom lány lennék. :3
~ Mi leszünk a tökös csajok! Tök jó. <3~

És a jelmezeink. *-*

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

A boszorkány kunyhója Empty Re: A boszorkány kunyhója

Témanyitás by Mirika Vas. Nov. 08 2015, 15:18

Jó, hát nem volt nekem ehhez hangulatom. Vagyis hát amikor jött az ünnep és meghirdették az eventet, akkor ezt gondoltam, nyilván, hónapok óta az van, hogy ha megpróbálok kicsit kirúgni a hámból, az lesz belőle, hogy tök rosszkedvűen nézem azokat, akiknek jó a kedvük, és irigykedem rájuk. Szóval minek menjek el még egy ilyen bulira? Hát azért, hogy beöltözhessek! Ha volt valami jó ebben a bohóckodásban, az a cosplay volt, és csak azért voltam hajlandó bevállalni a dolgot és tenni még egy kísérletet a szórakozásra. Aztán a kedvem egyre lejjebb eresztett, ahogy elkezdődött a dolog, kaptam egy olyan csapatnevet a kezembe, amivel nem tudtam mit kezdeni. Grimm... még csak nem is tudtam kitalálni, mire jó, a legközelebb dolog hozzá, amire asszociálni tudtam, az a gramm volt. Aztán a főhadiszállásunk a létező leggázabb helyen volt, a ködös erdő nyákos, lehangoló atmoszférája kábé egy perc alatt kikészített. És akkor a hab a tortán, a pont az i-n, na az maga a főhadiszállás volt.
- Mi ez a lepukkant kecó? >.> - mérgelődtem szélesen gesztikulálva. Csak azért is erőszakosan nyitottam ki az ajtót, hátha leszakad a helyéről, de még ezt az örömet se tette meg nekem Rolling Eyes Volt viszont egy felpörgött Ai-chan, aki most kábé olyan volt, mint amikor gyalog sétálok az utcán, és jön mögülem a busz, és elkezdek sprintelni, hátha utolérem, de persze esélyem sincs felvenni a tempóját. Szóval így elrobogott mellettem, képletesen szólva.
- Tökös csajok... tökös... aha - pislogtam nagyokat, és fészpalmoltam egyet a szójátékon, amikor leesett. Máskor valószínűleg tök lelkes lennék én is, de most csak akkor tértem magamhoz, amikor a csajszi a kezembe nyomta a tök jó ruhákat. Merthogy tök jó ruhák voltak! Felcsillant a szemem, előjött belőlem a shopping tündér, és egymás után csodálkoztam rá a cuccokra, hogy ez milyen jó, meg az milyen jó, és aztán fel is vettem őket egyenként. Egyrészt tökre szexi volt, másrészt tökre passzolt a tökös témához, csak kár, hogy nem volt pink :/
- Na, jól áll nekem? :3 - kérdeztem cseppet sem diszkréten megpördülve, bemutatva a ruha előnyös tulajdonságait egy szempillantás alatt. Hát ezzel aztán annyi és olyan pasit fognánk, amilyet csak akarunk :3

ugyanaz a ruhám, mint Ainak :3
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

