Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nanami Haruka

2 posters

Go down

Nanami Haruka Empty Nanami Haruka

Témanyitás by Yue Pént. Márc. 28 2014, 18:12

Elnézést de szeretném lecserélni a kasztomat állatidomárra!Gondolkodtam rajta rengeteget!
Okok:
1)Szerintem jobban illene hozzám a játékban és valóéletben is jobban eltudnám magamat képzelni állatidomérként!
2)Erősíteném az állatidomárokat.
3)A jellemem szerintem belegondolva nem illik a kardforgatóhoz!

Képességemet is lecserélném mert régen jobb nem jutott eszembe!Már csak azért is szeretném megváltoztatni mert igazából a mostani képességem az csak dísznek van de semmire nem tudom használni!

Régi képességem:Macska fül és macskafarok.

Új:ShadowCat (árnymacska)
Bármin át tudok menni amin akarok.Képes  áthatolni tárgyakon.

Yue
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2014. Jan. 06.
Age : 23
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nanami Haruka Empty Re: Nanami Haruka

Témanyitás by Cardinal Szomb. Márc. 29 2014, 16:31

Ossu! Very Happy

250-250 szavas háttérsztorikat kérnék szépen mindkét pályázathoz. Ugyanakkor a képességnél kikötném, hogy te mész át a tárgyakon, és nem azok mennek át rajtad (ergó egy fegyver, amit feléd suhintanak, megsebez).
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nanami Haruka Empty Nanami Haruka

Témanyitás by Yue Vas. Márc. 30 2014, 20:36

Éppen amikor gyakoroltam a kardforgatást mert egy ideje nem ment annyira jól, de annyira nem is érdekelt már.Kicsit magányos voltam.Hiszen a szüleimet nem láthattam de ezzel gondolom nem csak én voltam így.Egy ideje amikor látok egy állatidomárt akkor kicsit irigykedek.Persze nekem a társam a kardom az íjászoknak az íjuk az állatidomároknak az állatuk stb-stb.Én az állatidomárokra irigykedtem mert teljesen más az,hogy nekem a társam a kardom mert mindig velem van de az állatidomároknak egy mondhatni,hogy igazi társuk van.Gondoltam elmegyek a parkba mert ott igazán szép,csendes,békés környezet van.Szerencsére csak páran voltak a parkban így volt választékom bőven a padoknál.Leültem, és amikor jobban körülnéztem akkor vettem észre,hogy rajtam kívül csak állatidomárok vannak ott.Nagyon esősre állt az idő így nekem rossz volt a hangulatom mert én nem szeretem annyira az esőt és esernyő nélkül biztos,hogy bőrig ázok.
(Hű de remekül érezném magam ha állatidomár lehetnék.)-gondoltam.
Mivel nagyon esőre állt az idő így inkább a szokásos fogadóba mentem éjszakára.Mivel már ismertek engem így csak mondanom kellett hogy egy szobát kérek.Felmentem a szobába amit adtak nekem és elmentem fürödni.Fürdés után ledőltem az ágyra és csak az járt a fejemben,hogy hogyan válthatnék kasztot.
-Nagyon szeretnék állatidomár lenni!Nagyon-nagyon, nagyon-nagyon!-mondtam.
A kardomat letettem a párna mellé,hogy mellettem legyen ha kell.Elaludtam.Álmomban kicsit beszéltem is.Gondolom ki lehet találni,hogy miről beszéltem.Reggel amikor felébredtem nem tudom,hogy miért de megkönnyebbülten, boldognak és nyugodtabbnak éreztem magamat.
-Jó reggelt!-mondtam.
Néztem a párnám mellé, de kicsit megijedtem hiszen nem volt ott a kardom ahová este tettem.Megnéztem a földön hátha lelöktem amikor aludtam.Mivel ott sem volt így megijedtem.Viszont amitől jobban megrémültem,hogy egy tojás volt az ágyon amit azért nem vettem észre mert a kardomat kerestem.Nem hittem a szememnek.Egy tojás ami akkora volt mint amit már láttam az állatidomároknál.Belegondoltam.A kardomat nem találom, viszont egy tojás van az ágyon.Ez azt jelentette hogy állatidomár lettem.Ugráltam örömömben de annyira,hogy leestem az ágyról és kicsit sírva de mosolyogva és örömködve voltam a földön.Tettem jeget a fejemre és megnéztem jobban a tojásomat.A háttérszíne szürke volt,a minta pedig az oldalán karmolásoknak látszottak,a tetején meg egy agyar.Annyira boldog voltam hogy azt nem lehetett elmondani!


