Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bájos Hercegnő versus Nemes Lovag

3 posters

Go down

Bájos Hercegnő versus Nemes Lovag Empty Bájos Hercegnő versus Nemes Lovag

Témanyitás by Sakamoto Rin Kedd Aug. 14 2012, 18:24

Izgatottan és energiától túltengve keltem ismét a Kezdetek Városának egyik kis és egyben olcsó fogadójának kicsinyke mégis takarosnak, és ami a legfontosabb bogármentes szobájában. A nem rég lezajlott párbajom után amit Tatsuki-kunnal vívtam annyira fellángoltam a harc gondolatától, hogy manapság minden nap azzal töltöm a napjaimat, hogy a küzdőtereket járom ám sajnos pechemre mindig telve voltak. Így hát ma úgy döntöttem hanyagolom egy kicsit a küzdőtereket és helyette inkább a város biztonságot nyújtó falain kívülre merészkedem és JK-k helyett inkább szörnyekre vadászok.
Hát útra is kelek csak előtte még csomagolok magamnak ebédet, vagyis, hogy pontosak legyünk a kedves fogadós néni csomagolt nekem egy kulacs vizet megy egy szép nagy szendvicset. Miután elköszönök, tőle máris elindulok a városból kifelé vezető úton indulok el a várost körülvevő síkságra. Nem is találhattam volna jobb vadászmezőt. Voltak ugyan mások is, de szerencsére csak hat-hét ember. Nem is késlekedem, kiértem után rögtön vadakat keresek, melyeket lemészárolhatok, hogy utánuk tapasztalati pontot kapjak. Gyorsaságomnak köszönhetően könnyen utolérem a vaddisznókat és késeim segítségével pedig könnyedén leölöm őket, már ha könnyűnek lehet nevezni a ˝mészárlásom˝ olyan könnyen, menne a kettes sebzésemmel.
Délben lepihenek, hogy kifújjam magam. Sajnos ez a játék nem olyan a valóság, itt hiába próbálnék meg a kitartásomat edzeni mégsem javulna mindaddig, míg nem szerzek valami tárgyat vagy lépek szintet, ami után újabb elosztható pontokat kapok. De sajnos szintlépésig még sok exp-ét kell gyűjtenem, persze közben járom a boltokat is megfelelő eszközért, de sajnos vagy nincs, vagy csak később lesz új szállítmány.
A pihenőm úgy egy óra elteltével véget ér és mivel sikerült találnom egy szörnyektől mentes részt ezért igen nyugodtan is telt. A pihenőnek köszönhetően újra 100% -nak érzem magam így bele is vetem magam a harcba mármint a vadászatba. Ki is nézek magamnak egy nagydarab vaddisznót. Mely jóval nagyobb, mint amiket eddig hajkurásztam. Remélem az érte kapott jutalmam se lesz csekély.
- Mi? – futva indultam meg a szörny felé, hogy én érhessek, oda előbb ám mire odaérek a szörny hirtelen pixeljeire esik szét és a széthulló szilánkok mögött egy magas férfit pillantok meg. Ez a cselekedete most igen csak feldühített így nem tudom megállni, hogy ne szidjam le az égimeszelőt a tettéért.
- Chotto matte! Ez az én prédám volt mégis mi végett vadásztad te le?! kiáltottam az éppen távozó férfi után és közben a jobb kezemben tartott késem hegyét felé szegezem.


_________________
Pontozás:
Sakamoto Rin
Sakamoto Rin
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 325
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 28
Tartózkodási hely : Ahol a kedvem tartja

