Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zegzugos folyosók

3 posters

Go down

Zegzugos folyosók Empty Zegzugos folyosók

Témanyitás by Anatole Saito Hétf. Nov. 25 2013, 20:03



Játéktér
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Zegzugos folyosók Empty Re: Zegzugos folyosók

Témanyitás by Halász Alex Hétf. Nov. 25 2013, 21:17

Egy csodás új hangszerrel érkezett meg a Limenbe. A nagy dob az iventoryjában pihen, ahogy az új hangszer is. Minden gyerek tud furulyázni, ő sem volt kivétel. Mikor beíratták egy zeneiskolába azzal kellett kezdenie és csak később tért rá a dobra. Az lett a nagy kedvenc, de néha szereti elővenni a fuvoláját is, habár főleg a pánsíp hangzása fogta meg. Úgyhogy vett olyat is, és most az is az inventoryban pihen.
Azonban volt egy probléma. A kajmán. Neutral
Hiába kapott kaját meg vizet, nem is éhes, de azért elő szeretettel borzolja fel Alex haját és karmolássza a fejét, pedig már megpróbálkozott a "vinnyogással" is, amit Shukaku ajánlott neki. Semmi nem hat erre a kis szörnyre. >.< Ha jól tudja, van itt egy idomár. Nem rég költözött be, és Ayato a neve. Halványan dereng is, hogy mintha találkoztak volna már. Meg kell keresnie. Neutral
Talán tud segíteni neki, és talán, de csak talán nem fogja leszedni a fejét ez a kis anyaszomorító dög. Már már ott tartott, hogy utálja és dobná ki a fenébe az egészet, de nem teheti. Meg ezzel elismerné magának, hogy Shukakunak volt igaza, és nem tud eltartani egy petet. Kelepcében van, és érzi a vesztét. Ez a perverz kis szadista "kisállat" fogja megölni. >.< Biztos Kayaba csinálta valahogyan, hogy végleg eltegye láb alól. >.> Lehet, hogy rájött, hogy vele nem bírna el, és így akarja elintézni a dolgot sunyiban. <.< Kell találnia egy rendes idomárt, akinek ez a mestersége, és valamit kezdenie a pettel, különben eljön a világvége. \o/
A fején a kajmán bébivel közlekedett a folyosók között, hátha ráakad arra a bizonyos ajtóra, amire az Ayato név van felírva. Persze nem önszántából tartotta fején, de a pet nem volt hajlandó sehol máshol meglenni. Ha meg le akarná venni, megkarmolja. o.O Mondjuk így is megkarmolja amikor kedve szottyan rá. Neutral

_________________
Zegzugos folyosók 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Zegzugos folyosók Empty Re: Zegzugos folyosók

Témanyitás by Ayato Hironori Kedd Nov. 26 2013, 17:02

Gyorsan repül az idő, ha az ember tevékenyen tölti és ez sajnos nem csak rájuk igaz. Az idő bizony olyasmi, ami még nekem is képes borsot törni az orrom alá. Már hetek tűntek el a távolban, azóta hogy Aincradba érkeztem. Persze nem nyomtalanul. Az időm jelentős részét az Anatoletól kapott műhelyemben töltöttem, ahol szebbnél szebb fegyvereket készítettem gyakorlás gyanánt. Ami ezek után maradt az persze Ureusz tanítása.
Mára azonban más feladat elé állítottam magam. Hiába vagyok már olyan régóta a céh tagja, mégsem tudok róla annyit, mint szeretnék. A legtöbb taggal még csak nem is beszéltem és a vezérrel is utoljára akkor ültem le komolyabban beszélgetni mikor a felvételemet kértem. Elismerem, hogy hanyag voltam ilyen téren ezért elhatároztam, hogy a jövőben több energiát fektetek majd a céh életében való részvételbe. Kezdetnek, pedig egy kis felfedezésre indultam nyakamban Ureusszal. Ugyanis a gyakran használt útvonalakon kívül még a céhházban is nehezen igazodtam el. A földszinten kezdtem, és majdnem mindenhova benéztem, hogy pontos képet kapjak az épületről. Egyedül a tagok szobáit hagytam ki az utam során, hiszen valószínűleg zavarná őket a váratlan megjelenésem. Azt hiszem az ő szobáikat úgyis látni fogom, amikor majd a tagok megismerését tűzöm ki célul.
Épp egy raktárhelyiség ajtaján léptem ki mikor éreztem, hogy a petem megmozdul a nyakamban, és idegesen sziszegve figyel valamit. Követtem a pillantását és egy ismerős arcot, fedeztem fel a folyosón.
– Jó napot! - biccentettem egyet, és ha nem marasztalt semmivel, akkor már léptem is tovább a következő ajtó felé. Mondjuk szemet szúrt a furcsa fejfedője. Emlékeim szerint nem idomár…

_________________
Zegzugos folyosók Tumblr_mqbmoiIHQD1s2v7j5o1_500
Ayato Hironori
Ayato Hironori
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 57
Join date : 2013. Jul. 27.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Zegzugos folyosók Empty Re: Zegzugos folyosók

