Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Miniboss] #7 Ariana

+5
Atoru
Kayaba Akihiko
Aidor
Joey Chrome
Kusumi Ayani
9 posters

3 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

[Miniboss] #7 Ariana - Page 3 Empty Re: [Miniboss] #7 Ariana

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Júl. 04 2014, 23:13

The member 'Atoru' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Miniboss] #7 Ariana - Page 3 4766612103_86ee832108_s [Miniboss] #7 Ariana - Page 3 4766610511_dda12706fc_s [Miniboss] #7 Ariana - Page 3 4766612103_86ee832108_s [Miniboss] #7 Ariana - Page 3 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] #7 Ariana - Page 3 Empty Re: [Miniboss] #7 Ariana

Témanyitás by Kusumi Ayani Szomb. Júl. 05 2014, 08:24

Sellő ifjú #2 sebződik 48-et, -2 erő.
A Boss Aidort támadja 13-at sebezve rajta
1x Sellő ifjú támadja Tachit(-2 erő) 2-et sebezve raja
Licht és Danee fuldoklik (4.kör). 5-5 sebződés.
Lancernek elfogyott a levegője, következő körben fuldokolni kezd.

Atoru felment levegőért, visszanyert 3 O2 egységet, ám mivel senki sem sebezte a bosst az előző 2 körben, így visszahúzta a víz alá.


Életek:
Ariana Full: HP, Ful P
2# Sellő Ifjú: Full HP, Full P

(4) Aidor: 31 HP (O2: 3, víz alatt)
(4) Tachibana Makoto: 100 HP 88 P (O2: 2, víz alatt)
(4) Atoru: 50 HP 17 P (O2: 3, víz alatt)
(2) Danee: 100 HP 2 P (O2: FULDOKLIK 5, víz alatt)
(1) Cú Chulainn: 50 HP 20 P (O2: 0!, víz alatt)
(1) Licht: 69 HP(O2: FULDOKLIK 5, víz alatt)


Danee jön 2x támad, nem pihen

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] #7 Ariana - Page 3 Empty Re: [Miniboss] #7 Ariana

Témanyitás by Danee Szomb. Júl. 05 2014, 13:55

Fuldoklás fájdalom nélkül? Borzasztó kellemetlen érzés, ahogy levegőtartalékaim elfogynak, bármennyire is igyekszem visszatartani a lélegzetem egy idő után már megszakadok belé, s ösztönösen nyitom a szám levegőért, miután már az orrom telement vízzel, az arcüregemig.
A szájamon kiszökő széndioxid helyére víz tolul be a tüdőmbe: félelmetes érzés, megakadályozhatatlanul telít minden csepp levegőért kívánkozó pillanatban, s hiába csukom be a szám, préselem össze az orrcimpám, levegőt attól még nem kapok. De az egyre inkább elhatalmasodó kétségbeesett érzéstől eltekintve még sem érzem, hogy halálomon lennék: A tudatom épp, oxigén nélkül is, nem érzem a kábultságot, minden kristálytiszta marad: ez mégsem a valóság, tudatosul bennem, ilyen könnyen nem fogok meghalni, ugyanakkor a pontjaim lassan fogyatkoznak, nem lenne jó lassú fulladásos halált halni.
A többiek a bosst csépelik, az a pofátlanul molesztálós Tachi meg levágja Licht melltartóját, a felszín közelében talán nehéz lenne kivenni a felkavarodó zavaros víztől, idelent azonban tisztán látni a gyönyörű kebleit. Kár hogy az idő most nem alkalmas efféle gyönyörökre
Gyorsan felmérem a helyzetünket: Licht hasonlóan levegőért küzdene, de nem látnám, hogy felúszna, bár kapálódzik, igaz nem épp egy gyakorlott úszó mozdulataival
Talán nem is tud úszni? Akkor viszont itt fog megfulladni ha nem segítünk neki.
Nem volt erőm felszínre vinni mindkettőnket, levegő nélkül, már az is csoda, hogy még eszméletemnél voltam, de eszembe jutott valami:
Az invetorymból előhalásztam egy több tíz méter hosszú kötelet, s miközben a lány felé úsztam, a kötél egyik végét a derekam köré csavartam, gondosan magamra csomózva, hogy komolyabb terhet is kibírjon:
Először beszélni próbáltam hozzá, de rá kellett jönnöm, hogy a saját hangomat is alig hallom, nem hogy ő meghallja az enyémet. Próbáltam rá mosolyogni, bár reflexból levegőért kapkodás közben megvalósult fuldoklás közepette ez elég komikus lehetett, mindenesetre, megpaskoltam a felkarját, s próbáltam levenni a melleiről a szemem, a kezéért nyúltam, s a kötél szabadon lévő végét a kezébe nyomtam, egy puszit nyomtam az arcára, majd felfele böktem a felszín felé, ahonnan a napsugarak a hullámok közt megtörve erősebb fényűnek tűntek
Végül pedig odasózok egyet a kardommal a Sellőifjúnak és felúszok a felszínre, abban a reményben, hogy a lány érti mit akartam, és felhúzza  magát a kötél mentén a felszínre, mellém.
Szökőkútként köptem a levegőbe a számat kitöltő sós vizet, majd harákolva igyekeztem megszabadulni a tüdőmbe meg az orromba került adagtól. De végre a levegőn voltam, teleszívtam magam vele, s vártam Lichtre, hogy segítségére lehessek idefenn.