A hozzászólást Nanami Haruka összesen 8 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Ápr. 12 2014, 19:22-kor.

Yue
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2014. Jan. 06.
Age : 23
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nanami Haruka Empty Nanami Haruka

Témanyitás by Yue Vas. Márc. 30 2014, 22:30

-Mit csináljak ma?
Annyit sétáltam,hogy már fáradt voltam így amikor megláttam egy parkot akkor majd elsírtam magamat.Hogy miért sírtam el magamat majdnem?Azért mert rájöttem arra,hogy a különleges képességem inkább egy cosplay jelmezhez hasonlít!Nem tudom semmire használni, csak dísznek van.Így amikor használom akkor egy macskanőnek nézhetek ki.Leültem a padra és kb. 30 perc múlva felálltam és elmentem mert kezdett besötétedni.Pedig csak 16:30 volt.Mivel egy aranyos fogadó volt a közelben így gondoltam,hogy az éjszakát ott töltöm.Láttam,hogy sok vendég van a fogadóban és kevés volt a pincérnő.Így megkerestem a fogadó tulaját és megkérdeztem hogy segíthetek-e?A tulaj gyorsan de kedvesen azt mondta,hogy segíthetek.Átöltöztem és 18:30-ig dolgoztam.
-Nem gondoltam hogy ennyire fárasztó pincérnőnek lenni!-jelentettem ki fáradtan.
-Csak akkor ilyen nehéz ha ennyire sokan vannak!-mondta az egyik pincérnő.
Felöltöztem, és kimentem az öltözőből.A fogadó tulajdonosa megköszönte hogy segítettem.Mondtam neki,hogy szeretnék kivenni egy szobát amire azt mondta,hogy az éjszakáért  nem kell fizetnem.Megköszöntem majd a tulaj megmutatta a szobámat.A tulaj elment és én bezárkóztam a szobába.Ugyan egy kicsit elfelejtkeztem arról a gondomról,hogy a képességem használhatatlan, de valamit akkor is csinálnom kellett.Hiszen nem lehetek örökké macskanő!Mivel ötlet az nuku így inkább alvásra kéne használnom az időmet amíg itt tartózkodom.Elaludtam.Felébredtem hajnali 1-kor.
-Miért álmodok olyasmiről,hogy egy egér megesz engem?-kérdezem kábán.
-Furcsa.-mondtam.
Kimásztam az ágyból és kicsit kábultan kinéztem az ablakon.Gyönyörű,teliholdas éjszaka volt.Becsuktam szemeimet és azt kívántam,bárcsak megváltozna a képességem.Utána kicsit szomorúan de vissza mentem az ágyhoz és aludtam tovább.Mondhatni,hogy korán keltem.Kimásztam az ágyból és mint mindenki én is kicsit kábult voltam így elfelejtettem hogy az ajtó elé tettem le a cipőmet.Elbotlottam és akkor azt hittem,hogy lefejelem az ajtót de csodák csodájára nem fejeltem le hanem átestem rajta.Innentől tudtam hogy a képességem megváltozott és én ennek nagyon megörültem!  Very Happy

                                   
http://images5.fanpop.com/image/photos/25800000/Waitess-Mira-3-mira-clay-from-bakugan-battle-brawlers-25895423-477-359.jpg


A hozzászólást Nanami Haruka összesen 8 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Ápr. 12 2014, 19:34-kor.

Yue
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2014. Jan. 06.
Age : 23
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nanami Haruka Empty Re: Nanami Haruka

Témanyitás by Cardinal Csüt. Ápr. 03 2014, 11:57

Ritka eset, de most bizony kifogásolni fogom a történetet. Azt írod, a Kezdetek Városában vagy (nagybetű, mert tulajdonnév), ott nincs erdő, legfeljebb park, és szörnyekkel se találkozhatsz, mert nem juthatnak be a városokba. Ezt mindenképp tisztázd.
Emellett egy fia vesszőt nem látok egyik írásodban sem, az írásjelek (pont, kérdőjel, felkiáltójel, gondolatjel, zárójel) után pedig tegyél szóközt. Így teljesen összefolynak a mondataid, olvashatatlan. Tagold az összetett mondataid vesszőkkel, és javítsd ki a szóközök hiányát!
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nanami Haruka Empty Re: Nanami Haruka