Karakterlap
Szint: 15
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

http://bleachszerpjatek.forumotion.net/

Vissza az elejére Go down

Bájos Hercegnő versus Nemes Lovag Empty Re: Bájos Hercegnő versus Nemes Lovag

Témanyitás by Hokushin Kedd Aug. 14 2012, 20:47

(Elnézést kérek. Tudom egy hölgyet nem illik megvárakoztatni.)
Mint máskor ezúttal is a kezdetek városában ültem egy padon és önmagamon töprengtem. Eddig volt három összecsapásom és mindegyiket túl is éltem. Ez az élmény egy furcsa érzést keltett bennem miszerint halhatatlan vagyok. Többször is szembenéztem a halállal de mégis itt vagyok és játszok. Jól tudtam, hogy azért maradtam életben mert az ellenfeleim jóindulatúak voltak azonban egy kis hang azt súgta különleges vagyok. Egy érzés ami szerint én felsőbbrendű vagyok és akármit megtehetek. Ez csak egy kósza gondolat volt de akkor is ott kószált a fejemben. Ahogy végignéztem az embereken az jutott eszembe ha megölném őket senki nem tudná meg, hogy én lennék. Ez egy szörnyű és ostoba gondolat volt ami pár pillanat alatt ki is szaladt a fejemből. Fölálltam a padról a magasba emeltem a karjaimat végeztem pár nyújtó mozdulatot majd elindultam az egyik városkapu felé. Az a hely kezdett túl zsúfolt lenni és szükségem volt egy helyre ahol kiereszthettem magamból a negatív gondolatokat. Mikor kiértem a kapun egyből a közeli síkság felé vettem az irányt ahol nagyon kevesen szoktak megfordulni. Amint megérkeztem rögtön megjegyeztem, hogy ez a síkságon tényleg nagyon sík. Majd elővetem a kardomat és ellenfél után kezdtem kutakodni. Nem játékos után ugyanis ezúttal nem volt kedvem párbajosdit játszani. Arra volt szükségem, hogy pár agyatlan mobon kitölthessem az indulataimat. Örökre meg akartam szabadulni eme kellemetlen gondolattól. Jó messze meg is láttam szerencsétlen áldozatomat. Rögtön elkezdtem teljes erőmből rohanni, nehogy elmeneküljön. Száguldottam felé pontosan 11 pontnyi sebességgel. Éreztem, ahogy a szél az arcomba csapott a szívem egyre hevesebben vert. Nem halottam vagy láttam semmit csak azt a vadínszót. Ahogy egyre közelebb értem a vadállat egyre nagyobb lett de nem érdekelt. Mikor már méterek választottak el célpontomtól előrántottam a kardomat majd abban a pillanatban mikor mellé értem lecsaptam. Nem tudtam azonnal megállni a sebesség miatt szükségem volt pár méterre. Lassan megfordultam és láttam ahogy az a nagy dagadt disznó apró pici kis pixelecskékre robban szét. Ez segített kiereszteni a gőzt így hát elraktam a kardomat. Egy különös hang kezdett kiabálni miszerint elloptam a zsákmányát. Lassan megfordultam és egy angyalt láttam magam előtt egy igencsak dühös angyalt. A haja hosszan lelógott a hátán, a szemei olyanok voltak mint két smaragd. Alacsonyabb volt nálam és törékenyebbek is tűnt de a kisugárzása akár egy hercegnőé. Eléggé zavarba jöttem mert nem nagyon kerültem kapcsolatba lányokkal, főleg ilyen dühösekkel nem.
-Elnézést kérek nem vettem észre. Hölgyem.- az utolsó szót azért tettem hozzá, hogy megnyugtassam a lányok általában szerették az ilyet.
-De bizonyára van még elég préda. Ez úgyis túl nagy volt hozzád kisasszony.-
Bizonyára megbolondultam amiért egyszerre tegeztem és magáztam. Nem tudtam mit akarok teljesen össze volta zavarodva. A szívem majdnem olyan hevesen vert mint mikor célba vettem a vaddisznót. Olyan gyönyörű volt legszívesebben ..hagyjuk úgysem kedvelt volna.
-Miért vagy egyedül kíséret nélkül? Talááán vissza kísérhetnélek a városba.- miközben mondtam mindkét kezemet a hátam mögé tettem és a jobb lábamat húzogatni kezdtem a földön.

_________________
Most
Spoiler:


párbaj Kimiko vs Incubus vs Ayani vs Hokushin
Spoiler:


Ragnarök,
Spoiler:
Hokushin
Hokushin
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 200
Join date : 2012. Aug. 02.

Karakterlap
Szint: 12
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Bájos Hercegnő versus Nemes Lovag Empty Re: Bájos Hercegnő versus Nemes Lovag

