Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kripta

+2
Joey Chrome
Yuuki Asuna
6 posters

Go down

Kripta Empty Kripta

Témanyitás by Yuuki Asuna Szer. Okt. 28 2015, 10:19

Kripta 2dbuykm

Halloween Town temetőjének közepén áll ez a kripta. A Team Brainz főhadiszállása.

_________________
Kripta 28inls0
Yuuki Asuna
Yuuki Asuna
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 267
Join date : 2015. Aug. 24.

http://suwun.deviantart.com

Vissza az elejére Go down

Kripta Empty Re: Kripta

Témanyitás by Joey Chrome Hétf. Nov. 02 2015, 16:57

Halloween! \o/ Imádom a Halloween-t, mert bárkin lehet csínyt követni, s úgy, hogy azt gondolják, hogy te voltál az, nem én! \o/ Azonnal mentem is ebbe a Halloween Town-ban, ahol a Kriptához vezettek, s megmondták, hogy élőhalott a téma itt. Oké, benne vagyok! \o/ Még jó, hogy hoztam a szerelést, amit gyors fel is vettem, majd elbújtam egy szikla mögött, hogy az erre tévedőket jól megijesszem. XD Júj, de várom már, hogy sikítva rohanjanak el. XDD Tényleg, küldenek még ide valakit, vagy egyedül fogok egész éjjel itt állni, s feleslegesen várakozni? O.o Mert ha az utóbbi, valaki úgy agyon csapok, és pontosan éppen hogy lesz!

Jelmez részei:
- Smink
- Póló
- Gatya
- Cipő

_________________
Kripta Karakter47

Adatlap|Bolt|NJK-k|Trófeák|Szoba

Színek:
Mesélés (olive), Joey (yellowgreen), Haru/Grifi (seablue), Ichiro/Ichi (peru), Eiji (slategray)
Kripta Simple

Gyűjtögetés aktiválva lesz: 2019. 01. 01.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Kripta Empty Re: Kripta

Témanyitás by Asuka Kedd Nov. 03 2015, 22:25

This is Halloween, this is Halloween, Halloween, Halloween! *-* Csak egyszer Halloweeneztem életemben, azt is egy egyetemi bulin. Akkor szexi robotlánynak öltöztem. *-* A Gengszterek és Bulák partik is mindig jók voltak. Szóval, a cosplay fun, ha nem mindenféle kitalált rajzolt kariknak öltözöl be, annak sosem láttam semmi értelmét. Pedig sok ismerősöm csinálta.
Hogy idén mi leszek? Hát zombi, mi más! Surprised *-* Az összes többi csapat tetszett, bár van, ami picit jobban, mint a többi. Amikor meg megkaptam a sorsolást, hogy zombi leszek, azonnal kitaláltam, hogy pin-up girlnek öltözök. Csak... rothadó húscafatokkal.
Így aztán a városba érkezve megkeresem a kriptamiptát, hogy megnézzem, milyen ruhák vannak! *-* Előzőleg csak erre az alkalomra még a hajam is kiszőkítettem. Csak az avatarom csal, a júzerem meg lusta átszínezni, hiába pár gombnyomás photoshoppal. De akkor nem mondhatnám, hogy áj vók áp lájk dísz.
Szóval remélem, senki nem ijeszt meg. o.o Melleseg kicsit hűvös is van...

Ruha: http://www.polyvore.com/asuka/set?id=181213448
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Kripta Empty Re: Kripta

Témanyitás by Joey Chrome Szer. Nov. 04 2015, 16:22

Hú, jön valaki! *.* Na most jól becsokiztatom! X3 Megvártam egy sír mögött, míg elég közel lesz, majd elé ugrottam:
- CSOKIT VAGY ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!! D8 - ÚRISTEN, EGY IGAZI ZOMBI! D8 Hogy mi volt ezután, fogalmam sincs, mert összeestem, mint a Görög gazdagság. De legalább nem szétestem!