_________________
I'MMORTAL
#A32F42


"Erdőn át, hegyen át" - bónusz: 7


"A barátnőm azt mondta a múltkor az ágyban, hogy pedofil vagyok. Azt válaszoltam: Nagy szavak ezek egy kilenc éves kislánytól!"
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] #7 Ariana - Page 3 Empty Re: [Miniboss] #7 Ariana

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Júl. 05 2014, 13:55

The member 'Danee' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Miniboss] #7 Ariana - Page 3 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] #7 Ariana - Page 3 Empty Re: [Miniboss] #7 Ariana

Témanyitás by Kusumi Ayani Szomb. Júl. 05 2014, 14:37

Sellő ifjú #2 sebződik 46-et.
A Boss Aidort támadja 13-at sebezve rajta
1x Sellő ifjú támadja Atorut-2 erő) 2-et sebezve raja
Licht fuldoklik (6.kör) 8 sebződés.
Lancernek fuldoklik (1.kör) 1 sebződés

Danee felment levegőért, visszanyert 3 O2 egységet, ám mivel senki sem sebezte a bosst az előző 2 körben, így visszahúzta a víz alá.

Életek:
Ariana Full: HP, Ful P
2# Sellő Ifjú: -34 HP
[Miniboss] #7 Ariana - Page 3 2c2295ef19a89e7943569a836ce98155_70d03288919239ab8c791d994fe235759d2dbfb6

(4) Aidor: 18 HP (O2: 2, víz alatt)
(4) Tachibana Makoto: 100 HP 88 P (O2: 1, víz alatt)
(4) Atoru: 50 HP 15 P (O2: 2, víz alatt)
(4) Danee: 100 HP 2 P (O2: 3, víz alatt)
(1) Cú Chulainn: 50 HP 19 P (O2: FULDOKLIK 1, víz alatt)
(1) Licht: 61 HP(O2: FULDOKLIK 6, víz alatt)

Lancer jön 1x támad, nem pihen

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] #7 Ariana - Page 3 Empty Re: [Miniboss] #7 Ariana

Témanyitás by Cú Chulainn Szomb. Júl. 05 2014, 17:20

Ez a vörös a bunkóság és tiszteletlenség határait feszegeti. Most speciel a fehérneműt szedte le Lichtről. Oké, magabiztos, meg minden, de akkor se hadonásszon mellette karddal. Megvághatja és ahogy az ellenfeleken láttam, a sebzése hatalmas annak ellenére, hogy lovag, akik általában tankok szoktak lenni. Lenne hozzá egy-két szavam, ha egyáltalán tudnánk kommunikálni víz alatt. Megtámadni őrültség lenne. Szóval marad minden a rendes koreográfia szerint.Előtte azonban nézem Danee mit művel. Kötéllel próbálja felhúzni Lichtet, de nem sikerül, hisz nem sokára ő is víz alá kerül ismét. Nekem nincs kötelem, elbírni pedig nem hiszem hogy elbírnám, sajna nem tudom megmenteni. Inkább fejezzük be gyorsan. Megtámadom a Sellő Ifjút, majd váltom Aidort.

- Switch Aidor! - kiáltom amennyire lehetséges a víz alatt. Ezután már csak az maradt, hogy felmenjek levegőért.
Cú Chulainn
Cú Chulainn
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 231
Join date : 2014. Jan. 29.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: Anarchisták

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] #7 Ariana - Page 3 Empty Re: [Miniboss] #7 Ariana

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Júl. 05 2014, 17:20

The member 'Cú Chulainn' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Miniboss] #7 Ariana - Page 3 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] #7 Ariana - Page 3 Empty Re: [Miniboss] #7 Ariana

Témanyitás by Kusumi Ayani Szomb. Júl. 05 2014, 17:40

Támadás mellé.
Switch sikeres.
A Boss Lancert támadja 13-at sebezve rajta
1x Sellő ifjú támadja Aidort (-2 erő) 2-et sebezve raja
Licht fuldoklik (7.kör) 13 sebződés.
Tachinak elfogyott a levegője, következő körben fuldokolni kezd.

Lancer felment levegőért, visszanyert 3 O2 egységet, ám mivel senki sem sebezte a bosst az előző 2 körben, így visszahúzta a víz alá.

