Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Nova A1] Rita Hanami vs Ryuninji Ren

4 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

[Nova A1] Rita Hanami vs Ryuninji Ren - Page 2 Empty Re: [Nova A1] Rita Hanami vs Ryuninji Ren

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Május 08 2013, 22:14

The member 'Rita Hanami' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova A1] Rita Hanami vs Ryuninji Ren - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova A1] Rita Hanami vs Ryuninji Ren - Page 2 Empty Re: [Nova A1] Rita Hanami vs Ryuninji Ren

Témanyitás by Ryuninji Ren Szer. Május 08 2013, 22:18

Hála a jó égnek, hogy Reginald betalált, mert így megelőztük a robbanást, mert mérgében tuti felrobbant volna a kis mocsok, mert nem bírja elviselni a saját bénaságát. Most javított rajta, de kitudja, hogy meddig, én nem és szerintem ő sem. Támadásra fel, irány pajti, csak mellé ne menjen, mert azért harapok.

_________________
[Nova A1] Rita Hanami vs Ryuninji Ren - Page 2 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova A1] Rita Hanami vs Ryuninji Ren - Page 2 Empty Re: [Nova A1] Rita Hanami vs Ryuninji Ren

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Május 08 2013, 22:18

The member 'Ryuninji Ren' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova A1] Rita Hanami vs Ryuninji Ren - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s [Nova A1] Rita Hanami vs Ryuninji Ren - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova A1] Rita Hanami vs Ryuninji Ren - Page 2 Empty Re: [Nova A1] Rita Hanami vs Ryuninji Ren

Témanyitás by Rita Hanami Szer. Május 08 2013, 22:28

Kitértem Regi támadás elöl de ő már fordul is meg, hogy ismét támadjon amit már nem védhettem. Több pontot kellet volna tennem erőre mert így sajnos ez nagyon kevés. A párbaj véget ér én pedig vesztettem. Egy meccset minden esetre.
- Gratulálok! - hajolok meg tisztelet teljesen lenyelve a méltóságomat majd távozok az arénából. Kíváncsi vagyok a többiek milyen eredményt értek el.

_________________
[Nova A1] Rita Hanami vs Ryuninji Ren - Page 2 Ritahanamiwwwkepfeltolt[Nova A1] Rita Hanami vs Ryuninji Ren - Page 2 Ritahanamiwwwkepfeltolt[Nova A1] Rita Hanami vs Ryuninji Ren - Page 2 Ritahanamiwwwkepfeltolt
Rita Hanami
Rita Hanami
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 811
Join date : 2012. Aug. 20.

Karakterlap
Szint: 18
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova A1] Rita Hanami vs Ryuninji Ren - Page 2 Empty Re: [Nova A1] Rita Hanami vs Ryuninji Ren

Témanyitás by Cardinal Csüt. Május 09 2013, 08:48

Rita bravúros menekülése sem volt elég, a lángló pet végül utolérte és beindította a rendszer védelmét.

Győztes: Ryuninji Ren
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova A1] Rita Hanami vs Ryuninji Ren - Page 2 Empty Re: [Nova A1] Rita Hanami vs Ryuninji Ren

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.