Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Urbus

+16
Saya
Jay
Chancery
Jun
Hime
Hayashi Yuichi
Aoishi Airi
Tachibana Makoto
Zhel T. Everett
Meredith White
Mirika
Viola
Anatole Saito
Taidana
RenAi
Kayaba Akihiko
20 posters

7 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Go down

Urbus - Page 7 Empty Re: Urbus

Témanyitás by Jay Pént. Feb. 21 2014, 04:26

//Hosszúidőutándemég Saya XD //

Még odabigyesztettem egy-két zsömlét a jobbik fajtából mielőtt enni kezdtünk, majd....
Maga a tojás valóban jól sikerült, minden falatját élveztem, ahogy lassan szétfolyt a sárgája a számban, meleg nedűként árasztva édes esszenciáját, mely ízlelőbimbóimat stimulálva az endorfin egy hatalmas részét szabadítja fel bennem, hatalmas robbanásként az egész számban, mintha egy boldogság-bomba lenne ez a fehér-sárga csoda....ööö....vagyis........Finom volt. XD /félreértések ne essenek, Jay továbbra is és csakis kizárólag hetero! Very Happy/
Evés közben nagyon beszélgetni nem igazán illik, kívéve ha igen. De most nagyjából csendben fogyasztom el azt a négy tükörtojást, amit magamnak készítettem el. Az éjszakára kicsit megborzongok, mikor mondja, hogy akkor ő szokott játszani. Vajon milyen játékokat játszhat? Biztos nem bújócskát...vagy ha igen, akkor biztosan ő bújik el, majd lesből támad rá az emberekre, hogy kiharaphasson belőlük egy darabot...
Miket gondolok én?
-Félelmetes? Csaknem emberekre vadásztok?- nevetek fel. Nagyon remélem, hogy tényleg nem.....
Majd csend a részéről, és egy kis durcás arckifejezés Saya-n..
-Nana, csaknem megint nem veszekedtek? Azt nem szabad. Sose jó, ha veszekedtek, inkább beszéljétek meg a dolgokat.- szól a bölcs tudós belőlem. Vagy a tapasztalat? Very Happy
Miután mindenki végzett a maga tojásával, elmosogatok. Itt minden olyan egyszerű, hogy csak na: egy katt ide, egy katt oda, és már kész is van. Bárcsak odakint is ilyen könnyen menne Sad
-Nohát, most hogy mindenki jóllakott, te is, meg a Hugi is, meg én is, amondó vagyok, hogy feküdjünk le aludni. Itt van a nagy ágy, ezen alszol majd te, én meg megyek a kanapéra. Ma éjjel még itt maradok veled, de ha Chan visszajött, akkor szerintem visszamegyek hozzá, nehogy félreértés legyen abból, hogy veled alszok. - kacagok fel.- No, persze ezt te nem értheted, de ne is törődj vele. A lényeg, hogy aludj majd jól, én itt leszek nem messze. Még beszélgethetünk is elalvás előtt Smile- mosolyodom el, majd elkezdek ágyazgatni.
Jay
Jay
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 280
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Valahol északon

Karakterlap
Szint: 18
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Urbus - Page 7 Empty Re: Urbus

Témanyitás by Desdemona Pént. Márc. 21 2014, 14:38

//Atoru//

Nem is olyan rég sikerült szintet lépnünk, ki gondolta volna, hogy két pet játéknak szánt harca után ilyesmi következik be. Akármilyen meglepő volt és hihetetlen, de megtörtén elértük a 2.szintet, bár ez még nem olyan nagy érdem, de legalább előre haladás, így már egy szinttel feljebb is mehetünk akkor miért is ne tennénk meg? Valahogy így lyukadtunk ki a 2.szint egyetlen városában Arbus-ban. A kis gólem örült, hogy végre kimozdultunk a Kezdetek Városából ott se ismerünk minden zeg-zugot, de nem is baj képtelenség lenne azt a nagy város bejárni, főleg Aisuval mivel ő nem az türelmes fajta, ha ő elindul valahová előbb-utóbb vagy valami galiba lesz belőle vagy elfoglalja magát a parkban vagy a növényházban. Bár az, hogy itt Arbus-ban hol és hogyan fogja lekötni magát még rejtély, de eddig csak még cska bámészkodik olyan jó négy méterrel előttem mivel abban, hogy előre menjen nem akadályozza meg az, hogy egy teljesen idegen és új helyen van. Meleg tavaszias idő van ma, talán kicsit meleg is van tavaszhoz képest, de még pont megfelelő ahhoz, hogy sétáljunk mivel nincs még olyan borzasztóan meleg, valamiért még is Aisu kicsit furcsán néz ki olyan mint a tavasszal olvadozó jégcsapok, bár annyira nem tűnik vészesnek a dolog, viszont furcsa azok után, hogy egy kis főnix fióka sokkal forróbb lángjai után semmi ilyesmi nem történ, viszont egy melegebb tavaszi napon meg olvadozik, nem sokkal később már víz is csepegett róla, amiknek esélye se volt födet érni mivel amint elhagyták Aisut jég testé már pixeleikre is bomlottak és rögtön eltűntek. A kis gólemen is látszott innentől, hogy nincs valami jól.
~Minden rendben van Aisu?
~Hát…kicsit furcsám érzem magam és csöpögök is ez fura, mivel ennek nem így kéne lennie vagy nem is tudom…Falco se tudott megolvasztani engem, akkor most miért olvadok?
~Nem tudom…De mindenesetre keressünk valami hűvösebb helyet, rendben?
~Rendben…Akkor jobb lesz?
~Remélem…
Tanácstalanul álltam ott a kis gólemmel szemben, nem tudtam mi tévő legyek, de ezzel a helyzettel valamit kezdenem kell…Keresni kell egy helyet ami hűvös vagy valamit ami lehűtheti Aisut, de hol és mit? Teljesen tanácstalanul, aggodalmas tekintettel nézelődtem körbe és próbáltam megoldást találni arra, hogy mégis miképp állítsam meg Aisut az olvadásban…
Desdemona
Desdemona
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 404
Join date : 2014. Jan. 17.

Karakterlap
Szint: 21
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Urbus - Page 7 Empty Re: Urbus