_________________
Kripta Karakter47

Adatlap|Bolt|NJK-k|Trófeák|Szoba

Színek:
Mesélés (olive), Joey (yellowgreen), Haru/Grifi (seablue), Ichiro/Ichi (peru), Eiji (slategray)
Kripta Simple

Gyűjtögetés aktiválva lesz: 2019. 01. 01.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Kripta Empty Re: Kripta

Témanyitás by Asuka Szer. Nov. 04 2015, 19:31

- Voaaah... de hisz még a sminkem sincs kész... o.o - hátrahőkölök a zaj hallattán, amit a lovag kelt. Ráadásul össze is esik szegény.
- Bröááááh... zombi vagyok! *-* Milyen hangot adnak ki a zombik szerinted? Suspect - kérdezem meg tőle, mert nekem fogalmam sincs. De tényleg. Soha egy zombis filmet nem láttam.
- Naaa, ne tessék nekem itt földönfutózni! Még ki kell sminkelnem téged! Te vagy az egyik csapimapitársim, ugye? *-* - felkanalazom a földről hármas súlyemeléssel, mert én ennyire izombi vagyok. Izombi, értitek.
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Kripta Empty Re: Kripta

Témanyitás by Joey Chrome Kedd Nov. 10 2015, 20:40

Nahát milyen ismerős a csaj hangja... O.o
- ilyesmi: Bloaaaaaaaa... - jött ki ájult állapotomból a válasz a kérdésére, miszerint milyen hangot kéne kiadnia. Majd felkapott, amire felébredtem, s valami olyasmit mondott, hogy ki kell engem még sminkelnie... Pedig az megvan. O.o Vagy elkentem az ijedtségtől? O.o
- Igen, a csapattársad vagyok... ^^" Joey vagyok, szia. ^^

_________________
Kripta Karakter47

Adatlap|Bolt|NJK-k|Trófeák|Szoba

Színek:
Mesélés (olive), Joey (yellowgreen), Haru/Grifi (seablue), Ichiro/Ichi (peru), Eiji (slategray)
Kripta Simple

Gyűjtögetés aktiválva lesz: 2019. 01. 01.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Kripta Empty Re: Kripta

Témanyitás by Jekatyerina Natashenka Pént. Nov. 13 2015, 07:56

-In your head, in your head, Zombie, zombie, zombie, Hey, hey!
Ha nyitva volt az ajtó, akkor előbb behajtotta, persze nem csukta be, mert megfelelő mennyiségű erőpontok nélkül úgy talán már nem sikerülne berúgni, így viszont sokkal menőbben érhetett be. Szóval ajtó berúg, becsörtet, majd végignéz a társain.
-Nebassz, elkéstem?! Most akkor pontot vesztett a csapat miattam? Hogy én aztán mennyire röstellem magam! Áá, ti vagytok? Szia cukifiú, hogy ityeg? Vagy az a részed már leesett? Asszem holtaknál már nincs vérkeringés, ezért is nem értettem soha a nekrofileket. Mondjuk azt beszélik, hogy a halál pillanatában működik, ezért is akasztják fel magukat akiknek nincs partnerük a fojtogatós szexhez. Egy egész wikicikk van erről a neten. Na de komolyan, még jelmez is kell? Na muti mit lehet találni!
Ezzel előrenyomult a szekrényhez, vagy a ládához, vagy akármihez ahol a ruha volt, és elkezdte kidobálni.
-Ti aztán rohadtul kreatívak vagytok mondhatom. Get it? RO-HAD-TUL kreatívak! Zombis izébe zombinak öltözni? Nemáá!
Ezzel felkapott és magára erőltetett egy falatnyi nadrágot, egy sportmelltartót pont ebben a gyönyörű színben, és persze az elengedhetetlen bőrkabátot nagyon kicipzározva. Ehhez jött a magas szárú katonai bakancs és az elmaradhatatlan zombiölő machete természetesen a lehető legfunkciótlanabbul hordva.
-Cukifiú, azt nem tudod véletlenül, hogy itt is vörösödik-e az indikátor, ha zombit írtok? A holtakat tulképp nem ölöd meg, szóval nem leszel gyilkos.
Jekatyerina Natashenka
Jekatyerina Natashenka
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 406
Join date : 2014. Aug. 21.