Témanyitás by Sakamoto Rin Szer. Aug. 15 2012, 13:46

Még mindig nem hiszem el, hogy valaki más szedte le az én prédámat, amiért olyan sokat megküzdöttem. Meglepődve nézem, ahogy a széthulló pixelek mögött kirajzolódik a sátán szolgájának körvonala, aki kérdezés nélkül leölte a mobomat, az én mobomat. Szidalmazó szavaimra csak egy sima „Elnézést… Nem vettem észre” mondattal akarja jóvátenni a tettét, na meg azzal hogy „Hölgyem”-nek szólít. Na persze, mintha ezzel elérhetné, hogy megbocsássak neki. A lopás az lopás még akkor is, ha az ellopott dolog egy mob és a leölése után kapott tapasztalati pont.
- Attól, mert nagy volt nem biztos, hogy erős is. És nem érdekel a többi, mert nekem ő kellett. – még mindig érződik a mondandómban a harag, ahogy kioktatom a férfit.
- És az hogy én kicsi vagyok, sem jelenti azt, hogy gyenge is vagyok, értetted? – válaszolom duzzogva és közben a mellkasomnál összekulcsolt kezekkel fordítok hátat a férfinak. Még, hogy túl nagy, mintha nem tudná, hogy nem a méret számít én azt attól még simán legyőzhettem volna.
- És attól, mert te olyan magas, vagy mint egy felhőkarcoló és izmos is vagy meg, olyan az öltözéked, mint egy menő harcosé az nem jelenti azt, hogy legyőzheted a másik mobját! Míg a férfi a hátam mögött magyaráz, én meg sem szólalok, helyette a bal késemet elteszem, majd vízszintesen suhintok egyet a levegőbe, hogy előhívjam a menüt. Majd onnan egyenest a tárgyaim listájához lépek és kiválasztom a Gyenge lassító mérget és míg a kardos ficsúr nem látja, bekenem vele a jobb kezemben tartott késemet.
- Először is én nekem nem kell kíséret. Másodszor nem, nem kell ugyan is még nem akarok visszamenni ráadásul még te sem mész vissza... – mondandóm közben egy laza legyintéssel elhajítom a hátam mögé az üres flakont mely a mérget tartalmazta. Amint az földet ér és pixelekre esik szét, én azon nyomban előkapom a bal csípőmön szunnyadó késemet és támadó állást veszek fel. - …. Ugyan is most megbüntetlek a rossz viselkedésed miatt, Onii-chan. – hangsúlyozom ki a végén az Onii-chan megnevezést mosollyal az arcomon és kezdésnek a férfi felé lépek és megpróbálom megvágni a jobb, azaz a mérgezett pengémmel. Elvileg most hogy elhagytuk a várost egyben elhagytuk a biztonságos zónát is szóval kihívás nélkül megtámadhatom az ellenfelem, de ha esetleg tévednék hát, sebaj, majd kihívom utólag.


_________________
Pontozás:
Sakamoto Rin
Sakamoto Rin
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 325
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 28
Tartózkodási hely : Ahol a kedvem tartja

Karakterlap
Szint: 15
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

http://bleachszerpjatek.forumotion.net/

Vissza az elejére Go down

Bájos Hercegnő versus Nemes Lovag Empty Re: Bájos Hercegnő versus Nemes Lovag

Témanyitás by Hokushin Szer. Aug. 15 2012, 14:35

Hiába kértem elnézést ő kisasszony még mindig rendkívül mérges volt rám azért az aprócska incidens miatt. Elkezdett szabadkozni, hogy neki az a vaddisznó kellet. Úgy viselkedett mint egy kislány akinek pont az orra előtt vették meg a kiszemelt plüssmacit. Utána elmondta attól, hogy kicsi még nem feltétlenül gyenge majd karba tett kézzel dölyfösen hátat fordított nekem. Nagyon örültem magamnak legszívesebben fejbe rúgtam volna magam. Sikerült felidegesítenem a legszebb lányt akit valaha láttam egy olyan helyen ahol még a madár se jár. Ezután azt mondta attól, hogy erős vagyok meg magas nincs jogom ellopni mások zsákmányát. Már megint a régi nótát kezdte fújni.
-Nem akartam ellopni csak nem tudtam, hogy itt vagy. Plusz ha te akartad levadászni miért vártál olyan sokáig? De mondtam már sajnálom és nem loptam el semmit.-
Miközben próbáltam kimagyarázni magamat valamit elkezdett matatni maga előtt ezután maga mögé hajított egy kis üvegcsét. A tartalmáról fogalmam sem volt, de gondoltam nem fényező krém volt benne. Ezután elöveztem még egy pengét és közölte velem mélyen a szemembe nézve meg fog büntetni. Az érzelmeim kavarogtak akár egy hóvihar. Egyszerre éreztem örömet, szerelmet, megbánást, csalódottságot, és bosszúságot. Olyannal lettem megvádolva amit nem követtem el. Igaz kicsináltam azt a sertést de nem volt ráírva a kis hölgy neve. Sajnos nem tudtam mit tenni a hölgy rám támadt a pengéivel. Innen tudtam, hogy Zarakihoz hasonlóan Árnyharcos a tündérkirálylány. Mivel városon kívül voltunk így gond nélkül rám támadhatott. Úgy döntöttem ezt a kis affért arra használom, hogy először éles harcban teszteljem a surranóimat(8 pontos sebességen). Ezek az árnyharcosok nagyon türkösek tudtak lenni és kellet a sebesség. Bár ebben a világban a sérülések nem voltak komolyak mégis tartottam magamat az irányelveimhez. Ezek közül az egyik soha ne támadj nőre kivéve ha remek indokot adott. Mivel csak engem akart megbüntetni nem volt okom ártani neki. A kardomat kihúzom hüvelyéből és igyekszem tartani a kardtávolságot. Mivel a pengéi rövidebbek a kardomnál nálam az előny kivéve ha olyan trükkös a hölgy mint az a piercinges. Igyekszem kitérni a csapásai elől és a kardomat csak védekezésre használom.