Témanyitás by Atoru Pént. Márc. 21 2014, 15:33

//Desdemona//

Itt a tavasz! \o/ Ez a kedvenc évszakom. *.* Virágba borulnak a fák, csiripelnek a madarak és a szerelmesek évszaka is ez. :3 Kár, hogy nekem senkim sincs. :(Leszámítva Chifumit, ha egyáltalán őt annak lehet számítani. :suspect:Habár vele is inkább nem futnék megint össze, maximum akkor, amikor bevallom neki az igazat. Már ha egyáltalán bevallom neki. >.> Nem szeretem megbántani az embereket, és szomorúságot sem szeretek szerezni a nekik, főleg azoknak,akik közel állnak hozzám. Viszont most irány a második szint! \o/ Újév óta amúgy se jártam nagyon arrafelé, ideje lenne egy boldogabb oldalát is meglátni a településnek. Azzal el is indultam. A tavasz itt is látszódott, vettem is magamnak néhány jégkrémet, hogy lehűtsem magam egy kicsit. Nyáron viszont még ennél több is kell majd. De az még messze van, most ere a látványra koncentráljunk! \*.*/ Virágok, fák, madarak... Ez bizony tavasz! Kayaba világának legalább ez a jó oldala van, hogy ilyen szép minden. A mobokat leszámítva. >.< Eddig egy cukinak mondhatóval sem futottam össze, pedig azért már eltelt egy kis idő, mióta itt vagyok. Hm. Egyre inkább érzem úgy, hogy ez a valódi világ, itt jól kihasználhatok mindent. Miközben ezeken gondolkodtam, megláttam előrébb egy falfehér lányt, kinek még a haja is az volt. o.O Ilyen szerzettel is csak régen találkoztam, legalább is, ami a kinézetet illeti. A belsőről viszont nem szabad előre ítélkezni, hiszen az egy kicsit hogy is mondjam... udvariatlanság. Főleg, hogy egy lány az illető. Azonban a lánnyal egy kisebb lényt is felfedeztem: egy jéggólemet! o.o Ilyet is csak ritkán láttam eddig, sőt, talán még nem is láttam. Viszont valami nem stimmel vele, legalább is szerintem egy JÉGgólemnek nem kéne olvadoznia. :suspect:De talán segíthetek, hiszen ki ne tenné ezt?
- Ömm... elnézést hölgyem, a gólemével minden rendben van? Talán tudok segíteni. Vigyük be az árnyékba, ott hűvösebb van. - gondoltam, majd ha bele egyezik, akkor beviszem az árnyékba, már ha a gólem engedni fogja. Ha nem, akkor megmondom neki, hogy kap egy jégkrémet is, ha bemegy. Hogy ha ezeken túl voltunk, akkor be is mutatkoztam.
- Elnézést, hogy eddig ilyen udvariatlan voltam, Atoru-nak hívnak. És önben kit tisztelhetek? Surprised- kérdeztem, remélve, hogy választ kapok.
Atoru
Atoru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 958
Join date : 2013. Nov. 04.
Age : 25
Tartózkodási hely : Friben/Nyster

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Urbus - Page 7 Empty Re: Urbus

Témanyitás by Desdemona Vas. Márc. 23 2014, 17:37

Gyönyörű szép napsütötte tavaszi idő, a madarak szépen csengő énekét lehet hallani mindenfelől, amerre csak néz az embere az ébredő természetet láthatja, még ebben a virtuális világban is. Még sincs minden a legnagyobb rendben, hisz Aisu olvadozik, bár küllemre és méretre sem változott az élet csíkja sem mozdult, így nézve nem is volt vészes a dolog, de ez akkor sem normális és a Aisu se néz ki valami túl jól.
~Desdemona, szerinted mitől lehet ez?
~Fogalmam sincs. Talán…megeshet, hogy ez csak valami…nem nem tényleg nem tudom, azt se tudom mit akartam mondani…nem értek ehhez  a világhoz a másikhoz se túlzottan, de ehhez még annyit sem…
~Semmi gond. Harcoknál itt vagyok én, én megvédelek. Amíg az életcsíkomnak nincs baja addig nem aggódom. Bár ez furcsa érzés ne lenne, akkor talán jobb lenne picit…
Ott áltatunk mindketten tanácstalanul és mondhatni tudatlanul ez a virtuális világ tud még túlzottan is új nekem és egyedül nehezen birkózom meg vele, de hála Aisunak kicsit könnyebb az itteni élet csak most neki van baja, nem jó érzés neki az olvadás és nem tudom mit tehetnék…Megsimogattam a kis gólem jég kobakját és teljesen más volt mint eddig, most olyan vizes, nedves tapintású és mintha annyira hideg se lenne mint általában szokott lenni…Miközben magamban tanakodtam a helyzetről, addig egy fiú jött oda hozzánk és felajánlotta segítségét a gólem lehűtésének terén.
-Nos nem egészen normális az ami vele történik, de mondhatni jól van…Igen ez nem olyan rossz ötlet, én is épp egy hűvösebb helyet akartam keresni neki…
A kis gólemnek nem igazán tetszett az, hogy a fiú az árnyékba akarja tessékelni, nem hagyta magát és a jégkrém felajánlása után még duzzogva el is fordult tőle.
~Ez egy buta…
~Aius nincs semmi baj csak segíteni akar neked…
~Akkor is buta…
~Tudod mit inkább menjünk…
Beérve a hűvös árnyékba a fiú be is mutatkozott.
-Örvendek Atoru. Én Desdemona vagyok a kis társam pedig Aisu.
~Az én nevem nem is érdekelte…nem úgy kérdezett, buta…
~Most mi baj?
~Semmi, csak itt van ez a buta…
Aisu még mindig duzzog, talán a tessékelés miatt, de lehet a jégkrém ajánlata volt a baj vagy csak a jelenlegi állapota miatt ingerlékenyebb picit, nem lehet tudni, de eddig nem szimpatizál Atoruval.
Desdemona
Desdemona
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 404
Join date : 2014. Jan. 17.

Karakterlap
Szint: 21
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Urbus - Page 7 Empty Re: Urbus

Témanyitás by Atoru Vas. Márc. 23 2014, 19:45

//Desdemona//

A kis gólem nem igazán fogadta el a jégkrémet, sőt, mintha még haragudott is volna rám.
- No mi az, kis haver? Talán nem szereted a fagyit? – kérdeztem, teljesen tudatlanul, hiszen mégis csak egy JÉGgólem, és a JÉGkrém is JÉGből van, így nem értem, hogy mi baja lehet.  Neutral Az állapota viszont egyre csak romlani látszott, még jó, hogy a gazdájára hallgat, így bementünk az árnyékba. Ott a hölgyemény is bemutatkozott, és a kis társát is bemutatta, akit Aisunak hívnak. Na igen, az ő nevét elfelejtettem megkérdezni. ^^” De sebaj, csak nem haragszik rám.
- Hm… Desdemona… Ez nem valamelyik Shakespeare-mű egyik szereplője volt? scratch- Kérdeztem, mivel nem voltam benne elég biztos. Viszont valahol már hallottam ezt a nevet. Mindegy is, legalább rákérdeztem. Shakespeare-t is régen olvastam, talán majd újra el kéne kezdenem. Most viszont mit tegyek? A gólemje még nincs a legjobb állapotban, így nem hagyhatom itt őket. Viszont… akkor többet megtudhatok az idomárokról! \*o*/
- Mondd csak, Desdemona, már ha megengeded, hogy tegezzelek, milyen… idomárnak lenni? Felelősséggel tartozni még egy személynek, vigyázni, hogy nehogy baja essen? És szoktatok beszélgetni? Az állataitoknak van… személyisége? Érzései? Gondolatai? És ha igen, akkor most mit gondol rólam Aisu? – kérdeztem tőle, habár még ezernyi kérdésem lett volna ezen kívül, de egyelőre nem zargatom, csak ennyivel. Sőt, talán még első nekifutásnak ezt is soknak gondolhatja, hisz számára egy vadidegen játékos vagyok, aki akár még ártó szándékkal is leszólíthatta volna, hogy aztán kirabolja, vagy megölje, vagy valami rosszabbat tegyen vele. Viszont remélem, hogy nem ilyenek a gondolatai rólam. Közben eszembe jutott, hogyha vannak érzései, akkor mit gondolhat és érezhet velem kapcsolatban Aisu, azután, hogy szinte rá se hederítettem.
- Persze ne vedd sértésnek a kérdéseket. – fordultam ezúttal a gólem irányába. – Csak tudod… idomárokkal elég ritkán találkozok, és így sok minden rejtély számomra az idomár és idomítottja kapcsolatáról. – fejeztem be mondandóm, de még valami eszembe jutott. – Tényleg, Desdemona, ha Aisu nem is, te elfogadnál egy fagylaltot? Nem mérgező. Surprised– mosolyodtam kicsit, és vártam a válaszát.
Atoru
Atoru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 958
Join date : 2013. Nov. 04.
Age : 25
Tartózkodási hely : Friben/Nyster

