Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Graceful

Go down

Graceful Empty Graceful

Témanyitás by Graceful Vas. Jan. 18 2015, 19:02

Alapadatok
Név: Aruko Ai, aka Graceful
Nem: nő
Kaszt: Kardforgató
Kor: 16 év

Szint: 1
Exp: 10/50
Arany: 70

Kinézet: A hajam hátközépig érő, rózsaszín, a szemem pedig kék. Ha belenézel, egy könnyen nem veheted ki érzéseimet. Amíg nem vizsgálod meg alaposabban, semmitmondónak találhatod. Testalkatom vékony, bőröm pedig egészen világos. Magasságom 158 centi, súlyom 45 kg.

Jellem: A környezetemtől mindig azt kapom vissza, hogy szerény vagyok, és visszahúzódó. Ezzel a két szóval remekül jellemeznek. Vonakodom mindentől, ami új, mert bizonytalanságot vált ki belőlem. Ebből kiindulva nehezen is ismerkedem. Valahogy sosem ment jól a barátkozás, mindig feszengtem új emberek közelében, s ez mára sem változott. Ugyanakkor, ha valakit közel engedek magamhoz, ahhoz kötődöm. Szinte bármit megtennék azokért, akik fontosak számomra! Egyelőre az ilyen emberekből elég kevés van, szóval erős tömegiszonyom, s zárkózottságom ellenére remélem, hamar találok olyanokat, akik egy nap fontossá válnak majd számomra, s akik számára én is az lehetek!

Képességek
Egyelőre nincs egy sem, csak később pályázok rá.

Felszerelés
Kezdő Kard (felszerelt, +1 erő)
Kezdő Ruha (felszerelt, +2 páncél)
1x Mini Potion (+5hp)

Küldetések
-

Küzdőterek
-

Ajándékok
-

Pénzügy
Előtörténet (+70 arany)
Graceful
Graceful
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 20
Join date : 2015. Jan. 16.
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.