A boszorkány kunyhója Empty Re: A boszorkány kunyhója

Témanyitás by Kanami Vas. Nov. 08 2015, 22:13

Természetesen számítottam az eventre. Itt ünneplik, ott nem, szokások és hagyományok ide vagy oda, egy MMO-ban már pedig szinte kivétel nélkül megünneplik október végét rémisztő szellemekkel és sajátos küldetésekkel, esetleg különleges grafikával. Ez itt sem történt másként, bár kissé értetlenül álltam a csapatnév előtt, miszerint mi vagyunk a: Grimm. Bár legalább azt tudtam, mi az, pedig mifelénk nem feltétlen mesélik a Libapásztorlányt vagy a Babszem Jankót ugyanolyan formában, mint tennék azt a világ más részein, mégis belecsempészték a kultúránkba az elemeket sajátságos formában.  A Hófehérke még hozzám is eljutott, köszönhetően a Disneynek és hasonló nyugati nyalánkságoknak. Már ha ez alatt ezt kell értenünk. Ami egy ilyen event kapcsán nem feltétlen igaz. Ki tudja, mennyi másra is lehetne asszociálni a szóból.
Mindenesetre kitartóan haladtam a nagy rengeteg felé. Hogy ott aztán elvesszek, és bolyongásomnak egy kis házikó pislákoló fénye vessen véget. Beléptem hát a rozoga ajtón, és hangosan köszöntem.
- Jó estét adjon isten kegyelmednek, anyámasszony! - majd megtorpantam. Nem a földig érő szakállú, és ősz vén banya fogadott. Hanem két furcsán kihívóan öltözött lány.
- Ohh, rossz helyen járok. - pislogtam magam elé, de nem mentem ki az épületből. Hiszen mégis világosan tudtam, hogy igazából jó a hely. Már csak arról nem tájékoztatott senki, hogy a csapattársaim leszbikus boszorkányok. Mert hogy az egyik a másiknak mutogatta épp ingerlő látványt nyújtó fenekét, az biztos volt.
- Köhömm.. Én..én.. Hagyom Ő-Tökötöket.. mármint ŐHintóságotok, és..és.. Megkeresem Hamupipőkét.. Izéé. Vagyis..- kezdtem habogni, majd tekintetem harmadik tökjelmezre vetült. Arcom eltorzult a grimasztól, ami a sírás közeli állapotomat hivatott jelenteni.
- Ugye az nem az enyém? - kérdeztem vékony, még magamhoz képest is magas, cincogó hangon.
Kanami
Kanami
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 133
Join date : 2015. Feb. 10.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 12
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

A boszorkány kunyhója Empty Re: A boszorkány kunyhója

Témanyitás by RenAi Hétf. Nov. 09 2015, 19:29

Fel voltam pörögve de nagyon, hisz jónak ígérkezett ez az event, és a társaság is. Bár a harmadik harmadunkat nem ismertem legalábbis még, de csak reméltem hogy lány tagunk lesz, hisz akkor a tervem perfect lesz.
Miri-chan toppant be és le is rohamoztam. Aminek hatására fel is próbálta a ruhát, persze próbálta volna meg nem felvenni, tuti ráhúztam volna akkor is.
- Nagyon cukiii!! *-* - Válaszoltam és úgy vélem tényleg tetszhetett neki, ha meg is pördült benne, majd megjelent a harmadik tagunk is. *-*
- Szia. – Köszöntem neki, bár belém fagyott a szó a szövegétől…
- Én… én nem hiszem, hogy rossz helyen járnál. – Magyarázom, mielőtt sarkon fordulna… mert hangsúlyából ítélve aggodalmaskodni kezdtem.
- Ne, maradj csak… ugye te vagy Kanami-chan nem? Én Ai vagyok, ő Miri-chan, és te lehetsz a harmadik tagunk. A tökös csajok csak veled lehet teljes. – Lebegtettem meg a kezemben lévő ruhácskát.
- Izéé, persze! Meglásd tök jó lesz. Nagyon aranyosan fog állni rajtad. – És lelkesedésemben fel sem tűnt hogy netán akadhat valaki akinek ez az összeállítás nem tetszhet. Hisz olyan kis édeske.

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

A boszorkány kunyhója Empty Re: A boszorkány kunyhója

Témanyitás by Kanami Hétf. Nov. 09 2015, 20:56

Tök cuki. Tök jó. Tök vadászat.
- Tök gáz. - jelentettem ki ellentmondást nem tűrő hangon. Persze-persze, én sem így képzeltem el a bemutatkozást. De ez a ruha minden, csak nem cuki. Őméltóságomhoz egyáltalán nem illik ilyesmiben mászkálni. Egy szoknya nem érhet a térdem fölé, és a vállamat takarni kell. Ez a cipő fertelmes. És a narancssárga szín eleve ütközik az elveimmel.
- Mármint sajnálom, én.. én egyáltalán nem, de.. Szívesebben öltözök üvegcipellőnek, vagy ilyesmi. - próbáltam javítani a helyzetemen, és még undoromat is próbáltam leplezni, kevés sikerrel.
- Amúgy is túl kicsi vagyok hozzá, hogy jól álljon, ha jobban belegondolsz. Le is csúszkálna rólam, meg minden. De biztosan találunk itt valami nekem valót is. ^^
- És igen, Kanami vagyok, Örvendek! Elnézést a butára sikeredett találkozóért. Nem így terveztem. - sütöttem le tekintetemet. Mint a sütőtök.. De ha egyszer divat válság van, akkor az van, és kész! Még egy játékban is jól kell kinéznie az embernek, ha módjában áll, és nem monster kasztot választott. Kivéve persze, ha a fejlődés megköveteli, hogy az aranyunkat ne pazaroljuk ilyesmire. De mivel ezen az enventen nem kerül aranyba a ruha...
Kanami
Kanami
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 133
Join date : 2015. Feb. 10.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 12
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