_________________
Most
Spoiler:


párbaj Kimiko vs Incubus vs Ayani vs Hokushin
Spoiler:


Ragnarök,
Spoiler:
Hokushin
Hokushin
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 200
Join date : 2012. Aug. 02.

Karakterlap
Szint: 12
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Bájos Hercegnő versus Nemes Lovag Empty Re: Bájos Hercegnő versus Nemes Lovag

Témanyitás by Sakamoto Rin Vas. Aug. 19 2012, 01:08

Jesszus ez a férfi aztán nem egy tapintatos alak. Minden egyes mondatával csak sérteget engem és folyton úgy beszél, rólam mintha olyan kicsi lennék, hogy már nem is látszom mások számára. És utána még van képe azt állítani, hogy nem lopott el semmit pedig igen is ellopta a prédámat.
- Én… én nem is vártam jó?! Én csak épp befejeztem az ebédemet mikor megláttam a mobot, de amikor ez megtörtént utána már el is kezdtem futni, hogy elkaphassam… és igen is elloptad!– tartom magamat rendületlenül azon állításomhoz, hogy ő lopta el az én disznómat. Mindeközben felkészülök a harcra így a tárgylistából megidézett mérget szépen végigkenem, a késen majd a flakont eldobom. Amint a tároló földe tér azonnal sarkon fordulok és a másik pengémet is előhúzva támadok rá a férfira. Mikor szembe fordulok vele és megpróbálok, bevinni neki egy támadást akkor látom meg, hogy egy kardforgatóval van dolgom. Ez igen csak rossz hír a kettőnk fegyvere közötti sebzési távolság igen nagy így könnyedén vissza tud szorítani. Tatsuki-kunnal ellentétben úgy tűnik ezt a férfit nehezebb lesz megközelítenem a fegyvere miatt, és ahogy észrevettem a gyorsasága is nagyobb az enyémnél.
Folyamatos támadásokat próbálok leadni a folyton csak kitérő ellenfelemre. Leginkább a lábaira és a karjaira támadok azok közül is a legtöbb támadásom a bal oldalán elhelyezkedő végtagjait célozzák mivel a jobb pengémre kentem csak a mérget. A támadások párosával zajlanak tehát előbb a jobbal majd a bal késsel csapok le ez után mindig tartok egy kis szusszanásnyi időt, hogy nehogy úgy járjak, mint a Tatsuki elleni küzdelemben ahol akár győzhettem is volna, ha nem fáradok ki túl hamar. Összesen körülbelül hat támadást adok le a pihenőkkel együtt. Majd megelégelve hogy a férfi nem támad, rá is kérdek ennek okára.
- Onii-chan, miért nem támadsz vissza? Attól, mert ez egy büntetés a számodra nyugodtan visszatámadhatsz, vagy legalább engedd, hogy eltaláljalak legalább egyszer. –válaszom végét kissé kislányos szórakozottsággal ejtve ki. A kezemet eztán magam elé emelem, a pengéket pedig úgy tartom, hogy a hegyük a föld felé néz, a markolat vége pedig az égre mered. Majd neki lódulok. Szemből érkezem azonban az utolsó pillanatban kilépek a kardforgató jobb oldala felé és a bal lábamon téve egy fordulatot próbálom mindkét pengémet a hátába állítani.


_________________
Pontozás:
Sakamoto Rin
Sakamoto Rin
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 325
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 28
Tartózkodási hely : Ahol a kedvem tartja

