Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Inaktivitás bejelentő

+34
Penelope
Kanami Minagawa
Danee
Cearso
Murakumo
Kokoro
Kiwi
Hinari
Miu
Kusumi Ayani
Hayashi Yuichi
Chancery
Hitodama
Ryuninji Ren
Yuuki Asuna
Asuka
Atoru
Tetsuko Jin
RenAi
Arisu
Chitose
Malcolm
Morrigan
Michiko
Halász Alex
Yaru
Noxy
Ayse
Hürrem
Ryuu
Phobos
Anatole Saito
Koshitsu Esutel
Rosalia
38 posters

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Go down

Inaktivitás bejelentő Empty Inaktivitás bejelentő

Témanyitás by Rosalia Kedd Júl. 22 2014, 19:00

Amennyiben karaktered hosszabb időre kikerül a forgalomból, mert useri elfoglaltságaid miatt nem tudsz vele annyit foglalkozni, mint korábban, akkor itt pár sorban írd meg, hogy mi történik vele! In game fontos, hogy a játékostársak tisztában legyenek azzal, hogy miért nélkülözi valaki a társaságukat, miért nem jelenik meg bosson, miért hanyagolja a barátait, céhtársait. Sok karit a rendszerbarátja tudja minimapon követni, látja éppen merre jár. Hát akkor ide írd is meg, hogy merre jár! Búcsúlevelet akarsz írni, mert hosszabb időre kiköltözöl a szafariba egy kis magányos kalandozásra? Írd meg itt a leveled a társaidnak! Egy a lényeg: legyen nyoma annak, hogy mi történik a karaktereddel, amíg nem tudsz vele foglalkozni és ne hagyd nehéz helyzetben a játékostársaidat!


A hozzászólást Rosalia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Dec. 30 2014, 19:20-kor.

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

Inaktivitás bejelentő Empty Re: Inaktivitás bejelentő

Témanyitás by Koshitsu Esutel Szer. Júl. 23 2014, 12:05

hmm... Bár ezt már írtam a hiányzásokban, de ott elveszhet.
Szóval Esu mostanában azon van, hogy végiggondolja a dolgokat. Bár nem depressziós, de kipróbálná magát egy kicsit egyedül, távol a céhétől. Azt mondta a társainak, hogy ne aggódjanak érte, de most, hogy sok változás volt az életében, úgy érzi, szüksége van egy kis magányra. Bár tisztában van azzal, hogy Anatnak talán szüksége lehet rá, ezért önzőségnek érzi ezt a döntését, mégis azt választja, hogy kivonul a céhes életből. Amíg a céhház fel nem épül, amíg végig nem gondolja a kapcsolatait, amíg le nem zár magában dolgokat, stb.

Bár kari szinten nem jókor jön az inaktivitásom, mert nehezen találok kifogást. Egyelőre a lényeg az, hogy Esu mosolyogva mondja Anatnak azt, hogy szeretne pár hétig egymaga ellenni. Ha visszatér, valszeg több dolgot meg tudok majd magyarázni. Kicsit teszteli is a céhet, hogy megáll-e a maga lábán nélküle.

Ha térképre rálestek, akkor mindig máshol láthatjátok. Különböző szinteken, bármilyen helyszínen. Erdő, rét, város, stb, stb... Ugyanis világ körüli útra megy Esu. ^^ Vándor életmódot vesz fel.
Koshitsu Esutel
Koshitsu Esutel
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 806
Join date : 2012. Dec. 19.
Age : 28
Tartózkodási hely : Artes Limen

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales

http://syrup.blogger.hu/

Vissza az elejére Go down

Inaktivitás bejelentő Empty Re: Inaktivitás bejelentő

Témanyitás by Anatole Saito Hétf. Aug. 11 2014, 00:28

Mivel se időm, se kedvem nincs a játékhoz, ezért úgy látom jónak, ha inkább írok ide. Már jó pár hete döcögősen megy az írás, és nem akarom feltartani a játékostársakat, de a karimat sem akarom megölni, így inkább hibernálom. Megpróbálom minden futó játékomból kiírni, vagy legalább jelezni játékostárs usereknek, hogy miként fejeztem volna be a játékot. Anat ezután önkéntes száműzetésbe vonul a szafariba. Nincs rossz hangulata, nem depizik, még csak nem is menekül el a problémák elől. Sőt, elszánt és nagyon is energikus. Mivel a Artes Limen felköltözött 10. szintre, ezért Anat úgy dönt, hogy egy időre beveszi magát a vadomba, hogy annak minden zegzugát megismerhesse, s hogy 100%-ig biztos lehessen abban, hogy a céhére nem leselkedik semmilyen veszély, rejtett miniboss, ágy alatt megbúvó démon. Rendszeresen küld jelentéseket a céhtársaknak arról, hogy éppen milyen terepeket derített már fel. Egyetlen útitársa azonban csak Aldo lehet, aki egy komoly tréningen fog részt venni, remélhetőleg eredményesen, de ismerve a bolhazsák makacsságát és lustaságát, lehet hamarabb hazaszökik Razz

U.i.: admini és mesélői munkámat ezután is rendre elvégzem majd
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Inaktivitás bejelentő Empty Re: Inaktivitás bejelentő