A boszorkány kunyhója Empty Re: A boszorkány kunyhója

Témanyitás by RenAi Csüt. Nov. 19 2015, 11:49

- De.. nem iiiis.~ - Tört ki belőlem, meglehetősen gyerekesen a válasz, miközben Miri-chanra pillantottam segélykérően. Hmm... Kanami válaszán és bizonytalan kijelentésén elgondolkodtam, talán tényleg túlzásba estem... pedig... pedig olyan jó lett volna. Szóval ténylegesen elgondolkodtam, de két tök lányka mellett egy hamupipőke.... .____. Akkor már tényleg hülyén néznénk ki. QQ Na most mi legyen. Szerettem volna úgy csinálni hogy mindenkinek jó legyen, igen akár lemondanék erről a cuccosról is, de Miri-han sem volt ellene.... Az élet gonosz. ><"
- Hmm, ha csak ez a problémád a rendszer rád szabja a méretet. - Közlöm vele biztatóan, de nem erőltetve.
- Viszont nem akarok senkire sem kényszeríteni semmit, így ha nem hát nem... túlélem... valahogy... QQ - Egy kis önző gyerekes önsajnáltatás, majd hagyom hadd válogasson mindenki kedvére. Mert én megmaradtam egy Tök jó fej csajszinak. :3
- Én is örvendek, én Ai vagyok, ő itt mellettem Mirika-chan. - Mutattam be ha nem előzött meg. És mi sem, de az emberek és az ízlések különböznek, ez az event pedig a szórakozásról szól, nem másról. ^^

/Bocsánat a késésért! QQ/

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

A boszorkány kunyhója Empty Re: A boszorkány kunyhója

Témanyitás by Mirika Csüt. Dec. 03 2015, 18:36

Hmm... hát, odasomfordáltam az ajtó elé, ezzel elvágva a kiszabadulás lehetőségét a harmadik lány előtt, mielőtt eszébe juthatott volna valami olyasmi, hogy ő más helyet keres magának. Már csak az hiányzik, hogy mi itt szenvedjünk ebben a rozoga kalyibában, ő meg majd fel-alá flangál kedvére. Hmpf ˇ^ˇ
- Ai-chan, legyél határozottabb! Nem lesz itt semmi különcködés, Kanami-chan, te is ezt a ruhát fogod viselni, akár tetszik, akár nem! Ebben a buliban együtt vagyunk benne, tessék követni a csapatszellemünk! - szólaltam meg karba tett kézzel, ellentmondást nem tűrően, majd közelebb is léptem a csajszihoz, és ha kellett, lerángattam róla a ruháját, hogy Ai-chan felöltöztethesse. Ha ellenkezni akar, hát majd megcsikizem Rolling Eyes
- Ohó, rendszerüzenet! Küldetésünk van! - szólaltam fel a kis borítékot meglátva, és gyorsan meg is nyitottam az üzit. Szóval ki kell világítani a helyet? Hát, én legszívesebben felgyújtanám, de arra valószínűleg nem kapnánk sok pontot, szóóóvaaaal...
- Én csinálok egy tökfüzért, aztán felaggatom kívül, mintha karácsonyi égősor lenne :3 - jelentettem ki, majd le is vetettem magam az asztalhoz, és némi gondolkodás után nekiálltam farigcsálni ilyen minitököket, meg beléjük operálni a gyertyákat, meg összekötni őket valami színes szalaggal, mondjuk pirossal. És persze cicás arcokat vágtam a tökökbe, különféle érzelmekkel ellátva Rolling Eyes
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

