Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Csillámcsincsillák

+2
Cearso
Asuka
6 posters

Go down

Csillámcsincsillák Empty Csillámcsincsillák

Témanyitás by Lizbet Hétf. Márc. 02 2015, 18:39

Atoru
Élet: 22 (110 hp)
Fegyverkezelés: 29
Erő: 36
Kitartás: 25
Gyorsaság: 28
Speciális képesség: 22
Páncél: 30

Asuka

PontokPontozásFelszerelés
Élet35+2
Fegyverkezelés31+12
Erő/Irányítás25+49
Kitartás11
Gyorsaság19+13
Speciális képesség13+7
Páncél+65

Angelica Katharina

PontokPontozásFelszerelés
Élet6
Fegyverkezelés20+22
Erő/Irányítás11+5
Kitartás4+4
Gyorsaság17+8
Speciális képesség7+15
Páncél+30

Trouble

PontokPontozásFelszerelés
Élet15
Fegyverkezelés5
Erő/Irányítás1/2+3/+1
Kitartás1
Gyorsaság10+2
Speciális képesség25
Páncél+11

Cearso:

PontokPontozásFelszerelés
Élet14
Fegyverkezelés12+41
Erő/Irányítás2/27+8/+4
Kitartás1
Gyorsaság8+14
Speciális képesség6+10
Páncél+35

Miu:

PontokPontozásFelszerelés
Élet10
Fegyverkezelés10+13
Erő/Irányítás8+8
Kitartás7+2
Gyorsaság14+2
Speciális képesség8
Páncél+25


Ellenfeletek: Baran, a Bika Tábornok

A pont arányokat kérlek nézzétek ki a szörny harcokból, majd az első hsz-etekben a következőket jelezzétek: Hányszor jössz, hány körönként pihensz, mekkorát kell dobnod találathoz, mekkorát kell dobnod képességhez. Ezentúl minden hsz-ed végén jelezd, hogy összesen mennyit sebeztél, ha támadtál és az elhasznált képesség pontosan mit is csinált.
Lizbet
Lizbet
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 740
Join date : 2013. Mar. 13.

Vissza az elejére Go down

Csillámcsincsillák Empty Re: Csillámcsincsillák

Témanyitás by Asuka Hétf. Márc. 02 2015, 20:07

Köztudott tény, hogy hamarosan részt veszek életem első komoly boss küzdelmében. Ehhez viszont szükségem van némi felkészülésre, amiben ezúttal Cearcsimercsi lesz segítségemre. *.* Remek ötlet volt tőle a Túlélő Csarnok. Igaz, azt mondtam neki, hogy akkor jövök csak velük, ha Csillámcsincsillák lesz a csapatnevünk... Ami amúgy csak egy vicc volt, de aztán valamiért tényleg megcsinálta! *-* Tiszta szupi az egész.
- Sziasztok! *.* Asuka vagyok... ha valaki nem ismer. Gyertek el a boltomba. ^^ - szétosztom az ingyen hajvágás kuponokat, meg szépen bemutatkozok, meg minden. Aztán meghívót küldök mindenkinek, hogy egy csapatban legyünk, mert ez fontos lehet még.
- Nahát, akkor kezdjük! *.* Sosem láttam még bossocskát. - minibosst már láttam, kettőt is, és az is izgi, de ez még inkább. Azért remélem, nem kapjuk ki a legnehezebbeket. Mindenesetre belépünk a terembe, majd megpillantom a bosst. Hentes elő, speciális képesség bekapcs. A páncéltörés most biztosan jól fog jönni, hiszen elég sok vas van rajta. Szóval, miután bekapcsolom a képességem, megrohamozom, s megsimogatom négyszer a csatabárdommal.