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Urbus - Page 7 Empty Re: Urbus

Témanyitás by Desdemona Hétf. Márc. 31 2014, 12:14

Bár Atoru kérdezgette Aisut ő csak duzzogva elfordult tőle. Továbbra sem mutatott semmilyen hajlandóságot arra, hogy jelét adja a pontos bajának vagy akár hozzá szóljon a segítőjéhez. Így végül nekem kellet helyre rakni a dolgokat, de már örömmel látom, hogy jobban van már nem csöpög annyira és szépen lassan múlónak tűnik az eddigi baj.
-Nos tudod….Aisu nem tud enni. Kicsit érzékenyen érinti, ha valaki megkínálja bármivel is, sőt mintha most a szokottnál is érzékenyebb lenne. De nem kell magadra venned ez csak átmeneti dolog részéről.
~Nem átmeneti én nem fogok jóba lenni ezzel a butával…
~Mára elég lesz Aisu rendben, próbálj meg lenyugodni. Emlékez csak vissza én se tudtam rögtön, hogy nem tudsz enni, akkor neki miből kellet volna tudnia?
~Elég feltűnő…
~Nem szállok vitába veled. Felesleges úgy is csak a hisztidnél vagy leragadva.
~Ez nem hiszti! Mi az amúgy?
~Látod, most én is mondhatnám, hogy buta vagy mert nem tudod mi az, hogy hiszti. A hiszti az viselkedés amit most provokálsz és nem egy illő viselkedési forma.
~Én kicsi vagyok, nem tudhatok mindent…Így ne lehetek buta sem és én megkérdezem legalább.
~Hagyjuk rendben.
~Rendben.
Sértődötten elfordul immáron mindkettőnk felől és elvonulva maga csöndességében folytatja a duzzogását. Mivel Aisu már nem nyújtott társaságot, így tudtam rendesen figyelni a fiúra, aki már kérdezett csak én nem érkeztem még válaszolni neki.
-Igen, Desdemona  Shakespeare Othello című művében szerepel. Bár elég rég olvastam már azt a könyvet, nem tudnék most sok mindent mondani a művel kapcsolatban csak röviden tömören az általános leírásokat róla és a tartalmát. De nem is szeretnélek untatni ilyesmivel, meg amúgy is ha rákérdeztél gondolom te is olvastad már a művet.
Majd terelődött a dolog, mikor az idomársággal kapcsolatban kérdezett. Kicsit fogas kérdés ez még nekem is újdonság eme kaszt, még mindig sok mindent nem tudok, de Aisuval kapcsolatban egyre több mindenre jövök rá és ezzel együtt többet is tudok meg a kasztról is.
-Nem gond, hogy tegezel. Miért is lenne gond belőle, hisz ez nem az igazi nevem. De hogy milyen idomának lenni… - elgondolkoztam kicsit, majd folytattam beszédet – Nos, igazából nem tudtam it vállalok azzal, hogy ezt a kasztot választom, de ha újra választhatnék már ennek tudva mit jár vele, akkor is ezt a kasztot választanám. Lehet már rég összeomlottam volna Aisu nélkül. A felelősség pedig, hát gyakran Aisu fele az én életemért, bár ő kötelességnek érzi azt, hogy megvédjen. Néha nehéz vele, de szépen lassan fejlődik és nem csak a szintjére értem, hanem a viselkedésére és a személyiségére is. Beszélgetni szoktunk elég sokat csak telepatikus úton tesszük, te ezért nem hallod mikor beszélünk, de gondolatot olvasni nem tud egyikünk sem. Hogy most mit gondol rólad? – ismét elgondolkoztam, hogy adjam elő a mostani álláspontját Aisunak, hisz nem igen gondolja komolyan, de most ez a véleménye és nem tágít mellőle – Butának tart, amiatt hogy jégkrémmel kínáltad. De ezt nem kell komolyan venned, majd idővel lenyugszik és akkor másképp fogja nézni a dolgokat most megviselte a hirtelen olvadozás és ingerlékenyebb picit.
~Nem fogom másképp látni. Buta marad.
Nem reagáltam semmit a gólemre most épp rajta van a hiszti, nem lehet ilyenkor vele mit kezdeni, hagyni kell hogy lenyugodjon.
-A kérdésekkel semmi gond nincs. Az igazat megvallva én se tudok még mindent az idomár kaszttal kapcsolatban. – majd megkínált fagyival, hozzá téve, hogy nem mérgező, de épp így ébreszt gyanút az emberben a dolog – Persze. Bár azzal, hogy hozzá teszed, hogy nem mérgező csak gyanút ébresztesz az emberben, még ha ténylegesen sem vezényel rossz szándék.
~Biztos mérgezett! nem szabad enni belőle ez a buta még le is buktatja magát.
~Aisu te sem vagy okosabb, ha úgy vesszük. Te több mindent nem tudsz még, mégsem titulál senki sem rögtön butának, mivel természetes az, hogy valaki ne tud mindent ami csak a világon van.
~Én nem vagyok buta csak kicsi még.
~De Atoru sem buta, mert ő sem tudhatta, hogy nem tudsz enni. A gólemek nem mindennapos jelenségek tudhatnád már.
Duzzogva elfordul ismét és kicsit el is távolodik tőlünk, persze nem túl sokat csak pár méter, de legalább már nem olvadozik, hátha vissza tér lassan jó kedve is…
Desdemona
Desdemona
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 404
Join date : 2014. Jan. 17.

Karakterlap
Szint: 21
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Urbus - Page 7 Empty Re: Urbus

Témanyitás by Atoru Kedd Ápr. 01 2014, 16:00

A kis gólem továbbra sem mutatta, hogy barátkozna velem. De nem adom fel, ha eléggé türelmes vagyok, akkor majd csak nem fog így hozzám állni. Aztán Desdemona kisasszony meg is mondja, hogy miért ilyen. Hogy ez miért nem esett le nekem először! facepalm
- Ó, már értem! Tehát ezért nem fogadtad el, igaz? Bocsánat, de nem tudtam, hogy léteznek olyan petek is, akiknek nem kell enniük. Mondjuk gondolhattam voltam rá, így sajnálom. – hajoltam meg a gólem irányába. Erre nem gondoltam! Ezért igazán szégyellem magam. 🇳🇴De ezen már kár siránkozni, inkább a jövő felé kell néznünk!  Közben Aisu még el is vonult, mutatva nem tetszését. Nem hittem volna, hogy ennyire érzékenyen fogja érinteni az, hogy ezt az apróságot nem tudom. De már bocsánatot kértem, többet nem tehetek. Közben kiderült, hogy jól gondoltam a névválasztásával kapcsolatban, tényleg Shakespeare-től vette a nevet.
- Persze, persze, csak biztosra akartam menni, ennyi az egész. – mondtam. Igazából nem akartam bevallani, hogy igazából csak a filmet láttam, a könyvet nem olvastam. :oops:De ezen kívül azért olvastam Shakespeare-t, csak ehhez nem volt kedvem. Rolling Eyes Azután pedig választ kaptam sopk kérdésemre.
- Értem… Jó lehet, hogy mindig áll melletted valaki, aki vigyáz rád. Gondolom ezért is választják sokan az idomár kasztot. Így védekezhetnek a magány ellen, vagy pedig megtudhatják, hogy milyen egy gyerek. Persze a peteket nem kell teljesen úgy kezelni, hiszen ahogy mondtad, Aisu sem olyan, akit félteni kéne, sőt, ő félt téged.  A telepatikus beszélgetésre viszont nem gondoltam, bevallom őszintén. Viszont ez lenyűgöző! Így olyan kapcsolatotok van, ami a többi játékosnak nincs. Ez egyszerűen elképesztő! – mondom neki. Telekinézisre sem gondoltam! Ezekről az idomárokról egyre többet és többet tudok meg.  Ezután pedig végre megtudhatom, hogy mit gondol rólam Aisu. *.* Nos… a válasz kissé meglepett. Habár elfogadható az a magyarázat, hogy még kissé gyerekes a gólem, így ez is elfogadható.
- Rendben, és ne aggódj, az ilyeneket nem szoktam már komolyan venni. ^^ - mondom Desdemonának. Habár egy kicsit még mindig szokott zavarni, ha valaki rosszat mond rólam, de hát ez már nem fordul elő olyan gyakran, így ezt a „butázás”-t sem veszem komolyan. :roll:A fagyis viccem viszont úgy tűnik, hogy nem teljesen ment át, és egyből gyanakodni kezdett. Hülye vagyok! Túl gyorsan megkedvelem az embereket, így előbb kezdek el hülyéskedni, mint kéne. No
- Nyugodt lehetsz, nem mérgező. ^^ De hogy teljesen biztos legyél, megeszem. – mondom, azzal megettem. Nem aggódtam, volt még raktáron belőlük, így nyugodtan megkínálhatpm még Desdemonát.
- Ne aggódj, van még fagylalt nálam, így ha kérnél, szívesen adok. Az előbbiért pedig elnézést, de túl gyorsan kedvelek meg embereket, így előbb kezdek el viccelődni. Ez eléggé rossz szokásom, de nem tudok ellene tenni. – vonom meg a vállam. Remélem, hogy nem vesztettem el egy lehetőséget arra, hogy valakivel megbarátkozzak.
Atoru
Atoru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 958
Join date : 2013. Nov. 04.
Age : 25
Tartózkodási hely : Friben/Nyster

