Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hime

2 posters

Go down

Hime Empty Hime

Témanyitás by Hime Kedd Nov. 04 2014, 11:38

Második képesség pályázat: Végre!! Smile

A pályázott képességem a következő lenne:

Képesség neve: Critical

A képesség leírása:

Amikor Hime a hollow szócskával elő hívja a két klónt, akkor azok lehívásukkor Hime-vel együtt egyszerre visznek be egy csapást az ellenfélnek, ami Hime erejének a másfélszeresét sebzi az ellenfélen. Vagy ha több ellenfél van, akkor Hime és a két klón háromfelé támad, viszont ilyenkor a critical is azaz Hime erejének a másfélszerese is eloszlik három fele.


Történet:

Éppen átmentem a tízes szintre, hogy körbe nézzek a szafari területeken, amikor hirtelen egy hatalmas oroszlánnal találtam szemben magamat. Eléggé megtermett jószág volt, és hiába volt nálam a felszerelésem, tudtam, hogy itt cselhez kell folyamodnom.
- Hollow.- Suttogtam magam elé. Majd meg is jelent a két klónom. És meglepő módon, rögtön a megjelenésük után velem együtt szinte ugyanabban a pillanatban támadták be az oroszlánt, akinek ettől a csapástól azonnal kevesebb, mint felére csökkent az élete. Talán az új szint erősítette meg a klónjaimat, vagy talán az adrenalinlöket, én minden esetre nagyon jól éreztem magam. Minden esetre az oroszlán annyira össze zavarodott, hogy én sebződés nélkül úsztam meg ezt a találkozót.
A későbbiekben pár bivalynál hívtam elő ismét a klónjaimat, ám itt az előző esethez képest nem azt támadták, amelyet én is, hanem a másik két még életben lévő bivalyra támadtak rá, és sebezték meg. Ám utána megint nem sebeztek.
Reméltem, hogy ez nem csak egy bug, vagy ilyesmi, és hogy ezt tudom majd hasznosítani a későbbiekben is. Bár hallottam róla, hogy tízes szintet elérve új képesség alakul ki. Így jobban bele gondolva, talán ez lesz az én képességem.
Minden esetre, ah így van, akkor egy név is kéne neki. Leültem a fűbe, és miközben az arcomat a nap sugarai cirógatták, és a hajammal a szél játszadozott, elgondolkoztam. És eszembe jutottak a régi játékaim, ahol az alapsebzésnél nagyobb sebzéseket kritnek szoktuk nevezni. Így hát szépen lassan el is döntöttem, hogy critical lesz a neve.
Azért a biztonság kedvéért tettem még egy próbát, és egy újabb oroszlánt cserkésztem be. Hála isten a képességem most is aktiválódott, így minden a legnagyobb rendben volt.

_________________
Páncélom::



Statjaim::



Képesség::
Hime
Hime
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 427
Join date : 2013. Jun. 11.
Age : 33

Karakterlap
Szint: 13
Indikátor: Zöld
Céh: Anarchisták

Vissza az elejére Go down

Hime Empty Re: Hime

Témanyitás by Cardinal Hétf. Nov. 17 2014, 23:26

Ossu!

Két kiegészítést kérek a képességnek: egyrészt váltsa ki a normál támadásod, tehát vagy rendesen támadsz, vagy a képességet használod. Másrészt pedig ezek a klónok a támadás után váljanak semmivé, hogy ne tudj egy dobással egyszerre két képességet is használni.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Hime Empty Re: Hime

Témanyitás by Hime Hétf. Dec. 15 2014, 10:51

Rendben.

Második képesség pályázat: Végre!! Smile

A pályázott képességem a következő lenne:

Képesség neve: Critical

A képesség leírása:

Amikor Hime a critical szócskával elő hívja a két klónt, akkor azok lehívásukkor Hime-vel együtt egyszerre visznek be egy csapást az ellenfélnek, ami Hime erejének a másfélszeresét sebzi az ellenfélen. Vagy ha több ellenfél van, akkor Hime és a két klón háromfelé támad, viszont ilyenkor a critical is azaz Hime erejének a másfélszerese is eloszlik három fele. Ám ha ezt a képességet használom, akkor csak ezt a támadást tudom az adott körben használni, majd a klónjaim el is tűnnek. Szóval vagy a figyelemeltereléses Hollow képességet használom, vagy ezt, de egy időben a kettő egyszerre nem működik. És ha ezt a képességet használom, az az adott körre vonatkozó támadásomból egyet le is fed.


Történet:

Éppen átmentem a tízes szintre, hogy körbe nézzek a szafari területeken, amikor hirtelen egy hatalmas oroszlánnal találtam szemben magamat. Eléggé megtermett jószág volt, és hiába volt nálam a felszerelésem, tudtam, hogy itt cselhez kell folyamodnom.
- Critical.- Suttogtam magam elé. Majd meg is jelent a két klónom. És meglepő módon, rögtön a megjelenésük után velem együtt szinte ugyanabban a pillanatban támadták be az oroszlánt, akinek ettől a csapástól azonnal kevesebb, mint felére csökkent az élete. Ám a klónjaim el is pixeleződtek. Talán az új szint erősítette meg a klónjaimat, vagy talán az adrenalinlöket, én minden esetre nagyon jól éreztem magam. Minden esetre az oroszlán annyira össze zavarodott, hogy én sebződés nélkül úsztam meg ezt a találkozót.
A későbbiekben pár bivalynál hívtam elő ismét a klónjaimat, ám itt az előző esethez képest nem azt támadták, amelyet én is, hanem a másik két még életben lévő bivalyra támadtak rá, és sebezték meg. Ám utána el is tűntek.
Reméltem, hogy ez nem csak egy bug, vagy ilyesmi, és hogy ezt tudom majd hasznosítani a későbbiekben is. Bár hallottam róla, hogy tízes szintet elérve új képesség alakul ki. Így jobban bele gondolva, talán ez lesz az én képességem.
Minden esetre, ah így van, akkor egy név is kéne neki. Leültem a fűbe, és miközben az arcomat a nap sugarai cirógatták, és a hajammal a szél játszadozott, elgondolkoztam. És eszembe jutottak a régi játékaim, ahol az alapsebzésnél nagyobb sebzéseket kritnek szoktuk nevezni. Így hát szépen lassan el is döntöttem, hogy critical lesz a neve.
Azért a biztonság kedvéért tettem még egy próbát, és egy újabb oroszlánt cserkésztem be. Hála isten a képességem most is aktiválódott, így minden a legnagyobb rendben volt.

_________________
Páncélom::



Statjaim::



Képesség::
Hime
Hime
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 427
Join date : 2013. Jun. 11.
Age : 33

Karakterlap
Szint: 13
Indikátor: Zöld
Céh: Anarchisták

Vissza az elejére Go down

Hime Empty Re: Hime

Témanyitás by Cardinal Kedd Dec. 23 2014, 15:35

Elfogadom a képességet.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Hime Empty Re: Hime

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.