Sebzés: képi miatt 89 + 7 vérzés, amíg le nem ütöm a páncélját
Leütött páncél után 74 + 7 sebzés

A képességem bekapcsolom (+10% sebzés, amíg az ellenfélnek van páncélja)
4x támadok (minden 6. körben pihen, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
Képi deaktiválódik
Két ütéssel leszedem Baran páncélját, marad 258 HP-ja
További két ütéssel szedem a HP-ját, marad 96 HP-ja
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Csillámcsincsillák Empty Re: Csillámcsincsillák

Témanyitás by Lizbet Kedd Márc. 03 2015, 18:48

Asuka: -5

Boss: 96 Hp

Atoru:
110 HP, 30 P
Asuka: 185 Hp: 60 P
Angelica Katharina: 30Hp: 30 P
Trouble: 125 Hp, 11 P
Cearso: 120 Hp, 35 P
Miu: 50 Hp: 25 P
Lizbet
Lizbet
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 740
Join date : 2013. Mar. 13.

Vissza az elejére Go down

Csillámcsincsillák Empty Re: Csillámcsincsillák

Témanyitás by Atoru Szer. Márc. 04 2015, 14:43

Érdeklődve olvastam a hirdetés, amiben túlélő csarnokra keresnek társakat. Tekintve, hogy a legutóbbi csarnokom nem sikerült a legfényesebben, úgy döntöttem, hogy megpróbálkozom még egyszer.
Persze egyfelől a kíváncsiság is hajtott, miután elolvastam Cearso nevét. Érdekelt, hogy mi újság vele, és hogy meddig fejlődött, miután elváltunk. Ha jól emlékszem, négyes szintje volt... De ez már régen volt, azóta én is fejlődtem néhány szintet.
Odaérve egy lány szúrt szemet nekem, akit nem ismerek... És az indikátora is vörös volt. Bár elsőnek úgy véltem, hogy elővigyázatosnak kell lennem, de mint kiderült, tévedtem. Asuka eléggé kedvesnek tűnik, és még egy frizura igazító kupont is kaptam! Csak tudnám, hogy mire használjam...
- Én Atoru vagyok, örvendek! - mutatkoztam be úgyszintén a jelenlévőknek, bár a legtöbbjükkel már találkoztam, legalább egy alkalommal.
Az első bossunk egyből egy bika volt, akire az Asuka nevű lány egyből támadott, és azta! Már alig maradt élete a bossnak! O.o
Ez viszont számunkra csak jó, nekem pláne, mert már lendülök is előre, hogy a késeimet belemártsam a (volt) szintfőnökbe.

//4x támadhatok (Sebzés: 24 /kés, Minden 6. körben pihen, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)

2x támadok, ez pont 96 Hp-t visz le, így nullázom a bosst.//

_________________
Csillámcsincsillák Angel_beats___yui_and_hinata_quote_by_mikasatifavermilion-d6die8z
If you wait until you can do everything for everybody, instead of something for somebody you'll end up not doing anything for anybody.

Atoru
Atoru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 958
Join date : 2013. Nov. 04.
Age : 25
Tartózkodási hely : Friben/Nyster

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Csillámcsincsillák Empty Re: Csillámcsincsillák

Témanyitás by Lizbet Hétf. Márc. 30 2015, 17:32

Ellenfeletek: IV. Bunmei

A pont arányokat kérlek nézzétek ki a szörny harcokból, majd az első hsz-etekben a következőket jelezzétek: Hányszor jössz, hány körönként pihensz, mekkorát kell dobnod találathoz, mekkorát kell dobnod képességhez. Ezentúl minden hsz-ed végén jelezd, hogy összesen mennyit sebeztél, ha támadtál és az elhasznált képesség pontosan mit is csinált.
Lizbet
Lizbet
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 740
Join date : 2013. Mar. 13.

Vissza az elejére Go down

Csillámcsincsillák Empty Re: Csillámcsincsillák

Témanyitás by Cearso Vas. Ápr. 05 2015, 14:32

Soha nem gondoltam volna, hogy ennyien eljönnek a hirdetésre. Végignéztem a társaságon, és elég sok ismerőst látok viszont.
Mielőtt bbemennénk a Csarnokba megállok a többiek előtt.
 