Témanyitás by Phobos Vas. Aug. 17 2014, 11:27


Gondolkodtam, végül döntésre jutottam: fagyasztani szeretném ezt a karaktert. Elsősorban már nem úgy kötődök az oldal témájához, mint régen, másodsorban pedig nagyon komoly problémák feszélyeznek engem, és a családomat (okot nem mondok). Azt hiszem így lesz a legjobb, semmint megölteni. Az egyetlen játék, amit tovább szeretnék folytatni, az a Muzsika küldetés, semmi több.
Raven egy hosszabb időre elvándorol, általa ismeretlen szintekre barangolva, egy elfeledett barátját és "riválisát" követve, aki emlékezni tanítja a lovagot. Persze ő maga se tudja, egyáltalán élve jön-e ki ebből a kalandból, de a céhházba kitűzött levélre is azt írta, hogy visszatér.
Talán ez rám is igaz, de lehet, hogy nem. Minden esetre muszáj lesz összekapnom magamat, az életemet illetően.

_________________
Színkód: #AA6342 (szöveg), #804224 (dialógus)
Phobos
Phobos
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 682
Join date : 2013. Sep. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Inaktivitás bejelentő Empty Re: Inaktivitás bejelentő

Témanyitás by Ryuu Vas. Aug. 17 2014, 13:06

Az Artes szabadságra megy?

//majd törli, most túlontúl kiakadt//

_________________
Inaktivitás bejelentő Last_www.kepfeltoltes.hu_
szint 11:
Ryuu
Ryuu
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 327
Join date : 2014. Jan. 22.

Karakterlap
Szint: 13
Indikátor: Sárga
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Inaktivitás bejelentő Empty Re: Inaktivitás bejelentő

Témanyitás by Hürrem Csüt. Aug. 28 2014, 21:01

Hmm, tényleg. Van ilyen is. Hát nézzük csak :]
Hogy mit is csinálok úgy általában? Természetesen követem nyomon a céh mindennapjait. Elvégre, a templomban elég gyakran megfordulok :] Úgy is mondhatnám, törzshely. Vagy épp iszogatok-eszegetek valami puccos kis helyen, próbálom a helyes útra terelni cicafület, meg a kis zöld hajú lánykával is játszom, ha épp úgy akarja, de persze szigorúan titkosan, és nyugalom, előtte nem vagyok olyan, mint általában lenni szoktam, nem szándékozom egy ilyen kis lelket megrontani Wink
És néha kimegyek farmolni, ha már szűkében vagyok. Tehát fejlődni is fejlődöm, de azzal elég, ha Argo néni törődik :]
Szóval egyszerű városi életet élek, mint bárki más. :]
Hürrem
Hürrem

Hozzászólások száma : 173
Join date : 2013. Aug. 10.

Karakterlap
Szint: 4
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Inaktivitás bejelentő Empty Re: Inaktivitás bejelentő

Témanyitás by Ayse Szer. Szept. 10 2014, 21:09

Noh ez egy olyan helyzet amit nem szerettem volna, de úgy néz ki egy ideig súlyos időhiányban fogok szenvedni. Karit megöletni biztos nem fogok, viszont nincs más választásom mintsem lentebb adjam a színvonalat.

Ayse gyakorol gyakorol és gyakorol. Sokan nem ismeritek így hiánya aligha fog feltűnni, de így tisztességes ha már meg lett alkotva ez a topic.

Tehát kérelmezem Ayse karim belilulását (imádja ezt a színt o/) És pár játékból ki is kell lépjek. Azokból amiknek nem igen hiszem hogy lesz folytatása. Nem tudom hova írjam, hova nem, megírtam mindezt a játékosoknak is, de a főbb küldiket eviket még végigviszem.

Oyasumi Nasai Ayse-san!

_________________
Inaktivitás bejelentő V74586
Betűszinem:#971140
Háttér szinem:#954863

Pontos adataim: Itt.
Ayse
Ayse
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 420
Join date : 2014. Feb. 20.
Tartózkodási hely : Mögötted. :P

Karakterlap
Szint: 19
Indikátor: Zöld
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Inaktivitás bejelentő Empty Re: Inaktivitás bejelentő

Témanyitás by Noxy Szer. Okt. 22 2014, 12:14

Üdv!
Váratlanul éri néhányotoknak a dolog, de szerintem így is csak a piszkálódást kapnám érte egyes emberektől azért, amit most fogok mondani.
Úgy helyezném inaktivitásba az ÖSSZES megmaradt karakteremet, hogy végleg abbahagyom a Sword Art Online-t.
Oka: Egyszerűen erőm, türelmem és kedvem nincs már SAO-zni, egyszerűen az utóbbi időben egyik pillanatról a másikra meguntam az egészet. Úgy döntöttem, hogy most már csak a Mysteryvel fogok foglalkozni, habár egyelőre nincs ott haladás, és leginkább moderátorként fogom segíteni Enherielt az oldal fejlesztésében, valamint játékosként is maradni ott, de csak mérsékelten. A másik ok pedig a tanulás. Úgy döntöttem, hogy mostantól még több időt fordítok rá, leginkább a rajzra, az angolra, a matekra és a fizikára. A rajzból és az angolból emelt szinten szeretnék érettségizni, így már el is kezdtem két évvel előbb a művészettöriből felkészülni és elkezdeni a rajztételeket megcsinálni (az elsőnél járok még, de nagggyon szép sárkány lesz! Very Happy ). Fontosabb nekem a jövőm, minthogy folyamatosan a szerepjátékokon lógjak, így hát a Mystery-t kivéve teljesen abbahagyom a frpgzést. Nincs mese, ha nem húzok bele, akkor csúnyán megjárom, és szeretnék jó jegyekkel végezni két év múlva, mgé akkor is, ha a jelenlegi melómból komolyabb dolog is alakulhat. Harmadik ok meg szeretnék a jövőben társrajzolóként készíteni mangát. Egyelőre nincs meg a készletem egy manga elkészítéséhez, de már fontolgatjuk a dolgokat a társíróval, és már egy lehetséges ingyenes nyomda is a képben van.

