Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Chancery - Bacchus - RenAi

2 posters

Go down

Chancery - Bacchus - RenAi Empty Chancery - Bacchus - RenAi

Témanyitás by RenAi Hétf. Dec. 02 2013, 18:40


Chan, Bacchus és Ai, avagy a furcsa hármas.


- Waoow- *-* - Csupán ennyit tudtam kinyögni a sziget láttán. Lelkesen vágtam bele az egészbe, amint meghallottam hogy van lehetőség egy ilyen spéci küzdőtérre vagy mire, rögtön tudtam hogy jelentkeznem kell, és biztos voltam benne hogy mint mindig, most is sokan fognak kapni az alkalmon. Követve a tömeget rögtön megtaláltam hogy hol is tudok jelentkezni és nyomban ki is töltöttem egy űrlapot a megfelelő válaszokkal. Meglepődtem milyen macerás és hogy mennyi mindenre van itt lehetőség, költekezni nem akartam így nem kölcsönöztem fegyvereket, vérteket. Ha a sajátjaimat használom, akkor leszek igazán önmagam. Plusz nem ölre megy a játék hogy tuti legyen a győzelem, a legfontosabb hogy jól érezzem magam. És ez úgy is lesz. Jelentkezési lap kitöltve, megfelelő adatok a helyén. És már kézbe is kaptam a belépőkártyámat. *-* Imádtam, még a fényképem is rajta volt. Tehát ha véletlen elhagynám tuti visszatalálna hozzám. Tök praktikus. *-*

Nem kellett sok ismét átestünk egy kényszerített teleportáción, de már meg sem lepődtem. Kíváncsian vártam hogy hol is fogunk kikötni a végén. Kinyitottam a szemem és óriási kör alakú téren találtam magam telis-teli szobrokkal. Ahogy láttam minden kasztnak volt egy szobra, és mindnek furcsa de nagyszerűnek tűnő fegyvere volt. Egy kis logikával rájöhettem hogy mivel a kardforgatók szobrának kardja megegyezik Hinariéval,így biztos mindegyikőjüknél a legendás fegyver volt található. Majd követve a szobrok tekintetét egy talapzatra nézek mind. Kicsit meglepődtem, hogy nem láttam rajta senkit, talán egy új kaszté lenne?... Nem tudom, de nem volt sokáig időm ezen elmélkedni mivel egy fura tag felhívta magára a figyelmet.
- Nah ez is bele nyúlt a konnektorba…. – Jegyeztem meg, önkéntelen szarkazmussal. Nem akartam rossz indulatú lenni, de nagyon viccesen nézett ki, és a mogorva arckifejezése sem javított a küllemén. Majd mondanivalójába kezdett. Meg tudtunk pár dolgot, minthogy nem csapatban fogunk harcolni. Ha jól emlékszem ez az első ilyen nagyszabású csapat-csapat elleni mérkőzés itt Aincardban. Még inkább elfogott a versenyláz miatti borzongás. Körbenéztem a jelentkezők között sok mindenkit nem ismerek még, de azért akadtak ismerős arcok is. Kíváncsian kémlelem hogy vajon felbukkan-e Rita vagy Jin arca a tömegben. Istenem de nagy lenne ha velük sorsolnának össze. *-* Igazi csapat lennénk és biztos vagyok benne hogy az irántuk érzett szeretetem és szerelmem csak még inkább fellelkesítene és még több erőt biztosítana a győzelemhez, emellett tudom vagy legalábbis sejtem hogy tökéletes lenne az összhang köztünk. Legalábbis részemről feléjük. Ugyanakkor félek hogy Rita és Jin hogy értenék meg egymást. Jin szívemet nem féltem, Ő a végtelenségig türelmes és nyugis alkat ugyanakkor Rita… ~Nem! Most nem ezzel kell foglalkoznod!~ Szóltam magamra. És igen… igazam van… most csakis arra kell koncentrálnom ahogy alakul a helyzet és nem arra amiképp alakulhat… >.> Nehéz megállni hogy ne álmodozzak erről és hogy ne a megfelelő megoldásokat keressem az esetleges konfliktusokra hogy egy tökéletes csapat lehessünk… De úgy szeretném… QQ

Majd mindenki kapott egy tájékoztatót. Amiben minden le volt írva részletesen. Nem hittem a szememnek! Ez a hely maga a főnyeremény. A kártyámmal fizethetek és a szórakozóhelyek is ingyenesek csupán a kártyámat kell felmutatnom. Egy isten volt az aki megalkotta ezt a versenyt. Viszont ahhoz hogy minél tovább tudjak itt maradni, minél tovább kell jussak. Persze ez már nem csak rajtam múlik, kíváncsian várom hogy kikkel is fogok összekerülni.