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Urbus - Page 7 Empty Re: Urbus

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Ápr. 23 2014, 18:40

Jay: Gyenge Lénygyengítő Méreg (a mérgezett mob 10%-kal több sebzést szenved el 2 körig minden találat után, maximum 3 találatig marad a pengén)
Saya: Kezdő Pajzs (+2 páncél)
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Urbus - Page 7 Empty Re: Urbus

Témanyitás by Desdemona Hétf. Május 12 2014, 11:20

//Atoru//

Aisu megsértődött és elvonult. Bár már nem csak Atorura, ha nem rám is haragszik kicsit, mert nem osztottam a véleményét.
-Ugyan nincs miért sajnálkoznod. Aisu amúgy is eléggé hamar magára vesz dolgokat, ezen a szokásán még javítanunk kell, de az meg én feladatom, hogy neveljem. Tényleg nem történ semmi vészes dolog.
A gólem tartotta a viselkedését és már velem se osztotta meg a véleményét, de remélem majd megenyhül kissé.
-Szóval biztosra szerettél volna menni…Nos az idomárság, hát én nem tudom miért válasszák sokan ezt a kasztot, bár lehet tényleg a kis társak miatt van. A kapcsolatunk meg nem hinném, hogy olyan egyedi. Lehet van más idomár páros is akik így kommunikálnak. Nem hinném, hogy ez egy olyan egyedi dolog lenne, sőt így Aisu se szeret másokhoz beszélni, inkább néma marad mintsem mást megszólítson. De ez megint egy másik történet…
Annak örültem, hogy nem vette magára a kis gólem „sértését”, hisz tényleg csak egy gyerekes dolgoról van szó, bár igaz Aisu szemszögéből ez a legnagyobb sértés amit másnak mondhat, mármint gondolhat róla, mert mondani nem mondja…A fagylaltos dolog pedig, nos igen ezek szerint Atoru hamar a bizalmába engedi az embereket én viszont nehezen bízok meg másokban.
-Értem, semmi gond. Én meg pont ellenkezőleg vagyok ezzel, ugyanis én elég nehezen bízok meg másokban…Bár lehet nem csak én jegyeztem volna meg a mérges viccet, de lehet csak én gondolkozom túl mereven.
A következő ajánlatnál Aisu közén állt, nem tetszett neki a fiú és ezt a szúró tekintetével is jelezni próbálta felé. Úgy tűnik ma nem a barátságosabbik oldala van fölényben…
Desdemona
Desdemona
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 404
Join date : 2014. Jan. 17.

Karakterlap
Szint: 21
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Urbus - Page 7 Empty Re: Urbus

Témanyitás by Atoru Csüt. Jún. 26 2014, 18:27

/Desdemona/

A pici gólem véglegesen megsértődött, és szerintem telepatikusan elküldött engem melegebb éghajlatra is. Persze gondom Des-ben van annyi kedvesség, hogy ezt nem osztja meg velem. Persze ez az egész csak egy lehetséges szituáció,  koránt sem biztos, hogy ez az igazság. Lehet,  hogy csak munkálkodik benne a pulykaméreg, és most csak durcázik kicsit. Remélem ez az igaz, és nem az előbbi.
- Tehát... lényegében te vagy az anyukája, igaz? - kérdeztem rá Des-től. Eléggé nagy felelősség lehet egy személyről gondoskodni, és megtanítani megannyi dologra. Én nem vállaltam volna ezt a felelősséget. Egyszerűen nem vagy az a fajta srác,  aki felvállalna egy gyereket. Még barátnőm sincs, hagyjuk már! Nem. Nekem egyszerűen nincs ehhez érzékem. Megmaradok egyedül is.
- Az csak az én véleményem volt, én pedig nem értek igazán az emberekhez. - vakartam a fejem. - De azt tudom, hogy alábecsülöd magad. Minden kapcsolat más és egyedi a saját módján. Így a tiétek is egyedi. - ezen kívül nem tudom, hogy még mit mondhatnék.
- Egyszer azért próbáld meg ezt a bizalmas dolgot. Wink Eléggé érdekes tud lenni néha napján. És így az emberek is előbb esnek túl a kezdeti bizalmatlankodáson. De mint mondtam, nem értek az emberekhez.
Itt befejeztem a mondandóm. Körbe néztem az iteni embereken. Mindegyikük rohan a dolgára, vagy beszélget, vagy... Ez meg?
Kissé meglepődve figyeltem Chifu-t.
- Ő meg mit keres itt? - rökönyödtem meg hangosan is. Gondolom a hangom is meghallotta, mert egyből idefordult. Az arca csak úgy sugárzott.
- Ne haragudj Desdemona, de mennem kell. Máskor talán még folytathatjuk a beszélgetést,  de most sürgős menekülni valóm akadt. - mondtam, és már futottam is. Futás közben előszedtem a teleportkristályom, és már ott sem voltam.