Így hát mi lesz a karakterekkel? Judy Noxia meghal, Snowcat meg... nos, aki ha akarja, átveheti, vagy netán njk-ja lesz Enherielnek... apropó, Enheriel! Minden létező szintet, ingóságot és jutalmamat Enherielre hagyom, mint Judy Noxia. Amíg el nem dől Snowcat sorsa, hogy njk lesz-e belőle Enheriel számára, vagy valaki átveszi tőlem a kedvemért és Enhi karakterének kedvéért. Jah, és Enherielnek engedélyt adok a halloween-i eventhez Judy eljátszására, halálának megtervezéséhez, és ráhagyom az eddigi általam megírt halálesetek karaktereit is, ha átírja őket teljesen egy másik történetbe.
Joey Chrome-ot meg kinevezem a Phoenix Brotherhood új vezéreként. Vezesse békével még fel nem virágzó rendfenntartói főnix testvériséget, és toborozzon jó tagokat! ^^ Persze, mivel ő már az új vezér, azt tehet a céhemmel, amit akar, de csak mértékelten!

Szóval... itt már nem leszek elérhető, itt végeztem végleg. De aki akarja még velem tartani a kapcsolatot, ide még írhat nekem pü-t, vagy az FB-n megkeres Szikora Juditként (Judy és Judynator becenév), vagy felvesz Skype-on (natria20@gmail.com, Noxia Prime nicknév), vagy megtalál a Mystery World-ön.

Köszönöm mindenkinek a kellemes időt és a játékot! Ayani, ha lehet, ne gyalázattal "búcsúzz" el a karaktereimtől, azért nekem is kijárna annyi tisztelet, hogy a piszkálódásoktól és a játékon belüli ellenségeskedéstől kímélsz (végül is Judy Noxia tervezett egy kibékülést, és nincs kedvem búcsúzásom után még ilyesmire). KA, Klein, aka Mirika, főleg nektek köszönönném meg. Nagyon kitettetek magatokért, hogy egy ilyen jó frpg jöjjön létre, a jövőben is kívánok nektek szaporodó játékosokat, mókát, kalandot és fejlesztést. Smile Oz, ha küldesz elérhetőséget nekem pü-ben vagy/és átjössz a mysteryre. Smile Ne haragudj, hogy a karidnak most megint egy szörnyű megrázkódtatáson kell mennie, de sajnos valamit muszáj tennem a jövőmért. Sad

Sziasztok!

_________________
Statok:
Jártasságok:
Spec: Céhbazár március [A céhbónuszod arany része egy általad választott küldetésben a kétszeresére nő. (Mesélőnek jelezni kell!) - Bújj-bújj szellem, Ai küldetése]
Noxy
Noxy
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1050
Join date : 2013. Jan. 21.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Inaktivitás bejelentő Empty Re: Inaktivitás bejelentő

Témanyitás by Yaru Csüt. Okt. 30 2014, 17:11

Sajnos Yar-Yar-nyanhoz az utóbbi időben semmi kedvem, és ihletem nem volt. Elég bonyolult karakterre sikeredett, és úgy döntöttem szabadságra küldöm hivatalosan is. Egy kis lilaság nem árthat. Embarassed
A továbbiakban is cuki medve marad, aki napjait lustálkodással és mások molesztálásával zaklatásával szórakoztatásával tölti. Nem beszél, csak alkalmanként néhány szót, a megszokott összefüggéstelenséggel.

_________________
Szín: CornflowerBlue
Beszédszín: Skyblue
Yaru
Yaru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 41
Join date : 2013. Oct. 25.

Karakterlap
Szint: 1
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Inaktivitás bejelentő Empty Re: Inaktivitás bejelentő

Témanyitás by Halász Alex Hétf. Dec. 08 2014, 22:16

Al kiakadt a 18-as boss és a Bonds után.
Pihenni akar.

Persze ezt Anat levele egyből áthúzta....

In game itt tartok.
Viszont lilába teszem a karit, még ha indok majd csak a játék végén lesz, mert
csak két játékot fogok vinni.

A fent említett gyűlést, (amiben lehet hogy ki is nyilvánítja Anatnak, hogy egy kis időre ne számoljon vele)

Illetve a Hinari ismit, amitől függ az egész. Xd

Teljes időzavar, grat! -.-
A Kúriát még befejezem, de a kaziból végleg kilépek. ><

_________________
Inaktivitás bejelentő 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Inaktivitás bejelentő Empty Re: Inaktivitás bejelentő

Témanyitás by Ryuu Hétf. Dec. 08 2014, 22:43

Ryuu is megy lilába, user indokai mint a tenger.

