Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Nova selejtező] Kazuma vs Kusumi Ayani

4 posters

Go down

[Nova selejtező] Kazuma vs Kusumi Ayani Empty [Nova selejtező] Kazuma vs Kusumi Ayani

Témanyitás by Cardinal Kedd Május 07 2013, 10:50

Kazuma
Élet: 50 HP
Fegyverkezelés: 21
Erő: 13/támadás
Kitartás: 6
Gyorsaság: 30
Speciális képesség: 3
Páncél: 8
Képesség: Árnyrobbanás

Felszerelések:

Kusumi Ayani
Élet: 105 HP (Tűzrózsa (53 HP)
Fegyverkezelés: 4
Irányítás: 16
Kitartás: 6
Gyorsaság: 23
Speciális képesség: 10
Páncél: 21

Felszerelések:

Kazuma sikeres találathoz 3-at vagy nagyobbat kell dobjon, ha petet támad, biztosan talál, ha idomárt. Minden 4. támadásakor pihen, speciális képességet nem használhat.
Ayani sikeres találathoz 6-ot kell dobjon, minden 4. támadásakor pihen, speciális képesség használatához nem kell dobnia.
Tűzrózsa sikeres találathoz 5-öt vagy nagyobbat kell dobjon, minden 4. támadásakor pihen, speciális képesség használatához nem kell dobnia.

Támadások sorrendje és száma egy körben:
Kazuma
Kusumi Ayani
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova selejtező] Kazuma vs Kusumi Ayani Empty Re: [Nova selejtező] Kazuma vs Kusumi Ayani

Témanyitás by Kazuma Kedd Május 07 2013, 15:53

Eljöttem erre a tornára, hogy kipróbáljam magam. Csak a Novára jelentkeztem. A Stella több okból sem vonzott igazán de azokat most nem részletezném. Nagy megnyitó ünnepséget rendeztek, bár nem vagyok oda a nagy felhajtásért és most sem érdekelt különösebben. Csak azt vártam, hogy elkezdhessem végre és kipróbáljam az összeállított felszerelésem. Abból a szempontból mindenképpen hasznos esemény lesz, hogy jobban meg tudom majd állapítani a későbbiekben, hogy mire érdemes osztani. Viszont mikor megláttam az első ellenfelemet a kijelzőn kis híján el is, nevettem magam, de nem…
Abból a szempontból vicces, hogy Aincrad ki tudja hány ezer lakója közül pont őt sikerült kisorsolniuk. Viszont abban is biztos voltam, hogy ezt a harcot komolyan fogom venni. Kétszer győzött le és már nagyon viszket a tenyerem, hogy elkapjam az idegesítő idomárt.
Megkaptam a kiválasztott felszerelést felvettem, és persze a maszkom sem maradhatott le. Már csak úgy megszokásból tettem az arcomra. Kisétáltam a küzdőtérre és szembetaláltam magam a jól ismert ellenfeleimmel. Viszont nem vagyok teljesen biztos a dolgomban. Nagyjából kiismertem az eddigi harcainkban de ki tudja, hogy nem talált-e ki valami teljesen új pontozást. Akárhogy is legyen ez csak akkor fog kiderülni, ha elkezdtük végre.
Biccentettem neki és teljes sebességgel indultam meg felé hogy mindkét késemet belemélyeszthessem a vállába. Remélhetőleg azért mozgékonyabb leszek a négylábúnál. Semmi kedvem már az elején megégetni magam.

Ayanira ment 2x 13-as sebzés
50 élet
8 páncél
Kazuma
Kazuma
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Sep. 26.
Age : 29
Tartózkodási hely : otthon, vagy nem...

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova selejtező] Kazuma vs Kusumi Ayani Empty Re: [Nova selejtező] Kazuma vs Kusumi Ayani

Témanyitás by Kusumi Ayani Kedd Május 07 2013, 16:27

Hát tényleg meglepődtem, mikor megtudtam ki lesz az ellenfelem. Kazumát mostanra jól ismertem, ám mára már semmivel nem próbáltam az idegére menni. Eddig minden KT-nk előtt fejéhez vágtam valamit, de most nem fogok. Odasétálok hozzá, és egy szelíd mosollyal odanyújtom neki a kezemet.
- Nagyon örülök, hogy ismét megmérkőzhetünk. Vártam már, hogy megnézzem mennyit fejlődtünk... bár jobban szeretném kipróbálni magunkat a saját. Sok szerencsét, és nehogy visszafogd magad, mert én sem fogom. - kacsintok rá.
Elfoglaltam a helyemet, és a szokottnál boldogabb hangulatban kezdtem a harcnak. Kazuma két szép támadást vitt be, ami engem talált el. Hátrébb léptem párat, majd füttyentettem Tűzrózsának.
- Gyerünk Lángoló Unikornis! - mondom petemnek, aki meg is idnul a fiú felé.