-Nos, ha valaki nem ismerne, akkor Cearso vagyok, és azért gyültünk itt össze, hogy bevezessük Asukát a bossharcok rejtelmeibe. A küzdelemnek nincs tétje, ezért nem fogok megsértödni, ha bárki, bármilyen indokkal lelép. A többség úgy is tudja, hogy én is habozás nélkül távozok egy harcból, aminek nem látom értelmét. Még valami, amiről tudnotok kell. A legtöbb bossharcnál a szervező általában kijelöl egy parancsnokot, aki irányítja  a küzdelmet. Meghánytuk, vetettük a dolgot Asu-val, és arra jutottunk, hogy nálunk ilyen nem lesz. Ha valaki kér valamit, akkor próbáljuk teljesíteni, rendben?
Ezek után jött az első boss, amit Asu és Ato nagyon gyorsan el is intéztek. És végre egy olyan boss előtt állhatunk, aki ellen nem zavar az alacsony kitartásom, ezt gyorsan ki is használom. És támadok, kétszer is.

-Olyan jöjjön lehetőleg, aki még bele tud sebezni egy ötvenest.
Kiáltok hátra a többieknek.
Kétszer támadok 40-es sebzéssel= összesen 80 sebzés [biztos találat, biztos képi, minden harmadik körben pihen, körönként kétszer támad. ]

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Csillámcsincsillák Empty Re: Csillámcsincsillák

Témanyitás by Lizbet Vas. Ápr. 12 2015, 18:27

Cearso: -16

Boss: 30 Hp, 20 P

Atoru:
110 HP, 30 P
Asuka: 185 Hp: 60 P
Angelica Katharina: 30Hp: 30 P
Trouble: 125 Hp, 11 P
Cearso: 120 Hp, 19 P
Miu: 50 Hp: 25 P
Lizbet
Lizbet
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 740
Join date : 2013. Mar. 13.

Vissza az elejére Go down

Csillámcsincsillák Empty Re: Csillámcsincsillák

Témanyitás by Atoru Vas. Ápr. 12 2015, 20:53

Elintéztem... Elintéztem egy főnököt! Ettől egy kicsit izgalomba jöttem. Huhúú, tehát ilyen egy bossharc!
Nem, mégsem ilyen... Mi már úgy jöttünk ide, hogy tisztában vagyunk a taktikájával, míg a frontosok csak a besúgó információiban bízhatnak. És ha azok félretájékoztatnak, akkor vége.
És ha jól hallottam Cearso mondandóját, Asuka éppen a főnökharcokra edz velünk. Akkor pedig nem szabad lankadni, hanem pörögnünk kell, hogy tartsuk az iramot!
És már meg is érkezett IV. Bunmei, egyenesen a harmadik szintről! Cearso pedig rendesen el is intézte szegénykémet, így már csak egy kicsi maradt, pontosan ötven sebzés, ha Cearso számításai helyesek.
- Én tudok! - kiáltom a fiúnak, és már el is indulok a főnök felé, hogy megkóstolhassa a pengéimet.


3-szor támadok, sebzés: 24 /kés.(Tehát 72 sebzés) Minden 6. körben pihenek, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnom. Így újból nullázom a bosst.

_________________
Csillámcsincsillák Angel_beats___yui_and_hinata_quote_by_mikasatifavermilion-d6die8z
If you wait until you can do everything for everybody, instead of something for somebody you'll end up not doing anything for anybody.

Atoru
Atoru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 958
Join date : 2013. Nov. 04.
Age : 25
Tartózkodási hely : Friben/Nyster

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Csillámcsincsillák Empty Re: Csillámcsincsillák

Témanyitás by Lizbet Kedd Ápr. 28 2015, 18:51

Ellenfeletek: Kha'ren, a Tápláléklánc Csúcsa

A pont arányokat kérlek nézzétek ki a szörny harcokból, majd az első hsz-etekben a következőket jelezzétek: Hányszor jössz, hány körönként pihensz, mekkorát kell dobnod találathoz, mekkorát kell dobnod képességhez. Ezentúl minden hsz-ed végén jelezd, hogy összesen mennyit sebeztél, ha támadtál és az elhasznált képesség pontosan mit is csinált.
Lizbet
Lizbet
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 740
Join date : 2013. Mar. 13.