Azonban In game a válasz \o\
Ryuu ott van ahol lenni akar!
Most épp nem akar közöttetek lenni. "Nincs kedve a pórnéphez!" Razz
alias: a Kevély

A főbűnből nem lépek ki, már említett okok miatt.
és Könyvtáras eventből se, annyira lassú, hogy talán nem is kell kilépnem belőle Xd

_________________
Inaktivitás bejelentő Last_www.kepfeltoltes.hu_
szint 11:
Ryuu
Ryuu
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 327
Join date : 2014. Jan. 22.

Karakterlap
Szint: 13
Indikátor: Sárga
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Inaktivitás bejelentő Empty Re: Inaktivitás bejelentő

Témanyitás by Michiko Hétf. Dec. 08 2014, 22:54

Inaktívba megyek. Surprised

*alapból se volt túl aktív*
In game ok?
Hátöö azt csinálja amit eddig. Kussol xD
Azaz el van a saját kis világában.

_________________
Inaktivitás bejelentő Prussia5aedd

szint 10:
Michiko
Michiko
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 47
Join date : 2014. Jan. 12.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Inaktivitás bejelentő Empty Re: Inaktivitás bejelentő

Témanyitás by Ayse Kedd Dec. 16 2014, 16:51

Ayset ismét aktívba tenném ha megoldható. :3

_________________
Inaktivitás bejelentő V74586
Betűszinem:#971140
Háttér szinem:#954863

Pontos adataim: Itt.
Ayse
Ayse
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 420
Join date : 2014. Feb. 20.
Tartózkodási hely : Mögötted. :P

Karakterlap
Szint: 19
Indikátor: Zöld
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Inaktivitás bejelentő Empty Re: Inaktivitás bejelentő

Témanyitás by Morrigan Hétf. Jan. 19 2015, 11:32

Morrigant inaktívba teszem. Ennek igazából két fő indoka van:

1. Tulajdonképpen egy sok éves karakterkoncepció, de már rég kinőttem ezt az alapjába véve egyszerű, nekem túl egyszerű jellemet. Már nem tud semmi újdonságot, meglepetést hozni ez a karakter. Néha jól esik vele írni, de igazából ez a ritkább. Utóbbi időben inkább csak szenvedek vele.

2. Jelenleg feleannyi időm sincs a fórumra, meg a postolásra, mint azt szeretném. Asuval is van rengeteg tartozásom, ahova időhiány miatt egyszerűen nem tudok írni. Bőven elég lesz nekem egy karakter is.




A jelenlegi játékaimat Morrigannel folytatom, ebbe a küldik, ismik, s minden más is beletartozik. Mindaddig, amíg el nem fogynak az ilyen játékaim. Ha ez megtörtént, a karakter elhalálozik egy általam választott módon.

Ha lehetséges, akkor szeretném, ha a lezárulandó játékaimból Asuka kapjon jutalmat. Ha végeztem a játékaimmal, Morrigant nem fogom visszahozni.

Az eddig szerzett exp, ingóságok szintén rá szállnak, mivel nem tudom még, hogy akarok-e más karaktert Morrigan helyett.

Utóbbira van némi chance. Ha ez megtörténik, akkor Daevát, a pókot még láthatjátok majd, azonban egy másik idomár "nevelésében". Ez még cseppet sem biztos, s ha megtörténik, majd csak hossssszúúúúú hónapok múlva. A karakterkoncepció igazából megvan, de ha annyi időm lesz, mint most, akkor elég lesz nekem Asuka is.

Ha pedig van T1-es páncélkovács, akit érdekel néhány recept, keressen fel. ^^ Főleg, ha kezdő a karakter.

_________________
A karakter küldetéseiből, arénájából, etc. a jutalmat Asuka karakterem kapja.
Morrigan
Morrigan
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 180
Join date : 2013. Aug. 16.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Inaktivitás bejelentő Empty Re: Inaktivitás bejelentő

Témanyitás by Halász Alex Vas. Feb. 08 2015, 16:45

Egyszer már írtam ide, de akkor csak ilyen félig meddig voltam inaktív, ahogy látjátok is.

Van egy játékom Ryuuval, ( az NN küldi) és egy végét járó ismim Alexel.
Amint ezek véget érnek, ( vagy még nem tudom, de lehet hogy kérni fogom az NNből a kivételemet, bár sajnálnám)
, teljesen inaktívba vágom magam
AZ Érettségi időszak végéig.

Újraérettségizem, pontosabban két tárgyból teszek Szintemelőt, hogy felvételizhessek humán szakra.
Ha minden klappolni fog, jövő szeptemberben újra egyetemista leszek, de ahhoz meg kell hoznom most a magam kis áldozatait.

Amiből az egyik a teljes inaktívság, saora.


Ami tőlem várható lesz ebben az időszakban, az
- chat, mert beszélgetni jó. Wink
- Ha megihletődöm és teleírok egy wordnyi szöveget és utóag látom, hogy egy SAO-s élmény lett, akkor élményt is fogtok kapni, de az már a ritkább eset. Razz

Gondoltam olyanra is, hogy ilyen max 1-1, vagy 2-2 hszes miniismiket még vállalok, azonban azok a gondolataimat túlságosan lefoglalnák, így inkább azt is hanyagolom.