Témanyitás by Yue Pént. Ápr. 04 2014, 17:50

Ezer bocsánat hogy nagyon rossz lett de megakartam akkor este csinálni hogy amikor már küldetésen leszek már állatidomár legyek+lefárasztott az iskola így annyi energiám nem volt mint amennyi lenni szokott!Akkor remélem most jól csináltam! Very Happy

Yue
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2014. Jan. 06.
Age : 23
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nanami Haruka Empty Re: Nanami Haruka

Témanyitás by Cardinal Kedd Ápr. 08 2014, 12:09

Bárcsak minden olyan egyszerű lenne, hogy akarattal és kívánságokkal meg lehetne oldani Very Happy

No, a várossal kapcsolatos problémát sikerült kijavítani, és örömmel látom, hogy a vesszőket is tudod használni, vagyis tudod, hová kell tenni őket. Viszont így is rengeteg helyről hiányzik még mindig az a fránya vonás, a második írásodban például összesen egyszer használtad Very Happy Ha csak egy-két helyről hiányozna, az még elfogadható, de kis túlzással minden mondatban hiányzik egy-két helyről No

Az első írásodba megint belekerült egy ellentmondás, az egyik pillanatban azt írod, hogy gyönyörű, napos idő volt, két sorral később meg már az esőtől tartasz. Ezen kívül nagyon sok a szóismétlésed: tojás, fogadó, tulaj, ajtó, stb. Szinonimákkal vagy névmásokkal választékosabbá tudod tenni a szöveget, és kevésbé lesz unalmas elolvasni.

És továbbra se teszel szóközt az írásjelek után, éskörülbelülígynézkiazírásodahiányukmiatt.Ugyemilyennehézelolvasni? Neked is egyszerűbb, ha igyekszel kijavítani, és nem kínozzuk akkor tovább egymást Razz
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nanami Haruka Empty Re: Nanami Haruka

Témanyitás by Yue Kedd Ápr. 08 2014, 15:33

Kész.

Yue
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2014. Jan. 06.
Age : 23
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nanami Haruka Empty Re: Nanami Haruka

Témanyitás by Cardinal Vas. Ápr. 13 2014, 15:58

Hát, vesszők tényleg kerültek bele, és itt-ott van utánuk szóköz is. Öhm... na jó, a fáradozásaid jutalmaként elfogadom a pályázatokat, és remélem, hogy nem leszel lusta azokat a szóközöket kitenni a jövőben Wink

Lévén kasztot váltottál, így újrapontozhatsz. A kardod helyett kapsz egy Kezdő Állatidomár Kést, valamint a tojást, amiből egy Karmos Elefánt Farkaskölyök kelt ki. A változásokat vezesd fel az adatlapodra.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nanami Haruka Empty Re: Nanami Haruka

Témanyitás by Yue Vas. Ápr. 13 2014, 18:03

Volt egy tojásom, aminek a jelentése az hogy állatidomár vagyok, így annyira nem volt fegyverem de legalább tojásom az igen. Mivel annyira nem volt dolgom így elmentem a parkba. A tojással az ölemben úgy éreztem magamat mint egy anyuka. Kicsit azért fiatal vagyok az anyasághoz. Felálltam és mentem a fogadóba.
-Jó napot!-köszöntem boldogan.
-Jó napot kisasszony!Hogy vannak?-kérdezte a tulaj.
-Jól,de nem vagyok azért anyuka!-mondtam.
Kértem egy szobakulcsot, és mentem is. Kinyitottam az ajtót, és rögtön az volt az első dolgom hogy aludni menjek. Elaludtam, és vajon miért ébredtem fel?A tojás mocorogni kezdett, de nem kelt ki.Pedig már éppen örültem. Kinyitottam egy kicsit az ablakot. Kicsit hideg volt, így inkább becsuktam.
-Vajon milyen állat kel majd ki?-kérdeztem.
Hirtelen tojás elkezdett mozgolódni.Mire teljesen figyeltem addigra kikelt.
-Kawaii!!!Egy farkasbébi!-mondtam.
Leültem az ágyra és a farkasbébit az ölembe tettem.Na, vajon mi volt az első dolog amit csinált?Szerencsére még nem voltak fogai, de ha lettek volna akkor úgy harapott volna meg engem hogy a kiáltásom SAO-ból is kihallatszott volna!
-Én most látom, hogy lesznek nekünk vitáink.De minek nevezzelek el?Mondjuk Wolf?Nem, az túl egyszerű lenne.Megvan!Mivel szerintem eszes farkas leszel így a neved legyen mától Inu.Akkor ez eldöntve!A neved mától Inu!-mondtam.
A farkasom már kicsit nagyobb lett mint volt. Ennek örültem is.Igazam lett. A farkasomra mindenki azt mondaná hogy milyen cuki,aranyos stb. De az igazság az, hogy egy kisördög! Amióta tud járni a lábán azóta mindig élénk. Én attól még szeretem. De azért este kicsit idegesítő.De megéri, amikor látom hogy nyugton van és alszik az nekem elég. Aludni mentünk mert este volt. Reggel mentőnk a szokásos sétára. Szokásosan élénk volt.


