Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Csapataréna] Yuuki&Ai vs Tachi&Katha

+2
Tachibana Makoto
Kurokawa Yuuki
6 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

[Csapataréna] Yuuki&Ai vs Tachi&Katha - Page 2 Empty Re: [Csapataréna] Yuuki&Ai vs Tachi&Katha

Témanyitás by Tachibana Makoto Szomb. Nov. 21 2015, 17:03

Ai-chan valamivel ragaszkodóbbnak bizonyult, mint arra számítottam. Az ereje meglepett annyira, hogy nem tudtam teljesen kiszakítani magam a szorításából, mi több, ki is billentett az egyensúlyomból, mielőtt ellen tudtam volna tartani a saját súlyemelésemmel, így azzal a lendülettel a földre is rántott. Ez nagyon nem volt nyerő kezdés, ha fogva tart, akkor tudja hol vagyok, és ha ő tudja hol vagyok, akkor a másik lány is tudni fogja. Azonnal kutatni is kezdtem Yuuki-chan után, azonban hiába néztem körbe, vagy próbáltam érzékelni a jelenlétét, se vizuálisan, se jártassággal nem sikerült rátalálnom. Szőrén-szálán eltűnt, ami minimum különös volt, de legfeljebb annyira foglalkoztatott, hogy felvontam a szemöldököm.
- Nahát, miért sürgeted ilyen türelmetlenül a nászéjszakát, hercegnőm? :] - kuncogtam, arra utalva, hogy mindketten fekvő pózban kötöttünk ki. Ai-chantól nem tartottam, tisztában voltam vele, hogy nincs lehetősége sebezni, így ha a másik lány nincs jelen, nem volt okom rá, hogy elengedjem. Sőt, így épp ellenkezőleg alakult, kicsit birkózással igyekeztem úgy fordítani, hogy a hátát könnyen elérhesse a mögötte settenkedő csapattársam, és bevihesse a szúrásait.
- Tudsz róla, hogy sötétben is gyönyörű vagy? :] - kérdeztem, ha minden jól ment, akkor most már alatta fekve, és ahogy ő fogott az előbb, most én is szorosan öleltem őt. A ruhája megakadályozta, hogy különösebben szemtelen lehessek, de annyira azért voltam élelmes, hogy kipiszkáljam a fegyverem és megpróbáltam felvágni vele a szoknyát, meg vele együtt valószínűleg a lábát is, ugyanis ebben a helyzetben nem igazán lehetett pontosan... "célozni".

Közönséges támadás, szoknyahasítós :]
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Csapataréna] Yuuki&Ai vs Tachi&Katha - Page 2 Empty Re: [Csapataréna] Yuuki&Ai vs Tachi&Katha

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Nov. 21 2015, 17:03

The member 'Tachibana Makoto' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Csapataréna] Yuuki&Ai vs Tachi&Katha - Page 2 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Csapataréna] Yuuki&Ai vs Tachi&Katha - Page 2 Empty Re: [Csapataréna] Yuuki&Ai vs Tachi&Katha

Témanyitás by RenAi Hétf. Nov. 30 2015, 13:28

~ A véremet szívja… a véremet szívjaa.. a véremet szívjaa.. csak a véremet szívjaaa…. ~ Tudatosítanom kell magamban hogy nem kell az ilyen megszólalásokra reagálni. ˇ^ˇ És nem is olyan rég tanultam ezt meg, bár… alkalmazni is… ><” Baromi nehéz. QQ  És hiába keresem és kérdezek, hiába lesem a térképen kezdve ott hogy alig látok az orromig Yuukit nem találom. Csak nem megsértődött, megharagudott rám amiért nem álltam ki mellette?... Igen ettől félek leginkább, hogy ezért tűnt el… De majd beszélnem kell vele, ki kell majd engesztelnem valamivel. Viszont így ez a játék, ketten egy ellen, úgy hogy nekem támadásom is alig van… Ez így nagyon nehéz lesz, főleg hogy nem ismerem egyikük képességét sem, meg semmit sem tudok róluk szinte. Az élet olyan nehééz.~

Rátartottam a fiúra, jobb híján ez az öltet tűnt a legésszerűbbnek, ha magamhoz láncolom, és akadályozom a mozgásban. Viszont ő sem hagyta magát, rögtön felé reántott, amire kapcsoltam hogy akkor a hátam védtelen lesz. Megkíséreltem… élő pajzsnak használni, és lendíteni magunkon, fordítva a kockán, de nem sikerült valamiért… Inkább csak egy hibálózást eredményeztem, de máris éreztem a nyomást a testemen, és a páncélom megcsappant… Mire jött Tachi is, valahogy elővette a fegyverét, ami vörösen világított. Ezt jó tudni! Majd ő is rám támadt.
- Heej… Yuuki! Nem erről volt szó! De ez így igazságtalan. QQ – Kiáltom el magam a két csapás után, de attól félek magamra maradtam… Egy dolgot azért még kipróbáltam. Arra gondoltam hogy fegyverkezelés bónusz osztok magamra, de még nem. Most még nem... Egyelőre kivárok egy picit.