Teszem, hozzá, hogy nemrég még két küldi tervem is volt, de ami késik nem múlik. ^^/

____________________________________________

IC Alexet nehezebb megindokolni, de vegyétek úgy, hogy alapjába véve a Limenben van.
Ha nem ott van, vagy ott kéne lennie, de nincs ott, akkor a karik tudhatnak arról, hoyg hol van, mert
MINDEKINEK a Limenből megírja, hogy "most ekkor meg ekkor nem leszek elérhető, csak akkor írjatok, ha nagyon fontos" stb.
Mivel ugyanis nem titok, hogy Hinari fogja lekötni a tervezgetései között, illetve vele együtt is fog tervezgetni xP
( erről az időről játékok lesznek majd, ha visszatértem Cool )

A dojoban mondta, hogy ki akarja vonni magát egy csomó mindenből, de leginkább a harcokból egy időre, a fájdalomérzete miatt. Ezt az időszakot tervezgetéssel és pihenéssel fogja tölteni.
Majd nyáron visszatér. Wink

Illetve ha előtte megbeszélitek velem, egyes esetekben odaadhatom őt NJK-ként egy gyűlésre vagy ilyenekre mondjuk.
______________________
Szurkoljatok a vizsgáimhoz. ></



_________________
Inaktivitás bejelentő 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Inaktivitás bejelentő Empty Re: Inaktivitás bejelentő

Témanyitás by Koshitsu Esutel Hétf. Ápr. 13 2015, 15:14

Nos. Azt hiszem, esedékes volt már ide írni.

Szeretném bejelenteni, hogy Hermit és Esu karakteremet is megölöm.
Nehéz megmagyaráznom a miérteket.

Hermit egyszerűen nem olyan karira sikerült, amilyet szerettem volna belőle alkotni. Persze a képességei izgalmassá tehették volna a dolgot, de az én hibám is, hogy nem foglalkoztam vele eleget, s nem ötlöttem ki semmit, hogy feldobhassam a játékokat a jellemével. Amilyen karaktert akartam volna belőle varázsolni, olyan karim más világokon már létezik, s azt a jellemet nem tudom beleültetni egy másik alakba, aki teljesen más múlttal és körülményekkel rendelkezik. A körülményei megváltoztatták őt, számomra pedig unalmas lett. Ahhoz, hogy valami izgalmasabbat kreálhassak belőle, olyan pálfordulást kellene hoznom az életébe, ami irreális volna, megerőszakolnám ezzel a karimat. Nem.

Esu meg... hát bocsánat, de tényleg egy halál unalmas kari lett. Annak ellenére, hogy ő én lettem volna, csak töredékében hasonlított rám, és inkább lett egy pragmatikus, megingathatatlanul korlátolt, unalmas nőszemély.
Be kell vallanom, hogy az ő karakterét bizonyos más karakterek éltették. Addig élveztem a játékot, amíg Rennel játszhattam a tetszik-nem tetszik huza-vonát, és addig volt bármi értelme is Esu életének, amíg Anathoz való hűségéhez ragaszkodott. De hogy Ren évek óta nem szólt hozzá, ki tudja mi okból (azóta sem tom, Ren miért haragudott meg Esura O.o persze ezt userileg megoldhattuk volna, de én sem erőltettem) és Anat is meghalt, így az egész kari szétesett. Szét volt már ez esve lassan több mint másfél évvel ezelőtt is. Amikor tavaly február környékén azt hittem, nyáron államvizsgázni fogok, s nyomattam ezerrel a tanulást, a szakdolit, meg miegymást, akkor ugyebár nem maradt időm a játékra. Fél évre eltűntem a SAO életéből, nyáron pedig képtelen voltam visszarázódni. Ősztől kezdve voltak kisebb-nagyobb visszatéréseim. Hoztak egy kis izgalmat a Raven-Alex-Esu hármasok, amik valójában a játékban sosem voltak igazán, csak egyetlen játék erejéig, az is hirtelen lett lezárva. Minden csak gondolatban volt meg, amit képtelen voltam írásban is megalkotni.

Miért? Egyszerűen nem tudtam visszatérni. Gyorsan történtek az események is játékon belül, és nem volt kedvem írni. Most meg azt sem tom, mi fán terem a dió, és abszolúte nincs kedvem utánanézni. Ráadásul a szabálymódosítások illetve bevezetések miatt meg kellene változtatnom legalább egy képimet, hogy legálisak legyenek, de ehhez nincs már erőm. Rájöttem, hogy fárasztó nekem, hogy tartozzak az embereknek. Tartozni játékkal, tartozni ígéretekkel. Eléggé független típus vagyok, de rugalmas is. Egy darabig képes vagyok alkalmazkodni. Úgy ahogy egy befőttes gumi képes nyúlni és nyúlni. De van egy határ. És ez a húr most elpattant. Hirtelen betelt a pohár mindennel. A szabályrendszerrel, a többi játékos gyorsaságával, a saját magam felé való elvárásokkal, hogy írnom kéne, aktívnak kéne lennem, új képi kellene, meg kéne változtatni a képit, figyelnem kellene mások játékát, jaj egy küldi, jaj egy kt, stb. Biztos vagyok benne, hogy rossz kifejezés, mégsem találok jobb szót. Kinőttem a fórumos szerepjátékokból. Unom, hogy meghatározzák a kereteket, hogy amikor valamit elképzelnék, kiderül, hogy nem valósíthatom meg, mert nem fér bele a fórumba. Ez nem rólatok szól. Ezer másik fórumról azért léptem ki, mert a karim kinőtte a fórumot. Amit alkotni akartam vele, az már tilos volt. Itt nem ez a helyzet. Itt csupán elhalványultak a karijaim.