Hachi! *.* Tudtam, hogy meg fogom találni. X3 A képességem sosem téved. De miért menekül? Sad Pedig még integettem is neki, ő pedig nem is figyel. Sad Sad Ezért még bünti jár. >< De vajon miért volt itt? Csak nem? Az a lány. Mad Tuti, hogy ő ferdítete el a fejét. No De majd mindjárt beszélek vele. ^^*
- Szia-mia. :3 - szólítottam meg a lányt, a gólemét szóra se méltattam, ő had legyen el magában. - Mondd, nem láttad véletlenül errefelé Hachi-t? ^^ Tudod, kék haj, szexi test,  laza öltözék. :3 Nem ő volt itt veled véletlenül?  ^^* - kérdeztem meg negédes hangon. Várj csak Hachi, ezért még kapsz. Ha a kisbarátnőd tagadni fog, akkor a poklok poklát zúdítom rád. ^^ Persze csak szerelemből. :3
Atoru
Atoru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 958
Join date : 2013. Nov. 04.
Age : 25
Tartózkodási hely : Friben/Nyster

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Urbus - Page 7 Empty Re: Urbus

Témanyitás by Shakan Csüt. Okt. 16 2014, 06:34

/Chan/

Végre sikerült erre a szintre is eljutnom. Azt tervezem, hogy egyszer minden várost végigjárok, ami ebben a világban található, de a többiek tanácsára csak azokat a városokat látogatom meg, ahonnan a vörös játékosok ki vannak tiltva, amíg nem sikerül egy céhhez jelentkeznem, ami esetleg egy biztonságot nyújtana.
Remélem találkozom valakivel, aki szívesen bevesz magához. Nagyon könnyű felismerni azokat, akik egy céhben vannak. A fejük fölötti jel mellett ott lebegett a céhlogó. És van olyan céh is, amelyiknek külön uniformisa van. Szóval a legtöbb emberről azonnal el lehet mondani, hogy melyik céhhez tartoznak, ezért elkezdtem keresni azokat, akikről biztosan meg tudom mondani, hogy céhtagok.
Ott látok is egy lányt egy céhlogóval. Nem emlékszem pontosan hogy a kicsi könyvben melyik céh volt jelölve ezzel a jellel, de legalább nem azok közé tartozik, amelyiktől Timidus óvva intett. Jobban utánagondolva Shu-nál is ugyanezt a jelzést láttam. Akkor biztos nem lehet rossz a céh, és legalább van ott valaki, akit ismerek.
Odamegyek a lányhoz.
-Ha.. Hali.
Egy picit megcsuklik a hangom. Mit is kéne ilyenkor mondani? Csak nem rohanhatom le azzal, hogy szeretnék csatlakozni a céhéhez, vagy igen? Inkább másfele terelem el a témát.
-Nagyon szép füleid vannak, hol lehet ilyet kapni?
Úgyis egész végig a céhének a jelzését figyeltem, talán nem annyira feltűnő ez a bugyuta kérdésem, de engem nem ez érdekel. Mármint nem csak ez.
-Ha jól látom céhtag vagy. Mond csak, mit kell tennie egy hozzám hasonló aranyos kislánynak, hogy bekerüljön egy céhbe?
Végre sikerült feltennem azt a kérdést is, ami most a leginkább izgatott.
Shakan
Shakan
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 157
Join date : 2013. Jun. 06.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Urbus - Page 7 Empty Re: Urbus

Témanyitás by Chancery Csüt. Okt. 16 2014, 11:52

Minimálisan kezdek elkeseredni. A nagyobb mennyiséget is azért tudom elkerülni, mert Worg tanításai még élénken élnek bennem, miszerint lássak mindenre pozitívan.
Desdemona eltávozott közülünk, legalábbis a jelek szerint ő is el szeretne tűnni egy időre a társaságból. Pont, mint Utahime. Shukaku egyenlőre még köztünk van, de kerül, mint a tüzet, ezen kívül minden pillanatban várom, hogy mikor lép ki és megy át az Artesbe, ahogy azt Anatole-ék mondták. Csodálkozom is, hogy Shu erről miért nem beszél velem. Ha megtenné, sem haragudnék rá, hisz nem tarthatom itt erőszakkal. Ezen kívül kezdem úgy felfogni, hogy felnőtt, és szeretne egy kicsit kirepülni, új utakat megismerni, új társaságba kerülni. És ez az a gondolat, amitől mosolyogni támad kedvem annak ellenére is, hogy sajog a szívem.
Éltem egy darabig Urbusban, mikor még én magam is kis szintű voltam, és kezdő céhtag. Nosztalgiázni támadt kedvem, ezért is látogattam meg újra a városkát, mennyit változott, mennyire lett tele emberekkel. Valami mélyen belül hajtott, hogy nekem most ide kell jönnöm, és már megtanultam, hogy a belső hangra érdemes figyelni.
Dust, a főnix ismét otthon maradt. Mivel csupán díszpet, nem szükséges, hogy mindig mellettem legyen, Álomkelőtől viszont nehezebb szabadulni, bár én nem is szeretnék. Sokkal nagyobb biztonságban érzem magam mellette még akkor is, ha ebbe a városba piros indikátorosok nem jöhetnek be. Na nem mintha az én szememben számítana, hisz városon belül nem lehet megsebesíteni senkit, sem megölni.
Ahogy álldogálok a tér szélén egy jó kávézót keresve, egy erőtlen és elcsukló hang üti meg a fülem. Szinte ösztönösen nézek az irányába és veszem észre a fehér hajú, sápadt kislányt, aki merengő érdeklődéssel figyeli a fejem tetejét. Már-már rákérdeznék a miértjére, mikor folytatja, kicsit bátrabban, én pedig elmosolyodom.
-Azt sajnos nem tudom... -pirulok el és felnyúlok a fekete cicafülekhez. -Ezeket én csinálom, vagy kapom ajándékba. De ha szeretnél, csinálhatok neked is ^^
Jobban belegondolva, már Shukakun is láttam egyszer cicafüleket... azokat vajon hol szerezhette? Talán már van erre szakosodott bolt, amiről nem tudok? Meg kell találnom *.*
Második kérdésén kicsit megdöbbenek, és talán némi vörösség is szalad az orcáimra. Ez mostanság elég gyakori, talán pont azért, mert eldöntöttem, hogy közvetlenebb leszek másokkal, ez pedig még szokatlan a számomra. Jobban felé fordulok, hisz a jelek szerint ez hosszabb beszélgetés lesz.
-Általában elég, ha írsz egy üzenetet az adott céhvezérnek, hogy szeretnél csatlakozni. Ezután egy találkozót szoktak megbeszélni, hogy jobban megismerjenek, és ha tetszel nekik, meghívnak a céhbe. ^^
Persze vannak kivételek, mikor egy egyszerű séta után ajánlják csak fel egyszerűen a kérelmet. Mint nálam. Milyen furcsa... még mindig nem tudom elhinni, hogy Peter után én lehetek a Young Justice feje... de ez talán olyasmi lesz, amit sosem fogok elhinni.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Urbus - Page 7 Empty Re: Urbus

Témanyitás by Shakan Csüt. Okt. 16 2014, 13:21

Idefordul, ami jó jel. Legalább tudomást vesz rólam, nem úgy mint egyesek az első szinten. Tényleg jó ötlet volt egy másik szinten szerencsét próbálnom. A fülére tett kérdésemre a válasz megalapozza a vidám hangulatomat, így könnyebben tudok majd beszélni a másik témáról.
-Tényleg csinálnál egy olyat? Hű de jó. cheers
kiáltok fel örömömben, talán egy kicsit hangosabban, mint kéne. És majdnem a lány nyakába ugrok, de félúton megállok a mozdulattal, majd a következő pillanatban enyhe pírrel az arcomon fordulok félre.
-Vagyis.. Azt nagyon szépen megköszönném.
Ezzel a mondattal a hangom erejét is lejjebb veszem. A második kérdésemre is válaszol, ezek szerint nem tetted fel nagyon bugyuta kérdést.
-És te ismersz ilyen céhvezért?
Jobban belegondolva ez egy nagyon bugyuta kérdés volt, hiszen az ő céhének is kell lennie egy vezetőjének. Azt hiszem lassan elpirulási versenyt is rendezhetnénk, hisz ő is folyamatosan elpirul a kérdéseimre.
-Mármint.. megsértődne a te céhed vezére, ha írnák neki most egy levelet, arról hogy minél előbb találkozni szeretnék vele?
Remélem örülni fogok a válasznak, és nem küldenek el megint, mint az arénában eddig oly sokszor, amikor csak egy békés párbajra akartam invitálni a másikat. Timidus a nagy szintkülönbség miatt se hagyott ott szó nélkül, ezét elhatároztam, ha törik, ha szakad bekerülök abba a céhbe, amelyikben most ő és Shu vannak. De ehhez tudnom kéne, hogy hívják az illetőt, akinek írnom kéne azt a bizonyos levelet.
-Ha már itt tartunk, kinek kéne címeznem azt az üzenetet. Mert anélkül biztos nehezen tudnám megírni, ugye?
Miért teszek olyan kérdést amire tudom a választ? Talán erre a kérdésemre soha nem kapok választ.
Shakan
Shakan
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 157
Join date : 2013. Jun. 06.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Urbus - Page 7 Empty Re: Urbus