Sok helyet meg kéne látogatnom, de úgy érzem némi lazítás és a többiekkel való találkozás azért elsődlegesebb. Így a számunkra felállított luxus lakosztályt és azon belül is a taktikai szobát. Gyorsan végig jártam és már meg sem lepődtem, egyszerűen ezt a helyet nekünk találták ki. Minden volt itt, jakuzzi, nagy medence, a szobában egy hatalmas vízágy és még sorolhatnám… Nem tudtam megállni, a vízágyat gyorsan megtámadtam, nagyot ugorva bele merültem, és élveztem miként a tenger hullámijain  libegnék és kényeztetik minden porcikámat. De nem húzhatom az időt, remélem mások is hasonlóan gondolkodnak, vagy legalábbis előbb utóbb mindenkinek fel kell kutatni csapat helységet is. Össze szedtem magam, kipattantam az ágyból és beléptem a folyosó végén lévő csapat szobába. Még nem láttam senki… csak nem én lennék az első?... Meglepődnék. De meghúzva a vállam leültem a képernyőkkel szembeni bőrfotelba. Kényelmesen bele süppedtem, és nem is kellett sok idő könnyelműen el is szundikáltam… hiába kifárasztott ez a kora reggeli hercehurca. Még a már megrendelt kajámról is megfeledkeztem, amit időközben ki is készítettek a velem szembeni asztalra.

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

Chancery - Bacchus - RenAi Empty Re: Chancery - Bacchus - RenAi

Témanyitás by Chancery Hétf. Dec. 02 2013, 18:46

Az Idomár szobrának talpazatára dőlve figyeltem, ahogy mindenki lassan elszelel a négy égtáj minden irányába. Ide-oda pillantva kerestem ismerős arcokat, párat el is kaptam közülük, volt, akin meglepődtem, volt, akin nem. Yuichinak integettem is, de mélyen elmerült a gondolataiban, nem reagált, és az arckifejezéséből ítélve még sejtem is, mi lehet a baja. Tudtam, hogy ő Hürrem csapattársa lett, akinek nem valami megnyugtató az indikátorszíne.
Apropó, Hürrem; erre az eseményre is ő beszélt rá, a számító nőszemély... Kiver a veríték, ha csak rágondolok arra, ahogy kinéz, beszél és mozog. Elhiszem én, hogy nem vezérli rossz szándék, nadeakkoris.... >< Legalább ne nézne ki úgy, mint akit egy modelmagazinból vágtak ki.
A saját kártyámra nézek, és elképzelem leendő csapattársaimat. RenAi... szinte el is indul a zene a fejemben, ami eszembe jut, ha a nevére nézek, és Bacchus, a görög részeges isten, más néven Dionüszosz. RenAiról valójában már hallottam, hogy frontharcos - erre a gondolatra nagyot is dobban a szívem -, de Bacchusról még sosem.
Erről jut eszembe, Kurokoto is itt van valahol...

Megrázom a fejem és próbálok másra koncentrálni. Teljesen ki akarom verni a fejemből még a képét is annak a mocsoknak, és ha tudtam volna, hogy ő is jelentkezett ide, nem jöttem volna semmi pénzért... Még jó, hogy nem egy csapatba osztottak minket, mert akkor belülről fojtottuk volna meg egymást. Vagy csak ő engem.
Ellöktem magam a talpazattól és vetettem egy utolsó pillantást az idomár kezére. A Nevelés Kesztyűje. Remélem, egy nap az én kezemen díszeleghet. Sok hasznát venném, és szemem fényeként vigyáznék rá, az biztos... Talán mint mostani gazdája. Ki lehet vajon?
Végül elindulok a lakosztályok felé. Ideje találkozni is velük, nem csak töprengeni róluk.

Mikor belépek a saját területünkre, az első gondolatom a következő:
Bár itt lenne Jay is... Sad
Álomkelő rögvest elfoglalja a külön neki készített kosarat és a jelek szerint nem is halandó most többet akciózni, rám hagyja a felfedezés örömeit és bánatait. Vállat vonva megyek tovább, bár alig teszek két lépést, és a macska már ki is kapcsolt. Vagy elaludt. Nem igazán tudom, KayaBá mit is programozott ezekbe a kis digitális állatokba.
Határozott léptekkel megyek a konferenciaterem felé, majd az ajtóban megállok és fülelek, mindhiába. Csukott ajtón keresztül egy suttogást se fogok hallani Hallgatózás nélkül, hiába is próbálkozom. Nagyot nyelek végül, és kinyitom a nyílászárót, hogy szembenézzek velük.
Illetve vele, és háttal...
Egy lány az, békésen szundikál a bőrfotelban. Valószínűleg ő lehet akkor RenAi, mert kétlem, hogy a Dionüszosz nevet egy hölgy viselné >_> Még némi étel is ki van már rakva az asztalra, finomabbnál finomabb falatok, de most az idegességtől ha akarnék, akkor se tudnék enni.
Mosolygok, hosszú idő után őszintén, melegen, úgy, ahogy még az én lelkem is megnyugszik. Nem tűnik szemétládának vagy rosszindulatúnak. Kicsit most megnyugodtam.
Elfoglalok egy másik, kisebb ülőhelyet és lábaimat törökülésbe felhúzva a hajamat csavarva elfoglalom magam a gondolataimmal.

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.