Életek:
Ariana Full: HP, Ful P
2# Sellő Ifjú: -34 HP
[Miniboss] #7 Ariana - Page 3 2c2295ef19a89e7943569a836ce98155_70d03288919239ab8c791d994fe235759d2dbfb6

(4) Aidor: 16 HP (O2: 1, víz alatt)
(4) Tachibana Makoto: 100 HP 88 P (O2: 0!, víz alatt)
(4) Atoru: 50 HP 15 P (O2: 1, víz alatt)
(4) Danee: 100 HP 2 P (O2: 2, víz alatt)
(2) Cú Chulainn: 50 HP 6 P (O2: 3, víz alatt)
(1) Licht: 48 HP(O2: FULDOKLIK7, víz alatt)

Licht jön 1x támad, nem pihen

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] #7 Ariana - Page 3 Empty Re: [Miniboss] #7 Ariana

Témanyitás by Licht Kedd Júl. 15 2014, 20:30

Ez a nap összeesküdött ellnem…Nem részletezem az eddig történteket. Sajna levegő hiányában nehéz bármit is összegezni vagy felfogni. A lovagot nem kívánom sehova, mert még a pokolban is elrontaná hangulatot. Bár nem tudom, hogy ott milyen hangulatok szoktak lenni…A többiek próbálnak segíteni azon, hogy ne fulladjak vízbe, de a boss miatt minden kísérlet sikertelen. Az invertoryban kikerestem a bikinim és magamra vettem, remélem ez már rajtam marad, ha nem akkor én célpontot váltok és nem a bosst fogom ütni. Van még egy Sellő fattyú erőt véve magamon é túltéve magam azon, hogy mindjárt megfulladok. Támadok. Majd látván, hogy igen megcsappant az élet csíkom iszok egy potit.

//Sellő fattyú támadva. Megiszok egy Kis Potiont (+20 Hp)//
User: nem hiszem el, hogy ezt a postnak csúfolt valamit most tényleg beküldtem <.< (de legalább halad a történet Rolling Eyes )
Licht
Licht
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 246
Join date : 2013. Oct. 07.
Tartózkodási hely : Valahol, még én se tudom hol... oO

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Sárga
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] #7 Ariana - Page 3 Empty Re: [Miniboss] #7 Ariana

Témanyitás by Kusumi Ayani Csüt. Júl. 17 2014, 20:42

Támadás sikeres! 2# Sellő Ifjú sebződik 14-et.
Potiivás sikeres Licht gyógyul 20-at
A Boss Lancert támadja 13-at sebezve rajta, ezzel leszedve róla is a ruhát Very Happy
1x Sellő ifjú támadja Aidort (-2 erő) 2-et sebezve raja
Licht fuldoklik (8.kör) 21 sebződés.
Tachinak fuldoklik (1.kör) 1 sebződés
Aidornak, és Atorunak elfogyott a levegője, következő körben fuldokolni kezdenek

Életek:
Ariana Full: HP, Ful P
2# Sellő Ifjú: -48 HP


(4) Aidor: 14 HP (O2: 0!, víz alatt)
(4) Tachibana Makoto: 100 HP 87 P (O2: FULDOKLIK1, víz alatt)
(4) Atoru: 50 HP 15 P (O2: 0!, víz alatt)
(4) Danee: 100 HP 2 P (O2: 1, víz alatt)
(2) Cú Chulainn: 43 HP (O2: 2, víz alatt)
(2) Licht: 47 HP(O2: FULDOKLIK8, víz alatt)


Aidor jön 1x támad, 1x pihen

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] #7 Ariana - Page 3 Empty Re: [Miniboss] #7 Ariana

Témanyitás by Aidor Kedd Júl. 22 2014, 22:30

Végre váltottak. Ideje volt, kicsit jobban megtéptek mint vártam, de legalább haladunk. Nekem viszont fogytán a levegőm szóval úgy döntöttem felmegyek és pihenek.
Odafent megiszok egy:
Rövid Akarat Potiont (+1 élet két körig +10 HP-t gyógyít)

_________________
Statok:

Jártaságok:
Aidor
Aidor
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 613
Join date : 2013. May. 16.
Tartózkodási hely : Solvik

Karakterlap
Szint: 18
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] #7 Ariana - Page 3 Empty Re: [Miniboss] #7 Ariana

Témanyitás by Kusumi Ayani Szer. Júl. 23 2014, 09:33

Potiivás sikeres Aidor gyógyul 10-et.
Aidor +1 élet 1/2
A Boss Lancert támadja 13-at sebezve rajta
1x Sellő ifjú támadja Aidort (-2 erő) 2-et sebezve raja
Licht fuldoklik (9.kör) 34 sebződés. o.O (valamelyikőtöknek nincs kedve lélegeztetni szegény hölgyet? (már akinek van O2-je Very Happy) kövi körben megfullad >.>)
Tachinak fuldoklik (2.kör) 1 sebződés
Atoru fuldoklik (1.kör) 1 sebződés
Daneenak elfogyott a levegője a következő körben fuldokolni kezd.