Angelica:27; Képesség -7
Tachi: 64


Páncél:13
Élet:445
Gyűlytöt pont:53.5

Spec item által való pont levonás:
Kristály pajzs: Felfog 2 pontot amíg tart a pajzs.
Gyémánt mellvért: Ha valaki megsebez akkor plusz 10%-al több sebzést kapsz, viszont az eredeti sebzésnek a tíz százalékát az ellenfél is elszenvedi.
Tehát: Angelica: 2.7 azaz három pont sebzés többlet Ainak, és élet vesztés neked.
Tachi:6.4 azaz hat pont többlet sebzés rám ütve, és 6 pont mínusz neked.

/Angelica a képid nem teljesen tiszta, és nem akarok kötekedni de ha ez az ami az adatlapodon van ott úgy írtad hogy szavakkal kell aktiválni, ez nem történt meg, de levontam... Meg mindig csak egyszer dobjak halálkoronát vagy hogy?/ /

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

[Csapataréna] Yuuki&Ai vs Tachi&Katha - Page 2 Empty Re: [Csapataréna] Yuuki&Ai vs Tachi&Katha

Témanyitás by RenAi Hétf. Nov. 30 2015, 13:42

Koronaaa! Téged választalak! Crying or Very sad


A hozzászólást RenAi összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Nov. 30 2015, 13:42-kor.

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

[Csapataréna] Yuuki&Ai vs Tachi&Katha - Page 2 Empty Re: [Csapataréna] Yuuki&Ai vs Tachi&Katha

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Nov. 30 2015, 13:42

The member 'RenAi' has done the following action : Kockadobás

'2 oldal halál/korona' :
[Csapataréna] Yuuki&Ai vs Tachi&Katha - Page 2 4766591541_a6962e6ebb_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Csapataréna] Yuuki&Ai vs Tachi&Katha - Page 2 Empty Re: [Csapataréna] Yuuki&Ai vs Tachi&Katha

Témanyitás by Cardinal Hétf. Dec. 07 2015, 13:52

Katha jönne, de jelezte a hosszútávú hiányzását. Folytatjátok kettesben, vagy zárjam?
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Csapataréna] Yuuki&Ai vs Tachi&Katha - Page 2 Empty Re: [Csapataréna] Yuuki&Ai vs Tachi&Katha

Témanyitás by Tachibana Makoto Kedd Dec. 22 2015, 15:17

Aki látott már harcolni, az tudja, hogy szívesen folyamodok piszkos módszerekhez. A nemes, tisztességes küzdelmet a gyengék találmányának tartottam, egy igazi háborúban minden eszközt meg kell ragadni, ami a csata, és ezáltal a háború megnyeréséhez vezethet. Ezekhez pedig nem csak feltétlenül bizonyos támadások vagy bizonyos körülmények megteremtése tartozott, sőt, ezek valójában vajmi keveset számítottak. Az ellenség demoralizálása, a pszichológiai hadviselés sokkal nagyobb kárt tud okozni, mint bármi más. A jelenlegi helyzetet tekintve hiába értem el, hogy előnyös körülmények között küzdhessünk, ha Ai-chan és Yuuki-chan végig képes lesz teljes összpontosítással harcolni ellenünk. Habár Yuuki-channal talán már nem kell törődni...
Lányok ellen persze a legtriviálisabb módszer a zavarba ejtésük, és ha hajlamosak voltak rá, akkor miért is ne aknáznám ki a lehetőségeimet? Ai-chan amúgy is nagyon ragaszkodott hozzám, ami egyébként érthető volt, hiszen ezzel megkönnyítette mindkettejük dolgát, vagyis megkönnyíthette volna, ha Yuuki-chan nem tűnt volna el, mint az éjfekete kobold a sötétségben. Apropó, úgy éreztem, hogy az én társam aktuális akciója is mintha késett volna, és hiába kerestem fél szemmel a lányt, nem láttam. Yare-yare, ilyen egy megbízhatatlan csatlóst...
- Azt hiszem Yuuki-chan és Katha-chan egymásra találtak :] - osztottam meg egy lehetséges alternatívát. Talán az egyetlent, ami életképes magyarázatául szolgált annak, hogy voltaképpen egyedül maradtunk. A látásom még nekem se volt mindenható, ha túl messze harcolnak tőlünk ők ketten, akkor még én sem fogom őket észrevenni ebben a sötétségben.
- Szóval szerinted, ha már így alakult, mit csináljunk? Kettesben, a sötétben, egymáson fekve... :] - vigyorodtam el, kardom halvány fényében még láthatta is a szemtelen félmosolyomat, ami rám annyira jellemző volt. Akár ő törekedett rá még mindig, akár nekem kellett hozzá megtennem a megfelelő lépéseket, de ha már így alakult, igyekeztem a lány fölébe kerekedni, és a lábaira telepedni, ha alám kerül, és persze folytatni a szoknyája felbontását, amíg el nem pixeleződik végre, nulla tekintettel az ő testi épségére.