A hozzászólást Nanami Haruka összesen 5 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Ápr. 23 2014, 13:28-kor.

Yue
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2014. Jan. 06.
Age : 23
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nanami Haruka Empty Re: Nanami Haruka

Témanyitás by Yue Vas. Ápr. 13 2014, 19:53

Sétáltunk reggel. Csak a szokásos dolgok voltak. Küldetésre még nem mehettünk,hiszen a különleges képessége még nem mutatkozott meg. Viszont már akkora volt már Inu, mint egy rendes farkas. De attól még biztonságosabb ha megvárjuk a különleges képességét. Vissza mentőnk a fogadóba. A tulaj felajánlotta azt nekem hogy ha pincérnőként dolgozok akkor nem kell fizetnem. Természetesen elfogadtam az ajánlatot. Szerencsére szabadnapot is kaphatok, és ha küldetésen vagyok akkor nem kel dolgoznom. Aludni mentem. A kora reggelt ugorjuk át mert csak a szokásos sétáltatás van. Nos, mehettem dolgozni. Hamar eltelt a nap, így gyorsan siettem hogy ehessek, mert kicsit fárasztó azért pincérnőnek lenni, úgy ha nem is szoktam hasonló munkát végezni. Gyorsan ettem, bocsánat,azaz ettünk. Jól teletömtük magunkat. Vissza mentőnk a szobába és Inu rögtön aludni ment.
-Kawaii.-mondtam halkan.
Én is mentem aludni.Gyorsan elaludtam.Reggel amikor felébredtem akkor a fejemen volt Inu.
-Lekászálódnál rólam Inu?-kérdeztem.
Morgott egyet aztán aludt tovább.
-Az ember legjobb barátja a kutya.Legalább mondhatom ezt.Csak sajna ez nem igaz.-mondtam
Levettem Inu-t a fejemről, és mentem az étterembe. Rengeteg vendég volt, így fáradt voltam a nap végére. Annyira fáradt voltam, hogy kinyitni sem volt erőm az ajtót,így inkább csak átmentem az ajtón. Egyből ledőltem az ágyra és elaludtam. Mivel péntek volt így nem én voltam szolgálatban.Kiélveztem. Korán volt még, de Inu sétálni akart így lementünk a parkba.Amíg Inu futkosott addig én szokásosan ültem és figyeltem őt.Ideje volt már, hogy menjünk.
-Inu!Gyere,ideje mennünk.-mondtam.
Odajött hozzám szokás szerint, én erre elkezdtem beszélni.
-Tudod Inu, én az igazi világban nem tarthattam semmilyen állatot.
-Miért nem?-kérdezte Inu.
-Nem tudom. Várjunk egy kicsit!Inu! Te beszéltél az előbb, vagy én bolondultam meg?-kérdeztem.
-Igen.-mondta Inu.
-Örülök hogy ez a képességed!-mondtam mosollyal az arcomon.


A hozzászólást Nanami Haruka összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Ápr. 23 2014, 13:30-kor.