Vissza az elejére Go down

Csillámcsincsillák Empty Re: Csillámcsincsillák

Témanyitás by Asuka Kedd Ápr. 28 2015, 21:23

Majdnem! De csak majdnem... Szívom is a fogaimat, hogy nem sok kellett hozzá, de egyszerűen nem jött össze a dolog. Persze Atoru le is csap, és elkáeseli előlem a fraget. Én meg ácsorgok, megsebzett páncéllal, és vakarom a fejemet, hogy miért nem öltem meg. Még mindig kevés a sebzésem... pedig én Damage Dealer vagyok - ami nagyon más, mint a DPS. Rolling Eyes Persze ezekkel a fogalmakkal sokáig nem voltam tisztában, csak mostanában, amióta mondták nekem.
Na de, lepörög még egy boss is, még szerencsére nem kaptuk meg a nagyobb falatokat. Aztán újra bizsereg bennem a tenni akarás vágya, ezúttal azonban még az ellentámadásra is készülök. Muszáj is, hiszen éppen azt a bosst kapjuk, amit nagyon nem akartam. :S Pókok! Fújfújfúj! Undorítóak! >.<
- Nyuff... Őt már biztosan lecsapom egyből! >.< - de ha nem, akkor majd a többiek gondoskodnak róla. Szóval, látom, hol a boss, úgyhogy fiti-futi felé, jó alaposan kikerülve a földben lévő lyukakat (elolvastam a bossokat, s mindegyiknél valamilyen jellegzetesség alapján emlékszem rá, itt például a lyukakra, na de hogy hogyan is hívják a csúfságot, arról már fogalmam sincs), három pofon a Hentessel, majd pedig egy Tövisgyökér kristály elhasználása.

//3X támadhatok, minden 6. körben pihenek, sebzés: vérzéssel együtt 251
speciális nem használok, úgyhogy ki se számolom xD támadásra nem kell dobnom
elhasználok egy tövisgyökér kristályt

A kristály mindenkibe belesebez 10-et, aki megtámad engem, 2 körig//
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Csillámcsincsillák Empty Re: Csillámcsincsillák

Témanyitás by Lizbet Szer. Ápr. 29 2015, 18:12

A csúnya rondaság felfal egy pókot, majd támadásba lendül... a többi nyomi pókkal együtt \o/

Asuka:  -62

Boss: 49 Hp

Atoru:
110 HP, 30 P
Asuka: 183 Hp: 0 P
Angelica Katharina: 30Hp: 30 P
Trouble: 125 Hp, 11 P
Cearso: 120 Hp, 19 P
Miu: 50 Hp: 25 P

Óriáspók 1-19: 5 Hp


A hozzászólást Lizbet összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Május 06 2015, 23:02-kor.
Lizbet
Lizbet
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 740
Join date : 2013. Mar. 13.

Vissza az elejére Go down

Csillámcsincsillák Empty Re: Csillámcsincsillák

Témanyitás by Atoru Szer. Május 06 2015, 21:08

És az előzőt is last hiteltem! \o/ Lassan olyan érzésem lesz, hogy Asuka megharagszik, amiért elorozom előle a dicsőséget, pedig ő végzi a munka oroszlánrészét...
Közben jött is a következő, egy csúnya nagy pókica, talán a Harry Potterben lehetett hasonló... És még a kis pókok is stimmelnek. Suspect No de ne ragadjunk le a részleteknél. Amint láttam, ez a főnök a saját katonáit is megeszi, így eléggé hátborzongatónak számít. Ez a kannibalizmus.... No
- Majd legközelebb összejön. - biztatom a vörös indikátoros amazont, miközben megpróbálom lecsapni a bosst. Újból. Rolling Eyes Persze ott vannak még a kicsik is, mit ne mondjak, elég sokan. De ha meghal a főnök, csak elmennek ők is, nem igaz?


Sebzés: 24 /kés, Minden 6. körben pihenek, támadáshoz nem kell dobnom, spec. képességhez nem kell dobnom, kétszer támadhatok.

/Megtámadom a bosst, és beviszek neki 3x24 => 72 sebzést, ezzel elméletben elpixelezve./

_________________
Csillámcsincsillák Angel_beats___yui_and_hinata_quote_by_mikasatifavermilion-d6die8z
If you wait until you can do everything for everybody, instead of something for somebody you'll end up not doing anything for anybody.