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Kripta Empty Re: Kripta

Témanyitás by Asuka Kedd Nov. 17 2015, 16:12

Joey, Joey...hát perszeee! *-* Emlékszem ám rá! Ő volt a hős lovag. Cool Bár biztosan most is nagyon hősies. Még akkor is, ha megijedt. Tőlem.
- Hát nem ismersz meg? Tényleg nem? *-* Raaawr! - élvezem ki a dolgot. Mwuhahahaha! Remélem, nem jön még rá egy darabig.
- Hé, hé, hé! Óvatosan azzal a machetével! Amúgy meg védett zóna, ki van írva. Razz A pin-up zombi pedig igenis, eredeti ötlet. Cool - nahát, egy Katja is. *-* Biztosan veszíteni fogunk. *-* De nem az a lényeg. Hanem az, hogy poén.
A kriptában egy kicsit hideg van, meg sötét is, de valahogy a hely hangulatához tartozik. Lerakom a lovagot, mikor meglátom, hogy küldetéshez kapcsolódó üzenetet kaptam. Meg valószínűleg mások is.
- Hümm, hümm, hümm... Tökfaragás! *-* Van valakinek italkeverése? Vagy a főzés is elég? Szeretnék egy Pumpkin Spice Lattét. Már három éve nem ittam. *-* - örömködök. Hűűű... Mondjuk imádok mindenféle csicsa dolgokat faragni is, a bűvészkedésem pedig szintén nem rossz a feladatnál. De lehet, szabotálni is el kéne menni...
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Kripta Empty Re: Kripta

Témanyitás by Jekatyerina Natashenka Kedd Nov. 17 2015, 16:22

-Óvatosan? Most mit óvatoskodjak? Az előbb mondtad, hogy védett területen vagyunk, akkor meg úgysem tudlak bántani. Nézd!
Kivonja kardját, majd öles léptekkel indul meg Asu felé.
-Meg különben is, még mindig nem vettél be a titkos vörös céhedbe, úgyhogy én most haragszom rád.
Közben lenyitja a feladatot, megáll amíg átfutja, majd még szélesebb lesz a vigyor a képén.
-Mi lenne, ha azt a szénaboglyát gyújtanánk fel, amit a hajadnak nevezel? Úgyis sárga, mint a tök, és mellé még kicsit megfaragom azt a tökfejedet. Még, hogy engem nem hívsz vissza, amikor jelentkeztem! Engem még soha sehonnan nem utasítottak el!
Ezzel magasba emeli a pengét, és megpróbál lecsapni.
Jekatyerina Natashenka
Jekatyerina Natashenka
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 406
Join date : 2014. Aug. 21.

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Kripta Empty Re: Kripta

Témanyitás by Asuka Kedd Nov. 17 2015, 16:29

Híííííííííííííjjjj... Túl sokat pofázik. Rolling Eyes Azzal nem sokat foglalkozok, hogy meg akar támadni a machetével, védett területen vagyunk. Úgyhogy valószínű, csak simán visszapattan rólam a penge. Ne már, ma nem ölni jöttem, nem akarlak sem téged, sem Joeyt felszabadítani. Sad
- Tudod, mennyit szenvedtem a hajammal, hogy olyan legyen az eventre, amilyen? Tudooood? T.T Úgyhogy ne nevizkézd szénaboglyának. Razz Különben meg elő a tökeiteket, remek ötletem van. Persze, ha nem akar valamelyikőtök inkább elnézni az Addams kúriába. Kicsit előre húztak. Rolling Eyes
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Kripta Empty Re: Kripta