Témanyitás by Chancery Csüt. Okt. 16 2014, 17:37

A lány kitörő öröme a cicafülek hallatán számomra olyan, mintha angyalok kórusát hallgatnám. Sajnos azt többször hallom, hogy bugris vagyok, vagy csak szimplán egy hülye, amiért ragaszkodom a cicafülek mindennapos viseletéhez. Eredetileg csak azért hordtam, mert itt megtehettem, és adott némi egyediséget, de mostanra szinte a szimbólumommá vált, és ha valaki a Cicafülről kérdez, akkor általában rólam van szó. Magamon kívül csak Mirikáról tudom, hogy vannak még fülei, de neki a fegyver egyediségéből adódóan igaziak, amiért alaposan irigykedem is rá, de hát ez van. Én nem árnyharcos vagyok, meg hát ha tetszik neki is, annak csak örülök :3
-Akkor már csak annyit kell megtudnom... -nyitom meg a menüm, majd varázsolok elő egy kis jegyzetfüzetet tollacskával. -...hogy milyen színben, fazonban szeretnéd ^^
Így, hogy fesztelenebb a beszélgetés, a lányka végül rá mer kérdezni magukra a céhvezérekre, és már kezdeném is sorolni, hogy "hát, például az Anat az olyan meg amolyan", persze valódi jellemzőkkel megtűzdelve, mikor kijelenti, hogy őt egész pontosan az én céhem vezére érdekli. Talán elég kerekre nyíltak a szemeim a döbbenettől, hisz hiába raktam ki a hirdetményt több helyre is, hogy tagfelvétel van, nem jelentkezett senki... de mégis, valami csoda folytán, belebotlottam valakibe, akit érdekel a mi kis családias csapatunk.
Mikor ezt sikerül felfognom, és a szemeim sem olyan döbbentek már, kedvesen elmosolyodom. Először is, nyugalom. Nem kell ennyire túlbuzgónak lenni, még megrémisztem. Egyik kezemben a jegyzetfüzet, másikkal pedig, ha engedi, megérintem a vállát.
-Akkor véleményem szerint a levélírásra sem lesz szükség. Én vagyok Chancery, a Young Justice jelenlegi vezére ^^ -majd az egyik kisebb cukrászda felé biccentek a fejemmel. A vezér szót ugyan még nehezemre esik kimondani, de magabiztosnak kell most lennem. -Üljünk le oda beszélgetni, meghívlak, ha ráérsz. És akkor a cicafüleket is jobban át tudjuk beszélni, hogy mit szeretnél.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Urbus - Page 7 Empty Re: Urbus

Témanyitás by Shakan Csüt. Okt. 16 2014, 21:51

-Világoskék.
Vágom rá azonnal a szín kérdésre.
-Hogy milyen fazonú? Miért abból több is van?
A cicáknak nem mind ugyanolyan fülük van? Pedig én azt hittem.
Mi olyan meglepő, hogy ennyire kikerekedtek a szemei? A hátam mögé nézek, hátha mögöttem van valami, amin meglepődhetett, de semmi különös sincs mögöttem. Akkor én mondtam volna valamit, amin ilyen sokat kéne gondolkoznia?
A vállamra próbálja tenni a kezét. Ilyenkor az emberek valami nagyon fontosat akarnak mondani, ugye? Engedem hogy a keze a vállamhoz érjen, és ebben a pillanatban megremegek egy kicsit. Nagyon régóta senki sem ért így hozzám. Igazából több mint másfél éve senki sem ért hozzám. Elszoktam ettől az érzéstől.
Vajon miért ne lenne szükség a levél megírására? Talán már nincs a céhükben elég hely? Vagy senki sem szeretne velem egy céhben élni? Tudtam én, hogy nem lehet akkora szerencsém a céhbe lépésnél.
-Chan.. Cherry, mint a cseresznye?
És mint kiderült, ö a céhének a vezére. Akkor ezért nincs szükség a levelezésre. De már azt is tudom, hogy hívják a céhet Young Justice. Az valami olyasmit jelenthet, hogy fiatal igazság. Mintha csak nekem szánta volna a sors.
Odanézek a helyre, amire mutat. Egy cukrászda, az sütit jelent, és az igazat megvallva egy picit, mintha tényleg éhes lennék. Bólintok egyet.
-Persze ráérek. Nagyon sok időm van.
Miközben elindulunk a cukrászda felé, nagyon olyan érzésem van, mintha elfelejtettem volna valamit. A lány felé fordulok, és azt hiszem rájöttem hogy mit is felejthettem el.
-Egyébként én Shino Kannami vagyok, vagy csak egyszerűen Shakan.
Mutatkozok be egy kis megkéséssel.
Shakan
Shakan
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 157
Join date : 2013. Jun. 06.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Urbus - Page 7 Empty Re: Urbus

Témanyitás by Chancery Pént. Okt. 17 2014, 12:05

-Szóval világoskék. -ezt még gyorsan felírom, majd csak utána folytatom. -Persze. Van kerekebb, hegyesebb, szélesebb, bojtos. Egy vadmacskáé például ilyen hegyes... -mutatok le Álomkelőre, aki máris hegyezi a fülét, hogy minél jobban lehessen látni. -...de például egy tigrisnek vagy oroszlánnak már kerek füle van.
Bár ebből már ki is lehet találni, hogy én a vadmacska és házimacska fazonját szeretem jobban, azt, ami általában elterjedt odakint is az animeconok és hasonló rendezvények nyomán. Bár most nem akarom rögvest millió információval megbombázni a lányt, ezen kívül tegyünk mindent sorjában. Most egy kis süti és beszélgetés, és ha tényleg szeretné, elküldhetem számára életem második céhbe lépési kérelmét. Az első Jade volt, vezérségem első napjaiban, de azt az örömet még beárnyékolta a megannyi szégyen és gyász, ami ért minket akkoriban. Ezen kívül őt Shukaku hozta elém, mint már letesztelt jövendőbeli tagot, én pedig bíztam az ösztöneiben, sikeresen.
-Nem serri, szeri. -mosolygok és próbálom érthetőbben mondani. -Csanszeri ^^
Végül megindulunk a sütiző felé, és mivel nincs nagy tömeg, bőven akad hely a számunkra, ahova le tudunk ülni. Hagyom, had válasszon asztalt, ha szeretne. Nos, legalább van rá időm, hogy alaposabban megjegyezzem a nevét; Shakan. Rögvest eszembe jut Cearso, akinek első dolga volt egy papírra felírni a nevemet, erre nekem viszont most nincs különösebben szükségem. Ha majd céhtag lesz, akkor is látom a nevét, ha csak ránézek a tagok listájára, és hamar rögzülni fog, hogy ki is ő.
Amint leülünk - akár ő választ, akár én -, alig egy perc múlva meg is jelenik egy pincérlány a határozott feladattal, hogy felvegye a rendelést. Shakan-ra mosolygok, miszerint nyugodtan kezdje ő; most ő a vendég ^^
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Urbus - Page 7 Empty Re: Urbus