Oké. Akkor alkothatnék új karit, amellett, hogy a régieket megölöm. Nem, ehhez sincs már kedvem. Nem szeretem a határidőket. Feszélyeznek. Nem szeretem azt az érzést, hogy tudom, én következek az írásban. Mert várnak rám. Várnak rám egy hete, két hete. Pont amiatt nem tok írni, mert érzem, hogy várnak rám. Hát nem szánalmas? Very Happy Ezért mondom, hogy kinőttem, mert az írásnak ennek a formája már nem ad nekem örömöt. És nem a fórum, vagy userek hibája. Ez senki hibája. Egyszerűen megváltoztam, más lettem, más dolgok érdekelnek. Nem akarok már újat alkotni, vagy olyasmin agyalni, aminek végül semmi értelme nem lesz. Nem lesz jövője se Esunak, se Hermitnek, ezért sem tudok rajtuk gondolkodni, mert így hogy csak a játék kedvéért létezzenek, saját szórakoztatásra... ez nem működik, mert nem szórakoztatnak. Új karit alkotni meg nincs erőm, mert az új múlt, új jellem, új körülmények, és új sztori. És van már ezer sztori a fejemben, nem akarok újat alkotni, hanem a meglévőket megvalósítani.

Némelyikőtök már tud róla, sokan nem. Én regényt szeretnék írni és nem egyet. Ott vannak a fejemben, egy-másik már-már készen van, csak le kellene írni. Így ha írni fogok, sehova máshova, és nem másnak, hanem magamnak. Képtelen vagyok más kertjében ültetni már. :/ A sajátomat kell ápolnom.

Tudom, sokakat nem érdekel a rizsa, elég lett volna kiírni, hogy lépek, köszi mindent és csá. De szeretem megmagyarázni a dolgokat, akkor is, ha nem érdekel mást. Very Happy És az a jó az írásban, hogy abban nem szakíthatnak meg, nem mondhatják nekem, hogy ez nem érdekel, ne is folytasd. Very Happy Ezért is szeretek jobban inkább levelezni vagy csetelni másokkal mint élőben beszélni. Very Happy

Öhm... szóval...

Nem engedélyezem senkinek sem, hogy szitut találjanak ki Hermit vagy Esu halálához. Egyszerűen csak eltűntek a térképről, és a nevük ki van húzva a táblán. Ennyi. Senki nem látta, vagy hallotta, vagy sejtheti, hogyan haltak meg.
Artemis (asszem már el is kezdték) kisorsolható. Először arra gondoltam, hogy én választanám ki az utódot, de nem akarok már ezzel sem foglalkozni.

Azonban... nem tudom, ez mennyire lehetséges vagy sem. :/ Szeretném, ha az exp pontok nem lennének törölve. Ugyanis gondoltam olyasmire, hogy lehet, Esuval vagy egy másik karival valamikor egy vagy több év múlva visszatérnék, s akkor igényt tartanék az eddig megszerzett exp-re. Nem ígérek semmit.

Egy biztos. Esu valójában nem hal meg, hanem felébred a kórházban, s ahogy felépül, elmegy, s megkeres mindenkit, akit ismert, akár élnek még, akár meghaltak. Így ha valaha Esu visszatérne, az saját döntéséből lenne, s már tudná, hogy a többi halottal mizu, hogy tényleg meghaltak-e vagy sem. De hogy ezt a visszatérést megtörténtté teszem-e valamikor, azt nem tudom. Csak is hosszú szünet után volna értelme, úgy hogy Esunak fogalma sincs, hogy mizu a SAO-ban. (Hisz userileg most sem tudom, de karilag meg tudnom kellene, így ha pár év múlva térnék vissza, akkor az useri és a kari tudatlanság egyezne. Very Happy )

Szeretném megköszönni, hogy itt lehettem! Majdnem az elsők között lenni nem egy rossz érzés, kicsit alapítónak érzem magam, egyben öregnek is. Smile
Ez az első olyan fórum az életemben, aminek ennyire kidolgozott volt a harc- és fejlődésrendszere. Szuper lett! Kicsit hiányoltam a világ leírását. Persze erről korábban volt vita, s páran mondták, hogy jobb is, ha nincs minden meghatározva, mert így nagyobb a szabadság és szabadabb a kreativitás. Igen-igen ám, de bizonyos törvényszerűségekről jó lett volna tudni. Mint ahogy az ember a földön is lehet kreatív, mégis tudja, hogy van gravitáció, így ebben a világban is kellenek, hogy legyenek törvényszerűségek, amik nem voltak tisztázva. Nagyon érdekelt volna, hogy van-e lélegzés. Smile De semmi sem lehet tökéletes! Very Happy

Nagyon jó kis aktív és izgalmas fórum ez, remélem sokáig életben marad és sokaknak okoz sok örömet. Very Happy Lehet, szellemként vissza-visszajárok majd.
Ha nem veszitek illetlenségnek, a találkozókon továbbra is részt vennék, ha nem is olyan gyakran, mint eddig. A barátságotokhoz, és a veletek való kapcsolathoz ragaszkodom. Smile

