Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Akemi

2 posters

Go down

Akemi Empty Akemi

Témanyitás by Akemi Vas. Aug. 25 2013, 13:39

Név: Hiro Akemi
Nem:
Kaszt: Harcművész (kasza)
Kor: 17

Kinézet:
Elsőre átlagosnak tünő, 17 éves lány. 165 cm magas, 53 kiló. Hosszú barna haja van, ezért sűrün fel is van fogva. Elsőre törékenynek tünő testalkata sok embert megtéveszt, hiszen több sportágban is jeleskedett már. Az öltözködésben próbálja kerülni a feltünést, azonban ez nem mindig sikerül.

Jellem:
Kis korában ért trauma miatt mindig vissza huzodó volt, soha nem voltak barátai, próbálta kerülni a feltünést, ez is közrejátszott hogy az MMO-k világába menekült. A tanulásban és a sportban mindig jeleskedett, és anyjával is mindig szoros kapcsolatot ápolt. Talán ezek is hozzá segítették a félénk, visszahuzodó énjének felbukkanását.

Képességek:

Distortion: A képesség aktiválásakor egy sikoly hallatszik, és a jelenleg a karakteren lévő összes negatív hatás eltünik. A következő körben csak a sebzések 50%-át szenvedi el Akemi.

Előtörténet:

Körülbelül 17 éves lehetek. Tokiotól nem messze egy kisebb városban születtem. Átlagos család első gyereke voltam, emiatt rengeteg szeretett kaptam a szüleimtől. Rengeteget törődtek velem, soha nem hanyagoltak el. Az anyagi helyzetünk is jó volt, nem lehetett panaszunk semmire. Mindig is jó tanulmányi és kiemelkedő sport eredményeim voltak, egyszerűen imádtam futni. Szinte már mesébe illő család voltunk... de már csak voltunk. 12 éves voltam, amikor Apukám életét vesztette egy vonat szerencsétlenségbe. Teljesen szétestünk, minden oda lett.
     Anyukám magába roskadt, az én eredményeim egyre csak romlottak, hiszen nem jártan iskolába hónapokig. Elvesztettem minden barátom. Talán ez lehet az oka hogy most itt vagy? Ki tudja...
    Anyukám mindenféle képpen költzni szeretett volna, csak a munkája oda kötte, de ami késett nem múlott. Tokióba költöztünk Shibuya körzetbe. Nagyon fura volt az új hely, vissza huzodó voltam, elvesztettem Apukámat és még egy új helyre is költöztünk, egyszerűen ez túl sok volt hiretelen. Új iskola, szinte egy teljesen új élet. A sportot is hanyagolni kezdtem, bár szerencsére nem örökre. Rengeteg minden megváltozott bennem ez a pár hónap alatt, az addig gyerekes és komolytalan Énemből hírtelen felnött lett. Más hogy kellett lánom a világot és fel kellett nőnöm. Nem csak miattam, hanem Anyukám miatt is, hiszen nélkülem már ő is egyedűl lett volna. Sajnos egy ideig azonban vele se volt túl fényes a viszonyom, nagyon sokat veszekedtünk, alig volt otthon a munkája miatt, volt hogy hetekig nem is találkoztunk. Elég szívás az élet, egy boldog családból pár hét alatt szinte semmi sem maradt.
     Évek kellettek hogy sikerüljön túltennünk rajta. Az MMO-k világába menekültem, ott az lehettem aki akartam, egy hatalmas büszek harcos, vagy akár egy mindenkinek segitő szent lélek. Az interneten nem voltam bennem agájok, legalább egy kicsit ott felszabadulhattam.  Sajnos mármár odáig fajult minden hogy nem csak az iskolai életemre voltak kihatással, hanem a személyiségemre is, fáj hogy erre csak most tudok rájönni.
     Egyszer láttam egy reklámot egy új MMO-ról, tökéletesen megalkotott virutális környezet, lehetetlen hogy ne próbáljam ki. Heteket, hónapokat vártam míg végre megszerezhettem, az utolsó példányok egyikét. Annyira sosem örültem, így vissza gondolva milyen kis naív voltam...
     Elöszőr féltem feltenni a sisakot, sose volt ilyenem és nem tudtam mi vár rám, mi fog velem történni. Körülbelűl fél órát ültem az ágyamon és csak néztem előre, amíg végre elszántam magam. Beléptem, de el is akadtam a karakter választásnál, milyen kaszt legyek? Nagyon sokáig húztam míg végül ki nem választottam a harcművészt, hogy miért pont azt? A mai napig nem értem.
     Amikor beléptem csak ámultam, egyszerűen nem tudtam elhinni, ez tényleg csak egy játék? Csak mászkáltam a város utcáin és nézelődtem. Mintha tényleg ott lennének elöttem és minden NJK élne. Mindenki el volt ámulva, mondjuk ezen nincs is mit csodálkozni, ez az első tökéletes virtuális környezet, akkor még örültem hogy ott lehettem. Ám hamarosan rá kellett jönnöm hogy nem, ez nem csak egy játék. Amikor minenkit oda teleportáltak az... az megváltoztatott mindent. A bejelentés után össze roskadtam, hányingerem volt, azt hittem ott helyben meghalok. El sem akartam hinni. Utána nem tudom mi történt, bár lehet jobb is. Amire emlékszek hogy itt vagyok és ami itt folyik az nem csak egy rossz vicc.


A hozzászólást Akemi összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Aug. 25 2013, 16:17-kor.
Akemi
Akemi
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 4
Join date : 2013. Aug. 25.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 1
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Akemi Empty Re: Akemi

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Aug. 25 2013, 15:09

Szia!

Az előtörténeted csak 320 szó, kérlek bővítsd egy keveset.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Akemi Empty Re: Akemi

Témanyitás by Akemi Vas. Aug. 25 2013, 16:18

Szia!
Javítottam!
Smile
Akemi
Akemi
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 4
Join date : 2013. Aug. 25.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 1
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Akemi Empty Re: Akemi

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Aug. 25 2013, 16:51

Szia!

Az előtörténetet elfogadom.

Ezután a legfontosabb, hogy pontozd a karakteredet. A karakterek kezdéskor tíz (10) pontot kapnak, amit a harcművész alapra, azaz:
Élet: 2
Fegyverkezelés: 2
Erő: 1
Kitartás: 0
Gyorsaság: 0
Speciális képesség: 0

Erre ráoszthatsz. Az elosztáshoz ha kéne egy kis segítség akkor ide kattints és a pontokat itt oszthatod el.

A kiosztás mellett kapsz tárgyakat is.

Kezdő *Fegyver* (+1 erő) <- az adatlapodon a *fegyver*-t cseréld ki az általad használt fegyverre (pl. Kezdő Lándzsa)
Kezdő Ruha (felszerelt, +2 páncél)

Hazatérés Kristály (ezzel már ismert városokba teleportálhatsz)
1x Mini Potion (+5hp) - harc közben visszatölt 5 hp-t.

És ne feledkezzünk meg az aranyról. 70 arany üti a markodat.

Itt az idő adatlapot készíteni, amit itt tehetsz meg, új topic nyitásával, aztán ha játszani szeretnél, találj magadnak egy játszó vagy küzdőtársat esetleg jelentkezz küldetésre.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Akemi Empty Re: Akemi

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.