Összegzés:
Ayani: 100 HP 0 P
Tűzrózsa: 53 HP

Támadás: kudarc


A hozzászólást Kusumi Ayani összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Május 07 2013, 16:30-kor.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Nova selejtező] Kazuma vs Kusumi Ayani Empty Re: [Nova selejtező] Kazuma vs Kusumi Ayani

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Május 07 2013, 16:27

The member 'Kusumi Ayani' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova selejtező] Kazuma vs Kusumi Ayani 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova selejtező] Kazuma vs Kusumi Ayani Empty Re: [Nova selejtező] Kazuma vs Kusumi Ayani

Témanyitás by Kazuma Kedd Május 07 2013, 16:39

Elégedetten láttam hogy az első két csapásommal be is morzsoltam a páncélját. Azonban a ló sem tétlenkedett és megindult felém. Mielőtt azonban elérhetett volna, félretáncoltam az útjából. Pont, ahogy sejtettem. Az éles kanyarok nem mennek neki. Sikerült kettejük közé kerülnöm így ismét akadálytalanul szúrhattam meg Ayanit. Remélhetőleg el tudok tűnni mielőtt Tűzrózsa a hátamba, tapos.

Ayanira ment 2x 13-as sebzés
50 élet
8 páncél
Kazuma
Kazuma
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Sep. 26.
Age : 29
Tartózkodási hely : otthon, vagy nem...

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova selejtező] Kazuma vs Kusumi Ayani Empty Re: [Nova selejtező] Kazuma vs Kusumi Ayani

Témanyitás by Kusumi Ayani Kedd Május 07 2013, 16:55

Kazu sikeresen elkerülte a támadást, és újra megtámadott kétszer. Nem csüggedtem, még inkább elmosolyodtam, ugyanis végre Kazumával való harc kezdett nagyon izgalmasra sikerülnie. Ismét intek petemnek, hogy támadjon.

Összegzés:
Ayani: 74 Hp 0 P
Tűzrózsa: full HP

Támadás: sikeres, 20 sebzés bevíve Kazumának


A hozzászólást Kusumi Ayani összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Május 07 2013, 16:57-kor.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Nova selejtező] Kazuma vs Kusumi Ayani Empty Re: [Nova selejtező] Kazuma vs Kusumi Ayani

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Május 07 2013, 16:55

The member 'Kusumi Ayani' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova selejtező] Kazuma vs Kusumi Ayani 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova selejtező] Kazuma vs Kusumi Ayani Empty Re: [Nova selejtező] Kazuma vs Kusumi Ayani

Témanyitás by Kazuma Kedd Május 07 2013, 17:05

Elszámoltam magam. Megvágtam Ayanit de, belassultam annyira hogy Tűzrózsa utolérjen. Oldalra ugrottam hogy kitérjek az útjából de, a vállamat így is elkapta. A páncélom rögtön nullázódott és az életemből is elég sok elment. Jobban kell figyelnem. Ismét Ayani felé indultam meg. Egyszerűen esélye sem volt elkerülni olyan lomhán mozog. Így szépen apránként ugyan, de még az ő életét is nullázhatom.

Ayanira ment 2x 13-as sebzés
38 élet
0 páncél
Kazuma
Kazuma
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Sep. 26.
Age : 29
Tartózkodási hely : otthon, vagy nem...

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova selejtező] Kazuma vs Kusumi Ayani Empty Re: [Nova selejtező] Kazuma vs Kusumi Ayani

Témanyitás by Kusumi Ayani Kedd Május 07 2013, 17:24

- Szép volt Kazuma... de még nem végeztünk. - mondom (mosolyogva) dicséretként.
Hát Kazu ismét besebzett egy szépet, de nem fogom feladni. Bár az életem megint vészesen csökkent, és az Unikornis képességnek is vége, de petem még mindig tud támadni egy 17-es sebzést, ha eltalálja a fiút, így neki is támad rögvest.

Összegzés:
Ayani: 51 HP
Tűzrózsa: full HP

Támadás: mellé


A hozzászólást Kusumi Ayani összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Május 07 2013, 17:24-kor.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Nova selejtező] Kazuma vs Kusumi Ayani Empty Re: [Nova selejtező] Kazuma vs Kusumi Ayani

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Május 07 2013, 17:24

The member 'Kusumi Ayani' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova selejtező] Kazuma vs Kusumi Ayani 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova selejtező] Kazuma vs Kusumi Ayani Empty Re: [Nova selejtező] Kazuma vs Kusumi Ayani

Témanyitás by Kazuma Kedd Május 07 2013, 17:32

Ismét sikerült kitérnem a rohamozó állat elől de csak nehézkesen. A kitartásom elfogyott, és muszáj volt megállnom, hogy szusszanjak egy kicsit.
– Igazad van. Még nem végeztem. Mindenesetre első győzelemnek egész kellemes. - Válaszoltam neki miközben lassan kerülgetve őket árgus szemekkel figyeltem minden mozdulatukat. Úgy tűnik nem csak én, fáradok.

38 élet
0 páncél
Kazuma
Kazuma
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Sep. 26.
Age : 29
Tartózkodási hely : otthon, vagy nem...