Még egyszer köszönöm az alkotóknak és a tagoknak az élményt, hogy itt lehettem! Smile
Koshitsu Esutel
Koshitsu Esutel
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 806
Join date : 2012. Dec. 19.
Age : 28
Tartózkodási hely : Artes Limen

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales

http://syrup.blogger.hu/

Vissza az elejére Go down

Inaktivitás bejelentő Empty Re: Inaktivitás bejelentő

Témanyitás by Malcolm Hétf. Jún. 22 2015, 01:52

Karakter inaktivitás oka:
Malcolmnak kicsit sok volt az utóbbi időben a szocializáció, ismét visszatér a remete élethez. A játékaiból (küldi, kazi, párbaj, stb.) ki lehet írni azzal az indokkal, hogy rosszul lesz és elhagyja a helyszínt. A sorozatos rosszulléteket a gyakori személyiségváltás okozza nála, ami többek között erős szédüléssel jár. A kobold invázió után új menedékhelyet kezd el kiépíteni magának és oda elvonul, ismét elnyomva Anthonyt. A Liberatorsból is kilép.


Ami pedig a Titan's Hands céhet illeti, továbbra is folytatják alvilági csempész tevékenységeiket. Ha be akarjátok vonni őket valamilyen játékba, előtte dobjatok rám egy üzit facen vagy itt egy pü-t.

_________________
Inaktivitás bejelentő 96de77

A karakter indikátora pirosból zöldre váltott!
Malcolm
Malcolm
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 261
Join date : 2014. Nov. 27.

Karakterlap
Szint: 41
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Inaktivitás bejelentő Empty Re: Inaktivitás bejelentő

Témanyitás by Chitose Pént. Szept. 04 2015, 23:25

És végül eljött ennek az ideje is: szeretném Chitosét inaktív státuszba tenni, aminek oka az, hogy nem látok különösebb esélyt arra, hogy a közeljövőben írni fogok vele. Ennek két oka van: egyik, hogy ebben az évben egyetemi elfoglaltságaim támadtak, és nem hiszem, hogy elég időm lesz rá. A másik, és ez a fontosabb, hogy már nem érzek késztetést, mint régen, hogy írjak vele. Ugyanakkor a megöletésének sem látom értelmét, hiszen szeretem ezt a karaktert. Mindezek mellett, nem tudom, hogy fogok-e még vele játszani, és ha igen, mikor.
Ami a jelenleg futó játékaimat illeti: Nio, Shukaku, a játékaimat lezárhatjátok, hogyha szeretnétek, de fagyaszthatjátok is, hogyha úgy látjátok jónak. Hogyha igénylitek, írok egy záróposztot, hogy ki legyen játszva Chitose hirtelen távozása.
És igen, van még egy kazamatám is, azt a résztvevők egyáltalán folytatni szeretnék ? Ha igen, akkor abból nem lépnék ki, mert oda elég kb. három havonta dobni egy posztot. Ha nem, akkor természetesen nekem sincs kifogásom ellene.
IC annyit lehet tudni Chitoséről, hogy bezárkózott a szobájába, még az ennivalót is oda rendeli, mert egy kicsit besokallt a SAO világától. Bár nincsenek közeli barátai, de ha valaki üzenetet ír neki, akkor röviden válaszol, ha tartósan nyaggatják, akkor leírja az elvonulásának igazi okát, vagyis a fentieket.
Azt hiszem, ennyi lenne, köszönöm, hogy eddig vártatok rám. Még valószínűleg néha felnézek az oldalra, hogy tudjam, mi történik.

_________________
Inaktivitás bejelentő 3nve
Chitose
Chitose
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 222
Join date : 2013. Mar. 23.
Age : 30

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Inaktivitás bejelentő Empty Re: Inaktivitás bejelentő

Témanyitás by Arisu Szomb. Szept. 19 2015, 14:02

Inaktív státuszba helyezem a karit. Egyrészt nem úgy sikerült, ahogy képzeltem, így nincs vele túl sok motivációm játszani és nyögvenyelős vele írnom. Ez önmagában nem baj, mert lehet, hogy egy idő után ráéreznék a stílusára, viszont a megnövekedett feladataim mellett nem szeretnék olyan karikat tartogatni, akikkel sok időt kell tölteni ahhoz, hogy megszülessen egy reag.

Arisu elmerül az aincradi üzletvilágban, könnyen lehet, hogy még viszontlátjátok a nevét valahol, sőt, őt ismerve valószínű, hogy hallani fogtok még róla ;P
Arisu
Arisu
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 93
Join date : 2015. Jan. 05.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Inaktivitás bejelentő Empty Re: Inaktivitás bejelentő

Témanyitás by RenAi Hétf. Szept. 28 2015, 14:04

No Nem... nem szabadul meg az Ai inváziótól senki!

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

Inaktivitás bejelentő Empty Re: Inaktivitás bejelentő

Témanyitás by Tetsuko Jin Szer. Szept. 30 2015, 17:29

Inaktivitás bejelentő Tumblr_n0doiecAU71rrftcdo1_500

_________________
Inaktivitás bejelentő 1152197982ARMENNOIRportablel_l_0004_www.kepfeltoltes.hu_
Tetsuko Jin
Tetsuko Jin
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 542
Join date : 2012. Dec. 24.

