Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kusumi Ayani

Go down

Kusumi Ayani Empty Kusumi Ayani

Témanyitás by Kusumi Ayani Hétf. Dec. 31 2012, 22:27

Karácsonyra


Kazuma:
Néha talán egy kicsikét ideges,
Kazu dühének tárgya vajon mi lehet?
Megmondom én mindjárt nektek:
Neuro létezésével nem ért egyet.

Vigyázni kell a hátunkra nagyon,
Különben Zita harap belőle nagyot,
Lépteivel száguldva kutatja,
Kotarou lépte nyomát hajtja.

Ajándéka:

Miyanari Kana
Kedves, jóságos a mi vezetőnk,
Angelica Voice-t alapította eme hős!
Miri szíve csak jóval van teli,
Aki szembeszáll vele, annak jaj neki!

Kései könyörtelenül lecsapnak,
Ha gonosz Bossok elébe szaladnak,
Top 10 dobogóján ott van hát a helye,
Ren ne tévedjen rá a kezed. o.o

Ajándéka:

Sakomoto Rin
Talán a répa jelmez nem lesz máma a kedvence,
Rin harapás nyomokkal lenne ekkor tele.
Miri megpróbálná biztosan őt kóstolni,
A jelmezt utána össze kéne foltozni.

Ajándéka: Répajelmez

Anatole Saito
A hős harcos, kinek pallosa véres,
Sosem marad veszteg, és nem marad tétlen,
Bossokat egymás után csapkodja,
Hogy Falánk szintjét kicsit megtolja,

Miáú, te macskás kovács, :3
Ki érdemli az emeberek mosolyát,
Nem hátrálhatsz meg te sohasem,
Jó hogy szüleidnél bekövetkezett az a... Baleset.
Ajándéka:

Aoi Shizuka
Boszi, boszi, cuki boszi,
Adhatna nektek finom csokit,
Ám ehelyett ő potit, mérget főz,
Vásárlók ügyében mindenkit megelőz.

Ajándéka:

Enheriel
Villámlás okozza a legtöbb bajt neki,
A céhének tagjait lassan össze szedi,
Nincsen hát lassan más dolga,
Gyakorolni, mert csapata nincs összeszokva.

Ajándéka:

Hayashi Yuichi
Ó te drága jó kardforgató,
Nem vagy boss gyomrába való,
Hát vigyázz magadra te drága,
Hogy mindennap köszönthesselek az ágyban.

Ajándéka:

Halász Alex
Pirik Védőszentje cím rád ragadt,
E lovászlány most kicsit kioktat.
All-Staron szépen harcoltál,
Ezzel te is megvoltál.

Ajándéka:

Jun
Te sem maradsz ki drága... kislány?
Nos ezt nem tudom ránk mi vár.
Kedves vagy azokkal, akik hagyják,
Énekeld el velünk a Karácsony dalát.

Ajándéka:

Saya
Sayacsak te kis édes,
Oroszlánként sem voltál te mérges.
Ártatlan pára vagy te úgy látom,
Hogy együtt dolgozzunk csak arra várok.

Ajándéka:

Peter Worker
A sárkány lovasa, ki kedves és bátor,
Peter, Hisame ti drága barátok,
Jegesrózsád, mely olvadt a tűztől,
Szíve melletttek senkinek sek hűvös.




A hozzászólást Kusumi Ayani összesen 5 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Dec. 11 2013, 18:55-kor.

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Kusumi Ayani Empty Re: Kusumi Ayani

Témanyitás by Kusumi Ayani Szer. Jan. 02 2013, 22:27

A lappangó igazság

1.rész
A gyanútlan leány
A Kezdek Városában minden a megszokott kerékvágásban folyik. Néhány gyermek vidám kacagása, és idősebbek beszélgetéseitől hangos a város. Úgy látszik mindenki beletörődött sorsába, ám látszott rajtuk, hogy nem adták még fel a reményt. Azonban történetünk nem e helyen kezdődik, hanem a város határánál. Egy sűrű erdő legszélén, aminek Kezdetek Erdeje a neve. Az erőd első ránézésre olyan helynek tűnik, ahol nem él emberi teremtés, ám a látszat csal. Ugyanis egy hosszú hajú lány, és a Petje él benne. Ayani az erdőlány és Tűzrózsa a lángparipa. éppen vad harci üvöltések hallatszónak a már otthonuknak kijelölt vastag és öreg fa közelében. Ayani és Tűzrózsa éppen azon ügyködnek, hogy még jobban összemelegedjenek, mint társak, és ezt nem éppen megszokott módon teszik. Ugyanis harc közben ismerik ki partnerüket. Na de térjünk rá a dolgokra.