Atoru
Atoru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 958
Join date : 2013. Nov. 04.
Age : 25
Tartózkodási hely : Friben/Nyster

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Csillámcsincsillák Empty Re: Csillámcsincsillák

Témanyitás by Lizbet Szer. Május 06 2015, 23:05

Suman, az előbbiben valamiért Atorutól vontam sebzést Asuka helyett Suspect
A másik meg.. küldjetek PÜ-t ha én jövök Suspect  

Asuka:  -57


Atoru: 110 HP, 30 P
Asuka: 126 Hp: 0 P
Angelica Katharina: 30Hp: 30 P
Trouble: 125 Hp, 11 P
Cearso: 120 Hp, 19 P
Miu: 50 Hp: 25 P

Óriáspók 1-19: megmurdel



Ellenfeletek: A Mezők Ura

A pont arányokat kérlek nézzétek ki a szörny harcokból, majd az első hsz-etekben a következőket jelezzétek: Hányszor jössz, hány körönként pihensz, mekkorát kell dobnod találathoz, mekkorát kell dobnod képességhez. Ezentúl minden hsz-ed végén jelezd, hogy összesen mennyit sebeztél, ha támadtál és az elhasznált képesség pontosan mit is csinált.
Lizbet
Lizbet
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 740
Join date : 2013. Mar. 13.

Vissza az elejére Go down

Csillámcsincsillák Empty Re: Csillámcsincsillák

Témanyitás by Miu Kedd Május 19 2015, 15:31

Elettem ide hívva, de minek? Eddig csak ácsorogtam és néztem, ahogy ketten a csapatból, csak úgy pillára kivégzik az ellenfeleket. Így viszont értelmetlen a csapat többi tagjának is jelen lennie. Egyre többet játszadoztam el azzal a gondolattal, hogy fogom a teleport kristályom, elköszönök, majd el is tűnök a helyszínről. Csak hát még is csak, amiatt jöttem ide, hogy megnézzem, hogy mennyit bírok és tudok, meg hogy tanuljak egy-két új praktikát. Csak, hát ez lehetetlen küldetés, mikor egyszerűen nem hagyják érvényesülni az ember lányát. Egyre gyakrabban ásítottam el magam, mert egyre jobban kezdem unni a nézelődést. Végül besokalltam. Lehívtam a kardom, majd nem foglalkozva a többiekkel neki estem a rögtön soron következő ellenfélnek. Eddig bírtam, és közben arra is rájöttem, hogy nem akarok haza menni addig, míg legalább egy mobot meg nem karcolhatok picit. Tehát neki estem „A Mezők Ura” névre hallgató bestiának és igyekeztem neki bevinni egy szép ívelt vágást. Nem húzódtam vissza hátra, most, hogy már végre előre jöttem, szóval csak a szörnyeteg mellől kiabáltam oda többieknek.
-Bocsánat a hirtelenségért skacok. De már halálra untam magam ott hátul.

/Támadom a nagy macsekot/

Miu (Sebzés: 16, Minden 4. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia.)

Hp: 50/50
Páncél: 25
Pihi: 1/4
Miu
Miu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 658
Join date : 2014. May. 04.

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Csillámcsincsillák Empty Re: Csillámcsincsillák

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Május 19 2015, 15:31

The member 'Miu' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Csillámcsincsillák 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Csillámcsincsillák Empty Re: Csillámcsincsillák

Témanyitás by Miu Kedd Május 19 2015, 15:37

ez lemaradt Rolling Eyes
Miu
Miu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 658
Join date : 2014. May. 04.

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Csillámcsincsillák Empty Re: Csillámcsincsillák

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Május 19 2015, 15:37

The member 'Miu' has done the following action : Kockadobás

'2 oldal halál/korona' :
Csillámcsincsillák 4766597959_9de1fd561c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Csillámcsincsillák Empty Re: Csillámcsincsillák

Témanyitás by Lizbet Vas. Jún. 28 2015, 09:43

Miu:  -6

Boss: 484

Atoru: 110 HP, 30 P
Asuka: 126 Hp: 0 P
Angelica Katharina: 30Hp: 30 P
Trouble: 125 Hp, 11 P
Cearso: 120 Hp, 19 P
Miu: 50 Hp: 19 P  (1 Debuff)
Lizbet
Lizbet
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 740
Join date : 2013. Mar. 13.