Aidor felment levegőért, visszanyert 3 O2 egységet, ám mivel senki sem sebezte a bosst az előző 2 körben, így visszahúzta a víz alá.


Életek:
Ariana Full: HP, Ful P
2# Sellő Ifjú: -48 HP


(1) Aidor: 24+5 HP (O2: 3, víz alatt)
(4) Tachibana Makoto: 100 HP 86 P (O2: FULDOKLIK2, víz alatt)
(4) Atoru: 50 HP 14 P (O2: FULDOKLIK1, víz alatt)
(4) Danee: 100 HP 2 P (O2: 0!, víz alatt)
(2) Cú Chulainn: 30 HP (O2: 1, víz alatt)
(2) Licht: 13 HP(O2: FULDOKLIK9, víz alatt)

Tachi jön 1x támad, 1x pihen


_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] #7 Ariana - Page 3 Empty Re: [Miniboss] #7 Ariana

Témanyitás by Tachibana Makoto Szer. Júl. 23 2014, 17:41

Az imént még el tudtam kerülni a fulladást, most viszont óhatatlanul is elfogyott a levegőm. Kellemetlen volt, rontotta a koncentrációmat, ugyanakkor nem estem pánikba. Tiszta maradt annyira a tudatom, hogy józanul tudjak gondolkodni, hogy fel tudjam mérni a környezetem annak ellenére is, hogy képtelen voltam levegőt kinyerni a vízből, ami a számon keresztül áttörte légzőrendszerem gátját. Tisztában voltam vele, hogy amíg nem fogy el az életem, nem "halhatok meg", és még a páncélom is majdnem teljesen sértetlen volt, annyira csekély mértékű sebződést okozott a fulladás. Arra is felfigyeltem, hogy Licht-chan problémamegoldó képessége nem ismeri a prioritásokat, hiszen arra volt ereje, hogy ruhát cseréljen, de arra nem, hogy felkapálózza magát a víz felszíne fölé. Ráadásul a bikini csak még sebezhetőbbé tette :]
- Switch Aidor! - igyekeztem valamiféleképpen kiejteni a számon a víz alatt a szavakat, miközben a lány mögé úsztam és megragadtam a bikinifelsője zsinórját, majd megrántottam, aztán ugyanígy tettem a bugyijával is. A tervemről nem voltam hajlandó lemondani, ugyanakkor a következő néhány pillanatban intettem a "szervezőnk" felé és néhány egyszerű mozdulattal elmutogattam, hogy azt várom tőle, adjon egy kis levegőt Licht-channak. Addig is én lefogom, hogy ne vergődjön annyira. Azt azért mégse hagyhattam, hogy megfulladjon, mikor még csak a mellei voltak a kezemben :] Mindenesetre mókás jelenet lesz, ahogy egy meztelen lányt én hátulról tapizok, elölről pedig a száján keresztül lélegeztetik :]

// Teljes kör két támadással átadva Aidornak //
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] #7 Ariana - Page 3 Empty Re: [Miniboss] #7 Ariana

Témanyitás by Aidor Szer. Júl. 23 2014, 21:08

Őszintén szólva nem számítottam rá, hogy ennyire megszorongatnak minket. Az én állapotom kritikus, Lanceré szintén, de a legrosszabban mégis Licht áll. Szép lassan süllyed a fenék felé. Ekkora nyíllal belém a felismerés. Nem tudd úszni? Ó... shit! Kiáltottam fel magamban.Tachi ekkor le switchelt. Most én jövök, de előtte még. Segítenem kell Lichtnek. Oda úsztam Lichthez, Tachi hátulról tartotta és szájon át próbáltam lélegeztetni. Utána neki úsztam a bossnak majd egy jobb és egy bal egyenessel próbáltam megsebezni.

_________________
Statok:

Jártaságok:
Aidor
Aidor
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 613
Join date : 2013. May. 16.
Tartózkodási hely : Solvik

Karakterlap
Szint: 18
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] #7 Ariana - Page 3 Empty Re: [Miniboss] #7 Ariana

Témanyitás by Kusumi Ayani Csüt. Júl. 24 2014, 21:51

Aidor sebez 62-t bossba.
Licht lélegeztetése sikeres.
Aidor +1 élet 1/2
A Boss Lancert támadja 13-at sebezve rajta
1x Sellő ifjú támadja Licht (-2 erő) 2-et sebezve raja
Tachinak fuldoklik (3.kör) 2 sebződés
Atoru fuldoklik (2.kör) 1 sebződés
Danee fuldoklik (1.kör) 1 sebződés