Témanyitás by Jekatyerina Natashenka Kedd Nov. 17 2015, 16:35

-Annak nevezem aminek akarom. Mondjuk most ez kifejezetten előnyös szénaboglya, jobb mint ami általában szokott lenni a fejeden. De most én töketlenkedni fogok, és ha nem fogadod el most azonnal a jelentkezésemet, akkor úgy megfarigcsálom az összes tököt, hogy csak na!
Kidob egyet a sajátjai közül az egyik sírra, majd miszlikbe aprítja a macheteval.
-A tökök nem védettek, különben nem tudnánk őket faragni. Amíg nem fogadod el a jelentkezésemet, minden faragványra ez a sors vár, és talán még a kis lovag tökeit is megnyomorgatom. Mondd meg neki Joey, hogy vegyen be engem is! Nem szép dolog önzőzni, amikor olyan szépen kérem!
Jekatyerina Natashenka
Jekatyerina Natashenka
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 406
Join date : 2014. Aug. 21.

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Kripta Empty Re: Kripta

Témanyitás by Asuka Kedd Nov. 17 2015, 16:47

- Neee, csak a tököket ne! Sad - a szemem láttára aprítja miszlikbe a cukiságokat. És még csak pumpkin spice lattét se kapok belőle. Sad
- Feladom, zombivadász-chan, a tiéd... a döntésem. Sad Csak ne bánts a többi tököt. Sad - matatok gyorsan a panelben. A céhes rész már megváltozott, ugyanis már én vagyok a céhvezér, de erről Katjának még nem kell tudnia. Rolling Eyes Aztán ki kell találnunk, mi lesz Joeyval... Nem számítottam erre, no.
A procedúrát három másodperc alatt elintézem, nehogy Joey kukkoljon. Aztán mosoly, és elővarázsolok három poharat a semmiből.
- Ki kér kávét? *-* Hosszú lesz az éjszaka...
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Kripta Empty Re: Kripta

Témanyitás by Jekatyerina Natashenka Kedd Nov. 17 2015, 17:48

-Na! Azé! Így, így!
Katja nézegeti egy kicsit a paneljét, persze arra most látványosan ügyel, hogy Joey ne láthassa, hogy mit csinál. Most már céhtag, úgyhogy természetesen fontos neki a céhe inkognitóban tartása. Razz Majd odasomfordál Asu mögé, és halkan a fülébe súg.
-Azt a tetkó izét ugye te fogod nekem feltenni? Lehet olyan ribancrendszámos is popsi fölé?
Majd újra leellenőrzi a dolgait, és haptákba vágja magát újdonsült vezére előtt.
-Várom a parancsait, Asszonyom!
Jekatyerina Natashenka
Jekatyerina Natashenka
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 406
Join date : 2014. Aug. 21.

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Kripta Empty Re: Kripta

Témanyitás by Asuka Kedd Nov. 17 2015, 17:56

- Templom, holnap éjszaka. - súgok Katja fülébe, abban reménykedve, hogy Joeynak nincs hallgatózása, és nem foglalkozik ezzel az egésszel. Már nem szabadítok fel senkit sem csak úgy, válogatás nélkül. Mert egyszerűen nincs értelme. Vannak, akiknek tényleg jobb itt, és sosem tudnának visszailleszkedni a kinti világba. És vannak, akiknek Aincrad csak rosszat hoz.
- A terv a következő! Hármunk közül egy ember szabotál, méghozzá az Addams Rezidenciát, és Frankenstein laborját! Ketten pedig tökfaragásba és díszítésbe kezdünk. A tökökből tömegsírt készítünk, hogy stílusosak legyünk. Cserébe nem baj, ha nem túl szépek. És van nálam egy csillag kristály. - mutatom fel a kristályt. Szépen világít, valahogy hasznosítani fogjuk.
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Kripta Empty Re: Kripta

Témanyitás by Joey Chrome Szer. Nov. 18 2015, 15:19

Némá, jött még valaki! Nebasz, az a lány a pókos küldiről! O///O Mikor láttam, szégyenlős lettem, és piros, mint egy alma, főleg, mikor beöltözött, majd jött a kérdése, hogy mi lesz, ha zombit öl.
- Szerintem nem, de ha őt megölöd, az tuti, mert ő jelmezes játékos... - alig jött ki a számon, utána jött a tökök kegyetlen lemészárlása, meg a csajok mit suttognak? O.o Ááá, biztos valami csajos dolog, még jó, hogy nincsen hallgatózásom, mert lehet megvernének.
- Én kérek!^^ - jelentkeztem a kávéért, s ahogy ittam, a másik lány elmondta, hogy egyikünknek szabotálni kellene, a másik kettő tököket farag. S van egy szép Csillagkristálya. ^^