Vissza az elejére Go down

Csillámcsincsillák Empty Re: Csillámcsincsillák

Témanyitás by Atoru Csüt. Júl. 02 2015, 20:54

Háh, a következőt is last hiteltem. Cool Lehet mennem kéne bossharcokra. Ha máshol nem is, a végén nagy hasznomat vennék...
Következő ellenfelünk nem más, mint a mező ura... Ami lényegében egy nagyra nőtt macsek volt. És én még jól emlékeztem erre a macskára. A legutóbbi Túlélő Csarnokomban ez volt az utolsó főnök, akivel harcoltunk. Akkor még gyengébb voltam. Most más a helyzet.
Amíg ezeket a sorokat végiggondoltam, egy ezüst villanást láttam elhaladni mellettem, és a cicus bekapta az első támadást - Miutól.
- Semmi gond. - kacagtam. - Már éppen kezdtük unni Asukával, hogy csak ketten támadunk. Nem igaz? - kérdezem a rózsaszín hajú harcostól és már közelítek is a célpont felé, hogy bevigyek neki valamennyi sebzést.
- Ó, igaz is! Switch Miu! - kiáltom mielőtt odaérnék a Rétek Rettegett... Császárához. >.> Nem jutott eszembe semmilyen "r" betűs előkelőség.


(Lekétszerezem, sebzésem 24 /kés, minden 6. körben pihenek, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnom, spec. képességhez nem kell dobnom.)

/szóval 2x2x24 sebzés a bossba és switch-eltem Miut/

_________________
Csillámcsincsillák Angel_beats___yui_and_hinata_quote_by_mikasatifavermilion-d6die8z
If you wait until you can do everything for everybody, instead of something for somebody you'll end up not doing anything for anybody.

Atoru
Atoru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 958
Join date : 2013. Nov. 04.
Age : 25
Tartózkodási hely : Friben/Nyster

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Csillámcsincsillák Empty Re: Csillámcsincsillák

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Júl. 02 2015, 20:54

The member 'Atoru' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
Csillámcsincsillák 4766610511_dda12706fc_s Csillámcsincsillák 4766609959_af0c0eb7c7_s Csillámcsincsillák 4767249862_5877ffd2ef_s Csillámcsincsillák 4767250438_224285ea8b_s

--------------------------------

#2 '2 oldal halál/korona' :
Csillámcsincsillák 4766597959_9de1fd561c_s Csillámcsincsillák 4766597959_9de1fd561c_s Csillámcsincsillák 4766591541_a6962e6ebb_s Csillámcsincsillák 4766597959_9de1fd561c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Csillámcsincsillák Empty Re: Csillámcsincsillák

Témanyitás by Lizbet Hétf. Aug. 03 2015, 23:08

Atoru: -6

Boss: 412

Atoru: 110 HP, 24 P (1 Debuff)
Asuka: 126 Hp: 0 P
Angelica Katharina: 30Hp: 30 P
Trouble: 125 Hp, 11 P
Cearso: 120 Hp, 19 P
Miu: 50 Hp: 19 P (1 Debuff)
Lizbet
Lizbet
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 740
Join date : 2013. Mar. 13.

Vissza az elejére Go down

Csillámcsincsillák Empty Re: Csillámcsincsillák

Témanyitás by Lizbet Kedd Szept. 01 2015, 23:05

itt mi legyen, :O Zárjam? Ne zárjam? :O
Lizbet
Lizbet
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 740
Join date : 2013. Mar. 13.

Vissza az elejére Go down

Csillámcsincsillák Empty Re: Csillámcsincsillák

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Dec. 10 2015, 02:11

Reset miatt a küzdelmet lezárom.

Jutalom: 50 exp.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Csillámcsincsillák Empty Re: Csillámcsincsillák

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.