Témanyitás by Halász Alex Kedd Nov. 26 2013, 18:10

Kicsit meglepődött, s reflexszerűen válaszolt a semmit sem ígérő köszönésre. "Jó napot" Mintha nem éppen egy kajmán karmolná épp a fejtetőjét azzal az utánozhatatlan perverz vigyorral a képén. Idegesítő egy alak. .__.
Aztán még mielőtt elszelelt volna a kis srác a nyakában egy kígyóval...No Megszólította. >.< Meg kell, nehogy eltűnjön már a következő szobában, ha már ráakadt. :3
- Várj! ..öhm... te vagy Ayato?
Lenne egy kérdésem. ^^"
Illetve inkább még is inkább kérés mint kérdés. Ha jól tudom idomár vagy, ugye? Smile
-
Vár, forduljon csak meg és nézzen rá. Hát tuti, hogy idomár, és hogy találkoztak már. És már tudja is, hogy hol. Abban az őrült játékban, a Téglában.
- Alex vagyok, de úgy tudom, hogy már találkoztunk.
Krhm, szóval arra gondoltam, hogy segíthetnél egy problémában. Embarassed
Van itt ez a kis bestia, valahogy hozzám került :roll:de nem tudom hogyan kéne rendre nevelni. Lehet, hogy az a gond, hogy nem vagyok idomár. : (
Tudnál segíteni?

Bele a közepébe, nem kertelt. Kimondta és kész aztán reménykedett, hogy segítenek. Általában szeret mindent magam megoldani, de tudja, hogy mi van már a saját képességei határán vagy épp azon túl, és ha kell hát akkor szépen kiáll és segítséget keres.

_________________
Zegzugos folyosók 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Zegzugos folyosók Empty Re: Zegzugos folyosók

Témanyitás by Ayato Hironori Pént. Nov. 29 2013, 18:19

– Nos, én volnék… - fordítottam vissza magam a szőke irányába. - Mi lenne az a kérés? - kulcsoltam össze a kezeimet a hátam mögött és érdeklődve vártam a folytatást. Ureusz persze nem volt boldog tőle hogy tovább kell időznie a furcsa külsejű pet közelében. Azt hiszem, nem kedveli túlságosan a hegyes fogakat. Már csak ezért is megéri itt maradni. Nem baj, ha edződik itt kicsit. Nem emlékszem hogy a küldetés alatt láttam volna a petjét a többi között. Csak nem idomár lett a fiúból?
A bemutatkozására csak bólintottam egyet, mindentudó tekintettel. Még szép hogy emlékszem rá. Úgy tűnik nehezére, esik kimondani, hogy mi a problémája de aztán csak sikerült. Nem idomár… egyértelmű.
– Természetesen tudok segíteni. - egyszerű kis probléma… pont én ne tudnék segíteni? Egy istennek mindenhez értenie kell. Legyen az bármilyen hatalmas, vagy apró probléma. Lehet át kell szerveznem kicsit a mai programot. - Először is az érdekelne, hogy egész pontosan mi a probléma és mivel próbálkoztál eddig a megoldására? - meg kell találnom a baj forrását, ahhoz hogy segíteni tudjak neki. Ureusz idegesen fészkelődött a nyakamban és szinte egy pillanatra sem vette le a szemeit az Alex fején ücsörgő állatról. Bosszantó hogy még nem sikerült kinevelnem belőle ezt a félénkséget de talán van is rá egy ötletem, hogy megoldjam a problémát. Elvégre magasabb szinteken sokkal, rosszabb lényekkel is találkozhatunk de, neki bátornak kell maradnia, hogy a feladatára összpontosíthasson. Annak azért örülök, hogy most már legalább a szabályok többségét betartja. Ha túllép a félelmén, akkor végre jobban összpontosíthatunk a harci képzettségeinek fejlesztésére.

_________________
Zegzugos folyosók Tumblr_mqbmoiIHQD1s2v7j5o1_500
Ayato Hironori
Ayato Hironori
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 57
Join date : 2013. Jul. 27.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Zegzugos folyosók Empty Re: Zegzugos folyosók

Témanyitás by Halász Alex Hétf. Dec. 02 2013, 14:54

Ő volt az. Az Ayato. Tudomása szerint a fiú sem lehetett túl régóta az Artes tagja, de erre nem merne mérget venni. Ő sem élt túlságosan szociális életet az elmúlt időszakban, ami elég idegen is a természetétől. Nem is érti, hogy hogyan bírta ki ilyen hosszú ideig. Szeretne sokakkal találkozni, és még többekkel megismerkedni, és még annál is többel kerülni jóbaráti viszonyba. >< Mert persze, hogy ő az aki egy csendes, de határozott és kedves fiú a kinti világban is, de kint is úgy élt, hogy bárki akit megszólított, az ismerősként kezelte, és mondhatná azt, hogy ez egy adottság, de azt is, hogy tudatos kialakítás. Egyszóval nah >.>
Jól esett beszélgetni ezzel a fiúval, akiről semmit nem tud, de majd megfog.*.*
A "Mi lenne az a kérdés" után el is mondta, hogy mi a "panasza", majd a srác teljes nyugodtsággal rávágta, szinte azonnal, hogy "tud segíteni". Ez hát nos, egyszerre volt vigasz és gyanús. Mégis hogy, és mivel? o.O
- Mivel is? Hmmmm, hát egyszerűen csak nem tudom rávenni semmire. Például, hogy ne a fejemen verjen tanyát, meg hasonlók. >< -
Arra nagyon ügyelt, hogy a fájdalomról ne szólja el magát. Az nem hiányzik ide, hogy mindenki értesüljön egy megoldhatatlan problémáról, ami végül is nem oszt nem szoroz, ha a hp-t vesszük, és a rendszer sem tiltja le a mozgását. Sejti ő >.> Eddig nem volt ilyen téren problémája.
- Próbáltam rá hatni szép szóval, vagy egyszerűen csak levenni, de nem lehet >.> -

_________________
Zegzugos folyosók 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Zegzugos folyosók Empty Re: Zegzugos folyosók

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.