Karakterlap
Szint: 15
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

http://bleachszerpjatek.forumotion.net/

Vissza az elejére Go down

Bájos Hercegnő versus Nemes Lovag Empty Re: Bájos Hercegnő versus Nemes Lovag

Témanyitás by Hokushin Vas. Aug. 19 2012, 14:48

A kis hölgy még mindig nagyon fel volt paprikázva és csak azt hajtogatta én elloptam a malacát. Annyi időre állt csak meg míg megebédelt majd amint meglátta az állatot rohanni kezdett de lekésett. Abban a pillanatban jutott eszembe én egy jó ideje nem sokat ettem. Gondolataimat egy csörömpölő hang zavarta meg. A kis hölgy eldobott valami fiolát ami halk puffanással ért földet majd rögtön apró csillámló pontokká bomlott szét. Amint a tárgy leeset a kis hölgy akár a western filmekbe megindította a támadást. Futás közben előkapott még egy pengét így már kettővel rohant felém. Elsőnek a jobb kezében lévő pengével bökött a bal vállam felé de szerencsére a kardommal ki tudtam védeni. Egy pillanattal később a másik késsel a bal vállamat vette célba én viszont hátraléptem így csak a levegőbe hasított bele. Ezután pár pillanatra megállt nem támadott mintha várt volna valamire. Kis idő múlva újabb rohamot indított ellenem ezúttal a jobb késével a lábamat vette célba. A kardomat vízszintesen a földbe böktem így a kardom lapjáról csapódott le a veszélyes penge. Ezután a kardomat kissé megemeltem és a jobb lábam felé lendítettem pont időben mert így sikerült eltérítenem a lábam elleni merényletet. Ezután egy újabb rövid szünet következett majd kezdődött minden előröl. Őszesen hatszor indított elennem ilyen támadási rohamot és mindegyiket sikerült épp bőrrel megúsznom. Hol a kardommal téretettem el a csapást hol pedig egy ügyes lépéssel tértem ki az útjából. A hatodik támadáshullám után újra beszédet intézett hozzám a hercegnő. Arra kért, hogy hadjam magamat megsebesíteni vagy én sebesítsem meg őt. Akár, hogy kérlelt nem voltam hajlandó sutba vágni az elveimet. Nem akartam rá támadni kivéve ha nagyon nyomós okot ad rá és az életem nem volt valami jó érv. Mindkét pengéjével a föld felé mutatva egy újabb rohamot indított elennem ez azonban más volt mint az eddigiek. Nagy iramban elindult felé mintha belém akart volna jönni de az utolsó pillanatban egy ügyes mozdulattal kiért jobbra. Éppen utána akartam fordulni mikor megéreztem két tárgy behatolt a hátamba az életerőm meg lecsökkent. Ettől a sunyi támadástól kissé ideges lettem ezért megszorítottam a kardom markolatát majd miközben a hölgy felé fordultam elindítottam egy vízszintes csapást a feje irányába.
Nemsokkal a fejétől vagy talán a fejének hűlt helyétől megállítottam a kardomat és sikerült lehiggadnom. Az élet erőm minimális mértékben csökkent és erre a fogásra számítanom kellet volna. Szégyelltem is magamat amiért majdnem megütöttem ezt a dölyfös kislányt.
-Elnézést kérek nem volt szándékom ártani neked.-
Jól tudtam itt a testen nem maradnak sérülések és fájdalmat sem érzett volna azonban nem tudtam megbarátkozni a gondolattal, hogy egy ártatlan nőre kezet emeljek. Azonban, hogy ne legyen unalmas a játéka ezúttal én indítottam támadást. Egyenes de gyenge döféseket indítok a mellkasa felé amiket el tud téretni. Így kettő legyet üthetek egy csapásra ő nem sérül meg, de azt sem mondhatja, hogy én nem támadtam.

_________________
Most
Spoiler:


párbaj Kimiko vs Incubus vs Ayani vs Hokushin
Spoiler:


Ragnarök,
Spoiler:
Hokushin
Hokushin
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 200
Join date : 2012. Aug. 02.

Karakterlap
Szint: 12
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Bájos Hercegnő versus Nemes Lovag Empty Re: Bájos Hercegnő versus Nemes Lovag