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova selejtező] Kazuma vs Kusumi Ayani Empty Re: [Nova selejtező] Kazuma vs Kusumi Ayani

Témanyitás by Kusumi Ayani Kedd Május 07 2013, 17:37

Kazuhoz hasonlóan én is szusszanok egy gyorsat, míg lehet.
- Nagyon dühös lehetsz rám, ha rögtön engem támadsz petem helyett, és kétlem, hogy azért, mert tartasz attól, hogy túl kerülsz hozzá. - mondom őszintén.
És csak most esett le, hogy mennyit szekíroztam Kazumát, és megértettem, hogy miért nem kedvel annyira.. bár Szophien kívül ha jól tudom nem ragaszkodott nagyon senkihez...

Ayani: 51 HP
Tűzrózsa: full HP
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Nova selejtező] Kazuma vs Kusumi Ayani Empty Re: [Nova selejtező] Kazuma vs Kusumi Ayani

Témanyitás by Kazuma Kedd Május 07 2013, 17:45

A válaszára csak mordultam egyet.
– Fejezzük be! - Határozottan megmarkoltam a késem. Bolond lennék közel engedni magamhoz azt a lángoló lovat. Megindultam és le sem lassítva újabb két vágással kerültem közelebb a győzelemhez.

Ayanira ment 2x 13-as sebzés
38 élet
0 páncél
Kazuma
Kazuma
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Sep. 26.
Age : 29
Tartózkodási hely : otthon, vagy nem...

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova selejtező] Kazuma vs Kusumi Ayani Empty Re: [Nova selejtező] Kazuma vs Kusumi Ayani

Témanyitás by Kusumi Ayani Kedd Május 07 2013, 18:00

Kazumának csak egyetlen ütés kellet végül ahhoz, hogy leterítsen. Ez a támadásától hátra lökődtem, és kifeküdtem. Remegő végtagokkal állok fel. Hát úgy tűnik alulmaradok. Alulmaradok azzal szemben, akit már 2 alkalommal legyőztem. Azonban nem féltem. Ahelyett, hogy teljesen feladtam volna talpra álltam. Ökölbe szorítottam kezemet. Hajam szemem elé lógott, így Kazuma nem láthatta arcomat, de nyugodtan felemeltem kezemet, és elsöpörtem arcom elől rakoncátlan hajamat. Sugárzott rólam a boldogság. Végre Kazu elérte a szintemet, sőt túl is szárnyalta. Hiába. Büszke voltam rá, hogy egy ilyen emberrel harcolhatok. Mélyen Kazuma szemébe nézek a maszkján keresztül.
- Rendben Kazuma! Fejezzük be!
Ezzel futni kezdek feléje. Ökölbe szorított kezemet felemelem, és a Nevelés Kesztyűjével előrefelé támadok, pontosan Kazuma fejét.
- Köszönöm a mérkőzést... Nagyon élveztem. - mondom úgy, hogy véletlenül se hallhassa meg senki, csak Kazuma.
Ezzel hagytam, hogy Kazuma végül bevigye az utolsó csapást, miközben egy lágy mosollyal gondolok arra a napra, mikor még nekem sikerült legyőznöm. Azzal sem törődtem, hogy talált-e a támadásom, vagy nem.

Összegzés:
Ayani: 25 Hp
Tűzrózsa: full Hp

Támadás:
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Nova selejtező] Kazuma vs Kusumi Ayani Empty Re: [Nova selejtező] Kazuma vs Kusumi Ayani

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Május 07 2013, 18:00

The member 'Kusumi Ayani' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova selejtező] Kazuma vs Kusumi Ayani 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova selejtező] Kazuma vs Kusumi Ayani Empty Re: [Nova selejtező] Kazuma vs Kusumi Ayani

Témanyitás by Kazuma Kedd Május 07 2013, 18:16

Ő is látja hogy vesztett. Még meg is könnyíti a dolgomat. Végül is nem számít. Egyszerűen elrántom a fejem a felém száguldó ököl elől. Túl lomha és mindkét késemet belevágtam a gyomrába. Azaz belevágtam volna, ha a rendszer nem állít meg.
– Élvezet volt leszúrni. - mondtam neki egy halvány mosoly kíséretében. Bár a maszk miatt nem láthatta. Jólesett látni a győztest, hirdető feliratot. Eltettem a késeket és egyenesen kisétáltam a küzdőtérről. Nyertem. 2:1. Bár ez nem számít igazán. A saját felszerelésemmel kell elintéznem.
Kazuma
Kazuma
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Sep. 26.
Age : 29
Tartózkodási hely : otthon, vagy nem...

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova selejtező] Kazuma vs Kusumi Ayani Empty Re: [Nova selejtező] Kazuma vs Kusumi Ayani

Témanyitás by Cardinal Kedd Május 07 2013, 18:26

A szaladgáló lángoló paci igazán látványossá tette az egyébként egyoldalú mérkőzést. Kazuma biztos kézzel intézte el ősi riválisát.

Győztes: Kazuma
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova selejtező] Kazuma vs Kusumi Ayani Empty Re: [Nova selejtező] Kazuma vs Kusumi Ayani

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.