- Áááhhhh! – kiáltok fel már sokadjára.
Még mindig nem sikerült rájönnöm, hogy hogyan is védhetném ki Tűzrózsa Lángoló Unikornisát. Az életsávom már jócskán elhagyta a sárga zónát, és elképesztően lihegtem. Sajnos rá kellett jönnöm, hogy túl sokat mozgok feleslegesen. Hiába támadott Tűzrózsa, már harmadjára a Lángoló Unikornissal, még csak alig fáradt ki, míg én már lihegek. Mostanra sikerült kiismernem Petem gyenge pontjait, ám ez sajnos a Lángoló Unikornisban nincsenek. Petem legnagyobb gyengéje az, hogyha felágaskodik, akkor nem tudja védeni mellkasát, illetve az, hogy hátulról meg lehet közelíteni észrevétlenül, ha elég halkan közelítünk.
~ Sajnos mivel a Lángoló Unikornis közben nem tudok háta mögé kerülni, és nem is ágaskodik fel közben a sebesség… várjunk csak… - gondolkodok magamban - … ez lesz az! Túl gyors ahhoz, hogy hirtelen tudjon kanyarodni!
Miután rájöttem a megoldásra elmosolyodtam. Az igazat megvallva nem sokat tudtam petemről, de ez jó arra, hogy kitanuljam őket, és ügyeljek rá, hogy mások ne vegyék észre. Nos, mikor Tűzrózsa nekem rohant nem ugrottam el rögtön. Megvártam, míg lángborításával teljesen a közelembe érjen, és a legutolsó pillanatban elugrottam, és a késemmel egy jó nagy sávot vágtam az oldalába. Kicsit megpörkölődött a kezem, de sikerült megtörnöm a Lángoló Unikornist. Egy elégedett mosollyal megtámasztom magam combjaimon, és lihegek. Miután Tűzrózsa odajött hozzám felemelem a mutató ujjam.
- Egy másodperc! - miután összeszedtem magam folytattam – Nos.. Sajnos az életem vörösbe futott át, szóval biztonságosabb lenne, ha… a városban éjszakáznánk tekintve, hogy mivel neked is kéne élet, és csak egy potionunk van!
Petem nem örült a hírnek, és ami igaz, az igaz. Én sem voltam az, aki nagyon örvendezett. Mivel nem volt mit tenni szépen lassan elkészültük és a Kezdetek Városa felé vettem az irányt.

2.rész
A hitvány támadás

Ayani és Tűzrózsa már a Kezdetek Városának határa környékén voltak, mikor is Tűzrózsa kezdett furcsán viselkedni. Valami rosszat érzet a lány petje, ám gazdája nem tudta mi folyik itt, és ijedten nézte a lángparipa fészkelődését.

- Tűzrózsa! Tűzrózsa! Mi baj van? – ordibálom petemnek, aki megvadult.
Sajnos valami baj történt petemmel, mert teljesen megvadult. Vadon kezdett el rugdalni össze-vissza. Többször is majdnem eltalált, míg egyszer csak felágaskodott, és hangosat nyerített. Miután földet ért nekivágtatott, és elszaladt.
- Tűzrózsa! – kiáltom utána.
Túlfáradt voltam, hogy utolérjem, és emiatt hamar eltűnt a szemeim elől. Eleredtem könnyeim, mivel legjobb barátom most hagyott itt engem. Egy könnycsepp szaladt végig arcomon, ám ekkor egy furcsa zajt hallok. Egy süvítő nyílvessző hangját a hátam mögül. Egyik pillanatról a másikba lökést érzek a hátam mögül, és egy nyílhegy áll ki a mellkasomból. Sokak szerint nem érezni a fájdalmat, de valami miatt ez sokkolt engem. Nem bírtam mozdulni, és mikor a nyílvessző pixeljeire bomlott szét összeestem, és hasamon feküdve nem tudtam megmozdulni.
- Háháháháháháhá! – nevet valaki a közelemben.
Hallom, hogy szépen lassan közelítenek felém, és valaki megragadja a hátamat, és átfordít. Egy 40 körüli férfi vad mosolyt vetett rám, és mikor megnézte arcomat ismét felnevetett, és mély hangon magyarázott nekem.
- Nem hittem volna, hogy lesz még egy esélyem keresztbe tenni az Everett családnak! De sikerült! El sem hiszem! – eddig magának mondta, ám ezután megfogtam állam, és elforgatta fejemet, hogy szépen rendesen megvizsgáljon.
- Eresszen el! – ordítom neki mérgesen.
- Ugyan… a bénító méreg egy darabig hatni fog… addig is szórakozhatunk egy kicsit. – mondta perverz mosolyt erőltetve magára – De itt túl feltűnőek vagyunk. Menjünk szépen vissza az erdőbe!
Ezzel megragadta csuklómat, és a földön húzva megindult visszafele, míg én csak rémülten kiabáltam segítségért.

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Kusumi Ayani Empty Re: Kusumi Ayani

Témanyitás by Kusumi Ayani Kedd Feb. 17 2015, 20:53

Sao induló kezdő író változat \o/
írta: Cearso, Kazuma, Ayani :3

Zeng a dalunk, jöjj hát bátran,
Ne csak állj ott szájat tátva,
Kísérd utunk a győzelemig,
Küzdünk mi, az utolsó percig,

Jöjj hát lovag, tartsd a pajzsod,
Állítsd meg az ellen kardot,
Jöjjön farkas, vagy csontváz,
Rohamuknak úgyis ellenálsz.


Íjász leány, vagy férfiú,
Feszítsd ki jól azt az íj húrt,
Zúdítsd tüzed a mob sorfalra,
Így jó párat széjjelkapva.


Légyen kard, vagy szekerce,
Úgyis jó lesz a kezedbe,
Harcművészként szökkensz párat,
Az ellenfeled már csak állhat.


Penge villan, süvítve száguld
Ki látja, az csak némán ámul,
Kardforgatók mikor összecsapnak,
Kardjaikkal táncra fakadnak.


Mikor kés metszi el torkodat,
Sokáig nem húzod harcodat,
Elmúlsz majd, mint a másnap,
Ha az árnyharcos pengéje átszab.


Pajzs robban, ha ütés éri,
Persze ha ezt Harcos méri,
Pörölyétől szikla reped,
Erejével mégsem henceg.


Kisállatok nagy barátja,
Jámbor petek gazdája,
Idomárok kedves népe,
Sosem csalnak ők a lépre.


Termében a boss remegve áll,
Ha az utunk majd feléje jár,
Pixele majd messzire száll,
Ahogy fegyverünk szívébe áll.

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Kusumi Ayani Empty Re: Kusumi Ayani

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.