Témanyitás by Sakamoto Rin Hétf. Aug. 27 2012, 00:44

A férfi jól forgatja, a kardot az már látszik. Könnyedén védi ki az első feléje intézett támadásomat. Sajnos eztán a második sem talál be, mert az elől meg elmozdul. Az már tényleg biztos, hogy jó gyors ezért lenne, jó minél előbb megvágnom a jobb pengémmel melyen a méreg pihen és várja, hogy végre a férfiba juthasson. A kis szusszanásnyi pihenő után újabb támadásom esik a sikertelenség áldozatává, nem is tudom, de azaz érzésem, hogy ez a férfi csak játszik velem és esze ágában sincs bármi nemű ellenállást tanúsítani. Persze nem is értem, hogy miért is várok arra, hogy visszatámadjon miután kijelentettem, hogy ez az ő büntetése a disznó lopásért. Na, igen e közben jó megemlíteni, hogy szinte minden támadásom kudarcba fullad. Ahogy a dolgok állnak nagyon úgy tűnik, hogy megint én fogok veszteni. Minden bizonnyal arra hajt, hogy kifárasszon, és aztán ne tudjak tovább küzdeni.
Jó lehet, a férfi ellen nem megyek sokra, ha csak nem használok trükkös támadásokat. A szavaim meghallgatása után se látom a férfin, hogy vissza akarna támadni és azt se hinném, hogy hagyná, hogyan sebezhessem meg őt. Végül aztán a beszédem közben megszületik a nagy ötlet, amelyet hamar meg is valósítok. Ahogy látom, ellenfelem igen is meglepődik, mikor hirtelen kitérek oldalra majd egy forgást követően a hátába mélyednek a pengéim.
~ Yatta! ~ – hangzik el fejemben egy éljenzés a sikeres találat hatására. Úgy tűnik a férfi elhatározása ide vagy oda mégis csak ellentámadásra tudom bírni. Ingerülten csap felém egyet ám mire a karjaim olyan magasságba érnének, hogy kivédhessem, a pengét az magától megáll, majd a férfi szólal meg és bocsánatot kér, amiért majdnem ártott nekem. Hát ez egy kicsit meglep, de a dolgon miszerint épp büntetni akarom, ez mit sem változtat. Végül aztán úgy tűnik mégsem lesz egyoldalú csatározás. Most kivételesen ő indít támadást felém. Szúrásai nem tűnnek túl gyorsnak, sőt elég könnyedén ki is védem az összest. Elsőre megint csak az jut az eszembe, hogy direkt csinálja, ám eszembe jut, hogy sikerült megsebeznem így valószínű, hogy csak a méreg hatására lettek ilyen lassúak és jól védhetőek a mozdulatai. Utolsó szúrását a bal pengémmel tolom el jobbra, majd az eltérítés lendületével kezdek meg egy forgást. A fordulat közben a lábaim behajlítom és mikor a jobb oldalam a férfi felé áll ugyan e kezemben tartott pengémmel egy vízszintes csapást próbálok meg bevinni. A forgás vége azonban nem úgy sül el, ahogy elterveztem. A lábam megcsúszik a füvön így végül a férfi lábaitól pár centire a fenekemre esve állapodom meg.
- Hupsz… – mindössze ennyi a reakcióm a rosszul sikerült támadásra. Más nem is nagyon lehetne, hisz fájdalmat nem érzek, ahhoz pedig már elég rég itt vagyok, hogy megszokásból szisszenjek fel.


_________________
Pontozás:
Sakamoto Rin
Sakamoto Rin
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 325
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 28
Tartózkodási hely : Ahol a kedvem tartja

Karakterlap
Szint: 15
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

http://bleachszerpjatek.forumotion.net/

Vissza az elejére Go down

Bájos Hercegnő versus Nemes Lovag Empty Re: Bájos Hercegnő versus Nemes Lovag

Témanyitás by Hokushin Kedd Aug. 28 2012, 11:59

Nem akartam, hogy újból szidalmazó szavakkal illessen ezért mikor megbizonyosodtam, hogy nem okoztam benne semmi nemű kárt támadásba lendültem. A mellkasát vettem célba gyenge szúrásokkal abban a reményben, hogy ez kielégíti harcos étvágyát. Minden csapásomat gond nélkül kivédte, de ez nem csak az én érdemem volt. Valami történt velem mikor halálos pengéit a hátamba mélyesztette. A mozdulataim lassabbak lettek mint az elején. Nem volt olyan hatalmas a változás de azért én észrevettem. Arra gondoltam, hogy a jobb pengéjére kent anyag tehet a lelassulásomról. Zaracki nem használt ilyesmi trükköket, így egy újabb információval lettem gazdagabb. Minden egyes csapásomat gond nélkül kivédte és közben mindvégig gyönyörű maradt. Minden egyes mozdulata művészinek mondható volt. Bizonyára megunta a hasztalan támadásaimat mert ellentámadást indított ellenem. Bal pengéjével jobbra terelte a kardomat míg ő egy elegáns fordulatot tett. Olyan érzésem volt mintha táncoltunk volna. Soha életemben nem volt ilyen gyönyörű partnerem mint ez a hercegnő. Mikor befejezte a pördülést a mérgezett kését akarta újfent belém vágni ami ellet nem tehettem semmit. Annyira belefeledkeztem a szépségébe, hogy elfelejtettem védekezni. Éppen mikor a penge elért volna valami váratlan dolog történt. A csúszós fű miatt elcsúszott és nemesze a lábamtól a fenekére esett. Landoláskor egy kis fájdalmat jelző hangot adott ki magából. Tudtam jól nem érezhet fájdalmat de a régi szokásokat nehezen vetkőzi le az ember. Egy pillanatig töprengtem azon mit is kéne tennem majd felemeltem a kardot tartó kezemet. Óráknak tűnő hosszú másodpercek a szemébe bámultam majd szúrtam. A kard gond nélkül beleállt a földbe én pedig segítő jobbomat nyújtottam a hölgynek remélve, hogy nem fog orvul letámadni..
-Gyere hadd segítsek és aztán folytathatjuk a büntetésemet, de van egy ajánlatom. Versenyezzünk ki vadászik le több vadkant. Ha nyersz meghívlak egy ebédre azonban ha vesztesz -ebben a pillanatban gonosz vigyor ült ki a képemre-te hívsz meg és én fizetek. De akár folytathatjuk az illemtanórát.-

/Elnézést kérek a késésért de tegnap volt egy kis kerti munka és estére lefáradt az agyam. Ezért nem tudtam gyorsan írni kérlek bocsáss meg amiért raboltam az idődet bájos hercegnő./

_________________
Most
Spoiler:


párbaj Kimiko vs Incubus vs Ayani vs Hokushin
Spoiler:


Ragnarök,
Spoiler:
Hokushin
Hokushin
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 200
Join date : 2012. Aug. 02.