Yue
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2014. Jan. 06.
Age : 23
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nanami Haruka Empty Re: Nanami Haruka

Témanyitás by Yue Kedd Ápr. 15 2014, 17:19

A képessége hogy beszélni tud de az is jó ha csak velem tud telepatikusan beszélni,vagy csak én értem amit mond

Yue
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2014. Jan. 06.
Age : 23
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nanami Haruka Empty Re: Nanami Haruka

Témanyitás by Cardinal Vas. Ápr. 20 2014, 12:51

Hű, na ezt kellemes meglepetés volt elolvasni, a legtöbb helyre sikerült szóközöket tenni \o/ Örülök neki, csak így tovább Very Happy Elfogadom a pályázatot.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nanami Haruka Empty Re: Nanami Haruka

Témanyitás by Yue Vas. Május 11 2014, 20:40

Szeretnék egy avatar változtatást. Mivel nem annyira régen változtattam meg így okot is írok.
1) Ugyan tetszik az avatarom, de mivel akkor a szó legszorosabb értelmében nem találtam jobbat és még tetszett is így az lett. Ezáltal írnám az új kinézetemet.

Régi: Kék szemek.Fülbevaló.Testhez simuló ruha.Csizma.Fehér bőre van.Nagyon könnyen leég a bőre a napon még akkor is ha naptejet használ így óvakodnia kell a napozástól de mivel nem szeret annyira napozni,fehér bőrét is szeretné megtartani így ez annyira nem szokott nagy kihívást jelenteni.

Új: 160 cm magas. Rózsaszín rövid haja van, viszont a baloldalán kicsit hosszabb a haj, így ott felköti, továbbá a fején van egy masni vagy hajpánt, ahogy jobban tetszik. Szeme is rózsaszín. Mondhatni, hogy hófehér bőre van.Nagyon könnyen leég a bőre a napon még akkor is ha naptejet használ így óvakodnia kell a napozástól de mivel nem szeret annyira napozni,fehér bőrét is szeretné megtartani így ez annyira nem szokott nagy kihívást jelenteni. Nagyon aranyos ruhája van. Fehér harisnyája van ami kicsit nagyobb nála, így kicsit kényelmesebben mozogva. Odaírnám, hogy néha egy testhez simuló mini nadrágot hord ha nem harisnya van rajta mert kicsit szégyenlős. Egy kis táskát és egy esernyőt szokott magával vinni.

/Bocsánat ha hosszú lett/


A hozzászólást Nanami Haruka összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Május 19 2014, 18:52-kor.

Yue
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2014. Jan. 06.
Age : 23
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nanami Haruka Empty Re: Nanami Haruka

Témanyitás by Cardinal Hétf. Május 12 2014, 13:29

Ossu!

Elfogadom a módosítást, az adatlapodon is frissítsd a leírást, kérlek.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nanami Haruka Empty Nanami Haruka

Témanyitás by Yue Hétf. Május 19 2014, 23:01

Ezer bocsánat, hogy megint változtatok de kifelejtettem egy nagyon fontos dolgot így kénytelen vagyok változtatni.

Régi:160 cm magas. Rózsaszín rövid haja van, viszont a baloldalán kicsit hosszabb a haj, így ott felköti, továbbá a fején van egy masni vagy hajpánt, ahogy jobban tetszik. Szeme is rózsaszín. Mondhatni, hogy hófehér bőre van.Nagyon könnyen leég a bőre a napon még akkor is ha naptejet használ így óvakodnia kell a napozástól de mivel nem szeret annyira napozni,fehér bőrét is szeretné megtartani így ez annyira nem szokott nagy kihívást jelenteni. Nagyon aranyos ruhája van. Fehér harisnyája van ami kicsit nagyobb nála, így kicsit kényelmesebben mozogva. Odaírnám, hogy néha egy testhez simuló mini nadrágot hord ha nem harisnya van rajta mert kicsit szégyenlős. Egy kis táskát és egy esernyőt szokott magával vinni.



Új: 160 cm. Nagyon hosszú kékes színű haja van és szintén kékes színű szemei vannak. Nagyon fehér bőre van így már csak azért óvakodnia kell a naptól de azért is mert könnyen leég. Haját a leginkább két oldalán felkötve lehet látni de van amikor lófarokban van és van NAGYON ritkán, hogy nem köti össze a haját(persze csak ha találok olyan képet amiben nincsen összekötve a haja. ^^)
//A ruhájához azért nem írok semmit mert annyi kép van az új avataromról, hogy változatosan tudok öltözni.//

Yue
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2014. Jan. 06.
Age : 23
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nanami Haruka Empty Re: Nanami Haruka

Témanyitás by Cardinal Pént. Május 23 2014, 12:55

Nem tudom, mi lehetett az a fontos dolog, mert csak az új avidnak megfelelően változtattad a haj- és szemszínt Razz Utolsó alkalom, hogy elfogadom, ne akard minden egyes alkalommal drasztikusan megváltoztatni a karid, csak mert találtál egy új képet, ami megtetszett.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nanami Haruka Empty Re: Nanami Haruka

Témanyitás by Yue Vas. Jún. 01 2014, 18:02

Helló. Inu képességét változtatnám mert nem tudtam, hogy én választhatom meg, hogy tud e beszélni a pet.