A boszorkány kunyhója Empty Re: A boszorkány kunyhója

Témanyitás by RenAi Kedd Dec. 08 2015, 20:32

Láttam mire készül Miri-nyan, épp csak azt nem tudtam miként is reagáljam le. Így  a leállítás és sunyi belemenés között vacillálva követtem végig a lány tetteit, végül addig hezitáltam hogy belementem. .____.
- Csapatszellem.... - Ismételtem a lány után.
- Igen. Szóval... szóval kérlek te is vedd fel ezeket. - Nyújtottam át a ruhadarabokat.
- És ne aggódj, méretre fog igazodni, így nem fog kivillanni semmi olyan amit nem szeretnél. - Mosolyodtam el, majd hogy ne legyen veszve a játék és kedve is legyen a dolgokhoz hmm..  A nemrégiben talált tökfedő helyett egy tiarát nyújtottám át neki, mint egy koronát.
- Ha már hercegnő szeretnél lenni, akkor ennyivel hozzájáruhatunk. - Majd megköszörültem a torkom.
- Hime-sama. - Folytattam.
- Küldetés? - Pillantottam fel Mirikára. Majd én is megnyitottam a panelt.
- Ohh, szuper! - Csaptam össze a tenyerem, majd... gondolkodóba estem.
- Akkor én csinálok töklámpást, és madárijesztőket, meg... meg denevéreket. - Néztem körbe.
- Ezekből itt. - Mutattam pár ócska rongyra, és találtam pár papírt ollót, és mindent ami egy kis kreativitáshoz szükséges.
- Ha gondolja segíthet Hime-sama. - Persze hogy nem hagynám ki a buliból. Szóval meg is kérem a harmadik felünket hogy csatlakozzon akár hozzám, akár Miri-chanhoz.
- Vagy van valami egyedi elképzelésed Hime-chan? - Kérdeztem vissza egy kis habozás után.

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

A boszorkány kunyhója Empty Re: A boszorkány kunyhója

Témanyitás by Joey Chrome Hétf. Dec. 28 2015, 13:07

Megjöttem a cuccokkal, remélem észrevétlenül. Hol is kezdjem... Asszem bedobom az ablakban őket! Meg is záporozom őket a ragadós vattacukros rohadt gyümölcsökkel és zöldségekkel, a fűvel kombinált sárral, egészen addig, míg ki nem fogyok. Asszem betörtem pár ablakot, meg mintha valakit telibe találtam volna.
- EZ A HÁZ EGY ROZZANT TANYA, MEGDOBÁLTALAK RONDA BANYA! - Sipirc vissza, mielőtt észrevesznek!

_________________
A boszorkány kunyhója Karakter47

Adatlap|Bolt|NJK-k|Trófeák|Szoba

Színek:
Mesélés (olive), Joey (yellowgreen), Haru/Grifi (seablue), Ichiro/Ichi (peru), Eiji (slategray)
A boszorkány kunyhója Simple

Gyűjtögetés aktiválva lesz: 2019. 01. 01.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

A boszorkány kunyhója Empty Re: A boszorkány kunyhója

Témanyitás by RenAi Szer. Dec. 30 2015, 17:21

Meglepődtem, és meg is ijedtem amikor az első. És persze hogy ne venné észre az ember a másikat ha épp az ablakukat tördelik, és rohadt gyümiket dobálnak be. Több sem kellett, kirohantam és üldözőbe vegyem azt a vandált aki ilyen satnya trükkre vetemedik. Ez olyan gyerekes. De lényegtelen, majd jól megcsikizem, addig amíg ki nem csodulnak a könnyei. Jól megbüntetem majd az tuti. Tehát, már az első dobálózásnál kirohantam, megfeledkezve a többiekről, és a tökös szerkóm elég bátorságot adott ahhoz hogy könnyedén a nyomába eredjek. Úgy hiszem gyorsabb is lehettem mert gyorsan megpillantottam, és nyomkövetésemet felhasználva addig követem őt amíg el nem kapom. Vagyis az első tervem ez volt, de inkább kikémleltem melyik terület az aki ilyen aljas trükkökre vetemedik. ><" Így nem kiabáltam utána, de nyomon követtem, ameddig csak tudtam.

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

A boszorkány kunyhója Empty Re: A boszorkány kunyhója

Témanyitás by Joey Chrome Csüt. Dec. 31 2015, 13:11

Fúú, ezt megúsztam épp bőrrel! Very Happy Nem szerettem volna varangyos békaként leélni az egész életemet! Na vissza a Kriptához!

_________________
A boszorkány kunyhója Karakter47

Adatlap|Bolt|NJK-k|Trófeák|Szoba

Színek:
Mesélés (olive), Joey (yellowgreen), Haru/Grifi (seablue), Ichiro/Ichi (peru), Eiji (slategray)
A boszorkány kunyhója Simple

Gyűjtögetés aktiválva lesz: 2019. 01. 01.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

A boszorkány kunyhója Empty Re: A boszorkány kunyhója

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.