Véget ért a Füst Kristály hatása.
HP: 175/175
P: 228/240
CSP: 45/150
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Csapataréna] Yuuki&Ai vs Tachi&Katha - Page 2 Empty Re: [Csapataréna] Yuuki&Ai vs Tachi&Katha

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Dec. 22 2015, 15:17

The member 'Tachibana Makoto' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Csapataréna] Yuuki&Ai vs Tachi&Katha - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Csapataréna] Yuuki&Ai vs Tachi&Katha - Page 2 Empty Re: [Csapataréna] Yuuki&Ai vs Tachi&Katha

Témanyitás by RenAi Csüt. Dec. 31 2015, 00:10

Kellemetlen helyzet volt ez így is, és javarészt magamnak köszönhettem… Amibe belegondolni szintén nem volt egy élvezetes dolog. De mi mást tehettem volna, hisz nem láttam semmit sem, magam sem tudom hogy mehettem bele egy ilyen játékba. Oké hogy kihívás, de ez nem az… ez öngyilkos merénylet. ><” De már felesleges ezen agyalnom, Yuukit szólítgattam, jelezvén a lánynak hogy a fiút fogva tartom, és ugyan jobb lett volna Kahat lefognom, de ennyire futotta csak, a tervem annnyi volt hogy Yuuki támadja őt, engem meg a többiek, ha tudok healelem yuukit, de lefogom Tachit, és szépen lecsipegetjük, majd jöhet a másik lány… De nem történik semmi sem. Csupán szorongatom a fiút, és figyelmem nagy részét arra szánom hogy ne eresszem el. Azzal pedig számolnom kellett hogy ő lát, tehát hiába próbálnám megkötözni mint Daneet, így nem lenne jó, pedig az ostorom most is kéz közelben van, viszont Yuuki…
- Yuuki!... – Ismételtem meg a nevét, majd megkaptam Tachitól a választ…
- Attól tartok én is. – Feleltem kelletlenül, majd a mondata folytatását… először csenddel fogadtam, majd amikor elérte a hatását. Akkor ütöttem, rúgtam csíptem haraptam…. ><” Minden ami csak kijutott… és persze elengedtem… : Roll: De azt hittem távol leszáll majd rólam és távolról akar majd támadni valahogy… kihasználva hogy én nem látok és ő igen… De nem ez történt ellenben felém kerekedett, ha jól értelmeztem rám nehezedett hogy ne tudjak menekülni, és persze valahogy fel sem fogtam hogy megtehetem. Megrémültem. Majd most tűnt csak fel hogy mit is csinál… az életpontjaim csökkentek, majd a rajtam lévő ruha egy-az egyben elpixeleződött. Persze hisz csak sima általános itemnek számít. Persze csak a loli ruha amit azért húztam magamra hogy ne látszódjanak alatta a felszereléseim. Mák hogy azok nem pixeleződnek el… elvileg. Vagyis eddig még nem pixeleződtek el egyszer sem…
- Szemét vagy!... – Jelentem ki dacosan, mindeközben kezdtem észhez térni… Persze nem támadtam vagy ilyenek… De annyi maradt bennem hogy az ostorom után nyúljak.

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

[Csapataréna] Yuuki&Ai vs Tachi&Katha - Page 2 Empty Re: [Csapataréna] Yuuki&Ai vs Tachi&Katha