Lancernek elfogyott a levegője, következő körben fuldokolni kezdenek

Életek:
Ariana Full: HP, -62 P
[Miniboss] #7 Ariana - Page 3 16d673a35e1173c1081c4b978d0fc2df_fd889c487a4e83c386ea41e0bbaf2463385f456e
2# Sellő Ifjú: -48 HP
[Miniboss] #7 Ariana - Page 3 D35026ce49617a071c948aef3f83b4e0_4cf460f30f59aae61f0c74f91a1f41c3dfe05db6

(3) Aidor: 24+5 HP (O2: 1, víz alatt)
(4) Tachibana Makoto: 100 HP 84 P (O2: FULDOKLIK3, víz alatt)
(4) Atoru: 50 HP 13 P (O2: FULDOKLIK2, víz alatt)
(4) Danee: 100 HP 1 P (O2: FULDOKLIK1, víz alatt)
(2) Cú Chulainn: 17 HP (O2: 0, víz alatt)
(2) Licht: 11 HP(O2: 2, víz alatt)

Atoru jön 1x támad, 1x pihen

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] #7 Ariana - Page 3 Empty Re: [Miniboss] #7 Ariana

Témanyitás by Atoru Csüt. Júl. 24 2014, 22:22

Csak úgy pörögnek az események, és pixeleződnek a ruhák, miközben esnek az életcsíkok. Leszámítva az enyémet. Suspect Pedig én is szívesen sebződnék. >.> Persze nem mintha valami mazochista lennék, vagy ilyesmi, hiszen még fájdalomérzet sincs idebent... No de akkor lássuk, hogy hogyan állunk. A fél fiú csapat már félpucér, Tachi lefogja Lichtet, Aidor pedig... lesmárolta? O.o Nem tudtam, hogy van köztük valami... Viszont Licht élete is elég ramatyul áll. Pedig nem is nagyon ütötték eddig... Esetleg a fulladástól? De miért nem ment fel eddig?  O.o Talán... Nem tud úszni? Akkor viszont bajban vagyunk, hiszen a megmaradt sellő is őt üti... A boss pedig Lanc életét csökkenti gyorsan... Ez nem fog nekem menni. Egyszerűen nem tudok dönteni, hogy Licht-et, vagy Lanc-t mentsem? Hm... Azt a sellő ifjút eltalálta a Cseppkő,  szóval gyengébb lett... Akkor meg is van.
- Switch Lancer! - kiáltottam, amennyire csak tudtam a víz alatt. Ezután megtámadtam a sellő ifjút, és már mentem is fel levegőért, és ameddig lehetett, fent maradtam.


/Leswitch-cseltem Lanc-t, megtámadtam a sellő ifjút, majd felmentem a felszínre és pihikör/

_________________
[Miniboss] #7 Ariana - Page 3 Angel_beats___yui_and_hinata_quote_by_mikasatifavermilion-d6die8z
If you wait until you can do everything for everybody, instead of something for somebody you'll end up not doing anything for anybody.

Atoru
Atoru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 958
Join date : 2013. Nov. 04.
Age : 25
Tartózkodási hely : Friben/Nyster

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] #7 Ariana - Page 3 Empty Re: [Miniboss] #7 Ariana

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Júl. 24 2014, 22:22

The member 'Atoru' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Miniboss] #7 Ariana - Page 3 4766612103_86ee832108_s [Miniboss] #7 Ariana - Page 3 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] #7 Ariana - Page 3 Empty Re: [Miniboss] #7 Ariana

Témanyitás by Kusumi Ayani Pént. Júl. 25 2014, 13:49

Talált! Sellő Ifjú sebzédik 24-et, majd pixeleződik.
Switch sikeres!
Aidor +1 élet 1/2
A Boss Atorut támadja 13-at sebezve rajta
Tachinak fuldoklik (4.kör) 3 sebződés
Danee fuldoklik (2.kör) 1 sebződés
Lancer fuldoklik (1.kor) 1 sebződés

Atoru felment levegőért, visszanyert 3 O2 egységet, mivel az előző 2 körben sérült a boss, a felszínen maradhat.