Régi: Tud beszélni és gondolatban is tudunk kommunikálni.

Új: Óriás farkassá tud változni, szabályozható a mérete. Mindig használhatja amikor akarja mert az én képességemmel nem lehet támadni így ezt a képességét amikor akarja akkor használja.

Yue
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2014. Jan. 06.
Age : 23
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nanami Haruka Empty Re: Nanami Haruka

Témanyitás by Yue Vas. Jún. 08 2014, 18:52

Már este volt, de jobban mondva éjszaka. Inu mint szokott az igazak álmát aludta. Kivételesen nem az ágyban így nem kellett nagy valószínűséggel aggódnom amiatt, hogy lelök az ágyról. De én nem tudtam aludni. Méghozzá azért mert egy komoly dolgon gondolkodtam. Hogy mi az a komoly dolog? Inu képessége még nem mutatkozott meg. Az elején az hittük, hogy az a képessége, hogy beszélni tud, de nem egy állatidomárnál láttam, hogy a pet beszélt, vagy gondolatban mert az idomár válaszolt valakinek.Nem bírtam tovább.
-Inu, kelj fel!-mondtam Inu-nak az éjszaka közepén így felkeltettem, pedig az igazak álmát aludta.
-Miért zaklatsz ilyenkor te lány? Lázas vagy, hogy ilyenkor fent vagy?-kérdezte Inu de nem volt annyira morcos mert komolyan kérdezte, hogy nem vagyok e lázas mert nem szoktam ilyen későn ébren lenni.
-Nem vagyok lázas de van egy igen nagy problémánk ami főleg téged érint Inu!-mondtam Inu-nak.
-Mégis mi az Haruka?-kérdezte Inu.
-A gond az, hogy nincsen képességed. Még mielőtt mondanád, hogy az a képességed, hogy tudsz beszélni én is mondanám, hogy nem csak te tudsz beszélni így nem különleges képesség.-mondtam Inu-nak aki tényleg megkérdezte volna.

Inu is elismerte, hogy ez gond de azt mondta, hogy ezt majd nappal beszéljük meg. Végül én is mentem aludni. Reggel korán keltem ahogy Inu is. Korán jött el az ebédidő. Ettünk, Inu szalonnát, én meg egy egy olcsó szendvicset. Szintén hamar jött el az este. Mivel nem voltunk egész nap sehol így elmentünk kiszellőztetni a fejünket. Az erdőbe mentünk, vagy is keveredtünk de mindegy mert onnan kitalálunk könnyen. Sétáltunk és sétáltunk amikor egy szörny jött elő. Látszott, hogy erősebb mint Inu ami elég nagy baj. Hátrálni kezdtünk de én voltam leghátul, Inu elől. Nem volt sok értelme mert kétszer annyira nagy volt a szörny mint Inu. A szörny hátraugrott ahol én voltam. A szörny a nagy mancsával egy fának ütött mint a teniszütő a teniszlabdát. Inukami szörnyen dühös volt. Odaszaladt hozzám. A szörny Inu-t akarta támadni de Inu hirtelen átváltozott. Én csak néztem és ámultam a farkasomon. Könnyedén legyőzte a szörnyet. Felkeltem a földről és odamentem Inu-hoz.
-Jól vagy Haruka?-kérdezte Inu aggódva.
-Én jól vagyok, és te?-kérdeztem.
-Szintén.-mondta Inu.

Inu-nak a mérete kisebb lett így a hátán vitt engem haza. Kicsit ugyan álmos voltam de örültem, hogy megvan Inu képessége. Szerencsére még mindig beszélni tudtunk egymással és gondolatban is. Mondhatjuk úgy is, hogy kettőt nyertem egycsapással mert nem tudnám, hogy mit csinálnék ha Inu nem beszélne.

Yue
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2014. Jan. 06.
Age : 23
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nanami Haruka Empty Re: Nanami Haruka

Témanyitás by Cardinal Kedd Jún. 17 2014, 13:10

Ossu!