- Kell lopakodás ahhoz, hogy ne vegyenek észre szabotálás közben? O.o

_________________
Kripta Karakter47

Adatlap|Bolt|NJK-k|Trófeák|Szoba

Színek:
Mesélés (olive), Joey (yellowgreen), Haru/Grifi (seablue), Ichiro/Ichi (peru), Eiji (slategray)
Kripta Simple

Gyűjtögetés aktiválva lesz: 2019. 01. 01.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Kripta Empty Re: Kripta

Témanyitás by Jekatyerina Natashenka Szer. Nov. 18 2015, 15:23

Katja tiszteleg, majd ahogy Asu befejezte, azonnal Joey mellé húzódik, átkarolja jó közel hajolva az arcához.
-Neked biztosan van lopakodásod, kis lovag. Már be is lopakodtad magad a szívembe... kanosnyuszi
Jekatyerina Natashenka
Jekatyerina Natashenka
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 406
Join date : 2014. Aug. 21.

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Kripta Empty Re: Kripta

Témanyitás by Asuka Szer. Nov. 18 2015, 18:10

Aaaaaw, de cukik. :3 Biztosan együtt vannak.
- Nekem megfelel, ha Joey vállalja. Csinálnám én is, de azt hiszem, kell ide a kézügyességem, és szerintem Kat is szépen bánik a késsel. :3 Amúgy nem írta, hogy lopakodni kell. Elvileg az elég, ha a birtok mellé lépsz, és megdobálod tojással meg WC papírral. - szövegelek. Jobb, ha eldöntjük az elején, hogy mi lesz. Így a legegyszerűbb.
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Kripta Empty Re: Kripta

Témanyitás by Joey Chrome Szomb. Nov. 21 2015, 20:07

picit (nagyon) elpirultam a volt küldetéstársam megjegyzésén, s a másik lánynak is megfelelne, ha persze vállalom, hogy én legyek a szabotáló. Meg el is magyarázta, hogy mi kell és mi nem.
- Köszönöm. X.X Mellesleg szabad tudnom a neveiteket? Mert úgy emlékszem, még nem tudom. ^^"

//OFF: Hol tudok szabotálni?//

_________________
Kripta Karakter47

Adatlap|Bolt|NJK-k|Trófeák|Szoba

Színek:
Mesélés (olive), Joey (yellowgreen), Haru/Grifi (seablue), Ichiro/Ichi (peru), Eiji (slategray)
Kripta Simple

Gyűjtögetés aktiválva lesz: 2019. 01. 01.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Kripta Empty Re: Kripta

Témanyitás by Asuka Szomb. Nov. 21 2015, 21:51

OFF: bármelyik üres topicban Halloween Townban. Többi infó itt.
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Kripta Empty Re: Kripta

Témanyitás by RenAi Vas. Jan. 03 2016, 22:12

/Off.: Akkor itt folytatjuk Joey. :3/

Csupán feladatot teljesít tudom. De akkor is... >< Miféle módszer az amit csinált, az hogy rongál még okés, de hogy az ablakot betörve dobálja meg a lányokat az már nem. ˇ^ˇ Szerencsére én nem kaptam belőle, de a tökös csajokat nem bánthatja más csak.. nos szóval senki. ><" Pont ezért a csoportom védelmében indultam meg hogy megleckéztessem, a kis Joey-sant. Találkoztam már vele, egy régi küldiben. Amit tudok hogy van nyomkövetése. Nos azóta már nekem is. ^^ Így végig osonva, magamhoz képes osonva, tehát tökéletesen és zajosan csörtetve, még az udvaron utolérem mielőtt bentebb tudna húzódni. :3 Tehát bemérve a célpontot hármas akrobatikám segítségével a magasba ugrok, majd egy szaltóval, és egy leterítő mozdulattal a földre tarolom, elég ügyes vagyok. Persze nem ügyelek arra hogy észrevehetnek, ez most egy ilyen event így már a magasból kiáltva el magam:
- Megvaaagy!~ - Mondatott harsogva, teperem földre, onnantól már két fázisban sikerül is a tervem, tehát jöhet a móka és az Ai féle megleckéztetés. :3