Életek:
Ariana Full: HP, -62 P
[Miniboss] #7 Ariana - Page 3 16d673a35e1173c1081c4b978d0fc2df_fd889c487a4e83c386ea41e0bbaf2463385f456e

(3) Aidor: 24+5 HP (O2: 1, víz alatt)
(4) Tachibana Makoto: 100 HP 84 P (O2: FULDOKLIK4, víz alatt)
(0) Atoru: 50 HP (O2: 3, felszínen)
(4) Danee: 100 HP (O2: FULDOKLIK2, víz alatt)
(2) Cú Chulainn: 16 HP (O2: FULDOKLIK1, víz alatt)
(2) Licht: 11 HP(O2: 2, víz alatt)

Danee jön 1x támad, 1x pihen

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] #7 Ariana - Page 3 Empty Re: [Miniboss] #7 Ariana

Témanyitás by Danee Pént. Júl. 25 2014, 17:26

Épp hogy felszínre érek, számból, orromból prüszkölőm fel a vizet már-már kétségbeesetten. Túléltem. Ez jár a fejemben, és ahogy ösztönösen levegőért kapok a vízfelszín fölé tornászva a fejem, majd a mellkasom is, hogy nem passzírozza annyira a tenger víz a tüdőm már arra is jut időm egy pillanatra, hogy lefelé tekintsek.
Ám Licht megjelenése helyett egyszer csak rám akaszkodik valami és iszonyú erővel ránt a víz alá. Még ki se fújtam magam igazán, a tüdőm is úgy össze van préselve mintha eddig a hátamon ugráltak volna végig, de hamarost újra a többiek között találom magam a mélyben.
Köpni nyelni nem tudok, s nem csak mert a víz alatt találom magam ismét, hanem mert arról egy szót se hallottam, hogy ilyen is megtörténhet, odalent találom Lichtet is, amint alig eszméleténél süllyed egyre tovább a tengerfenék felé, egyszer csak látom ám, hogy az a lovagnak csúfolt vörös, az a Tachi már megint tapad rá, a szervező meg, akitől végül szinte semmit se tudhattuk meg a szörnyről, egyenesen lesmárolja. Hát mi ez, ha nem árulás! Ilyen undorító módon kihasználni egy lányt, miközben egy veszedelmes harc kellős közepén imbolygunk a tenger mélyén, mint a halak.
De lám, Licht magához térni látszik... talán éppen lélegeztette volna Aidor? Azt kell, hogy mondjam, pozitívan csalódtam, s bár ez kevés az üdvözséghez, talán már nem kívánom annyira őt is a pokol fenekére, mint ahogy a molesztáló másikat, aki úgy tűnik semmi mással nem törődik igazán
Legszívesebben kihúznám a tenger mélyén a lefolyó dugóját, hogy egyszer s mindenkorra elszámolhassak ezzel a lehetetlen bandával, ha nem is mindenkivel...
Ehelyett itt ez a sellőlánynak mintázott szörny, közben az utolsó segítője is pixelekké mállik Atoru pengéi alatt, nagyon nincs már mit tenni, vizet hörögveesek neki Arianának:
- Switch Atoru! - a pengémmel suhintok felé, majd a kezdődő fuldoklásomnak és a rajtam eluralkodó fáradtságtól késztetve a felszín felé veszem az irányt

//támadom a bosst, switchelem Atorut, felmegyek a felszínre és pihenek

_________________
I'MMORTAL
#A32F42


"Erdőn át, hegyen át" - bónusz: 7


"A barátnőm azt mondta a múltkor az ágyban, hogy pedofil vagyok. Azt válaszoltam: Nagy szavak ezek egy kilenc éves kislánytól!"
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] #7 Ariana - Page 3 Empty Re: [Miniboss] #7 Ariana

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Júl. 25 2014, 17:26

The member 'Danee' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Miniboss] #7 Ariana - Page 3 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] #7 Ariana - Page 3 Empty Re: [Miniboss] #7 Ariana

Témanyitás by Kusumi Ayani Pént. Júl. 25 2014, 21:08

Talált! A boss sebződik 23-et,
Aidor +1 élet 1/2
A Boss Danee támadja 13-at sebezve rajta
Tachinak fuldoklik (5.kör) 5 sebződés
Lancer fuldoklik (2.kor) 1 sebződés
Atoru visszanyer 2 O2-t, miután Oxigén skálája maximumon van.
Aidornak elfogyott a levegője, következő körben fuldokolni kezd!

Danee felment levegőért, visszanyert 3 O2 egységet, mivel az előző 2 körben sérült a boss, a felszínen maradhat.

Életek:
Ariana Full: HP, -85 P
[Miniboss] #7 Ariana - Page 3 Fcc48be1884717a6f8e4ec58def7c3e1_1cabb39a9725d235fdf98767c1e13ad6f49518d1

(3) Aidor: 24+5 HP (O2: 0!, víz alatt)
(4) Tachibana Makoto: 100 HP 79 P (O2: FULDOKLIK5, víz alatt)
(0) Atoru: 50 HP (O2: 5, felszínen)
(4) Danee: 87 HP (O2: 3, felszínen)
(2) Cú Chulainn: 15 HP (O2: FULDOKLIK2, víz alatt)
(2) Licht: 11 HP(O2: 1, víz alatt)

Lancer jön 1x támad


_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] #7 Ariana - Page 3 Empty Re: [Miniboss] #7 Ariana

Témanyitás by Kusumi Ayani Kedd Aug. 12 2014, 20:24

Lancer kiteleportálódott // nem tudni mikor ér vissza, így nem szivatom még ezzel is Very Happy //

Aidor +1 élet 1/2
A Boss Danee támadja 13-at sebezve rajta
Tachinak fuldoklik (6.kör) 8 sebződés
Aidornak fuldoklik (1.kör) 1 sebződés
A boss a felszínt kezdi el vizslatni.
Danee visszanyert 1 O2-t, ezzel Oxigén sávja megtelt.