Karakterlap
Szint: 12
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Bájos Hercegnő versus Nemes Lovag Empty Re: Bájos Hercegnő versus Nemes Lovag

Témanyitás by Sakamoto Rin Hétf. Szept. 03 2012, 13:55

Mindent meg teszek, hogy kivédjem az ellenfelem támadásait, ám valójában nem is kell nagyon megerőltetnem magam. Miközben azon morfondírozom azon, hogy vajon a mérgem hatása miatt ilyen lassúak a támadások, vagy azért mert hagyja, magát eszembe jut, hogy mi van, ha mind a kettő egyszerre? Szóval csak azért támad vissza, hogy ne legyen számomra ez a büntetés unalmas. Támadás sorozata felé, azaz a nagyon gyenge szúrássorozat után belekezdek egy az én támadásomba, ami viszont már nem csak játék. A támadásom egyenesen a hasa felé indítom, mégpedig a mérgezett pengémmel, hogy a kardforgató még inkább veszítsen a sebességéből.
Azonban a kis akcióm nem jár sikerrel. A kard eltolása jó ötletnek tűnt és sikeresen alkalmazom is, de a fordulat, amit ezzel együtt akarok elindítani nem sikerül. Igen, ugyan is nem vettem számításba hogy a fű csúszik. Most aztán igazán elcsodálkozom magamban, hogy milyen valóságos is ez a világ. Egyetlen hibája hogy nem érzek fájdalmat így a halk felszisszenés is csupán csak berögzülés a való életben töltött időkből.
Miután a fenekem zuppan, a földön a férfire nézek és várom, hogy most mit fog tenni. a szemembe néz, én pedig az övébe majd a kardját emeli és szúr. Tekintetem még ekkor is az onii-chant fürkészi így csak a szemem sarkából szemrebbenés nélkül vészelem át, amint a kard elsuhan, mellettem majd a földbe csapódik be. Valahogy éreztem, hogy nem ejtene bennem kárt és úgy tűnik végül igazam lett.
- Köszönöm Onii-chan! - mosolygok a felém magasodó férfira és meg fogom, a kezét-melyet segítségnyújtásképp nyújt felém.
- Öh… – jelenik meg a fejem felett a képzeletbeli kérdőjel a gonosz mosolyra és a furi folytatásra. Végül aztán csak egy mosollyal válaszolom. – Rendben, legyen, de úgy is én fogok nyerni. És desszertet is kérek ám. – bólogatok mosolyogva. - Na, és mikor akarod a versenyt Onii-chan? Én már ugyan is ebédeltem és már egy kicsit el is fáradtam. – teszem fel az igazán fontos kérdést.

/Bocsánat a késésért Embarassed /


_________________
Pontozás:
Sakamoto Rin
Sakamoto Rin
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 325
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 28
Tartózkodási hely : Ahol a kedvem tartja

Karakterlap
Szint: 15
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

http://bleachszerpjatek.forumotion.net/

Vissza az elejére Go down

Bájos Hercegnő versus Nemes Lovag Empty Re: Bájos Hercegnő versus Nemes Lovag

Témanyitás by Hokushin Hétf. Szept. 03 2012, 15:28

/Sem gond pont olyan volt ez mint karácsony előtt tudom előbb utóbb elérkezik és akkor kelemes élményben lesz részem./