Témanyitás by Shakan Pént. Okt. 17 2014, 14:11

Tényleg komolyan gondolja, ezt már látom abból, hogy lejegyzi amit mondtam. Már most örülök, hogy milyen szép kék fülecskéket hordhatok majd, ha a céhbe nem is kerülök be. Ezt a tartozást mindenképp le fogom rendezni rajta valahogy.
A magyarázkodás közben rámutat a mellette lévő állatra.
-Jé, van egy kisállatod is? Észre se vettelek, te aranyos kis jószág.
Guggolok le az állatkához.
Mi a neve, ha meg szabad tudnom?- Kérdezem a lányt.
És a magyarázatból azt is megtudom, hogy ez a kis aranyos egy vadmacska. Bár nem tudom mi a különbség egy rendes és egy vad cica között. Talán a nagysága? Inkább nem kérdezek rá. Nem akarom magam butának feltüntetni. Ha egyszer céhtag leszek, akkor úgyis rájönnek mennyire hiányos az ismeretem, nagyjából mindenből.
-Van valami köze ahhoz, hogy ők nagyobbak?
Mármint a tigris meg az oroszlán a vadmacskához képest.
-Csan-sze-ri.
Ismétlem a lány után. Pedig szerintem a Chancherry is egy nagyon szép név lenne ennek a lánynak.
Odaérünk a cukrászdához. Alig vannak, pedig azt hittem itt is legalább akkora tömeg lesz, mint a Kezdetek Városában található cukrászdákban. De nekünk ez csak jobb, mert sokkal több üres asztal van. Mivel Chanszeri nem választott asztalt, ezért én teszem meg helyette. Egy, az ajtóhoz közeli asztalt választok, olyan helyen hogy a bolt ablakán keresztül jól láthatóak legyenek, a város épületei. Nem is kell olyan sokat várnunk, már itt is a pincérlány, aki türelmesen vár ránk. Chanszerire nézek, aki bátorítóan mosolyog, így nyugodt szívvel rendelek, amint rájövök, hogy milyet kérek.
-Én egy cseresznyéset kérek.
Mondom végül a pincérlánynak.
Shakan
Shakan
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 157
Join date : 2013. Jun. 06.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Urbus - Page 7 Empty Re: Urbus

Témanyitás by Chancery Szomb. Okt. 18 2014, 13:24

Magamban már meg is szólalok: Jaj. Bárminek nevezheted, de aranyosnak vagy cukinak ne, kérlek D: Meg kicsinek se. Bár a félelmem egyhamar hiábavalónak bizonyul, mert Álomkelő egyszerűen csak végigméri a lánykát, majd mikor hallja a kérdést, valószínűleg először csatlakozik hozzá. Bár Shakan ebből nem érezhet semmit, fejében végül megszólal az a furcsa, idősebb női hang, amit a macskához lehet kapcsolni.
~Álomkelő. Üdvözletem.~
Kicsit várok, fűz-e bármit is az 'aranyos' jelzőre, de semmit. Velünk együtt elindul a sütiző felé, én pedig eleresztek végül egy felengedő sóhajt. Úgy tűnik, tekintve, hogy új céhtagról van szó, kivételesen elnézi neki a hibát és tűri a lekicsinylést. ^^
-Valószínűleg. -felelem végül a kérdésre a fülekkel kapcsolatban, no meg persze rájövök, hogy ez egyike azoknak, amikhez nem igazán értek. -Az oroszlán ugye pusztán él, ott jobban terjed a hang, nem kell neki akkora fül, a tigris-nek viszont picit azért nagyobb a füle, mert ő dzsungellakó állat. A kisebbeknek pedig a hőháztartáshoz is nagy fül kell, hogy jobban leadhassák a fölösleget.
Végül beérünk, és a lány határozottan választ asztalt is, majd édességet. Ennek is örülök; van önbizalma, és ha kell, képes megszólalni. Bár már az az édes kérése is megnyert magának, legszívesebben egyből rátukmáltam volna a behívást, de azért jó, ha megismerem előbb az embereket, nehogy később probléma legyen, meg hát én sem akarok túlbuzgónak tűnni :3
-Én pedig egy kindertortát.
Az NPC bólint, felírja, majd távozik, hogy nem is olyan sok idő múlva már elénk is hozza az édességeket. Az enyém egyszerű, krémes csoki- és vanilliatortának tűnik, de tudom, hogy ha majd beleszúrom a villát és levágok róla egy kis szeletet, finom csokikrém fog kifolyni a közepéből :3 Kedvenc tortám :3 Bár még mielőtt ezt megtenném, Shakanra mosolygok, na nem mintha ne vigyorogtam volna eddig is.
-Hát akkor, ha gondolod, mesélj kicsit magadról, így játékon belül. ^^ Meg persze ha van kérdésed, azt is várom szívesen ^^
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Urbus - Page 7 Empty Re: Urbus

Témanyitás by Shakan Vas. Okt. 19 2014, 08:23

~Szervusz Álomkelő, nagyon szép neved van
Próbálom megismételni a vadmacska mutatványát, és ha nem reagál, akkor elismétlem az egész mondatot hangosan is.
Közben elindulunk a cukrászda felé, és végighallgatom a kérdésemre adott választ. Biztos nagyon sokat tud a macskákról ez a lány.
A sütizőben elfoglaljuk a jól megérdemelt helyünket, és a pincérlány is gyorsan felveszi a rendelést, és nem kell sokat várnunk, már meg is a rendelt édességek.
Mielőtt elkezdenék mesélni visszamosolygok a lányra.  
-Mit is kéne magamról mondanom?
Teszem föl a kérdést, hogy több időm legyen gondolkozni.
-A lovag kasztot választottam, hogy megvédhessek másokat.
Remélem nem lesz baj abból, hogy a leendő céhvezéremnek elmondom a kasztomat. Egyébként se értem mire ez a nagy titkolózás.
-Szeretnék minél előbb kijutni, hogy minél előbb újra találkozhassak a családommal.
-Még csak alacsony szintű vagyok, mert sikerült úgy eltévednem az erdőben, hogy nagyon sokáig nem tudtam kijutni onnan. Ha a bátyus nem talált volna rám és kísért volna vissza a Kezdetek Városába nagyjából másfél hete, akkor talán még most is abban az erdőben bolyonganék.
-Nemrég küzdöttem valakivel a céhedből, aki azt mondta hogy nagyon jól küzdök, csak fejlődnöm kell még egy picikét. Nem biztos, hogy jól emlékszem a nevére, de szerintem Timmódusznak hívják.
Nagyjából ennyit tudok mondani magamról, de még nem hagyom abba a beszédet, mert eszembe jut valami fontosabb.
-Vadmacska, világoskék vadmacska füleket szeretnék. Mennyi ideig tartana megcsinálni?
Elgondolkozok egy kicsit.
-Azt hiszem nincsen másik kérdésem.
Ha eszembe jut még valami, azt úgyis meg tudom majd kérdezni, nem igaz?
Miközben várok a válaszra belekóstolok az előttem nyugvó sütibe. Nagyon finom.
Shakan
Shakan
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 157
Join date : 2013. Jun. 06.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Urbus - Page 7 Empty Re: Urbus