Lichtnek elfogyott a levegője, következő körben fuldokolni kezd!

Életek:
Ariana Full: HP, -85 P
[Miniboss] #7 Ariana - Page 3 Fcc48be1884717a6f8e4ec58def7c3e1_1cabb39a9725d235fdf98767c1e13ad6f49518d1

(3) Aidor: 23+5 HP (O2: FULDOKLIK1, víz alatt)
(4) Tachibana Makoto: 100 HP 71 P (O2: FULDOKLIK6, víz alatt)
(0) Atoru: 50 HP (O2: 5, felszínen)
(4) Danee: 74 HP (O2: 4, felszínen)
(2) Licht: 11 HP(O2: 0!, víz alatt)

Licht jön 1x támad

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] #7 Ariana - Page 3 Empty Re: [Miniboss] #7 Ariana

Témanyitás by Kusumi Ayani Hétf. Szept. 01 2014, 17:34

Már a 2. ember nem reagál semmit, miközben a boss tovább harcol, azonban egyszer csak a boss megrezzen, majd egy kis ikon kezd el villogni előtte HIBA felirattal. Egy bug lehet vajon, vagy ez is hozzátartozik a bosshoz? Nem tudni biztosan, azonban Ariana egy újabb remegés után lesújt az áldozatára. Azonban Danee helyett Lichtet vette célba, aki nem vette észre időben, így Ariana fegyvere pixelek sokaságát követve, nullázta a lány életét. Talán a többség fel sem fogja, de egy bizonyos. Lichten nem volt ideje használni a kristályát, hogy elteleportálódjon.. azaz Licht meghalt... Egy pillanattal később kék burok veszi körbe Arianat, és egy újabb üzenet panel jelenik meg: "Hiba felfedezve... Hiba javítása.. KÉSZ". Ekkor a miniboss Danee felé fordul, és a HIBA közben való támadásáról fittyet hányva még egyet támadott... úgy tűnik a buggal együtt a támadásról való adatok is elvesztek.

Aidor +1 élet 2/2
A Boss Danee támadja 13-at sebezve rajta
Tachinak fuldoklik (7.kör) 13 sebződés
Aidornak fuldoklik (2.kör) 1 sebződés

Mivel senki sem sebezte a bosst az előző 2 körben, így visszahúzta a víz alá Danee.

Életek:
Ariana Full: HP, -85 P
[Miniboss] #7 Ariana - Page 3 Fcc48be1884717a6f8e4ec58def7c3e1_1cabb39a9725d235fdf98767c1e13ad6f49518d1

(3) Aidor: 22+5 HP (O2: FULDOKLIK2, víz alatt)
(4) Tachibana Makoto: 100 HP 18 P (O2: FULDOKLIK7, víz alatt)
(0) Atoru: 50 HP (O2: 5, felszínen)
(4) Danee: 74 HP (O2: 4, víz alatt)

Licht: meghalt
Lancer: kiteleportált

Aidor jön 2x támad


// mivel amúgy is kikerült volna, és mivel amúgy is halott kari Licht, így inkább megkegyelmezek neki az élményírás terhe alól Very Happy //

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] #7 Ariana - Page 3 Empty Re: [Miniboss] #7 Ariana

Témanyitás by Kusumi Ayani Vas. Szept. 14 2014, 20:33


Mire 2-t pislognátok már Aidornak nyoma sincs.
A Boss Danee támadja 13-at sebezve rajta
Tachinak fuldoklik (8.kör) 21 sebződés
Aidornak fuldoklik (3.kör) 2 sebződés

Mivel senki sem sebezte a bosst az előző 2 körben, így visszahúzta a víz alá Atorut.