A kis hölgy egy elégé furmányos tervet eszelt ki. Egyszerűen elterelte a kardomat majd pördült egyet, hogy másik kezével a hasamba vágja gyilkos szerszámát. Hiába voltam túl megannyi sikertelen párbajon hiába rendelkeztem egy gyalog kakukkot megszégyenítő lábbelivel. Azt a csapást semmiképpen nem tudtam volna elkerülni. Bebizonyosodott, hogy a kis hölgy sokkal ügyesebb és erősebb mint amire én számítottam. Sajnos az elbizakodottságot nemegyszer majdnem a vesztemet okozta szerencsémre mindig jólelkű ellenfelekkel hozott össze a sors. Kész voltam elviselni a fájdalom nélküli szúrást de végül nem volt rá szükség. Elcsúszott egy nedves fűcsomón így egy elegáns támadás helyett egy kevésbé elegáns fenékre pottyanást hajtott végre. Én rövid gondolkodás után a földbe böktem a kardomat remélve kissé bizonytalan teszem ezzel. Ezután a karomat nyújtottam neki és felajánlottam egy békésebb levezetését a vitánknak. Ő a kezemet elfogatta és nagy örömömre nem próbálkozott semmiféle újabb cseles trükkel. Egy lágy mozdulattal felsegítettem mert olyan volt mint egy valódi hercegnő. A virtuális világnak hála éreztem bőre selymes tapintását és lágy puhaságát. Mikor emeltem a kezem mintha egy lágy tol pihét tartottam volna a kezemben. Mikor már újra két lábbal állt a földön kijelentette benne van de csak dupla desszerttel. Utána közölte velem mikor akarom lebonyolítani mert ő már evett és kissé elfáradt. Egy kissé én is elfáradtam de voltak még erőtartalékaim. Mikor kiejtette a száján az evés szót jutott, hogy vacsora óta nem ettem egy falatot sem. A testem ezt nyomatékosította egy hangos gyomorkorgással. Kissé elpirultam és a bal kezemmel vakargatni kezdtem a tarkómat miközben valami remek kifogáson törtem a fejemet.
- Annyira belemerültem a párviadalba, hogy el is felejtettem ma még nem ettem semmit. Akkor mit szólnál egy vacsorához. A versenyt megejthetjük legközelebb is mert mikor legközelebb összehoz minket a sors. A viadalunk meg döntsük el- ennél a mondatnál lehajoltam fölvettem egy kavicsot és a hátam mögé rejtettem a bele kezembe.- ha kitalálod velem vacsorázol és én fizetek de ha nyerek én vacsorázok veled és én fizetek pont mit az előbbinél. Úgysem kínálkozik gyakran lehetőség egy ilyen szép hölgy társaságában vacsorázhassak.

/Elnézést kérek amiért ilyen lett a hozászolás és sajnálom, hogy miattam fogsz majd kevesebb pontot kapni pedig nagyon jó vagy./

_________________
Most
Spoiler:


párbaj Kimiko vs Incubus vs Ayani vs Hokushin
Spoiler:


Ragnarök,
Spoiler:
Hokushin
Hokushin
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 200
Join date : 2012. Aug. 02.

Karakterlap
Szint: 12
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Bájos Hercegnő versus Nemes Lovag Empty Re: Bájos Hercegnő versus Nemes Lovag

Témanyitás by Sakamoto Rin Vas. Szept. 16 2012, 16:42

Miután a fegyver becsapódik, mellettem majd a férfi felsegít azt egy mosollyal köszönöm meg neki. Nem hittem volna, hogy ebben a világban ennyire valósághű legyen olyas valami, mint a csúszós fű. De ebbe belegondolva, ha a fű ennyire valósághű lehet, hogy a… azok a kis szörnyetegek is valósághűek, amiket az emberek csak olyan ártatlan szavakkal illetik, mint „Bogarak”.
Miután a férfi felsegít, a földről kedvesen rámosolygom és megköszönöm.
- Rendben én is benne vagyok. Éhesen amúgy se lehet versenyezni meg büntetni.
A férfi lehajol, majd egy követ vesz fel és a háta mögé rejti a két kezével egyetemben.
- Hmm… Hááát akkor…. – gondolkodom el, hogy vajon melyikbe van a kavics.
- Legyen akkor a bal… nem, nem… Legye a jobb kezed. – bökök végül a jobb keze felé mosolyogva. Így utólag ugyan eszembe jut, hogy nem is kellett volna annyit gondolkodnom hisz mindegy melyiket választom így is úgy is nyerek. Egy vacsorát mindenképp hogy a párbajt mármint a büntetést is, azt nem tudom.
- Akkor már alig várom a vacsorát és… – küldök a bácsinak egy barátkérőt és reméli, hogy a férfi elfogadja.

/Hát remélem nem baj, hogy ennyit kellett várnod és hogy ilyen rövidre sikeredett. Bocsi. Köszönöm a játékot./


_________________
Pontozás:
Sakamoto Rin
Sakamoto Rin
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 325
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 28
Tartózkodási hely : Ahol a kedvem tartja

Karakterlap
Szint: 15
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

http://bleachszerpjatek.forumotion.net/

Vissza az elejére Go down

Bájos Hercegnő versus Nemes Lovag Empty Re: Bájos Hercegnő versus Nemes Lovag

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Szept. 16 2012, 16:44

A küzdőteret lezárom.

Jutalom: 15 exp 10 arany

Angelic Voice céhnek: + 2 arany
+ 2 exp Zhou Xiu Shuinak
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Bájos Hercegnő versus Nemes Lovag Empty Re: Bájos Hercegnő versus Nemes Lovag

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.