Témanyitás by Tachibana Makoto Csüt. Jan. 07 2016, 17:49

Ami azt illeti, kiszabadultam. Mondhatni, a szavaim hatottak, szóval minden bizonnyal zavarba jött a kis hölgy, ahogy annak lennie kellett. A legtöbb lány így reagál, ha valami hasonlót teszek, ebben nem volt semmi meglepő, és egy harc közben részben az is volt a célom, hogy elérjem ezt a reakciót. Csökkenti a koncentrációs készséget, kapkodóvá és kiszámíthatóvá teszi őket. Úgy is lehet mondani, hogy ez a nők egyik gyenge pontja, én pedig vagyok olyan... szemtelen, hogy maradéktalanul kihasználom :] Itt persze nem egészen ez volt a helyzet, hiszen számomra semmit sem jelentett az, hogy a lovag kollégám most éppen sebezhető volt. Nem volt esetleges támadása, amit elhibázhatott volna, hiába ütött, rúgott, csípett, harapott, egyetlen egy páncélt sem veszítettem. Csak akkor, amikor én vágtam a virtuális húsát, hála a vértjének, azonban ez elenyésző sérülés volt. Ai-chan esetében az egyetlen célja az volt a tettemnek, ami valójában történt: hogy zavarba hozzam a lányt. Hogy láthassam ezt az esendő oldalát, megcsodáljam, és aranyosnak találjam, vagy netalán tán előhozzam a csípős válaszokat belőle, a merev elutasítást, a hisztit, akármit. Élni kívántam látni őt, megismerni egy szeletét a személyiségének. Elméletileg barátok voltunk, hiszen alkalmanként jól éreztük magukat egymás társaságában, gyakorlatilag én nem hiszek abban, hogy létezik barátság férfi és nő között. Ezt csak azok mondják, akik végtelenül naivak, vagy túlságosan nyámnyilák, és elfogadják, ha egy nő nem akar tőlük semmit, de ahhoz, hogy a kiszemelt préda mellett maradhassanak - hogy ilyen csúnyán fogalmazzak -, megalkotják ezt a kifogást. Én sosem kívántam ebbe a hibába esni, ugyanakkor volt, amikor tiszteletben tartottam a nő döntését. Azokban az esetekben viszont látszott, hogy az égvilágon semmiféle vonzalom nem alakult ki. Ai-chan azonban... az ő extrovertált személyisége igényelte a figyelmet, akár az enyémet is.
Most tehát kiszabadultam a szorításából, de nekem eszem ágában sem volt távolodni tőle. Tisztában voltam vele, hogy nem vagyok veszélyben, ha mellette maradok. Nem jelentett előnyt, hogy én jól látok a sötétben, ő pedig valószínűleg nem. Elég közös harcunk volt már, hogy ismerjem a képességeit, többé-kevésbé. Ez pedig igaz lehetett a másik irányban is. A ruhája végül megadta magát, előbukkant a felszerelése, mely eddig takarásban volt. Nem működött a stratégiájuk, ellenem ennél magasabb szintű okosságokat kell találni :]
- Igazán köszönöm a dicséretet :] - feleltem, miközben megragadtam a csuklóját, mely fegyver után tapogatózott. Csak hogy jelezzem, odafigyelek arra, amit csinál - Ezt vehetem elutasításnak? Mondd csak, te mit csinálnál így, kettesben? Mert hát ismerjük be, máskülönben ez egy rendkívül unalmas küzdelem lesz: én ütlek, te pedig állod, és reménykedsz benne, hogy elég pontot tudsz összegyűjteni ahhoz, hogy letörd a páncélom és az életem felperzseld... Csakhogy hozzád hasonlóan én is tank vagyok. A lehető legrosszabb felállás számodra, túl sok pontom van. Nincs semmi esélyed a győzelemre egyedül - közöltem vele a nyers igazságot. Ez a harc már azelőtt véget ért, hogy elkezdődött volna, így pedig határozottan unalmas volt csak küzdeni egymás ellen. Lám, újra beleszúrom a lábába a kardom, ha nem ficánkol eléggé, és még nagyobb sebet ejtek az életcsíkján, mely már most is fogyatkozik.

Szimpla támadás újra. Elszámoltam az előző körben a CSP-met, mostantól a helyes értéket számolom :] Kettő vagy afelett 64 sebzést kapsz.
HP: 175/175
P: 228/240
CSP: 29/150
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Csapataréna] Yuuki&Ai vs Tachi&Katha - Page 2 Empty Re: [Csapataréna] Yuuki&Ai vs Tachi&Katha

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Jan. 07 2016, 17:49

The member 'Tachibana Makoto' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Csapataréna] Yuuki&Ai vs Tachi&Katha - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Csapataréna] Yuuki&Ai vs Tachi&Katha - Page 2 Empty Re: [Csapataréna] Yuuki&Ai vs Tachi&Katha

Témanyitás by Cardinal Szomb. Jan. 23 2016, 22:01

Bőven letelt a határidő, lezárom a párbajt. Egyedül Tachi kap jutalmat, 90 exp és 240 arany jár neki. Legközelebb 2016.04.17. után küzdhettek meg.

Katha/Tachi: +30 pont
Yuuki/RenAi: -20 pont
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Csapataréna] Yuuki&Ai vs Tachi&Katha - Page 2 Empty Re: [Csapataréna] Yuuki&Ai vs Tachi&Katha

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.