Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kazura szobája

2 posters

Go down

Kazura szobája Empty Kazura szobája

Témanyitás by Kazura Szomb. Júl. 18 2015, 00:03

A szobába lépéskor egyből szembetűnő a domináns kék szín. A hatalmas franciaágy, a kényelmes plüssfotelok, a szőnyeg, a függönyök, mind-mind kékek. A szoba ablaka ugyan a céh belső kertjére néz, a függönyök azonban szinte mindig el vannak húzva, ezért a helyiséget a mesterséges kék fény által keltett félhomály uralja. Ezt a falba rögzített gyertyakristályokon kívül a kék lávalámpák biztosítják. A szoba bútorzata az említetteken kívül, egy íróasztal és a hozzá tartozó forgószék, valamint pár polc és egy éjjeliszekrény természetesen a kék szín különböző árnyalataiban.

képek:

_________________
A karakter mondatai.
A karakter gondolatai.
Kazura
Kazura
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 356
Join date : 2015. May. 28.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kazura szobája Empty Re: Kazura szobája

Témanyitás by Danee Szomb. Aug. 22 2015, 22:24

Már egy ideje az eszemben volt, hogy megemlítem neki, csak valahogy sose voltunk mindketten "otthon", üzenetet is küldhettem volna, de nem volt annyira sürgető a dolog, és volt hogy csak simán kiment a fejemből.
De most szerencsém volt, épp a bepakolással foglalatoskodtam amikor hazaért. Sietve hagytam hátra mindent, aztán bekopogtam a szomszédos ajtók egyikén, azon amelyik mögött az ő szobája rejtőzött
Kopp-kopp
- Danee vagyok, meg kéne beszélnünk valamit, ha zavarhatlak egy pár pillanatra! - mondtam fennhangon, remélve, hogy odabentről még hallható a hangom.
És vártam türelemmel az tulajra

_________________
I'MMORTAL
#A32F42


"Erdőn át, hegyen át" - bónusz: 7


"A barátnőm azt mondta a múltkor az ágyban, hogy pedofil vagyok. Azt válaszoltam: Nagy szavak ezek egy kilenc éves kislánytól!"
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Kazura szobája Empty Re: Kazura szobája

Témanyitás by Kazura Vas. Aug. 23 2015, 03:56

Az arénában tett újabb látogatásom után rám fért egy kis pihenés, így a Hazatérés Kristályomnak köszönhetően hamarosan a céhház előtt találtam magam. Utam egyenesen a szobámba vezetett. Elterültem a franciaágyon és lehunytam a szemem.
Hát ez nem egészen úgy alakult mint terveztem, de a győzelem az győzelem. Ráadásul egyből a kilencedig helyig ugrottam vele? Egy kicsit talán túlzás, de ki vagyok én, hogy a pontozási rendszert bíráljam? -mosolyodtam el.Azért még bőven van hová fejlődnöm, nem hagyhatom, hogy ez a győzelem a fejembe szálljon. Lassan ideje lenne a boltot is beindítani, van még bőven teendőm szóval elég lesz a lazsálásból.
Mielőtt azonban bármi máshoz láthattam volna kopogtak az ajtómon.
-Persze, gyere csak be nyugodtan-pattantam fel és nyitottam ajtót a céhvezérnek.
-Helyezd magad kényelembe-mutattam a fotelok felé, majd én is lehuppantam az egyikbe.
-Miben segíthetek?

_________________
A karakter mondatai.
A karakter gondolatai.
Kazura
Kazura
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 356
Join date : 2015. May. 28.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kazura szobája Empty Re: Kazura szobája

Témanyitás by Danee Csüt. Aug. 27 2015, 22:54

- Csak egy percre zavarnék - szabadkoztam
- Oh, micsoda szobád van! - néztem szét ámulva
- Azta kék mindenségit neki! - rikkantottam el magam, meglapogatva párszor Kazura hátát is
- Köszönöm - s elfogadva az invitálást magam is kényelembe helyezkedtem egy másik fotelben
- Szép-szép - tekertem a nyakamat a szobát vizslatva - ez a fotel meg kifejezetten kényelmes!
- Na de hogy a tárgyra térjek: tettem ki egy felhívást kazamatázásra, és szeretném, ha te is velünk tartanál, ha csak nincs kifogásod ellene. Na már most ez egy magasabb szintű hely, olyan magamfajtának való, szóval a jelenlegi szinted kevés lenne hozzá.
- De van megoldás! - emeltem fel a hangom, no meg a mutató ujjam a levegőbe
- Kevesen tudják, bár nem olyan nagy titok: van a városban egy Kiképzőtiszt névre hallgató NPC, akinél meg tudod emeltetni a szinted 10esre, vagy akár 20asra is. Én már anno teszteltem: működik. Persze van némi hibája: az expedet nem növeli és csak a pontok 4/5ét kapod meg, nagyobb tierű cuccokat sem fogsz tudni felvenni, míg az expéd meg nincs hozzá. A hiányzó pontokat is csak akkor kapod.
- Szóval szintet kapsz, amivel beléphetsz, és elég pontot, hogy ne legyenek nagy nehézségid
- Mit szólsz hozzá?

_________________
I'MMORTAL
#A32F42


"Erdőn át, hegyen át" - bónusz: 7


"A barátnőm azt mondta a múltkor az ágyban, hogy pedofil vagyok. Azt válaszoltam: Nagy szavak ezek egy kilenc éves kislánytól!"
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Kazura szobája Empty Re: Kazura szobája

Témanyitás by Kazura Pént. Aug. 28 2015, 22:49

Mosolyogva figyeltem ahogyan Danee megcsodálta a kis zugot, melyet saját kényelmemre terveztem. Jól esett a dicséret, hogy másnak is elnyerte a tetszését az ízlésem.
-Hát igen, igyekeztem a kényelmet előtérbe helyezni. Bár nem túl nagy érdem a rendszer által felajánlott lehetőségekből összeválogatni a bútorzatot, de azért örülök, hogy neked is elnyerte tetszésed.
A beszédtéma az üzenőfalon jelzett kazamata megtisztításra terelődött. Láttam a felhívást, de részemről nem sok vizet zavart tekintve jelenlegi szintem. Annál izgatottabb lettem, mikor a fiú megoldást javasolt ezen problémára.

Újabb bizonyíték, hogy mennyi mindenről nem tudok még. Egyrészt bosszantó is a dolog, mert bár már hónapok óta az első szinten veszteglek mégsem tudtam erről a kiképzőről. Ki tudja ezen kívül még mennyi mindent rejteget előlem a játék. Biztos vagyok benne, hogy a legtapasztaltabbak is csupán a töredékét tapasztalták meg annak, amit ez a Világ számunkra nyújthat. Mindenesetre ez a lehetőségek egy újabb tárházát nyitná meg számomra. Mondhatni az eddigi legnagyobb lépés lesz amióta nekikezdtem mindennek.
-Azt, hogy bolond lennék kihagyni egy ilyen opciót. Ha átküldöd a koordinátákat fel is keresem rögvest. És köszönöm, hogy megosztottad velem ezt az információt.

_________________
A karakter mondatai.
A karakter gondolatai.
Kazura
Kazura
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 356
Join date : 2015. May. 28.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kazura szobája Empty Re: Kazura szobája

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.