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

Kripta Empty Re: Kripta

Témanyitás by Joey Chrome Hétf. Jan. 04 2016, 16:52

Ez az, vissza jutottam! \o/ S senki nem harapott meg vagy változtatott át ronda békává! \o/ Már majdnem odaértem, mikor hirtelen hallom, hogy Megvaaaagy~!
- Hö? - odanéztem hülyén a hang irányába, s PUFF! Valami elkapott! S meg is van, ki ez! Az egyik lány egy régi küldiből! Asszem RenAi!
- Öhm... Szia, ezer éve nem láttalak! ^^" - ugye nem volt a boszorkány házban? D8

_________________
Kripta Karakter47

Adatlap|Bolt|NJK-k|Trófeák|Szoba

Színek:
Mesélés (olive), Joey (yellowgreen), Haru/Grifi (seablue), Ichiro/Ichi (peru), Eiji (slategray)
Kripta Simple

Gyűjtögetés aktiválva lesz: 2019. 01. 01.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Kripta Empty Re: Kripta

Témanyitás by Asuka Szer. Jan. 27 2016, 11:37

- Asuka vagyok! Hát nem emlékszel? - *mosolygok.rá a.srácra, mielőtt elbúcsúzik. Tudom, hogy hatásos a.sminkem, meg most a hajam is más, de azért no... így aztán nekiállok.a.faragásnak, minél többet megcsinálok, annál jobb. Nem gondolkozom azon, hogy szép legyen, sőt, minél rondábbak, annál jobb. Az egészet úgy formázom meg, hogy egy hullahegy kompozíciót alkossanak, a kripta előtt. A tökök belsejét hányásnak "álcázom", és mindnek a.közepébe cuki mécsest gyújtok. :3 Mennyiség a minőség felett, ma ez a mottóm. Minél több van belőle, annál fényesebb lesz.
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Kripta Empty Re: Kripta

Témanyitás by RenAi Pént. Márc. 04 2016, 20:53

Természetesen széles és boszorknyos vigyorral támadtam le a fiút. Ügyelve arra hogy azért nagyon ne sérüljön meg, de megkapja ami jár. ^^ Szóval, nem foglalkoztam azzal hogy meglepődött, még örültem is neki, így nagyobbat puffantunk. Vagyis csak ő, én ráestem, így megúsztam a pixelkarcokat. ^^ Felismert, legalábbis azt hiszem, így egy vidám válasszal fogatam.
- Igen, és ideje ezt bepótolni egy kis bosszúval. ^^ - Vigyor, majd elkezdtem csiklandozni ahol épp értem, a hasát, hónalját, lábát. Mondom ahol épp sikerült csikizónákat találnom és nem is hagytam abba amíg nem könyörgött érte hangosan, vagy amíg be nem pisilt. Na jó, a második itt nem fordulhat elő, így marad a az első. :3

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

Kripta Empty Re: Kripta

Témanyitás by Atoru Hétf. Okt. 31 2016, 19:51

Szia Yuuki!

Téged kaptalak bónusz feladatként, én pedig megpróbáltam a lehető legtöbbet megtenni, hogy minél zombisabban nézz ki. Remélem, tetszeni fog. :3

Kinézet:

_________________
Kripta Angel_beats___yui_and_hinata_quote_by_mikasatifavermilion-d6die8z
If you wait until you can do everything for everybody, instead of something for somebody you'll end up not doing anything for anybody.

Atoru
Atoru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 958
Join date : 2013. Nov. 04.
Age : 25
Tartózkodási hely : Friben/Nyster

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Kripta Empty Re: Kripta

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.