Elfogadom a pályázatot.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nanami Haruka Empty Re: Nanami Haruka

Témanyitás by Yue Vas. Jún. 29 2014, 21:39

Jó napot Klein. Jöttem egy kicsit zaklatni. (Csak kérem ne öljön meg ezért ^^" )

Régi: ShadowCat (árnymacska)
Bármin át tudok menni amin akarok.Képes  áthatolni tárgyakon.

Új:
Virágon tud járni. De hozzátenném, hogy akár vízen, vagy a levegőben is.
//Képet teszek hozzá//

*ásítottam egyet* Miért nem egyezkedhetünk egyszer az életben?-kérdeztem Inu-tól mert szokásosan a földön találtam magam.
-Mert nem.-válaszolt Inu.
Felkeltem a földről bementem a fürdőbe. Felöltöztem és kijöttem a fürdőből.
(Még jó, hogy itt nincsen fájdalom. Különben a hátam nagyon fájna már.)-gondoltam.
Inu közben felkelt és várta a reggelit. Adtam neki szalonnát.
-Inu, szerinted haszontalan a képességem?-kérdeztem Inu-tól aki éppen befejezte az evést.
-De, ha őszintén akarok válaszolni akkor nem sok értelme és haszna van. Vagy ha értelme van, de haszna az nincsen.-mondta Inu az őszinte véleményét.
-Képességet akarok cserélni!-jelentettem ki egy kicsit hangosan.
-Jól van na, csak ne ilyen hangosan.-mondta nekem Inu.
-Akkor mondd meg nekem, hogy mit csináljak. Ha tudnék repülni vagy valami hasonló képességem lenne akkor nem kellene 70%-ban rám figyelned.-mondtam Inu-nak.
-Van benne valami. De az a dolgom, hogy figyeljek rád. Viszont tényleg nem ártana ha más lenne a képességed.-mondta nekem Inu.
Mivel nem volt semmi teendőnk, ami nem valami nagy újdonság, így szokásosan sétálni mentünk. Sok helyet láttunk séta közben, olyat is amit eddig nem annyira láttam. Inu szereti az erdőt így odamentünk. De azért is az erdőbe mentünk mert Inu azt mondta, hogy ha nem megyünk akkor még lefekvéskor is a földön találom magamat, nem csak reggel, nekem ez elég meggyőző volt. Mikor az erdőbe értünk egy nagy de nagyon gyenge szörny jött oda hozzánk. Inu gyorsan legyőzte, viszont egy fának az ágán volt ahonnan nem tudott és nem is mert szerintem lejönni.
-Inu!!!-nagyon riadtan szóltam Inu-hoz.
-Nem vagyok annyira jól mint látszik!-ordította nekem Inu a fáról.
Viszont közben Inu egyszer csak le kezdett csúszni a fáról. Nem tudtam, hogy mit kéne csinálnom de nagyon aggódtam Inu miatt. Megpróbáltam fára mászni ami sikertelenül végződött. Ugrottam egyet mert láttam egy kiálló ágat. Amikor ugrottan ugyan nem értem el az ágat, de egyszer csak arra lettem figyelmes, hogy egy virágon állok. Inu majdnem leesett így ugrottam mit sem törődve a veszéllyel és végül a virágokon ugráltam Inu-hoz és lehoztam még mielőtt leesett volna. Inu leszidott amiért idiótán úgy ugrottam, hogy nem tudni, hogy mi lesz. Hazafelé amikor megláttam egy patakot akkor Inu-t letettem a földre és kipróbáltam, hogy most is működik e. Ráléptem a vízre és álltam a vízen, tovább sétáltam a patak másik oldalára. Megnéztem, hogy át tudok e menni egy fán de nem tudtam így hamar rájöttem, hogy megváltozott a képességem. Inu azzal köszönte meg, hogy éjszaka miközben aludtam nem rúgott le az ágyról.


[img]Nanami Haruka 2v9t2ra[/img]

Yue
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2014. Jan. 06.
Age : 23
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nanami Haruka Empty Re: Nanami Haruka

Témanyitás by Cardinal Hétf. Jún. 30 2014, 20:11

Ossu!

Elfogadom, de úgy minimum Karácsonyig nem szeretnék tőled pályázatot olvasni, hacsak nem éred el a második képességedhez szükséges exp-szintet addig Very Happy
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nanami Haruka Empty Re: Nanami Haruka

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.