Életek:
Ariana Full: HP, -85 P
[Miniboss] #7 Ariana - Page 3 Fcc48be1884717a6f8e4ec58def7c3e1_1cabb39a9725d235fdf98767c1e13ad6f49518d1

(4) Tachibana Makoto: 97 HP (O2: FULDOKLIK8, víz alatt)
(0) Atoru: 50 HP (O2: 5, víz alatt)
(4) Danee: 61 HP (O2: 3, víz alatt)

Licht: meghalt
Lancer: kiteleportált
Aidor: kiteleportált

Tachi jön 1x pihen, 1x támad


// mivel Aidor a többi helyre sme ír, így őt kiveszem innen, hogy ne kelljen itt is várni rá... hogy megfogytatok o.O //

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] #7 Ariana - Page 3 Empty Re: [Miniboss] #7 Ariana

Témanyitás by Tachibana Makoto Vas. Szept. 28 2014, 16:04

Hogy miért jöttem ide, az már csak halványan élt az elmém legmélyebb rejtekajtói alatt, egy pókhálós, szürke terem legsötétebb sarkában. Az ok elveszett az oxigénhiányos állapotban, amit a levegőtlenség okozott, de ez már csak következménye mindannak, amit megélhettem ezekben a percekben. Hogy mi vezetett idáig, azt pedig ideje volt összegeznem, mielőtt felrúgom magam végre a vízfelszín fölé, hogy levegőt vegyek.
Történetem valahol ott kezdődött, mikor megpillantottam egy partra vetett sellőt, kit máris keselyűk vettek körbe. Talán csak a szerencse, vagy a véletlen hozta így, de alkalmam nyílt megmenteni szegényt egy tiszta, őszinte öleléssel, melyről a dögevő madarak csak álmodozhattak. Gyáva jellemük megakadályozta őket benne, és irigyen tekintettek rám mindannyian, amiért nekem volt merszem, avagy bátorságom szeretet adni a bajba került leánynak a keblein keresztül :] Igen ám, csakhogy még mielőtt a keselyűk formájában mutatkozó hamis, képmutató népség felléphetett volna a vágyak egyszerű igazsága ellen, a tenger ura megelőzte őket, és elveszett lányát visszavette, ezzel együtt pedig arra kárhoztatott mindannyiunkat, hogy a szépséges sellő mindenféle rokonával megbirkózzunk, kik bosszúvágytól fűtve csaptak le ránk a mély vízben. Míg a keselyűk hadakoztak az ellenséggel, addig én észleltem, hogy a bájos teremtést valami akadályozza a visszaváltozásban, és ahogy ruhájától megszabadította a tenger haragja, ráébredtem, hogy az emberi kelmék fertőzték meg a testét. Nosza nem hagyhattam hát, hogy tovább károsodjon az érzékeny szervezete, így sebtiben meg is szabadítottam az összes ruhájától, és kellemes mellmasszázs, valamint az egyik keselyű újraélesztési technikájával igyekeztünk meggyógyítani a hableányt. Csakhogy már túl késő volt, a végzetes károsodás pedig arra késztette a tenger urát, hogy áldozatot hozzon: nem engedhette az emberiség karmába szépséges lányát, és elpusztította azt. Döbbenet ült ki az arcomra az elhulló pixelek láttán, pedig már igen közel voltam ahhoz, hogy az újraélesztési technikám legvégső formáját alkalmazzam. Sajnálatos módon a varázspálcám gyógyító erejét már nem tudtam alkalmazni, ez volt a harmadik olyan alkalom, amikor a kúrát nem fejezhettem be. Igaz, csodatevő sosem voltam, hiszen akadtak már olyan pácienseim, akik a tüzetes vizsgálatok és a szakértő gyógyítás ellenére is odavesztek gyógyíthatatlannak bizonyuló betegségekben, mint a honvágy, a kétségbeesés, vagy a lelkiismeret.
Éktelen haragra gerjedtem hát, hiszen az önzőség egy gyönyörű nimfát vett el tőlem úgy, hogy közben értelmetlenné tette mind eddigi tevékenykedésemet és így magamra haragítottam szükségtelenül ezeket a gyenge keselyűket is. Bár mindent megtett azért a vizek istene, hogy fulladásos halált szenvedjek, voltam annyira erős így is, hogy képviselőjét, a bájos sellő csúf, ronda nővérét, aki mindezt a szerencsétlenséget ránk hozta, megtámadhassam. Annak ellenére, hogy félelmetesen gyenge volt, mégis elvett tőlem valamit, és ezért joggal kértem ellenértéket: az életét. Így hát mielőtt levegőm legutolsó tartalékait mozgósítva erőt vettem volna magamon, hogy a vízfelszín fölé lökjem magamat és ott újra megtöltsem a tüdőmet az életadó levegővel, varázspálcámat kardra váltottam, és azzal igyekeztem fejét venni a gonosz, irigy sellőnővérnek, miközben arcomat a gyász és a szomorúság egyvelege festette meg sötéten és baljósan. Kegyelmet már nem ismertem, testi szerelmem vették tőlem jogtalanul, és ez az én gyilkos szememben halálos bűnnek bizonyult. Sok szerencsét a kórházi ébredésed után, Licht-chan, ha kijutok innen akkor megkereslek, és befejezem azt, amit most elkezdtünk :]

// Támadás Arianára és utána felúszok a felszínre //
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] #7 Ariana - Page 3 Empty Re: [Miniboss] #7 Ariana

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.