Karakterlap
Szint: 24
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Inaktivitás bejelentő Empty Re: Inaktivitás bejelentő

Témanyitás by Atoru Kedd Okt. 27 2015, 14:43

Úgy vélem már itt volt az ideje, hogy írjak ide. (Mielőtt bárki a szívéhez kapna, nem, nem hal meg senki. Nem, eszem ágában sincs itt hagyni titeket.)  Idén úgy kezdtem a tanévet, hogy igen, ha törik, ha szakad, lesz időm SAO-ra és vasárnaponként már terveztem, hogy mivel mikor fogok foglalkozni... Eztán közbe szólt a magán élet, az iskola és sok más dolog is. Taglalhatnám több tíz soron keresztül, de a vége ugyanaz lenne: Most nincs időm. És ez enegem is kiakaszt, mert ha valamire, erre akartam időt hagyni... >.>
Az elvonulásom hosszát még nem tudom. Lehet néhány hónap, de akár egy egész tanév is. Próbálom rendezni a dolgaimat - amiket tudok - és száguldok is vissza. Tehát:

Most jöhetnek az IC-indokok. Atoru és Maria is inaktívba vonulnak, külön-külön indokkal.

Atoru: Már kezdtem érezni, hogy nagyon nincs jelen. Elmélkedik, lassan nagy korú lesz, most próbál rájönni, hogy milyen lesz az, min változtasson. A térképen legfeljebb a szintjét lehet kiszúrni, a tömegeket pedig kerüli... Egy igazi hikikomori lett.

Maria egyszerűen unja magát. Hőn szeretett Sayonara-ja még távoli cél és addig nem tudja mit csináljon... Ezért nem tesz semmit. Neutral Hogy mennyire fogja aktivizálni magát, az kiderül. Biztosat én sem tudok mondani.

_________________
Inaktivitás bejelentő Angel_beats___yui_and_hinata_quote_by_mikasatifavermilion-d6die8z
If you wait until you can do everything for everybody, instead of something for somebody you'll end up not doing anything for anybody.

Atoru
Atoru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 958
Join date : 2013. Nov. 04.
Age : 25
Tartózkodási hely : Friben/Nyster

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Inaktivitás bejelentő Empty Re: Inaktivitás bejelentő

Témanyitás by Ayse Pént. Okt. 30 2015, 11:05

Ayse halott! Kijátszva, expel még meglátom mi lesz...

_________________
Inaktivitás bejelentő V74586
Betűszinem:#971140
Háttér szinem:#954863

Pontos adataim: Itt.
Ayse
Ayse
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 420
Join date : 2014. Feb. 20.
Tartózkodási hely : Mögötted. :P

Karakterlap
Szint: 19
Indikátor: Zöld
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Inaktivitás bejelentő Empty Re: Inaktivitás bejelentő

Témanyitás by Asuka Vas. Nov. 01 2015, 20:01

Küldetéseimből ki lehet írni.

Akinek van Asuval játéka, amit végig akar játszani, az írjon erről privát üzenetet.

Meséléseim végigviszem, az oldalt uraló, általános, lehangoló pesszimizmus, és az alapjába véve széthúzó közösség ellenére is.
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Inaktivitás bejelentő Empty Re: Inaktivitás bejelentő

Témanyitás by Halász Alex Szer. Nov. 04 2015, 10:48

IC ALEX NEM INAKTÍVKODIK! ><
OOC én viszont rákényszerültem, hogy ide írjak.

Tehát csak ooc okokat mondok. Nem elég, hogy nem tudom rendezni magamban, hogy mennyi időt szánhatok az oldalra, munka, vizsgafelkészülés és egyéb mellett, a gépem is bemondta az unalmast. Jelenleg épp meghazudtolja a personal computer fogalmát...
Semmi nem jön be rajta rendesen, de semmi! Valahogy nagy nehezen, amíg kétszer agyvérzést kapok, méltóztatik betölteni, de pl. vannak olyan oldalak, ahol vicc, hogy pl. az alja az oldalnak nem tölt be akkor se ha a fejem tetejére állok!

Ez a probléma vagy egy számítógép cserével fog megoldódni, vagy rosszabb esetben még a netet is húzhatjuk újra... nem tudom, de egyelőre nem is tudunk lépni az ügyben, ugyanis a családban most van egy fogfájós, rá koncentrálunk. ><
Pénzügyileg is. >.>

Tehát olyanokra lehet tőlem számítani max, hogy egy mini poszt ha belefér a munkahelyről *emiatt mert jelentkezni bossra is* meg sakkoznom kell, hogy hogyan írjak meg egy rendesebb posztot. ( bemegyek munkahelyre kiszedem az oldal aljáról azokat a hszeket, amiket nem látok otthon, és worbe megírom, majd másnap megint munkahelyről gyors bedobom. ) Sokáig nem fogom bírni cérnával. <.<

Szóval lassan, és inkább lassabban... meg inkább sehogy.
Az egy igaz küldimet Kacsának próbálom vinni, de már így is késésben vagyok. No

IC meg, hát ha vki meg akarja említeni Alexet egy posztjában, délelőttönként fent vagyok fb-n. Kérdezze meg, hogy Allal mi a helyzet. Ezt tudom mondani. Amúgy meg sokszor lehet látni Hinari társaságában.

_________________
Inaktivitás bejelentő 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Inaktivitás bejelentő Empty Re: Inaktivitás bejelentő

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.