Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[19. boss] 2. próba

+11
RenAi
Mirika
Asuka
Hayashi Yuichi
Silver
Saya
Enheriel
Kusumi Ayani
Yoshiaga
Chancery
Kayaba Akihiko
15 posters

5 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

[19. boss] 2. próba - Page 5 Empty Re: [19. boss] 2. próba

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Ápr. 07 2015, 20:24

A bossal együtt a teremben az összes többi lény elpixeleződik.


Gratulálok! Legyőztétek a 19. bosst!

A 20. szint megnyílt.


Jutalom: minden túlélőnek 20 exp és 1 szabadon elosztható pont.
A sorsolás szerint RenAi last hit jutalma majd PÜ-ben érkezik.


A hozzászólást Kayaba Akihiko összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Ápr. 08 2015, 14:29-kor.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[19. boss] 2. próba - Page 5 Empty Re: [19. boss] 2. próba

Témanyitás by Hayashi Yuichi Szer. Ápr. 08 2015, 13:43

A pihenés számlálóval egyetemben már csak azt láthattam meg, ahogy hamarosan elpixeleződik a nagy pók és a kisebb pókok a kardvágások alatt. Enyhe örömmel tettem el a katanát a hüvelybe és örültem, hogy nem kellett elővennem a többi kardot. Amit viszont a farkasos lány mondott, jobban nem is lehetett volna leszerelni, ahogy Hinari tette. Így csak bólintottam a jövevény felé, ahogy a már kiszabadult Asuka felé is. Egész ügyes, nehéz elhinni, hogy ezen képességeit, ölésre váltotta fel. Egészen értelmes emberi teremtménynek tűnt, de sajnos azt elvágta. Majd Ayani felé sétáltam, azt hiszem tényleg van megbeszélni valóm vele, utána pedig Mirikával is. Elég rá nézni, látszik, hogy nincs jelen, míg Ayaniból sugárzik az élet, ahogy korábban is.
- Találkozzunk fél óra múlva az első szinten, jó? A kútnál várlak - mosolyogtam rá, hisz rá már nem akarok haragudni, azt megértettem, hogy nem érdekelte, mi történt. Viszont tényleg jó volna beszélni róla. Rámosolyogtam céhtársaimra és mindegyikükkel pacsizva remélhetőleg, félrevonultam Channak integettem. Azzal, ha más nem is keresett, megköszöntem az egybegyűlteknek, hogy itt lehettem, és kristállyal haza tértem, hogy összeszedjem, mi az amit tudok. Az elmúlt közel nyolc hónapról. Semmit, közel semmit.


//Meg is indítom, bossról való elköszönés, irány a következő o/

_________________
Adatlap

Spec:
[T4] Agni Hayashi Yuichi >> 8 tűzsebzés
Hayashi Yuichi
Hayashi Yuichi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1491
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : JL Palota 2. emelet 4. ajtó

Karakterlap
Szint: 33
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[19. boss] 2. próba - Page 5 Empty Re: [19. boss] 2. próba

Témanyitás by Yoshiaga Szer. Ápr. 08 2015, 13:54

Ahogy a Sayonarások sétálnak kifelé Farotawa egy tockost ad Deliznek, majd halkan odasúgja (csak hallgatózással lehet hallani):
- Gregant azt mondta csak aranyért cserébe segíthetünk.
A lány elmosolyodik magában, majd miközben sétálnak, egyszerre, hazatérés kristállyal kiteleportálnak.
Yoshiaga
Yoshiaga
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 172
Join date : 2012. Nov. 11.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[19. boss] 2. próba - Page 5 Empty Re: [19. boss] 2. próba

Témanyitás by Asuka Szer. Ápr. 08 2015, 14:38

Az utolsó perceket már a magasból szemlélem, és fúj már, ezek hatalmas csáprágók, meg különben is, gusztustalan. :S Aztán jönnek azok a drámák, amikre nem voltam már kíváncsi. Ren nem csinál úgy, ahogyan azt Hinari mondja, bár elég sok HP-m maradt nekem is, meg ahogy elnézem, a többieknek is. Aztán meg valaki elég csúnyán leszólja őt... én pedig ettől inkább csak még inkább összezavarodom. Most állást kéne foglalnom? Pedig szerintem nagyon jól vezette eddig a harcot a lány... de az is igaz, hogy a végén már tényleg csak a bossal kellene foglalkozni. Akkor hamarabb vége lesz az egésznek.
Végül elpixeleződik a boss, én pedig lejuthatok így a fáról. Akrobatikám miatt gyakorlatilag könnyedén leugorhatok, komótosan elrakom a fegyveremet, majd pedig lesöpröm magamat. Sokan már távoznak, s elteleportálnak. Hallgatózásommal sikerül észrevennem azt a fél mondatot, amit valaki a társának mond, igaz, nekem semmit sem jelent a Gregant név.
- Hát... izé. - most mit kéne mondanom? Újra zavarban kicsit... még szokatlan ez a környezet nekem. Nagyon szokatlan.
- Köszönöm a lehetőséget! Legközelebb is ott leszek. ^^ - a parancsnok felé fordulok, s ezáltal elköszönök tőle. Remélem, nem voltam annyira vészes. Mindenesetre egyáltalán nem volt annyira para, mint aminek tartottam. Végül előveszem a kristályt, s elteleportálok a Kezdetek Városába. Egy forró habfürdőt most megérdemlek.
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

[19. boss] 2. próba - Page 5 Empty Re: [19. boss] 2. próba

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

5 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.