Témanyitás by Chancery Vas. Okt. 19 2014, 12:54

Álom is csak azért reagál egy faroklegyintéssel a már hangosan kimondott üdvözlésre, mert sejti, hogy eredetileg Shakan mivel próbálkozott. Tudja már, hogy elég sokan megpróbálják első találkozáskor, pedig ez a csatorna csak egyirányú. Ő mások gondolatait nem képes hallani, csupán a sajátját továbbítani. Ha hallaná másokét is, az már gondolatolvasásnak számít, a rendszer szigorúan ellenőriz és tilt, bár el tudom képzelni, hogy egyedi képességként még szembe jöhet velem.
Mikor már bent ülünk, előttünk a sütikkel, és várom a választ, úgy érzem magam kicsit, mint egy állásinterjún, csak fordított helyzetben. Rá kell jöjjek, hogy nem is olyan idegölő ez a dolog erről az oldalról, nem inkvizítorok ülnek a helyemen, akik arra várnak, hogy máglyára küldjenek, csak emberek, akik szeretnék tudni, valóban alkalmas vagyok-e a munkára. Pont, mint én, bár Shakant már céhtagnak is nézem, igaz, az invitálás még várat magára, azért szeretném megismerni jobban, még ha ezzel a fura módszerrel is.
A második lovag, aki szeretne csatlakozni hozzánk. Talán ezzel végleg eltörli az általános gondolatot, hogy nálunk csak idomárok vannak. Régen volt az már, még Peter idejében, és talán pont emiatt nem csatlakozott hozzánk más kasztú játékos. Azok az idők viszont elmúltak, és újak következnek.
-Jézus. Még szerencse, hogy nem történt veled semmi katasztrofális az erdőben. -szólalok fel. Én is sokáig éltem ott, egy ponton, távol tartva magamtól minden vadat, és ha mégis közel jöttek, legalább jött egy kis expé. De soha nem felejtem el, kis szinten azért még nehéz volt a dolog.
Azon társ említésére viszont elmosolyodom.
-Timidus, a tollas sárkány. Az ő szemében mindenkinek fejlődnie kell. -mosolygok. Milyen fura, hogy most hirtelen nem gurulok dühbe az említésére. Eldöntöttem már régen, hogy Timidusra kedvesen fogok gondolni, hogy jobban megismerhessem, mik is a szándékai, pont úgy, ahogy erre Anaték is rá akarnak jönni. A gondom csak egy; se vele, se Shukakuval nem sikerült még azóta beszélnem Sad
A cicafüleket érintő kérdésére azonnal válaszolok:
-Amint hazamegyünk a céhházba, pár perc munka és meg is lesz ^^ -megcsinálnám akár itt is, de minden felszerelésem hozzá a lakásomon van.
Közben lenyitom a menüm és kikeresem a megfelelő opciót. Egész hamar megtalálom, mivel egyértelmű, merre van, ezen kívül már használtam is, még csak egyszer. Íme a második alkalom; és Shakan előtt fel is villan az ablak, miszerint szeretném meghívni a Young Justice céhébe.
Bár annak ellenére, hogy ő keresett fel, most a torkomban dobog a szívem, hogy tényleg elfogadja-e.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Urbus - Page 7 Empty Re: Urbus

Témanyitás by Shakan Vas. Okt. 19 2014, 13:33

Szóval ez a fajta kommunikáció csak az egyik irányba működik, milyen kár, pedig vicces lenne, ha tudnánk így beszélgetni.
Egész nyugodtan mondom el a lánynak a történetemet, és a reakcióira, annak rendje és módja szerint válaszolok is.
-Nem történt semmi vészes, szerencsére.
Talán tényleg csak a szerencsén múlott, hogy nem futottam bele pár erős lénybe vagy egy rossz szándékú játékosba. Nem tudom, hogy akkor mit is tudtam volna tenni.
Szóval az a tollas sárkány nem csak velem volt ilyen kedves, én is örülnék egy ilyen társnak.
Amikor azt mondja, hogy nem kell sokat várni a fülek elkészítésekor, hirtelen sürgetni kezdem a lányt.
-Akkor induljunk minél előbb.
Minél előbb érünk haza a céhbe, annál előbb lesz meg a szép új fülecském.
Igen haza, mert most már végleg eldöntöttem hogy ebbe a céhbe akarok csatlakozni. Már csak meg kell várnom, hogy megkapjam az invitálást. Nem is kell sokat várnom, elkezd matatni a menüjében és pá másodperc után megjelenik az üzenet. Elolvasom, majd habozás nélkül nyomok rá az elfogadás gombra.
-Persze előtte együk meg a sütiket, ha egyszer már megrendeltük, vagy szerinted el lehet őket vinni?
Mutatok rá az előttünk fekvő tányérokra, és ha rábólint akkor felkapom a tányért a süteménnyel és elindulok kifele. Nem véletlenül választottam az ajtóhoz legközelebb eső asztalt. Így sokkal gyorsabban kint tudok teremni az utcán és elindulni a megfelelő irányba. Olyan gyorsan megyek, amilyen gyorsan csak tudok, de rájövök hogy fogalmam sincs merre kéne keresni a céhet.
ööö, melyik szinten van a céhetek? A céhünk.
Ezt azért jó lenne tudni. És olyan jó érzés volt kimondani, hogy a céhünk.
Shakan
Shakan
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 157
Join date : 2013. Jun. 06.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Urbus - Page 7 Empty Re: Urbus

Témanyitás by Chancery Kedd Okt. 21 2014, 13:17

Ez a szemcsillanás, mikor megmondtam neki, hogy csak haza kéne menni és kész is lenne a pár cicafül, szinte megolvasztja a szívem, akár csak a tűz a margarint :F Ez a hasonlat is csak azért jutott eszembe, mert tegnap sajtszószt készítettem tésztával. És egyébként is olyan szép látvány a valóságban is, ahogy olvad a vaj és a margarin... csak az illatukat nem bírom már annyira ^^;
Nálam még jóval hátravan a süti kövérebb része, de nem bánom, ha most félbe kell hagynom a lányka miatt. Bólintok, hogy persze, véleményem szerint elvihetjük őket, de mikor felpattan, azért felemelem a kezem.
-Nana, nyugi. Először rakd el. És még fizetni is kell, egy perc, sietek ^^
Az inventory-ba állítom a félig megevett sütit - elméletileg úgyis kell neki 24 óra, mire szétoszlana pixelekre -, majd a pulthoz lépek és jelzem a fizetési szándékot. Szerencsére egy NPC-vel gyorsan lehet dolgozni, és amint megszabadultam a kellő aranytól - meg némi plusztól az elvitelért cserébe -, mosolyogva visszalépdelek a lányoz.
-Na most mehetünk ^^
Szinte már szalad is, mintha szárnyakat növesztett volna. Nagy örömmel a szívemben nézem a céhjelvényt az életcsíkja fölött, míg hosszú léptekkel igyekszem lépést tartani vele, amíg meg nem torpan. Nem tudom megállni kuncogás nélkül, ahogy kérdez, olyan aranyos, hogy szinte meg kell zabálni *.* Ismét megérintem a vállát, ezúttal ölelve.
-Az első szinten, Kezdetek Városa, északi rész. Úgy néz ki, mintha fák nőtték volna be, és rengeteg tornya van. Mindjárt meglátod.
Elnavigálom a teleportkapuhoz, majd belépünk és kiejtem az úticélt. Már a városban magabiztosabban mozogva indulok a célunk felé, és mikor odaérünk, kíváncsian lesem Shakan reakcióját. ^^


//Ha gondolod, ezután válthatunk topicot, akár az északi részre, akár a céhházba Smile //
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Urbus - Page 7 Empty Re: Urbus

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Aug. 26 2015, 22:52

A kobold megszállás után.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Urbus - Page 7 Empty Re: Urbus

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

7 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.